Koha 22.11 - en to uk translation catalogue (1129 entries)

en: 'FA', a 'Fast Add' minimal UNIMARC framework suitable for ILL or on-the-fly cataloguing.
uk: Мінімальна структура бібліографічних записів UNIMARC (швидка каталогізація, FA), придатна для МБА чи каталогізації на льоту.

en: ADDED ENTRY ELEMENTS (KOHA)
uk: Додаткові дані (Коха)

en: Abbreviated Title
uk: Скорочена ключова назва

en: Abbreviated Title (Continuing Resources)
uk: Скорочена назва (серіальні видання)

en: Absorbed
uk: Поглинуте

en: Absorbed by
uk: Те, що поглинуло

en: Absorbed in Part
uk: Поглинене частково

en: Absorbed in Part by
uk: Те, що поглинуло частково

en: Access method
uk: Метод доступу

en: Access number
uk: Номер доступу

en: Access point referred to
uk: Точка доступу, до якої робиться посилання

en: Accompanying Material
uk: Супроводжувальний матеріал

en: Acquisition Information Note
uk: Примітка про відомості щодо комплектування

en: Acquisition framework
uk: структура для надходжень/комплектування

en: Action
uk: Поводження

en: Action Agent
uk: Виконавець роботи

en: Action Identification
uk: Ідентифікація поводження

en: Action Interval
uk: Інтервал поводження

en: Action Note
uk: Примітки щодо поводження з примірником

en: Activity Note Pertaining to Printer/Publisher
uk: Примітка про діяльність друкаря/видавця

en: Activity note
uk: Текст примітки про діяльність

en: Added Title-Page Title
uk: Назва на додатковому титульному аркуші

en: Added Title-page Title
uk: Назва додаткового титульного аркуша

en: Addition to Name or Qualifier
uk: Доповнення до найменування або уточнення

en: Addition to name or qualifier
uk: Ідентифікаційні ознаки

en: Additional Elements (for Music)
uk: Відомості про аранжування (для музичних творів)

en: Additional Title
uk: Додаткова назва

en: Additional Title Supplied by Cataloguer
uk: Додаткова назва застосована каталогізатором

en: Additional codes following standard number or code
uk: Додаткові коди, які йдуть за стандартним номером/кодом

en: Additions to Name Other than Dates
uk: Доповнення до імені (крім дат)

en: Additions to Name of the Character
uk: Доповнення до імені персонажа

en: Additions to Names Other than Dates
uk: Доповнення до імені окрім дат

en: Additions to names other than dates
uk: Доповнення до імені окрім дат

en: Address
uk: Адреса

en: Address of Manufacturer
uk: Адреса виробника

en: Address of Publisher, Distributor, etc.
uk: Адреса видавця, розповсюджувача, тощо

en: Address of Publisher, Producer, Distributor or Manufacturer
uk: Адреса видавця, виробника, розповсюджувача або виробника

en: Aerial Photography and Remote Sensing Coded Data: Physical Attributes
uk: Кодовані дані аерофотографічної та космічної зйомки: Фізичні характеристики

en: Affiliation/Address
uk: Місце роботи / адреса

en: Affiliation/address
uk: Установа/адреса/приналежність

en: Age
uk: Вік палітурки

en: Agency
uk: Установа

en: Agency Responsible for the Reproduction
uk: Ім’я творця копії, її розповсюджувача і т.д.

en: Also Bound with This Volume
uk: Також переплетено в цьому томі

en: Angular Scale
uk: Кутовий масштаб

en: Antiquarian Coded Data - General
uk: Кодовані дані: загальні

en: Arranged Statement (for Music)
uk: Відомості про аранжування (для музичних творів)

en: Arranged statement (for music)
uk: Відомості про аранжування музичного твору

en: Arrangement
uk: Розташування

en: Article Identifier
uk: Ідентифікатор статті

en: Artifical Title
uk: Штучна назва

en: Artificial title
uk: Штучна назва

en: Attribution qualifier
uk: Кваліфікатор атрибуції

en: Author
uk: Автор

en: Authorisation
uk: Підстава обмежень

en: Authority Entry Record Number
uk: Ідентифікатор авторитетного/нормативного запису

en: Authority Record Identifier
uk: Ідентифікатор авторитетного/нормативного запису

en: Authority Record Number
uk: Номер авторитетного запису

en: Authority record identifier
uk: Ідентифікатор авторитетного/нормативного запису

en: Authority record identifier for the name associated with the work
uk: Ідентифікатор авторитетного запису для імені, пов’язаного з твором

en: Authority record identifier for the related work
uk: Ідентифікатор авторитетного/нормативного запису

en: Authority record identifier for the related work.
uk: Ідентифікатор авторитетного/нормативного запису

en: Authority record number
uk: Номер авторитетного запису

en: Authorization
uk: Авторизація

en: Authorized Access Point - Character
uk: Авторизована точка доступу — персонаж

en: Authorized Access Point - Collective Title
uk: Заголовок — узагальнююча уніфікована назва

en: Authorized Access Point - Conventional Name/Title for Legal and Religious Texts
uk: Прийнята точка доступу — умовне найменування / заголовок для законодавчих та релігійні текстів

en: Authorized Access Point - Corporate Body Name
uk: Заголовок — найменування колективу

en: Authorized Access Point - Family Name
uk: Заголовок — родове ім’я

en: Authorized Access Point - Form, Genre or Physical Characteristics
uk: Прийнята точка доступу — форма, жанр, фізичні характеристики документа

en: Authorized Access Point - Name/Collective Title
uk: Заголовок — ім’я / узагальнююча уніфікована назва

en: Authorized Access Point - Name/Title
uk: Заголовок — ім’я/назва

en: Authorized Access Point - Name/Title (Expression)
uk: Прийнята точка доступу — імʼя/назва (вираження) (попереднє)

en: Authorized Access Point - Name/Title (Work)
uk: Прийнята точка доступу — імʼя/назва (твір)

en: Authorized Access Point - Personal Name
uk: Заголовок — ім’я особи

en: Authorized Access Point - Place and Date of Publication, Performance, Provenance, etc.
uk: Прийнята точка доступу — місце і дата публікації, походження, виконання і т.д.

en: Authorized Access Point - Printer/Publisher Device
uk: Прийнята точка доступу — емблема друкарні/видавця

en: Authorized Access Point - Territorial or Geographical Name
uk: Заголовок – географічна назва

en: Authorized Access Point - Title
uk: Заголовок — уніфікована назва

en: Authorized Access Point - Title (Expression) (Provisional)
uk: Прийнята точка доступу — назва (вираження) (попереднє)

en: Authorized Access Point - Title (Work)
uk: Прийнята точка доступу — назва (твір)

en: Authorized Access Point - Topical Subject
uk: Заголовок — тематична предметна рубрика

en: Authorized Access Point - Trademark
uk: Прийнята точка доступу — торгова марка

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Character
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — персонаж

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Conventional Name/Title for Legal and Religious Texts
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — умовне найменування / назва для законодавчих та релігійних текстів

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Corporate Body Name
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — найменування організації

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Family Name
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — родове імʼя

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Form, Genre or Physical Characteristics
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — форма, жанр, фізичні характеристики документа

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Name/Collective Title
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — імʼя / типова назва

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Name/Title
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — імʼя/назва

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Name/Title (Expression)
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — імʼя/назва (вираження)

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Name/Title (Work)
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — імʼя/назва (твір)

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Personal Name
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — імʼя особи

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Place and Date of Publication, Performance, Provenance, etc.
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — місце та дата публікації, походження, виконання і т.п.

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Printer/Publisher Device
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — емблема друкаря/видавця

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Territorial or Geographical Name
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — географічна назва

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Title
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — назва

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Title (Expression) (Provisional)
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — назва (вираження) (попереднє)

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Title (Work)
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — назва (твір)

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Topical Subject
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — найменування теми

en: Authorized Access Point in Other Language and/or Script - Trademark
uk: Прийнята точка доступу іншою мовою та/або в іншій графіці — торгова марка

en: Authorized users
uk: Авторизовані користувачі

en: Awards Note
uk: Примітки про нагороди

en: Barcode
uk: Штрих-код

en: Bathymetric Interval
uk: Батиметричні інтервали (шкала глибин)

en: Bibliographic Record Identifier
uk: Ідентифікатор бібліографічного запису

en: Binding State of Preservation code - specific
uk: Коди безпеки — палітурка — додаткові

en: Binding specific characteristics
uk: Специфічні характеристики палітурки

en: Biographical note
uk: Текст примітки про біографію

en: Biography and Activity Note
uk: Примітка про біографію та діяльність

en: Bits per second
uk: Швидкість передачі даних

en: Body granting the degree
uk: Найменування організації — місця виконання дисертації (для автореферату дисертації) або організації — місця захисту дисертації (для дисертації)

en: Body of the Book Specific Characteristics
uk: Специфічні характеристики книги

en: Body of the Book State of Preservation Code - specific
uk: Коди безпеки — книга — додаткові

en: Book Number
uk: Книжковий знак

en: Book number
uk: Книжковий знак

en: Bound with
uk: Переплетено з

en: Building, vehicle, etc.
uk: Будівля, транспортний засіб і т. д.

