Koha 22.11 - en to nl translation catalogue (2236 entries)

en: # Bibliographic records
nl: # Bibliografische records

en: # Subs
nl: # Onderwerpen

note: SCRIPT
en: # of % selected
nl: # van % gekozen

en: # of students
nl: # studenten

en: # of users
nl: # gebruikers

en: %% matches any number of characters
nl: %% komt overeen met elk mogelijk karakter

note: %1$s: - USE Koha - %2$s: - SET delimiter = Koha.CSVDelimiter() - %3$s: - USE KohaDates - %4$s: - INCLUDE csv_headers/acqui/lateorders.tt - %5$s: - INCLUDE empty_line.inc - %6$s: - FOREACH o IN orders - %7$s:  o.orderdate | $KohaDates %8$s:  o.latesince | html %9$s: - delimiter | html - %10$s:  o.est
en: %s %s %s %s %s %s "%s (%s days)"%s "%s"%s "%s"%s "%s %sAuthor: %s.%s%sPublished by: %s.%s"%s "%s x %s = %s (%s)"%s "%s (%s)"%s "%s"%s "%s"%s "%s"%s "%s"%s "%s" %s %s %s %s "Total orders in late"%s %s
nl: %s %s %s %s %s %s "%s (%s dagen)"%s "%s"%s "%s"%s "%s %sAuteur: %s.%s%sUitgegeven door: %s.%s"%s "%s x %s = %s (%s)"%s "%s (%s)"%s "%s"%s "%s"%s "%s"%s "%s"%s "%s" %s %s %s %s "Totaal bestellingen te laat"%s %s

note: %1$s: - INCLUDE csv_headers/reports/orders_by_budget.tt - %2$s: - INCLUDE empty_line.inc - %3$s: - FOREACH row IN rows - %4$s: - FOREACH field IN row; field; sep IF !loop.last; END - %5$s: - INCLUDE empty_line.inc - %6$s: - END - %7$s: - INCLUDE empty_line.inc - %8$s: - FOREACH field IN totalrow; fi
en: %s %s %s %s %s %s TOTAL%s %s
nl: %s %s %s %s %s %s TOTAAL%s %s

note: %1$s: ~ IF ( biblio.title ) ~ %2$s: ~ biblio.title | html ~ %3$s: ~ ELSE ~ %4$s: ~ END ~ %5$s: ~ biblio.medium | html ~ %6$s: ~ FOREACH subtitle IN biblio.subtitle.split(' \| ') ~ %7$s: ~ IF Koha.Preference('marcflavour')=='UNIMARC' ~ %8$s: ~ END ~ %9$s: ~ subtitle | html ~ %10$s: ~ END ~ %11$s: ~ p
en: %s %s %s No title %s %s %s%s,%s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s
nl: %s %s %s Geen titel %s %s %s%s,%s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s

note: %1$s:  IF ( savedreport.report_name ) %2$s:  savedreport.report_name | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s %s %s [ no name ] %s
nl: %s %s %s [ geen naam ] %s

note: %1$s:  END %2$s:  IF (order.title) %3$s:  order.title | html %4$s:  IF order.author %5$s:  order.author | html %6$s:  END %7$s:  ELSE
en: %s %s %s%s by %s%s %s
nl: %s %s %s%s door %s%s %s

note: %1$s: - USE Koha - %2$s: - SET delimiter = Koha.CSVDelimiter() - %3$s: - BLOCK - %4$s:  delimiter | html %5$s:  delimiter | html %6$s:  delimiter | html %7$s:  delimiter | html %8$s:  delimiter | html %9$s:  delimiter | html %10$s:  delimiter | html %11$s:  delimiter | html %12$s:  delimiter | html 
en: %s %s %sAccount number%sBasket name%sOrder number%sAuthor%sTitle%sPublisher%sPublication year%sCollection title%sISBN%sQuantity%sRRP tax included%sRRP tax excluded%sDiscount%sEstimated cost tax included%sEstimated cost tax excluded%sNote for vendor%sEntry date%sBookseller name%sBookseller physical address%sBookseller postal address%sContract number%sContract name%sBasket group delivery place%sBasket group billing place%sBasket delivery place%sBasket billing place%s
nl: %s %s %sAccount nummer%sMandje naam%sBestelling nummer%sAuteur%sTitel%sUitgever%sUitgave jaar%sVerzameling titel%sISBN%sHoeveelheid%sRRP tax included%sRRP tax excluded%sKorting%sEstimated cost tax included%sEstimated cost tax excluded%sNota voor de verkoper%sIngave datum%sBoekverkoper naam%sBoekverkoper fysisch adres%sBoekverkoper postadres%sContract nummer%sContract naam%sMandjesgroep aflever plaats%sMandjesgroep facturatieadres%sMandje afleverplaats%sMandje facturatieplaats%s

note: %1$s: - USE Koha - %2$s: - SET delimiter = Koha.CSVDelimiter() - %3$s: - BLOCK - %4$s:  delimiter | html %5$s:  delimiter | html %6$s:  delimiter | html %7$s:  delimiter | html %8$s:  delimiter | html %9$s:  delimiter | html %10$s:  delimiter | html %11$s:  delimiter | html %12$s:  delimiter | html 
en: %s %s %sContract name%sOrder number%sEntry date%sISBN%sAuthor%sTitle%sPublication year%sPublisher%sCollection title%sNote for vendor%sQuantity%sRRP%sDelivery place%sBilling place%s
nl: %s %s %sContract naam%s Bestelling nummer%sIngavedatum%sISBN%sAuteur%sTitel%sUitgavejaar%sUitgever%sVerzameling titel%sNota voor de verkoper%sHoeveelheid%sRRP%sAfleverplaats%sFacturatieadres%s

note: For the first occurrence, %1$s:  basket.total_items | html %2$s:  IF basket.total_items_cancelled %3$s:  basket.total_items_cancelled | html %4$s:  END
en: %s %s (%s cancelled) %s
nl: %s %s (%s gestopt) %s

note: SCRIPT
en: %s %s KB Do you really want to upload this file?
nl: %s %s KB Weet u heel zeker dat u dit bestand wilt uploaden?

note: %1$s:  END %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s %s No %s
nl: %s %s Neen %s

note: %1$s:  END # /IF itemloo.nocancel %2$s:  ELSE %3$s:  END # /IF itemloo.reservedate %4$s:  IF itemloo.item_level_holds == "N"
en: %s %s Not on hold %s %s
nl: %s %s Niet gereserveerd %s %s

note: %1$s:  END %2$s:  IF searchfield %3$s:  searchfield | html
en: %s %s You searched for %s
nl: %s %s U zocht op %s

note: %1$s:  IF ( hardduedate ) %2$s:  IF ( hardduedatecompare == '-1' ) %3$s:  hardduedate | $KohaDates
en: %s %s before %s
nl: %s %s voor %s

note: %1$s:  IF l.shared %2$s:  IF shared_by_other
en: %s %s by
nl: %s %s door

note: %1$s:  biblio.title | html %2$s:  IF biblio.author %3$s:  biblio.author | html %4$s:  END
en: %s %s by %s%s
nl: %s %s door %s%s

note: %1$s:  biblio.title | html %2$s:  IF ( biblio.author ) %3$s:  biblio.author | html %4$s:  END %5$s:  biblio.biblionumber | html
en: %s %s by %s%s (Record #%s)
nl: %s %s door %s%s (record #%s)

note: %1$s:  END %2$s:  IF ( MEMBERS )
en: %s %s for
nl: %s %s voor

note: For the first occurrence, %1$s:  IF category.enrolmentperiod %2$s:  category.enrolmentperiod | html %3$s:  ELSE %4$s:  category.enrolmentperioddate | $KohaDates %5$s:  END
en: %s %s months %s until %s %s
nl: %s %s maanden %s tot %s %s

note: %1$s:  IF ( looptable.looptable_count ) %2$s:  looptable.looptable_first | html %3$s:  looptable.looptable_last | html %4$s:  END
en: %s %s to %s %s
nl: %s %s tot %s %s

note: %1$s:  count | html %2$s:  PROCESS display_names rs = name
en: %s %s transferred.
nl: %s %s overgebracht.

note: %1$s:  ELSE %2$s:  IF ( slip ) %3$s:  slip | $raw %4$s:  ELSE %5$s:  END %6$s:  END %7$s:  INCLUDE 'intranet-bottom.inc'
en: %s %s%s%sNo slip template found%s %s %s
nl: %s %s%s%sGeen kasticket sjabloon gevonden %s %s %s

note: %1$s:  budget.b_txt | html %2$s:  IF ( !budget.b_active ) %3$s:  END
en: %s %s(inactive)%s
nl: %s %s(passief) %s

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=overdueloo link = 1 %2$s:  IF ( overdueloo.author ) %3$s:  overdueloo.author | html %4$s:  END %5$s:  IF ( overdueloo.enumchron ) %6$s:  overdueloo.enumchron | html %7$s:  END
en: %s %s, by %s%s%s, %s%s
nl: %s %s, door %s%s%s, %s%s

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=checkout_info.biblio link = 1 %2$s:  IF checkout_info.biblio.author %3$s:  checkout_info.biblio.author | html %4$s:  END %5$s:  IF ( checkout_info.item.itemnotes )
en: %s %s, by %s%s%s-
nl: %s %s, door %s%s%s-

note: %1$s:  END %2$s:  IF ( errornoitem )
en: %s %sERROR: Unable to get the item.
nl: %s %sFOUT: Kan het item niet ophalen.

note: %1$s:  IF ( use_heading_flags_p ) %2$s:  IF ( heading_edit_subfields_p ) %3$s:  tagfield | html %4$s:  authtypecode | html %5$s:  END %6$s:  ELSE %7$s:  action | html %8$s:  END
en: %s %sEdit MARC subfields constraints for field %s authority %s%s %s%s%s
nl: %s %sBewerk MARC subvelden beperkingen voor veld %s autoriteit %s%s %s%s%s

note: %1$s:  nnoverdue | html %2$s:  IF ( noverdue_is_plural ) %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  todaysdate | $KohaDates %6$s:  IF ( isfiltered )
en: %s %sItems%sItem%s overdue as of %s%s
nl: %s %sItems%sItem%s vervalt vanaf %s%s

note: %1$s:  selected=relationship | html %2$s:  PROCESS selectoptionopen value=''
en: %s %sNone specified
nl: %s %sGeen gekozen

note: %1$s:  END %2$s:  IF (errcode==2)
en: %s %sSorry, you do not have permission to add items to this list.
nl: %s %sSorry, u heeft te weinig bevoegdheden om items aan deze lijst toe te voegen.

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( matches = serial.serialseq.match('(.*)Spring(.*)') ) %2$s:  matches.0 | html %3$s:  matches.1 | html %4$s:  ELSIF ( matches = serial.serialseq.match('(.*)Summer(.*)') ) %5$s:  matches.0 | html %6$s:  matches.1 | html %7$s:  ELSIF ( matches = serial.serialseq.mat
en: %s %sSpring%s %s %sSummer%s %s %sFall%s %s %sWinter%s %s %sSpr%s %s %sSum%s %s %sFal%s %s %sWin%s %s %s %s
nl: %s %sLente%s %s %sZomer%s %s %sHerfst%s %s %sWinter%s %s %sLen.%s %s %sZom.%s %s %sHer.%s %s %sWin.%s %s %s %s

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=reser link = 1 %2$s:  IF ( reser.author ) %3$s:  reser.author | html %4$s:  END %5$s:  IF ( reser.itemtype )
en: %s %sby %s%s %s (
nl: %s %sdoor %s%s %s (

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=item.biblio link = 1 %2$s:  item.barcode | html %3$s:  soonestrenewdate | $KohaDates
en: %s ( %s ) cannot be renewed before %s.
nl: %s ( %s ) kan niet verlengen voor %s.

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=item.biblio link = 1 %2$s:  item.barcode | html %3$s:  latestautorenewdate | $KohaDates
en: %s ( %s ) has been scheduled for automatic renewal and cannot be renewed anymore since %s.
nl: %s ( %s ) is gepland voor automatische verlenging en kan niet meer verlengd worden sinds %s

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=item.biblio link = 1 %2$s:  item.barcode | html
en: %s ( %s ) has been scheduled for automatic renewal and cannot be renewed because the patron's account is expired
nl: %s ( %s ) is gepland voor automatische verlenging en kan niet worden verlengd omdat het account van de gebruiker is vervallen

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=item.biblio link = 1 %2$s:  item.barcode | html %3$s:  soonestrenewdate | $KohaDates
en: %s ( %s ) has been scheduled for automatic renewal and cannot be renewed before %s.
nl: %s ( %s ) is gepland voor automatische verlenging en kan niet meer verlengd worden tot %s

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=item.biblio link = 1 %2$s:  item.barcode | html
en: %s ( %s ) has been scheduled for automatic renewal.
nl: %s ( %s ) is gepland voor automatische verlenging.

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=item.biblio link = 1 %2$s:  item.barcode | html
en: %s ( %s ): This item is on hold for another patron.
nl: %s ( %s ): Dit item werd gereserveerd door een andere gebruiker.

note: %1$s:  class_source.description | html
en: %s (default)
nl: %s (standaard)

note: For the first occurrence, %1$s:  budget.b_txt | html
en: %s (inactive)
nl: %s (passief)

note: %1$s:  riloo.duedate | $KohaDates as_due_date => 1
en: %s (overdue)
nl: %s (te laat)

note: %1$s:  ELSE %2$s:  HTML5MediaParent | html %3$s:  HTML5MediaSet.child | html %4$s:  HTML5MediaSet.srcblock | url %5$s:  HTML5MediaSet.typeblock | html %6$s:  HTML5MediaParent | html
en: %s <%s controls preload=none> <%s src="%s"%s /> [%s tag not supported by your browser.]
nl: %s <%s controls preload=none> <%s src="%s"%s /> [%s label niet ondersteund door uw browser.]

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Add incoming record
nl: %s Voeg binnenkomend record toe

note: %1$s:  IF ( nomatch_action == 'create_new' ) %2$s:  ELSIF ( nomatch_action == 'ignore' ) %3$s:  ELSE %4$s:  nomatch_action | html %5$s:  END %6$s:  END
en: %s Add incoming record %s Ignore incoming record (its items may still be processed) %s %s %s %s
nl: %s Voeg binnenkomend record toe %s Negeer binnenkomend record (de items kunnen later nog bewerkt worden) %s %s %s %s

note: %1$s:  END
en: %s Add items only if matching bib was found
nl: %s Voeg enkel items toe aan een overeenkomende bib

note: %1$s:  END
en: %s Add items only if no matching bib was found
nl: %s Voeg enkel items toe als geen overeenkomende bib werd gevonden

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Address 2:
nl: %s Adres 2:

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Address:
nl: %s Adres:

note: %1$s:  END
en: %s Always add items
nl: %sItems altijd toevoegen

note: For the first occurrence, %1$s:  ERROR.CORERR | html
en: %s An unknown error has occurred.
nl: %s Een onbekende fout werd gemaakt.

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s Available for loan. %s
nl: %s Beschikbaar voor uitlening. %s

note: %1$s:  END
en: %s Card number:
nl: %s Kaartnummer:

note: %1$s:  END
en: %s Circulation note:
nl: %s Circulatie nota:

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s City:
nl: %s Gemeente:

note: %1$s:  END
en: %s Confirm password:
nl: %s Bevestig wachtwoord:

note: %1$s:  END
en: %s Contact note:
nl: %s Contactinformatie:

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Country:
nl: %s Land:

note: For the first occurrence, %1$s:  ELSE
en: %s Create a new
nl: %s Maak een nieuwe

note: For the first occurrence, %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s Create a new club template %s
nl: %s Maak een nieuw clubsjabloon %s

note: %1$s:  END
en: %s Date of birth:
nl: %s Geboortedatum:

note: %1$s:  END
en: %s Default
nl: %s standaard

note: %1$s:  IF humanbranch %2$s:  Branches.GetName( humanbranch ) | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s Defining circulation and fine rules for "%s" %s Defining circulation and fine rules for all libraries %s
nl: %s Bepalen circulatie- en boeteregels voor "%s" %s Bepalen circulatie- en boeteregels voor all bibliotheken %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s Disabled %s
nl: %s Afgezet %s

note: %1$s:  END
en: %s Email:
nl: %s Mail:

note: %1$s:  IF ( error )
en: %s Error:
nl: %s Fout:

note: %1$s:  IF ( areas )
en: %s Filter by area
nl: %s Filter naar gebied

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s First name:
nl: %s Voornaam:

note: %1$s:  IF ( status.fieldname == 'items.notforloan' && value.authorised_value == 0 && value.lib == '__IGNORE__' ) %2$s:  ELSE %3$s:  value.lib | html %4$s:  END
en: %s For loan %s %s %s
nl: %s Te leen %s %s %s

note: For the first occurrence, %1$s:  authtypecode | html
en: %s Framework
nl: %s Raamwerk

note: %1$s:  END
en: %s From any library
nl: %s Van elke bibliotheek

note: %1$s:  END
en: %s From home library
nl: %s Van thuisbibliotheek

note: %1$s:  END
en: %s Ignore incoming record (its items may still be processed)
nl: %s Negeer binnenkomend record (de items kunnen later nog bewerkt worden)

note: %1$s:  END
en: %s Ignore items
nl: %s Negeer items

note: %1$s:  END
en: %s Initials:
nl: %s Initialen:

note: %1$s: - ELSIF (hold.inprocessing) -
en: %s Item being processed at
nl: %s Exemplaar wordt verwerkt bij

note: %1$s:  END
en: %s Item floats
nl: %s Item zweeft

note: %1$s:  END
en: %s Item returns home
nl: %s Item keert huiswaarts

note: %1$s:  END
en: %s Item returns to issuing library
nl: %s Item gaat terug naar uitleenbibliotheek

note: %1$s:  IF ( itemtype_notforloan ) %2$s:  ELSIF ( item_notforloan ) %3$s:  item_notforloan_lib = AuthorisedValues.GetDescriptionByKohaField( kohafield => 'items.notforloan', authorised_value => item.notforloan ) %4$s:  IF (item_notforloan_lib) %5$s:  item_notforloan_lib | html %6$s:  END %7$s:  END
en: %s Item type not for loan. %s %s Item not for loan%s (%s)%s. %s
nl: %s Itemtype niet te leen. %s %s Item niet te leen%s (%s)%s %s

note: %1$s: - IF ( hold.atdestination ) -
en: %s Item waiting at
nl: %s Exemplaar wacht bij

note: %1$s:  ELSE
en: %s Location:
nl: %s Locatie:

note: %1$s:  IF ean %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Modify EAN %s New EAN %s
nl: %s Bewerk EAN %s Nieuwe EAN %s

note: %1$s:  IF authority_type.authtypecode.defined %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Modify authority type %s New authority type %s
nl: %s Bewerk element type %s Nieuw element type %s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF club
en: %s Modify club
nl: %s Bewerk club

note: For the first occurrence, %1$s:  IF club_template
en: %s Modify club template
nl: %s Bewerk clubsjabloon

note: %1$s:  IF ( ordernumber ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Modify order line %s New order %s
nl: %s Wijzig de bestelling %s Nieuwe bestelling %s

note: %1$s:  IF ( modify )
en: %s Modify subscription for
nl: %s Wijzig abonnement voor

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s No active budgets %s
nl: %s Geen actieve budgetten %s

note: %1$s:  ELSE
en: %s No group
nl: %s Geen groep

note: %1$s:  END
en: %s No holds allowed
nl: %s Geen reservaties toegelaten

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s No inactive budgets %s
nl: %s Geen passieve budgetten %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s No limitation %s
nl: %s Geen limieten %s

note: For the first occurrence, %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s No results found %s
nl: %s Geen resultaten gevonden %s

note: For the first occurrence, %1$s:  ELSE %2$s:  END %3$s:  IF invalid_barcodes.size > 0
en: %s No valid item barcodes found. %s %s
nl: %s Geen valabele item barcodes gevonden. %s %s

note: %1$s:  END
en: %s None
nl: %s Geen

note: %1$s:  END
en: %s OPAC note:
nl: %s OPAC nota:

note: %1$s:  UNLESS TransferWhenCancelAllWaitingHolds %2$s:  END
en: %s Only items that need not be transferred will be cancelled (TransferWhenCancelAllWaitingHolds syspref) %s
nl: %s Alleen de items die moeten overgaan worden gestopt(TransferWhenCancelAllWaitingHolds syspref) %s

note: %1$s:  END
en: %s Other name:
nl: %s Andere naam:

note: %1$s:  IF (sub.alreadyOnOrder) %2$s:  END %3$s:  IF not sub.aqbooksellerid || booksellerid == sub.aqbooksellerid
en: %s Outstanding order %s %s
nl: %s Openstaande bestelling %s %s

note: %1$s:  END
en: %s Owner
nl: %s Eigenaar

note: %1$s:  END
en: %s Owner and users
nl: %s Eigenaar en gebruikers

note: %1$s:  END
en: %s Owner, users and library
nl: %s Eigenaar, gebruikers en bibliotheek

note: For the first occurrence, %1$s:  END %2$s:  current_page | html %3$s:  total_pages | html %4$s:  IF ( show_nextbutton )
en: %s Page %s / %s %s
nl: %s Pagina %s / %s %s

note: %1$s:  END
en: %s Password:
nl: %s Wachtwoord:

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Phone:
nl: %s Telefoon:

note: %1$s:  END
en: %s Primary email:
nl: %s Eerste e-mail:

note: %1$s:  END
en: %s Primary phone:
nl: %s Eerste telefoon:

note: %1$s:  END
en: %s Registration date:
nl: %s Registratiedatum:

note: %1$s:  END
en: %s Replace existing record with incoming record
nl: %s Vervang bestaande record met binnenkomende record

note: For the first occurrence, %1$s:  IF restriction.comment.search('OVERDUES_PROCESS') %2$s:  restriction.comment.remove('OVERDUES_PROCESS ') | $raw %3$s:  ELSE %4$s:  restriction.comment | $raw %5$s:  END
en: %s Restriction added by overdues process %s %s %s %s
nl: %s Beperkingen opgelegd door het rappelproces %s %s %s %s

note: %1$s:  END
en: %s Salutation:
nl: %s Aanspreking:

note: For the first occurrence, %1$s:  IF city_name_filter %2$s:  city_name_filter | html %3$s:  END %4$s:  IF cities_count > 0
en: %s Searching: %s %s %s
nl: %s Zoeken: %s %s %s

note: %1$s:  END
en: %s Secondary email:
nl: %s Tweede e-mail:

note: %1$s:  END
en: %s Secondary phone:
nl: %s Tweede telefoon:

note: For the first occurrence, %1$s:  batche.card_count | html
en: %s Single patron cards
nl: %s Enkele kaarten gebruikers

note: %1$s:  END
en: %s Sort 1:
nl: %s Sorteer 1:

note: %1$s:  END
en: %s Sort 2:
nl: %s Sorteer 2:

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s State:
nl: %s Staat:

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Street number:
nl: %s Huisnummer:

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Street type:
nl: %s Straattype:

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Surname:
nl: %s Familienaam:

note: %1$s:  IF error.code == 'CANNOT_MOVE' %2$s:  error.value | html %3$s:  ELSE %4$s:  error | html %5$s:  END
en: %s The following items could not be moved from the old record to the new one: %s %s %s %s
nl: %s Volgende items kunnen niet worden verplaatst van het oude record naar het nieuwe: %s %s %s %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s There are no outstanding (accepted) suggestions. %s
nl: %s Er zijn geen openstaande (aanvaardde) suggesties.%s

note: %1$s:  ELSE
en: %s There is no CSV profile defined.
nl: %s Er is geen CSV profiel bepaald.

