Koha 22.11 - en to uk translation catalogue (1819 entries)

note: %1$s:  END %2$s:  IF ( subscription_LOO.letter ) %3$s:  IF ( loggedinusername ) %4$s:  IF ( subscription_LOO.hasalert )
en: %s %s %s %s You have subscribed to email notification on new issues
uk: %s %s %s %s Ви підписалися на повідомлення електронною поштою про нові випуски

note: %1$s: # First line will be summary, second line will be description. Avoid indenting. Var newline added to avoid translating problems. - %2$s: - newline="\n" | html - %3$s: - IF overdue == 1 - %4$s:  title | html %5$s: - newline | html - %6$s:  title | html %7$s:  barcode | html %8$s: - ELSE - %9$s:
en: %s %s %s %s is overdue %sYour copy of %s (barcode %s) is overdue %s %s is due %sYour copy of %s (barcode %s) is due back at the library today %s
uk: %s %s %s „%s“ прострочено %s Ваш примірник „%s“ (штрих-код %s) прострочено %s „%s“ має бути повернуто %s Ваш примірник „%s“ (штрих-код %s) має бути повернуто назад у бібліотеку сьогодні %s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s %s %s Koha online %s
uk: %s %s %s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  IF ( biblio.title ) %2$s:  biblio.title | html %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  FOREACH subtitle IN biblio.subtitle.split(' \| ') %6$s:  IF Koha.Preference('marcflavour')=='UNIMARC' %7$s:  END %8$s:  subtitle | html %9$s:  END %10$s:  part_numbers = biblio.part_number.split(' \\| ') %11$s:  part
en: %s %s %s No title %s %s%s,%s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s
uk: %s %s %s Немає назви %s %s%s,%s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s

note: %1$s:  END %2$s:  END # / FOREACH ERROR %3$s:  IF ( WINDOW_CLOSE ) %4$s:  END
en: %s %s %s Note: this window will close automatically in 5 seconds. %s
uk: %s %s %s Примітка: це вікно автоматично закриється через 5 секунд. %s

note: %1$s:  END # / bibitemloo.holdable %2$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=bibitemloo link=> 1 %3$s:  IF ( bibitemloo.author ) %4$s:  bibitemloo.author | html %5$s:  END
en: %s %s %s, by %s%s
uk: %s %s %s / %s%s

note: %1$s:  IF RestrictedPageTitle %2$s:  RestrictedPageTitle | html %3$s:  END %4$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %5$s:  LibraryNameTitle | html %6$s:  ELSE %7$s:  END
en: %s %s &rsaquo; %s %s %s %s Koha online %s catalog
uk: %s %s &rsaquo; %s %s %s %s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  IF ( library ) %2$s:  library.branchname | html %3$s:  END %4$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %5$s:  LibraryNameTitle | html %6$s:  ELSE %7$s:  END
en: %s %s &rsaquo; %s Libraries &rsaquo; %s %s %s Koha online %s catalog
uk: %s %s &rsaquo; %s Бібліотеки &rsaquo; %s %s %s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  ELSE %2$s:  MY_TAG.term | html %3$s:  END
en: %s %s (not approved) %s
uk: %s %s (не схвалено) %s

note: %1$s:  END %2$s:  IF ( koha_spsuggest )
en: %s %s Did you mean:
uk: %s %s Ви мали на увазі:

note: For the first occurrence, %1$s:  END %2$s:  IF debarred_date && debarred_date != '9999-12-31'
en: %s %s End date:
uk: %s %s Дата закінчення:

note: %1$s:  END %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s %s No results found. %s
uk: %s %s Нічого не знайдено. %s

note: %1$s:  IF ( searchdesc ) %2$s:  IF ( ms_value ) %3$s:  ms_value | html %4$s:  ELSE %5$s:  END %6$s:  ELSE %7$s:  END %8$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %9$s:  LibraryNameTitle | html %10$s:  ELSE %11$s:  END
en: %s %s Results of search for '%s' %s Search results %s %s You did not specify any search criteria. %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: %s %s Результати пошуку за „%s“ %s Результати пошуку %s %s Ви не зазначили жодного пошукового критерію. %s %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  END %2$s:  ELSE %3$s:  END %4$s:  END
en: %s %s You must log in if you want to subscribe to email notification on new issues %s %s
uk: %s %s Ви повинні увійти в систему, якщо хочете підписатися на повідомлення електронною поштою про нові випуски %s %s

note: %1$s:  i.title | html %2$s:  IF i.author %3$s:  i.author | html %4$s:  END
en: %s %s by %s %s
uk: %s %s за %s %s

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=MY_TAG link=> 1 %2$s:  IF ( MY_TAG.author ) %3$s:  MY_TAG.author | html %4$s:  END %5$s:  END # /IF MY_TAG.XSLTBloc %6$s:  INCLUDE 'title-actions-menu.inc' items=MY_TAG
en: %s %s by %s %s %s %s
uk: %s %s / %s %s %s %s

note: %1$s:  r.firstname | html %2$s:  r.surname | html
en: %s %s currently owes fines and charges amounting to:
uk: %s %s на даний момент має заборгованість (пеня та сплати) у розмірі:

note: %1$s:  firstname | $raw %2$s:  surname | $raw
en: %s %s sent you a cart from our online catalog.
uk: %s %s висла(в/ла) Вам візок з нашого електронного каталогу.

note: %1$s:  firstname | $raw %2$s:  surname | $raw %3$s:  shelfname | $raw
en: %s %s sent you from our online catalog, the list called : %s.
uk: %s %s вислав/вислала Вам з нашого електронного каталогу список з назвою: „%s“.

note: %1$s:  END %2$s:  IF Koha.Preference('URLLinkText') %3$s:  Koha.Preference('URLLinkText') | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: %s %s%s%sLink to resource%s
uk: %s %s%s%s Посилання на ресурс %s

note: %1$s:  r.patron.firstname | html %2$s:  r.patron.surname | html
en: %s %s's fines and charges
uk: %s %s — пеня та сплати

note: %1$s:  added_count | html %2$s:  IF ( added_count == 1 ) %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s %stag%stags%s successfully added.
uk: %s %s мітку %s мітки(ок) %s успішно додано.

note: %1$s:  deleted_count | html %2$s:  IF ( deleted_count == 1 ) %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s %stag%stags%s successfully deleted.
uk: %s %s мітку %s мітки(ок) %s успішно вилучено.

note: %1$s:  IF loop.index == 0 %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; %s and %s
uk: %s &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; %s та %s

note: %1$s:  bibliotitle | html %2$s:  biblio.biblionumber | html
en: %s (Record no. %s)
uk: %s (Запис № %s)

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s 0 records %s
uk: %s 0 записів %s

note: %1$s:  IF ( OVERDUE.debarred ) %2$s:  ELSIF ( OVERDUE.status ) %3$s:  IF ( canrenew )
en: %s Account frozen %s %s
uk: %s Обліковий запис заблоковано %s %s

note: %1$s:  IF message.code == "unable_to_generate_pdf" %2$s:  END
en: %s An error occurs when generating the pdf file. Please contact the staff to resolve this problem. %s
uk: %s Сталася помилка при створенні файлу PDF. Будь ласка, зв'яжіться зі співробітниками, щоб вирішити цю проблему. %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s Contact your library to be disenrolled from this club. %s
uk: %s Зверніться до своєї бібліотеки, щоб виписатися з цього клубу. %s

note: %1$s:  IF ( context == "list" ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Delete %s Delete list %s
uk: %s Вилучити %s Вилучити список %s

note: %1$s:  END %2$s:  HOLDS.count | html
en: %s Holds (%s)
uk: %s Замовлення (%s)

note: %1$s:  IF ( GetAvailability ) %2$s:  ELSIF ( GetRecords ) %3$s:  ELSIF ( GetAuthorityRecords ) %4$s:  ELSIF ( LookupPatron ) %5$s:  ELSIF ( AuthenticatePatron ) %6$s:  ELSIF ( GetPatronInfo ) %7$s:  ELSIF ( GetPatronStatus ) %8$s:  ELSIF ( GetServices ) %9$s:  ELSIF ( RenewLoan ) %10$s:  ELSIF ( Hol
en: %s ILS-DI &rsaquo; GetAvailability %s ILS-DI &rsaquo; GetRecords %s ILS-DI &rsaquo; GetAuthorityRecords %s ILS-DI &rsaquo; LookupPatron %s ILS-DI &rsaquo; AuthenticatePatron %s ILS-DI &rsaquo; GetPatronInfo %s ILS-DI &rsaquo; GetPatronStatus %s ILS-DI &rsaquo; GetServices %s ILS-DI &rsaquo; RenewLoan %s ILS-DI &rsaquo; HoldTitle %s ILS-DI &rsaquo; HoldItem %s ILS-DI &rsaquo; CancelHold %s ILS-DI %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: %s ILS-DI (інтерфейс розкриття АБІС) &rsaquo; GetAvailability %s ILS-DI (інтерфейс розкриття АБІС) &rsaquo; GetRecords %s ILS-DI (інтерфейс розкриття АБІС) &rsaquo; GetAuthorityRecords %s ILS-DI (інтерфейс розкриття АБІС) &rsaquo; LookupPatron %s ILS-DI (інтерфейс розкриття АБІС) &rsaquo; AuthenticatePatron %s ILS-DI (інтерфейс розкриття АБІС) &rsaquo; GetPatronInfo %s ILS-DI (інтерфейс розкриття АБІС) &rsaquo; GetPatronStatus %s ILS-DI (інтерфейс розкриття АБІС) &rsaquo; GetServices %s ILS-DI (інтерфейс розкриття АБІС) &rsaquo; RenewLoan %s ILS-DI (інтерфейс розкриття АБІС) &rsaquo; HoldTitle %s ILS-DI (інтерфейс розкриття АБІС) &rsaquo; HoldItem %s ILS-DI (інтерфейс розкриття АБІС) &rsaquo; CancelHold %s ILS-DI (інтерфейс розкриття АБІС) %s &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( Koha.Preference( 'ReplytoDefault' ) )
en: %s If you have any questions, please contact the
uk: %s Якщо у Вас є запитання, будь ласка, зверніться до

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.num_critics | html
en: %s Internet user critics
uk: %s Відгуки користувачів Інтернету

note: %1$s:  IF not(Koha.Preference("AllowCheckoutNotes")) %2$s:  ELSE
en: %s Issue notes have not been enabled. Please contact the library. %s
uk: %s Примітки про видання не включені. Будь ласка, зверніться у бібліотеку. %s

note: %1$s:  ELSE
en: %s Item in transit to
uk: %s Примірник на переміщенні до підрозділу

note: %1$s:  IF ( HOLD.is_at_destination )
en: %s Item waiting at
uk: %s Примірник очікує у підрозділі:

note: %1$s:  issues_count | html
en: %s Item(s) checked out
uk: Видано примірників: %s

note: %1$s:  IF Koha.Preference( 'opacuserlogin' ) == 1 %2$s:  ELSE %3$s:  END %4$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %5$s:  LibraryNameTitle | html %6$s:  ELSE %7$s:  END
en: %s Log in to your account %s Catalog login disabled %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: %s Вхід у Ваш обліковий запис %s Вхід у каталог вимкнено %s &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  IF !holds %2$s:  ELSE %3$s:  SET show_itemtype_column = Koha.Preference('AllowHoldItemTypeSelection')
en: %s No data available %s %s
uk: %s Немає даних %s %s

note: %1$s:  IF ( searchdesc ) %2$s:  LibraryName | html
en: %s No results found for that in %s catalog.
uk: %s Нічого не знайдено у каталозі бібліотеки „%s“.

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END # / IF results
en: %s No results, try to change filters. %s
uk: %s Без результатів, спробуйте змінити фільтри. %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END %3$s:  FOREACH subtitle IN biblio.subtitle.split(' \| ') %4$s:  IF Koha.Preference('marcflavour')=='UNIMARC' %5$s:  END
en: %s No title %s %s%s,%s
uk: %s Немає назви %s %s%s : %s

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.num_critics_pro | html
en: %s Professional critics
uk: %s Професійні огляди

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.num_quotations | html
en: %s Quotations
uk: %s Цитати

note: %1$s:  ELSIF ( ISSUE.item_denied_renewal ) %2$s:  END
en: %s Renewal not allowed %s
uk: %s Продовження не дозволені %s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF debarred_comment.search('OVERDUES_PROCESS') %2$s:  debarred_comment.remove('OVERDUES_PROCESS ') | html_line_break %3$s:  ELSE %4$s:  debarred_comment | html_line_break %5$s:  END
en: %s Restriction added by overdues process %s %s %s %s
uk: %s Обмеження додані процесом обробки прострочень %s %s %s %s

note: %1$s:  LibraryName | html %2$s:  IF ( query_desc ) %3$s:  query_desc | html %4$s:  END %5$s:  IF ( limit_desc ) %6$s:  limit_desc | html %7$s:  END
en: %s Search %sfor '%s'%s%s&nbsp;with limit(s):&nbsp;'%s'%s
uk: %s Пошук %s за „%s“%s%s&nbsp;з обмеженням:&nbsp;„%s“%s

note: LINK
en: %s Search RSS feed
uk: %s — RSS-стрічка за пошуком

note: %1$s:  LibraryName | html
en: %s Self check-in
uk: %s Самостійне повернення

note: %1$s:  LibraryName | html
en: %s Self checkout system
uk: %s Система самостійної видачі

note: %1$s:  ELSIF (errLinkNotValid)
en: %s The link you clicked is either invalid, or expired.
uk: %s Посилання, за яким Ви перейшли, недійсне або прострочене.

note: %1$s:  ELSIF (errPassNotMatch) %2$s:  ELSIF password_too_short
en: %s The passwords do not match. %s
uk: %s Паролі не збігаються. %s

note: %1$s:  IF error %2$s:  ELSE %3$s:  FOREACH role IN content
en: %s This ppn is not found on the idref service. %s %s
uk: %s Цей ppn не знайдено у службі IDREF. %s %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s This record has no items. %s
uk: %s Цей запис не має жодного примірника. %s

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.num_videos | html
en: %s Video extracts
uk: %s Витяги з відео

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s You did not specify any search criteria. %s
uk: %s Ви не зазначили жодного пошукового критерію. %s

note: %1$s:  IF READING_RECORD.size == 0 %2$s:  ELSE
en: %s You have never borrowed anything from this library. %s
uk: %s Ви ніколи не випозичали чого-небудь у цій бібліотеці. %s

note: %1$s:  Branches.GetLoggedInBranchname | html
en: %s holdings
uk: Фонди „%s“

note: For the first occurrence, %1$s:  acquisition_details.total_quantity | html
en: %s items are on order.
uk: %s примірників на замовленні.

note: %1$s:  hits_to_paginate | html %2$s:  total | html
en: %s of %s results loaded, refine your search to view other records
uk: Завантажено результатів %s зі загалом %s, уточніть пошук, щоб переглянути інші записи

note: %1$s:  ISSUE.itemtype_object.rentalcharge_daily | $Price
en: %s per day
uk: %s в день

note: %1$s:  ISSUE.itemtype_object.rentalcharge_hourly | $Price
en: %s per hour
uk: %s за годину

note: %1$s:  summary.mainentry | html %2$s:  IF authtypetext %3$s:  authtypetext | html %4$s:  END %5$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %6$s:  LibraryNameTitle | html %7$s:  ELSE %8$s:  END
en: %s%s (%s)%s &rsaquo; Authority search &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: %s%s (%s)%s &rsaquo; Пошук серед авторитетних джерел &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%sKoha online%s catalog
uk: %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: LINK
en: %s%s%sKoha online%s catalog recent comments
uk: %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог &rsaquo; Останні коментарі

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%sLibrary catalog%s
uk: %s%s%s Загальний пошук %s

note: %1$s:  LibraryNameTitle | html %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s%sKoha online%s catalog
uk: %s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  IF ( dateformat == "us" ) %2$s:  ELSIF ( dateformat == "metric" ) %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s(MM/DD/YYYY)%s(DD/MM/YYYY)%s(YYYY-MM-DD)%s
uk: %s(ММ/ДД/РРРР)%s(ДД/ММ/РРРР)%s(РРРР-ММ-ДД)%s

note: %1$s:  IF ( HOLD.desk_id ) %2$s:  HOLD.desk.desk_name | html %3$s:  END %4$s:  IF ( HOLD.waitingdate ) %5$s:  HOLD.waitingdate | $KohaDates %6$s:  IF HOLD.expirationdate %7$s:  HOLD.expirationdate | $KohaDates %8$s:  END %9$s:  END
en: %s, %s,%s %s since %s %s until %s %s %s
uk: %s, %s,%s %s починаючи з %s %s до %s %s %s

note: %1$s:  IF op == 'view' %2$s:  shelf.shelfname | html %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %6$s:  LibraryNameTitle | html %7$s:  ELSE %8$s:  END
en: %sContents of %s%sYour lists%s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: %s Вміст списку „%s“ %s Ваші списки %s &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  IF ( op_add ) %2$s:  END %3$s:  IF ( op_else ) %4$s:  END %5$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %6$s:  LibraryNameTitle | html %7$s:  ELSE %8$s:  END
en: %sEnter a new purchase suggestion%s %sPurchase suggestions%s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: %s Додавання нової пропозиції на придбання %s %s Пропозиції на придбання %s &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  IF ( typeissue ) %2$s:  ELSIF ( typeissuecancel ) %3$s:  END %4$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %5$s:  LibraryNameTitle | html %6$s:  ELSE %7$s:  END
en: %sSubscribe to a subscription alert %s Unsubscribe from a subscription alert %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: %s Підписування на оповіщення про передплату %s Відмова від оповіщення про передплату %s&rsaquo; %s%s%sКоха %s Електронний каталог