en: Bulk dates
uk: Дати основної маси документів

en: CODEN (Serials)
uk: CODEN (для серіальних видань)

en: Call Number
uk: Шифр зберігання

en: Call Number Prefix
uk: Префікс шифру зберігання

en: Call Number Suffix
uk: Суфікс шифру зберігання

en: Cancelled ISNI
uk: Скасований ISNI

en: Cancelled ISSN
uk: Анульований ISSN

en: Cancelled ISSN-L
uk: Скасований ISSN-L

en: Cancelled or Invalid Control Number
uk: Скасований чи помилковий ідентифікатор запису

en: Cancelled or Invalid Persistent Record Identifier
uk: Скасований або помилковий постійний ідентифікатор запису

en: Cancelled or invalid control number
uk: Скасований чи помилковий ідентифікатор запису

en: Cancelled/Invalid/Erroneous ISRN
uk: Скасований/недійсний/помилковий ISRN

en: Caption Title
uk: Назва на першій сторінці тексту

en: Carrier Type
uk: Тип носія

en: Carrier Type Designation
uk: Тип носія

en: Cartographic Material Coded Data (General)
uk: Кодовані дані картографічних матеріалів (загальні)

en: Cartographic Material Coded Data: Physical attributes (General)
uk: Кодовані дані картографічних матеріалів: фізичні характеристики (загальні)

en: Cast Note (Projected and Video Material and Sound Recordings)
uk: Примітки щодо складу виконавців (проекційні та відеоматеріали і звукозаписи)

en: Cataloguing Rules (Descriptive Conventions)
uk: Правила каталогізації

en: Cataloguing rules
uk: Правила каталогізації

en: Category of Satellite for Remote Sensing Image
uk: Категорія супутника для одержання дистанційного зображення

en: Changed Back to
uk: Повернулося до попередньої назви

en: Character
uk: Персонаж

en: Character of Image
uk: Характеристика зображення

en: Checked out
uk: Дата завершення терміну випожичання

en: Chronological Subdivision
uk: Хронологічний підрозділ

en: Chronological subdivision
uk: Хронологічний підрозділ

en: Citation
uk: Зразок цитування

en: Citations
uk: Назва джерела

en: City
uk: Населений пункт

en: City, etc.
uk: Місто

en: Class Number
uk: Індекс

en: Class number
uk: Класифікаційний індекс

en: Class number, end of a range
uk: Індекс, кінцевий в послідовності

en: Class number, single or beginning of a range
uk: Індекс, окремий або початковий в послідовності

en: Classification Record Number
uk: Номер класифікаційного запису

en: Classification Subdivision
uk: Класифікаційний підрозділ

en: Clef
uk: Ключ

en: Co-ordinates - Easternmost Longitude
uk: Координати — Східна довгота

en: Co-ordinates - Northernmost Latitude
uk: Координати — Північна широта

en: Co-ordinates - Southernmost Latitude
uk: Координати — Південна широта

en: Co-ordinates - Westernmost Longitude
uk: Координати — Західна довгота

en: Co-ordinates in decimal degrees ‒ Easternmost Longitude
uk: Координати в десятковому вигляді — гранична східна довгота

en: Co-ordinates in decimal degrees ‒ Northernmost Latitude
uk: Координати в десятковому вигляді — гранична північна широта

en: Co-ordinates in decimal degrees ‒ Southernmost Latitude
uk: Координати в десятковому вигляді — гранична південна широта

en: Co-ordinates in decimal degrees ‒ Westernmost Longitude
uk: Координати в десятковому вигляді — гранична західна довгота

en: Co-ordinates in sexagesimal form (degrees, minutes, seconds) ‒ Easternmost Longitude
uk: Координати — найбільш східна довгота

en: Co-ordinates in sexagesimal form (degrees, minutes, seconds) ‒ Northernmost Latitude
uk: Координати — найбільш північна широта

en: Co-ordinates in sexagesimal form (degrees, minutes, seconds) ‒ Southernmost Latitude
uk: Координати — найбільш південна широта

en: Co-ordinates in sexagesimal form (degrees, minutes, seconds) ‒ Westernmost Longitude
uk: Координати — найзахідніша довгота

en: Code
uk: Код

en: Code of Institution
uk: Ідентифікатор організації

en: Coded Data - General
uk: Кодовані дані — загальні

en: Coded Data Field: Antiquarian - General
uk: Поле кодованих даних: монографічні стародруки — загальні характеристики

en: Coded Data Field: Cartographic Materials - General
uk: Поле кодованих даних: картографічні матеріали — загальне

en: Coded Data Field: Cartographic Materials - Specific Material Designation Analysis
uk: Поле кодованих даних: картографічні матеріали — специфічні характеристики матеріалу

en: Coded Data Field: Cartographic Materials: Geodetic, Grid and Vertical Measurement
uk: Поле кодованих даних: картографічні матеріали — геодезичні та координатні сітки та система вимірів

en: Coded Data Field: Cartographic Materials: Physical Attributes
uk: Поле кодованих даних: картографічні матеріали: фізичні характеристики

en: Coded Data Field: Cartographic Resources - Scale and Co-Ordinates
uk: Поле кодованих даних: картографічні матеріали — масштаб та координати

en: Coded Data Field: Content Form
uk: Вид змісту і тип засобу

en: Coded Data Field: Continuing Resources
uk: Кодовані дані: серіальні видання

en: Coded Data Field: Copy Specific Attributes
uk: Поле кодованих даних: монографічні стародруки — специфічні характеристики примірника

en: Coded Data Field: Corporate Name
uk: Поле кодованих даних: найменування організації

en: Coded Data Field: Duration of Sound Recordings and Printed Music
uk: Поле кодованих даних: тривалість звукозаписів і музичного виконання (для нотних видань)

en: Coded Data Field: Duration of Sound Recordings, Visual Projections, Musical Compositions and Performances
uk: Поле кодованих даних: тривалість звукозаписів, візуально-проекційних матеріалів, музичних композицій і постановок

en: Coded Data Field: Electronic Resources
uk: Поле кодованих даних: електронні ресурси

en: Coded Data Field: Entity Name as Subject Access Point
uk: Поле кодованих даних для персонального/корпоративного/родового імені / торгової марки використано як тематичний заголовок

en: Coded Data Field: Form of Musical Work and Key or Mode
uk: Поле кодованих даних: жанр і форма музичної композиції, засоби виконання

en: Coded Data Field: Form, Genre or Physical Characteristics
uk: Поле кодованих даних: форма, жанр, фізичні характеристики

en: Coded Data Field: Graphics
uk: Поле кодованих даних: двовимірні зображувальні об’єкти

en: Coded Data Field: Medium of Performance
uk: Поле кодованих даних: засіб виконання музичного твору

en: Coded Data Field: Medium of Performance [Obsolete]
uk: Поле кодованих даних: засіб виконання музичного твору (застаріле)

en: Coded Data Field: Microforms - Physical Attributes
uk: Поле кодованих даних: мікроформи — фізичні характеристики

en: Coded Data Field: Personal Name
uk: Поле кодованих даних: ім'я особи

en: Coded Data Field: Sound Recordings - Physical Attributes
uk: Поле кодованих даних: звукозаписи — фізичні характеристики

en: Coded Data Field: Sound Recordings and Music
uk: Поле кодованих даних: немузичні звукозаписи та нотні видання

en: Coded Data Field: Territorial or Geographical Name
uk: Поле кодованих даних для територіальної або географічної назви

en: Coded Data Field: Textual Material - Physical Attributes
uk: Поле кодованих даних: текстові матеріали — фізичні характеристики

en: Coded Data Field: Textual Material, Monographic
uk: Поле кодованих даних: текстові матеріали (монографічні)

en: Coded Data Field: Three-Dimensional Artefacts and Realia
uk: Поле кодованих даних: тривимірні штучні та природні об’єкти

en: Coded Data Field: Time Period of Item Content
uk: Поле кодованих даних: період часу, охоплюваний змістом документа

en: Coded Data Field: Time Period of Work Content
uk: Поле кодованих даних: період часу, що охоплюється змістом документа

en: Coded Data Field: Title
uk: Поле кодованих даних для уніфікованих назв

en: Coded Data Field: Type of Carrier
uk: Поле кодованих даних: тип носія

en: Coded Data Field: Visual Projections, Videorecordings and Motion Pictures
uk: Поле кодованих даних: візуально-проекційні матеріали, відеозаписи та кінофільми

en: Coded Data Field: content form
uk: Поле кодованих даних: вид вмісту

en: Coded Data Field: media type
uk: Поле кодованих даних: тип засобу

en: Coded Data Fields: Visual Projections, Videorecordings and Motion Pictures
uk: Поле кодованих даних: візуально-проекційні матеріали, відеозаписи та кінофільми

en: Coded Data for Electronic Resources
uk: Кодовані дані для електронних ресурсів

en: Coded Data for Graphics
uk: Кодовані дані для двовимірних зображувальних об’єктів

en: Coded Data for Three-Dimensional Artefacts and Realia
uk: Кодовані дані для тривимірних штучних та природних об’єктів

en: Coded Location Qualifier (2 or 3 characters)
uk: Визначник місцезнаходження (в кодований формі)

en: Coded data - Copy specific attributes
uk: Кодовані дані монографічного стародруку: специфічні характеристики примірника

en: Coded data – use in subject access point
uk: Один символьний код

en: Coded data – use in subject access point as base access point or as subdivision
uk: Кодовані дані — використання в предметній рубриці в якості заголовка або підзаголовка

en: Coded data – use in topical subject access point with a geographical subdivision
uk: Кодовані дані — можливості використання в тематичній предметній рубриці з географічним підзаголовком

en: Coded data: personal names
uk: Кодовані дані: імена осіб

en: Coded location qualifier
uk: Кваліфікатор кодованого розташування

en: Codified note
uk: Примітка в кодованому вигляді

en: Collective Preferred Title
uk: Загальна уніфікована назва

en: Collective Title
uk: Узагальнююча уніфікована назва

en: Collective Uniform Subtitle
uk: Типова підназва

en: Collective Uniform Title
uk: Типова назва

en: Collective subtitle
uk: Узагальнюючі уніфіковані відомості про назву

en: Collective title
uk: Узагальнююча уніфікована назва

en: Comments (free text)
uk: Коментарі (довільний текст)

en: Completeness of the reproduction code
uk: Код повноти копії

en: Compression information
uk: Відомості про стиснення

en: Conference or meeting code
uk: Код тимчасової організації

en: Constant Ratio Linear Horizontal Scale
uk: Постійне відношення лінійного горизонтального масштабу

en: Constant Ratio Linear Vertical Scale
uk: Постійне відношення лінійного вертикального масштабу

en: Contact for access assistance
uk: Контактні дані для підтримки доступу

en: Content form
uk: Вид змісту

en: Content qualification
uk: Додаткові відомості про видання

en: Content type [Expression]
uk: Тип змісту [вираження]

en: Contents Note
uk: Примітки про зміст

en: Contingency for Action
uk: Робота з непередбачуваними обставинами

en: Continued by
uk: Продовжено як

en: Continued in Part by
uk: Продовжено частково

en: Continues
uk: Продовжене

en: Continues in Part
uk: Продовжене частково

en: Continuing resource Coded Data
uk: Кодовані дані про серіальне видання

en: Contour Interval
uk: Переріз рельєфу

en: Control number
uk: Контрольний номер

en: Conventional title
uk: Позначення виду документа

en: Copy Identifier
uk: Ідентифікатор екземпляра

en: Copy Number
uk: Номер примірника

en: Copy number
uk: Порядковий номер комплекту/примірника

en: Corporate Body Name
uk: Найменування колективу

en: Corporate Body Name - Alternative Responsibility
uk: Найменування колективу — альтернативна інтелектуальна відповідальність

en: Corporate Body Name - Primary Responsibility
uk: Найменування колективу — первинна інтелектуальна відповідальність

en: Corporate Body Name - Provenance or Ownership
uk: Найменування колективу — походження або право власності

en: Corporate Body Name - Secondary Responsibility
uk: Найменування колективу — вторинна інтелектуальна відповідальність

en: Corporate Body Name Used as Subject
uk: Найменування колективу як предметна рубрика

en: Corresponding Data in Other Systems
uk: Відповідні дані в інших системах

en: Corresponding Term
uk: Відповідний термін

en: Cost, normal purchase price
uk: Ціна

en: Cost, replacement price
uk: Вартість, ціна заміни

en: Country
uk: Країна

en: Country (Nation State)
uk: Країна

en: Country (Nation State) or Larger Entity Country
uk: Країна

en: Country (nation state)
uk: Країна

en: Country Code
uk: Код країни

en: Country of Publication or Production
uk: Країна публікації/виробництва

en: Country of award
uk: Країна присудження нагороди

en: Country of nationality
uk: Код країни

en: Country of publication
uk: Країна публікації

en: County
uk: Край/область/округ/графство/департамент і т.п.