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END %3$s:  END
en: %s There is no condition for this rule. %s %s
nl: %s Er is geen voorwaarde voor deze regel. %s %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  field.name | html %3$s:  END %4$s:  END %5$s:  IF ( field.type == 'date' )
en: %s There is no value defined for %s %s %s %s
nl: %s Er is geen waarde gegeven aan %s %s %s %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s This ordernumber does not exist. %s
nl: %s Dit bestellingsnummer bestaat niet. %s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF count
en: %s Used in
nl: %s Gebruikt in

note: %1$s:  END
en: %s Username:
nl: %s Gebruikersnaam:

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Yes
nl: %s Ja

note: For the first occurrence, %1$s:  IF c.enabled == 'yes' %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Yes %s No %s
nl: %s Ja %s Neen %s

note: %1$s:  IF checkout.renewals_count %2$s:  IF checkout.lastreneweddate
en: %s Yes%s,
nl: %s Ja%s,

note: For the first occurrence, %1$s:  IF searchfield %2$s:  searchfield | html
en: %s You searched for %s
nl: %s U zocht op %s

note: %1$s:  IF id %2$s:  id | html %3$s:  ELSIF searchfield %4$s:  searchfield | html %5$s:  END
en: %s You searched for record %s %s You searched for %s %s
nl: %s U zocht op record %s %s U zocht naar %s %s

note: %1$s:  ELSIF ( hardduedatecompare == '1' ) %2$s:  hardduedate | $KohaDates
en: %s after %s
nl: %s na %s

note: %1$s:  item.countanalytics | html
en: %s analytics
nl: %s analyses

note: %1$s:  IF ( result.author )
en: %s by
nl: %s door

note: For the first occurrence, %1$s:  IF biblioloo.author %2$s:  biblioloo.author | html %3$s:  END
en: %s by %s%s
nl: %s door %s%s

note: %1$s:  IF ( Koha.Preference( 'marcflavour' ) == 'UNIMARC' && biblio.author ) %2$s:  END %3$s:  biblio.author | html %4$s: ~ END %5$s:  (biblioitem.publicationyear || biblio.copyrightdate) | html %6$s:  biblioitem.publishercode | html | $To %7$s:  AuthorisedValues.GetDescriptionByKohaField( kohafield
en: %s by%s %s %s", "%s", "%s", "%s", "%s
nl: %s door%s %s %s", "%s", "%s", "%s", "%s

note: %1$s:  errorfile | html
en: %s can't be opened
nl: %s kan niet geopend worden

note: %1$s:  request.illcomments.count | html
en: %s comments
nl: %s opmerkingen

note: %1$s:  lis.level FILTER ucfirst | html
en: %s data added
nl: %s data toegevoegd

note: For the first occurrence, %1$s:  deliverytime | html
en: %s days
nl: %s dagen

note: %1$s:  HANDLED | html
en: %s directories processed.
nl: %s folders verwerkt.

note: %1$s:  TOTAL | html
en: %s directories scanned.
nl: %s folders gescand.

note: %1$s:  UNLESS CAN_user_serials_receive_serials %2$s:  ELSE %3$s:  IF ( serial.subscriptionexpired )
en: %s disabled %s %s
nl: %s afgezet %s %s

note: For the first occurrence, %1$s:  ERROR.UZIPFAIL | html
en: %s failed to unpack.
nl: %s kon niet uitpakken.

note: For the first occurrence, %1$s:  authtypecode | html
en: %s framework
nl: %s raamwerk

note: A
en: %s fund(s) are attached to this budget. You must delete all attached funds before deleting this budget.
nl: %s fonds(en) zijn aan dit budget gekoppeld. U dient eerst alle fondsen te verwijderen voordat u dit budget kunt verwijderen.

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron=issue.patron hide_patron_infos_if_needed=1 invert_name=1 %2$s:  waiting_holds | html
en: %s has %s hold(s) waiting for pickup.
nl: %s heeft %s reservering(en) wachtend op ophaling.

note: For the first occurrence, %1$s:  books_loo.holds | html
en: %s hold(s) left
nl: %s reservatie(s) over

note: %1$s:  Branches.GetLoggedInBranchname | html %2$s:  itemloop.size() || 0 | html
en: %s holdings (%s)
nl: %s reservaties (%s)

note: %1$s:  COUNT.TCOUNTS | html
en: %s image(s) moved into the database:
nl: %s afbeelding(en) in de database opgenomen:

note: %1$s:  total | html
en: %s images found
nl: %s gevonden afbeeldingen

note: %1$s:  imported | html %2$s:  IF ( lastimported ) %3$s:  lastimported | html %4$s:  END
en: %s imported records %s(last was %s)%s
nl: %s geïmporteerde records %s(laatst was %s)%s

note: %1$s:  irregular_issues | html
en: %s issues
nl: %s nummers

note: %1$s:  END %2$s:  CASE 'weeklength' %3$s:  IF st == subtype
en: %s issues %s %s
nl: %s nummers %s %s

note: SCRIPT
en: %s item mandatory fields empty
nl: %s item verplichte velden leeg

note: %1$s:  report.num_items | html
en: %s item records found and staged
nl: %s item records gevonden en gestaged

note: A
en: %s item(s) are attached to this record. You must delete all items before deleting this record.
nl: %s item(s) zijn verbonden aan dit record. U moet eerst alle items verwijderen vooraleer u het record verwijderd.

note: %1$s:  report.deleted_itemnumbers.size | html
en: %s item(s) deleted.
nl: %s item(s) verwijderd.

note: %1$s:  books_loo.items | html
en: %s item(s) left
nl: %s item(s) over

note: %1$s:  moddatecount | html %2$s:  date | $KohaDates
en: %s items modified : datelastseen set to %s
nl: %s items gewijzigd : datumlaatstgezien is nu %s

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: %s mandatory fields empty (highlighted)
nl: %s verplichte velden leeg (gemarkeerd)

note: %1$s:  END %2$s:  CASE %3$s:  st | html %4$s:  END
en: %s months %s%s %s
nl: %s maanden %s%s %s

note: %1$s:  alreadyindb | html %2$s:  IF ( lastalreadyindb ) %3$s:  lastalreadyindb | html %4$s:  END
en: %s not imported because already in borrowers table and overwrite disabled %s(last was %s)%s
nl: %s niet geïmporteerd omdat reeds in ontleners tabel zit en overschrijven af staat %s(laatste was %s)%s

note: %1$s:  invalid | html %2$s:  IF ( lastinvalid ) %3$s:  lastinvalid | html %4$s:  END
en: %s not imported because they are not in the expected format %s(last was %s)%s
nl: %s niet geïmporteerd omdat ze niet in het verwachte formaat staan %s(laatste was %s)%s

note: %1$s:  hits_to_paginate | html %2$s:  total | html
en: %s of %s results loaded, refine your search to view other records
nl: %s van %s resultaten geladen, verfijn uw zoekopdracht om andere resultaten te zien

note: For the first occurrence, %1$s:  ELSIF ( hardduedatecompare == '0' ) %2$s:  hardduedate | $KohaDates
en: %s on %s
nl: %s op %s

note: %1$s:  IF ( hold.suspend ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s on %s until %s
nl: %s op %s tot %s

note: %1$s:  books_loo.biblios | html
en: %s order(s) left
nl: %s bestelling(en) over

note: %1$s:  overwritten | html %2$s:  IF ( lastoverwritten ) %3$s:  lastoverwritten | html %4$s:  END
en: %s overwritten %s(last was %s)%s
nl: %s overschreven %s(laatste was %s)%s

note: %1$s:  TotalDel | html
en: %s patrons have been successfully deleted
nl: %s gebruikers zijn met succes verwijderd

note: %1$s:  TotalDel | html
en: %s patrons have been successfully moved to trash
nl: %s gebruikers zijn met succes naar de prullenmand verhuisd

note: %1$s:  patrons_to_delete.size || 0 | html
en: %s patrons will be deleted
nl: %s gebruikers zullen verwijderd worden

note: %1$s:  TAB.tab_title | html
en: %s preferences
nl: %s voorkeuren

note: %1$s:  report.deleted_biblionumbers.size | html
en: %s record(s) deleted.
nl: %s record(s) verwijderd.

note: %1$s:  report.total | html
en: %s records in file
nl: %s records in bestand

note: %1$s:  report.import_errors | html
en: %s records not staged because of MARC error
nl: %s records niet gestaged door een MARC fout

note: %1$s:  total | html
en: %s records parsed
nl: %s records ontleed

note: %1$s:  report.staged | html
en: %s records staged
nl: %s records gestaged

note: %1$s:  report.matched | html %2$s:  report.matcher_code | html
en: %s records with at least one match in catalog per matching rule &quot;%s&quot;
nl: %s records met ten minste één overeenkomst in de catalogus per overeenkomst regel &quot;%s&quot;

note: %1$s:  total | html %2$s:  IF ( query_desc )
en: %s result(s) found %sfor
nl: %s resultaten gevonden %svoor

note: %1$s:  total | html
en: %s result(s) found in catalog,
nl: %s resultaten gevonden in catalogus,

note: %1$s:  breeding_count | html
en: %s result(s) found in reservoir
nl: %s resultaten gevonden in de reserve

note: %1$s:  count | html
en: %s shipments
nl: %s verzendingen

note: For the first occurrence, %1$s:  books_loo.subscriptions | html
en: %s subscription(s) left
nl: %s abonnement(en) over

note: %1$s:  resul.used | html
en: %s times
nl: %s keer

note: For the first occurrence, %1$s:  reserveloo.copies_to_buy | html
en: %s to order
nl: %s te bestellen

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.${status_count} | html
en: %s unavailable:
nl: %s niet beschikbaar:

note: %1$s:  END
en: %s will expire before
nl: %s zal vervallen voor

note: For the first occurrence, %1$s:  category.dateofbirthrequired | html
en: %s years
nl: %s jaren

note: %1$s:  IF managedby_patron.borrowernumber && logged_in_user.borrowernumber != managedby_patron.borrowernumber %2$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron=managedby_patron hide_patron_infos_if_needed=1 %3$s:  Branches.GetName( managedby_patron.branchcode ) | html %4$s:  managedby_patron.category.descrip
en: %s | Previously was %s %s (%s) %s
nl: %s | Was voorheen %s %s (%s) %s

note: %1$s:  IF bookseller_filter %2$s:  bookseller_filter.name | html %3$s:  END
en: %s%s : %sLate orders
nl: %s%s : %sLate bestellingen

note: For the first occurrence, %1$s:  END %2$s:  IF ( LibraryName ) %3$s:  LibraryName | html %4$s:  END
en: %s%s in %s Catalog%s.
nl: %s%s in %s Catalogus%s.

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( batche.label_count == 1 ) %2$s:  batche.label_count | html %3$s:  ELSE %4$s:  batche.label_count | html %5$s:  END
en: %s%s single label%s%s single labels%s
nl: %s%s enkel label%s%s enkele labels%s

note: %1$s:  IF ( patron.phone ) %2$s:  patron.phone | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%s(no phone number on file)%s
nl: %s%s%s(geen telefoonnummer gevonden)%s

note: %1$s:  IF ( patron.email ) %2$s:  patron.email | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%s(no primary email on file)%s
nl: %s%s%s(geen eerste e-mail gevonden)%s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF (profile) %2$s:  profile | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%s(none)%s
nl: %s%s%s(geen)%s

note: %1$s:  IF ( lastdate ) %2$s:  lastdate | $KohaDates %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%sItem has no transfer record%s
nl: %s%s%s Dit item heeft geen overgaand record%s

note: %1$s:  IF Koha.Preference('URLLinkText') %2$s:  Koha.Preference('URLLinkText') | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%sLink to resource%s
nl: %s%s%sLink naar middelen%s

note: %1$s:  IF ( loopro.barcode ) %2$s:  loopro.barcode | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%sNo barcode%s
nl: %s%s%sGeen barcode%s

note: %1$s:  IF ( loopro.itemcallnumber ) %2$s:  loopro.itemcallnumber | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%sNo call number%s
nl: %s%s%sGeen plaatsingsnummer%s

note: %1$s:  IF ( slip ) %2$s:  slip | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%sNo slip template found%s
nl: %s%s%sGeen kasticket sjabloon gevonden%s

note: For the first occurrence, %1$s:  END %2$s:  IF limit_desc
en: %s%s&nbsp;with limit(s):
nl: %s%s&nbsp;met limiet(en):

note: %1$s:  borrowers.$borrowernumber.surname | html %2$s:  IF ( borrowers.$borrowernumber.firstname ) %3$s:  borrowers.$borrowernumber.firstname | html %4$s:  END %5$s:  Categories.GetName( borrowers.$borrowernumber.categorycode ) | html %6$s:  Branches.GetName( borrowers.$borrowernumber.branchcode ) | 
en: %s%s, %s%s - %s (%s) (%s) - Requested on %s
nl: %s%s, %s%s - %s (%s) (%s) - Aangevraagd op %s

note: For the first occurrence, %1$s:  suggestion.title | html %2$s:  IF ( suggestion.author ) %3$s:  suggestion.author | html %4$s:  END
en: %s%s, by %s%s
nl: %s%s, door %s%s

note: %1$s:  END %2$s:  IF ( suggestion.publishercode ) %3$s:  suggestion.publishercode | html %4$s:  END %5$s:  IF ( suggestion.publicationyear )
en: %s%s; Published by %s %s%s in
nl: %s%s; Uitgegeven door %s %s%s in

note: %1$s:  IF ( suggestion.copyrightdate ) %2$s:  suggestion.copyrightdate | html %3$s:  END %4$s:  IF ( suggestion.volumedesc )
en: %s&copy; %s %s %s; Volume:
nl: %s&copie; %s %s %s; Volume:

note: %1$s:  IF ( dateformat == "us" ) %2$s:  ELSIF ( dateformat == "metric" ) %3$s:  ELSIF ( dateformat == "dmydot" ) %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: %s(MM/DD/YYYY)%s(DD/MM/YYYY)%s(DD.MM.YYYY)%s(YYYY-MM-DD)%s
nl: %s(MM/DD/JJJJ)%s(DD/MM/JJJJ)%s(DD.MM.JJJJ)%s(JJJJ-MM-DD)%s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s(deleted patron)%s
nl: %s(verwijderde gebruiker)%s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF (listincgst == 1) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s(tax inclusive)%s(tax exclusive)%s
nl: %s(taks inclusief)%s(taks exclusief)%s

note: %1$s:  IF ( item.biblio.author ) %2$s:  item.biblio.author | html %3$s:  END
en: %s, by %s%s
nl: %s, door %s%s

note: %1$s:  IF ( item.author ) %2$s:  item.author | html %3$s:  END %4$s:  IF ( item.itemnotes )
en: %s, by %s%s%s-
nl: %s, door %s%s%s-

note: %1$s:  IF ( record_type == 'auth' ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sAuthority records%sBibliographic records%s
nl: %sElementen records%sBibliografische records%s

note: %1$s:  IF ( batch_lis.record_type == 'auth' ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sAuthority%sBibliographic%s
nl: %sElement%sBibliografisch%s

note: %1$s:  IF (errcode==1)
en: %sCould not create a new list. Please check the name.
nl: %s Kon geen nieuwe lijst maken. Bekijk eens de naam.

note: %1$s:  IF ( errornonewitem )
en: %sERROR: Unable to create the new item.
nl: %sFOUT: Kan het nieuwe item niet maken.

note: %1$s:  IF ( errornomodbiblio ) %2$s:  END %3$s:  IF ( errornohostitemnumber ) %4$s:  END
en: %sERROR: Unable to modify the bibliographic record.%s %sERROR: Unable to get the item number from this barcode.%s
nl: %sFOUT: Kan het bibliografisch record niet bewerken.%s %sFOUT: Kan het itemnummer niet vinden van deze barcode.%s

note: %1$s:  IF (template_id) %2$s:  ELSE %3$s:  END %4$s:  IF (template_id) %5$s:  template_id | html %6$s:  END
en: %sEdit%sCreate%s patron card template%s (%s)%s
nl: %sBewerk%sMaak aan%s gebruikerskaartsjabloon%s (%s)%s

note: %1$s:  IF (profile_id) %2$s:  ELSE %3$s:  END %4$s:  IF (profile_id) %5$s:  profile_id | html %6$s:  END
en: %sEdit%sCreate%s printer profile%s (%s)%s
nl: %sBewerk%sMaak aan%s printerprofiel%s (%s)%s

note: %1$s:  IF category.hidelostitems %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sHidden by default%sShown%s
nl: %sStandaard verborgen%sGetoond%s

note: %1$s:  IF ( category.hidelostitems ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sHidden%sShown%s
nl: %sVerborgen%sGetoond%s

note: %1$s:  BLOCK subject %2$s:  END
en: %sHold:%s
nl: %sReservatie:%s

note: %1$s:  IF humanbranch %2$s:  Branches.GetName( humanbranch ) | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %sHolds policy by item type for %s%sDefault holds policy by item type%s
nl: %sReserveringsbeleid per itemtype voor %s%sStandaard reserveringsbeleid per itemtype%s

note: %1$s:  IF credit_type.can_be_added_manually %2$s:  END
en: %sManual credit%s
nl: %sManueel krediet%s

note: %1$s:  IF framework %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sModify framework text%sAdd framework%s
nl: %sBewerk framework tekst%sVoeg framework toe%s

note: %1$s:  IF ( modify ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sModify notice%sAdd notice%s
nl: %sBewerk bericht%sVoeg bericht toe%s

note: %1$s:  IF ( heading_modify_tag_p ) %2$s:  END %3$s:  IF ( heading_add_tag_p ) %4$s:  END
en: %sModify tag%s %sNew tag%s
nl: %sBewerk tag%s %sNieuwe tag%s

note: %1$s:  UNLESS ( basketno ) %2$s:  END %3$s:  basketname | html %4$s:  basketno | html
en: %sNew %sBasket %s (%s) for
nl: %sNieuw %sMandje %s (%s) voor

note: %1$s:  IF record.permanent %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sNo%sYes%s
nl: %sNeen%sJa%s

note: %1$s:  IF ( issue.overdue ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sOverdue!%s&nbsp;%s
nl: %sTe laat!%s&nbsp;%s

note: %1$s: - BLOCK subject - %2$s: - END -
en: %sOverdue:%s
nl: %sTe laat:%s

note: %1$s:  IF errors.empty_upload %2$s:  END %3$s:  IF errors.no_file %4$s:  END
en: %sThe file you are attempting to upload has no contents.%s %sYou did not select a file to upload.%s
nl: %sHet bestand dat u wil uploaden heeft geen inhoud.%s %sU koos geen bestand om te uploaden.%s

note: %1$s:  IF errors.empty_upload %2$s:  END %3$s:  IF errors.no_file %4$s:  END %5$s:  IF errors.invalid_parameter %6$s:  END
en: %sThe file you are attempting to upload has no contents.%s %sYou did not select a file to upload.%s %sInvalid or missing script parameter.%s
nl: %sHet bestand dat u wil uploaden heeft geen inhoud.%s %sU koos geen bestand om te uploaden.%s %sOngeldig of geen script parameter.%s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %sThere are no received orders.%s
nl: %sEr zijn geen bestellingen aangekomen.%s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %sThis record has no items.%s
nl: %sDit record heeft geen items.%s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( itemtype.notforloan ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sYes%s&nbsp;%s
nl: %sJa%s&nbsp;%s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF is_standing %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sYes%sNo%s
nl: %sJa%sNeen%s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF field.searchable %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sYes%sNo%s
nl: %sJa%sNee%s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %sa list:%s
nl: %seen lijst:%s

note: %1$s:  IF ( issn ) %2$s:  END %3$s:  END %4$s:  IF ( issn )
en: %sand %s %s %s with ISSN matching
nl: %sen %s %s %s met ISSN overeenkomst

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='b'
en: %sb - Later heading
nl: %sb - Latere hoofding

note: %1$s:  IF ( result_se.author ) %2$s:  result_se.author | html %3$s:  END %4$s:  result_se.itemtype | html %5$s:  IF ( result_se.publishercode ) %6$s:  result_se.publishercode | html %7$s:  END %8$s:  IF ( result_se.place ) %9$s:  result_se.place | html %10$s:  END %11$s:  IF ( result_se.copyrightdat
en: %sby %s%s [%s], %s%s %s%s%s %s%s%s, %s%s%s%s%s,
nl: %sdoor %s%s [%s], %s%s %s%s%s %s%s%s, %s%s%s%s%s,

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='d'
en: %sd - Acronym
nl: %sd - Acroniem

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='f'
en: %sf - Musical composition
nl: %sf - Muziekcompositie

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='g'
en: %sg - Broader term
nl: %sg - Bredere term

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='h'
en: %sh - Narrower term
nl: %sh - Smallere term

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='i'
en: %si - Reference instruction phrase in subfield $i
nl: %si -Referentie instructiezin in subveld $i

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='n'
en: %sn - Not applicable
nl: %sn - Niet toepasbaar

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='r'
en: %sr - Relationship designation in $i or $4
nl: %sr - Relatie designatie in $i of $4

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='t'
en: %st - Immediate parent body
nl: %st - Onmiddellijke verantwoordelijke inhoud

en: &#1041;&#1098;&#1083;&#1075;&#1072;&#1088;&#1089;&#1082;&#1080; (Bulgarian) Radoslav Kolev
nl: &#1041;&#1098;&#1083;&#1075;&#1072;&#1088;&#1089;&#1082;&#1080; (Bulgaars) Radoslav Kolev

en: &#1056;&#1091;&#1089;&#1089;&#1082;&#1080;&#1081; (Russian) Victor Titarchuk and Serhij Dubyk
nl: &#1056;&#1091;&#1089;&#1089;&#1082;&#1080;&#1081; (Russisch) Victor Titarchuk en Serhij Dubyk

en: &#1059;&#1082;&#1088;&#1072;&#1111;&#1085;&#1089;&#1100;&#1082;&#1072; (Ukrainian) Victor Titarchuk and Serhij Dubyk
nl: &#1059;&#1082;&#1088;&#1072;&#1111;&#1085;&#1089;&#1100;&#1082;&#1072; (Oekraïnsch) Victor Titarchuk en Serhij Dubyk

en: &#1506;&#1489;&#1512;&#1497;&#1514; (Hebrew)
nl: &#1506;&#1489;&#1512;&#1497;&#1514; (Hebreeuws)

en: &#1601;&#1575;&#1585;&#1587;&#1609; (Persian)
nl: &#1601;&#1575;&#1585;&#1587;&#1609; (Perzisch)

en: &#20013;&#25991; (Chinese)
nl: &#20013;&#25991; (Chinees)

en: &#2476;&#2494;&#2434;&#2482;&#2494; (Bengali) Parthasarathi Mukhopadhyay
nl: &#2476;&#2494;&#2434;&#2482;&#2494; (Bengaals) Parthasarathi Mukhopadhyay

en: &#26085;&#26412;&#35486; (Japanese)
nl: &#26085;&#26412;&#35486; (Japans)

en: &#3374;&#3378;&#3375;&#3390;&#3379;&#3330; (Malayalam)
nl: &#3374;&#3378;&#3375;&#3390;&#3379;&#3330; (Maleisisch)

en: &#3616;&#3634;&#3625;&#3634;&#3652;&#3607;&#3618; (Thai)
nl: &#3616;&#3634;&#3625;&#3634;&#3652;&#3607;&#3618; (Thais)

en: &#4768;&#4635;&#4653;&#4763; (Amharic) Getway II Ethiopia Co. (Yohannes Mulugeta (Team Leader), Tegene Assefa, Abiyot Bayou)
nl: &#4768;&#4635;&#4653;&#4763; (Amharisch) Getway II Ethiopia Co. (Yohannes Mulugeta (Team Leader), Tegene Assefa, Abiyot Bayou)

en: &#54620;&#44397;&#50612; (Korean)
nl: &#54620;&#44397;&#50612; (Koreaans)

en: &#x010D;e&#353;tina (Czech)
nl: &#x010D;e&#353;tina (Tjechisch)

en: &lt;&lt; Previous
nl: &lt;&lt; vorige

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Author as phrase
nl: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Auteur als zin

