Koha 22.11 - en to kn translation catalogue (23 entries)

en:         %s%s%s receipt%s%s
kn:         %s%s%s ಶುಲ್ಕ ರಸೀದಿ%s%s

en:         %s%sFee receipt%s%s
kn:         %s%sಶುಲ್ಕ ರಸೀದಿ%s%s

en:       %sCredits%s
kn:       %sಕ್ರೆಡಿಟ್ಸ್%s

en:       %sDebts%s
kn:       %sಖರ್ಚುಗಳು%s

en:       %sTotal owed:%s
kn:       %sಒಟ್ಟು ಬಾಕಿ:%s

en:       %sTotal:%s
kn:       %sಒಟ್ಟು:%s

en:     %s%sAuthor:%s %s%s
kn:     %s%sಲೇಖಕ:%s %s%s

en:     %s%sTitle:%s %s%s
kn:     %s%sಶೀರ್ಷಿಕೆ:%s %s%s

en: %s %s (cardnumber: %s)%s
kn: %s %s (ಕಾರ್ಡ್ ಸಂಖ್ಯೆ: %s)%s

en: %s %s has added a note to the item %s - %s (%s).
kn: %s %s ಐಟಂಗೆ ಟಿಪ್ಪಣಿಯನ್ನು ಸೇರಿಸಿದ್ದಾರೆ %s - %s (%s).

en: %s%sCardnumber: %s%s%s
kn: %s%sಕಾರ್ಡ್‌ಸಂಖ್ಯೆ: %s%s%s

en: %s%sFax: %s%s%s
kn: %s%sಫ್ಯಾಕ್ಸ್: %s%s%s

en: %sDate: %s%s
kn: %sದಿನಾಂಕ: %s%s

en: %sOverdues%s
kn: %sಅವಧಿ ಮೀರಿದ%s

en: 1/2 year
kn: 1/2 ವರ್ಷಗಳು

en: Call number: %s
kn: ಕಾಲ್ ನಂಬರು: %s

en: Callnumber: %s
kn: ಸೂಚಕ ಕ್ರಮಾಂಕ: %s

en: Date: %s
kn: ದಿನಾಂಕ: %s

en: Fanti
kn: ಫ್ಯಾಂಟಿ

en: Pickup location: %s
kn: ಪಿಕಪ್ ಸ್ಥಳಗಳು: %s

en: Santali
kn: ಸಂತಾಲಿ

en: Sound recording
kn: ಧ್ವನಿಮುದ್ರಣ

en: Videorecording
kn: ವೀಡಿಯೊ ರೆಕಾರ್ಡಿಂಗ್