en: Cover Title
uk: Назва обкладинки

en: Coverage of Content
uk: Охоплення твору

en: Coverage of the reproduction
uk: Примітки про ступінь повноти копії

en: Credits Note (Projected and Video Material and Sound Recordings)
uk: Примітки щодо переліку учасників підготовки матеріалу до випуску (проекційні та відеоматеріали і звукозаписи)

en: DDC edition
uk: Видання ДКД

en: DDC number, end of a range
uk: Індекс ДКД, кінцевий в послідовності

en: DDC number, single or beginning of a range
uk: Індекс ДКД, окремий або початковий в послідовності

en: Damaged status
uk: Стан пошкодження

en: Data Element
uk: Початковий елемент заголовку/точки доступу

en: Data Not Converted From Source Format
uk: Дані, не конвертовані з початкового формату

en: Data Not Converted from Source Format
uk: Дані, не конвертовані з вихідного формату

en: Data element
uk: Початковий елемент введення

en: Date
uk: Дата

en: Date 1
uk: Дата 1

en: Date 2
uk: Дата 2

en: Date acquired
uk: Дата надходження

en: Date and Hour of Consultation and Access
uk: Дата і час останнього доступу

en: Date and hour of consultation and access
uk: Дата і година консультацій та доступу

en: Date last checked out
uk: Дата останнього випожичання чи повернення

en: Date last seen
uk: Дата коли останній раз бачено

en: Date of Access
uk: Дата доступу

en: Date of Manufacture
uk: Дата виробництва

en: Date of Meeting
uk: Дати існування тимчасового колективу

en: Date of Publication
uk: Дата публікації

en: Date of Publication, Distribution, etc.
uk: Дата публікації, розповсюдження, тощо

en: Date of Publication, Production, Distribution or Manufacture or Copyright Notice
uk: Дата публікації, виробництва, розповсюдження, виготовлення, встановлення авторського права або охорони суміжних прав

en: Date of Publication, etc.
uk: Дата публікації

en: Date of Transaction
uk: Дата

en: Date of beginning or unique date
uk: Дата початку або унікальна дата

en: Date of consultation
uk: Дата останнього доступу

en: Date of degree
uk: Дата захисту і (або) дата затвердження дисертації (дата присудження наукового ступеня)

en: Date of deprecation of URI
uk: Дата отримання відомостей про недійсний URI

en: Date of expression [Expression]
uk: Дата вираження [вираження]

en: Date of latest transaction
uk: Дата складання

en: Date of legal issue or version, or date of signing
uk: Дата офіційного видання, або дата версії, або дата підписання

en: Date of legal issue or version, or date of the signing
uk: Дата офіційного видання, або дата версії, або дата підписання

en: Date of meeting
uk: Дата зустрічі

en: Date of publication
uk: Дата публікації

en: Date of publication for the reproduction
uk: Дата створення копії

en: Date of the transaction
uk: Дата виключення

en: Date of work
uk: Дата твору

en: Date of work [Work]
uk: Дата твору [твір]

en: Date when the URL in $u was found to be invalid
uk: Дата, коли URL в підполі $u був знайдений помилковим

en: Dates
uk: Дати

en: Dates of Coverage
uk: Дати обсягу

en: Dates of Frequency
uk: Дати періодичності

en: Dates of activity
uk: Дати

en: Declination - Northern Limit
uk: Схилення – Північна межа

en: Declination - Southern Limit
uk: Схилення – Південна межа

en: Default
uk: За умовчанням

en: Default UNIMARC Standard Authority types:
uk: Типи авторитетних джерел UNIMARC за умовчанням:

en: Default UNIMARC bibligraphic framework in English.
uk: Структура бібліографічних записів UNIMARC англійською мовою за умовчанням.

en: Deleted Access Point Information
uk: Інформація про виключену точку доступу

en: Designation and extent of file
uk: Визначення типу та розміру електронного ресурсу

en: Details of encoding standard
uk: Подробиці стандарту кодування

en: Dewey Decimal Classification
uk: Десяткова класифікація Дьюі та відносний показник (ДКД)

en: Dewey Decimal Classification (DDC)
uk: Десяткова класифікація Дьюї (DDC/ДКД)

en: Digital File Characteristics
uk: Характеристики цифрових файлів

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Discipline of degree
uk: Дисципліна, за якою захищена дисертація

en: Dissertation (Thesis) Note
uk: Примітки про дисертацію

en: Dissertation or thesis details and type of degree
uk: Будь-які уточнення до дисертації або автореферату дисертації, крім тих, які мають бути надані у підполях $c, $d, $e, $t

en: Duration
uk: Тривалість

en: Edition
uk: Видання

en: Edition Statement
uk: Відомості про видання

en: Electronic Format Type
uk: Тип електронного формату

en: Electronic Location and Access
uk: Електронна адреса та доступ

en: Electronic format type
uk: Тип електронного формату

en: Electronic name
uk: Електронна назва

en: Encoded bitrate
uk: Бітрейт кодування

en: Encoding standard
uk: Стандарт кодування

en: Entry Element
uk: Початковий елемент заголовку рубрики

en: Entry Element Name
uk: Початковий елемент заголовку рубрики

en: Entry element
uk: Початковий елемент заголовку рубрики

en: Entry element Mandatory
uk: Початковий елемент заголовка

en: Epoch
uk: Епоха

en: Equinox
uk: Рівнодення

en: Erroneous Article Identifier
uk: Помилковий ідентифікатор статті

en: Erroneous CODEN
uk: Помилковий CODEN

en: Erroneous ISAN
uk: Помилковий ISAN

en: Erroneous ISBN
uk: Помилковий ISBN

en: Erroneous ISMN
uk: Помилковий ISMN

en: Erroneous ISNI
uk: Помилковий ISNI

en: Erroneous ISRC
uk: Помилковий ISRC

en: Erroneous ISSN or ISSN-L
uk: Помилковий ISSN

en: Erroneous ISTC
uk: Помилковий ISTC

en: Erroneous ISWC
uk: Помилковий ISWC

en: Erroneous Identifier
uk: Помилковий номер/код

en: Erroneous Number
uk: Помилковий номер

en: Erroneous Number or Code
uk: Помилковий номер/код

en: Erroneous number
uk: Помилковий номер

en: Erroneous publisher's number
uk: Помилковий видавничий номер

en: Example Under Note
uk: Приклад, наведений в примітці

en: Excerpt or Offprint
uk: Уривок чи окремий відбиток

en: Expanded Title
uk: Розширена назва

en: Expansion of Initials of Forename
uk: Розкриття ініціалів особистого імені

en: Expansion of initials of forename
uk: Розкриття ініціалів власного імені

en: Explanatory Term
uk: Пояснювальний текст

en: Explanatory terms
uk: Пояснювальний текст

en: Extent
uk: Межі роботи

en: External Indexes/Abstracts/References Note
uk: Примітка про видані окремо покажчики, реферати, посилання

en: Extraterrestrial Areas
uk: Позаземні географічні об’єкти

en: Extraterrestrial area
uk: Позаземна область

en: Extraterrestrial areas
uk: Позаземні географічні обʼєкти

en: Family Name
uk: Родове ім’я

en: Family Name - Alternative Responsibility
uk: Родове ім’я — альтернативна інтелектуальна відповідальність

en: Family Name - Primary Responsibility
uk: Родове ім’я — первинна інтелектуальна відповідальність

en: Family Name - Provenance or Ownership
uk: Родове ім’я — походження або право власності

en: Family Name - Secondary Responsibility
uk: Родове ім’я — вторинна інтелектуальна відповідальність

en: Family Name Used as Subject
uk: Родове ім’я як предметна рубрика

en: Fast Add Framework
uk: швидка каталогізація

en: File size
uk: Розмір файлу

en: File type
uk: Тип файлу

en: Final date
uk: Дата закінчення/фіналу

en: Fingerprint
uk: Фінгерпринт

en: Fingerprint Identifier
uk: Ідентифікатор фінгерпринту

en: Fingerprint System Code
uk: Код системи утворення фінгерпринту

en: First Statement of Responsibility
uk: Перші відомості про відповідальність

en: Form
uk: Форма

en: Form Heading Proper
uk: Основний уніфікований умовний заголовок

en: Form Subdivision
uk: Підрозділ форми твору

en: Form Subheading
uk: Підзаголовок форми (підназва форми)

en: Form of Cartographic Item
uk: Форма картографічного документу

en: Form of Musical Work
uk: Жанр і форма твору (музичне відтворення або партитура)

en: Form of resource: Coded Data: Medium Designator
uk: Кодовані дані позначення фізичної форми текстових матеріалів

en: Form of the expression [Expression]
uk: Форма вираження [вираження]

en: Form of work
uk: Форма твору

en: Form of work [Work]
uk: Форма твору [твір]

en: Form or Genre or Physical Characteristics Code
uk: Кодовані дані – форма, жанр, фізичні характеристики

en: Form subdivision
uk: Підрозділ форми

en: Form subheading
uk: Підзаголовок форми

en: Form, Genre or Physical Characteristics
uk: Форма, жанр, фізичні характеристики документа

en: Form, Genre or Physical Characteristics Heading
uk: Форма, жанр, фізичні характеристики як предметний заголовок

en: Format of Notated Music
uk: Формат нотного видання

en: Formed by Merger of
uk: Утворене злиттям ..., ..., та ...

