Koha 22.11 - en to sd translation catalogue (10 entries)

en: Annual
sd: سالانو

en: Any
sd: ڪو به

en: Audience
sd: ناظرين

en: map
sd: نقشو

en: maps
sd: نقشا

en: music
sd: موسيقي

en: other
sd: ٻيو

en: others
sd: ٻيا

en: poetry
sd: شاعر ي

en: wood
sd: ڪاٺ
