Koha 22.11 - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Author (A-Z)
my: စာရေးသူ (A-Z)

en: Author (Z-A)
my: စာရေးသူ (Z-A)

en: Call number
my: စာမျက်နှာ နံပါတ်

en: Call number:
my: စာမျက်နှာ နံပါတ်၊ :

en: Home
my: နေအိမ်

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ:&nbsp;

en: Log in to your account
my: သင့်ရဲ့အကောင့်ကို Log in လုပ်ပါ

en: Log in to your account:
my: သင့်ရဲ့အကောင့်ကို Log:

en: Login
my: လော့ဂ်အင်

en: Login:
my: လော့ဂ်အင်:

en: Password
my: စကားဝှက်ကို

en: Password:
my: စကားဝှက်ကို:

note: INPUT type=submit name=do
en: Search
my: ရှာဖေွ

en: Search
my: ရှာဖေွ

note: SCRIPT
en: Searching %s...
my: ရှာဖွေနေသည် %s...

en: Subject
my: ဘာသာရပ်

en: Title
my: ခေါင်းစဥ်

en: Title (A-Z)
my: ခေါင်းစဥ် (A-Z)

en: Title (Z-A)
my: ခေါင်းစဥ် (Z-A)