en: Former Title (Continuing Resources)
uk: Попередня назва (серіальні видання)

en: Former Title Proper
uk: Попередня основна назва

en: Frequency
uk: Періодичність

en: Frequency Statement Note (Continuing Resources)
uk: Примітки про періодичність (ресурси, що продовжуються)

en: Full call number
uk: Повний шифр зберігання

en: Function
uk: Функція

en: Function/Field of activity
uk: Функція

en: Funding Information Note
uk: Примітки про відомості щодо фінансування

en: Funding Organization
uk: Фінансуюча організація

en: General Cataloguer's Note
uk: Загальні примітки каталогізатора

en: General Explanatory Reference Note
uk: Загальна довідкова примітка

en: General Material Designation
uk: Загальне визначення матеріалу носія інформації

en: General Notes
uk: Загальні примітки

en: General Notes Pertaining to Descriptive Information
uk: Примітки, що відносяться до описової інформації

en: General Processing Data
uk: Дані загальної обробки

en: General Scope Note
uk: Примітка про область застосування

en: General explanatory reference note
uk: Текст примітка

en: General material designation
uk: Загальне визначення матеріалу

en: General processing data
uk: Дані загальної обробки

en: General scope note
uk: Текст примітки

en: Geographic Area Code
uk: Код географічного регіону

en: Geographic area code
uk: Код географічного регіону

en: Geographical Name Used as Subject
uk: Географічна назва як предметна рубрика

en: Geographical Note
uk: Примітка до географічної інформації

en: Geographical Subdivision
uk: Географічний підрозділ

en: Geographical area
uk: Географічна область

en: Geographical areas such as world, hemisphere, continent
uk: Географічна область

en: Geographical areas such as world, hemisphere, continent: larger area than country
uk: Географічна область

en: Geographical note
uk: Текст примітки

en: Geographical subdivision
uk: Географічний підрозділ

en: Government Publication Number
uk: Номер публікації органів державної влади

en: Grid and Referencing System
uk: Сітка координат

en: Group within Larger Ensemble
uk: Група в складі ансамблю

en: Half Title
uk: Назва на шмуцтитулі

en: Half title
uk: Назва на шмуцтитулі

en: Header
uk: Маркер

en: Hierarchical Geographical Name Used as Subject
uk: Ієрархічна географічна назва, як предметна рубрика

en: Historical Information
uk: Історична інформація

en: Holding Institution
uk: Організація — утримувач

en: Horizontal Datum
uk: Горизонтальна основа системи координат

en: Host name
uk: Ім’я сервера

en: Hours access method available
uk: Термін доступу за даним методом

en: ISBD Content Qualification Code
uk: Код характеристики вмісту (ISBD)

en: ISBD Content form Code
uk: Код виду вмісту (ISBD)

en: ISBD Media Type Code
uk: Код типу засобу (ISBD)

en: ISBN of the reproduction
uk: ISBN копії

en: ISSN Centre Code
uk: Код центру ISSN

en: ISSN of Former Title
uk: ISSN попередньої назви

en: ISSN of Series
uk: ISSN серії

en: ISSN of the reproduction
uk: ISSN копії

en: ISSN-L or linking ISSN
uk: ISSN-L, або „звʼязуючий ISSN“

en: Iconographic term
uk: Елементи іконографії

en: Identification of the Holder
uk: Ідентифікація власника

en: Identifier
uk: Стандартний номер

en: Inclusive dates
uk: Крайні дати

en: Indicators and Subfields of the Source Format Field
uk: Індикатори та підполя вихідного формату

en: Indicators and subfields of the source format field
uk: Індикатори та підполя поля початкового формату

en: Information Note
uk: Довідкова примітка

en: Information found
uk: Знайдена інформація

en: Information note
uk: Текст примітки

en: Institution Identifier
uk: Ідентифікатор організації

en: Institution and Copy to Which Field Applies
uk: Організація, до якої додається поле

en: Institution and Copy to Which the Field Applies
uk: Організація, до якої додається поле

en: Institution and Copy to which the Field Applies
uk: Організація і екземпляр, до якого відноситься поле

en: Institution and Copy to which the field applies
uk: Організація і екземпляр, до якого відноситься поле

en: Institution in Locality
uk: Установа у місцевості

en: Institution to which the Field Applies
uk: Організація, якої стосується поле

en: Instruction
uk: Команди

en: Instruction Phrase
uk: Текст пояснення

en: Instruction phrase
uk: Текст примітки

en: Instrument or Voice Non-soloist, Conductor, Other Performer or Device, Included in an Ensemble
uk: Інструмент/голос (не соло), диригент, інший виконавець або засіб виконання, що входять в ансамбль, записаний в попередньому входженні підполя $d

en: Instrument or Voice Non-soloist, Conductor, Other Performer or Device, Not Included in an Ensemble
uk: Інструмент/голос (не соло), диригент, інший виконавець або засіб виконання, що не входять в ансамбль, записаний в підполі $d

en: Instrument or Voice Soloist
uk: Інструмент/голос - соло

en: Instrument/Voice, Conductor, Other Performer or Device
uk: Інструмент/голос, диригент, інший виконавець або засіб виконання

en: Interfield Linking Data
uk: Зв’язок між полями

en: Interfield linking data
uk: Дані для зв’язку полів

en: Intermediate Political Jurisdiction
uk: Край/область/округ/графство/департамент і т.п.

en: Intermediate Political Jurisdiction.
uk: Край/область/округ/графство/департамент і т.п.

en: Intermediate political jurisdiction
uk: Край/область/район/округ/графство/департамент і т.п.

en: Internal Bibliographies/Indexes Note
uk: Примітка про наявність бібліографії/покажчиків

en: International Article Number (EAN)
uk: Міжнародний номер товару (EAN)

en: International Standard Audiovisual Number (ISAN)
uk: Міжнародний стандартний номер аудіовізуальних творів (ISAN)

en: International Standard Authority Data Number (Obsolete)
uk: Міжнародний стандартний номер авторитетних / нормативних даних (ISADN)

en: International Standard Book Number
uk: Міжнародний стандартний книжковий номер (ISBN)

en: International Standard Book Number (ISBN)
uk: Міжнародний стандартний номер книги (ISBN)

en: International Standard Identifier for the Name
uk: Міжнародний стандартний ідентифікатор імені

en: International Standard Music Number
uk: Міжнародний стандартний номер нотного видання

en: International Standard Music Number (ISMN)
uk: Міжнародний стандартний номер нотного видання (ISMN)

en: International Standard Musical Work Code (ISWC)
uk: Міжнародний стандартний код музичних творів (ISWC)

en: International Standard Name Identifier (ISNI)
uk: Міжнародний стандартний ідентифікатор імені (ISNI)

en: International Standard Number
uk: Міжнародний стандартний номер

en: International Standard Recording Code (ISRC)
uk: Міжнародний стандартний код звуко-/відео-/аудіовізу­ального запису (ISRC)

en: International Standard Serial Number
uk: Міжнародний стандартний номер серіального видання (ISSN)

en: International Standard Serial Number (ISSN)
uk: Міжнародний стандартний номер серіального видання (ISSN)

en: International Standard Technical Report Number (ISRN)
uk: Міжнародний стандартний номер технічного звіту (ISRN)

en: International Standard Text Code (ISTC)
uk: Міжнародний стандартний код текстових творів (ISTC)

en: International standard identifier for a work
uk: Міжнародний стандартний ідентифікатор для твору

en: International standard identifier for an expression
uk: Міжнародний стандартний ідентифікатор для вираження

en: International standard identifier for the name
uk: Міжнародний стандартний ідентифікатор імені/найменування

en: Inventory number
uk: Інвентарний номер

en: Inverted Element
uk: Інверсований елемент

en: Inverted element
uk: Інверсований елемент

en: Issue Statement
uk: Додаткові відомості про видання

en: Issued with
uk: Видано з

en: Item Identifier
uk: Ідентифікатор одиниці

en: Item Reviewed
uk: Документ, що є предметом огляду/рецензії

en: Jurisdiction
uk: Повноваження, юрисдикція

en: Key (for Music)
uk: Ключ  музичних творів

en: Key (for music)
uk: Ключ музичного твору

en: Key (for music) [Work]
uk: Ключ (для музичних творів) [твір]

en: Key Title
uk: Ключова назва

en: Key Title (Continuing Resources)
uk: Ключова назва (серіальні видання)

en: Key or Mode of Musical Work
uk: Тональність або лад музичного твору

en: Key or mode
uk: Тональність або лад

en: Key or mode of Musical Work
uk: Тональність або лад музичного твору

en: Key signature
uk: Ключовий знак альтерації

en: Koha biblio creation date
uk: Дата створення біб-запису (в Koha)

en: Koha biblio modification date
uk: Дата останнього редагування біб-запису (в Koha)

en: Koha biblio number
uk: Внутрішній № біб-запису (biblio.biblionumber)

en: Koha biblioitem number
uk: Внутрішній № біб-прим-запису (biblioitems.biblioitemnumber)

en: Koha issues (borrowed), all copies
uk: Кількість видач (випожичань) для усіх примірників

en: Koha item type
uk: Тип одиниці

en: Koha itemnumber (autogenerated)
uk: Внутрішній № примірника (items.itemnumber)

en: Koha normalized classification for sorting
uk: Нормалізована класифікація Коха для сортування

en: Koha number
uk: Внутрішній код Коха

en: LC number, end of a range
uk: Індекс КБК, кінцевий в послідовності

en: LC number, single or beginning of a range
uk: Індекс КБК, окремий або початковий в послідовності

en: Language
uk: Мова

en: Language (when part of a heading)
uk: Мова (якщо є частиною заголовка)

en: Language (when part of heading)
uk: Мова (якщо є частиною заголовку)

en: Language from which the entity translates
uk: Мова, з якого здійснює переклад особа/організація

en: Language of Accompanying Material
uk: Мова супровідного матеріалу (крім резюме, реферату, лібрето тощо)

en: Language of Cataloguing and Language of the Base Access Point
uk: Мова точки доступу

en: Language of Contents Page
uk: Мова сторінок змісту

en: Language of Intermediate Text when Item is Not Translated from Original
uk: Мова проміжного перекладу

en: Language of Libretto, etc.
uk: Мова лібрето тощо

en: Language of Original Work
uk: Мова оригіналу

en: Language of Parallel Title
uk: Мова паралельної назви

en: Language of Parallel Title Proper
uk: Мова паралельної основної назви

en: Language of Subtitles
uk: Мова субтитрів

en: Language of Summary
uk: Мова резюме/реферату

en: Language of Terms
uk: Мова терміна

en: Language of Text, Soundtrack etc.
uk: Мова тексту, звукової доріжки тощо

en: Language of Title
uk: Мова назви

en: Language of Title Page if Different from Text
uk: Мова титульного аркуша, яка відрізняється від мов основного тексту документа

en: Language of Title Proper if Not First Language of Text, Soundtrack, etc.
uk: Мова основної назви

en: Language of Translated Title
uk: Мова перекладеної назви

en: Language of an intermediate expression
uk: Мова проміжного вираження

en: Language of cataloguing and language of the base access point
uk: Мова точки доступу

en: Language of cataloguing and the base access point
uk: Мова точки доступу

en: Language of edition
uk: Мова видання

en: Language of or language used by the entity
uk: Мова, використовувана об’єктом

en: Language of subtitles
uk: Мова субтитрів

en: Language of summary
uk: Мова резюме/реферату

en: Language of text
uk: Мова тексту

en: Language of the Entity
uk: Мова обʼєкта

en: Language of the Resource
uk: Мова документу

en: Language of the expression [Expression]
uk: Мова вираження [вираження]

en: Language of the original expression
uk: Мова оригінального вираження

en: Legal Deposit Number
uk: Номер державної реєстрації

en: Level
uk: Рівень

en: Library of Congress Classification
uk: Класифікація Бібліотеки Конгресу (КБК)

en: Library of Congress Classification (LCC)
uk: Класифікація Бібліотеки Конгресу (LCC/КБК)