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Call number
nl: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Boeknummer

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Conference name
nl: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Conferentienaam

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Conference name as phrase
nl: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Conferentienaam als een zin

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Corporate name
nl: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Corporatienaam

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Corporate name as phrase
nl: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Corporatienaam als zin

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Personal name
nl: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Persoonlijke naam

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Personal name as phrase
nl: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Persoonlijke naam als zin

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Series title
nl: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Reeks titel

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Subject and broader terms
nl: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Onderwerp en bredere termen

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Subject and narrower terms
nl: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Onderwerp en smallere termen

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Subject and related terms
nl: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Onderwerp en gerelateerde termen

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Subject as phrase
nl: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Onderwerp als zin

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Title as phrase
nl: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Titel als zin

note: For the first occurrence, %1$s:  rescardnumber | html %2$s:  Branches.GetName( resbranchcode ) | html %3$s:  reswaitingdate | $KohaDates
en: (%s) at %s since %s
nl: (%s) bij %s sinds %s

note: %1$s:  message.barcode | html
en: (%s) for
nl: (%s) voor

note: %1$s:  message.barcode | html
en: (%s) from
nl: (%s) van

note: %1$s:  getBarcodeMessageIteminfo | html
en: (%s) has been on hold for
nl: (%s) is gereserveerd voor

note: For the first occurrence, %1$s:  getBarcodeMessageIteminfo | html
en: (%s) has been waiting for
nl: (%s) wacht op

note: %1$s:  getBarcodeMessageIteminfo | html
en: (%s) is checked out to
nl: (%s) is uitgeleend aan

note: %1$s:  getBarcodeMessageIteminfo | html
en: (%s) is currently checked out to this patron. Renew?
nl: (%s) is nu uitgeleend aan deze gebruiker. Verleng?

note: %1$s:  message.barcode | html
en: (%s) to
nl: (%s) aan

note: %1$s:  issued_cardnumber | html %2$s:  IF CAN_user_circulate_force_checkout %3$s:  END
en: (%s). %s Check in and check out? %s
nl: (%s). %s Binnenbrengen en uitlenen? %s

en: (Accruing)
nl: (Oplopend)

note: %1$s:  budget_period_description | html %2$s:  bookfund | html
en: (Current: %s - %s)
nl: (Huidig: %s - %s)

en: (Error)
nl: (Fout)

en: (Filtered.
nl: (Gefilterd.

en: (Forgiven)
nl: (Vergeven)

note: %1$s:  HoldsToPullStartDate | html %2$s:  HoldsToPullEndDate | html
en: (Inclusive, default is %s days ago to %s days ahead. Set other date ranges as needed.)
nl: (Inclusief, standaard is %s dagen geleden tot %s dagen in de toekomst. Stel een ander databereik in als dat nodig is.)

note: %1$s:  HoldsToPullStartDate | html
en: (Inclusive, default is %s days ago to today. Set other date ranges as needed.)
nl: (Inclusief, standaard is %s dagen geleden tot vandaag. Stel zo nodig andere databereiken in.)

en: (Indonesian)
nl: (Indonesisch)

en: (Lost)
nl: (Verloren)

en: (None)
nl: (Geen)

en: (Replaced)
nl: (Vervangen)

en: (Required)
nl: (Verplicht)

en: (Returned)
nl: (Teruggebracht)

note: %1$s:  subscriptionsnumber | html
en: (There are %s subscriptions associated with this title).
nl: (Er zijn %s abonnementen aan deze titel verbonden).

en: (Voided)
nl: (Geledigd)

en: (a choice list for choice (separated by |) or cols|rows for texarea)
nl: (een keuzelijst voor keuze (gescheiden door |) of kol|rijen voor texarea)

note: %1$s:  active_currency.currency | html
en: (adjusted for %s,tax exclusive)
nl: (aangepast voor %s, exclusief BTW)

note: %1$s:  active_currency.currency | html
en: (adjusted for %s,tax inclusive)
nl: (aangepast voor %s, inclusief BTW)

en: (budgeted cost * quantity)
nl: (begrote kost * hoeveelheid)

en: (default if none is defined)
nl: (standaard indien niet ingevuld)

en: (enter amount in numerals)
nl: (geef hoeveelheid in cijfers)

en: (exclusive)
nl: (exclusief)

en: (if you select a value here, the indicators will be limited to the authorized value list)
nl: (als u hier een waarde kiest, zullen de indicatoren beperkt worden door de toegestane elementen lijst)

en: (inclusive)
nl: (inclusief)

en: (inclusive) to
nl: (inclusief) bij

note: %1$s:  resultsloo.timestamp | html
en: (modified on %s)
nl: (gewijzigd op %s)

note: %1$s:  ar.item.barcode | html
en: (only %s)
nl: (alleen %s)

note: %1$s:  FOREACH relate IN related %2$s:  relate.related_search | html %3$s:  END
en: (related searches: %s%s%s)
nl: (verwante opzoekingen: %s%s%s)

en: (remove)
nl: (verwijder)

en: (use * to do a fuzzy search)
nl: (gebruik * voor een fuzzy opzoeking)

en: ) is not checked out to a patron.
nl: ) is niet uitgeleend aan een gebruiker.

note: %1$s:  date_due | $KohaDates
en: ) now due on %s
nl: ) vervalt nu op %s

en: ) on
nl: ) op

note: %1$s:  borrower.firstname | html %2$s:  borrower.surname | html
en: ) renewed for %s %s (
nl: ) verlengd voor %s %s (

en: ) you selected does not exist.
nl: ) u koos bestaat niet.

en: ** Vendor's listings already include tax.
nl: ** De verkoperslijsten bevatten de tax al.

en: , Cyprus
nl: ,Cyprus

en: , OH, USA (Koha 3.0 beta testing)
nl: ,Ohio, VSA (Koha 3.0 beta testen)

en: , Ohio, USA (MARC sponsorship, documentation, template maintenance)
nl: ,Ohio, VSA (MARC ondersteuning, documentatie, sjabloon onderhouden)

en: , PA, USA (Koha 3.0 Zebra Integration sponsorship)
nl: , Philadelphia, VSA (Koha 3.0 Zebra integratie ondersteuning)

en: , Pascale Nalon (ENSMP), and many more
nl: , Pascale Nalon (ENSMP), en veel meer

en: , Please transfer this item.
nl: , Wil dit item transfereren.

note: SCRIPT
en: - Budget amount cannot be blank
nl: - Waarde begroting kan niet leeg zijn

note: SCRIPT
en: - Budget code cannot be blank
nl: - Begroting code kan niet leeg zijn

note: SCRIPT
en: - Budget name cannot be blank
nl: - Begroting naam kan niet leeg zijn

note: SCRIPT
en: - Budget parent is current budget
nl: - Begroting ouder is huidige begroting

note: SCRIPT
en: - First publication date is not defined
nl: - Eerste uitgavedatum is niet gedefinieerd

en: - None -
nl: - Geen -

note: SCRIPT
en: - Please select an item to place a hold
nl: - Kies een item om te reserveren

en: -- All --
nl: -- Alle --

en: -- Choose --
nl: -- Kies --

en: -- Choose a reason --
nl: -- Kies een reden --

en: -- Choose a status --
nl: -- Kies een status --

en: -- Choose format --
nl: -- Kies formaat --

en: -- None --
nl: -- Geen --

en: -- none --
nl: -- geen --

en: -- please choose --
nl: -- graag kiezen --

en: . Deletion is not possible.
nl: . Verwijderen is niet mogelijk

en: . Please re-enter the new password.
nl: . Herhaal alsublieft het nieuwe wachtwoord.

en: . Please retain this item and check it in to process the hold.
nl: . Hou dit item bij alstublieft en schrijf het terug in om het dan te reserveren.

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: .%sAn administrator must define at least one library.%s
nl: .%sEen beheerder moet minstens een bibliotheek bepalen.%s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: .%sAn administrator must define at least one patron category.%s
nl: .%sEen beheerder moet minstens een gebruiker categorie bepalen.%s

en: ... or...
nl: ... of...

en: ...and:
nl: ...en:

en: ...to
nl: ...tot

en: 0.00
nl: 0,00

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: : %sa list:%s
nl: : %seen lijst:%s

en: : Barcode must be unique.
nl: : Barcode moet uniek zijn.

en: : The items do not belong to your library.
nl: : De items behoren niet tot uw bibliotheek.

en: : Unable to automatically determine values for barcodes. No item has been inserted.
nl: : Kan niet automatisch barcode waarden bepalen. Geen item is geplaatst.

en: : item has a waiting hold.
nl: : item heeft een wachtende reservering.

en: : item has linked
nl: : item is gelinkt

en: : item is checked out.
nl: : item is uitgeleend.

note: INPUT type=button name=back
en: << Back
nl: << Terug

note: INPUT type=button name=delete
en: << Delete
nl: << Verwijder

note: %1$s:  error_duplicate_title | html | $KohaSpan class = 'name'
en: A group with the title %s already exists.
nl: Een groep met de titel %s bestaat al.

en: A librarian
nl: Een bibliothecaris

en: A pattern with this name already exists.
nl: Een patroon met deze naam bestaat al.

en: ALL items fields MUST :
nl: ALLE items velden MOETEN :

en: About Koha
nl: Over Koha

en: Abstracts / Summaries
nl: Korte inhouden / Samenvattingen

en: Accepted
nl: Aanvaard

en: Accepted by
nl: Aanvaard door

en: Accepted by:
nl: Aanvaard door:

note: %1$s:  message.amount | html
en: Accepted payment (%s) from
nl: Aanvaarde betaling (%s) van

en: Accession date:
nl: Toetredingsdatum:

en: Account number:
nl: Accountnummer:

note: %1$s:  patron.firstname | html %2$s:  patron.surname | html %3$s:  patron.cardnumber | html
en: Account summary: %s %s (%s)
nl: Accountsamenvatting: %s %s (%s)

en: Account type
nl: Accounttype

en: Acquisition
nl: Acquisitie

en: Acquisition date
nl: Acquisitiedatum

en: Acquisition date (yyyy-mm-dd)
nl: Acquisitiedatum (yyyy-mm-dd)

en: Acquisition date: newest to oldest
nl: Acquisitiedatum: nieuwste tot oudste

en: Acquisition date: oldest to newest
nl: Acquisitiedatum: oudste tot nieuwste

en: Acquisition details
nl: Acquisitiedetails

en: Acquisition information
nl: Acquisitie informatie

en: Acquisition parameters
nl: Acquisitie parameters

en: Acquisitions
nl: Acquisities

en: Acquisitions statistics
nl: Acquisitie statistieken

en: Acquisitions statistics
nl: Acquisitie statistieken

en: Action
nl: Actie

en: Action if matching record found:
nl: Actie indien gevonden overeenkomend record:

en: Action if matching record found:
nl: Actie indien gevonden overeenkomend record:

en: Action if no match found:
nl: Actie indien geen overeenkomst is gevonden:

en: Action if no match is found:
nl: Actie indien geen overeenkomst is gevonden:

en: Actions
nl: Acties

en: Active
nl: Actief

en: Active budgets
nl: Actieve budgetten

en: Active:
nl: Actief:

en: Actual cost
nl: Werkelijke kost

en: Actual cost:
nl: Werkelijke kost:

en: Add
nl: Voeg toe

note: %1$s:  total | html %2$s:  IF ( singleshelf )
en: Add %s items to %s
nl: Voeg %s items toe %s

note: %1$s:  booksellername | html
en: Add a basket to %s
nl: Voeg een mandje voor %s toe

en: Add a message for:
nl: Voeg een bericht toe voor:

en: Add a new message
nl: Voeg een nieuw bericht toe

en: Add a substitution
nl: Voeg substitutie toe

note: A
en: Add an attribute
nl: Voeg een attribuut toe

note: A
en: Add another field
nl: Voeg een ander veld toe

en: Add biblio
nl: Voeg een biblio toe

en: Add budget
nl: Voeg een budget toe

en: Add checked
nl: Voeg het gekozene toe

en: Add classification source
nl: Voeg een classificatie bron toe

note: INPUT type=submit name=add
en: Add credit
nl: Voeg krediet toe

en: Add description
nl: Voeg beschrijving toe

en: Add filing rule
nl: Voeg indienen regel toe

en: Add fund
nl: Voeg fonds toe

note: INPUT type=submit name=add_submit
en: Add item
nl: Voeg item toe

note: %1$s:  IF (circborrowernumber)
en: Add item %s
nl: Voeg item toe %s

en: Add item type
nl: Voeg itemtype toe

en: Add item(s)
nl: Voeg item(s) toe

en: Add items to rota report
nl: Voeg items toe aan roteer rapport

en: Add items: scan barcode
nl: Voeg items toe: scan barcode

en: Add match check
nl: Voeg overeenkomst toe

en: Add match point
nl: Voeg overeenkomstig punt toe

en: Add new definition
nl: Voeg een definitie toe

en: Add new group
nl: Voeg een nieuwe groep toe

en: Add new holiday
nl: Voeg een nieuwe vakantie toe

en: Add offline circulations to queue
nl: Voeg offline circulaties toe aan rij

en: Add order
nl: Voeg een bestelling toe

en: Add order to basket
nl: Voeg een bestelling toe aan het mandje

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Add order to basket %s
nl: Voeg een bestelling toe aan het mandje %s

en: Add orders
nl: Voeg bestellingen toe

note: %1$s:  comments | html %2$s:  file_name | html %3$s:  upload_timestamp | $KohaDates  with_hours => 1
en: Add orders from %s (%s staged on %s)
nl: Voeg bestellingen van %s (%s opgenomen op %s)

en: Add patron attribute type
nl: Voeg gebruiker attributentype toe

en: Add recipients
nl: Voeg ontvangers toe

en: Add record matching rule
nl: Voeg record overeenkomstregels toe

note: %1$s:  IF ( singleshelf )
en: Add to %s
nl: Voeg toe aan %s

en: Add to a list
nl: Voeg toe aan lijst

en: Add to a new list:
nl: Voeg toe aan nieuwe lijst

en: Add to cart
nl: Voeg toe aan het mandje

note: INPUT type=submit
en: Add to offline circulation queue
nl: Voeg toe aan circulatierij

note: SCRIPT
en: Add to:
nl: Voeg toe aan:

en: Add users
nl: Voeg gebruikers toe

en: Add vendor
nl: Voeg verkoper toe

en: Add/Edit items
nl: Voeg toe/Bewerk items

note: %1$s:  added_attribute_type | html
en: Added patron attribute type &quot;%s&quot;
nl: Toegevoegd gebruiker attributen type &quot;%s&quot;

note: %1$s:  added_matching_rule | html
en: Added record matching rule &quot;%s&quot;
nl: Toegevoegd record overeenkomstregel &quot;%s&quot;

note: SCRIPT
en: Added.
nl: Toegevoegd.

note: SCRIPT
en: Adding a mapping for: %s.
nl: Voeg een mapping toe voor: %s.

note: %1$s:  authtypetext | html
en: Adding authority %s
nl: Element %s toevoegen

en: Additional attributes and identifiers
nl: Aanvullende attributen en kenmerken

en: Additional content types
nl: Aanvullende inhoudstypes

note: %1$s:  tablename | html
en: Additional fields for '%s'
nl: Bijkomende velden voor '%s'

en: Additional parameters
nl: Aanvullende parameters

en: Additional tools
nl: Aanvullende werktuigen

en: Address
nl: Adres

en: Address 2:
nl: Adres 2:

en: Address 2:
nl: Adres 2:

en: Address in question
nl: Gebruikte adres

en: Address:
nl: Adres:

en: Address:
nl: Adres:

en: Adjustment cost for invoice
nl: Aanpassingskost voor factuur

en: Administration
nl: Administratie

en: Adult
nl: Volwassenen

en: Advanced constraints:
nl: Uitgebreide dwang:

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: After
nl: Na

en: Age required
nl: Leeftijd vereist

en: Age required:
nl: Leeftijd vereist:

en: Age restricted
nl: Leeftijd beperking

note: For the first occurrence, %1$s:  AGE_RESTRICTION | html
en: Age restriction %s.
nl: Leeftijd beperking %s.

note: %1$s:  AGE_RESTRICTION | html %2$s:  IF CAN_user_circulate_force_checkout %3$s:  END
en: Age restriction %s. %s Check out anyway? %s
nl: Leeftijd beperking %s. %s Toch uitlenen? %s

en: Alert subscribers for
nl: Waarschuw abonnees voor

en: All
nl: Alle

en: All authority types
nl: Alle element types

en: All available funds
nl: Alle beschikbare fondsen

note: %1$s:  do_anonym | html %2$s:  last_issue_date | $KohaDates
en: All checkouts (%s) older than %s have been anonymized
nl: Alle ontleningen (%s) ouder dan %s werden anoniem gemaakt

en: All collections
nl: Alle verzamelingen

en: All dates
nl: Alle data

en: All dependencies installed.
nl: Alle afhankelijkheden geïnstalleerd.

en: All item fields are in the same tag and in item tab
nl: Alle itemvelden staan in dezelfde tag en in item tab

en: All item types
nl: Alle item types

en: All libraries
nl: Alle bibliotheken

note: For the first occurrence, %1$s:  all_pendingsuggestions | html
en: All libraries: %s
nl: Alle bibliotheken: %s

en: All records have successfully been modified!
nl: Alle records zijn met succes gewijzigd!

en: All shelving locations
nl: Alle boeknummers

en: All tags
nl: Alle tags

en: Allow
nl: Sta toe

en: Allow changes to contents from:
nl: Sta veranderingen aan de inhoud toe van:

en: Allow transfer?
nl: Overgaande toestaan?

en: Already received
nl: Reeds ontvangen

en: Alternate address
nl: Afwisselend adres

en: Alternate contact
nl: Afwisselend contact

en: Alternative contact
nl: Alternatief contact

en: Alternative phone:
nl: Alternatieve telefoon:

en: Amount
nl: Bedrag

en: Amount outstanding
nl: Openstaand bedrag

en: Amount:
nl: Bedrag:

note: %1$s:  batch_id | html
en: An error has occurred and batch %s was not deleted.
nl: Er gebeurde een fout en stapel %s werd niet verwijderd.

note: %1$s:  batch_id | html
en: An error has occurred and batch %s was not fully de-duplicated.
nl: Er gebeurde een fout en stapel %s werd niet volledig ontdubbeld.

note: %1$s:  batch_id | html
en: An error has occurred and no items have been added to batch %s.
nl: Er gebeurde een fout en er werden geen items aan batch %s toegevoegd.

note: %1$s:  batch_id | html
en: An error has occurred and the item(s) was not removed from batch %s.
nl: Er gebeurde een fout en de item(s) werden niet uit batch %s verwijderd.

en: An error has occurred!
nl: Een fout werd gemaakt!

note: %1$s:  IF error_order_already_cancelled
en: An error has occurred. %s
nl: Een fout werd gemaakt. %s

en: An error occurred when creating this list.
nl: Tijdens het aanmaken van deze lijst is een fout opgetreden.

note: %1$s:  shelfname | html
en: An error occurred when creating this list. The name %s already exists.
nl: Tijdens het aanmaken van deze lijst trad een fout op. De naam %s bestaat al.

en: An error occurred when deleting this list.
nl: Tijdens het verwijderen van deze lijst is een fout opgetreden.

en: An error occurred when updating this list.
nl: Tijdens het updaten van deze lijst is een fout opgetreden.

note: %1$s:  error | html
en: An error occurred, please try again: %s
nl: Er is een fout opgetreden, probeer het nogmaals: %s

note: %1$s:  op | html %2$s:  label_element | html %3$s:  element_id | html
en: An error was encountered and the %s operation for %s %s was not completed. Please have your system administrator check the error log for details.
nl: Een fout werd ontdekt en de %s operatie voor %s %s werd niet afgewerkt. Wil alstublieft uw systeembeheerder vragen de logs te controleren voor meer details.

note: %1$s:  IMAGE_NAME | html
en: An image with the name '%s' already exists.
nl: Een afbeelding met de naam '%s' bestaat al.

en: An unknown error has occurred.
nl: Een onbekende fout werd gemaakt.

en: Analytics
nl: Analytiek

en: Analyze items
nl: Analyseer items

en: Another pattern with this name already exists.
nl: Een ander patroon met deze naam bestaat al.

en: Any
nl: Elke

en: Any audience
nl: Elk publiek

en: Any category code
nl: Elke categoriecode

en: Any content
nl: Elke inhoud

en: Any format
nl: Elk formaat

en: Any item
nl: Elk item

en: Any item type
nl: Elk item type

en: Any library
nl: Elke bibliotheek

en: Any phrase
nl: Elke zin

en: Any word
nl: Elk woord

en: Anyone seeing this list
nl: Iedereen die deze lijst ziet

en: Apache version:
nl: Apache versie:

note: %1$s:  num_with_matches | html
en: Applied different matching rule. Number of records matched now %s
nl: Gebruikte een andere zoekmethode. Aantal overeenkomende records nu %s

note: INPUT type=submit
en: Apply different matching rules
nl: Gebruik andere zoekmethodes

note: INPUT type=submit
en: Apply filter
nl: Gebruik filter

en: Apply filter(s)
nl: Gebruik filter(s)

en: Approve
nl: Keur goed

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Approved comments
nl: Goedgekeurde opmerkingen

en: Approved tags
nl: Goedgekeurde tags

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Are you sure you want to cancel this article request?
nl: Weet u zeker dat u deze artikelaanvraag wilt stoppen?

en: Are you sure you want to cancel this hold?
nl: Weet u zeker dat u deze reservering wilt stoppen?

note: %1$s:  ordernumber | html
en: Are you sure you want to cancel this order (%s)
nl: Weet u zeker dat u bestelling (%s) wilt stoppen

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to change the pickup library from %s to %s for this request?
nl: Weet u zeker dat u de afhaalbibliotheek wilt wijzigen van %s naar %s voor dit verzoek?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to clone this circulation and fine rule from %s to %s library? This will override the existing rules in this library.
nl: Weet u zeker dat u deze circulatie wil klonen en beboeten van %s tot %s bibliotheek? Dit zal boven de bestaande regels in deze bibliotheek uitgevoerd worden.

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to clone this standard rule to %s library? This will override the existing rules in this library.
nl: Weet u zeker dat u deze standaard regel voor %s bibliotheek wilt klonen? Dit zal bestaande regels in deze bibliotheek overschrijven.

note: %1$s:  basketname | html
en: Are you sure you want to close basket %s?
nl: Weet u zeker dat u mandje %s wilt sluiten?

en: Are you sure you want to delete
nl: Weet u zeker dat u wil verwijderen

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Are you sure you want to delete %s %s?
nl: Weet u zeker dat u %s %s wilt verwijderen?