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %sThis authority is not used in any records.%s
uk: %s Це авторитетне джерело не використовується в жодному записі.%s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %sThis record has no items.%s
uk: %s Цей запис не має жодного примірника. %s

note: %1$s:  IF action == 'edit' %2$s:  ELSE %3$s:  END %4$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %5$s:  LibraryNameTitle | html %6$s:  ELSE %7$s:  END
en: %sUpdate your personal details%sRegister a new account%s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: %s Оновлення моїх персональних даних %s Реєстрація нового облікового запису %s &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  IF ar.toc_request %2$s:  END
en: %sYes%s
uk: %sТак%s

note: %1$s:  IF ( ISSUE.charges ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sYes%sNo%s
uk: %sТак%sНі%s

en: &lt;&lt; Previous
uk: &lt;&lt; Попередні

en: &lt;?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;AuthenticatePatron&gt; &lt;id&gt;419&lt;/id&gt; &lt;/AuthenticatePatron&gt;
uk: &lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?&gt; &lt;AuthenticatePatron&gt; &lt;id&gt;419&lt;/id&gt; &lt;/AuthenticatePatron&gt;

en: &lt;?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;CancelHold&gt; &lt;message&gt;Canceled&lt;/message&gt; &lt;/CancelHold&gt;
uk: &lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?&gt; &lt;CancelHold&gt; &lt;message&gt;Canceled&lt;/message&gt; &lt;/CancelHold&gt;

en: &lt;?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;GetPatronInfo&gt; &lt;category_type&gt;A&lt;/category_type&gt; &lt;categorycode&gt;ADUEXT&lt;/categorycode&gt; &lt;borrowernumber&gt;419&lt;/borrowernumber&gt; &lt;lost&gt;0&lt;/lost&gt; &lt;branchcode&gt;BIB&lt;/branchcode&gt; &lt;amountoutstanding&gt;6&lt;/amountoutstanding&gt; &lt;description&gt;Adulte extérieur&lt;/description&gt; &lt;title&gt;M&lt;/title&gt; &lt;enrolmentperiod&gt;12&lt;/enrolmentperiod&gt; &lt;charges&gt;6.00&lt;/charges&gt; &lt;dateenrolled&gt;2009-03-04&lt;/dateenrolled&gt; &lt;borrowernotes&gt;&lt;/borrowernotes&gt; &lt;dateexpiry&gt;2010-03-04&lt;/dateexpiry&gt; &lt;is_expired&gt;0&lt;/is_expired&gt; &lt;firstname&gt;Jean-André&lt;/firstname&gt; &lt;gonenoaddress&gt;0&lt;/gonenoaddress&gt; &lt;dateofbirth&gt;1984-06-08&lt;/dateofbirth&gt; &lt;debarred&gt;0&lt;/debarred&gt; &lt;branchname&gt;Bibliothèque Jean Prunier&lt;/branchname&gt; &lt;surname&gt;SANTONI&lt;/surname&gt; &lt;cardnumber&gt;815&lt;/cardnumber&gt; &lt;initials&gt;JAS&lt;/initials&gt; &lt;sort1&gt;CSP5&lt;/sort1&gt; &lt;sex&gt;M&lt;/sex&gt; &lt;loans&gt; &lt;loan&gt; &lt;lastreneweddate&gt;2009-04-03&lt;/lastreneweddate&gt; &lt;isbn&gt;2253003689&lt;/isbn&gt; &lt;borrowernumber&gt;419&lt;/borrowernumber&gt; &lt;branchcode&gt;BIB&lt;/branchcode&gt; &lt;itemnumber&gt;4454&lt;/itemnumber&gt; &lt;date_due&gt;2009-05-06&lt;/date_due&gt; &lt;barcode&gt;4765476&lt;/barcode&gt; &lt;datelastseen&gt;2008-08-23&lt;/datelastseen&gt; &lt;issuedate&gt;2008-08-23&lt;/issuedate&gt; &lt;title&gt;L'Île au trésor&lt;/title&gt; &lt;itemtype&gt;LITT&lt;/itemtype&gt; &lt;author&gt;Robert Louis Stevenson&lt;/author&gt; &lt;timestamp&gt;2009-04-03 14:46:10&lt;/timestamp&gt; &lt;publishercode&gt;Librairie générale française&lt;/publishercode&gt; &lt;datecreated&gt;2008-08-23&lt;/datecreated&gt; &lt;totalrenewals&gt;11&lt;/totalrenewals&gt; &lt;dateaccessioned&gt;2008-08-23&lt;/dateaccessioned&gt; &lt;onloan&gt;2008-09-17&lt;/onloan&gt; &lt;biblioitemnumber&gt;4483&lt;/biblioitemnumber&gt; &lt;withdrawn&gt;0&lt;/withdrawn&gt; &lt;notforloan&gt;0&lt;/notforloan&gt; &lt;replacementpricedate&gt;2008-08-23&lt;/replacementpricedate&gt; &lt;itemcallnumber&gt;RO STE&lt;/itemcallnumber&gt; &lt;location&gt;Salle de lecture&lt;/location&gt; &lt;itemlost&gt;0&lt;/itemlost&gt; &lt;publicationyear&gt;1985&lt;/publicationyear&gt; &lt;issues&gt;1&lt;/issues&gt; &lt;homebranch&gt;BIB&lt;/homebranch&gt; &lt;holdingbranch&gt;BIB&lt;/holdingbranch&gt; &lt;biblionumber&gt;4483&lt;/biblionumber&gt; &lt;renewals&gt;3&lt;/renewals&gt; &lt;damaged&gt;0&lt;/damaged&gt; &lt;cn_sort&gt;RO_STE&lt;/cn_sort&gt; &lt;frameworkcode&gt;&lt;/frameworkcode&gt; &lt;datelastborrowed&gt;2008-08-23&lt;/datelastborrowed&gt; &lt;/loan&gt; &lt;loan&gt; &lt;lastreneweddate&gt;2009-03-17&lt;/lastreneweddate&gt; &lt;isbn&gt;9782700017823&lt;/isbn&gt; &lt;borrowernumber&gt;419&lt;/borrowernumber&gt; &lt;branchcode&gt;BIB&lt;/branchcode&gt; &lt;itemnumber&gt;4456&lt;/itemnumber&gt; &lt;date_due&gt;2009-04-18&lt;/date_due&gt; &lt;barcode&gt;2700017UUU&lt;/barcode&gt; &lt;datelastseen&gt;2008-08-23&lt;/datelastseen&gt; &lt;issuedate&gt;2008-08-23&lt;/issuedate&gt; &lt;title&gt;La guitare en 10 leçons&lt;/title&gt; &lt;itemtype&gt;LITT&lt;/itemtype&gt; &lt;author&gt;Jon Buck&lt;/author&gt; &lt;timestamp&gt;2009-03-17 16:48:14&lt;/timestamp&gt; &lt;publishercode&gt;Gründ&lt;/publishercode&gt; &lt;datecreated&gt;2008-08-23&lt;/datecreated&gt; &lt;totalrenewals&gt;6&lt;/totalrenewals&gt; &lt;dateaccessioned&gt;2008-08-23&lt;/dateaccessioned&gt; &lt;notes&gt;La couv. porte en plus : "un guide simple et facile pour apprendre la guitare" | Glossaire. Index&lt;/notes&gt; &lt;onloan&gt;2008-09-25&lt;/onloan&gt; &lt;biblioitemnumber&gt;4486&lt;/biblioitemnumber&gt; &lt;withdrawn&gt;0&lt;/withdrawn&gt; &lt;notforloan&gt;0&lt;/notforloan&gt; &lt;replacementpricedate&gt;2008-08-23&lt;/replacementpricedate&gt; &lt;itemcallnumber&gt;787.87 BUC&lt;/itemcallnumber&gt; &lt;location&gt;Salle de lecture&lt;/location&gt; &lt;itemlost&gt;0&lt;/itemlost&gt; &lt;publicationyear&gt;2007&lt;/publicationyear&gt; &lt;issues&gt;1&lt;/issues&gt; &lt;homebranch&gt;BIB&lt;/homebranch&gt; &lt;holdingbranch&gt;BIB&lt;/holdingbranch&gt; &lt;biblionumber&gt;4486&lt;/biblionumber&gt; &lt;renewals&gt;3&lt;/renewals&gt; &lt;damaged&gt;0&lt;/damaged&gt; &lt;cn_sort&gt;78787_BUC&lt;/cn_sort&gt; &lt;volume&gt;une méthode simple et facile pour apprendre la guitare&lt;/volume&gt; &lt;frameworkcode&gt;&lt;/frameworkcode&gt; &lt;datelastborrowed&gt;2008-08-23&lt;/datelastborrowed&gt; &lt;/loan&gt; &lt;/loans&gt; &lt;/GetPatronInfo&gt;
uk: &lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?&gt;<br />&lt;GetPatronInfo&gt;<br /> &lt;category_type&gt;A&lt;/category_type&gt;<br /> &lt;categorycode&gt;ST&lt;/categorycode&gt;<br /> &lt;borrowernumber&gt;419&lt;/borrowernumber&gt;<br /> &lt;lost&gt;0&lt;/lost&gt;<br /> &lt;branchcode&gt;AB&lt;/branchcode&gt;<br /> &lt;amountoutstanding&gt;6&lt;/amountoutstanding&gt;<br /> &lt;description&gt;Студент&lt;/description&gt;<br /> &lt;title&gt;M&lt;/title&gt;<br /> &lt;enrolmentperiod&gt;12&lt;/enrolmentperiod&gt;<br /> &lt;charges&gt;6.00&lt;/charges&gt;<br /> &lt;dateenrolled&gt;2009-03-04&lt;/dateenrolled&gt;<br /> &lt;borrowernotes&gt;&lt;/borrowernotes&gt;<br /> &lt;dateexpiry&gt;2010-03-04&lt;/dateexpiry&gt;<br /> &lt;firstname&gt;Северин&lt;/firstname&gt;<br /> &lt;gonenoaddress&gt;0&lt;/gonenoaddress&gt;<br /> &lt;dateofbirth&gt;1984-06-08&lt;/dateofbirth&gt;<br /> &lt;debarred&gt;0&lt;/debarred&gt;<br /> &lt;branchname&gt;Бібліотека Івана Пулюя&lt;/branchname&gt;<br /> &lt;surname&gt;Орленко&lt;/surname&gt;<br /> &lt;cardnumber&gt;815&lt;/cardnumber&gt;<br /> &lt;initials&gt;СОО&lt;/initials&gt;<br /> &lt;sort1&gt;ЕФ5&lt;/sort1&gt;<br /> &lt;sex&gt;M&lt;/sex&gt;<br /> &lt;loans&gt;<br /> &lt;loan&gt;<br /> &lt;lastreneweddate&gt;2009-04-03&lt;/lastreneweddate&gt;<br /> &lt;isbn&gt;2253003689&lt;/isbn&gt;<br /> &lt;borrowernumber&gt;419&lt;/borrowernumber&gt;<br /> &lt;branchcode&gt;AB&lt;/branchcode&gt;<br /> &lt;itemnumber&gt;4454&lt;/itemnumber&gt;<br /> &lt;date_due&gt;2009-05-06&lt;/date_due&gt;<br /> &lt;barcode&gt;4765476&lt;/barcode&gt;<br /> &lt;datelastseen&gt;2008-08-23&lt;/datelastseen&gt;<br /> &lt;issuedate&gt;2008-08-23&lt;/issuedate&gt;<br /> &lt;title&gt;Теоретична фізика&lt;/title&gt;<br /> &lt;itemtype&gt;BOOK&lt;/itemtype&gt;<br /> &lt;author&gt;Федорченко А.М.&lt;/author&gt;<br /> &lt;timestamp&gt;2009-04-03 14:46:10&lt;/timestamp&gt;<br /> &lt;publishercode&gt;Вища школа&lt;/publishercode&gt;<br /> &lt;datecreated&gt;2008-08-23&lt;/datecreated&gt;<br /> &lt;totalrenewals&gt;11&lt;/totalrenewals&gt;<br /> &lt;dateaccessioned&gt;2008-08-23&lt;/dateaccessioned&gt;<br /> &lt;onloan&gt;2008-09-17&lt;/onloan&gt;<br /> &lt;biblioitemnumber&gt;4483&lt;/biblioitemnumber&gt;<br /> &lt;withdrawn&gt;0&lt;/withdrawn&gt;<br /> &lt;notforloan&gt;0&lt;/notforloan&gt;<br /> &lt;replacementpricedate&gt;2008-08-23&lt;/replacementpricedate&gt;<br /> &lt;itemcallnumber&gt;53(075.8)/Ф33&lt;/itemcallnumber&gt;<br /> &lt;location&gt;Абонемент&lt;/location&gt;<br /> &lt;itemlost&gt;0&lt;/itemlost&gt;<br /> &lt;publicationyear&gt;1985&lt;/publicationyear&gt;<br /> &lt;issues&gt;1&lt;/issues&gt;<br /> &lt;homebranch&gt;AB&lt;/homebranch&gt;<br /> &lt;holdingbranch&gt;AB&lt;/holdingbranch&gt;<br /> &lt;biblionumber&gt;4483&lt;/biblionumber&gt;<br /> &lt;renewals&gt;3&lt;/renewals&gt;<br /> &lt;damaged&gt;0&lt;/damaged&gt;<br /> &lt;cn_sort&gt;53(075.8)/Ф33&lt;/cn_sort&gt;<br /> &lt;frameworkcode&gt;&lt;/frameworkcode&gt;<br /> &lt;datelastborrowed&gt;2008-08-23&lt;/datelastborrowed&gt;<br /> &lt;/loan&gt;<br /> &lt;loan&gt;<br /> &lt;lastreneweddate&gt;2009-03-17&lt;/lastreneweddate&gt;<br /> &lt;isbn&gt;9782700017823&lt;/isbn&gt;<br /> &lt;borrowernumber&gt;419&lt;/borrowernumber&gt;<br /> &lt;branchcode&gt;AB&lt;/branchcode&gt;<br /> &lt;itemnumber&gt;4456&lt;/itemnumber&gt;<br /> &lt;date_due&gt;2009-04-18&lt;/date_due&gt;<br /> &lt;barcode&gt;2700017UUU&lt;/barcode&gt;<br /> &lt;datelastseen&gt;2008-08-23&lt;/datelastseen&gt;<br /> &lt;issuedate&gt;2008-08-23&lt;/issuedate&gt;<br /> &lt;title&gt;Принципи побудови енергонезалежного будинку в Україні&lt;/title&gt;<br /> &lt;itemtype&gt;BOOK&lt;/itemtype&gt;<br /> &lt;author&gt;Юрій Дудикевич&lt;/author&gt;<br /> &lt;timestamp&gt;2009-03-17 16:48:14&lt;/timestamp&gt;<br /> &lt;publishercode&gt;Редакція газети „БудЕксперт“&lt;/publishercode&gt;<br /> &lt;datecreated&gt;2008-08-23&lt;/datecreated&gt;<br /> &lt;totalrenewals&gt;6&lt;/totalrenewals&gt;<br /> &lt;dateaccessioned&gt;2008-08-23&lt;/dateaccessioned&gt;<br /> &lt;notes&gt;Розглянуто принципи побудови енергонезалежних родинних будинків і реконструкції багатоповерхівок. Описано автономні енергозберігаючі системи підігріву води й опалення без використання газу для котеджів та багатоповерхових будинків. На конкретному прикладі 9-поверхового будинку наведено розрахунки окупності при встановленні енергоощадного обладнання (теплові насоси, вентиляційні пристрої, сонячні колектори). В доступній формі подано досвід країн Західної та Центральної Європи в галузі енергозбереження..&lt;/notes&gt;<br /> &lt;onloan&gt;2008-09-25&lt;/onloan&gt;<br /> &lt;biblioitemnumber&gt;4486&lt;/biblioitemnumber&gt;<br /> &lt;withdrawn&gt;0&lt;/withdrawn&gt;<br /> &lt;notforloan&gt;0&lt;/notforloan&gt;<br /> &lt;replacementpricedate&gt;2008-08-23&lt;/replacementpricedate&gt;<br /> &lt;itemcallnumber&gt;697.1/Д81&lt;/itemcallnumber&gt;<br /> &lt;location&gt;Абонемент&lt;/location&gt;<br /> &lt;itemlost&gt;0&lt;/itemlost&gt;<br /> &lt;publicationyear&gt;2007&lt;/publicationyear&gt;<br /> &lt;issues&gt;1&lt;/issues&gt;<br /> &lt;homebranch&gt;AB&lt;/homebranch&gt;<br /> &lt;holdingbranch&gt;AB&lt;/holdingbranch&gt;<br /> &lt;biblionumber&gt;4486&lt;/biblionumber&gt;<br /> &lt;renewals&gt;3&lt;/renewals&gt;<br /> &lt;damaged&gt;0&lt;/damaged&gt;<br /> &lt;cn_sort&gt;697.1/Д81&lt;/cn_sort&gt;<br /> &lt;volume&gt;енергозбереження&lt;/volume&gt;<br /> &lt;frameworkcode&gt;&lt;/frameworkcode&gt;<br /> &lt;datelastborrowed&gt;2008-08-23&lt;/datelastborrowed&gt;<br /> &lt;/loan&gt;<br /> &lt;/loans&gt;<br />&lt;/GetPatronInfo&gt;<br />