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Linking Data
uk: Дані звʼязку

en: Literary Text Indicator (Non-Music Performance)
uk: Визначник літературного тексту для немузичних звукозаписів

en: Locality
uk: Місцевість

en: Locality (ISO)
uk: Місце публікації (ISO 3166-2)

en: Locality (non-ISO)
uk: Місце публікації (не ISO 3166-2)

en: Location and Call Number
uk: Місцезнаходження та шифр зберігання

en: Location of Meeting
uk: Місце знаходження тимчасового колективу

en: Location of Originals/ Reproductions
uk: Примітка про місцезнаходження оригіналів/копій

en: Location of meeting
uk: Місце зустрічі

en: Location within source
uk: Місцезнаходження в джерелі

en: Logon/login
uk: Ім’я користувача

en: Lost status
uk: Стан втрати/відсутності

en: Make and Model of Machines
uk: Марка та модель комп’ютера

en: Material Specific Area: Cartographic Resources - Mathematical Data
uk: Область специфічних характеристик матеріалу: картографічні матеріали – математичні дані

en: Material Specific Area: Electronic Resource Characteristics
uk: Область специфіки матеріалу: характеристики електронного ресурсу

en: Material Specific Area: Numbering of Continuing Resources
uk: Область специфічних характеристик матеріалу: серіальні видання – нумерація

en: Material Specific Area: Printed Music Specific Statement
uk: Область специфічних характеристик матеріалу: нотні видання

en: Materials and Technique display
uk: Матеріали і техніка

en: Materials specified
uk: Матеріали, до яких відноситься поле

en: Materials specified (bound volume or other part)
uk: Зазначення матеріалів (нумерація, частина …)

en: Mathematical Data Statement
uk: Відомості про математичні дані

en: Media type
uk: Тип засобу

en: Medium
uk: Фізичний носій

en: Medium of Performance (for Music)
uk: Засоби виконання (для музичних творів)

en: Medium of performance (for music)
uk: Засоби виконання музичних творів

en: Medium of performance (for music) [Expression]
uk: Засоби виконання (для музичних творів) [вираження]

en: Medium of performance (for music) [Work]
uk: Засоби виконання (для музичних творів) [твір]

en: Merged with XXX to Form
uk: Злито з ... та ... щоб утворити ...

en: Method of Action.
uk: Метод роботи

en: Microform Coded Data Physical Attributes
uk: Мікроформа кодовані дані — фізичні характеристики

en: Miscellaneous Information
uk: Змішана інформація

en: Miscellaneous information
uk: Інші відомості

en: Monograph Coded Data
uk: Кодовані дані про монографію

en: Month and Day
uk: Місяць і день

en: Motion Picture Coded Data - Archival
uk: Кодовані дані архівних кінофільмів

en: Motto
uk: Девіз

en: Movement caption/heading
uk: Назва частини

en: Multiple Musical Format
uk: Кілька форм викладу нотного тексту

en: Music Incipit
uk: Музичний інципіт

en: Musical notation
uk: Музична нотація

en: Name
uk: Найменування

en: Name - Entity Responsible
uk: Ім’я/найменування — інтелектуальна відповідальність

en: Name / Preferred Access Point - Identification of a Work
uk: Ім’я/назва — твір

en: Name / Preferred Access Point - Identification of an Expression
uk: Ім’я/назва — вираження (попереднє)

en: Name [Work]
uk: Ім’я [твір]

en: Name and Title Used as Subject
uk: Автор і назва як предметна рубрика

en: Name of Manufacturer
uk: Ім’я виробника, найменування друкарні

en: Name of Part
uk: Найменування частини

en: Name of Publisher, Distributor, etc.
uk: Назва видавництва, ім’я видавця, розповсюджувача, тощо

en: Name of Publisher, Producer, Distributor or Manufacturer
uk: Імʼя видавця, виробника, розповсюджувача або виробника

en: Name of Satellite for Remote Sensing Image
uk: Найменування супутника для дистанційного зображення

en: Name of Section or Part
uk: Назва розділу або частини

en: Name of a Part
uk: Найменування частини

en: Name of award
uk: Назва нагороди

en: Name of location of host in subfield $a
uk: Місце знаходження сервера, що позначений у підполі $a

en: Name of part
uk: Найменування частини

en: Name of section or part
uk: Позначення та/або номер розділу або частини

en: Name of section or part [Work]
uk: Найменування частини [твір]

en: Name of source
uk: Примітка про покажчики, реферати, посилання

en: Name of the other party
uk: Найменування другої сторони

en: Name/Collective Title
uk: Ім’я / узагальнююча уніфікована назва

en: Name/Title
uk: Ім’я/назва

en: Name/Title (Expression)
uk: Імʼя/назва (вираження)

en: Name/Title (Work)
uk: Імʼя/назва (твір)

en: National Bibliography Number
uk: Номер документа в національній бібліографії

en: National ISSN Centre
uk: Центр ISSN

en: Nationality of the Entity
uk: Національність об’єкту

en: Nature of Content
uk: Текст примітки про зміст

en: Non-coded Location Qualifier
uk: Визначник місцезнаходження (не в кодований формі)

en: Non-public Note
uk: Примітка, не призначена для друку

en: Non-public Note.
uk: Примітка, не призначена для друку (службова)

en: Non-public note
uk: Службова примітка

en: Nonpublic note
uk: Службова примітка

en: Not for loan
uk: Стан обігу (не для випожичання)

en: Note About Reproduction
uk: Примітка про копії

en: Note Relating to the Copy in Hand
uk: Примітки щодо каталогізованого примірника

en: Note on Work
uk: Примітка про твір

en: Note text
uk: Текст примітки

en: Notes Pertaining to Binding and Availability
uk: Примітки щодо оправи та умов придбання

en: Notes Pertaining to Coded Information
uk: Примітки, що відносяться до кодованої інформації

en: Notes Pertaining to Edition and Bibliographic History
uk: Примітки про видання та бібліографічну історію

en: Notes Pertaining to Identification Numbers
uk: Примітки, що відносяться до ідентифікаційних номерів

en: Notes Pertaining to Linking Fields
uk: Примітки щодо полів зв’язку

en: Notes Pertaining to Material (Or Type of Publication) Specific Information
uk: Примітки щодо специфічних характеристик матеріалу або типу публікації

en: Notes Pertaining to Physical Description
uk: Примітки щодо кількісної/фізичної характеристики

en: Notes Pertaining to Publication, Distribution, etc.
uk: Примітки щодо публікації, розповсюдження тощо

en: Notes Pertaining to Related Titles
uk: Примітки щодо співвіднесених назв

en: Notes Pertaining to Responsibility
uk: Примітки щодо інтелектуальної відповідальності

en: Notes Pertaining to Series
uk: Примітки щодо серій

en: Notes Pertaining to Subject Access
uk: Примітки щодо предметного доступу

en: Notes Pertaining to Title and Statement of Responsibility
uk: Примітки, що відносяться  до назви і відомостей про відповідальність

en: Notes on Information Service Policy
uk: Примітки щодо політики інформаційного обслуговування

en: Number
uk: Номер

en: Number (ISBN)
uk: Номер (ISBN)

en: Number (ISMN)
uk: Код ISMN

en: Number (ISNI)
uk: Ідентифікатор (ISNI)

en: Number (ISRC)
uk: Код ISRC

en: Number (ISRN)
uk: Код ISRN

en: Number (ISSN)
uk: Номер (ISSN)

en: Number of Meeting and/or Number of Part of Meeting
uk: Порядковий номер заходу або його частини

en: Number of Meeting and/or Number of Part of a Meeting
uk: Номер тимчасового колективу та/або номер частини тимчасового колективу

en: Number of Part
uk: Номер частини

en: Number of Parts
uk: Кількість партій

en: Number of Players
uk: Число виконавців

en: Number of Section or Part
uk: Номер розділу або частини

en: Number of a Part
uk: Позначення та/або номер частини

en: Number of incipit
uk: Номер інципіта

en: Number of issues
uk: Кількість видач (випожичань) для усіх примірників

en: Number of meeting and/or number of part of meeting
uk: Номер тимчасової організації (заходи) і/або номер її частини

en: Number of movement
uk: Номер частини

en: Number of part
uk: Номер частини

en: Number of section or part
uk: Позначення та/або номер розділу або частини

en: Number of section or part [Work]
uk: Позначення або номер розділу або частини [твір]

en: Number of work
uk: Номер твору

en: Numbering: Dates and Volume Designations
uk: Нумерація: визначення дат і томів

en: Numeration (Arabic)
uk: Нумерація (арабська)

en: Numeration (Roman)
uk: Нумерація (римська)

en: Numeric Designation (for Music)
uk: Числове визначення  музичних творів

en: Numeric designation (for music)
uk: Порядкове визначення музичного твору

en: Numeric designation (for music) [Work]
uk: Цифрове позначення (для музичних творів) [твір]

en: Occasion
uk: Подія

en: Occupation
uk: Професія / рід занять

en: Occupation/Profession
uk: Професія / рід занять

en: Operating System
uk: Операційна система

en: Operating system
uk: Операційна система

en: Organization
uk: Організація

en: Organization and Arrangement of Materials
uk: Організація і порядок розташування матеріалів

en: Original Control Number
uk: Первісний контрольний номер

en: Original Version Note
uk: Примітка про первісну (оригінальну) версію

en: Original language of the work
uk: Оригінальна мова твору

en: Original language of the work [Work]
uk: Оригінальна мова твору [твір]

