Koha 22.11 - en to et translation catalogue (5 entries)

note: %1$s:  IF Koha.Preference( 'opacuserlogin' ) == 1 %2$s:  ELSE %3$s:  END %4$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %5$s:  LibraryNameTitle | html %6$s:  ELSE %7$s:  END
en: %s Log in to your account %s Catalog login disabled %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
et: %s Logi sisse %s Kataloogi sisselogimine on keelatud %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s kataloog

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%sLibrary catalog%s
et: %s%s%sRaamatukogu kataloog%s

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Author phrase
et: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Autori fraas

en: Advanced search
et: Liitotsing

en: Home
et: Pealeht