en: &lt;?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;GetPatronStatus&gt; &lt;expiry&gt;2010-03-04&lt;/expiry&gt; &lt;status&gt;0&lt;/status&gt; &lt;type&gt;ADUEXT&lt;/type&gt; &lt;/GetPatronStatus&gt;
uk: &lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?&gt;<br/>&lt;GetPatronStatus&gt;<br/> &lt;expiry&gt;2015-06-20&lt;/expiry&gt;<br/> &lt;status&gt;0&lt;/status&gt;<br/> &lt;type&gt;ST&lt;/type&gt;<br/>&lt;/GetPatronStatus&gt;

en: &lt;?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;GetRecords&gt; &lt;record&gt; &lt;biblioitemnumber&gt;1&lt;/biblioitemnumber&gt; &lt;isbn&gt;9782862749198&lt;/isbn&gt; &lt;marcxml&gt; &lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?&gt; &lt;record xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.loc.gov/MARC21/slim http://www.loc.gov/ standards/marcxml/schema/MARC21slim.xsd" xmlns="http://www.loc.gov/MARC21/slim"&gt; &lt;leader&gt;00397nac a22001451u 4500&lt;/leader&gt; &lt;datafield tag="010" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;9782862749198&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="090" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;1&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="101" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;fre&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="100" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;20080725 frey50 &lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="200" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;Jardins d'enfance&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="b"&gt;LITT&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="f"&gt;Abécassis, Eliette&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="210" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="c"&gt;cherche midi éditeur&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="d"&gt;11/2001&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="215" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;180&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="225" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;nouvelles&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="995" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="9"&gt;1&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="c"&gt;BIB&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="2"&gt;0&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="k"&gt;R ABE&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="o"&gt;0&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="e"&gt;Secteur Adulte&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="b"&gt;BIB&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="j"&gt;7786000200&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="q"&gt;a&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="r"&gt;2&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="s"&gt;Achats&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;controlfield tag="001"&gt;1&lt;/controlfield&gt; &lt;/record&gt; &lt;/marcxml&gt; &lt;publicationyear&gt;2001&lt;/publicationyear&gt; &lt;collectiontitle&gt;nouvelles&lt;/collectiontitle&gt; &lt;pages&gt;180&lt;/pages&gt; &lt;issues&gt; &lt;/issues&gt; &lt;itemtype&gt;LITT&lt;/itemtype&gt; &lt;biblionumber&gt;1&lt;/biblionumber&gt; &lt;timestamp&gt;2008-09-03 18:43:19&lt;/timestamp&gt; &lt;cn_sort&gt;_&lt;/cn_sort&gt; &lt;publishercode&gt;cherche midi éditeur&lt;/publishercode&gt; &lt;reserves&gt; &lt;/reserves&gt; &lt;items&gt; &lt;item&gt; &lt;onloan&gt;2019-10-01&lt;/onloan&gt; &lt;holdingbranch&gt;BIB&lt;/holdingbranch&gt; &lt;location&gt;Secteur Adulte&lt;/location&gt; &lt;datelastborrowed&gt;2019-07-18&lt;/datelastborrowed&gt; &lt;biblioitemnumber&gt;526315&lt;/biblioitemnumber&gt; &lt;permanent_location&gt;Secteur Adulte&lt;/permanent_location&gt; &lt;datelastseen&gt;2019-07-18&lt;/datelastseen&gt; &lt;withdrawn&gt;0&lt;/withdrawn&gt; &lt;itype&gt;LONG&lt;/itype&gt; &lt;notforloan&gt;0&lt;/notforloan&gt; &lt;biblionumber&gt;526315&lt;/biblionumber&gt; &lt;itemnumber&gt;847332&lt;/itemnumber&gt; &lt;price&gt;22.17&lt;/price&gt; &lt;dateaccessioned&gt;2016-09-13&lt;/dateaccessioned&gt; &lt;issues&gt;10&lt;/issues&gt; &lt;homebranchname&gt;Bibliothèque Jean Prunier&lt;/homebranchname&gt; &lt;homebranch&gt;BIB&lt;/homebranch&gt; &lt;timestamp&gt;2019-07-18 17:03:03&lt;/timestamp&gt; &lt;cn_sort&gt;R_ABE&lt;/cn_sort&gt; &lt;itemlost&gt;0&lt;/itemlost&gt; &lt;renewals&gt;28&lt;/renewals&gt; &lt;barcode&gt;040444587X&lt;/barcode&gt; &lt;damaged&gt;0&lt;/damaged&gt; &lt;replacementpricedate&gt;2018-02-01&lt;/replacementpricedate&gt; &lt;itemcallnumber&gt;005.55 SPS/BRA&lt;/itemcallnumber&gt; &lt;holdingbranchname&gt;Bibliothèque Jean Prunier&lt;/holdingbranchname&gt; &lt;/item&gt; &lt;/items&gt; &lt;/record&gt; &lt;record&gt; &lt;biblioitemnumber&gt;2&lt;/biblioitemnumber&gt; &lt;isbn&gt;9782265078031&lt;/isbn&gt; &lt;marcxml&gt; &lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?&gt; &lt;record xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.loc.gov/MARC21/slim http://www.loc.gov/ standards/marcxml/schema/MARC21slim.xsd" xmlns="http://www.loc.gov/MARC21/slim"&gt; &lt;leader&gt;00407nac a22001451u 4500&lt;/leader&gt; &lt;datafield tag="010" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;9782265078031&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="090" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;2&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="101" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;fre&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="100" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;20080725 frey50 &lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="200" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;(Les) tribulations d'une jeune divorcée&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="b"&gt;LITT&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="f"&gt;Abécassis, Eliette&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="210" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="c"&gt;bussière&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="d"&gt;01/2005&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="215" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;306&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="225" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;fleuve noir&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="995" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="9"&gt;2&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="c"&gt;BIB&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="2"&gt;0&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="k"&gt;R ABE&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="o"&gt;0&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="e"&gt;Secteur Adulte&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="b"&gt;BIB&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="j"&gt;7786004672&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="q"&gt;a&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="s"&gt;Achats&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;controlfield tag="001"&gt;2&lt;/controlfield&gt; &lt;/record&gt; &lt;/marcxml&gt; &lt;publicationyear&gt;2005&lt;/publicationyear&gt; &lt;collectiontitle&gt;fleuve noir&lt;/collectiontitle&gt; &lt;pages&gt;306&lt;/pages&gt; &lt;issues&gt; &lt;/issues&gt; &lt;itemtype&gt;LITT&lt;/itemtype&gt; &lt;biblionumber&gt;2&lt;/biblionumber&gt; &lt;timestamp&gt;2008-09-03 18:43:19&lt;/timestamp&gt; &lt;cn_sort&gt;_&lt;/cn_sort&gt; &lt;publishercode&gt;bussière&lt;/publishercode&gt; &lt;reserves&gt; &lt;/reserves&gt; &lt;items&gt; &lt;item&gt; &lt;biblioitemnumber&gt;2&lt;/biblioitemnumber&gt; &lt;withdrawn&gt;0&lt;/withdrawn&gt; &lt;holdingbranchname&gt;Bibliothèque Jean Prunier&lt;/holdingbranchname&gt; &lt;notforloan&gt;0&lt;/notforloan&gt; &lt;replacementpricedate&gt;2008-08-20&lt;/replacementpricedate&gt; &lt;itemnumber&gt;2&lt;/itemnumber&gt; &lt;location&gt;Secteur Adulte&lt;/location&gt; &lt;itemcallnumber&gt;R ABE&lt;/itemcallnumber&gt; &lt;date_due&gt;&lt;/date_due&gt; &lt;itemlost&gt;0&lt;/itemlost&gt; &lt;datelastseen&gt;2008-08-20&lt;/datelastseen&gt; &lt;homebranch&gt;BIB&lt;/homebranch&gt; &lt;homebranchname&gt;Bibliothèque Jean Prunier&lt;/homebranchname&gt; &lt;biblionumber&gt;2&lt;/biblionumber&gt; &lt;holdingbranch&gt;BIB&lt;/holdingbranch&gt; &lt;timestamp&gt;2008-08-20 17:15:51&lt;/timestamp&gt; &lt;damaged&gt;0&lt;/damaged&gt; &lt;cn_sort&gt;R_ABE&lt;/cn_sort&gt; &lt;dateaccessioned&gt;2008-08-20&lt;/dateaccessioned&gt; &lt;/item&gt; &lt;/items&gt; &lt;/record&gt; &lt;record&gt;RecordNotFound&lt;/record&gt; &lt;/GetRecords&gt;
uk: &lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?&gt;<br />&lt;GetRecords&gt;<br />&nbsp;&lt;record&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;biblioitemnumber&gt;1&lt;/biblioitemnumber&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;isbn&gt;9789668569463&lt;/isbn&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;marcxml&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;record<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance"<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;xsi:schemaLocation="http://www.loc.gov/MARC21/slim http://www.loc.gov/ standards/marcxml/schema/MARC21slim.xsd"<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;xmlns="http://www.loc.gov/MARC21/slim"&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;leader&gt;00397nac a22001451u 4500&lt;/leader&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="010" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;9789668569463&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="090" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;1&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="101" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;ukr&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="100" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;20080725 frey50 &lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="200" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;Іван Пулюй (1845-1918). Листи&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="b"&gt;BOOK&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="f"&gt;збір, упорядкув., поясн. та „Слово до читача“ Ольги Збожної&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="210" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="c"&gt;Воля&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="d"&gt;2007&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="215" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;544 с. &lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="225" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;до 160-річчя від дня народж.&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="995" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="9"&gt;1&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="c"&gt;AB&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="2"&gt;0&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="k"&gt;53(09)/П88&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="o"&gt;0&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="e"&gt;Іван Пулюй&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="b"&gt;AB&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="j"&gt;7786000200&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="q"&gt;a&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="r"&gt;2&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="s"&gt;Воля&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;controlfield tag="001"&gt;1&lt;/controlfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/record&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;/marcxml&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;publicationyear&gt;2007&lt;/publicationyear&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;collectiontitle&gt;до 160-річчя від дня народж.&lt;/collectiontitle&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;pages&gt;544&lt;/pages&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;issues&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;/issues&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;itemtype&gt;BOOK&lt;/itemtype&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;biblionumber&gt;1&lt;/biblionumber&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;timestamp&gt;2008-09-03 18:43:19&lt;/timestamp&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;cn_sort&gt;_&lt;/cn_sort&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;publishercode&gt;Воля&lt;/publishercode&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;reserves&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;/reserves&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;items&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;item&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;biblioitemnumber&gt;1&lt;/biblioitemnumber&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;withdrawn&gt;0&lt;/withdrawn&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;holdingbranchname&gt;Бібліотека Івана Пулюя&lt;/holdingbranchname&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;notforloan&gt;0&lt;/notforloan&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;replacementpricedate&gt;2008-08-20&lt;/replacementpricedate&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;itemnumber&gt;1&lt;/itemnumber&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;location&gt;Іван Пулюй&lt;/location&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;itemcallnumber&gt;53(09)/П88&lt;/itemcallnumber&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;date_due&gt;&lt;/date_due&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;itemlost&gt;0&lt;/itemlost&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datelastseen&gt;2008-08-20&lt;/datelastseen&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;homebranch&gt;AB&lt;/homebranch&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;homebranchname&gt;Бібліотека Івана Пулюя&lt;/homebranchname&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;biblionumber&gt;1&lt;/biblionumber&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;holdingbranch&gt;AB&lt;/holdingbranch&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;timestamp&gt;2008-08-20 17:15:51&lt;/timestamp&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;damaged&gt;0&lt;/damaged&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;cn_sort&gt;53(09)/П88&lt;/cn_sort&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dateaccessioned&gt;2008-08-20&lt;/dateaccessioned&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/item&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;/items&gt;<br />&nbsp;&lt;/record&gt;<br />&nbsp;&lt;record&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;biblioitemnumber&gt;2&lt;/biblioitemnumber&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;isbn&gt;5770796456&lt;/isbn&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;marcxml&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;record<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance"<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;xsi:schemaLocation="http://www.loc.gov/MARC21/slim http://www.loc.gov/ standards/marcxml/schema/MARC21slim.xsd"<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;xmlns="http://www.loc.gov/MARC21/slim"&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;leader&gt;00407nac a22001451u 4500&lt;/leader&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="010" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;5770796456&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="090" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;2&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="101" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;ukr&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="100" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;20080725 frey50 &lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="200" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;Іван Пулюй. Збірник праць&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="b"&gt;BOOK&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="f"&gt;за ред. В.Шендеровського&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="210" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="c"&gt;Рада&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="d"&gt;1996&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="215" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;712&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="225" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;Українська Всесвітня Координаційна Рада&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="995" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="9"&gt;2&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="c"&gt;AB&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="2"&gt;0&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="k"&gt;53(09)/П88&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="o"&gt;0&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="e"&gt;Іван Пулюй&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="b"&gt;AB&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="j"&gt;219440&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="q"&gt;a&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="s"&gt;Воля&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;controlfield tag="001"&gt;2&lt;/controlfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/record&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;/marcxml&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;publicationyear&gt;1996&lt;/publicationyear&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;collectiontitle&gt;Українська Всесвітня Координаційна Рада&lt;/collectiontitle&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;pages&gt;712&lt;/pages&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;issues&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;/issues&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;itemtype&gt;BOOK&lt;/itemtype&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;biblionumber&gt;2&lt;/biblionumber&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;timestamp&gt;2008-09-03 18:43:19&lt;/timestamp&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;cn_sort&gt;_&lt;/cn_sort&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;publishercode&gt;Воля&lt;/publishercode&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;reserves&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;/reserves&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;items&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;item&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;biblioitemnumber&gt;2&lt;/biblioitemnumber&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;withdrawn&gt;0&lt;/withdrawn&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;holdingbranchname&gt;Бібліотека Івана Пулюя&lt;/holdingbranchname&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;notforloan&gt;0&lt;/notforloan&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;replacementpricedate&gt;2008-08-20&lt;/replacementpricedate&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;itemnumber&gt;2&lt;/itemnumber&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;location&gt;Іван Пулюй&lt;/location&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;itemcallnumber&gt;53(09)/П88&lt;/itemcallnumber&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;date_due&gt;&lt;/date_due&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;itemlost&gt;0&lt;/itemlost&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datelastseen&gt;2008-08-20&lt;/datelastseen&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;homebranch&gt;AB&lt;/homebranch&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;homebranchname&gt;Бібліотека Івана Пулюя&lt;/homebranchname&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;biblionumber&gt;2&lt;/biblionumber&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;holdingbranch&gt;AB&lt;/holdingbranch&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;timestamp&gt;2008-08-20 17:15:51&lt;/timestamp&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;damaged&gt;0&lt;/damaged&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;cn_sort&gt;53(09)/П88&lt;/cn_sort&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dateaccessioned&gt;2008-08-20&lt;/dateaccessioned&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/item&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;/items&gt;<br />&nbsp;&lt;/record&gt;<br />&nbsp;&lt;record&gt;RecordNotFound&lt;/record&gt;<br />&lt;/GetRecords&gt;<br />

en: &lt;?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;GetServices&gt; &lt;AvailableFor&gt;title level hold&lt;/AvailableFor&gt; &lt;AvailableFor&gt;item level hold&lt;/AvailableFor&gt; &lt;/GetServices&gt;
uk: &lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?&gt;<br/>&lt;GetServices&gt;<br/> &lt;AvailableFor&gt;title level hold&lt;/AvailableFor&gt;<br/> &lt;AvailableFor&gt;item level hold&lt;/AvailableFor&gt;<br/>&lt;/GetServices&gt;

en: &lt;?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;HoldTitle&gt; &lt;title&gt;(les) galères de l'Orfèvre&lt;/title&gt; &lt;date_available&gt;2009-05-11&lt;/date_available&gt; &lt;pickup_location&gt;Bibliothèque Jean-Prunier&lt;/pickup_location&gt; &lt;/HoldTitle&gt;
uk: &lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?&gt;<br />&lt;HoldTitle&gt;<br /> &lt;title&gt;Централка Ґоґенфурт&lt;/title&gt;<br /> &lt;date_available&gt;2009-05-11&lt;/date_available&gt;<br /> &lt;pickup_location&gt;Бібліотека Івана Пулюя&lt;/pickup_location&gt;<br />&lt;/HoldTitle&gt;<br />

en: &lt;?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;LookupPatron&gt; &lt;id&gt;419&lt;/id&gt; &lt;/LookupPatron&gt;
uk: &lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?&gt;<br/>&lt;LookupPatron&gt;<br/> &lt;id&gt;419&lt;/id&gt;<br/>&lt;/LookupPatron&gt;

en: &lt;?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;RenewLoan&gt; &lt;success&gt;0&lt;/success&gt; &lt;renewals&gt;5&lt;/renewals&gt; &lt;date_due&gt;2009-05-11&lt;/date_due&gt; &lt;/RenewLoan&gt;
uk: &lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?&gt;<br/>&lt;RenewLoan&gt;<br/> &lt;success&gt;0&lt;/success&gt;<br/> &lt;renewals&gt;5&lt;/renewals&gt;<br/> &lt;date_due&gt;2015-05-11&lt;/date_due&gt;<br/>&lt;/RenewLoan&gt;