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Are you sure you want to delete batch %s?
nl: Weet u zeker dat u deze partij wilt verwijderen %s?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete image(s): %s?
nl: Weet u zeker dat u deze afbeelding(en) wilt verwijderen: %s?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete server %s?
nl: Weet u zeker dat u server %s wil verwijderen?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete the %s selected search history entries?
nl: Bent u zeker dat u de %s gekozen zoekgeschiedenis lijnen wil verwijderen?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete the club %s? This will cancel all patron enrollments in this club.
nl: Weet u zeker dat u de club %s wilt verwijderen? Dit zal alle lidmaatschappen van deze club annuleren.

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete the list %s?
nl: Weet u zeker dat u de lijst %s wilt verwijderen?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete these suggestions?
nl: Weet u zeker dat u deze suggestie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this basket?
nl: Weet u zeker dat u dit mandje wilt verwijderen?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this item?
nl: Weet u zeker dat u dit item wilt verwijderen?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this list?
nl: Weet u zeker dat u deze lijst wilt verwijderen?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this patron image? This cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u de foto van deze gebruiker wilt verwijderen? Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this suggestion?
nl: Weet u zeker dat u deze suggestie wilt verwijderen?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to remove label number(s): %s from this batch?
nl: Weet u zeker dat u de gekozen labelnummer(s): %s wilt verwijderen uit deze partij?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to remove the tag from this title?
nl: Weet u zeker dat u de tag over deze titel wilt verwijderen?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to remove these items from the list?
nl: Bent je zeker dat je de gekozen items wil verwijderen uit je lijst?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to reopen this basket?
nl: Weet u zeker dat u het mandje terug wilt openen?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to replace the current patron image? This cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u de foto van de huidige gebruiker wilt vervangen? Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to write off %s in outstanding fines? This cannot be undone!
nl: Weet u zeker dat u %s aan onbetaalde boetes wilt afschrijven? Dit kan niet ongedaan worden!

en: Area
nl: Gebied

en: Area:
nl: Gebied:

en: Arrived
nl: Aangekomen

note: For the first occurrence, %1$s:  current_article_requests.count || 0 | html
en: Article requests (%s)
nl: Artikelaanvragen (%s)

note: SCRIPT
en: Ascending
nl: Stijgend

en: Asked
nl: Gevraagd

note: %1$s:  Branches.GetName(subscription.branchcode) || subscription.branchcode | html
en: At library: %s
nl: Bij bibliotheek: %s

note: %1$s:  IF ( biblio.title ) %2$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' %3$s:  END
en: Attach an item %s to %s%s
nl: Koppel exemplaar %s aan %s%s

en: Attach another item
nl: Hecht een ander item aan

en: Attach item
nl: Hecht een item aan

en: Attach this basket to a new basket group with the same name
nl: Hecht dit mandje aan een nieuwe groep mandjes met dezelfde naam

note: %1$s:  ERROR_extended_unique_id_failed_value | html
en: Attribute value "%s" is already in use by another patron record.
nl: Attribuutwaarde "%s" wordt reeds in een ander gebruikersrecord gebruikt.

en: August
nl: Augustus

en: Auth field copied
nl: Aut veld gekopieerd

en: Auth value
nl: Aut waarde

en: Auth value:
nl: Aut waarde:

en: Author
nl: Auteur

en: Author (A-Z)
nl: Auteur (A-Z)

en: Author (Z-A)
nl: Auteur (Z-A)

en: Author(s)
nl: Auteur(s)

en: Author:
nl: Auteur:

en: Author:
nl: Auteur:

note: %1$s:  author | html
en: Author: %s
nl: Auteur: %s

en: Authorities
nl: Elementen

en: Authority
nl: Element

note: %1$s:  authid | html %2$s:  authtypetext | html
en: Authority #%s (%s)
nl: Element #%s (%s)

note: %1$s:  loopro.object | html
en: Authority %s
nl: Element %s

note: %1$s:  IF ( authtypecode ) %2$s:  authtypecode | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Authority MARC framework for %s%s%sdefault framework%s
nl: Element MARC structuur voor %s%s%sstandaard structuur%s

note: %1$s:  tagfield | html %2$s:  authtypecode | html
en: Authority MARC subfield structure admin for %s (authority: %s)
nl: Element MARC subveld structuur admin voor %s (element: %s)

note: %1$s:  tagfield | html
en: Authority MARC subfield structure for %s
nl: Element MARC subveld structuur voor %s

en: Authority field to copy:
nl: Te kopiëren Elementveld:

en: Authority record
nl: Element record

en: Authority search
nl: Elementen zoeken

en: Authority search results
nl: Elementen zoekresultaten

en: Authority type
nl: Element type

en: Authority type:
nl: Element type:

en: Authority types
nl: Element types

en: Authority:
nl: Element:

en: Authorized
nl: Toegestaan

en: Authorized value
nl: Toegestane waarde

en: Authorized value category:
nl: Toegestane waarde categorie:

en: Authorized value:
nl: Toegestane waarde:

en: Authorized value:
nl: Toegestane waarde:

en: Authorized values
nl: Toegestane waarden

en: Authors
nl: Auteurs

en: Auto ordering
nl: Auto bestellen

note: INPUT type=button
en: Auto-fill row
nl: Auto-invullen rij

en: Automatic ordering:
nl: Automatische bestelling:

en: Automatic renewal
nl: Automatisch verlengen

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Availability:
nl: Beschikbaarheid:

en: Available call numbers
nl: Beschikbare boeknummers

en: Available enumeration
nl: Beschikbare opsomming

en: Available locations
nl: Beschikbare locaties

en: Average checkout period
nl: Gemiddelde uitleenperiode

en: Average checkout period statistics
nl: Gemiddelde uitleenperiode statistieken

en: Average loan time
nl: Gemiddelde leentijd

en: BSD License
nl: BSD Licentie

en: Back
nl: Terug

note: For the first occurrence, %1$s:  ELSE
en: Back %s
nl: Terug %s

en: Back to Tools
nl: Terug naar Gereedschappen

en: Barcode file:
nl: Barcode bestand:

en: Barcode list (one barcode per line):
nl: Barcode lijst (een barcode per lijn):

en: Barcode submitted
nl: Barcode ingegeven

note: %1$s:  batche.from | html %2$s:  batche.to | html
en: Barcodes from %s to %s
nl: Barcodes van %s tot %s

en: Barcodes not found
nl: Barcodes niet gevonden

en: Basic parameters
nl: Basis parameters

en: Basket
nl: Mandje

note: For the first occurrence, %1$s:  basketno | html
en: Basket %s
nl: Mandje %s

note: For the first occurrence, %1$s:  basketname | html %2$s:  basketno | html
en: Basket %s (%s)
nl: Mandje %s (%s)

note: %1$s:  basket.basketname | html %2$s:  basket.basketno | html %3$s:  basket.bookseller.name | html
en: Basket %s (%s) for %s
nl: Mandengroep %s (%s) voor %s

en: Basket deleted
nl: Mandje verwijderd

en: Basket details
nl: Mandje details

en: Basket group
nl: Mandje groep

note: %1$s:  name | html %2$s:  basketgroupid | html
en: Basket group %s (%s) for
nl: Mandengroep %s (%s) voor

en: Basket group billing place:
nl: Mandje groep facturatieplaats:

en: Basket group delivery placename:
nl: Mandje groep leveringsplaats:

en: Basket group name:
nl: Mandje groepsnaam

en: Basket group:
nl: Mandjesgroep:

en: Basket grouping for
nl: Mandengroep voor

en: Basket groups
nl: Mandje groepen

en: Basket:
nl: Mandje:

en: Basketgroup:
nl: Mandengroep:

en: Baskets
nl: Mandjes

en: Baskets in this group:
nl: Mandjes in deze groep:

note: %1$s:  batchid | html
en: Batch %s
nl: Partij %s

note: %1$s:  batch_id | html
en: Batch %s not fully de-duplicated.
nl: Partij %s niet volledig ontdubbeld.

note: %1$s:  batch_id | html
en: Batch %s was not deleted.
nl: Partij %s werd niet verwijderd.

note: %1$s:  IF patron.borrowernumber %2$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' invert_name = 1 %3$s:  batch | html %4$s:  END
en: Batch checkout information %s for %s |%s|%s
nl: Partij uitleeninformatie %s voor %s |%s|%s

note: %1$s:  IF ( del ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: Batch item %sdeletion%smodification%s
nl: Stapel item %sverwijdering%sverandering%s

en: Batch item deletion
nl: Stapel item verwijdering

en: Batch item modification
nl: Stapel item wijziging

note: For the first occurrence, %1$s:  Branches.GetName( current_branch ) | html
en: Batch patron deletion and anonymization for %s
nl: Partij gebruiker verwijdering en anonimisatie voor %s

en: Batch patron modification
nl: Stapel gebruiker wijziging

en: Batch patrons modification
nl: Stapel gebruikers wijziging

en: Batch patrons results
nl: Stapel gebruikers resultaten

en: Be sure to provide email addresses for these patrons.
nl: Wees zeker dat er voor deze gebruikers mailadressen zijn.

en: Before
nl: Voor

en: Before we begin, please verify you have the correct credentials to continue. Please log in with the username and password given to you by your systems administrator and located in your
nl: Voor we beginnen, controleert u of u de juiste referenties heeft om verder te gaan. Meld u aan met de gebruikersnaam en het wachtwoord die u van uw systeembeheerder kreeg en zich bevind in uw

en: Beginning date:
nl: Begindatum:

en: BibLibre, France
nl: BibLibre, Frankrijk

en: Biblio count
nl: Biblio teller

en: Bibliographic
nl: Bibliografisch

en: Bibliographic data to print
nl: Bibliografisch af te drukken data

en: Bibliographic information
nl: Bibliografische informatie

en: Bibliographic record
nl: Bibliografisch record

note: %1$s:  object | html
en: Bibliographic record %s
nl: Bibliografisch record %s

en: Bibliographies
nl: Bibliografieën

en: Biblionumber:
nl: Biblionummer:

en: Bibliotheksservice-Zentrum Baden-Württemberg (BSZ), Germany
nl: Bibliotheksservice-Zentrum Baden-Württemberg (BSZ), Duitsland

en: Billing date
nl: Facturatiedatum

en: Billing date:
nl: Facturatiedatum:

note: %1$s:  billingdateto | $KohaDates
en: Billing date: All until %s
nl: Facturatiedatum: Alle tot %s

en: Billing place:
nl: Facturatieplaats:

en: Biography
nl: Biografie

note: SCRIPT
en: Blocked!
nl: Geblokkeerd!

en: Book fund:
nl: Boekenfonfds:

en: Borrower
nl: Ontlener

en: Borrower number
nl: Ontlener nummer

en: Borrowernumber:
nl: Ontlener nummer:

note: %1$s:  patron.borrowernumber | html
en: Borrowernumber: %s
nl: Gebruikernummer: %s

en: Branch
nl: Filiaal

en: Bridge Material Type Icons Project
nl: Bridge Material Type Iconen Project

en: Brief display
nl: Verkorte versie

note: ABBR
en: Broader Term
nl: Bredere term

en: Browse system logs
nl: Blader door logs

en: Browse the system logs
nl: Blader door systeem logs

en: Budget name
nl: Budgetnaam

en: Budgeted cost:
nl: Gebudgetteerde kost:

en: Budgets
nl: Budgetten

en: Budgets administration
nl: Administratie budgetten

en: Build a new report?
nl: Een nieuw rapport maken?

en: Build a report
nl: Maak een rapport

en: Build and run reports
nl: Maak en voer rapporten uit

note: INPUT type=submit name=submit
en: Build new
nl: Maak nieuw

en: Built-in offline circulation interface
nl: Ingebouwde offline circulatie interface

en: By
nl: Door

en: By:
nl: Door:

en: ByWater Solutions, USA
nl: ByWater Solutions, VSA

en: CD audio
nl: audio-CD

en: CD software
nl: software-CD

en: CSV profiles
nl: CSV profielen

en: CSV separator:
nl: CSV scheidingsteken:

en: Cache expiry (seconds)
nl: Cache vervalt (seconden)

en: Cache expiry:
nl: Cache vervalt:

note: %1$s:  todaysdate | $KohaDates %2$s:  from | $KohaDates %3$s:  to | $KohaDates
en: Calculated on %s. From %s to %s
nl: Berekend op %s. Van %s tot %s

en: Calendar
nl: Kalender

en: Calendar information
nl: Kalenderinformatie

en: Call number
nl: Boeknummer

en: Call number (0-9 to A-Z)
nl: Boeknummer (0-9 tot A-Z)

en: Call number (Z-A to 9-0)
nl: Boeknummer (Z-A tot 9-0)

en: Call number range
nl: Boeknummerbereik

en: Call number:
nl: Boeknummer:

en: Call number:
nl: Plaatsingsnummer:

note: %1$s:  subscription.callnumber | html
en: Callnumber: %s
nl: Plaatsingsnummer: %s

en: Calyx, Australia
nl: Calyx, Australië

en: Can be entered as a single IP, or a subnet such as 192.168.1.*
nl: Kan ingevoerd worden als een IP-adres of sub-adres zoals 192.168.1.*

note: SPAN
en: Can't cancel order, (%s) holds are linked with this order. Cancel holds first
nl: Kan de bestelling niet stoppen, (%s) reserveringen zijn gekoppeld aan deze bestelling. Verwijder deze eerst

en: Can't cancel receipt
nl: Kan ontvangst niet weigeren

note: STRONG
en: Can't delete catalog record or order, cancel holds first
nl: Kan het catalogus-record of de bestelling niet verwijderen, verbreek eerst de reserveringen

note: STRONG
en: Can't delete catalog record, because of %s existing hold(s)
nl: Kan het catalogusrecord niet verwijderen, door %s bestaande reservatie(s)

note: SCRIPT
en: Can't delete catalog record, because of %s existing item(s)
nl: Kan het catalogus-record niet verwijderen, door %s bestaand(e) item(s)

note: STRONG
en: Can't delete catalog record, delete other orders linked to it first
nl: Kan het catalogus-record niet verwijderen, verwijder eerst de andere aangehechte bestellingen

note: STRONG
en: Can't delete catalog record, delete subscriptions first
nl: Kan het catalogus-record niet verwijderen, verwijder eerst de abonnementen

note: SPAN
en: Can't delete catalog record, see constraints below
nl: Kan het catalogus-record niet verwijderen, zie onderstaande redenen

note: SCRIPT
en: Can't save this record because the following field aren't filled :
nl: Kan dit record niet bewaren omwille van deze niet ingevulde velden:

en: Cancel
nl: Stop

en: Cancel and return to order
nl: Stop en keer terug naar bestelling

en: Cancel enrollment
nl: Annuleer inschrijving

en: Cancel filter
nl: Stop filter

en: Cancel hold
nl: Stop reservering

note: INPUT type=submit
en: Cancel hold and return to : %s
nl: Stop reservatie en keer terug naar : %s

note: %1$s:  Branches.GetName( reserveloo.item.homebranch ) | html
en: Cancel hold and return to: %s
nl: Stop reservatie en keer terug naar: %s

note: INPUT type=submit name=submit
en: Cancel marked holds
nl: Stop gemarkeerde reserveringen

en: Cancel notification
nl: Stop berichten

en: Cancel receipt
nl: Stop ontvangst

en: Cancel transfer
nl: Stop transfer

en: Cancellation reason:
nl: Reden annulering:

en: Cancellation reason:
nl: Reden annulering:

note: %1$s:  AuthorisedValues.GetByCode( 'ORDER_CANCELLATION_REASON', order.cancellationreason ) | html %2$s:  END
en: Cancellation reason: %s %s
nl: Reden stopzetting: %s %s

en: Cancelled
nl: Stopgezet

en: Cancelled orders
nl: Stopgezette bestellingen

en: Cannot add patron
nl: Kan geen gebruiker toevoegen

en: Cannot be ordered
nl: Kan niet besteld worden

note: I
en: Cannot be put on hold
nl: Kan hierover geen reservering maken

en: Cannot check in
nl: Kan niet terugnemen

note: %1$s:  IF ( Koha.Preference('OnSiteCheckouts') && Koha.Preference('OnSiteCheckoutsForce') )
en: Cannot check out! %s
nl: Kan niet uitlenen! %s.

note: %1$s:  IF ( charges ) %2$s:  INCLUDE 'blocked-fines.inc' fines = chargesamount %3$s:  END %4$s:  IF ( charges_guarantors_guarantees )
en: Cannot check out! %s %s %s %s
nl: Kan niet uitlenen! %s %s %s %s

en: Cannot delete budget
nl: Kan budget niet verwijderen

note: %1$s:  currency.currency | $HtmlTags tag='span' attributes=>'class="ex"'
en: Cannot delete currency %s
nl: Kan valuta niet verwijderen %s

en: Cannot delete patron
nl: Kan gebruiker niet verwijderen

note: For the first occurrence, %1$s:  ERROR.OPNLINK | html
en: Cannot open %s to read.
nl: Kan %s niet openen om te lezen.

en: Cannot open folder index (idlink.txt or datalink.txt) to read.
nl: Kan geen indexfolder openen (idlink.txt of datalink.txt) om te lezen.

en: Cannot place hold
nl: Kan geen reservering plaatsen

en: Cannot place hold on some items
nl: Kan geen reservering plaatsen om meerdere items

en: Cannot place hold:
nl: Kan geen reservering plaatsen:

en: Cannot process file as an image.
nl: Kan beeldbestand niet verwerken.

en: Cannot renew:
nl: Kan niet verlengen:

en: Card
nl: Kaart

en: Card batch
nl: Partij kaart

note: %1$s:  batche.batch_id | html
en: Card batch number %s
nl: Kaart stapelnummer %s

en: Card batches
nl: Partijen kaart

en: Card height:
nl: Kaarthoogte:

en: Card number
nl: Kaartnummer

note: %1$s:  maxlength_cardnumber | html %2$s:  ELSE
en: Card number can be up to %s characters. %s
nl: Kaartnummer kan tot %s karakters tellen. %s

note: %1$s:  minlength_cardnumber | html %2$s:  maxlength_cardnumber | html %3$s:  ELSIF maxlength_cardnumber
en: Card number must be between %s and %s characters. %s
nl: Kaartnummer moet tussen %s en %s karakters tellen. %s

note: %1$s:  minlength_cardnumber | html %2$s:  ELSIF minlength_cardnumber && maxlength_cardnumber
en: Card number must be exactly %s characters. %s
nl: Kaartnummer moet exact %s karakters tellen. %s

en: Card number:
nl: Kaartnummer:

en: Card number:
nl: Kaartnummer:

en: Card width:
nl: Kaartbreedte:

en: Cardnumber already in use.
nl: Reeds gebruikt kaartnummer.

en: Cardnumbers not found
nl: Kaartnummers niet gevonden

note: SCRIPT
en: Cart
nl: Mandje

en: Cassette recording
nl: Cassette-opname

en: Catalog
nl: Catalogus

en: Catalog by item type
nl: Catalogus volgens itemtype

en: Catalog details
nl: Catalogus details

note: %1$s:  IF ( biblionumber )
en: Catalog details %s
nl: Catalogus details %s

en: Catalog search
nl: Blader in catalogus

en: Catalog statistics
nl: Catalogus statistieken

en: Cataloging
nl: Catalogiseren

en: Cataloging search
nl: Catalogiseren zoeken

en: Catalogs
nl: Catalogussen

en: Catalyst IT, New Zealand
nl: Catalyst IT, Nieuw-Zeeland

en: Category
nl: Categorie

en: Category code
nl: Categorie code

en: Category code:
nl: Categorie code:

en: Category name
nl: Categorienaam

en: Category type:
nl: Categorietype:

en: Category:
nl: Categorie:

en: Category:
nl: Categorie:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Category: %s
nl: Categorie: %s

note: %1$s:  patron.category.description | html %2$s:  patron.categorycode | html
en: Category: %s (%s)
nl: Categorie: %s (%s)

en: Categorycode
nl: Categoriecode

en: Cell value
nl: Celwaarde

en: Cells contain estimated values only.
nl: Cel bevat enkel geschatte waardes.

en: Change
nl: Verander

en: Change basket group
nl: Verander mandengroep

note: INPUT type=submit
en: Change basketgroup
nl: Verander mandengroep

en: Change password
nl: Wijzig wachtwoord

note: %1$s:  patron.firstname | html %2$s:  patron.surname | html
en: Change username and/or password for %s %s
nl: Wijzig gebruikersnaam en/of wachtwoord voor %s %s

en: Changed action if matching record found
nl: Wijzig actie indien een overeenkomend record is gevonden

en: Changed action if no match found
nl: Wijzig actie indien geen overeenkomst gevonden

en: Changed item processing option
nl: Veranderde de item behandelings optie

en: Changed.
nl: Gewijzigd.

en: Chapters
nl: Hoofdstukken

en: Chapters:
nl: Hoofdstukken:

en: Character encoding:
nl: Tekencodering:

en: Charge
nl: Belast

note: %1$s:  fines | $Price
en: Charges (%s)
nl: Kosten (%s)

en: Check all
nl: Controleer alles

en: Check expiration
nl: Controleer vervaldatum

en: Check for embedded item record data?
nl: Controleer of er ingebedde item record data is?

en: Check in
nl: Breng binnen

en: Check in
nl: Breng binnen

en: Check lists
nl: Controleer lijsten

en: Check out
nl: Leen uit

en: Check out to this patron
nl: Ontleen aan deze gebruiker

en: Check that your database is running.
nl: Controleer of uw database werkt.

note: INPUT type=checkbox name=disable_input
en: Check to delete subfield %s
nl: Aanvinken om subveld %s te verwijderen

note: INPUT type=checkbox name=disable_input
en: Check to delete this field
nl: Aanvinken om dit veld te verwijderen

en: Check to display this attribute on a patron's details page in the OPAC.
nl: Vink aan om dit attribuut te tonen op de detailpagina van de gebruiker in de OPAC.

en: Check to make this attribute staff_searchable in the staff patron search.
nl: Vink aan om dit attribuut beheerder_doorzoekbaar te maken in de beheerder gebruikers zoeken.

note: %1$s:  'koha-conf.xml' | $HtmlTags Tag=>'code'
en: Check your database settings in %s.
nl: Controleer uw database instellingen in %s.

en: Check-in
nl: Breng binnen

en: Check-in date from
nl: Datum binnenbrengen van

en: Check-in date from:
nl: Datum binnenbrengen van:

en: Checked
nl: Gecontroleerd

en: Checked in
nl: Binnengebracht

en: Checked out
nl: Uitgeleend

en: Checked out
nl: Uitgeleend

note: %1$s:  END %2$s:  UNLESS ( item.not_same_branch) %3$s:  IF item.checkout.onsite_checkout %4$s:  ELSE %5$s:  END %6$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron=item.checkout.patron hide_patron_infos_if_needed=1 %7$s:  END %8$s:  item.checkout.date_due | $KohaDates as_due_date => 1
en: Checked out %s %s %s by %s to %s %s %s : due %s
nl: Uitgeleend %s %s %s door %s aan %s %s %s : retour %s

note: %1$s:  checkouts.size | html
en: Checked out %s times
nl: %s maal uitgeleend

en: Checked out from
nl: Ontleend sinds

en: Checked out on
nl: Ontleend op

en: Checked out:
nl: Uitgeleend

en: Checked-in items
nl: Binnengebrachte items

en: Checkin
nl: Binnengebracht

en: Checkin on
nl: Binnengebracht op

en: Checking out to
nl: Uitlenen aan

note: For the first occurrence, %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: Checking out to %s
nl: Uitlenen aan %s

en: Checkout
nl: Ontlening

en: Checkout count
nl: Ontleen telling

en: Checkout date
nl: Ontleningsdatum

en: Checkout date from:
nl: Ontleningsdatum vanaf:

en: Checkout date from:
nl: Ontleningsdatum vanaf:

en: Checkout history
nl: Ontleengeschiedenis

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc'
en: Checkout history for %s
nl: Ontleengeschiedenis van %s

note: %1$s:  patrons_to_anonymize.count | html
en: Checkout history for %s patrons will be anonymized
nl: Leesgeschiedenis voor %s gebruikers zal anoniem worden gemaakt

en: Checkout on
nl: Ontleend op

note: INPUT type=submit
en: Checkout or renew
nl: Ontleen of verleng

en: Checkout status:
nl: Status ontlening:

en: Checkouts
nl: Ontleningen

en: Child
nl: Kind

en: Choice
nl: Keuze

en: Choose
nl: Kies

en: Choose .koc file:
nl: Kies .koc bestand:

en: Choose a file
nl: Kies een bestand

en: Choose a vendor in the list to jump directly to the right place.
nl: Kies een verkoper uit de lijst om onmiddellijk naar de juiste plaats te gaan.

en: Choose an icon:
nl: Kies een icoon:

en: Choose library:
nl: Kies bibliotheek:

en: Choose list
nl: Kies lijst

en: Choose one
nl: Kies een

en: Choose one to limit this attribute to one patron type. Please leave blank if you want these attributes to be available for all types of patrons.
nl: Kies één om dit attribuut te beperken tot één gebruiker. Laat leeg als u wenst dat deze attributen beschikbaar zijn voor alle gebruikerstypes.

en: Choose order of text fields to print
nl: Kies volgorde van af te drukken tekstvelden

en: Choose the file to add to the basket
nl: Kies het bestand om aan de mand toe te voegen

note: A
en: Choose this record
nl: Kies dit record

en: Choose your library:
nl: Kies uw bibliotheek:

en: Choose:
nl: Kies:

en: Circulation
nl: Circulatie

note: %1$s:  Branches.GetName( branch ) || 'Default' | html
en: Circulation alerts for %s
nl: Circulatie waarschuwingen voor %s

en: Circulation and fines rules
nl: Uitlenings- en boeteregels

en: Circulation history
nl: Circulatie geschiedenis

en: Circulation note:
nl: Circulatie nota:

en: Circulation records were last synced on:
nl: Circulatie records werden laatst bijgewerkt op:

en: Circulation statistics
nl: Circulatie statistieken

note: %1$s:  Branches.GetLoggedInBranchname | html
en: Circulation: Overdues at %s
nl: Circulatie: Over vervaldag op %s

en: Citation
nl: Citatie

en: Cities
nl: Steden

en: Cities and towns
nl: Steden en gemeenten

en: City
nl: Stad

en: City ID
nl: Stad ID

en: City ID:
nl: Stad ID:

en: City id
nl: Stad id

en: City:
nl: Stad:

en: City:
nl: Stad:

en: Claim acquisition
nl: Geclaimde acquisitie

en: Claim date
nl: Geclaimde datum

en: Claim serial issue
nl: Uitgave reeks claimen

en: Claim using notice:
nl: Claim gebruikt bericht:

en: Claimed
nl: Geclaimd

en: Claimed date
nl: Geclaimde datum

en: Claims count
nl: Aantal claims

en: Class:
nl: Klasse:

en: ClassSources
nl: Klassesoorten

en: Classification
nl: Classificatie

en: Classification filing rules
nl: Classificatie indien regels

en: Classification source code:
nl: Classificatie broncode:

en: Classification sources
nl: Classificatie bronnen

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.classification | $raw
en: Classification: %s
nl: Classificatie: %s

en: Clean
nl: Maak leeg

note: %1$s:  import_batch_id | html
en: Cleaned import batch #%s
nl: Opgeruimde import batch #%s

en: Clear
nl: Ruim op

en: Clear all
nl: Ruim alles op

en: Clear date
nl: Ruim datum op

en: Clear field
nl: Ruim veld op

en: Clear filter
nl: Filter wissen

en: Clear on loan
nl: Wissen bij ontlening

note: A
en: Clear screen
nl: Maak scherm leeg

en: Click Save to finish.
nl: Kies bewaar om te eindigen.

en: Click on an image to view it in the image viewer
nl: Klik op een afbeelding om deze in het beeldvenster te zien

en: Click on any field to edit the contents; Press the &lt;Enter&gt; key to save edit.
nl: Klik op een veld om de inhoud te bewerken; Druk op de &lt;Enter&gt; toets om de bewering te bewaren.

en: Click on individual cells to edit.
nl: Klik op individuele cellen om die te bewerken.

en: Click on the following link(s) to download the exported batch(es).
nl: Klik op de volgende link(s) om de geëxporteerde batch(es) te downloaden.

en: Click on the following links to download the exported batch(es).
nl: Klik op de volgende links om de geëxporteerde batch(es) te downloaden.

en: Click on the grid to toggle the settings.
nl: Klik in het rooster om voorkeuren in te stellen.

note: SCRIPT
en: Click on the map to set the geolocation for %s
nl: Klik op de kaart om de locatie in te stellen voor %s

en: Click the date to add or edit a holiday.
nl: Klik op de datum om een verlof toe te voegen of te bewerken.

en: Click to add item
nl: Klik om een item toe te voegen

en: Click to edit
nl: Klik om te bewerken

note: SCRIPT
en: Click to fill with a randomly generated suggestion.
nl: Klik om met een willekeurige opmerking te vullen.

note: IMG
en: Clone
nl: Kloon

en: Clone these rules to:
nl: Kloon deze regels naar:

note: IMG
en: Clone this subfield
nl: Kloon dit subveld

note: BUTTON
en: Close
nl: sluit

en: Close basket group
nl: Sluit mandjesgroep

en: Close this basket
nl: Sluit dit mandje

en: Close this window.
nl: Sluit dit venster.

en: Close window
nl: Sluit venster

en: Closed
nl: Gesloten

en: Closed on:
nl: Gesloten op:

en: Clubs currently enrolled in
nl: Clubs waar u momenteel lid van bent

en: Collection
nl: Verzameling

en: Collection code
nl: Verzamelingscode

en: Collection deleted successfully
nl: Verzameling succesvol verwijderd

en: Collection failed to be deleted
nl: Verzameling verwijderen mislukt

en: Collection title:
nl: Verzameling titel:

en: Collection transferred successfully
nl: Verzameling overgang gelukt

en: Collection:
nl: Verzameling:

en: Collection:
nl: Verzameling:

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.seriestitle | $raw
en: Collection: %s
nl: Verzameling: %s

en: Collections
nl: Verzamelingen

en: Color
nl: Kleur

en: Column
nl: Kolom

note: %1$s:  column | html
en: Column %s
nl: Kolom %s

en: Column:
nl: Kolom:

en: Columns
nl: Kolommen

en: Columns must be filled left to right: if the first column is blank, other columns will be ignored.
nl: Kolommen moeten links naar rechts gevuld worden: als de eerste kolom leeg is, zullen andere kolommen genegeerd worden.

en: Coming from
nl: Komen van

note: %1$s:  branchesloo.branchname | html
en: Coming from %s
nl: Komend van %s

en: Comma (,)
nl: Komma (,)

en: Comment
nl: Opmerking

en: Comment:
nl: Opmerking:

en: Commenter
nl: Opmerken

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: Comments about this file:
nl: Opmerkingen over dit bestand:

en: Comments awaiting moderation
nl: Op beheer wachtende opmerkingen

en: Comments pending approval
nl: Opmerkingen wachtend op goedkeuring

en: Comments:
nl: Opmerkingen:

en: Company details
nl: Bedrijfsdetails

en: Company name:
nl: Bedrijfsnaam:

en: Compare preference values
nl: Vergelijk voorkeurswaarden

en: Completed import of records
nl: Invoer van records voltooid

en: Configuration OK, you don't have errors in your MARC parameters table
nl: Configuratie OK, u heeft geen fouten in uw MARC parameters tabel

en: Configure these parameters in the order they appear.
nl: Configureer deze parameters in de volgorde waarin ze verschijnen.

en: Confirm
nl: Bevestig

en: Confirm custom report
nl: Bevestig eigen rapport

en: Confirm deletion
nl: Bevestig de verwijdering

note: %1$s:  searchfield | html
en: Confirm deletion of %s?
nl: Bevestig de verwijdering van %s?

en: Confirm deletion of authority structure definition for
nl: Bevestig de verwijdering van de element structuur definitie voor

en: Confirm deletion of contract
nl: Bevestig de verwijdering van het contract

note: %1$s:  currency.currency | $HtmlTags tag='span' attributes=>'class="ex"'
en: Confirm deletion of currency %s
nl: Bevestig verwijdering van valuta %s

en: Confirm deletion of patron attribute type
nl: Bevestig de verwijdering van het gebruiker attribuut type

en: Confirm deletion of record matching rule
nl: Bevestig de verwijdering van de record overeenkomst regel

note: %1$s:  mss.tagsubfield | html
en: Confirm deletion of subfield %s?
nl: Bevestig de verwijdering van het sub veld %s?

en: Confirm deletion of tag
nl: Bevestig verwijdering van de tag

note: SCRIPT
en: Confirm deletion of this vendor ?
nl: De verwijdering van deze verkoper bevestigen?

en: Confirm new password:
nl: Bevestig het nieuwe wachtwoord:

en: Confirm password:
nl: Bevestig wachtwoord:

note: INPUT type=submit
en: Confirm your suggestion
nl: Bevestig uw suggestie

en: Congratulations, installation complete
nl: Proficiat, installatie geslaagd

en: Connection established.
nl: Verbinding gemaakt.

note: For the first occurrence, %1$s:  errcon.server | html
en: Connection failed to %s
nl: Verbinding faalde naar %s

note: For the first occurrence, %1$s:  errcon.server | html
en: Connection timeout to %s
nl: Verbinding time-out naar %s

en: Constraints
nl: Beperkingen

en: Contact information
nl: Contact informatie

en: Contact name:
nl: Contact naam:

en: Contact note:
nl: Contactnotitie:

en: Contains
nl: Bevat

en: Content
nl: Inhoud

en: Contents
nl: Inhouden

en: Contents of
nl: Inhoud van

en: Continue
nl: Ga verder

en: Continue to log in to Koha
nl: Ga verder om u aan te melden bij Koha

en: Continue without renewing
nl: Ga verder zonder verlenging

en: Contract deleted
nl: Contact verwijderd

en: Contract description:
nl: Contractbeschrijving:

en: Contract end date:
nl: Contract einddatum:

en: Contract name:
nl: Contractnaam:

en: Contract number:
nl: Contractnummer:

en: Contract number:
nl: Contractnummer:

en: Contract start date:
nl: Contract startdatum:

en: Contract(s)
nl: Contract(en)

note: %1$s:  booksellername | html
en: Contract(s) of %s
nl: Contract(en) van %s

en: Contracts
nl: Contracten

en: Contributing companies and institutions
nl: Meewerkende bedrijven en instituten

en: Control no.:
nl: Controlenummer:

en: Copies:
nl: Kopieën:

en: Copy
nl: Kopie

en: Copy holidays to:
nl: Kopieer vakanties naar:

en: Copy notice
nl: Kopieer bericht

en: Copy number
nl: Kopienummer

note: SCRIPT
en: Copy row
nl: Kopieer rij

note: %1$s:  l.branchname | html
en: Copy to %s
nl: Kopieer naar %s

en: Copy to all libraries
nl: Kopieer naar alle bibliotheken

en: Copyright date:
nl: Copyright datum:

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.copyrightdate | $raw
en: Copyright year: %s
nl: Copyright jaar: %s

en: Copyrightdate
nl: Copyrightdatum

en: Costs are decimal values between some arbitrary maximum value (e.g. 1 or 100) and 0 which is the minimum (no) cost.
nl: De kosten zijn decimale waarden tussen een willekeurig maximale waarde (bijvoorbeeld 1 of 100) en 0 die de minimale (geen) kost is.

note: %1$s:  duplicate_code_error | html
en: Could not add patron attribute type &quot;%s&quot; &mdash; one with that code already exists.
nl: Kon gebruiker attribuut type toevoegen &quot;%s&quot; &mdash; er bestaat al één met die code.

note: %1$s:  ERROR_delete_in_use | html %2$s:  ERROR_num_patrons | html
en: Could not delete patron attribute type &quot;%s&quot; &mdash; it is in use by %s patron records
nl: Kon gebruiker attribuut type niet verwijderen &quot;%s&quot; &mdash; het is in gebruik door %s gebruiker records

note: %1$s:  ERROR_delete_not_found | html
en: Could not delete patron attribute type &quot;%s&quot; &mdash; it was already absent from the database.
nl: Kon gebruiker attribuut type niet verwijderen &quot;%s&quot; &mdash; het bestond al niet meer in de database.

en: Could not find a system preference named
nl: Kon geen systeemvoorkeur vinden met de naam

en: Count
nl: Tel

en: Count of checkouts
nl: Tel de uitleningen

en: Count total items
nl: Tel totaal items

en: Country
nl: Land

en: Country:
nl: Land:

en: Country:
nl: Land:

note: %1$s:  l.branchcountry | html
en: Country: %s
nl: Land: %s

en: Course #
nl: Cursus #

en: Course number:
nl: Collectienummer:

en: Course reserves
nl: Gereserveerde collectie

en: Courses
nl: Collecties

en: Cover image
nl: Cover afbeelding

en: Create a new category
nl: Maak een nieuwe categorie

en: Create a new list
nl: Maak een nieuwe lijst

en: Create a new record by importing the external (duplicate) record.
nl: Maak een nieuw record door een extern (duplicaat) record in te voeren.

en: Create analytics
nl: Maak analyses

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: Current checkouts allowed:
nl: Huidige toegestane uitleningen:

en: Current on-site checkouts allowed
nl: Huidige toegestane locale uitleningen

en: Current renewals:
nl: Huidige verlengingen:

en: Current session
nl: Huidige sessie

note: %1$s:  PROCESS translate_card_element element=card_element_title FILTER lower
en: Currently available %s
nl: Momenteel beschibaar %s

note: %1$s:  ELSE
en: Currently in local use %s
nl: Momenteel lokaal in gebruik %s

en: DVD video / Videodisc
nl: Dvd-video / Videodisc

en: Data fields
nl: Gegevensvelden

en: Data:
nl: Gegevens:

note: %1$s:  dbname | $HtmlTags tag=>'code'
en: Database %s exists.
nl: Database %s bestaat.

en: Date
nl: Datum

en: Date acquired
nl: Datum verworven

en: Date added
nl: Datum toegevoegd

en: Date due
nl: Einddatum

en: Date due:
nl: Vervaldag:

en: Date enrolled
nl: Inschrijvingsdatum

en: Date of birth:
nl: Geboortedatum:

en: Date ordered
nl: Datum bestelling

en: Date range
nl: Datumbereik

en: Date received
nl: Ontvangstdatum

en: Date:
nl: Datum:

note: SCRIPT
en: Date\/time
nl: Datum\/tijd

en: Dates
nl: Data

en: Day/month
nl: Dag/maand

en: Days in advance
nl: Dagen op voorhand

en: Default
nl: Standaard

en: Definition description:
nl: Definitiebeschrijving:

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete
nl: Verwijder

note: %1$s:  csv_profile.profile | html
en: Delete CSV Profile "%s?"
nl: Verwijder CSV profiel "%s?"

note: %1$s:  ean.ean | html %2$s:  ean.branch.branchname | html
en: Delete EAN %s for %s?
nl: Verwijder EAN %s voor %s?

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

note: %1$s:  category.category_name | html
en: Delete category '%s'
nl: Verwijder categorie '%s'

note: %1$s:  itemtype.itemtype | html
en: Delete item type '%s'?
nl: Dit item verwijderen '%s'?

en: Delete items in a batch
nl: Items in een partij verwijderen

en: Delete list
nl: Verwijder lijst

en: Delete patrons
nl: Verwijder gebruikers

en: Delete records if no items remain.
nl: Verwijder records als er geen items meer zijn.

en: Delete selected
nl: Keuze verwijderen

en: Delete subscription
nl: Verwijder abonnement

en: Delete the repeated holidays on a range
nl: Verwijder de herhaalde verloven in een bereik

en: Delete the single holidays on a range
nl: Verwijder de éénmalige verloven in een bereik

note: SCRIPT
en: Deleted.
nl: Verwijderd.

en: Delivery details
nl: Leveringsdetails

en: Delivery place:
nl: Afleverplaats:

en: Department:
nl: Afdeling:

note: SCRIPT
en: Descending
nl: Aflopend

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description (OPAC):
nl: Beschrijving (OPAC):

note: SCRIPT
en: Description is required
nl: Beschrijving is vereist

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Details from library
nl: Details van bibliotheek

en: Digests only
nl: Alleen samenvattingen

en: Directories
nl: Folders

en: Disable
nl: Uitschakelen

note: SCRIPT
en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Discharge
nl: Kwijtschelden

en: Discographies
nl: Discografieën

en: Displaying availability results
nl: Toont beschikbare resultaten

note: INPUT type=button
en: Done
nl: Gereed

en: Download cart
nl: Download mandje

en: Download list
nl: Download lijst

en: Download list
nl: Download lijst

note: %1$s:  itemloo.date_due | $KohaDates  as_due_date => 1
en: Due %s
nl: Vervalt %s

note: %1$s:  budget_period_description | html
en: Duplicate budget %s
nl: Duplicaat budget %s

note: %1$s:  batch_id | html %2$s:  duplicate_count | html
en: Duplicate patrons removed from batch number %s: %s
nl: Dubbele gebruikers verwijderd in partij nummer %s: %s

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit
nl: Bewerk

note: For the first occurrence, %1$s:  rota.title | html
en: Edit "%s"
nl: Bewerk "%s"

en: Edit SMTP server
nl: Bewerk SMTP server

en: Edit SQL
nl: Bewerk SQL

en: Edit basket
nl: Bewerk mandje

note: %1$s:  name | html %2$s:  basketgroupid | html
en: Edit basket group %s (%s) for
nl: Bewerk mandengroep %s (%s) voor

note: %1$s:  budget_period_description | html
en: Edit budget %s
nl: Bewerk budget %s

en: Edit course
nl: Bewerk cursus

note: %1$s:  description | html
en: Edit frequency: %s
nl: Frequentie bewerken: %s

en: Edit history
nl: Bewerk geschiedenis

en: Edit in host
nl: Bewerk in host

en: Edit items
nl: Bewerk items

en: Edit items in batch
nl: Bewerk items in een partij

en: Edit list
nl: Bewerk lijst

en: Edit list
nl: Bewerk lijst

note: %1$s:  subscription.routingedit | html
en: Edit routing list (%s)
nl: Bewerk circulatielijst (%s)

en: Edit subscription
nl: Bewerk inschrijving

note: SCRIPT
en: Editing duplicate record of #{ID}
nl: Bewerk duplicaat record van #{ID}

note: SCRIPT
en: Editing search result
nl: Bewerk zoekresultaat

en: Edition:
nl: Uitgave:

en: Editions
nl: Edities

en: Editor
nl: Uitgever

en: Email
nl: Mail

en: Email address:
nl: E-mailadres:

en: Email text:
nl: E-mail tekst:

en: Email:
nl: E-mail:

en: Empty and close
nl: Wis en sluit

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Encyclopedias
nl: Encyclopedieën

en: End date:
nl: Einddatum:

en: End date:
nl: Einddatum:

en: Enroll
nl: Inschrijven

en: Enroll in
nl: Inschrijven voor

en: Enter a new comment (max 35 characters)
nl: Schrijf een nieuwe opmerking (max. 35 karakters)

en: Enter a new purchase suggestion
nl: Voeg een nieuwe aankoopsuggestie toe

note: INPUT type=text name=q
en: Enter search terms
nl: Vul zoektermen in

en: Enumeration
nl: Opsomming

en: Error
nl: Fout

note: %1$s:  errno | html
en: Error %s
nl: Fout %s

en: Error performing operation
nl: Fout bij uitvoeren van bewerking

en: Error:
nl: Fout:

note: %1$s:  ELSIF ( loopfilte.sql )
en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Errors occurred:
nl: Fouten opgetreden:

en: Example: 5.00
nl: Voorbeeld: 5.00

note: SCRIPT
en: Exception: %s
nl: Uitzondering: %s

en: Execute SQL reports
nl: Voer SQL-rapporten uit

en: Execute overdue items report
nl: Te late items rapport uitvoeren

en: Expected
nl: Verwacht

en: Expiration date:
nl: Verloopdatum:

note: %1$s:  patron.dateexpiry | $KohaDates
en: Expiration date: %s
nl: Vervaldatum: %s

en: Expiration:
nl: Verloopdatum:

en: Expiration:
nl: Vervaldatum:

en: Expires before:
nl: Vervalt voor:

en: Expires on
nl: Vervalt op

en: Expiry date
nl: Vervaldag

en: Export as CSV
nl: Naar CSV exporteren

en: Export checkouts using format:
nl: Exporteer ontleningen met formaat:

en: Export data
nl: Exporteer gegevens

en: Export database
nl: Database exporteren

en: Export default framework
nl: Exporteer standaard framework

note: SCRIPT
en: Export selected results (%s) to
nl: Exporteer gekozen resultaten (%s) naar

en: Export to CSV file:
nl: Naar dit CSV-bestand exporteren:

en: Exporting to Dublin Core...
nl: Exporteren naar Dublin Core...

en: Failed to add item with barcode
nl: Kon item met barcode niet toevoegen

note: %1$s:  selected_count | html
en: Failed to change the status of %s problem report(s).
nl: Kon de status van %s probleem rapport(en) niet wijzigen.

en: Failed to remove item with barcode
nl: Kon item met barcode niet verwijderen

en: Failed to unzip archive.
nl: Kon het archief niet uitpakken.

en: Features enabled
nl: Opties ingeschakeld

en: February
nl: Februari

en: Fewer options
nl: Minder opties

en: Fiction
nl: Fictie

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Field %s is mandatory, at least one of its subfields must be filled.
nl: Veld %s is verplicht, ten minste een van zijn onderverdelingen moet worden gevuld.

note: %1$s:  field_added.label | html
en: Field successfully added: %s
nl: Veld succesvol toegevoegd: %s

note: %1$s:  field_updated.label | html
en: Field successfully updated: %s
nl: Veld succesvol bijgewerkt: %s

en: File:
nl: Bestand:

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' no_html = 1
en: Files for %s
nl: Bestanden voor %s

en: Filing routine:
nl: Ingave routine:

en: Filmographies
nl: Filmografieën

en: Filter by:
nl: Filter op:

en: Filter on:
nl: Filter op:

note: SCRIPT
en: Filter paid transactions
nl: Filter betaalde transacties

en: Filter results:
nl: Filter resultaten:

en: Fine amount
nl: Boetebedrag

en: Fine amount:
nl: Boetebedrag:

en: Fines
nl: Boetes

note: INPUT type=submit name=submit
en: Finish
nl: Eind

en: Finish enrollment
nl: Voltooi inschrijving

en: First
nl: Voornaam

en: First name
nl: Voornaam

en: First name:
nl: Voornaam:

note: SCRIPT
en: Font
nl: Lettertype

en: Forever
nl: Altijd

note: For the first occurrence, %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron => holdfor_patron no_title => 1 no_cardnumber => 1
en: Forget %s
nl: Vergeet %s