en: Originating Source
uk: Джерело походження запису

en: Other Class Numbers
uk: Індекси інших класифікацій

en: Other Classification Numbers
uk: Індекси інших класифікацій

en: Other Coding for Content Form
uk: Код виду вмісту (не ISBD)

en: Other Coding for Media Type
uk: Код типу засобу (не ISBD)

en: Other Edition in Another Medium
uk: Інше видання на іншому носії

en: Other Edition in the Same Medium
uk: Інше видання на тому ж носії

en: Other Edition, State or Impression in the Same Medium
uk: Відтворено з…

en: Other Geographical Regions or Features
uk: Інші географічні об’єкти

en: Other Identifier
uk: Інший ідентифікатор

en: Other Physical Details
uk: Інші уточнення фізичних характеристик

en: Other Related Works
uk: Інший співвіднесений твір

en: Other Standard Identifier
uk: Інший стандартний ідентифікатор

en: Other System Control Numbers
uk: Інші системні номери

en: Other System Persistent Record Identifier
uk: Постійний ідентифікатор запису іншої системи

en: Other Title Information
uk: Підзаголовок

en: Other Variant Titles
uk: Інші варіанти назви

en: Other characteristics of expression [Expression]
uk: Інші характеристики вираження [вираження]

en: Other distinguishing characteristics of a work
uk: Інші характеристики твору

en: Other distinguishing characteristics of a work [Work]
uk: Інші характеристики твору [твір]

en: Other geographic regions or features
uk: Інші географічні об’єкти

en: Other geographical regions or features
uk: Інші географічні обʼєкти

en: Other information concerning a subdivision
uk: Інша інформація, що стосується розділу

en: Other system persistent record identifier
uk: Постійний ідентифікатор запису іншої системи

en: Other title information
uk: Підзаголовок

en: Other title information.
uk: Підзаголовок

en: Overlapping and Referencing System
uk: Накладені сітки

en: PPN (FR)
uk: PPN (Франція)

en: Parallel Edition Statement
uk: Паралельні відомості про видання

en: Parallel Printed Music Specific Statement(s)
uk: Паралельні специфічні відомості про нотне видання

en: Parallel Series Title
uk: Паралельна назва серії

en: Parallel Title
uk: Паралельна назва

en: Parallel Title Proper
uk: Паралельна назва

en: Parallel title
uk: Паралельна назва

en: Parent of Supplement
uk: Видання, до якого належить додаток

en: Part of Name Other than Entry Element
uk: Решта імені, що відрізняється від початкового елементу заголовку рубрики

en: Part of Name Other than Entry Element and Inverted Element
uk: Частина найменування, що відрізняється від початкового елемента заголовку рубрик

en: Part of Name other than Entry Element and Inverted Element
uk: Частина найменування, що відрізняється від початкового елемента заголовку рубрик

en: Part of name other than entry element
uk: Частина імені, відмінна від початкового елемента вводу

en: Part of name other than entry element and inverted element
uk: Частина найменування, відмінна від початкового елементу введення та інверсованого елементу

en: Part or Role played
uk: Роль (партія)

en: Part or role played (operas, theatrical performances, etc.)
uk: Роль (партія)

en: Password
uk: Пароль

en: Path
uk: Шлях

en: Persistent Record Identifier
uk: Постійний ідентифікатор запису

en: Personal Name
uk: Ім’я особи

en: Personal Name - Alternative Responsibility
uk: Ім’я особи — альтернативна інтелектуальна відповідальність

en: Personal Name - Dates
uk: Ім’я особи, дати

en: Personal Name - Entry Element of Person
uk: Ім’я особи — початковий елемент особи (прізвище)

en: Personal Name - Part of Name Other than Entry Element Forename
uk: Ім’я особи — частина імені, відмінна від початкового елемента запису, прізвища (імʼя та по батькові)

en: Personal Name - Primary Responsibility
uk: Ім’я особи — первинна інтелектуальна відповідальність

en: Personal Name - Provenance or Ownership
uk: Імʼя особи — походження або право власності

en: Personal Name - Secondary Responsibility
uk: Ім’я особи — вторинна інтелектуальна відповідальність

en: Personal Name Qualifier
uk: Визначник імені особи

en: Personal Name Used as Subject
uk: Ім’я особи як предметна рубрика

en: Physical Description
uk: Область кількісної характеристики (фізична характеристика)

en: Physical description
uk: Фізичний опис

en: Physical description of the reproduction
uk: Фізична характеристика копії

en: Piece Level
uk: Окрема фізична одиниця

en: Piece-Analytic Level
uk: Аналітична одиниця

en: Place and Date of Provenance
uk: Місце і дата, пов’язані з історією примірника

en: Place and Date of Publication, Performance, Provenance, etc.
uk: Місце і дата публікації, походження, виконання і т.д.

en: Place and Date of Publication, Performance, etc.
uk: Місце як точка доступу

en: Place in Locality
uk: Конкретне місце розташування

en: Place of Manufacture
uk: Місце виробництва

en: Place of Publication
uk: Місце публікації

en: Place of Publication, Distribution, etc.
uk: Місце публікування, друку, розповсюдження

en: Place of Publication, Production, Distribution or Manufacture
uk: Місце публікації, виробництва, розповсюдження або виготовлення

en: Place of activity
uk: Місце діяльності

en: Place of origin of work
uk: Місце походження твору

en: Place of origin of work [Work]
uk: Місце походження твору [твір]

en: Place of reproduction
uk: Місце створення копії, її поширення і т.д.

en: Place(s) and Date(s) Associated with the Entity
uk: Місце і дати, повʼязані з обʼєктом

en: Places associated with the family
uk: Місця, асоційовані з родом

en: Planet
uk: Планета, до якої відноситься інформація в полі

en: Port
uk: Порт

en: Position of Platform for Photographic or Remote Sensing Image
uk: Позиція платформи фотографування або дистанційного датчика

en: Preferred Access Point
uk: Уніфікована форма назви

en: Preferred Access Point - Identification of a Work
uk: Назва — твір

en: Preferred Access Point - Identification of an Expression
uk: Назва — вираження (попереднє)

en: Preferred Citation
uk: Бажана форма посилання

en: Preferred Citation of Described Materials
uk: Бажана форма посилання для матеріалів, що оброблюються

en: Preferred Conventional Heading
uk: Уніфікований обумовлений заголовок

en: Preferred access point
uk: Уніфікована форма назви

en: Presentation Technique for Photographic or Non-Photographic Image
uk: Техніка подання фотографічних або нефотографічних зображень

en: Price effective from
uk: Ціна дійсна з

en: Printed Music Specific Statement
uk: Специфічні відомості про нотне видання

en: Printer/Publisher Device
uk: Емблема друкарні/видавця

en: Printer/publisher device description
uk: Опис емблеми друкарні/видавця

en: Printing and/or Publishing Information Transcribed as Found in the Colophon
uk: Відомості про друк та/або видання у формі, наведеній у колофоні

en: Printing and/or Publishing Information Transcribed as Found in the Main Source of Information
uk: Відомості про друк та/або видання у формі, наведеній в основному джерелі інформації

en: Printing and/or publishing information transcribed as found in the colophon
uk: Вихідні дані в формі, наведеній в колофоні (післямові)

en: Printing and/or publishing information transcribed as found in the main source of information
uk: Вихідні дані в формі, наведеній в основному джерелі інформації

en: Processor of request
uk: Виконавець запиту

en: Production, Publication, Distribution, Manufacture statements
uk: Відомості про виробництво, публікацію, поширення і виготовлення

en: Program
uk: Програма

en: Programming Languages
uk: Мова програмування

en: Project Acronym
uk: Абревіатура назви проекту

en: Project Name
uk: Назва проекту

en: Project Number
uk: Номер проекту

en: Projected Publication Date
uk: Запланована дата публікації

en: Provenance Note
uk: Примітки щодо походження

en: Public Note
uk: Примітка, призначена для друку (загальнодоступна)

en: Public note
uk: Примітка

en: Publication, Distribution, etc.
uk: Публікування, розповсюдження тощо (вихідні дані)

en: Publisher's Number
uk: Видавничі номери (для музичних матеріалів)

en: Qualification
uk: Уточнення

en: Qualifications
uk: Характеристики

en: Qualifier
uk: Уточнення

en: RULES
uk: Коди правил каталогізації і системи предметизації

en: Record Identifier
uk: Ідентифікатор запису

en: Record Label
uk: Маркер запису

en: Record control number
uk: Контрольний номер запису

en: Recording Technique for Remote Sensing Image
uk: Техніка запису для одержання дистанційного зображення

en: Reference Indicator Number
uk: Код індикатора посилання

en: Regional encoding
uk: Регіональне кодування

en: Related Access Point - Character
uk: Пов'язана точка доступу — персонаж

en: Related Access Point - Conventional Name/Title for Legal and Religious Texts
uk: Повʼязана точка доступу — умовне найменування / заголовок для законодавчих та релігійних текстів

en: Related Access Point - Corporate Body Name
uk: Формування посилання „див. також“ — найменування колективу

en: Related Access Point - Corporate Body Name for a Contributor Associated with the Expression
uk: Повʼязана точка доступу — найменування організації – відповідальність (вираження)

en: Related Access Point - Corporate Body Name with Responsibility for the Work
uk: Повʼязана точка доступу — найменування організації – відповідальність (твір)

en: Related Access Point - Family Name
uk: Пов'язана точка доступу — родове імʼя

en: Related Access Point - Family Name for a Associated with the Expression
uk: Пов'язана точка доступу — родове імʼя – відповідальність (вираження)

en: Related Access Point - Family Name with Responsibility for the Work
uk: Пов'язана точка доступу — родове імʼя – відповідальність (твір)

en: Related Access Point - Form, Genre or Physical Characteristics
uk: Повʼязана точка доступу — форма, жанр, фізичні характеристики документа

en: Related Access Point - Name/Collective Title
uk: Повʼязана точка доступу — імʼя / типовий заголовок

en: Related Access Point - Name/Title
uk: Формування посилання „див. також“ — ім’я/назва

en: Related Access Point - Personal Name
uk: Пов'язана точка доступу — імʼя особи

en: Related Access Point - Personal Name for a Contributor Associated with the Expression
uk: Пов'язана точка доступу — імʼя особи – відповідальність (вираження)

en: Related Access Point - Personal Name with Responsibility for the Work
uk: Пов'язана точка доступу — імʼя особи – відповідальність (твір)

en: Related Access Point - Place and Date of Publication, Performance, Provenance, etc.
uk: Повʼязана точка доступу — місце та дата публікації, походження, виконання і т.п.

