Koha 22.11 - en to lv translation catalogue (11 entries)

note: %1$s:  END %2$s:  IF ( subscription_LOO.letter ) %3$s:  IF ( loggedinusername ) %4$s:  IF ( subscription_LOO.hasalert )
en: %s %s %s %s You have subscribed to email notification on new issues
lv: %s %s %s %s Jūs esat parakstījies uz e-pasta ziņojumiem par jauniem izdevumiem

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s %s %s Koha online %s
lv: %s %s %s Koha tiešsaiste %s

note: %1$s:  END %2$s:  END # / FOREACH ERROR %3$s:  IF ( WINDOW_CLOSE ) %4$s:  END
en: %s %s %s Note: this window will close automatically in 5 seconds. %s
lv: %s %s %s Paziņojums: šis logs aizvērsies automātiski pēc 5 sekundēm. %s

note: %1$s:  END %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s %s No results found. %s
lv: %s %s Netika atraksts neviens ieraksts. %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s This record has no items. %s
lv: %s Šim aprakstam nav eksemplāru. %s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%sKoha online%s catalog
lv: %s%s%sKoha tiešsaistes%s katalogs

en: -- Choose --
lv: -- Izvēlie --

en: Add to cart
lv: Pievienot grozam

en: Add to list:
lv: Pievienot sarakstam:

en: Additional information
lv: Papildus informācija

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana