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Form not submitted because of the following problem(s)
nl: Formulier niet ingediend vanwege de volgende problemen

en: Format
nl: Formaat

en: Format:
nl: Formaat:

en: Frequencies
nl: Frequenties

en: Frequency
nl: Frequentie

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Friday
nl: Vrijdag

en: From a subscription
nl: Van een abonnement

en: From a suggestion
nl: Van een suggestie

en: From any library
nl: Van elke bibliotheek

en: From any library:
nl: Van elke bibliotheek:

en: From authid:
nl: Van authid:

en: From date:
nl: Vanaf datum:

en: From home library
nl: Van thuisbibliotheek

en: From home library:
nl: Van thuisbibliotheek:

en: From item call number:
nl: Het items' boeknummer:

en: From:
nl: Van:

en: Fund amount:
nl: Hoeveelheid fonds:

en: Fund list of budget
nl: Fondsenlijst van budget

en: Fund name:
nl: Fondsnaam:

en: Fund parent:
nl: Fonds ouder:

en: General
nl: Algemeen

note: INPUT type=submit name=changepage_goto
en: Go
nl: Ga

en: Go to Koha to MARC mapping
nl: Ga in Koha naar MARC mapping

en: Go to page :
nl: Ga naar pagina:

note: INPUT type=text name=groupdesc
en: Group name
nl: Groepsnaam

en: Guarantor firstname
nl: Voornaam voogd

en: Guarantor surname
nl: Familienaam voogd

en: Handbooks
nl: Handboeken

note: %1$s:  INCLUDE 'date-format.inc'
en: Hard due date %s:
nl: Harde inleverdatum %s:

en: Heading
nl: Kop

en: Hebrew
nl: Joods

en: Hi,
nl: Hallo,

en: Hide advanced pattern
nl: Verberg geavanceerd patroon

en: Hide window
nl: Verberg venster

en: Highlight
nl: Hoogtepunt

en: History
nl: Geschiedenis

en: History OPAC note:
nl: Geschiedenis OPAC nota:

en: Hold date
nl: Reserveringsdatum

en: Hold starts on date:
nl: Reservering start op:

en: Hold status
nl: Reservering status

en: Holding libraries
nl: Bezittende bibliotheken

en: Holding library:
nl: Bezittende bibliotheek:

en: Holdings:
nl: Reserveringen:

en: Holds
nl: Reserveringen

note: For the first occurrence, %1$s:  Biblio.HoldsCount( SEARCH_RESULT.biblionumber ) | html
en: Holds (%s)
nl: Reserveringen (%s)

note: A
en: Holds on this item: %s / Total holds on this record: %s
nl: Reserveringen voor dit item: %s / Totaal aantal reserveringen voor dit record: %s

note: A
en: Holds on this record: %s
nl: Reserveringen voor dit record: %s

en: Holidays on a range
nl: Vakanties in een bereik

en: Home
nl: Persoonlijke map

en: Home libraries
nl: Thuisbibliotheken

en: Home library
nl: Thuisbibliotheek

note: SCRIPT
en: Home library unknown.
nl: Onbekende thuisbibliotheek.

en: Home library:
nl: Thuisbibliotheek:

en: Housebound details
nl: Thuisgebonden details

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: Housebound details for %s
nl: Thuisgebonden details voor %s

en: How should patrons be deleted?
nl: Hoe moeten gebrukers verwijderd worden?

en: If all unavailable
nl: Indien alles onbeschikbaar

en: If any unavailable
nl: Indien er onbeschikbaar

en: If checked, it means that the subfield is a URL and can be clicked
nl: Indien aangevinkt, is het subveld een url die aangeklikt kan worden

en: If checked, no item of this type can be issued. If not checked, every item of this type can be issued unless notforloan is set for a specific item.
nl: Indien aangevinkt, kan geen enkel item van dit type ontleend worden. Indien niet aangevinkt, kan elk item van dit type uitgeleend worden tenzij notforloan voor dit item werd gekozen.

en: If you can't find what you are looking for, you can
nl: Vindt u niet wat u zoekt, kan u

en: If you have a CAS account, please choose against which one you would like to authenticate:
nl: Als u een CAS account heeft, gelieve te kiezen als welke u wenst te authentificeren:

en: If you have a CAS account, please click here to login
nl: Als u een CAS account heeft, klik dan hier om aan te melden

en: Ignore
nl: Negeer

en: Image file
nl: Afbeeldingsbestand

note: %1$s:  END %2$s:  END %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Image not imported because of an unknown error. Please refer to the error log for more details. %s %s %s imported successfully. %s
nl: Door een onbekende fout werd de afbeelding niet geïmporteerd. Bekijk de fouten log voor meer details. %s %s %s succesvol geïmporteerd. %s

en: Image source:
nl: Afbeeldingsbron:

en: Image successfully uploaded
nl: Afbeeldingsbestand succesvol geüpload

en: Image(s) successfully deleted
nl: Afbeelding(en) succesvol verwijderd

en: Images
nl: Afbeeldingen

note: %1$s:  localimages.count || 0 | html
en: Images (%s)
nl: Afbeeldingen (%s)

en: Images for
nl: Afbeeldingen voor

en: Import batch deleted successfully
nl: Import stapel verwijdering succesvol

en: In months:
nl: In maanden:

note: For the first occurrence, %1$s:  OPACBaseURL | $raw %2$s:  BIBLIO_RESULT.biblionumber | html
en: In online catalog: %s/cgi-bin/koha/opac-detail.pl?biblionumber=%s
nl: In online catalogus: %s/cgi-bin/koha/opac-detail.pl?biblionumber=%s

note: %1$s:  Branches.GetName( item.transfer.frombranch ) | html %2$s:  Branches.GetName( item.transfer.tobranch ) | html %3$s:  item.transfer.datesent | $KohaDates
en: In transit from %s to %s since %s
nl: Onderweg van %s naar %s per %s

en: In your cart
nl: In je mandje

en: Include expired subscriptions:
nl: Tel verlopen abonnementen mee:

en: Indexed in:
nl: Geïndexeerd in:

en: Indexes
nl: Indexen

en: Information
nl: Informatie

en: Initial float:
nl: Initiale marge:

en: Initials
nl: Initialen

en: Initials:
nl: Initialen:

note: SCRIPT
en: Insert\/edit image
nl: Tussenvoegen\/bewerk afbeelding

en: Instructor search:
nl: Docent zoeken:

en: Instructors
nl: Instructeurs

en: Instructors:
nl: Instructeurs:

en: Interlibrary loans
nl: Interbibliotheek ontleningen

en: Interlibrary loans tables
nl: Interbibliotheek ontleningen tabellen

note: SCRIPT
en: Invalid indicators
nl: Ongeldige indicatoren

note: %1$s:  ELSIF debit_type.can_be_sold
en: Invoicing %s
nl: Facturatie %s

en: Is hidden by default
nl: Is standaard verborgen

en: Issue
nl: Aflevering

en: Issue #
nl: Uitgifte #

en: Issue refund from
nl: Geef terugbetaling van

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron = request.patron
en: Issue requested item to %s
nl: Geef het gevraagde item aan %s

en: Issue:
nl: Aflevering:

en: Item call number
nl: Item boeknummer

en: Item callnumber:
nl: Plaatsingsnummer:

en: Item cannot be renewed because it's an onsite checkout
nl: Item kan niet verlengd worden omdat het lokaal ontleend werd

en: Item checked out
nl: Item is ontleend

en: Item damaged
nl: Item beschadigd

en: Item has a waiting hold
nl: Item heeft een wachtende reservering

en: Item has linked analytics
nl: Item heeft gekoppelde analyses

en: Item holding library:
nl: Bibliotheek die het item bezit:

en: Item home library:
nl: Thuisbibliotheek van het item:

en: Item is checked out
nl: Item is uitgeleend

en: Item is not allowed renewal.
nl: Item is niet verlengbaar.

en: Item is restricted.
nl: Item is beperkt.

note: %1$s:  END %2$s:  IF ( itemloo.itemlost )
en: Item level hold forced from OPAC %s %s
nl: Item niveau reservatie geforceerd van OPAC %s %s

note: SCRIPT
en: Item not checked out.
nl: Item werd niet ontleend.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Item not found.
nl: Item niet gevonden.

en: Item number file:
nl: Itemnummer bestand:

note: %1$s:  Branches.GetName( errmsgloo.transferred ) | html
en: Item received from %s
nl: Exemplaar ontvangen van %s

en: Item renewed:
nl: Item verlengd:

en: Item returns to issuing library
nl: Item gaat terug naar de uitleenbibliotheek

note: %1$s:  field.label | html
en: Item search field: %s
nl: Item zoek veld: %s

note: SCRIPT
en: Item search results
nl: Item zoekresultaten

en: Item type:
nl: Itemtype:

en: Item type:
nl: Itemtype:

en: Items available
nl: Items beschikbaar

en: Items checked out
nl: Items ontleend

en: January
nl: Januari

en: July
nl: Juli

en: June
nl: Juni

en: Juvenile
nl: Jeugd

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Keyword (any):
nl: Sleutelwoord (elk):

en: Koha administration
nl: Koha administratie

en: Koha administrator
nl: Systeembeheerder

en: Koha field
nl: Koha veld

en: Koha full call number
nl: Koha vol plaatsingsnummer

en: LC call number:
nl: LC plaatsingsnummer:

en: Language
nl: Taal

en: Language:
nl: Taal:

en: Languages
nl: Talen

en: Large print
nl: Grote letters

en: Last
nl: Laatste

en: Last location
nl: Laatste locatie

en: Last updated
nl: Voor het laatst bijgewerkt

en: Last updated:
nl: Voor het laatst bijgewerkt:

en: Last updated:
nl: Laatste bijwerking:

en: Late
nl: Te laat

en: Law reports and digests
nl: Wetteksten en digests

en: Layout name:
nl: Opmaaknaam:

en: Legal articles
nl: Wettelijke artikels

en: Legal cases and case notes
nl: Wettelijke zaken en nota's

en: Legislation
nl: Wetgeving

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Library
nl: Bibliotheek

note: %1$s:  branchcode | html %2$s:  Branches.GetName( branchcode ) | html
en: Library %s - %s Checkin and transfer policy
nl: Bibliotheek %s - %s Binnenbrengen en transfer beleid

en: Library code:
nl: Bibliotheek code:

en: Library:
nl: Bibliotheek:

en: Library:
nl: Bibliotheek:

en: Limit to any of the following:
nl: Beperk tot elk van de volgende:

en: Limit to:
nl: Beperk tot:

en: Limit to:
nl: Beperk tot:

en: List
nl: Lijst

en: List created.
nl: Lijst aangemaakt.

en: List deleted.
nl: Lijst verwijderd.

en: List item price includes tax:
nl: Lijst item prijs inclusief taks:

en: List member:
nl: Lijst lid:

en: List name
nl: Lijstnaam

en: List name:
nl: Lijstnaam:

en: List prices are:
nl: Lijst prijzen zijn:

en: List prices:
nl: Prijslijsten:

en: List updated.
nl: Lijst bijgewerkt.

en: Lists
nl: Lijsten

en: Lists that include this title:
nl: Lijsten waarin deze titel voorkomt:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Loading
nl: Laden

en: Loading
nl: Laden

en: Loading data...
nl: Gegevens laden...

note: SCRIPT
en: Loading page %s, please wait...
nl: Pagina %s wordt geladen, even geduld a.u.b...

note: SCRIPT
en: Loading records, please wait...
nl: Records worden geladen, even geduld a.u.b...

en: Loading, please wait...
nl: Bezig met laden, even geduld a.u.b...

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Local use preferences
nl: Gebruik lokale voorkeuren

en: Location
nl: Locatie

note: %1$s:  AuthorisedValues.GetDescriptionByKohaField( kohafield => 'items.location', authorised_value => subscription.location ) | html
en: Location: %s
nl: Locatie: %s

en: Locations
nl: Locaties

note: %1$s:  END
en: Locked%s
nl: Afgesloten%s

note: INPUT type=submit
en: Log in
nl: Aanmelden

en: Log out
nl: Afmelden

en: Lost items
nl: Verloren items

en: MARC Card View
nl: Toon MARC kaart

en: MARC View
nl: Toon MARC

note: %1$s:  template_id | html
en: MARC modification templates %s
nl: MARC wijziging sjablonen %s

en: Main address
nl: Hoofdadres

en: Make default
nl: Maak standaard

en: Make payment
nl: Betaal

en: Mana Knowledge Base report search results
nl: Mana Knowledge Base rapport zoekresultaten

en: Manage housebound profile
nl: Bewerk thuisgebonden profiel

en: Manage items
nl: Beheer items

en: Manage stages
nl: Beheer stappen

en: Manage uploaded files (
nl: Beheer upload bestanden (

en: Managed by
nl: Beheerd door

en: Managed by:
nl: Beheerd door:

en: Mandatory data added
nl: Verplichte data toegevoegd

en: March
nl: Maart

en: Match type
nl: Overeenkomstig type

note: SCRIPT
en: Matches authority %s (score=%s):%s
nl: Overeenkomend element %s (score=%s):%s

en: Materials
nl: Materialen

en: Materials specified
nl: Opgegeven materialen

en: Materials specified:
nl: Opgegeven materialen:

en: May
nl: Mei

note: %1$s:  error | html
en: Merge failed! The following error was reported: %s.
nl: Samenvoegen mislukte! De volgende fout is opgetreden: %s.

en: Merge invoices
nl: Facturen samenvoegen

note: SCRIPT
en: Merging with authority:
nl: Samenvoegen met element:

en: Message sent
nl: Bericht verstuurd

en: Missing
nl: Vermist

en: Missing (damaged)
nl: Vermist (beschadigd)

en: Missing (lost)
nl: Vermist (verloren)

en: Missing (never received)
nl: Vermist (niet ontvangen)

en: Missing (sold out)
nl: Vermist (uitverkocht)

note: %1$s:  subscription.missinglist | html
en: Missing issues: %s
nl: Ontbrekende nummers: %s

note: SCRIPT
en: Missing mandatory subfield: ‡
nl: Leeg verplicht subveld: ‡

en: Modify
nl: Verander

note: %1$s:  PROCESS ServerType
en: Modify %s server
nl: Wijzig %s server

en: Modify budget
nl: Bewerk budget

en: Modify patrons in batch
nl: Wijzig gebruikers per partij

en: Modify pattern
nl: Wijzig patroon

note: %1$s:  label | html
en: Modify pattern: %s
nl: wijzig patroon: %s

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Monday
nl: Maandag

en: More &rsaquo; Set permissions
nl: Meer &rsaquo; Kies toelatingen

en: More details
nl: Meer details

en: More lists
nl: Meer lijsten

en: More options
nl: Meer opties

en: Most-circulated items
nl: Meest ontleende items

note: A
en: Move action down
nl: Actie omlaag verplaatsen

note: A
en: Move action to top
nl: Actie naar boven verplaatsen

note: A
en: Move action up
nl: Actie naar boven verplaatsen

note: A
en: Move hold down
nl: Bezit omlaag verplaatsen

note: A
en: Move hold to bottom
nl: Bezit naar onderaan verplaatsen

note: A
en: Move hold to top
nl: Bezit naar bovenaan verplaatsen

note: A
en: Move hold up
nl: Bezit omhoog verplaatsen

note: INPUT type=submit
en: Move unreceived orders
nl: Verplaats niet ontvangen bestellingen

en: Musical recording
nl: Muziekopname

en: My library
nl: Mijn bibliotheek

en: MySQL data added
nl: MySQL data toegevoegd

en: N/A
nl: Niet beschikbaar

en: Name
nl: Naam

en: Name (any):
nl: Naam (elke):

en: Name of day
nl: Dagnaam

en: Name of month
nl: Maandnaam

en: Name of season
nl: Seizoensnaam

note: ABBR
en: Narrower Term
nl: Smallere term

en: Never
nl: Nooit

en: New
nl: Nieuw

note: %1$s:  PROCESS ServerType
en: New %s server
nl:  Nieuwe %s server

en: New SMTP server
nl: Nieuwe SMTP server

en: New authority
nl: Nieuw element

en: New basket group
nl: Nieuwe mandjesgroep

en: New cash register
nl: Nieuw kasregister

en: New comment
nl: Nieuwe opmerking

en: New framework
nl: Nieuw framework

en: New frequency
nl: Nieuwe frequentie

note: For the first occurrence, %1$s:  budget_period_description | html
en: New fund for %s
nl: Nieuw fonds voor %s

en: New library
nl: Nieuwe bibliotheek

en: New list
nl: Nieuwe lijst

en: New password:
nl: Nieuw wachtwoord:

en: New patron
nl: Nieuwe gebruiker

en: New patron attribute type
nl: Nieuw gebruiker attribuut type

en: New patron list
nl: Nieuwe gebruikerslijst

en: New preference
nl: Nieuwe voorkeur

en: New purchase suggestion
nl: Nieuwe aankoopsuggestie

en: New record matching rule
nl: Nieuwe record overeenkomst regel

en: New search
nl: Nieuwe zoekopdracht

en: New subscription
nl: Nieuwe inschrijving

en: New username:
nl: Nieuwe gebruikersnaam:

note: %1$s:  IF errmsgloo.NotForLoanStatusUpdated.to
en: New value: %s
nl: Nieuwe waarde: %s

note: INPUT type=submit
en: Next
nl: Volgende

en: Next
nl: Volgende

en: Next &gt;&gt;
nl: Volgende &gt;&gt;

note: %1$s:  ItemTypes.GetDescription( hold.itemtype ) | html
en: Next available %s item
nl: Volgend beschikbaar %s item

en: No
nl: Neen

en: No
nl: Neen

en: No (default)
nl: Geen (standaard)

note: For the first occurrence, %1$s:  booksellername | html
en: No EDIFACT configuration for %s
nl: Geen EDIFACT configuratie voor %s

en: No action defined for the template.
nl: Geen actie bepaald voor het sjabloon.

en: No automatic renewal after
nl: Geen automatische verlenging na

en: No automatic renewal after (hard limit)
nl: Geen automatische verlenging na (harde limiet)

en: No club templates defined.
nl: Geen club sjablonen bepaald.

en: No cover image available
nl: Geen afbeelding van kaft beschikbaar

note: %1$s:  dbname | $HtmlTags tag=>'code'
en: No database named %s detected.
nl: Geen database met naam %s gevonden.

en: No date of birth stored.
nl: Geen geboortedatum opgeslagen.

en: No group
nl: Geen groep

en: No holds allowed:
nl: Geen reservaties toegelaten:

note: A
en: No holds on this item / Total holds on this record: %s
nl: Geen reserveringen voor dit item / Totaal aantal reserveringen voor dit record: %s

note: %1$s:  UNKNOWN_BARCODE | html
en: No item found with barcode %s
nl: Geen items met barcode %s gevonden

en: No items are available
nl: Geen items beschikbaar

en: No keys defined for the current patron.
nl: Geen sleutels bepaald voor de huidige gebruiker.

en: No limit
nl: Geen beperkingen

en: No more renewals possible
nl: Geen verlengingen meer mogelijk

en: No more renewals possible.
nl: Geen verlengingen meer mogelijk.

en: No orders yet
nl: Nog geen bestellingen

en: No other items.
nl: Geen andere items.

en: No patron records have been actually removed
nl: Geen gebruiker records werden echt verwijderd

en: No pending on-site checkout.
nl: Geen wachtende lokale ontleningen.

en: No physical items for this record
nl: Geen fysieke items voor dit record

en: No record was removed.
nl: Er werd geen record verwijderd.

en: No records imported
nl: Geen records geïmporteerd

note: %1$s:  IF recordtype != 'biblio'
en: No records were modified. %s
nl: Geen records werden gewijzigd. %s

en: No renewal before
nl: Geen verlenging voor

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: No, do not delete
nl: Neen, niet verwijderen

en: No, don't check out (N)
nl: Neen, leen niet uit (N)

en: No, don't renew (N)
nl: Nee, niet verlengen (N)

en: No: Save as new authority
nl: Neen: Bewaar als nieuw element

en: Nobody
nl: Niemand

en: Non-fiction
nl: Non-fictie

en: Non-musical recording
nl: Niet-muzikale opname

en: None
nl: Geen

en: None defined
nl: Geen gedefinieerd

en: None specified
nl: Geen gedefinieerd

en: None specified
nl: Geen gedefinieerd

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

note: %1$s:  AuthorisedValues.GetDescriptionByKohaField( kohafield => 'items.notforloan', authorised_value => itemloo.notforloan ) | html
en: Not for loan (%s)
nl: Niet te leen (%s)

en: Not for loan:
nl: Niet te leen:

en: Note
nl: Nota

note: SCRIPT
en: Note about the accompanying materials: %s
nl: Nota over het begeleidend materiaal: %s

en: Note for staff
nl: Opmerking voor het personeel

en: Note:
nl: Notitie:

en: Note:
nl: Nota:

en: Notes
nl: Nota's

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.notes | $raw
en: Notes : %s
nl: Notities: %s

en: Notes/Comments
nl: Nota's

en: Notes:
nl: Nota's:

en: Novelist Select:
nl: Novelist Keuze:

en: Number
nl: Nummer

en: Number of baskets
nl: Aantal manden

en: Number of columns:
nl: Aantal kolommen:

en: Number of issues to display to the public:
nl: Aantal aan het publiek getoonde nummers:

note: %1$s:  countitems | html
en: Number of items available: %s
nl: Aantal beschikbare items: %s

en: Number of items displayed
nl: Aantal getoonde items

en: Number of items replaced
nl: Aantal vervangen items

note: %1$s:  LinesRead | html
en: Number of potential barcodes read: %s
nl: Aantal potentieel gelezen barcodes: %s

en: Number of renewals
nl: Aantal verlengingen

en: Number of rows:
nl: Aantal rijen:

en: Number of students:
nl: Aantal studenten:

en: OPAC view:
nl: Toon OPAC:

en: OR
nl: OF

en: October
nl: Oktober

en: Offline circulation file upload
nl: Offline circulatie bestand upload

note: %1$s:  IF errmsgloo.NotForLoanStatusUpdated.from
en: Old value: %s
nl: Oude waarde: %s

en: On hold
nl: Gereserveerd

en: On order
nl: Besteld

en: On title
nl: Op titel

en: On-site checkout
nl: Lokale ontlening

en: On-site checkouts
nl: Lokale ontleningen

en: Only on-site checkouts are allowed
nl: Enkel lokale ontleningen zijn toegelaten

note: A
en: Open in new window
nl: Open in een nieuw venster

en: Optional data added
nl: Optionele data toegevoegd

en: Order date
nl: Bestellingsdatum

en: Order line
nl: Bestelling lijn

en: Order line (parent)
nl: Bestelling lijn (hoger)

en: Order line:
nl: Bestelling volgorde:

en: Order status:
nl: Bestellingsstatus:

note: SCRIPT
en: Order total (%s) exceeds budget available (%s)
nl: Totaal bestelling (%s) overschrijdt beschikbare begroting (%s)

en: Ordered
nl: Besteld

en: Orders are standing:
nl: Staande bestellingen:

en: Orders enabled:
nl: Bestellingen aangezet:

note: %1$s:  booksellerfromname | html
en: Orders for %s
nl: Bestelling voor %s

en: Orders search
nl: Bestellingen zoeken

en: Organization
nl: Organisatie

note: A
en: Original order line
nl: Originele bestellingslijn

en: Other
nl: Andere

note: %1$s:  otheritemloop.size() || 0 | html
en: Other holdings (%s)
nl: Andere reserveringen ( %s )

en: Other name
nl: Andere naam

en: Other phone:
nl: Andere telefoonnummer:

en: Other phone:
nl: Andere telefoon:

en: Outstanding credit:
nl: Openstaand krediet:

en: Overdue fines cap (amount)
nl: Te late boetes maximum (bedrag)

en: Override and renew
nl: Toch verlengen

en: Override blocked renewals
nl: Geblokkeerde verlengingen toch doen

en: Override limit and renew
nl: Ga over de limiet en verleng

en: Override renewal restrictions:
nl: Ga over de verleng beperkingen:

en: Owner only
nl: Alleen eigenaar

en: Page side:
nl: Paginazijde:

en: Pages
nl: Pagina's

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Partially received
nl: Deels ontvangen

en: Password
nl: Wachtwoord

note: SCRIPT
en: Password contains leading and/or trailing spaces
nl: Het wachtwoord bevat spaties voor en/of achteraan

note: %1$s:  e.borrowernumber | html
en: Password contains whitespace for patron with borrowernumber %s.
nl: Wachtwoord bevat spaties voor gebruiker met uitleennummer %s

note: %1$s:  e.borrowernumber | html
en: Password error for patron with borrowernumber %s.
nl: Wachtwoord fout voor gebruiker met uitleennummer %s

note: %1$s:  e.borrowernumber | html
en: Password is too weak for patron with borrowernumber %s.
nl: Wachtwoord is te zwak voor gebruiker met uitleennummer %s

note: For the first occurrence, %1$s:  patron.category.effective_min_password_length | html
en: Password must be at least %s characters long.
nl: Het wachtwoord moet minimaal %s tekens lang zijn.