en: &lt;?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-1" ?&gt; &lt;dlf:collection xmlns:dlf="http://diglib.org/ilsdi/1.1" xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://diglib.org/ilsdi/1.1 http://diglib.org/architectures/ilsdi/schemas/1.1/dlfexpanded.xsd"&gt; &lt;dlf:record&gt; &lt;dlf:bibliographic id="1" /&gt; &lt;dlf:items&gt; &lt;dlf:item id="1"&gt; &lt;dlf:simpleavailability&gt; &lt;dlf:identifier&gt;1&lt;/dlf:identifier&gt; &lt;dlf:availabilitystatus&gt;available&lt;/dlf:availabilitystatus&gt; &lt;dlf:location&gt;Bibliothèque Jean Prunier&lt;/dlf:location&gt; &lt;dlf:itemcallnumber&gt;iPR 8923 W6 L36 1990 c.1&lt;/dlf:itemcallnumber&gt; &lt;/dlf:simpleavailability&gt; &lt;/dlf:item&gt; &lt;/dlf:items&gt; &lt;/dlf:record&gt; &lt;dlf:record&gt; &lt;dlf:bibliographic id="2" /&gt; &lt;dlf:items&gt; &lt;dlf:item id="2"&gt; &lt;dlf:simpleavailability&gt; &lt;dlf:identifier&gt;2&lt;/dlf:identifier&gt; &lt;dlf:availabilitystatus&gt;available&lt;/dlf:availabilitystatus&gt; &lt;dlf:location&gt;Bibliothèque Jean Prunier&lt;/dlf:location&gt; &lt;dlf:itemcallnumber&gt;iPR 8923 W6 L36 1990 c.2&lt;/dlf:itemcallnumber&gt; &lt;/dlf:simpleavailability&gt; &lt;/dlf:item&gt; &lt;/dlf:items&gt; &lt;/dlf:record&gt; &lt;dlf:record&gt; &lt;dlf:bibliographic id="99999" /&gt; &lt;dlf:items&gt; &lt;dlf:item id="99999"&gt; &lt;dlf:simpleavailability&gt; &lt;dlf:identifier&gt;99999&lt;/dlf:identifier&gt; &lt;dlf:availabilitystatus&gt;unknown&lt;/dlf:availabilitystatus&gt; &lt;dlf:availabilitymsg&gt;Error: could not retrieve availability for this ID&lt;/dlf:availabilitymsg&gt; &lt;/dlf:simpleavailability&gt; &lt;/dlf:item&gt; &lt;/dlf:items&gt; &lt;/dlf:record&gt; &lt;/dlf:collection&gt;
uk: &lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?&gt;<br />&lt;dlf:collection<br /> xmlns:dlf="http://diglib.org/ilsdi/1.1"<br /> xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance"<br /> xsi:schemaLocation="http://diglib.org/ilsdi/1.1<br /> http://diglib.org/architectures/ilsdi/schemas/1.1/dlfexpanded.xsd"&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:record&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:bibliographic id="1" /&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:items&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:item id="1"&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:simpleavailability&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:identifier&gt;1&lt;/dlf:identifier&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:availabilitystatus&gt;available&lt;/dlf:availabilitystatus&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:location&gt;Бібліотека Івана Пулюя&lt;/dlf:location&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/dlf:simpleavailability&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/dlf:item&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/dlf:items&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;/dlf:record&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:record&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:bibliographic id="2" /&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:items&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:item id="2"&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:simpleavailability&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:identifier&gt;2&lt;/dlf:identifier&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:availabilitystatus&gt;available&lt;/dlf:availabilitystatus&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:location&gt;Бібліотека Івана Пулюя&lt;/dlf:location&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/dlf:simpleavailability&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/dlf:item&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/dlf:items&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;/dlf:record&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:record&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:bibliographic id="99999" /&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:items&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:item id="99999"&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:simpleavailability&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:identifier&gt;99999&lt;/dlf:identifier&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:availabilitystatus&gt;unknown&lt;/dlf:availabilitystatus&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;dlf:availabilitymsg&gt;Помилка: не вдалося отримати інформацію про доступність для цього ID&lt;/dlf:availabilitymsg&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/dlf:simpleavailability&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/dlf:item&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/dlf:items&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;/dlf:record&gt;<br />&lt;/dlf:collection&gt;<br />

en: &lt;xml version="1.0" encoding="UTF-8"&gt;; &lt;GetAuthorityRecords&gt; &lt;record&gt; &lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?&gt; &lt;record xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance" xsi:schemaLocation="http://www.loc.gov/MARC21/slim http://www.loc.gov/ standards/marcxml/schema/MARC21slim.xsd" xmlns="http://www.loc.gov/MARC21/slim"&gt; &lt;leader&gt;00182 2200085 4500&lt;/leader&gt; &lt;controlfield tag="001"&gt;1&lt;/controlfield&gt; &lt;datafield tag="200" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;Hugo&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="b"&gt;Victor&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="801" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;France&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="b"&gt;Nimes&lt;/subfield&gt; &lt;subfield code="c"&gt;2010/04/13&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="100" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="a"&gt;20100413 50 &lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;datafield tag="152" ind1=" " ind2=" "&gt; &lt;subfield code="b"&gt;NP&lt;/subfield&gt; &lt;/datafield&gt; &lt;/record&gt; &lt;/record&gt; &lt;record&gt; &lt;code&gt;RecordNotFound&lt;/code&gt; &lt;/record&gt; &lt;record&gt; &lt;code&gt;RecordNotFound&lt;/code&gt; &lt;/record&gt; &lt;/GetAuthorityRecords&gt;
uk: &lt;xml version="1.0" encoding="UTF-8"&gt;;<br />&lt;GetAuthorityRecords&gt;<br />&nbsp;&lt;record&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;record<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;xmlns:xsi="http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance"<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;xsi:schemaLocation="http://www.loc.gov/MARC21/slim http://www.loc.gov/ standards/marcxml/schema/MARC21slim.xsd"<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;xmlns="http://www.loc.gov/MARC21/slim"&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;leader&gt;00182     2200085   4500&lt;/leader&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;controlfield tag="001"&gt;1&lt;/controlfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="200" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;Франко&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="b"&gt;Іван&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="801" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;Україна&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="b"&gt;НТБ&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="c"&gt;2010/04/13&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="100" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="a"&gt;20100413     50                    &lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;datafield tag="152" ind1=" " ind2=" "&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;subfield code="b"&gt;NP&lt;/subfield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&lt;/datafield&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;/record&gt;<br />&nbsp;&lt;/record&gt;<br />&nbsp;&lt;record&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;code&gt;RecordNotFound&lt;/code&gt;<br />&nbsp;&lt;/record&gt;<br />&nbsp;&lt;record&gt;<br />&nbsp;&nbsp;&lt;code&gt;RecordNotFound&lt;/code&gt;<br />&nbsp;&lt;/record&gt;<br />&lt;/GetAuthorityRecords&gt;<br />

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.score_avg | html %2$s:  SEARCH_RESULT.num_scores | html
en: &nbsp;&nbsp; %s / 5 (on %s rates)
uk: &nbsp;&nbsp; %s / 5 (за %s оцінкою/ами)

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Author phrase
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Автор як фраза

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Conference name
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Назва конференції

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Conference name phrase
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Назва конференції як фраза

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Corporate name
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Назва колективного автора

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Keyword phrase
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Ключове слово як фраза

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Personal name
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Імʼя особи

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Personal name phrase
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Імʼя особи як фраза

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Subject and broader terms
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Тематика та більш широкі терміни

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Subject and narrower terms
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Тематика і більш вузькі терміни

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Subject and related terms
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Тематика і пов’язані терміни

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Subject phrase
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Тематика як фраза

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Title phrase
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Назва як фраза

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.ratings.count | html
en: &nbsp;&nbsp;(%s votes)
uk: &nbsp;&nbsp;(голосів: %s)

note: For the first occurrence, %1$s:  ISSUE.renewsleft | html %2$s:  ISSUE.renewsallowed | html %3$s:  IF Koha.Preference('UnseenRenewals') && ISSUE.unseenallowed %4$s:  ISSUE.unseenleft | html %5$s:  ISSUE.unseenallowed | html %6$s:  END
en: ( %s of %s renewals remaining %s / %s of %s renewals left before the item must be seen by the library %s )
uk: ( %s із %s залишилося продовжень %s / %s з %s залишилося продовжень до того, як примірник повинна побачити бібліотека %s )

note: %1$s:  LEVEL_LOO.number | html
en: (%s biblios)
uk: (%s бібліографічних записів)

note: For the first occurrence, %1$s:  overdues_count | html
en: (%s total)
uk: (%s загалом)

en: (Accruing)
uk: (Нарахування)

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: (All)
uk: (Усе)

en: (Barcode not found on the database, please see library staff for assistance)
uk: (Штрих-код не знайдено у базі даних, зверніться за допомогою до співробітників бібліотеки)

en: (Cancelled)
uk: (Скасовано)

en: (Checked out)
uk: (Видано)

en: (Forgiven)
uk: (Прощено)

en: (Hides shelf browser)
uk: (Зачинити оглядач полиці)

en: (Item is withdrawn and check-in blocked by policy, please see library staff for assistance)
uk: (Примірник списано і повернення заблоковано правилами, будь ласка, зверніться до співробітників бібліотеки для отримання допомоги).

en: (Lost)
uk: (Втрачено)

en: (Not supported by Koha)
uk: (не підтримується Коха)

en: (Not supported yet)
uk: (ще не підтримується)

en: (On-site checkout)
uk: (видача на місці)

en: (Opens below)
uk: (Відкривається нижче)

en: (Optional)
uk:  (факультативне)

en: (Optional, default 0)
uk:  (факультативне, 0 за умовчанням)

en: (Optional, default 1)
uk:  (факультативне, 1 за умовчанням)

en: (Please note: there may be a delay in restoring your account if you submit online.)
uk: (Зверніть увагу: може бути затримка з оновленням Вашого облікового запису, якщо подаєте через Інтернет.)

en: (Refunded)
uk: (Повернено)

en: (Replaced)
uk: (Замінено)

en: (Required)
uk:  (обов’язкове)

en: (Returned)
uk: (Повернуто)

en: (The book is not currently on loan, please see library staff for assistance)
uk: (Книга не є видана, будь ласка, зверніться до співробітників бібліотеки за допомогою)

en: (Use OAI-PMH instead)
uk: (використовуйте OAI-PMH натомість)

en: (Use OPAC instead)
uk: (використовуйте ЕК натомість)

en: (Use SRU instead)
uk: (використовуйте SRU натомість)

en: (Voided)
uk: (Анульовано)

en: (done)
uk: (виконано)

note: SCRIPT
en: (filtered from _MAX_ total entries)
uk: (відібрано з _MAX_ записів загалом)

en: (on hold)
uk: (замовлено)

note: %1$s:  ar.item.barcode | html
en: (only %s)
uk: (лише %s)

en: (overdue)
uk: (прострочення)

note: For the first occurrence, %1$s:  priority | html
en: (priority %s)
uk: (пріоритет %s)

note: %1$s:  FOREACH relate IN related %2$s:  relate.related_search | html %3$s:  END
en: (related searches: %s%s%s)
uk: (пов'язані пошуки: %s%s%s)

note: %1$s:  FOREACH relate IN related %2$s:  relate.related_search | html %3$s:  END
en: (related searches:%s %s%s).
uk: (повʼязані пошуки: %s %s%s).

en: (remove)
uk: (вилучити)

en: -- Choose --
uk: -- Виберіть --

en: -- Choose format --
uk: -- виберіть формат --

en: -- none --
uk:  -- немає --

en: . Click on "Confirm your suggestion" to ignore this message.
uk: . Натисніть „Підтвердити свою пропозицію“, щоб проігнорувати це повідомлення.

en: . Once you've confirmed the deletion, no one can retrieve the list!
uk: . Після того як Ви підтвердите вилучення, ніхто не зможе відновити історію!

en: . Please contact the library for more information.
uk: . Будь ласка, зверніться до бібліотеки для отримання додаткової інформації.

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END %3$s:  END
en: .%sYou have fines.%s %s
uk: .%s У Вас є пені. %s %s

en: ...or...
uk: ...або...

en: 1 item is on order.
uk: 1 примірник на замовленні.

en: 10 titles
uk: 10 назв

en: 100 titles
uk: 100 назв

en: 12 months
uk: 12 місяців

en: 15 titles
uk: 15 назв

en: 20 titles
uk: 20 назв

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 30 titles
uk: 30 назв

en: 40 titles
uk: 40 назв

en: 50 titles
uk: 50 назв

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: : This request is only valid if you are in good standing with the library. Once the application is made, you can not borrow library materials.
uk: : цей запит діє тільки тоді, коли у вас немає заборгованостей перед бібліотекою. Після того як запит задоволено, Ви не зможете випозичати бібліотечні примірники.

en: A confirmation email will be sent shortly to the email address
uk: Лист з підтвердженням буде відправлено найближчим часом на адресу електронної пошти

en: A hold fee was charged to your account for collecting this item.
uk: Плата за замовлення зарахована на Ваш обліковий рахунок для комплектування цього примірника.

en: A librarian
uk: бібліотекар

note: %1$s:  message_value | html
en: A payment with the transaction id '%s' has already been posted to an account.
uk: Платіж з ідентифікатором операції „%s“ вже розміщений на обліковий рахунок.

en: A specific item
uk: Конкретний примірник

en: About the author
uk: Про автора

en: Abstracts/summaries
uk: реферати / резюме

en: Access denied
uk: У доступі відмовлено

en: According to our records, we don't have up-to-date contact information. Please contact the library.
uk: За нашими даними, у нас немає актуальної контактної інформації. Будь ласка, зверніться в бібліотеку.

en: Acquired in the last:
uk: Отримано за останні:

en: Acquisition date: Newest to oldest
uk: Дата надходження: від новітніх до найстаріших

en: Acquisition date: Oldest to newest
uk: Дата надходження: від найстаріших до новітніх

note: INPUT type=submit name=tagsel_button
en: Add
uk: Додати

note: %1$s:  total | html %2$s:  IF ( singleshelf )
en: Add %s items to %s
uk: Додати %s елемент(и/ів) до списку: %s

note: A
en: Add another field
uk: Додати інше поле

en: Add tag
uk: Додати мітку

en: Add tag(s)
uk: Додати мітку

note: %1$s:  IF ( singleshelf )
en: Add to %s
uk: Додати %s

en: Add to a list
uk: Додати у список

en: Add to a new list:
uk: Додаємо у новий список:

en: Add to cart
uk: Додати у кошик

en: Add to list:
uk: Додаємо у список:

en: Add to your cart
uk: Додати у Ваш кошик

en: Add to...
uk: додати у…

en: Additional content types for books/printed materials
uk: Додаткові типи вмісту для книжок / друкованих матеріалів

en: Additional information
uk: Додаткові відомості

en: Address 2:
uk: Адреса 2:

en: Address:
uk: Адреса:

en: Adolescent
uk: підлітковий

en: Adult
uk: дорослий

en: Advance notice
uk: Завчасне повідомлення

en: Advanced search
uk: Детальніший пошук

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Advanced search &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Детальніший пошук &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: All
uk: усі

en: All collections
uk: Усі зібрання

note: SCRIPT
en: All holds will be suspended.
uk: Усі замовлення будуть призупинені.

note: SCRIPT
en: All holds will resume.
uk: Усі замовлення будуть відновлені.

en: All item types
uk: Усі типи одиниць

en: All libraries
uk: Усі бібліотеки/підрозділи

en: All tags
uk: Усі мітки

en: Allow auto-renewal:
uk: Дозволити автоматичне продовження:

en: Allow changes to contents from:
uk: Зміна вмісту дозволяється:

en: Allow your guarantor to view your current checkouts?
uk: Дозволити Вашому поручителю переглядати Ваші поточні випозичання?

en: Allow your guarantor to view your current fines?
uk: Дозволити Вашому поручителю переглядати Ваші поточні штрафи?

en: Also note that you must return all checked out items before your library card expires.
uk: Наголосимо також, що Ви повинні повернути усі видані Вам примірники до того як термін дії Вашого квитка закінчиться.

en: Alternate address
uk: Запасна адреса

en: Alternate address information:
uk: Запасні адресні дані:

en: Alternate contact
uk: Запасні дані для зв’язку

note: SCRIPT
en: Always available
uk: Завжди в наявності

note: A
en: Amazon cover image
uk: Зображення обкладинки Amazon

note: SCRIPT
en: Amazon cover image (<a href='%s'>see the original image</a>)
uk: Зображення обкладинки Amazon (<a href='%s'>див. оригінальне зображення</a>)

en: Amount
uk: Кількість

en: Amount outstanding
uk: Сума заборгованості

en: Amount to pay:
uk: Сума до оплати:

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: An error has occurred &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Сталася помилка &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  shelfname | html
en: An error occurred when creating the list. The name %s already exists.
uk: При створенні списку сталася помилка. Назва „%s“ вже існує.

en: An error occurred when creating this list.
uk: При створенні цього списку сталася помилка.

en: An error occurred when deleting this list.
uk: При вилучені цього списку сталася помилка.

en: An error occurred when updating this list.
uk: При оновленні цього списку сталася помилка.

en: An error occurred while processing your request.
uk: Трапилася помилка при обробці Вашого запиту.

en: An error occurred, please try again.
uk: Сталася помилка, будь ласка, спробуйте ще раз.

en: An internal link in our catalog home page is broken and the page does not exist.
uk: Внутрішнє посилання в домашній сторінці нашого каталогу не працює і сторінка не існує.

en: An invitation to share list
uk: Запрошення, щоб поділитися списком

en: Any
uk: довільно

en: Any audience
uk: будь-яка аудиторія

en: Any content
uk: Будь-який вміст

en: Any format
uk: Будь-який формат

en: Any item
uk: Будь-який примірник

en: Any item type
uk: Усі типи примірників

en: Anyone seeing this list
uk: будь-кому, хто бачить цей список

en: Apply field weights to search
uk: Застосувати ваги полів при пошуку

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to cancel this article request?
uk: Ви впевнені, що хочете скасувати замовлення цієї статті?

