Koha 22.11 - en to sd translation catalogue (10 entries)

en: Adult
sd: بالغ

en: Any
sd: ڪو به

en: Audience
sd: ناظرين

en: Author
sd: مصنف

en: Brief history
sd: مختصر تاريخ

en: Date
sd: تاريخ

en: Delete
sd: تاريخون

en: Finish
sd: ختم

en: not
sd: نه

en: or
sd: يا