note: SCRIPT
en: Password must contain at least %s characters
nl: Het wachtwoord moet minimaal %s tekens bevatten

note: SCRIPT
en: Password must contain at least %s characters, including UPPERCASE, lowercase and numbers
nl: Het wachtwoord moet minstens %s tekens bevatten, waaronder HOOFDLETTERS, kleine letters en cijfers

en: Password must contain at least one digit, one lowercase and one uppercase.
nl: Je wachtwoord moet tenminste één getal, één hoofd- en één kleine letter bevatten.

en: Password must not contain leading or trailing whitespaces.
nl: Het wachtwoord mag geen spaties voor- of achteraan bevatten.

note: %1$s:  e.borrowernumber | html
en: Password plugin error for patron with borrowernumber %s.
nl: Wachtwoord plug-in fout voor gebruiker met uitleennummer %s

en: Password updated
nl: Wachtwoord bijgewerkt

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Patent document
nl: Octrooischrift

note: SCRIPT
en: Patron '%s' added.
nl: Gebruiker '%s' toegevoegd.

note: SCRIPT
en: Patron '%s' is already in the list.
nl: Gebruiker '%s' staat al in de lijst.

en: Patron attributes
nl: Gebruikers attributen

note: SCRIPT
en: Patron fines are over limit: %s
nl: Gebruiker boetes gaan over de limiet: %s

note: %1$s:  checkout_info.USERBLOCKEDOVERDUE | html
en: Patron has %s overdue item(s).
nl: Gebruiker heeft %s te late item(s).

note: %1$s:  credits | $Price
en: Patron has a %s credit.
nl: Gebruiker heeft een krediet van %s.

en: Patron has an indefinite restriction.
nl: Gebruiker heeft een onbekende beperking.

en: Patron has nothing checked out.
nl: Je hebt nog niets geleend.

note: %1$s:  fines | html
en: Patron has outstanding fines of %s.
nl: Gebruiker heeft voor %s aan openstaande boetes.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Patron has outstanding fines: %s
nl: Gebruiker heeft onbetaalde boetes: %s

en: Patron has previously checked out this title
nl: Gebruiker heeft deze titel vroeger uitgeleend

en: Patron has previously checked out this title:
nl: Gebruiker heeft deze titel vroeger uitgeleend:

en: Patron image(s) successfully uploaded
nl: Gebruikersafbeelding(en) met succes geüpload

en: Patron image(s) uploaded with some errors
nl: Gebruikersafbeelding(en) met een aantal fouten geüpload

en: Patron is from different library
nl: De gebruiker is van een andere bibliotheek

en: Patron list:
nl: Gebruikerslijst:

en: Patron sort 1
nl: Gebruiker sorteren 1

en: Patron sort 2
nl: Gebruiker sorteren 2

note: %1$s:  IF ( userdebarreddate ) %2$s:  userdebarreddate | $KohaDates %3$s:  END %4$s:  IF ( debarredcomment )
en: Patron's account is restricted %s until %s %s %s with the explanation:
nl: Deze gebruiker werd beperkt %s tot %s %s %s met volgende reden:

note: SCRIPT
en: Patron's card is expired (%s)
nl: Gebruikerskaart is vervallen (%s)

en: Patrons to be added
nl: Toe te voegen gebruikers

en: Pattern name:
nl: Patroonnaam:

en: Pending offline circulation actions
nl: Wachtende offline circulatie acties

en: Pending on-site checkouts
nl: Wachtende lokale ontleningen

en: Phone
nl: Telefoon

en: Phone:
nl: Telefoon:

en: Phone:
nl: Telefoon:

en: Physical address:
nl: Fysiek adres:

en: Physical details:
nl: Fysieke details:

en: Pick up location
nl: Uitleenlocatie

en: Pickup at patron's home library when possible:
nl: Afhalen bij thuisbibliotheek lener indien mogelijk:

en: Pickup library
nl: Afhaalbibliotheek

en: Pickup library:
nl: Afhaalbibliotheek:

note: %1$s:  IF force_hold_level == 'item'
en: Place a hold on a specific item %s
nl: Plaats een reservatie op een bepaald item %s

note: %1$s:  biblio.title | html %2$s:  patron.firstname | html %3$s:  patron.surname | html %4$s:  patron.cardnumber | html
en: Place article request from %s for %s %s ( %s )
nl: Plaats een artikel aanvraag van %s voor %s %s (%s)

en: Place hold
nl: Plaats reservering

en: Place hold
nl: Plaats reservering

note: For the first occurrence, %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron => holdfor_patron no_title => 1 no_cardnumber => 1
en: Place hold for %s
nl: Plaats reservatie voor %s

note: INPUT type=submit
en: Place request
nl: Plaats aanvraag

en: Placed on
nl: Geplaatst op

en: Places
nl: Plaatsen

note: %1$s:  auth_cats_loo | html
en: Plan by %s
nl: Plan door %s

en: Plan by months
nl: Plan per maanden

en: Play media
nl: Afspeelapparatuur

note: SCRIPT
en: Please check at least one action
nl: U moet tenminste één actie kiezen

en: Please confirm subscription deletion
nl: Bevestig abonnement verwijdering

en: Please confirm that the accompanying materials are present:
nl: Bevestig svp dat bijbehorende materialen aanwezig zijn:

en: Please enter a new comment (max 35 characters)
nl: Schrijf een nieuwe opmerking (max. 35 karakters)

note: SCRIPT
en: Please enter at least {0} characters.
nl: Graag minstens {0} karakters invoeren.

note: SCRIPT
en: Please enter the same password as above
nl: Herhaal alsublieft het nieuwe wachtwoord

en: Please have your system administrator check the error log for details.
nl: Wil alstublieft uw systeembeheerder vragen de foutlogs te controleren voor meer details.

en: Please note that the attached file is a MARC bibliographic records file which can be imported into personal bibliographic software like EndNote, Reference Manager or ProCite.
nl: Het bestand in bijlage, met MARC bibliografische records, kan ingelezen worden met je eigen bibliografische software, zoals EndNote, Reference Manager of ProCite.

note: %1$s:  Branches.GetName( errmsgloo.msg ) | html
en: Please return item to: %s
nl: Breng item terug naar: %s

note: SCRIPT
en: Please select at least one %s to %s.
nl: U moet tenminste één kiezen %s tot %s.

note: SCRIPT
en: Please select one %s to %s.
nl: U moet één kiezen %s tot %s.

note: %1$s:  Branches.GetName( collectionBranch ) | html
en: Please transfer item to: %s
nl: Transfereer item naar: %s

en: Plugins
nl: Plug-ins

note: SCRIPT
en: Plugins installed ({0}):
nl: Plug-ins geïnstalleerd ({0}):

en: Popularity
nl: Populariteit

en: Popularity (least to most)
nl: Populariteit (minst naar meest)

en: Popularity (most to least)
nl: Populariteit (meest naar minst)

en: Postal address:
nl: Postadres:

note: SCRIPT
en: Powered by {0}
nl: Mogelijk gemaakt door {0}

en: Preferred language for notices:
nl: Gekozen taal voor notities:

en: Preschool
nl: Kleuter

note: SCRIPT
en: Prev
nl: Vorige

en: Preview
nl: Vooruitblik

note: %1$s:  c.title | html
en: Preview of: "%s"
nl: Voorvertoning van: "%s"

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous sessions
nl: Vorige sessies

en: Primary
nl: Primaire

en: Primary email
nl: Eerste e-mail

en: Primary email:
nl: Belangrijkste e-mail:

en: Primary phone
nl: Eerste telefoon

en: Primary phone:
nl: Belangrijkste telefoonnummer:

en: Primary serials contact
nl: Belangrijkste reeksen contact

en: Primary serials contact:
nl: Belangrijkste reeksen contact:

en: Print
nl: Druk af

en: Print list
nl: Afdruklijst

en: Print overdues
nl: Te late afdrukken

en: Print receipt
nl: Druk ontvangstbewijs

note: For the first occurrence, %1$s:  patron.cardnumber | html
en: Print receipt for %s
nl: Druk ontvangstbewijs voor %s

en: Printer name
nl: Printernaam

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Private
nl: Privé

note: OPTGROUP
en: Private lists
nl: Persoonlijke lijsten

note: OPTGROUP
en: Private lists shared with me
nl: Persoonlijke lijsten die met mij gedeeld zijn

en: Processing authority records
nl: Behandelen elementrecords

en: Processing multiple items
nl: Behandelen meerdere items

en: Processing...
nl: Verwerking...

en: Programmed texts
nl: Geprogrammeerde teksten

en: Public
nl: Openbaar

en: Public lists
nl: Publieke lijsten

note: SCRIPT
en: Public lists:
nl: Publieke lijsten:

en: Publication date
nl: Uitgavedatum:

en: Publication date:
nl: Uitgavedatum:

en: Publication place:
nl: Plaats van uitgave:

note: %1$s:  publicationyear | html
en: Publication year: %s
nl: Uitgavejaar: %s

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.publishercode | $raw %2$s:  IF ( BIBLIO_RESULT.publicationyear ) %3$s:  BIBLIO_RESULT.publicationyear | $raw %4$s:  END %5$s:  IF ( BIBLIO_RESULT.pages ) %6$s:  BIBLIO_RESULT.pages | $raw %7$s:  END %8$s:  IF BIBLIO_RESULT.item('size') %9$s:  BIBLIO_RES
en: Published by: %s %s in %s %s %s , %s %s %s , %s %s
nl: Uitgegeven door: %s %s in %s %s %s , %s %s %s , %s %s

en: Publisher
nl: Uitgever

en: Publisher location
nl: Plaats van uitgave

en: Publisher:
nl: Uitgever:

en: Publisher:
nl: Uitgever:

note: For the first occurrence, %1$s:  publisher | html
en: Publisher: %s
nl: Uitgever: %s

note: %1$s:  order.publishercode | html %2$s: - IF    ( order.publicationyear > 0) - %3$s:  order.publicationyear | html %4$s: - ELSIF ( order.copyrightdate   > 0) - %5$s:  order.copyrightdate | html %6$s:  END %7$s:  END %8$s:  IF ( order.suggestionid )
en: Publisher: %s %s, %s %s %s %s %s %s
nl: Uitgever: %s %s, %s %s %s %s %s %s

en: Purchase suggestions
nl: Aankoopsuggesties

en: Quantity received
nl: Ontvangen hoeveelheid

en: Quote of the day
nl: Citaat van de dag

en: Quotes enabled:
nl: Citaten aangezet:

en: Reason for suggestion:
nl: Reden voor de suggestie:

en: Reason:
nl: Reden:

en: Receive date
nl: Ontvangstdatum

en: Receive orders and manage shipments
nl: Ontvang bestellingen en behandel verzendingen

en: Receive?
nl: Ontvangen?

en: Received
nl: Ontvangen

en: Received issues:
nl: Ontvangen nummers:

en: Received items
nl: Ontvangen items

en: Record deleted
nl: Record verwijderd

en: Record title
nl: Titel Record

en: Refine your search
nl: Verfijn je keuze

en: Registration date
nl: Registratiedatum

en: Regular print
nl: Normale druk

note: ABBR
en: Related Term
nl: Verwante term

en: Relevance
nl: Belangrijkheid

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Remove
nl: Verwijder

en: Remove condition
nl: Voorwaarde verwijderen

note: A
en: Remove facet %s
nl: Verwijder facet %s

en: Remove selected items
nl: Verwijder gekozen items

en: Remove substitution
nl: Vervanging verwijderen

en: Renew
nl: Verleng

en: Renew
nl: Verleng.

note: %1$s:  subscription.subscriptionid | html
en: Renew #%s
nl: Vernieuw #%s

en: Renew all
nl: Verleng alles

en: Renew patron
nl: Nieuwe gebruiker

note: A
en: Renew selected subscriptions
nl: Verleng de gekozen inschrijvingen

en: Renew this subscription
nl: Verleng deze inschrijving

en: Renewal
nl: Verlenging

en: Renewal date:
nl: Verlengingsdatum:

en: Renewal due date:
nl: Verlengingsdatum:

en: Renewal period
nl: Verlengingsperiode

en: Renewals allowed (count)
nl: Toegelaten verlengingen (tel)

en: Renewals allowed:
nl: Verlengingen toegelaten:

en: Renewals period:
nl: Verlengingsperiode:

en: Renewed
nl: Verlengd

en: Renewed
nl: Verlengd

en: Replace all patron attributes
nl: Alle gebruikers attributen vervangen

en: Report group:
nl: Rapport groep:

en: Report name:
nl: Rapportnaam:

en: Report name:
nl: Rapportnaam:

en: Report subgroup:
nl: Rapport ondergroep:

note: For the first occurrence, %1$s:  ill.illrequest_id | html
en: Request %s
nl: Verzoek %s

en: Request ID
nl: Verzoek ID

en: Request article
nl: Verzoek artikel

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' link = 1
en: Request article from %s
nl: Vraag artikel aan van %s

en: Request specific item type:
nl: Vraag een specifiek exemplaartype op:

en: Request type:
nl: Aanvraag type:

en: Required
nl: Verplicht

en: Reserve found
nl: Reservering gevonden

en: Reserves
nl: Gereserveerd

en: Resolve
nl: Los op

en: Responses enabled:
nl: Antwoorden aangezet:

en: Restriction comment
nl: Beperking uitleg

en: Results
nl: Resultaten

note: %1$s:  from | html %2$s:  to | html %3$s:  total | html
en: Results %s to %s of %s
nl: Resultaten %s tot %s van %s

note: %1$s:  results_per_page | html
en: Results per page: %s
nl: Resultaten per pagina: %s

en: Resume
nl: Hervatten

note: INPUT type=submit
en: Resume all suspended holds
nl: Hervat alle opgeschortte reserveringen

en: Return date
nl: Teruggavedatum

en: Reviews
nl: Recensies

en: Routing
nl: Circuleren

en: Routing list
nl: Circulatielijst

en: Routing lists
nl: Circulatielijsten

en: Routing:
nl: Circuleren:

en: SMS alert number
nl: SMS alarm nummer

en: SMS number:
nl: SMS-nummer:

en: SMS provider:
nl: SMS aanbieder:

en: Salutation
nl: Begroeting

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Saturday
nl: Zaterdag

note: SCRIPT
en: Saturdays
nl: Zaterdagen

note: INPUT type=submit
en: Save
nl: Bewaar

note: INPUT type=submit name=ok
en: Save and preview routing slip
nl: Bewaar en voorbeeld circulatie ticket

en: Save as new pattern
nl: Bewaar als nieuw patroon

en: Scheduled for automatic renewal
nl: Gepland voor automatische verlenging

note: INPUT type=submit
en: Search
nl: Zoek

note: INPUT type=text
en: Search %s
nl: Zoek %s

note: INPUT type=text
en: Search ISSN
nl: Zoek ISSN

en: Search Z39.50/SRU servers
nl: Zoek Z39.50/SRU servers

en: Search call number:
nl: Zoek standplaatsnummer:

note: INPUT type=text
en: Search callnumber
nl: Zoek standplaatsnummer

note: INPUT type=text
en: Search claim date
nl: Zoek opeis datum

note: INPUT type=text
en: Search expiration date
nl: Zoek vervaldatum

en: Search for
nl: Zoek naar

en: Search history
nl: Zoekgeschiedenis

note: INPUT type=text
en: Search library
nl: Zoek bibliotheek

note: INPUT type=text
en: Search location
nl: Zoek locatie

note: INPUT type=text
en: Search notes
nl: Notities zoeken

en: Search notices
nl: Berichten zoeken

note: I
en: Search on %s
nl: Zoek naar %s

en: Search options
nl: Zoekopties

en: Search orders
nl: Bestellingen zoeken

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Search subscriptions
nl: Abonnementen zoeken

en: Search subscriptions:
nl: Abonnementen zoeken:

en: Search suggestions
nl: Suggesties zoeken

en: Search to hold
nl: Zoek naar:

en: Search type:
nl: Zoektype:

note: SCRIPT
en: Search unavailable
nl: Zoeken niet beschikbaar

en: Search was:
nl: Zoeken was:

en: Search:
nl: Zoek:

en: Secondary email
nl: Tweede e-mail

en: Secondary email:
nl: Tweede e-mail:

en: Secondary phone
nl: Tweede telefoon

en: Secondary phone:
nl: Tweede telefoon:

en: Seconds (default)
nl: Seconden (standaard)

en: Section
nl: Sectie

note: For the first occurrence, %1$s:  BIG_LOO.number | html
en: Section %s
nl: Sectie %s

en: Section:
nl: sectie:

en: Select
nl: Kies

en: Select a budget
nl: Kies een budget

en: Select a built-in sound:
nl: Kies een ingebouwd geluid:

en: Select a chooser
nl: Kies een kiezer

en: Select a day
nl: Kies een dag

en: Select a frequency
nl: Kies een regelmaat

en: Select a fund
nl: Kies een fonds

en: Select a language:
nl: Kies een taal:

en: Select a layout for back side:
nl: Kies een layout voor de ommezijde:

en: Select a list
nl: Kies een lijst

en: Select all
nl: Alles kiezen

en: Select none
nl: Kies geen

en: Select owner
nl: Kies eigenaar

en: Select searches to:
nl: Selecteer zoekopdrachten om:

en: Select the host record to link
nl: Kies het bronrecord om te linken aan

en: Select2
nl: Kies2

en: Selector
nl: Kiezer

en: Selector:
nl: Kiezer:

en: Self check modules
nl: Zelf ontleenmodules

en: Send
nl: Verzend

en: Send email
nl: E-mail sturen

en: Send list
nl: Verzend lijst

en: Sending your cart
nl: Je mandje verzenden

en: Sending your list
nl: Je lijstje verzenden

note: For the first occurrence, %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' no_html = 1
en: Sent notices for %s
nl: Gestuurde notities voor %s

en: Serial
nl: Tijdschrift

en: Serial collection
nl: Tijdschriftverzameling

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.serial | $raw
en: Serial: %s
nl: Reeks: %s

en: Serials
nl: Tijdschriften

note: %1$s:  total | html
en: Serials subscriptions (%s found)
nl: Reeksabonnementen (%s gevonden)

en: Series
nl: Reeksen

en: Series title
nl: Reekstitel

en: Series:
nl: Reeksen:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Server '%s' deleted successfully.
nl: Server '%s' met succes verwijderd.

en: Server name:
nl: Servernaam:

note: IMG
en: Set geolocation for %s
nl: Zoek locatie voor %s

en: Set library and cash register
nl: Stel bibliotheek en kasboek in

en: Set library and desk
nl: Stel bibliotheek en balie in

en: Set library, desk and register
nl: Stel bibliotheek, balie en register in

en: Share
nl: Deel

en: Shelving location
nl: Standplaats

en: Shipping cost for invoice
nl: Verzendingskost voor factuur

en: Shipping cost:
nl: Verzendingskost:

en: Show
nl: Toon

en: Show advanced pattern
nl: Toon geavanceerd patroon

en: Show all
nl: Alles tonen

en: Show all baskets
nl: Toon alle manden

en: Show all details
nl: Alle details tonen

en: Show all items
nl: Alle items tonen

note: SCRIPT
en: Show all transactions
nl: Toon alle transacties

en: Show biblio
nl: Toon biblio

en: Show checkouts
nl: Toon ontleningen

en: Show checkouts to guarantor
nl: Toon ontleningen aan voogd

en: Show less
nl: Toon minder

en: Show more
nl: Toon meer

en: Show only renewed
nl: Enkel verlengde tonen

en: Show only subscriptions
nl: Enkel abonnementen tonen

en: Show subscriptions
nl: Abonnementen tonen

en: Show tags
nl: Tags tonen

en: Showing only available items
nl: Alleen beschikbare items worden getoond.

note: SCRIPT
en: Single holiday: %s
nl: Enkele vakantie: %s

en: Skip closed days
nl: Gesloten dagen overslaan

en: Skip issue number
nl: Uitgiftenummer overslaan

en: Skip items on loan:
nl: Sla uitgeleende items over:

en: Sorry, the CAS login failed.
nl: Sorry, de CAS aanmelding mislukte.

en: Sorry, there is no result for your search.
nl: Sorry, er is geen resultaat voor uw zoekopdracht.

en: Sorry, your request had no results.
nl: Sorry, uw zoekterm leverde geen resultaten op.

note: SCRIPT
en: Sort
nl: Sorteer

en: Sort 1
nl: Sorteren 1

en: Sort 2
nl: Sorteren 2

en: Sort by:
nl: Sorteer op:

en: Sort this list by:
nl: Sorteer deze lijst op:

en: Sound
nl: Geluid

en: Source
nl: Bron

en: Source:
nl: Bron:

en: Specialized
nl: Gespecialiseerd

note: %1$s:  INCLUDE 'date-format.inc'
en: Specify return date %s:
nl: Bepaalde terug datum %s:

en: Spent amount:
nl: Uitgegeven bedrag:

en: Split call numbers:
nl: Splits standplaatsnummers:

en: Standard number
nl: Standaardnummer

note: INPUT type=submit
en: Start search
nl: Begin met zoeken

en: State:
nl: Staat:

en: Statistics
nl: Statistieken

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: Statistics for %s
nl: Statistieken voor %s

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc'
en: Stock rotation details for %s
nl: Stock rotatiedetails voor %s

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Street number
nl: Huisnummer

en: Street number:
nl: Huisnummer:

en: Street type
nl: Straattype

en: Student count
nl: Studentenaantal

en: Sub total
nl: Subtotaal

en: Subgroup:
nl: Subgroep:

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subject phrase
nl: Onderwerpszin

en: Subject(s)
nl: Onderwerp(en)

en: Subject:
nl: Onderwerp:

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.subject | $raw
en: Subject: %s
nl: Onderwerp: %s

note: INPUT type=submit
en: Submit
nl: Voer in

note: INPUT type=submit
en: Submit your suggestion
nl: Stuur uw suggestie in

en: Subscription
nl: Abonnement

note: %1$s:  loopro.object | html
en: Subscription %s
nl: Abonnement %s

en: Subscription begin
nl: Abonnementsbegin

en: Subscription end
nl: Abonnementseinde

en: Subscription end date
nl: Abonnement einddatum

en: Subscription expired
nl: Abonnement verlopen

note: %1$s:  title | html
en: Subscription history for %s
nl: Abonnement historiek voor %s

en: Subscription num.
nl: Abonnement num.

note: %1$s:  subscription.bibliotitle | html
en: Subscription renewal for %s
nl: Inschrijvingen verlenging voor %s

en: Subscription renewed.
nl: Abonnement verlengd.

en: Subscription start date
nl: Abonnement startdatum

en: Subscription start date:
nl: Abonnement startdatum:

en: Subscription summaries
nl: Abonnement samenvatting

en: Subscription title
nl: Abonnementstitel

en: Subscription:
nl: Inschrijving:

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Subscriptions renewed.
nl: Inschrijvingen verlengd.

note: SCRIPT
en: Substitute
nl: Vervanging

en: Substitutions
nl: Vervangingen

en: Subtotal for
nl: Tussentotaal voor

en: Suggested by:
nl: Gesuggereerd door:

en: Suggested by:
nl: Voorgesteld door:

en: Suggested on
nl: Voorgesteld op

en: Suggestion declined
nl: Afgewezen voorstel

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Suggestions management
nl: Voorstellen beheer

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Summary:
nl: Samenvatting:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Sunday
nl: Zondag

note: SCRIPT
en: Sundays
nl: Zondagen

en: Surname:
nl: Achternaam:

en: Surveys
nl: Overzicht

en: Suspend
nl: Schorsen

note: INPUT type=submit
en: Suspend all holds
nl: Hou alle reserveringen tegen

note: A
en: Switch languages
nl: Wissel van taal

en: TOC
nl: INH

note: For the first occurrence, %1$s:  tagfield | html
en: Tag %s Subfield structure
nl: Label %s onderveld structuur

note: %1$s:  tagfield | html
en: Tag %s subfield structure
nl: Label %s onderveld structuur

en: Tag deleted
nl: Tag verwijderd

note: SCRIPT
en: Tag has no subfields
nl: Label heeft geen ondervelden

en: Tax number registered:
nl: Geregistreerd btw nummer:

en: Technical reports
nl: Technische rapporten

en: Template code:
nl: Sjablooncode:

en: Template description:
nl: Beschrijving van het sjabloon:

en: Term/Phrase
nl: Term/zin

en: Test pattern
nl: Testpatroon

en: Text
nl: Tekst

en: Text fields
nl: Tekstvelden

note: %1$s:  subscription.staffdisplaycount | html
en: The %s latest issues related to this subscription:
nl: De %s laatste uitgaves met dit abonnement verbonden:

en: The Anyone permission has no actual effect while this list is strictly private.
nl: De optie 'toestemming voor iedereen' is niet van toepassing wanneer de lijst privé is.

note: %1$s:  checkout_info.barcode | html
en: The barcode was not found %s.
nl: De barcode werd niet gevonden %s.

en: The barcode was not found:
nl: De barcode werd niet gevonden:

note: %1$s:  email_add | html
en: The cart was sent to: %s
nl: Het mandje werd verstuurd naar: %s

en: The field has been updated
nl: Het veld werd bijgewerkt

en: The following errors have occurred:
nl: De volgende fouten zijn opgetreden:

en: The following records could not be deleted:
nl: De volgende records konden niet verwijderd worden:

en: The hold has been correctly cancelled.
nl: De reservatie werd correct gestopt.

note: %1$s:  m.item_barcode | html
en: The item (%s) does not exist.
nl: Het item (%s) bestaat niet.

en: The item has been removed from the list.
nl: Het item is uit de lijst verwijderd.

en: The item was not found
nl: Het item werd niet gevonden

note: %1$s:  email | html
en: The list was sent to: %s
nl: Het lijstje werd verstuurd naar: %s

note: For the first occurrence, %1$s:  DEBT | $Price
en: The patron has a debt of %s.
nl: Gebruiker heeft een schuld van %s.

note: %1$s:  alert.OTHER_CHARGES | $Price
en: The patron has unpaid charges for holds, rentals etc of %s
nl: Gebruiker heeft onbetaalde kosten voor reservaties, ontleningen etc van %s

note: %1$s:  checkout_info.alert.OTHER_CHARGES | $Price
en: The patron has unpaid charges for holds, rentals etc of %s.
nl: Gebruiker heeft onbetaalde kosten voor reservaties, ontleningen etc van %s.

note: %1$s:  DEBT_GUARANTEES | $Price
en: The patron's guarantees collectively have a debt of %s.
nl: De garanties van de gebruiker hebben gezamenlijk een schuld van %s.

note: %1$s:  m.bibnum | html
en: The record (%s) does not exist.
nl: Het record (%s) bestaat niet.

note: For the first occurrence, %1$s:  report_converted | html
en: The report "%s" has been converted.
nl: Het rapport "%s" werd geconverteerd.

en: The secondary email is invalid.
nl: Het tweede email is ongeldig.

en: There are currently no checkout notes.
nl: Er zijn nu geen ontleen notities.

note: For the first occurrence, %1$s:  PROCESS translate_label_element element=label_element_title
en: There are no %s currently available.
nl: Er zijn nu geen %s beschikbaar.

en: There are no EDI accounts.
nl: Er zijn geen EDI accounts.

en: There are no EDIFACT messages.
nl: Er zijn geen EDIFACT berichten.

en: There are no collections currently defined.
nl: Er zijn nu geen verzamelingen gedefinieerd.

note: %1$s:  IF active
en: There are no contracts with this vendor. %s
nl: Er zijn geen contracten met deze verkoper. %s

en: There are no defined actions for this template.
nl: Er zijn geen gedefinieerde acties voor dit sjabloon.

en: There are no existing numbering patterns.
nl: Er zijn geen bestaande benummering patronen.

en: There are no images for this record.
nl: Er zijn geen afbeeldingen in deze record.

en: There are no items in this batch yet
nl: Er zijn nog geen items in deze partij

en: There are no items in this collection.
nl: Er zijn geen Items in deze verzameling.

en: There are no notices for this library.
nl: Er zijn geen notities voor deze bibliotheek.

en: There are no notices.
nl: Er zijn geen notities.

en: There are no open baskets for this vendor.
nl: Er zijn geen open mandjes voor deze verkoper.

en: There are no overdues matching your search.
nl: Er zijn geen te late gevonden voor uw zoekterm.

en: There are no overdues.
nl: Er zijn geen te late.

en: There are no patron lists.
nl: Er zijn geen gebruikerslijsten.

en: There are no patrons in this batch yet
nl: Er zijn nog geen gebruikers in deze partij

en: There are no patrons subscribed to this subscription serial alert.
nl: Er zijn geen gebruikers ingeschreven bij dit reeks inschrijvingsalarm.

en: There are no pending offline operations.
nl: Er zijn geen wachtende offline operaties.

en: There are no pending patron modifications.
nl: Er zijn geen wachtende gebruikers wijzegingen.

en: There are no statistics for this patron.
nl: Er zijn geen statistieken voor de gebruiker.

note: SCRIPT
en: There is another profile with this name.
nl: Er is al een profiel met deze naam.

note: %1$s:  e.value | html
en: There is no mapping for the index %s
nl: Er is geen toewijzing voor de index %s

en: There is no order for this bibliographic record.
nl: Er is geen bestelling voor dit bibliografisch record.

en: There were no unreceived orders for this fund.
nl: Er waren geen niet ontvangen bestellingen voor dit fonds.

en: This account has been locked!
nl: Dit account werd geblokkeerd!

en: This budget has funds attached. You must delete all attached funds before you can delete this budget.
nl: Dit budget heeft toegewezen fondsen. U moet eerst alle toegewezen fondsen verwijderen voor u het budget kan verwijderen.

en: This course already has this item on reserve.
nl: De cursus heeft reeds dit item gereserveerd.

note: SCRIPT
en: This file already exists (in this category).
nl: Het bestand bestaat al (in deze categorie).

en: This invoice has no files attached.
nl: De factuur heeft geen bijlages.

en: This item can not be renewed, it's an on-site checkout
nl: Dit item kan worden verlengd, het is een lokale ontlening

note: SCRIPT
en: This item cannot be removed. It is checked out
nl: U kan dit item niet verwijderen. Het is uitgeleend.

en: This item has been claimed as returned by:
nl: Dit item is beweerd teruggebracht door:

en: This item has previously been checked out to this patron.
nl: Dit item werd eerder al uitgeleend aan deze gebruiker.

en: This item is currently checked out to this patron. Renew?
nl: Het item is nu uitgeleend aan deze gebruiker. Verleng?

en: This list does not exist.
nl: Deze lijst bestaat niet.

en: This member has no email
nl: Dit lid heeft geen email.

note: %1$s:  claims.count | html %2$s:  FOR c IN claims %3$s:  c.claimed_on | $KohaDates %4$s:  UNLESS loop.last %5$s:  END %6$s:  END
en: This order has been claimed %s times. On %s%s%s, %s%s
nl: Deze bestelling werd al %s keer geclaimd. Op %s%s%s, %s%s

en: This patron does not exist.
nl: Deze gebruiker bestaat niet.

en: This patron has no files attached.
nl: Deze gebruiker heeft geen bijlages.

en: This patron has no holds history.
nl: Deze gebruiker heeft geen reservatiegeschiedenis.

note: %1$s:  Branches.GetName( checkout_info.BORRNOTSAMEBRANCH ) | html
en: This patron is from a different library (%s).
nl: De gebruiker is van een andere bibliotheek (%s).

note: A
en: This record has no items
nl: Dit record heeft geen items

en: This record is in use
nl: Dit record is in gebruik

note: A
en: This subscription depends on another supplier
nl: Dit abonnement hangt van een andere leverancier af

en: This subscription is closed.
nl: Dit abonnement is afgesloten.

en: This vendor has no email
nl: Deze verkoper heeft geen e-mail

note: IMG
en: Thumbnail
nl: Miniatuur

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Thursday
nl: Donderdag

en: Title
nl: Titel

en: Title (A-Z)
nl: Titel (A-Z)

en: Title (Z-A)
nl: Titel (Z-A)

en: Title phrase
nl: Titelzin

en: Title:
nl: Titel:

en: Title:
nl: Titel:

en: Titles
nl: Titels

en: To authid:
nl: Naar elemid:

en: To item call number:
nl: Naar item plaatsingsnummer:

note: SCRIPT
en: Today
nl: Vandaag

en: Today's checkins
nl: Vandaag teruggebracht

en: Today's checkouts
nl: Vandaag uitgeleend

en: Too many checked out.
nl: Teveel ontleend.

en: Too many holds for
nl: Teveel reservaties voor

note: %1$s:  mainloo.limit | html
en: Top %s Most-circulated items
nl: Top %s meest ontleende items

en: Top lists
nl: Toplijsten

en: Topics
nl: Onderwerpen

note: %1$s:  tf.tax_rate * 100 | html
en: Total (GST %s %%)
nl: Totaal (Belast %s %%)

note: %1$s:  foot_loo.tax_rate * 100 | html
en: Total (GST %s)
nl: Totaal (Belast %s)

en: Total amount:
nl: Totaalbedrag:

en: Total available
nl: Totaal beschikbaar

note: %1$s:  accountlines.total( payment_type => [ 'CASH', 'SIP00' ]) * -1 | $Price
en: Total bankable: %s
nl: Totale tegoeden: %s

en: Total checkouts
nl: Totaal ontleningen

en: Total checkouts as of yesterday
nl: Totaal ontleningen sinds gisteren

en: Total checkouts:
nl: Totaal ontleningen:

en: Total current on-site checkouts allowed
nl: Totaal huidige lokale ontleningen toegestaan

en: Total due
nl: Totaal verschuldigd

en: Total due:
nl: Totaal tegoed:

note: %1$s:  collectionItemsLoop.size | html
en: Total items: %s
nl: Alle items: %s

en: Total ordered
nl: Totaal besteld

en: Total spent
nl: Totaal uitgegeven

note: %1$s:  register.last_cashup.timestamp | $KohaDates with_hours => 1
en: Transactions since %s
nl: Transacties sinds %s

en: Transfer now?
nl: Nu overbrengen?

en: Transferred
nl: Overgebracht

en: Transferred from basket:
nl: Overgebracht uit mandje:

en: Transferred to basket:
nl: Overgebracht naar mandje:

en: Transfers
nl: Overbrengingen

note: A
en: Translate item type %s
nl: Vertaal itemtype %s

en: Treaties
nl: Traktaten

en: Try another search
nl: Probeer een andere zoekterm

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Tuesday
nl: Dinsdag

note: SCRIPT
en: Unable to cancel enrollment!
nl: Niet in staat om uw inschrijving te annuleren.

note: SCRIPT
en: Unable to create enrollment!
nl: Niet in staat om inschrijving te maken.

en: Unavailable (lost or missing)
nl: Niet beschikbaar (verloren of vermist)

en: Undefined
nl: Ongedefinieerd

en: Unhighlight
nl: Demarkeren

en: Unified title
nl: Eenvormige titel

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.unititle | $raw
en: Unified title: %s
nl: Geünifiëerde titel: %s

en: Unique holidays
nl: Unieke vakanties

en: Units per issue
nl: Stukken per uitgave

en: Unknown
nl: Onbekend

note: %1$s:  errtype | html
en: Unknown error type %s.
nl: Onbekend fouttype %s.

note: SCRIPT
en: Unrecognized patron (%s)
nl: Niet herkende gebruiker (%s)

en: Unset Gone no address for this patron
nl: Unset Gone geen adres voor deze gebruiker

note: %1$s:  patron.updated_on | $KohaDates with_hours => 1
en: Updated on %s
nl: Bijgewerkt op %s

note: %1$s:  IF itemnumber
en: Upload an image file: %s
nl: Afbeelding uploaden: %s

note: SCRIPT
en: Upload an image file: %sUpload%s
nl: Afbeeldingsbestand uploaden: %sUpload%s

en: Upload local cover images
nl: Upload lokale cover afbeeldingen

en: Upload offline circulation file (.koc)
nl: Offline circulatie bestand upload (.koc)

en: Usage
nl: Gebruik

en: Usage:
nl: Gebruik:

en: Use top menu bar to navigate to another part of Koha.
nl: Gebruik de bovenste menubalk om naar een ander deel van Koha te gaan.

note: ABBR
en: Used For
nl: Gebruikt voor

note: %1$s:  e.userid | html
en: Userid %s is already used by another patron.
nl: GebruikerID %s is al voor een andere gebruiker in gebruik.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Users:
nl: Gebruikers:

en: Using framework:
nl: Gebruik raamwerk:

en: VHS tape / Videocassette
nl: VHS tape / videocassette

en: Vendor EDI accounts
nl: Verkoper EDI accounts

note: A
en: Vendor detail page
nl: Verkoper detailpagina

en: Vendor details
nl: Verkoper details

en: Vendor invoice:
nl: Verkoper factuur:

en: Vendor name:
nl: Verkoper naam:

en: Vendor note
nl: Verkoper notitie

en: Vendor note:
nl: Verkoper notitie:

en: Vendor search
nl: Verkoper zoeker

en: Vendor search results
nl: Verkoper zoekresultaten

note: %1$s:  count | html %2$s:  supplier | html
en: Vendor search: %s result(s) found for '%s'
nl: Verkoper zoeken: %s resultaten gevonden voor '%s'

note: %1$s:  count | html %2$s:  supplier | html
en: Vendor search: %s results found for '%s'
nl: Verkoper zoeken: %s resultaten gevonden voor '%s'

note: %1$s:  suppliername | html
en: Vendor: %s
nl: Verkoper: %s

note: %1$s:  missing_module.min_version | html
en: Version: %s
nl: Versie: %s

note: INPUT type=submit
en: View
nl: Toon

note: SCRIPT
en: View biblio details
nl: Toon biblio details

note: SCRIPT
en: View borrower details
nl: Toon gebruiker details

en: View invoice
nl: Toon factuur

en: View note
nl: Toon notitie

en: View pending offline circulation actions
nl: Toon wachtende offline circulatie acties

en: View restrictions
nl: Toon beperkingen

en: Volume
nl: Deel

en: Volume:
nl: Deel:

en: Waiting
nl: Wachten

en: Waiting
nl: Wachtend

note: %1$s:  Branches.GetName( hold.branchcode ) | html %2$s:  IF ( hold.desk_id ) %3$s:  hold.desk.desk_name | html %4$s:  END %5$s:  hold.waitingdate | $KohaDates
en: Waiting at %s%s, %s%s since %s.
nl: Wachtend bij %s%s, %s%s sinds %s.

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning at (%%):
nl: Waarschuwing bij (%%):

en: Warning at (amount):
nl: Waarschuwing bij (bedrag):

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Wednesday
nl: Woensdag

en: What's next?
nl: Wat nu?

note: SCRIPT
en: With %s selected searches:
nl: Met %s gekozen zoektermen:

en: With framework :
nl: Met framework :

note: SCRIPT
en: Withdrawn status
nl: Teruggenomen status

en: Year
nl: Jaar

en: Year:
nl: Jaar:

en: Yes
nl: Ja

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, check out (Y)
nl: Ja, leen uit (Y)

en: Yes, delete
nl: Ja, verwijder

en: Yes, renew (Y)
nl: Ja, verleng (Y)

en: Yes: Edit existing authority
nl: Ja: Bewerk bestaand element

note: SCRIPT
en: You are about to delete the '%s' SMTP server.
nl: De '%s' SMTP server wordt verwijderd.

note: A
en: You are not authorized to renew patrons
nl: U bent niet gemachtigd om gebruikers te verlengen

note: I
en: You can ask for a digest to reduce the number of messages. Messages will be saved and sent as a single message.
nl: U kunt een overzicht van meldingen aanvragen om het aantal berichten te verminderen. Meldingen zullen bewaard worden en verzonden als een enkel bericht.

en: You can't create any orders unless you first
nl: U kan geen bestelling aanmaken tenzij u eerst

en: You did not specify any search criteria.
nl: Je bepaalde geen zoekcriteria.

en: You didn't select any external target.
nl: U koos geen enkel extern doel.

en: You do not have permission to add a record to this list.
nl: Sorry, u heeft te weinig bevoegdheden om een record aan deze lijst toe te voegen.

en: You do not have permission to delete this list.
nl: U bent niet gemachtigd om deze lijst te verwijderen.

en: You do not have permission to update this list.
nl: U bent niet gemachtigd om deze lijst bij te werken.

en: You do not have permission to view this list.
nl: U bent niet gemachtigd om deze lijst te bekijken.

note: %1$s:  total_paid | $Price
en: You must collect a value greater than or equal to %s.
nl: U moet een waarde groter dan of gelijk aan %s verzamelen.

note: SCRIPT
en: You must select one or more patrons to remove
nl: U moet een of meer gebruikers kiezen om ze te verwijderen

note: SCRIPT
en: You must select two or more patrons to merge
nl: U moet twee of meer gebruikers kiezen om samen te voegen

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( title )
en: You searched for: %s
nl: U zocht naar: %s

en: Your administrator must specify an active currency.
nl: Een beheerder moet een actief valuta bepalen.

en: Your authority search history is empty.
nl: Uw geschiedenis van zoekopdrachten naar elementen is leeg.

en: Your cart
nl: Je mandje

en: Your cart
nl: Je mandje

en: Your cart is empty.
nl: Je mandje is leeg.

en: Your catalog search history is empty.
nl: Uw catalogus zoekgeschiedenis is leeg.

en: Your download should begin automatically.
nl: Je download zou automatisch moeten beginnen.

note: %1$s:  shelfname | $raw
en: Your list: %s
nl: Uw lijst: %s

en: Your lists
nl: Je lijsten

note: SCRIPT
en: Your lists:
nl: Je lijsten:

note: %1$s:  reportname | html
en: Your report "%s" has been saved
nl: Uw rapport "%s" werd bewaard

en: Your search returned no results.
nl: De zoekterm leverde geen resultaten op.

en: Your search returned no results.
nl: De zoekterm leverde geen resultaten op.

en: Z39.50/SRU search
nl: Z39.50/SRU zoeken

note: %1$s:  msg_add | html
en: Z39.50/SRU server added (%s)
nl: Z39.50/SRU server toegevoegd (%s)

en: ZIP file
nl: ZIP-bestand

en: ZIP/Postal code
nl: Postnummer

en: ZIP/Postal code:
nl: Postcode:

en: ZIP/Postal code:
nl: Postnummer:

en: Zip file
nl: ZIP-bestand

note: SCRIPT
en: [ New list ]
nl: [ Nieuwe lijst ]

note: %1$s:  TransfersMaxDaysWarning | html
en: after %s days.
nl: na %s dagen.

en: and
nl: en

en: and the
nl: en de

en: at least one template for using this tool.
nl: minstens één sjabloon om dit gereedschap te gebruiken.

en: by
nl: door

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: by
nl: door

en: by months
nl: in maanden

en: cancel your request
nl: verwijder uw aanvraag

en: contains
nl: bevat

en: continue creating your request
nl: ga door met een aanvraag te maken

note: %1$s:  END
en: created. %s
nl: gemaakt. %s

en: day(s)
nl: dag(en)

en: days
nl: dagen

en: days ago
nl: dagen geleden

en: email
nl: e-mail

en: failed to be updated
nl: bijwerken is mislukt

note: SCRIPT
en: failed to run
nl: kon niet uitvoeren

en: for
nl: voor

note: %1$s:  from_biblio.items.count | html
en: has %s attached items.
nl: heeft %s gekoppelde items.

en: here
nl: hier

note: SCRIPT
en: history
nl: geschiedenis

en: is exactly
nl: is exact

note: %1$s:  errmsgloo.debarred | $KohaDates
en: is now debarred until %s.
nl: is nu niet meer geblokkeerd tot %s.

en: is on hold for
nl: is gereserveerd voor

note: For the first occurrence, %1$s:  ELSE
en: months %s
nl: maanden %s

en: not
nl: niet

en: or
nl: of

en: or
nl: of

en: patrons to
nl: gebruikers naar

en: pending offline circulation actions
nl: Wachtende offline circulatie acties

note: %1$s:  suggestion.publishercode | html %2$s:  END %3$s:  IF ( suggestion.publicationyear )
en: published by: %s %s %s in
nl: uitgegeven door %s %s%s in

en: see also:
nl: zie ook:

note: INPUT type=text name=selector
en: selector
nl: kiezer

en: separate by a blank. (e.g., 100a 200 606)
nl: gescheiden door een spatie. (e.g., 100a 200 606)

en: serial
nl: tijdschrift

note: A
en: serial collection for %s
nl: reeks verzameling voor %s

note: INPUT type=text name=sound
en: sound
nl: geluid

en: starts with
nl: start met

en: statistics
nl: statistieken

note: For the first occurrence, %1$s:  books_loo.suggestionid | html
en: suggestion #%s
nl: suggestie #%s

note: %1$s:  END
en: this record has no items attached. %s
nl: dit record heeft geen gekoppelde items.%s

en: to field
nl: naar veld

en: unknown
nl: onbekend

note: SCRIPT
en: unrecognized command
nl: onbekende opdracht

en: updated successfully
nl: opwaardering was succesvol

en: used for/see from:
nl: gebruikt voor/zie van:

note: SCRIPT
en: view
nl: weergave

en: years
nl: jaren

en: yes
nl: ja

note: %1$s:  IF CAN_user_tools_items_batchdel
en: | Actions: %s
nl: | Acties: %s