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Are you sure you want to cancel this hold?
uk: Чи Ви справді хочете скасувати це замовлення?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to check out this item?
uk: Чи Ви справді хочете видати цей примірник?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete selected search history entries?
uk: Чи Ви справді хочете очистити вибрані записи з історії пошуків?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete the selected tag(s)?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити вибрану(і) мітку(и)?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete these suggestions?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити ці пропозиції?

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this list?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити цей список?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this suggestion?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити цю пропозицію?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete your search history?
uk: Чи Ви справді хочете очистити Вашу історію пошуків?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to remove sharing? You will no longer have access to the list.
uk: Чи Ви справді хочете вилучити спільний доступ? Ви більше не матимете доступу до списку.

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to remove these items from the list?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити ці записи зі списку?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to remove this item from the list?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити цю одиницю зі списку?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to remove this share?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити це спільне використання списку?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to resume all suspended holds?
uk: Чи Ви справді хочете відновити призупинені замовлення?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to return this item?
uk: Чи Ви справді хочете повернути цей примірник?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to suspend all holds?
uk: Чи Ви справді хочете призупинити усі замовлення?

en: Arrived
uk: Прибув

en: Article requests
uk: Замовлення статей

en: Article requests
uk: Замовлення статей

note: %1$s:  current_article_requests.size || 0 | html
en: Article requests (%s)
uk: Замовлення статей (%s)

en: As owner of a list you cannot accept an invitation for sharing it.
uk: Як власник списку Ви не можете прийняти запрошення на спільне використання списку.

en: Ask for a discharge
uk: Запросити обхідний лист

en: At any step, clicking the 'Cancel' button will erase the scanned barcodes and start over.
uk: На будь-якому кроці, натиснувши кнопку „Скасувати“, Ви зможете стерти відскановані штрих-коди та розпочати знову.

note: OPTION
en: At least one item is available at this library
uk: Принаймні, один примірник доступний у цій бібліотеці

note: For the first occurrence, %1$s:  Branches.GetName( subscription.branchcode ) | html
en: At library: %s
uk: У бібліотеці: „%s“

en: Audience
uk: Аудиторія

en: Audiovisual profile:
uk: Аудіовізуальний профіль:

en: Authenticates a user's login credentials and returns the identifier for the patron.
uk: Аутентифікація повноважень входу користувача та повернення ідентифікатора користувача.

en: Author
uk: Автор

en: Author (A-Z)
uk: Автор (за алфавітом)

en: Author (Z-A)
uk: Автор (зворотньо за алфавітом)

en: Author notes provided by Syndetics
uk: Нотатки про автора, надані Syndetics

en: Author(s)
uk: Автор(и)

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( BIBLIO_RESULT.author ) %2$s:  BIBLIO_RESULT.author | $raw %3$s:  END %4$s:  IF ( BIBLIO_RESULT.MARCAUTHORS ) %5$s:  IF ( BIBLIO_RESULT.author ) %6$s:  END %7$s:  FOREACH MARCAUTHOR IN BIBLIO_RESULT.MARCAUTHORS %8$s:  FOREACH MARCAUTHOR_SUBFIELDS_LOO IN MARCAUTHO
en: Author(s): %s%s%s %s %s; %s %s %s %s%s %s %s;%s %s %s
uk: Автор(и): %s%s%s %s %s; %s %s %s %s%s %s %s;%s %s %s

en: Author:
uk: Автор:

en: Authority
uk: Авторитетне джерело

en: Authority search
uk: Пошук серед авторитетних джерел

en: Authority search results
uk: Результати пошуку в авторитетних джерелах

en: Authority type:
uk: Тип авторитетного джерела:

en: Authorized headings
uk: Заголовки авторитетних джерел

en: Authors
uk: Автори

en: Auto-renewal
uk: Автоматичне продовження

en: Automatic renewal
uk: Автоматичне продовження

en: Availability
uk: Наявність

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Availability:
uk: Наявність:

en: Availability:
uk: Наявність:

note: %1$s:  IF restricted_lib
en: Available %s
uk: Доступно %s

en: Available in the library
uk: Доступно у бібліотеці

en: Available issues
uk: Доступні випуски

note: For the first occurrence, %1$s:  rating_avg | html %2$s:  ratings.count | html
en: Average rating: %s (%s votes)
uk: середня оцінка: %s (%s голосів)

en: Awards:
uk: Нагороди:

en: BE CAREFUL
uk: ОБЕРЕЖНО

en: BIBTEX
uk: BibTeX

en: BT
uk: БШТ

en: Back to lists
uk: Назад до списків

en: Back to results
uk: До результатів

note: A
en: Back to the results search list
uk: Повернутися до списку результатів пошуку

en: Barcode
uk: Штрих-код

en: Barcode:
uk: Штрих-код:

note: %1$s:  END
en: Be sure you used the link from the email, or contact library staff for assistance. %s
uk: Переконайтеся, що Ви використовували посилання з електронної пошти, або ж зверніться до співробітників бібліотеки по допомогу. %s

en: Bibliographies
uk: бібліографії

en: Biography
uk: Біографія

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Blocked record
uk: Заблокований запис

en: Braille
uk: друк шрифтом Брайля

note: NAV
en: Breadcrumb
uk: Навігація

en: Brief display
uk: Стисло

en: Brief history
uk: Коротка хронологія

note: ABBR
en: Broader Term
uk: Більш широкий термін

en: Browse by hierarchy
uk: Перегляд за класифікацією

en: Browse our catalog
uk: Перегляд нашого каталогу

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Browse our catalog &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Перегляд нашого каталогу &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Browse results
uk: Оглядач результатів

en: Browse search
uk: Огляд пошуку

en: Browse shelf
uk: Огляд полиці

en: CAS login
uk: Вхід через CAS (центральна служба автентифікації)

en: CD audio
uk: аудіо CD

en: CD software
uk: програмне забезпечення на CD

note: For the first occurrence, %1$s:  csv_profile.profile | html
en: CSV - %s
uk: CSV — „%s“

en: Call number
uk: Шифр зберігання

en: Call number (0-9 to A-Z)
uk: Шифр зберігання (від 0-9 до A-Z,А-Я)

en: Call number (A-Z)
uk: Шифр зберігання (від 0-9 до A-Z,А-Я)

en: Call number (Z-A to 9-0)
uk: Шифр зберігання (від Я-А,Z-A до 9-0)

en: Call number (Z-A)
uk: Шифр зберігання (від Я-А,Z-A до 9-0)

en: Call number:
uk: Шифр зберігання:

note: %1$s:  subscription.callnumber | html
en: Call number: %s
uk: Шифр зберігання: %s

en: Cancel
uk: Відміна

note: A
en: Cancel email notification
uk: Скасувати повідомлення електронною поштою

en: Cancel email notification
uk: Скасувати повідомлення електронною поштою

en: Cancel enrollment
uk: Скасувати зарахування

en: Cancel rating
uk: Скасувати рейтинг

en: Cancellation date
uk: Дата скасування

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Cancelled charge
uk: Скасована оплата

en: Cancels an active hold request for the patron.
uk: Скасовує активний запит на замовлення для користувача.

note: INPUT type=radio name=checkitem
en: Cannot be put on hold
uk: Неможливо встановити замовлення

note: %1$s:  maxlength_cardnumber | html
en: Card number can be up to %s characters.
uk: Номер читацького квитка може містити до %s символів.

note: %1$s:  minlength_cardnumber | html %2$s:  maxlength_cardnumber | html
en: Card number must be between %s and %s characters.
uk: Номер читацького квитка повинен перебувати в діапазоні від %s до %s символів.

note: %1$s:  minlength_cardnumber | html
en: Card number must be exactly %s characters.
uk: Номер читацького квитка повинен складатися точно з %s символів.

en: Card number:
uk: Номер читацького квитка:

en: Cart
uk: Кошик

en: Cassette recording
uk: касетний запис

en: Catalog
uk: Каталог

en: Catalogs
uk: каталоги

en: Category:
uk: Категорія:

note: INPUT type=submit
en: Change password
uk: Змінити пароль

en: Change your password
uk: Зміна мого пароля

en: Change your password
uk: Зміна мого пароля

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Change your password &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Зміна Вашого пароля &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Chapters
uk: Розділи

en: Chapters:
uk: Розділи:

en: Charges
uk: Сплати

note: For the first occurrence, %1$s:  amountoutstanding | $Price
en: Charges (%s)
uk: Сплати (%s)

en: Check in
uk: Повернення

note: INPUT type=submit name=confirm
en: Check in item
uk: Повернути примірник

note: SCRIPT
en: Check out
uk: Видано

en: Check out, return, or renew an item:
uk: Видайте, поверніть чи продовжіть примірник:

en: Check-in date:
uk: Дата повернення:

en: Checked in
uk: Повернуто

en: Checked out
uk: Видано

note: %1$s:  issues_count | html
en: Checked out (%s)
uk: Видано (%s)

en: Checked out on
uk: Видано, дата

note: %1$s:  checkout_patron.firstname | html %2$s:  checkout_patron.surname | html %3$s:  IF ( checkout_patron.cardnumber ) %4$s:  checkout_patron.cardnumber | html %5$s:  END
en: Checked out to %s %s %s(%s)%s
uk: Видано » %s %s %s(%s)%s

note: SCRIPT
en: Checked out until %s
uk: Видано до %s

en: Checkout
uk: Видача

en: Checkout history
uk: Історія видач

en: Checkouts
uk: Видачі

note: %1$s:  issues_count | html
en: Checkouts (%s)
uk: Видачі (%s)

note: %1$s:  borrowername | html
en: Checkouts for %s
uk: Видачі користувача „%s“

en: Checkouts:
uk: Видачі:

en: Choose format
uk: Виберіть формат

en: Citation
uk: Зразок цитування

en: City:
uk: Населений пункт:

en: Claimed
uk: Заявлено

en: Classification
uk: Класифікація

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.classification | $raw
en: Classification: %s
uk: Класифікація: %s

note: INPUT type=reset
en: Clear
uk: Очистити

en: Clear all
uk: Очистити усе

note: SCRIPT
en: Clear date
uk: Очистити дату

en: Clear date to suspend indefinitely
uk: Очистити дату для призупинення на невизначений термін

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Clear filter
uk: Зняти фільтрування

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron = logged_in_user
en: Click here if you're not %s
uk: Натисніть тут, якщо Ви не %s

en: Click on an image to view it in the image viewer
uk: Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

en: Click the 'Check in' button to confirm.
uk: Натисніть кнопку „Повернення“ для підтвердження.

note: H1
en: Click to expand this role
uk: Натисніть, щоб розкрити цю роль

en: Click to open in new window
uk: Натисніть, щоб відкрити у новому вікні

note: DIV
en: Click to view in Google Books
uk: Натисніть, щоб переглянути у Google Books

en: Close
uk: Закрити

en: Close shelf browser
uk: Зачинити оглядач полиці

en: Close this window
uk: Закрити це вікно

en: Close this window.
uk: Закрити це вікно.

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Clubs
uk: Товариства

note: %1$s:  borrower_club_enrollments.count || 0 | html %2$s:  borrower_enrollable_clubs.count || 0 | html
en: Clubs (%s/%s)
uk: Товариства (%s/%s)

en: Clubs currently enrolled in
uk: Товариства, в які Ви на даний час зараховані

en: Clubs you can enroll in
uk: Товариства, в які Ви можете записатися

note: SCRIPT
en: Coce image from Amazon.com
uk: Зображення Coce з Amazon.com

note: SCRIPT
en: Coce image from Google Books
uk: Зображення з Coce від Google Books

note: SCRIPT
en: Coce image from Open Library
uk: Зображення з Coce від Open Library

note: A
en: Collect items you are interested in
uk: Збирайте бібзаписи, у яких Ви зацікавлені

en: Collection
uk: Зібрання

en: Collection library:
uk: Бібліотека зібрання:

en: Collection title:
uk: Назва зібрання:

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.seriestitle | $raw
en: Collection: %s
uk: Зібрання: %s

en: Collections
uk: Зібрання

note: SCRIPT
en: Columns
uk: Стовпці

note: SCRIPT
en: Columns settings
uk: Налаштування стовпчиків

note: For the first occurrence, %1$s:  review.patron.firstname | html
en: Comment by %s
uk: Коментар від користувача: %s

note: %1$s:  review.patron.firstname | html %2$s:  review.patron.surname|truncate(2,'.') | html
en: Comment by %s %s
uk: Коментар від користувача: %s %s

note: %1$s:  review.patron.title | html %2$s:  review.patron.firstname | html %3$s:  review.patron.surname | html
en: Comment by %s %s %s
uk: Коментар на „%s“ від користувача: %s %s

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Comments
uk: Коментарі

en: Comments on
uk: Коментарі —

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc' %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Comments on %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Коментарі щодо: „%s“ &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  ' ( ' _ (reviews.size || 0) _ ' )' | html
en: Comments%s
uk: Коментарі%s

note: %1$s:  ComponentParts.size | html
en: Components (%s)
uk: Компоненти (%s)

note: INPUT type=submit
en: Confirm
uk: Підтвердити

note: INPUT type=submit
en: Confirm hold
uk: Підтвердити замовлення

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron = logged_in_user %2$s:  logged_in_user.cardnumber | html
en: Confirm holds for:%s (%s)
uk: Підтвердьте замовлення для: %s (%s)

en: Confirm new password:
uk: Підтвердження нового паролю:

en: Confirm primary email:
uk: Підтвердьте основну електронну адресу:

note: INPUT type=submit
en: Confirm your suggestion
uk: Підтвердьте свою пропозицію

en: Contact information
uk: Контактна інформація

en: Contact information:
uk: Дані для зв’язку:

en: Contact note:
uk: Примітка щодо зв’язку:

en: Content
uk: Зміст

en: Content Cafe
uk: Кав’ярня вмісту

en: Contents
uk: Вміст

en: Contents of &nbsp;
uk: Вміст списку —

note: SCRIPT
en: Copied %d rows to clipboard
uk: Скопійовано %d рядків в буфер обміну

note: SCRIPT
en: Copied one row to clipboard
uk: Скопійовано один рядок в буфер обміну

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy number
uk: Порядковий номер комплекту/примірника

note: SCRIPT
en: Copy to clipboard
uk: Копіювання у буфер обміну

en: Copyright
uk: Авторські права

note: OPTGROUP
en: Copyright date
uk: Дата авторського права

en: Copyright date (newest to oldest)
uk: Дата публікації / авторського права (від новітніх до найстаріших)

en: Copyright date (oldest to newest)
uk: Дата публікації / авторського права (від найстаріших до новітніх)

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.copyrightdate | $raw
en: Copyright year: %s
uk: Дата авторського права: %s

en: Could not create new list. Please check if the name is unique.
uk: Не вдалося створити новий список. Будь ласка, перевірте, чи назва є унікальною.

en: Country:
uk: Країна:

en: Course #
uk: № курсу

en: Course number:
uk: Номер курсу:

en: Course reserves
uk: Резервування курсів

en: Course reserves for
uk: Резервування курсу на

note: %1$s:  course.course_name | html %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Course reserves for %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Резервування для курсу „%s“ &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Courses
uk: Курси

en: Cover image
uk: Зображення обкладинки

note: SCRIPT
en: Cover image source unknown
uk: Джерело зображення обкладинки невідоме

en: Create a new list
uk: Створюємо новий список

en: Create a new request
uk: Створити новий запит

en: Create new list
uk: Створення нового списку

en: Created
uk: Створено

en: Creates, for a patron, a title-level hold request on a given bibliographic record in Koha.
uk: Створює для користувача запит на замовлення рівня заголовку на даний бібліографічний запис у Коха.

en: Creates, for a patron, an item-level hold request on a specific item of a bibliographic record Koha.
uk: Створює для користувача запит на замовлення рівня примірника на конкретний примірник бібліографічного запису в Коха.

en: Credit
uk: Кредит

en: Credits
uk: Кредити

note: %1$s:  amountoutstanding * -1 | $Price
en: Credits (%s)
uk: Кредити (%s)

en: Current library
uk: Поточна бібліотека

note: A
en: Current page: Page %s
uk: Поточна сторінка: сторінка %s

en: Current password:
uk: Поточний пароль:

en: Current session
uk: Поточний сеанс

en: Currently in local use
uk: На даний час в локальному користуванні

note: %1$s:  checkout_patron.firstname | html %2$s:  checkout_patron.surname | html %3$s:  IF ( checkout_patron.cardnumber ) %4$s:  checkout_patron.cardnumber | html %5$s:  END
en: Currently in local use by %s %s %s(%s)%s
uk: На даний час в локальному користуванні » %s %s %s(%s) %s

en: Curriculum
uk: Навчальний план

note: A
en: Custom cover image
uk: Спеціальне зображення обкладинки

en: DVD video / Videodisc
uk: відео/відеодиск DVD

en: Date
uk: Дата

note: OPTGROUP
en: Date added
uk: Дата додавання

en: Date added (newest to oldest)
uk: Дата надходження (від новітніх до найстаріших)

en: Date added (oldest to newest)
uk: Дата надходження (від найстаріших до новітніх)

en: Date added:
uk: Коли додано:

en: Date due
uk: Очікується на дату

en: Date due:
uk: Очікується на дату:

en: Date enrolled
uk: Дата зарахування

en: Date of birth:
uk: Дата народження:

en: Date received
uk: Дата отримання

en: Date:
uk: Дата:

note: OPTGROUP
en: Dates
uk: Дати

en: Days in advance
uk: Днів заздалегідь

en: Default
uk: За умовчанням

en: Default sorting
uk: Типове сортування

en: Defines the metadata schema in which the records are returned, possible values:
uk: визначає схему метаданих, у якій повертатимуться записи, можливі значення:

en: Delete
uk: Вилучити

note: INPUT type=submit
en: Delete selected
uk: Вилучити вибране

note: INPUT type=submit
en: Delete selected tags
uk: Вилучити вибрані мітки

note: INPUT type=submit
en: Delete this list
uk: Вилучити цей список

note: A
en: Delete your search history
uk: Вилучити Вашу історію пошуків

en: Department:
uk: Факультет/інститут:

en: Dept.
uk: Факультет

en: Description
uk: Опис

en: Details
uk: Подробиці

note: For the first occurrence, %1$s:  bibliotitle | html
en: Details for %s
uk: Подробиці: „%s“

en: Details for:
uk: Подробиці:

note: For the first occurrence, %1$s:  biblio.title | html
en: Details for: %s
uk: Подробиці: „%s“