en: Related Access Point - Printer/Publisher Device
uk: Пов'язана точка доступу — емблема друкаря/видавця

en: Related Access Point - Territorial or Geographical Name
uk: Формування посилання „див. також“ — територіальна або географічна назва

en: Related Access Point - Title
uk: Формування посилання „див. також“ — уніфікований заголовок

en: Related Access Point - Title (Expression) (Provisional)
uk: Повʼязана точка доступу — заголовок (вираження) (попереднє)

en: Related Access Point - Title (Work)
uk: Пов'язана точка доступу — заголовок (твір)

en: Related Access Point - Topical Subject
uk: Формування посилання „див. також“ — тематична предметна рубрика

en: Related Access Point - Trademark
uk: Пов'язана точка доступу — торгова марка

en: Relationship Control
uk: Управління звʼязками

en: Relationship control
uk: Управління звʼязками

en: Relator Code
uk: Код відношення

en: Relator code
uk: Код відношень

en: Replaced Access Point Information
uk: Інформація про заміщену точку доступу

en: Replaced access point
uk: Точка доступу, на яку замінена виключена точка доступу

en: Replacement access point
uk: Точка доступу, на яку замінена виключена точка доступу

en: Reproduced as
uk: Відтворено як

en: Reproduction Note
uk: Примітки щодо відтворення

en: Reproduction is complete
uk: репродукція завершена

en: Reproduction is not complete
uk: репродукція не завершена

en: Resolution
uk: Роздільна здатність

en: Right ascension - Eastern Limits
uk: Пряме піднесення — Східна межа

en: Right ascension - Western Limits
uk: Пряме піднесення — Західна межа

en: Right ascension and declination
uk: Відомості про зону відміни

en: Role
uk: Роль

en: Roman Numerals
uk: Римські цифри

en: Roman numerals
uk: Римські цифри

en: Running Title
uk: Назва на колонтитулі

en: Script
uk: Мова точки доступу

en: Script of Cataloguing and Script of the Base Access Point
uk: Графіка

en: Script of cataloguing and base access point
uk: Графіка

en: Script of cataloguing and script of the base access point
uk: Графіка

en: Script of cataloguing and script of the base access point.
uk: Графіка

en: Season
uk: Пора року

en: Secondary Grid and Referencing System
uk: Додаткова сітка

en: Section Title
uk: Назва розділу

en: Separated from
uk: Відокремилось від…

en: Sequence of pages or first page of a subdivision
uk: Діапазон сторінок або номер першої сторінки розділу

en: Serial
uk: Серіальне видання

en: Serial record
uk: Позначка про запис серіального видання

en: Series
uk: Серія

en: Series Title
uk: Назва серії

en: Series statement
uk: Відомості про серію

en: Series statement for the reproduction
uk: Серія

en: Set Level
uk: Набір

en: Settings
uk: Установки

en: Shelving Form of Title, Author, Author/Title
uk: Форма заголовку/імені автора, що використовуються для організації фонду

en: Shelving control number
uk: Шифр зберігання

en: Shelving location
uk: Загальне розташування полиці

en: Sign
uk: Фірмовий знак

en: Site of Action
uk: Місце роботи

en: Size
uk: Розмір

en: Sound Recording Coded Data (Detail)
uk: Кодовані дані: спеціальні

en: Sound Recording Coded Data (General)
uk: Кодовані дані: загальні

en: Source
uk: Джерело

en: Source Data Found
uk: Джерело, в якому виявлена інформація про точку доступу

en: Source Data Not Found
uk: Джерело, в якому не виявлено інформації про точку доступу

en: Source for Acquisition/Subscription Address
uk: Адреса та джерело комплектування/передплати

en: Source of Excerpt or Offprint
uk: Джерело уривка чи окремого відбитку

en: Source of Numbering Information
uk: Джерело інформації про нумерацію

en: Source of acquisition
uk: Джерело надходження

en: Source of classification or shelving scheme
uk: Код системи класифікації для розстановки фонду

en: Source of non-ISO code
uk: Код системи (джерело коду, відмінного від ISO)

en: Specific Instrument
uk: Інструмент, тип якого вказаний в попередньому входженні підполя $c або $e

en: Specific Material Designation and Extent of Item
uk: Специфічне визначення матеріалу та обсяг документа

en: Spheroid
uk: Сфероїд

en: Spine Title
uk: Назва на корінці

en: Split into
uk: Поділилося на .., ..., та ...

en: Standard Number
uk: Стандартний номер

en: Standard citation
uk: Стандартне посилання

en: State or Province etc.
uk: Автономна республіка/область/штат/провінція тощо

en: State or Province, etc.
uk: Республіка/штат/провінція і т. п.

en: State or province, etc.
uk: Республіка/штат/провінція і т.п.

en: State, region, etc.
uk: Республіка, штат, провінція, регіон і т.п.

en: Statement of Responsibility
uk: Відомості про відповідальність

en: Statement of Responsibility Relating to Edition
uk: Перші відомості про відповідальність відносно видання

en: Statement of coordinates
uk: Відомості про координати

en: Statement of equinox
uk: Відомості про рівнодення

en: Statement of projection
uk: Відомості про проекції

en: Statement of scale
uk: Відомості про масштаб

en: Status
uk: Статус

en: Stock Number
uk: Реєстраційний номер документа

en: String
uk: Рядок

en: Sub-Location Identifier
uk: Найменування підрозділу, фонду чи колекції

en: Subdivision
uk: Структурний підрозділ

en: Subdivision (or name if entered under place)
uk: Підрозділ або найменування, якщо воно записане під місцезнаходженням

en: Subject Access Point - Corporate Body Name
uk: Найменування організації як предмет

en: Subject Access Point - Family Name
uk: Родове імʼя як предмет

en: Subject Access Point - Geographical Name
uk: Географічне найменування як предмет

en: Subject Access Point - Hierarchical Geographical Name
uk: Ієрархічне географічне найменування, що використовується як предмет

en: Subject Access Point - Name/Title (Expression)
uk: Імʼя та назву вираження як предмет

en: Subject Access Point - Name/Title (Work)
uk: Імʼя та назву твору як предмет

en: Subject Access Point - Personal Name
uk: Імʼя особи як предмет

en: Subject Access Point - Title (Expression)
uk: Назва вираження як предмет

en: Subject Access Point - Title (Work)
uk: Назва твору як предмет

en: Subject Access Point - Topical Name
uk: Найменування теми як предмет

en: Subject Access Point - Trademark
uk: Торгова марка як точка доступу

en: Subject Access Point - Uncontrolled Subject Terms
uk: Неконтрольовані предметні терміни

en: Subject Category (Provisional)
uk: Предметна категорія (попереднє)

en: Subject Category Code
uk: Код предметної категорій

en: Subject Category Entry Element Text
uk: Текст елемента предметної категорій

en: Subject Category Subdivision Code
uk: Код підрозділу предметної категорії

en: Subject Category Subdivision Text
uk: Текст підрозділу предметної категорії

en: Subject Indicator Number
uk: Номер індикатора предмета

en: Subject Term
uk: Предметний термін

en: Subject category code
uk: Код предметної категорії

en: Subject category subdivision code
uk: Код нижчестоящого рівня предметної категорії

en: Subject system
uk: Система предметизації

en: Subsection of City, etc.
uk: Район міста і т.п.

en: Subsection of city, etc.
uk: Район міста і т.п.

en: Subsequent Statement of Responsibility
uk: Наступні відомості про відповідальність

en: Subseries
uk: Підсерії

en: Subset Level
uk: Піднабір

en: Summary or Abstract
uk: Короткий звіт або резюме

en: Superseded by
uk: Заміщено на

en: Superseded in Part by
uk: Заміщено частково на

en: Supersedes
uk: Заміщене

en: Supersedes in Part
uk: Заміщене частково

en: Supplement
uk: Додаток

en: Supplementary Bathymetric Interval
uk: Додаткові ізобати (додатковий батиметричний інтервал)

en: Supplementary Contour Interval
uk: Допоміжний переріз рельєфу

en: System Code
uk: Код системи

en: System Control Number
uk: Ідентифікатор запису

en: System Control Numbers (Koha)
uk: Внутрішні контрольні номери (Коха)

en: System Requirements Note (Electronic Resources)
uk: Примітки про системні вимоги (електронні ресурси)

en: System code
uk: Код системи

en: System code for musical notation
uk: Код системи музичної нотації

en: System control number
uk: Ідентифікатор запису

en: Tag of the Source Format Field
uk: Мітка поля вихідного формату

en: Tag of the source format field
uk: Мітка поля у вихідному форматі

en: Technical Details Access (Electronic Resources) [Obsolete]
uk: Технічні характеристики як точка доступу: електронні ресурси

en: Terminal emulation
uk: Емуляція терміналу

en: Terms governing access, use and reproduction
uk: Умови доступу, використання і репродукування

en: Terms of Availability
uk: Умови придбання. Ціна документа.

