Koha 22.11 - en to prs translation catalogue (34 entries)

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; ISBN
prs: شماره ستاندارد بین المللی(ISBN)

en: About Koha
prs: در مورد کوها

en: Acquisitions
prs: فراهم آوری ها

en: All libraries
prs: تمام کتابخانه ها

en: Author
prs: نویسنده

en: Author (A-Z)
prs: نویسنده الف تا یا

en: Author (Z-A)
prs: نویسنده الف  یا تا

en: Author:
prs: نویسنده

en: Authorities
prs: مستندات

en: Checkin
prs: بررسی کردن

en: Circulation
prs: تیراژ

note: INPUT type=submit name=changepage_goto
en: Go
prs: بیاب

en: ISBN
prs: شماره ستاندارد بین المللی(ISBN)

en: Keyword
prs: کلمۀ  کلیدی/ کلمات کلیدی

en: Koha administration
prs: اداره کل کوها

en: Language
prs: لسان

en: Limit to any of the following:
prs: کی از موارد ذیل را انتخاب نمائید:محدود ساختن نوعیت:

en: Lists
prs: فهرست

en: Location
prs: و دسترسی/موقعیت وقابلیت

en: News
prs: معلومات

en: Patrons
prs: مراجعه کنندگان

en: Publisher
prs: ناشر

en: Publisher:
prs: ناشر

en: Relevance
prs: ارتباط/ ارتباط مطالب

en: Report:
prs: راپورها

en: Reports
prs: راپورها

note: INPUT type=submit
en: Search
prs: جستجو

en: Serial
prs: شماره مسلسل

en: Series
prs: سلسله وار/ سلسلۀ انتشارات

en: Sort by
prs: طبقه بندی بوسطه ای

en: Sort by :
prs: طبقه بندی بوسطه ای

en: Subject
prs: موضوع

en: Title:
prs: عنوان

en: Tools
prs: ابزارها