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc' %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Details for: %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Подробиці: %s &rsaquo; %s%s%sКоха%s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  request.backend | html
en: Details from %s
uk: Подробиці від %s

en: Details from library
uk: Подробиці з бібліотеки

en: Dewey
uk: Індекс Дьюї (ДКД)

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.dewey | $raw
en: Dewey: %s
uk: Індекс Дьюї: %s

en: Dictionaries
uk: словники

en: Did you mean:
uk: Ви мали на увазі:

en: Digests only
uk: Лише підбірки

en: Directories
uk: довідники (адресні)

en: Discharge
uk: Обхідний лист

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Discharge &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Обхідний лист &rsaquo; %s%s%s Коха %s Електронний каталог

en: Discographies
uk: дискографія

en: Display news for:
uk: Показати новини:

en: Displaying availability results
uk: Відображення результатів доступності

en: Do you want to receive an email when a new issue for this subscription arrives?
uk: Чи Ви хочете отримувати електронну пошту, коли прибуватиме новий випуск для цієї передплати?

en: Don't have a library card?
uk: Не маєте бібліотечного квитка?

en: Don't have a password yet?
uk: Ще не маєте пароля?

en: Don't have an account?
uk: Ще не маєте облікового запису?

note: SCRIPT
en: Download
uk: Звантаження

en: Download
uk: Звантаження

en: Download cart
uk: Звантаження кошика

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Download cart &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Звантаження кошика &rsaquo;%s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Download list
uk: Звантажити список

note: %1$s:  shelf.shelfname | html %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Download list %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Звантаження списку „%s“ &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Download list unsuccessful
uk: Не вдалося звантажити список

en: Dublin Core
uk: Дублінське ядро

en: Due
uk: Повернення

note: For the first occurrence, %1$s:  item.checkout.date_due | $KohaDates
en: Due %s
uk: Повернення %s

en: Due date
uk: Очікується на дату

en: ERROR: Internal error: incomplete hold request.
uk: ПОМИЛКА: внутрішня помилка — незавершений запит на замовлення.

note: %1$s:  bad_biblionumber | html
en: ERROR: No record found for record id %s.
uk: ПОМИЛКА: не знайдено запису за ідентифікатором %s.

en: ERROR: No record id specified.
uk: ПОМИЛКА: не зазначено ідентифікатора запису.

note: %1$s:  ERROR.failed_delete | html
en: ERROR: You cannot delete the tag %s.
uk: Помилка! Ви не можете вилучити мітку %s.

note: %1$s:  ERROR.badparam | html
en: ERROR: illegal parameter %s
uk: Помилка! Неправильний параметр %s

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit list
uk: Редагувати список

en: Edit list &nbsp;
uk: Редагувати список &nbsp;

en: Edit note
uk: Редагувати примітку

en: Editing
uk: Редагування

note: For the first occurrence, %1$s:  title | html %2$s:  author | html
en: Editing issue note for %s %s
uk: Редагування примітки щодо видання: %s / %s

en: Editions
uk: Видання

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email address:
uk: Адреса електронної пошти:

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Emails do not match!
uk: Електронні адреси не збігаються!

en: Empty and close
uk: Очистити та закрити

en: Encyclopedias
uk: енциклопедії

note: SCRIPT
en: End session
uk: Завершити сесію

en: English
uk: English (англійська мова)

en: Enhanced content:
uk: Розширений вміст:

en: Enhanced descriptions from Syndetics:
uk: Розширені описи з Syndetics:

en: Enroll
uk: Записатися

en: Enroll in
uk: Запис у клуб:

en: Enter a new purchase suggestion
uk: Вносимо нову пропозицію на придбання

note: INPUT type=text name=q
en: Enter search terms
uk: Введіть пошукові терміни

note: For the first occurrence, %1$s:  authtypetext | html
en: Entry %s
uk: Входження „%s“

note: %1$s:  authtypetext | html %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Entry %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Входження „%s“ &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Enumeration
uk: Нумерація:

en: Error
uk: Помилка

note: For the first occurrence, %1$s:  errno | html
en: Error %s
uk: Помилка № %s

note: SCRIPT
en: Error searching %s collection
uk: Помилка при пошуку у зібранні %s

note: SCRIPT
en: Error searching OverDrive collection.
uk: Помилка при пошуку у зібранні на OverDrive.

note: SCRIPT
en: Error! Adding tags failed at
uk: Помилка! Додавання міток дало збій на

note: SCRIPT
en: Error! Illegal parameter
uk: Помилка! Неправильний параметр

en: Error! You cannot add an empty comment. Please add content or cancel.
uk: Помилка! Ви не можете додати порожній коментар. Будь ласка, додайте вміст або ж скасуйте.

note: SCRIPT
en: Error! You cannot delete the tag
uk: Помилка! Ви не можете вилучити мітку

en: Error! Your comment was entirely illegal markup code. It has NOT been added.
uk: Ваш коментар повністю складається з недозволеного коду розмітки. Він НЕ доданий.

note: SCRIPT
en: Error! Your tag was entirely markup code. It was NOT added. Please try again with plain text.
uk: Помилка! Ваша мітка складається цілком з  коду розмітки. Її НЕ додано. Будь ласка, спробуйте ще раз зі звичайним текстом.

en: Error:
uk: Помилка:

en: Error: we cannot find this bibliographic record.
uk: Помилка: ми не можемо знайти цей бібліографічний запис.

note: SCRIPT
en: Errors:
uk: Помилки:

en: Exact
uk: Точно

en: Example Call
uk: Приклад виклику

en: Example Response
uk: Приклад відповіді

en: Example call
uk: Приклад виклику

en: Example response
uk: Приклад відповіді

en: Excerpt
uk: Уривок

en: Excerpt provided by Syndetics
uk: Уривок, наданий Syndetics

en: Expected
uk: Очікується

note: SCRIPT
en: Expecting a specific item selection.
uk: Очікується вибір конкретного примірника.

en: Expiration date
uk: Дата закінчення

en: Expiration date:
uk: Термін дії:

en: Expiration:
uk: Термін дії:

en: Expires on
uk: Дата завершення терміну

en: Export
uk: Експорт

en: Exporting to Dublin Core...
uk: Експортування у формат Дублінського ядра…

en: Extends the due date for a patron's existing loan.
uk: Продовжує дату очікування повернення для існуючих випозичань користувача.

en: Fax
uk: Факс

en: Fax:
uk: Факс:

en: Fax:
uk: Факс:

note: %1$s:  ItemTypes.GetDescription( ISSUE.renewalitemtype) | html %2$s:  ISSUE.renewalfee | $Price
en: Fee for item type '%s': %s
uk: Плата за тип примірника „%s“: %s

en: Female:
uk: жінка:

en: Fewer options
uk: Менше параметрів

en: Fiction
uk: художня література

en: Fiction notes:
uk: Примітки про художню літературу:

en: Filmographies
uk: фільмографії

note: SCRIPT
en: Filter paid transactions
uk: Фільтрувати оплачені операції

en: Fine
uk: Пеня

en: Fine amount
uk: Сума пені

en: Fines
uk: Пені

en: Fines and charges
uk: Пеня та сплати

en: Fines:
uk: Пені:

en: Finish
uk: Завершити

en: Finish enrollment
uk: Затвердити запис

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: First
uk: Перше

en: First name:
uk: Ім’я:

en: For example: 1999-2001. You could also use "-1987" for everything published in and before 1987 or "2008-" for everything published in 2008 and after.
uk: Наприклад: 1999-2001. Можна також використовувати <br/>„-1987“ щоб знайти усе опубліковане до 1987 року включно або <br/>„2008-“ для пошуку опублікованого після 2008 року включно.

en: For your convenience, the login box on this page has been pre-filled with this data. Please log in and change your password.
uk: Для Вашої зручності, блок авторизації на цій сторінці був попередньо заповнений цими даними. Будь ласка, увійдіть та змініть Ваш пароль.

en: For your convenience, the login box on this page has been pre-filled with this data. Please log in.
uk: Для Вашої зручності, блок авторизації на цій сторінці був попередньо заповнений цими даними. Будь ласка, увійдіть.

en: Forever
uk: Назавжди

en: Forgiven
uk: Прощено

en: Forgot your password?
uk: Забули свій пароль?

en: Forgotten password recovery
uk: Відновлення забутого пароля

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Forgotten password recovery &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Відновлення забутого пароля &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Format
uk: Формат

en: Format:
uk: Формат:

note: SCRIPT
en: Found
uk: Знайдено

note: SCRIPT
en: Found %s results in the library's %s collection
uk: Знайдено %s результатів у бібліотечному зібранні %s

en: Found in Open Library:
uk: Знайдено у Відкритій бібліотеці:

en: French
uk: французька

en: From:
uk: від:

en: Full history
uk: Повна хронологія

en: Full subscription history
uk: Вся історія передплати

note: %1$s:  bibliotitle | html
en: Full subscription history for %s
uk: Вся історія передплати для „%s“

note: %1$s:  bibliotitle | html %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Full subscription history for %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Вся історія передплати для „%s“ &rsaquo; %s%s%s Коха %s Електронний каталог

en: Fuzzy
uk: Неточно

en: GDPR consent
uk: Згода на GDPR

en: GDPR consents
uk: Погодження на GDPR

en: General
uk: для усіх

en: German
uk: німецька

en: Get new password recovery link
uk: Отримати нове посилання для відновлення пароля

en: Get your discharge
uk: Отримати Ваш обхідний лист

en: Given a list of authority record identifiers, returns a list of record objects that contain the authority records. The function user may request a specific metadata schema for the record objects.
uk: Для вказаного списку ідентифікаторів авторитетних записів, повертає список записів, які містять об’єкти авторитетних записів. Користувач функції може запросити певну схему метаданих для об’єктів запису.

en: Given a list of record identifiers, returns a list of record objects that contain bibliographic information, as well as associated holdings and item information. The caller may request a specific metadata schema for the record objects to be returned. This function behaves similarly to HarvestBibliographicRecords and HarvestExpandedRecords in Data Aggregation, but allows quick, real time lookup by bibliographic identifier.
uk: Для вказаного списку ідентифікаторів записів, повертає список записів об’єктів, які містять бібліографічну інформацію, а також дані про наявність у фондах та примірники. Запитуючий може запросити певну схему метаданих, за якою записи об’єктів повинні бути повернені. Ця функція веде себе аналогічно функціям „HarvestBibliographicRecords“ та „HarvestExpandedRecords“ у агрегуванні даних, але дозволяє швидкий, в реальному часі, перегляд за бібліографічним ідентифікатором.

note: INPUT type=submit name=save
en: Go
uk: Вперед

note: LI
en: Go to detail
uk: Перейти до подробиць

note: A
en: Go to page %s
uk: Перейти до сторінки %s

note: A
en: Go to the first page
uk: Перейти до першої сторінки

note: A
en: Go to the last page
uk: Перейти до останньої сторінки

note: A
en: Go to the next page
uk: Перейти до наступної сторінки

note: A
en: Go to the previous page
uk: Перейти до попередньої сторінки

en: Go to your account page
uk: Перейти на сторінку Вашого облікового запису

en: Google login
uk: Вхід через Google

note: OPTGROUP
en: Groups
uk: Групи

en: Groups of libraries
uk: Групи бібліотек

note: %1$s:  FOREACH gr IN borrower.guarantor_relationships %2$s:  SET g = gr.guarantor %3$s:  g.firstname | html %4$s:  g.surname | html %5$s: - IF ! loop.last %6$s:  END %7$s:  END
en: Guaranteed by %s %s %s %s %s, %s %s
uk: Поручителі: %s %s %s %s %s, %s %s

en: Handbooks
uk: посібники

en: Heading ascendant
uk: заголовки за зростанням

en: Heading descendant
uk: заголовки за спаданням

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron = logged_in_user
en: Hello, %s
uk: Вітаємо, %s

en: Help
uk: Довідка

en: Hi,
uk: Вітання,

note: SCRIPT
en: Hide options
uk: Приховати опції

en: Hide window
uk: Сховати вікно

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: Hold date
uk: Дата замовлення

en: Hold date:
uk: Дата замовлення:

en: Hold fee
uk: Плата за замовлення

en: Hold filled
uk: Замовлення виконано

en: Hold not needed after:
uk: Замовлене не буде потрібне після:

en: Hold notes:
uk: Примітка щодо замовлення:

en: Hold requests
uk: Запити на замовлення

en: Hold starts on date:
uk: Замовлення починається з дати:

en: Hold waiting too long
uk: Резервування очікує занадто довго

en: Holding libraries
uk: Бібліотеки зберігання/видачі

en: Holdings
uk: Фонди

en: Holdings:
uk: Фонди:

note: SCRIPT
en: Holds
uk: Замовлення

en: Holds
uk: Замовлення

note: %1$s:  RESERVES.count | html
en: Holds (%s)
uk: Замовлення (%s)

en: Holds history
uk: Історія замовлень

en: Home
uk: Домівка

en: Home libraries
uk: Джерельні бібліотеки

en: Home library
uk: Джерельна бібліотека

en: Home library:
uk: Джерельна бібліотека:

en: I agree with your processing of my personal data as outlined in the
uk: Я погоджуюсь з Вашою обробкою моїх особистих даних, як зазначено в цьому документі

en: I have read the
uk: Я прочитав

en: ILL module configuration problem. Contact your administrator.
uk: Проблема з налаштуванням модуля МБА. Зверніться до Вашого адміністратора.

en: ILS-DI
uk: ILS-DI (інтерфейс розкриття АБІС)

en: IP address where the end user request is being placed
uk: IP-адреса, за якою розміщується запит кінцевого користувача

en: ISBD view
uk: Перегляд у ISBD

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: ISBD view &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Бібліографічний опис &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.isbn | html
en: ISBN:%s
uk: ISBN: %s

en: Identity
uk: Індивідуальні дані

en: If this is an error, please contact the library.
uk: Якщо є ця помилка, будь ласка, зверніться в бібліотеку.

en: If this is your first time using the self checkout system, or if the system is not behaving as expected, you may want to refer to this guide to get yourself started.
uk: Якщо Ви перший раз використовуєте систему самостійної видачі, або якщо система не поводиться, як очікується, то Ви ще можете звернутися до цього керівництва, щоб розібратися як це робити від початку.

en: If you did not receive this email, you can request a new one:
uk: Якщо Ви не отримали цього листа, можете запросити ще раз:

note: %1$s:  SelfCheckTimeout | html
en: If you do not click the 'Finish' button, your session will automatically expire in %s seconds.
uk: Якщо Ви не натиснете кнопку „Завершити“, Ваш сеанс буде автоматично завершено за %s секунд.

en: If you do not enter a password a system generated password will be created.
uk: Якщо Ви не введете пароль, натомість буде використано згенерований системою пароль.

en: If you do not have a CAS account, but do have a local account, you can still log in:
uk: Якщо у Вас немає облікового запису CAS, але є локальний обліковий запис, Ви все ще можете увійти в систему:

en: If you do not have a Google account, but do have a local account, you can still log in:
uk: Якщо у Вас немає облікового запису Google, але є локальний обліковий запис, Ви все ще можете увійти:

en: If you do not have a Shibboleth account, but you do have a CAS account, you can use CAS.
uk: Якщо у Вас немає облікового запису Шібболет, але у вас є обліковий запис CAS, ви можете використовувати CAS.

en: If you do not have a Shibboleth account, but you do have a local login, then you may login below.
uk: Якщо у Вас немає облікового запису Шібболет, але є локальний обліковий запис, то Ви можете увійти з ним нижче.

en: If you do not have an external account, but do have a local account, you can still log in:
uk: Якщо у Вас немає зовнішнього облікового запису, але є локальний, Ви все одно можете увійти в систему:

en: If you don't have a library card, stop by your local library to sign up.
uk: Якщо у Вас ще немає читацького квитка, зайдіть до Вашої місцевої бібліотеки та запишіться.

en: If you don't have a password yet, stop by the circulation desk the next time you're in the library. We'll happily set one up for you.
uk: Якщо Ви ще не маєте пароля, зупиніться наступного разу біля пункту обслуговування бібліотеки. Ми успішно встановимо його для Вас.

en: If you have a CAS account, please choose against which one you would like to authenticate:
uk: Якщо у Вас є обліковий запис CAS, будь ласка, виберіть через який Ви хотіли б автентифікуватися:

en: If you have a CAS account, you may use that below.
uk: Якщо у Вас є обліковий запис CAS, можете використовувати його нижче.

en: If you have a local account, you may use that below.
uk: Якщо у Вас є локальний обліковий запис, можете використовувати його нижче.