en: Terms of Availability and/or Price
uk: Умови придбання і/або ціна

en: Terms of Availability and/or Price [Obsolete]
uk: Сфера доступності та/або ціна [Застаріле]

en: Terms of access to the reproduction
uk: Умови доступу до копії

en: Terms of availability and/or price
uk: Умови придбання та/або ціна

en: Territorial or Geographical Name
uk: Територіальна або географічна назва

en: Text incipit
uk: Літературний інципіт

en: Text of Note
uk: Текст примітки

en: Text of Unstructured Note
uk: Текст примітки

en: Text of awards note
uk: Текст примітки про нагороду

en: Text of note
uk: Текст примітки

en: Text preceding or following the note
uk: Текст, що передує примітці, присутній у підполі $b, $c, $d, $e або $t

en: Textual See Also Reference Note
uk: Посилальна примітка „див. також“

en: Textual See Reference Note
uk: Посилальна примітка „див.“

en: Time Period Code
uk: Код періоду часу

en: Time of Action
uk: Час поводження

en: Time period, 9999 B.C. to present
uk: Період часу від 9999 до н.е. до теперішнього часу

en: Time signature
uk: Музичний розмір

en: Title
uk: Уніфікована назва

en: Title (Expression)
uk: Назва (вираження)

en: Title (Work)
uk: Назва (твір)

en: Title Proper
uk: Основна назва

en: Title Proper by Another Author
uk: Основна назва твору іншого автора

en: Title Used as Subject
uk: Уніфікована назва як предметна рубрика

en: Title [Work]
uk: Назва [твір]

en: Title and Statement of Responsibility
uk: Назва та відомості про відповідальність

en: Title in Standard Modern Spelling
uk: Назва сучасною орфографією

en: Title of Part
uk: Назва частини

en: Title of level 1 subdivision
uk: Назва розділу: рівень 1

en: Title of level 2 subdivision
uk: Назва розділу: рівень 2

en: Title of level 3 subdivision
uk: Назва розділу: рівень 3

en: Title of level 4 subdivision
uk: Назва розділу: рівень 4

en: Title of level 5 subdivision
uk: Назва розділу: рівень 5

en: Title of level 6 subdivision
uk: Назва розділу: рівень 6

en: Title of level 7 subdivision
uk: Назва розділу: рівень 7

en: Title of level 8 subdivision
uk: Назва розділу: рівень 8

en: Title of other edition of dissertation or thesis
uk: Назва та вихідні відомості іншого видання дисертації або автореферату дисертації

en: Title page information following the title proper (for older monographic publications)
uk: Інформація з титульного листа, що слідує за основним заголовком (для стародруків)

en: Title processing data
uk: Дані обробки заголовку

en: Title proper, variant title or uniform title in standard modern spelling
uk: Основна назва, варіант назви або уніфікована форма назви сучасною орфографією, або окремі слова з них

en: Topical Name Used as Subject
uk: Найменування теми як предметна рубрика

en: Topical Subdivision
uk: Тематичний (предметний) підрозділ

en: Topical Subject
uk: Тематична предметна рубрика

en: Topical subdivision
uk: Тематичний підрозділ

en: Topical subdivision or subject category subdivision text
uk: Тематичний підзаголовок

en: Topical subject
uk: Тематична предметна рубрика

en: Topical subject or subject category
uk: Заголовок тематичної предметної рубрики

en: Trademark
uk: Товарний знак

en: Trademark Used as Subject
uk: Товарний знак як предметна рубрика

en: Translated Title
uk: Перекладена назва

en: Translated Title Supplied by Cataloguer
uk: Перекладена назва складена каталогізатором

en: Translated as
uk: Перекладено як

en: Translation of
uk: Перекладено з …

en: Type of Carrier Code
uk: Код типу носія

en: Type of Electronic Resource Note
uk: Примітки про тип електронного ресурсу

en: Type of Ensemble
uk: Тип ансамблю

en: Type of Performance Medium
uk: Тип засобу виконання

en: Type of Scale
uk: Тип масштабу

en: Type of Unit
uk: Тип одиниці

en: Type of family
uk: Тип роду

en: Type of government agency
uk: Тип урядової організації

en: Type of performance medium
uk: Тип засобу виконання

en: Type of reproduction
uk: Тип копії

en: UDC edition
uk: Видання

en: UDC number, end of a range
uk: Індекс УДК, кінцевий в послідовності

en: UDC number, single or beginning of a range
uk: Індекс УДК, окремий або початковий в послідовності

en: URI
uk: Універсальний ідентифікатор ресурсу (URI)

en: URL of the reproduction
uk: URL копії

en: Uncontrolled Subject Terms
uk: Неконтрольовані предметні терміни

en: Uniform Conventional Heading for Legal and Religious Texts - Alternative Responsibility
uk: Умовне найменування / назва для законодавчих і релігійних текстів — альтернативна відповідальність

en: Uniform Conventional Heading for Legal and Religious Texts - Primary Responsibility
uk: Умовне найменування / назва для законодавчих і релігійних текстів — первинна відповідальність

en: Uniform Conventional Heading for Legal and Religious Texts - Secondary Responsibility
uk: Умовне найменування / назва для законодавчих і релігійних текстів — вторинна відповідальність

en: Uniform Resource Identifier
uk: Універсальний ідентифікатор ресурсу

en: Uniform Resource Identifier (URI)
uk: Універсальний ідентифікатор ресурсу (URI)

en: Uniform Resource Identifier.
uk: Універсальний ідентифікатор ресурсу (URI)

en: Uniform Resource Locator
uk: Універсальний ідентифікатор ресурсу (URL)

en: Uniform Resource Name
uk: Універсальний ідентифікатор ресурсу (URI)

en: Uniform title
uk: Позначення виду документа

en: Unit of Measurement of Bathymetry
uk: Одиниці батиметричного виміру глибин

en: Unit of Measurement of Heighting
uk: Одиниці виміру висот

en: Universal Decimal Classification (UDC)
uk: Універсальна десяткова класифікація (УДК)

en: Universal Product Code (UPC)
uk: Універсальний товарний код (UPC)

en: Updates
uk: Оновлює …

en: Usage or Scope Information
uk: Інформація про використання точки доступу в полі 2--

en: Use restrictions
uk: Стан обмеження доступу

en: Users/Intended Audience Note
uk: Примітка про читацьке призначення

en: Variant Access Point - Character
uk: Варіантна точка доступу — персонаж

en: Variant Access Point - Conventional Name/Title for Legal and Religious Texts
uk: Варіантна точка доступу — умовне найменування / заголовок для законодавчих та релігійних текстів

en: Variant Access Point - Corporate Body Name
uk: Формування посилання „див.“ — найменування колективу

en: Variant Access Point - Family Name
uk: Варіантна точка доступу —родове імʼя

en: Variant Access Point - Form, Genre or Physical Characteristics
uk: Варіантна точка доступу — форма, жанр, фізичні характеристики документа

en: Variant Access Point - Name/Collective Title
uk: Варіантна точка доступу — імʼя / типовий заголовок

en: Variant Access Point - Name/Title
uk: Варіантна точка доступу — імʼя/заголовок

en: Variant Access Point - Name/Title (Expression)
uk: Варіантна точка доступу — імʼя/заголовок (вираження)

en: Variant Access Point - Name/Title (Work)
uk: Варіантна точка доступу — імʼя/заголовок (твір)

en: Variant Access Point - Personal Name
uk: Варіантна точка доступу — імʼя особи

en: Variant Access Point - Printer/Publisher Device
uk: Варіантна точка доступу — емблема друкаря/видавця

en: Variant Access Point - Territorial or Geographical Name
uk: Формування посилання „див.“ — територіальна або географічна назва

en: Variant Access Point - Title
uk: Формування посилання „див.“ — уніфікована назва

en: Variant Access Point - Title (Expression) (Provisional)
uk: Варіантна точка доступу — заголовок (вираження) (попереднє)

en: Variant Access Point - Title (Work)
uk: Варіантна точка доступу — заголовок (твір)

en: Variant Access Point - Topical Subject
uk: Формування посилання „див.“ — тематична предметна рубрика

en: Variant Access Point - Trademark
uk: Варіантна точка доступу — торгова марка

en: Variant Title
uk: Інший варіант назви

en: Variant access point - Place and date of publication, performance, provenance etc.
uk: Варіантна точка доступу — місце та дата публікації, походження, виконання і т.д.

en: Venue
uk: Місце дії

en: Version (or Date of Version)
uk: Версія (або дата версії)

en: Version (or date of version)
uk: Версія (або дата версії)

en: Version Identifier
uk: Ідентифікатор версії

en: Version of encoding standard
uk: Версія стандарту кодування

en: Vertical Datum
uk: Початок відліку висот

en: Vocal or Instrumental Ensemble
uk: Вокальний або інструментальний ансамбль

en: Voice/instrument
uk: Голос/інструмент

en: Volume Designation
uk: Позначення тому

en: Volume Number
uk: Позначення тому

en: Volume or Dates Associated with Key Title
uk: Том або дата, пов’язані з ключовою назвою

en: Volume or Dates associated with Title
uk: Том без індивідуальної назви або дати, які є визначенням тому, пов’язані з паралельною назвою

en: Volumes or Dates of Former Title
uk: Томи або дати попередньої назви

en: Withdrawn status
uk: Стан списання

en: Year
uk: Рік

en: Year of award
uk: Рік присудження нагороди

en: [Obsolete] Instruments or Voices for Ensembles
uk: Інструменти або голоси для ансамблів (застаріле)

en: [Obsolete] Instruments or Voices for Soloists
uk: Інструменти або голоси для солістів (застаріле)

en: audio
uk: звуковий запис

en: cartographic dataset
uk: набір картографічних даних

en: cartographic image
uk: картографічне зображення

en: cartographic moving image
uk: картографічне рухоме зображення

en: cartographic tactile image
uk: картографічне тактильне зображення

en: cartographic tactile three-dimensional form
uk: картографічна тактильна тривимірна форма

en: cartographic three-dimensional form
uk: картографічна тривимірна форма

en: computer
uk: електронний ресурс

en: computer dataset
uk: комп’ютерні дані

en: computer program
uk: комп’ютерна програма

en: control field
uk: Контрольне поле

en: electroacoustic music
uk: електроакустична музика

en: electronic
uk: електронне

en: fixed length control field
uk: Маркер (контрольне поле довжиною 24 байти)

en: instrumental music
uk: інструментальна музика

en: is Updated by
uk: Оновлений …

en: local dates
uk: Локальні дати (Koha)

en: microform
uk: мікроформа

en: microscopic
uk: мікроскопічне

en: mixed media music (electroacoustic and other media)
uk: поєднання засобів виконання (електроакустична музика в поєднанні з іншими засобами)

en: multiple media
uk: різні засоби

en: notated movement
uk: ноти частини музичного твору

en: notated music
uk: нотна музика

en: other
uk: інші

en: other media
uk: інший засіб

en: performed music
uk: музика

en: projected
uk: проекційне

en: sounds
uk: звуки

en: spoken word
uk: усна мова

en: stereographic
uk: стереографічний

en: still image
uk: статичне зображення

en: tactile image
uk: тактильне зображення

en: tactile notated movement
uk: тактильні ноти частини музичного твору

en: tactile notated music
uk: тактильні ноти

en: tactile text
uk: тактильний текст

en: tactile three-dimensional form
uk: тактильна тривимірна форма

en: tag 015
uk: Теґ 015

en: text
uk: текст

en: three-dimensional form
uk: тривимірна форма

en: three-dimensional moving image
uk: тривимірне рухоме зображення

en: two-dimensional moving image
uk: двовимірне рухоме зображення

en: undefined,variable
uk: не визначене, варіюється (наприклад, вокальна або інструментальна музика епохи Відродження)

en: undetermined
uk: не визначено

en: unmediated
uk: безпосереднє

en: unspecified
uk: невизначене

en: video
uk: відео

en: vocal a cappella music
uk: вокальний твір без інструментального супроводу (а капела)

en: vocal and instrumental music
uk: вокально-інструментальна музика