en: If you want to, you can try to
uk: Якщо Ви хочете, можете спробувати

en: Image from Amazon.com
uk: Зображення з Amazon.com

note: A
en: Image from Coce
uk: Зображення з Coce

en: Image from Syndetics
uk: Зображення від Syndetics

en: Images
uk: Зображення

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc' %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Images for: %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Зображення для заголовку: „%s“ &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Immediate deletion
uk: Негайне вилучення

en: In bundle:
uk: У комплекті:

note: For the first occurrence, %1$s:  OPACBaseURL | $raw %2$s:  BIBLIO_RESULT.biblionumber | html
en: In online catalog: %s/cgi-bin/koha/opac-detail.pl?biblionumber=%s
uk: В електронному каталозі: %s/cgi-bin/koha/opac-detail.pl?biblionumber=%s

en: In order to keep you logged in, we need your consent to process personal data as specified in the EU General Data Protection Regulation of May 25, 2018.
uk: Для того, щоб зберігати Вас залогіненими, ми потребуємо Вашої згоди на обробку персональних даних, як зазначено в Загальному регламенті захисту даних ЄС від 25 травня 2018 року.

note: For the first occurrence, %1$s:  Branches.GetName( item.get_transfer.frombranch ) | html %2$s:  Branches.GetName( item.get_transfer.tobranch ) | html %3$s:  item.get_transfer.datesent | $KohaDates
en: In transit from %s to %s since %s
uk: На переміщенні від: %s до: %s, починаючи з %s

en: In your cart
uk: У Вашому кошику

en: Indexes
uk: покажчики

en: Information
uk: Інформація

en: Initials:
uk: Ініціали:

en: Instructors
uk: Викладач(і)

en: Instructors:
uk: Викладач(і):

en: Interlibrary loan request
uk: Запит міжбібліотечного абонементу

en: Interlibrary loan requests
uk: Запити міжбібліотечного абонементу

en: Invalid shelf number.
uk: Невірний поличковий номер.

en: Issue
uk: Випуск

en: Issue #
uk: Випуск №

en: Issue:
uk: Випуск:

en: Issues for a subscription
uk: Випуски для передплати

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Issues for a subscription &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Випуски для передплати &rsaquo; %s%s%s Коха %s Електронний каталог

en: Issues summary
uk: Звіт про випуски

en: It is too soon after the checkout date for this item to be renewed.
uk: Пройшло занадто мало часу після дати видачі, щоб цей примірник був продовжений.

en: Italian
uk: італійська

en: Item URI
uk: URI примірника

en: Item call number
uk: Шифр зберігання примірника

en: Item cannot be checked out.
uk: Примірник не видається.

en: Item check-in
uk: Повернення примірника

en: Item checked in
uk: Примірник повернуто

en: Item checked out
uk: Примірник видано

en: Item checkout
uk: Видача примірника

en: Item checkout and renewal
uk: Видача та продовження примірника

en: Item damaged
uk: Примірник пошкоджений

en: Item details
uk: Відомості про примірники

en: Item due
uk: Примірник очікується

en: Item hold queue priority
uk: Пріоритет у черзі замовлень на примірник

en: Item holds
uk: Замовлення примірників

note: %1$s:  branch_name| $raw
en: Item in transit from %s since
uk: Примірник на переміщенні від: „%s“, починаючи з

en: Item lost
uk: Примірник втрачено

en: Item must be checked out at a circulation desk.
uk: Примірник необхідно видати з пункту книговидачі.

en: Item not checked in: please see circulation staff for assistance
uk: Примірник не повернуто: будь ласка, зверніться до працівників бібліотеки за допомогою

en: Item renewal is not allowed.
uk: Продовження примірників не дозволені.

en: Item renewed
uk: Примірник продовжено

en: Item type
uk: Тип одиниці зберігання

en: Item type:
uk: Тип одиниці:

en: Item type:
uk: Тип одиниці:

en: Item types
uk: Типи одиниць

en: Item withdrawn
uk: Примірник списано

note: SCRIPT
en: Items available:
uk: Доступні примірники:

note: SCRIPT
en: Items on this list:
uk: Елементи цього списку:

en: Items:
uk: Примірники:

en: Juvenile
uk: для юнацтва

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Koha
uk: Коха

en: Koha %s
uk: Коха %s

en: Koha Wiki
uk: Коха Wiki

en: Koha administrator
uk: адміністратор Коха

en: Koha home
uk: Домівка Коха

en: LCCN
uk: LCCN (ш.з.БК)

en: Language
uk: Мова

en: Languages
uk: Мови

en: Languages:
uk: Мови:

en: Large print
uk: великий друк

note: SCRIPT
en: Last
uk: Останнє

en: Last
uk: Останнє

en: Last location
uk: Останнє розташування

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: Last updated:
uk: Останнє оновлення:

en: Late
uk: Запізнюється

en: Latest serials
uk: Останні серіальні видання

en: Law reports and digests
uk: збірник судових рішень та огляди

en: Legal articles
uk: юридичні статті

en: Legal cases and case notes
uk: судові справи та записи справ

en: Legislation
uk: законодавство

en: Level 1: Basic discovery interfaces
uk: Рівень 1: основні інтерфейси розкриття

en: Level 2: Elementary OPAC supplement
uk: Рівень 2: початкові функції, що доповнюють ЕК

en: Level 3: Elementary OPAC alternative
uk: Рівень 3: початкові функції, незалежні від ЕК

en: Level 4: Robust/domain specific discovery platforms
uk: Рівень 4: комплексна платформа відкриття

en: Libraries
uk: Бібліотеки/підрозділи

en: Library
uk: Бібліотека

en: Library card number:
uk: Номер читацького квитка:

en: Library catalog
uk: Загальний пошук

en: Library:
uk: Бібліотека/підрозділ:

en: Library:
uk: Бібліотека/підрозділ:

en: Limit to any of the following:
uk: Обмежити пошук наступними типами:

en: Limit to currently available items
uk: Обмежити наявними на даний момент примірниками

en: Limit to:
uk: Обмежити до:

en: Limit to:
uk: Обмежити до:

en: Link
uk: Посилання

en: Links
uk: Посилання

en: List created.
uk: Список створено.

en: List deleted.
uk: Список вилучено.

en: List name
uk: Назва списку

en: List name:
uk: Назва списку:

en: List name:
uk: Назва списку:

en: List updated.
uk: Список оновлено.

en: List(s) this item appears in:
uk: Список(и), у яких присутня ця одиниця:

en: Lists
uk: Списки

en: Lists:
uk: Списки:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Loading
uk: Завантажується

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Loading...
uk: Йде завантаження…

en: Loading...
uk: Йде завантаження…

note: A
en: Local cover image
uk: Локальне зображення обкладинки

en: Local login
uk: Локальний вхід

en: Location
uk: Розташування

en: Location (Status)
uk: Розташування (стан)

en: Location and availability:
uk: Розташування та доступність:

en: Location(s) (Status)
uk: Розташування (стан)

note: %1$s:  AuthorisedValues.GetDescriptionByKohaField( kohafield => 'items.location', authorised_value => subscription_LOO.location, opac => 1 ) | html
en: Location: %s
uk: Розташування: %s

note: %1$s:  AuthorisedValues.GetByCode( 'LOC', subscription.location, 1 ) | html %2$s:  END %3$s:  IF ( subscription.callnumber )
en: Location: %s %s %s
uk: Розташування: %s %s %s

en: Locations
uk: Розташування

en: Log in
uk: Увійти

en: Log in to add tags
uk: Увійдіть, щоб додавати мітки

en: Log in to add tags.
uk: Ввійдіть, щоб  додавати мітки.

en: Log in to create a new list
uk: Увійдіть, щоб створити новий список

en: Log in to create your own lists
uk: Увійдіть, щоб створювати Ваші власні списки

en: Log in to see your own saved tags.
uk: Увійдіть, щоб побачити Ваші власні збережені мітки.

en: Log in to your account
uk: Увійти в обліковий запис

en: Log in to your account.
uk: Вхід у Ваш обліковий запис.

en: Log in to your account:
uk: Увійти у обліковий запис:

en: Log in using a CAS account.
uk: Вхід у систему за допомогою облікового запису CAS.

en: Log in using a Shibboleth account
uk: Вхід з використанням облікового запису Шібболет

en: Log in using a Shibboleth account.
uk: Вхід з використанням облікового запису Шібболет.

en: Log in with Google
uk: Увійти за допомогою Google

en: Log in.
uk: Вхід.

en: Log out
uk: Вихід

en: Log out
uk: Вихід

en: Log out and try again with a different user.
uk: Вийдіть і спробуйте ще раз з іншим користувачем.

en: Logging on to the catalog has not been enabled by the library.
uk: Вхід до каталогу не був дозволений бібліотекою.

en: Login
uk: Логін

en: Login page
uk: Сторінка для входу

en: Login:
uk: Логін:

en: Looks up a patron in the ILS by an identifier, and returns the ILS identifier for that patron, aka the patron identifier.
uk: Пошук користувача АБІС за певним ідентифікатором, й надання системного ідентифікатора користувача в АБІС.

en: Lost item
uk: Втрачений примірник

en: Lost item processing fee refund
uk: Відшкодування вартості обробки втраченого примірника

en: MARC
uk: МАРК

en: MARC (Unicode/UTF-8)
uk: МАРК (Юнікод/UTF-8)

en: MARC (Unicode/UTF-8, Standard)
uk: МАРК (Юнікод/UTF-8, стандартний)

en: MARC (non-Unicode/MARC-8)
uk: МАРК (не Юнікод/MARC-8)

en: MARC Card View
uk: Вигляд МАРК-картки

en: MARC View
uk: Перегляд у МАРК

en: MARC details
uk: Подробиці в МАРК

note: %1$s:  biblio.biblionumber | html %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: MARC details for record no. %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Подробиці в МАРК для бібзапису № %s &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: MARC view
uk: Перегляд у МАРК

note: %1$s:  bibliotitle | html
en: MARC view: %s
uk: Перегляд у МАРК: %s

en: Main address
uk: Основна адреса

en: Main contact method:
uk: Основний спосіб звʼязку:

en: Make a
uk: Зробіть

en: Make an
uk: Зробити

en: Make payment
uk: Здійснити оплату

en: Male:
uk: чоловік:

en: Managed by
uk: Ведеться ким

en: Managed by:
uk: Ведеться:

en: Match:
uk: Збіг:

en: Materials specified
uk: Зазначення матеріалів

en: Message sent
uk: Повідомлення вислане

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Messages for you
uk: Повідомлення для Вас

en: Middle name:
uk: По батькові:

note: SCRIPT
en: Minimum amount needed by this service is %s
uk: Мінімальна сума, необхідна для цієї послуги — %s

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Missing (damaged)
uk: Відсутнє (пошкоджено)

en: Missing (lost)
uk: Відсутнє (втрачено)

en: Missing (never received)
uk: Відсутнє (ніколи не отримувано)

en: Missing (sold out)
uk: Відсутнє (розпродано)

note: %1$s:  subscription.missinglist | html | html_line_break
en: Missing issues: %s
uk: Відсутні випуски: %s

en: Modify
uk: Змінити

en: More details
uk: Докладніше

en: More options
uk: Більше параметрів

en: More searches
uk: Додаткові пошуки

en: Most popular
uk: Найпопулярніші заголовки

en: Most popular titles
uk: Найпопулярніші назви

en: Musical recording
uk: музичний запис

en: N/A
uk: не доступно

en: NEW
uk: НОВИЙ

en: NT
uk: БВТ

en: Name
uk: Назва

note: ABBR
en: Narrower Term
uk: Більш вузький термін

en: Never
uk: Ніколи

en: Never expires
uk: Немає терміну дії

note: %1$s:  END %2$s:  ELSE
en: Never expires %s %s
uk: Немає терміну дії %s %s

en: New
uk: Нове

en: New card
uk: Новий читацький квиток

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc' biblio=review
en: New comment on %s
uk: Новий коментар на заголовок: %s

en: New interlibrary loan request
uk: Новий запит міжбібліотечного абонементу

en: New list
uk: Новий список

en: New password:
uk: Новий пароль:

en: New purchase suggestion
uk: Нова пропозиція на придбання

en: New search
uk: Новий пошук

en: New tag(s), separated by a comma:
uk: Нові мітки, відокремлені комами:

en: New tag:
uk: Нова мітка:

en: News
uk: Новини

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: News from %s%s%sthe library%s
uk: Новини з %s бібліотеки „%s“%s бібліотеки %s

en: Next
uk: Наступне

en: Next
uk: Наступне

en: Next &gt;&gt;
uk: Далі &gt;&gt;

en: Next available item
uk: Наступний доступний примірник.

en: No
uk: ні

en: No
uk: ні

en: No account was found with the provided information.
uk: Не знайдено жодного облікового запису за наданою інформацією.

en: No article requests can be made for this record.
uk: Для цього запису неможливо зробити замовлення на статтю.

en: No changes were made.
uk: Не було зроблено жодних змін.

en: No checkout history to delete
uk: Немає історії видач яку б можна було вилучити

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: No checkouts
uk: Немає видач

en: No cover image available
uk: Зображення обкладинки не доступне

note: SCRIPT
en: No data available in table
uk: Немає даних у таблиці

note: SCRIPT
en: No entries to show
uk: Немає записів для відображення

note: SCRIPT
en: No holds
uk: Немає замовлень

en: No items available.
uk: Немає доступних примірників.

en: No limit
uk: Без обмежень

en: No longer renewable
uk: Більше не продовжуване

note: SCRIPT
en: No matching records found
uk: Відповідних записів не знайдено

en: No news to display.
uk: Немає новин.

en: No operation parameter has been passed.
uk: Жодного параметра для операції не було подано.

en: No other items.
uk: Немає інших примірників.

en: No physical items for this record
uk: Немає реальних примірників для цього запису

en: No private lists
uk: Немає приватних списків

en: No private lists.
uk: Немає приватних списків.

en: No public lists.
uk: Немає загальних списків.

en: No record was removed.
uk: Жодного запису не вилучено.

en: No renewals allowed
uk: Не дозволено більше продовжувати

en: No reserves have been selected for this course.
uk: Жодного примірника не вибрано для резервування в цьому курсі.

note: SCRIPT
en: No results found in the library's %s collection
uk: Нічого не знайдено у бібліотечному зібранні %s

note: SCRIPT
en: No results found in the library's OverDrive collection.
uk: Нічого не знайдено у бібліотечному зібранні на OverDrive.

en: No results found!
uk: Нічого не знайдено!

note: SCRIPT
en: No suggestion was selected
uk: Жодної пропозиції не було відібрано

note: SCRIPT
en: No tag was specified.
uk: Мітка не була вказана.

en: No tags from this library for this title.
uk: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви.

en: No, I do not agree. Please remove my account within a reasonable time.
uk: Ні, я не згоден. Видаліть мій обліковий запис упродовж прийнятного часу.

note: SCRIPT
en: No, do not cancel article request
uk: Ні, не скасовувати замовлення на статтю

note: SCRIPT
en: No, do not cancel hold
uk: Ні, не скасовувати замовлення

note: SCRIPT
en: No, do not delete
uk: Ні, не вилучати

note: SCRIPT
en: No, do not delete suggestion
uk: Ні, не вилучати пропозицію

note: SCRIPT
en: No, do not delete suggestions
uk: Ні, не вилучати пропозиції

note: SCRIPT
en: No, do not remove sharing
uk: Ні, не вилучати спільний доступ

note: SCRIPT
en: No, do not resume holds
uk: Ні, не відновлювати замовлення

en: Nobody
uk: нікому

en: Non-fiction
uk: документальна література

en: Non-musical recording
uk: немузичний запис

en: None
uk: немає

en: None of the libraries are available for pickup location.
uk: Жодна з бібліотек не доступна як місце для отримання.

en: None specified:
uk: не зазначено:

en: Normal view
uk: Звичайний вигляд

en: Not allowed
uk: Не дозволено

note: %1$s:  PROCESS error_message messages=error.messages
en: Not checked in %s
uk: Не видано (%s)

en: Not finding what you're looking for?
uk: Не знайшли того за чим шукали?

note: For the first occurrence, %1$s:  IF restricted_lib
en: Not for loan %s
uk: Не для випозичання %s

note: For the first occurrence, %1$s:  item.notforloan | html
en: Not for loan (%s)
uk: Не для випозичання (%s)

en: Not issued
uk: Не випускалося

en: Not on hold
uk: Не замовлено

en: Not renewable
uk: Не продовжуване

en: Not what you expected? Check for
uk: Не те, що Ви очікували? Перевірте

en: Note
uk: Примітка

en: Note:
uk: Примітка:

en: Note:
uk: Примітка:

en: Note: Library policy does not allow hold/pickup of an item available locally. Please come to the library to retrieve these items
uk: Примітка: бібліотечні правила не дозволяють замовляти / забирати з собою примірник, що доступний локально. Будь ласка, приходьте у бібліотеку, щоб отримати ці примірники

en: Note: This feature only available to French catalogs where ISBD subjects have been populated, and an index built by separate script.
uk: Примітка: ця можливість доступна лише для французьких каталогів, де є заповнені теми ISBD та будується індекс з допомогою окремого сценарію.

en: Note: Your comment must be approved by a librarian.
uk: Примітка: Ваш коментар повинен схвалити бібліотекар.

en: Note: you can only delete your own tags.
uk: Примітка: Ви можете вилучати лише власні мітки.

note: SCRIPT
en: Note: you can only tag an item with a given term once. Check 'My Tags' to see your current tags.
uk: Примітка: Ви можете надати примірнику лише одну мітку з даним терміном. Перегляньте „Мої мітки“, щоб побачити Ваші поточні мітки.

en: Note: your comment contained illegal markup code. It has been saved with the markup removed, as below. You can edit the comment further, or cancel to retain the comment as is.
uk: Зауважте: Ваш коментар містив недозволений код розмітки. Коментар був збережений а розмітка вилучена, як видно нижче. Ви можете редагувати свій коментар далі, або ж скасувати, щоб залишити коментар, як є.

note: SCRIPT
en: Note: your tag contained markup code that was removed. The tag was added as
uk: Примітка: Ваша мітка містила код розмітки, який було вилучено. Мітку додано як

en: Notes
uk: Примітки

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.notes | $raw
en: Notes : %s
uk: Примітки: %s

en: Notes/Comments
uk: Примітки/коментарі

en: Notes:
uk: Примітки:

en: Nothing
uk: Нічого

note: SCRIPT
en: Nothing has been selected. Check the box for each item you want to renew
uk: Нічого не вибрано. Встановіть прапорець для кожного примірника, який Ви хочете продовжити

en: Notice:
uk: Зауваження:

en: Novelist Select
uk: NoveList Select, EBSCO

en: Novelist Select:
uk: NoveList Select, EBSCO:

en: Number
uk: Номер

en: Number of holds:
uk: Кількість замовлень:

note: For the first occurrence, %1$s:  count | html
en: Number of records used in: %s
uk: Кількість записів, які використовуються: %s

note: INPUT type=submit
en: OK
uk: Гаразд

en: OR
uk: АБО

en: On hold
uk: Замовлено

en: On order
uk: Замовлено

en: On-site checkouts
uk: Видачі на місці

en: Once the library has processed those suggestions you will be able to place more.
uk: Після того, як бібліотека опрацює ці пропозиції Ви зможете розмістити більше.

en: One or more holds were not placed due to existing holds.
uk: Одне або більше замовлень не було розміщено через існуючі замовлення.

en: Online resources:
uk: Ресурси он-лайн:

note: %1$s:  ComponentParts.size | html
en: Only %s results are shown:
uk: Показано лише %s результатів:

en: Only certain fields (marked in red) are required, but the more information you enter the easier it will be for the librarians to find the title you're requesting. The "Notes" field can be used to provide any additional information.
uk: Тільки деякі поля (відмічені червоним кольором) є обов’язковими, однак чим більш докладну інформацію Ви надасте, тим легше буде бібліотекарям відшукати назву, про яку Ви запитуєте. Поле „Примітки“ може бути використане для надання будь-якої додаткової інформації.

en: Only items currently available for loan or reference
uk: Лише примірники доступні зараз для видачі чи ознайомлення

en: Order by author
uk: Впорядкувати за автором

en: Order by date
uk: Впорядкувати за датою

en: Order by title
uk: Впорядкувати за назвою

en: Order by:
uk: Впорядкувати за:

en: Other editions
uk: Інші видання

en: Other editions of this work
uk: Інші видання цієї праці

en: Other forms:
uk: Інші форми:

note: %1$s:  ' ( ' _ (otheritemloop.size || 0) _ ' )' | html
en: Other holdings %s
uk: Інші фонди %s

en: Other names:
uk: Інші використовувані імена:

en: Other phone
uk: Інший телефон

en: Other phone:
uk: Інший телефон:

en: Other:
uk: інше:

en: OverDrive account
uk: Обліковий запис OverDrive

note: For the first occurrence, %1$s:  q | html
en: OverDrive search for '%s'
uk: Пошук на OverDrive за „%s“

note: %1$s:  q | html %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: OverDrive search for '%s' &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Пошук на OverDrive за „%s“ &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  priority | html
en: Overall queue priority: %s
uk: Загальний пріоритет у черзі замовлень: %s

note: %1$s:  overdues_count | html
en: Overdue (%s)
uk: Прострочення (%s)

en: Overdues
uk: Прострочення

en: Owner only
uk: лише власнику

en: Pages
uk: Сторінки

en: Pages:
uk: Сторінки:

en: Parameters
uk: Параметри

en: Password
uk: Пароль

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Password contains leading and/or trailing spaces
uk: Пароль містить передуючі чи кінцеві прогалини

note: For the first occurrence, %1$s:  patron.category.effective_min_password_length | html
en: Password must be at least %s characters long.
uk: Пароль повинен складатися з не менше аніж %s символів.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Password must contain at least %s characters
uk: Пароль повинен містити принаймні %s символів

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Password must contain at least %s characters, including UPPERCASE, lowercase and numbers
uk: Пароль повинен містити принаймні %s символів, включаючи ВЕРХНІЙ регістр, літери та цифри

en: Password must contain at least one digit, one lowercase and one uppercase.
uk: Пароль повинен містити принаймні одну цифру, одну малу і одну велику літери.

en: Password must not contain leading or trailing whitespaces.
uk: Пароль не повинен містити передуючі чи кінцеві прогалини!

en: Password not valid
uk: Пароль недійсний

en: Password recovery
uk: Відновлення забутого пароля

en: Password updated
uk: Пароль оновлено

en: Password:
uk: Пароль:

en: Passwords do not match!
uk: Паролі не збігаються!

en: Patent document
uk: патентний документ

note: %1$s:  review.datereviewed | $KohaDates
en: Patron comment on %s
uk: Коментар користувача від %s

en: Pay selected fines and charges
uk: Оплатити вибрані пені та сплати

en: Payment
uk: Оплата

en: Payment applied:
uk: Оплата застосовується:

en: Payment method
uk: Спосіб сплати

en: Pending hold
uk: Замовлення на розгляді

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone:
uk: Телефон:

en: Phone:
uk: Телефон:

en: Photocopy
uk: фотокопія

en: Pick up location:
uk: Місце отримання:

en: Pickup library
uk: Місце отримання

en: Pickup library:
uk: Місце отримання:

en: Pickup location
uk: Місце отримування

note: SCRIPT
en: Place a hold on
uk: Встановити замовлення на

en: Place a hold on
uk: Встановити замовлення на

note: SCRIPT
en: Place a hold on:
uk: Встановити замовлення на:

en: Place article request
uk: Розмістити замовлення статті

note: %1$s:  biblio.title | html
en: Place article request for %s
uk: Розмістити замовлення статті на „%s“

en: Place hold
uk: Замовити

en: Place hold
uk: Замовити

note: INPUT type=submit
en: Place request
uk: Розмістити запит

en: Placed on
uk: Розміщено

en: Places
uk: Місця

en: Placing a hold
uk: Встановити замовлення

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Placing a hold &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Встановлення замовлення &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Please also note that the library staff can't update these values for you: it's your privacy!
uk: Зверніть увагу, що працівники бібліотеки не можуть встановити ці значення для Вас: це Ваше приватне життя!

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Please choose a download format
uk: Будь ласка, виберіть формат звантаження

en: Please choose against which one you would like to authenticate:
uk: Будь ласка, виберіть через який Ви хотіли б автентифікуватися:

en: Please choose your privacy rule:
uk: Будь ласка, виберіть Ваше правило конфіденційності:

en: Please click the link in this email to finish the process of resetting your password.
uk: Будь ласка, натисніть на посилання в цьому листі, щоб завершити процес скидання пароля.

en: Please confirm that you do not want to receive email when a new issue arrives for this subscription.
uk: Підтвердьте, що Ви не хочете отримувати повідомлення електронною поштою про надходження нового випуску для цієї передплати.

en: Please confirm the checkout:
uk: Будь ласка, підтвердьте видачу:

en: Please confirm your registration
uk: Будь ласка, підтвердьте свою реєстрацію

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Please confirm your registration &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Будь ласка, підтвердьте свою реєстрацію &rsaquo; %s%s%s Коха %s Електронний каталог

en: Please contact a librarian for details.
uk: Будь ласка, зверніться до бібліотекаря для отримання додаткової інформації.

en: Please contact a library staff member if you are unsure of your mobile service provider, or you do not see your provider in this list.
uk: Будь ласка, зверніться до співробітника бібліотеки, якщо не впевнені у своєму постачальнику послуг мобільного зв’язку, або ж не бачите свого постачальника у цьому переліку.

en: Please contact the library if you need further assistance.
uk: Будь ласка, зверніться в бібліотеку, якщо Вам потрібна додаткова допомога.

en: Please correct and resubmit.
uk: Будь ласка, виправте це і подайте знову.

en: Please do not use this mail to request or renew books.
uk: Будь ласка, не використовуйте цю пошту для запиту чи продовження книг.

note: SCRIPT
en: Please enter a valid URL.
uk: Будь ласка, введіть чинне URL-посилання.

note: SCRIPT
en: Please enter a valid date (ISO).
uk: Будь ласка, введіть правильну дату (ISO).

note: SCRIPT
en: Please enter a valid date.
uk: Будь ласка, введіть правильну дату.

note: SCRIPT
en: Please enter a valid email address.
uk: Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти.

note: SCRIPT
en: Please enter a valid number.
uk: Будь ласка, введіть правильне число.

note: SCRIPT
en: Please enter a valid phone number.
uk: Будь ласка, введіть дійсний номер телефону.

note: SCRIPT
en: Please enter a value between {0} and {1} characters long.
uk: Будь ласка, введіть значення довжиною від {0} по {1} символів.

note: SCRIPT
en: Please enter a value between {0} and {1}.
uk: Будь ласка, введіть значення між {0} та {1}.

note: SCRIPT
en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
uk: Будь ласка, введіть значення, яка дорівнює або перевищує {0}.

note: SCRIPT
en: Please enter a value less than or equal to {0}.
uk: Будь ласка, введіть значення менше або рівне {0}.

note: SCRIPT
en: Please enter at least {0} characters.
uk: Будь ласка, введіть не менше щонайменше {0} символів.

note: SCRIPT
en: Please enter no more than {0} characters.
uk: Будь ласка, введіть не більше {0} символів.

en: Please enter numbers only. Prefix the number with + if including the country code.
uk: Введіть лише цифри. Поставте перед префіксом номер +, якщо додається код країни.

note: SCRIPT
en: Please enter only digits.
uk: Будь ласка, вводьте лише цифри.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Please enter the same password as above
uk: Будь ласка, введіть той самий пароль, що і вище

note: SCRIPT
en: Please enter the same value again.
uk: Будь ласка, введіть те ж значення знову.

en: Please enter your card number:
uk: Будь ласка, введіть номер Вашого квитка:

en: Please fill out this form to make a purchase suggestion. You will receive an email when the library processes your suggestion.
uk: Будь ласка, заповніть цю форму, щоб запропонувати для бібліотеки нове придбання. Ви будете проінформовані електронною поштою, коли бібліотека розгляне Вашу пропозицію.

note: SCRIPT
en: Please fix this field.
uk: Будь ласка, виправте це поле.

en: Please log in to the catalog and try again.
uk: Будь ласка, увійдіть в каталог і спробуйте ще раз.

en: Please note that information on any book still checked-out must be kept by the library no matter which privacy option you choose.
uk: Будь ласка, зауважте, що інформація про будь-яку все ще видану книгу, повинна зберігатися в бібліотеці не залежно від рівня конфіденційності, який Ви оберете.

en: Please note that the Google login will only work if you are using the e-mail address registered with this library.
uk: Зверніть увагу, що вхід через Google буде працювати лише якщо Ви використовуєте адресу електронної пошти, зареєстровану у цій бібліотеці.

en: Please note that the attached file is a MARC bibliographic records file which can be imported into personal bibliographic software like EndNote, Reference Manager or ProCite.
uk: Будь ласка, зауважте, що приєднаний файл з бібліографічними даними є в МАРК-форматі, який можна імпортувати до персонального бібліографічного програмного забезпечення на кшталт EndNote, Reference Manager чи ProCite.

en: Please note, the last person to return an item is tracked for the management of items returned damaged.
uk: Зверніть увагу, що з метою обробки пошкоджених повернутих примірників відстежується персона, що останньою повернула примірник.

en: Please note:
uk: Будь ласка, відзначте:

en: Please note:
uk: Будь ласка, відзначте:

en: Please save your consent below or log out. Thank you!
uk: Будь ласка, збережіть Вашу згоду нижче або вийдіть із системи. Дякуємо!

note: SCRIPT
en: Please select a specific item for this article request.
uk: Будь ласка, виберіть конкретний примірник для замовлення цієї статті.

note: SCRIPT
en: Please select a tag to delete.
uk: Будь ласка, виберіть мітку для видалення.

en: Please try again with plain text.
uk: Будь ласка, спробуйте ще раз з простим текстом.

en: Please type the following characters into the preceding box:
uk: Будь ласка, введіть наступні символи в попередньому полі:

note: OPTGROUP
en: Popularity
uk: Популярність

en: Popularity (least to most)
uk: Популярність (від меншої до більшої)

en: Popularity (most to least)
uk: Популярність (від більшої до меншої)

en: Post your comments on this title.
uk: Опублікуйте Ваш коментар для цієї одиниці.

note: %1$s:  IF template.name.match('opac-main.tt')
en: Powered by %s
uk: Працює на АБІС %s

en: Pre-adolescent
uk: середній шкільний

en: Preferred form:
uk: Рекомендована форма:

en: Preferred language for notices:
uk: Бажана мова для сповіщень:

en: Preschool
uk: дошкільний вік

note: SCRIPT
en: Press <i>ctrl</i> or <i>⌘</i> + <i>C</i> to copy the table data<br>to your system clipboard.<br><br>To cancel, click this message or press escape.
uk: Натисніть комбінацію клавіш <i>Ctrl</i> або <i>⌘</i> + <i>C</i>, щоб скопіювати дані таблиці <br> в буфер обміну в системі. <br> <br> Щоб скасувати, клацніть це повідомлення або натисніть клавішу <i>Esc</i>.

en: Previous
uk: Попереднє

en: Previous
uk: Попереднє

en: Previous sessions
uk: Попередні сеанси

en: Primary
uk: молодший шкільний

en: Primary email
uk: Ел.пошта (основна)

en: Primary email:
uk: Основна електронна пошта:

en: Primary phone
uk: Основний телефон

en: Primary phone:
uk: Основний телефон:

en: Print
uk: Друк

en: Print list
uk: Видрукувати список

note: SCRIPT
en: Print receipt and end session
uk: Роздрукувати квитанцію та завершити сесію

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Priority:
uk: Пріоритет:

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Privacy rule
uk: Правило конфіденційності

en: Private
uk: Приватний

note: OPTGROUP
en: Private lists
uk: Приватні списки

note: OPTGROUP
en: Private lists shared with me
uk: Приватні списки, якими поділилися зі мною

en: Problem found on page:
uk: Проблему знайдено на сторінці:

en: Processing
uk: Опрацювання триває

note: SCRIPT
en: Processing...
uk: Опрацювання триває…

en: Programmed texts
uk: програмовані тексти

en: Pronouns:
uk: Займенники:

en: Provider:
uk: Постачальник:

en: Public
uk: Спільний

note: OPTGROUP
en: Public lists
uk: Загальні списки

note: OPTGROUP
en: Public lists:
uk: Загальні списки:

en: Publication date
uk: Дата публікації

en: Publication date range
uk: Діапазон дат публікації:

en: Publication place:
uk: Місце публікації:

en: Publication/Copyright date: Newest to oldest
uk: Дата публікації / авторського права: від новітніх до найстаріших

en: Publication/Copyright date: Oldest to newest
uk: Дата публікації / авторського права: від найстаріших до новітніх

en: Publication:
uk: Публікація:

note: %1$s:  BIBLIO_RESULT.publishercode | $raw %2$s:  IF ( BIBLIO_RESULT.publicationyear ) %3$s:  BIBLIO_RESULT.publicationyear | $raw %4$s:  END %5$s:  IF ( BIBLIO_RESULT.pages ) %6$s:  BIBLIO_RESULT.pages | $raw %7$s:  END %8$s:  IF BIBLIO_RESULT.item('size') %9$s:  BIBLIO_RESULT.item('size') | html %1
en: Published by: %s %s in %s %s %s , %s %s %s , %s %s
uk: Опубліковано: %s %s у %s %s %s, %s %s %s, %s %s

note: %1$s:  koha_new.published_on | $KohaDates %2$s:  IF ( show_author && koha_new.author )
en: Published on %s %s by
uk: оприлюднено %s %s /

en: Publisher
uk: Видавництво

en: Publisher location
uk: Місце видання

en: Publisher:
uk: Видавництво:

en: Purchase suggestions
uk: Пропозиції на придбання

en: Quantity:
uk: Кількість:

en: Quote of the day
uk: Цитата дня

en: RIS (Zotero, EndNote, others)
uk: RIS (Zotero, EndNote та інші)

note: %1$s:  shelf.shelfname | html
en: RSS feed for public list %s
uk: Стрічка новин RSS для загального списку „%s“

en: RT
uk: ПТ

note: INPUT type=submit name=rate_button
en: Rate me
uk: Оцініть мене

en: Re-type new password:
uk: Ще раз введіть новий пароль:

en: Really fuzzy
uk: Дійсно нечітко

en: Reason for suggestion:
uk: Причина пропозиції:

en: Recalls
uk: Вимоги щодо повернення

note: %1$s:  RECALLS.count | html
en: Recalls (%s)
uk: Вимоги щодо повернення (%s)

en: Recalls have not been enabled. Please contact your library.
uk: Вимоги щодо повернення не задіяні. Будь ласка, зверніться у бібліотеку.

en: Recalls history
uk: Хронологія вимог щодо повернення

en: Received date
uk: Дата отримання

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Recent comments &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Недавні коментарі &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Record URL
uk: URL запису

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Record blocked &rsaquo; %s %s %s Koha online %s catalog
uk: Запис заблоковано &rsaquo; %s %s %s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Record not found
uk: Запис не знайдено

en: Record title
uk: Назва запису

en: RecordedBooks account
uk: Обліковий запис RecordedBooks

note: For the first occurrence, %1$s:  q | html
en: RecordedBooks search for '%s'
uk: Пошук на RecordedBooks за „%s“

note: %1$s:  q | html %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: RecordedBooks search for '%s' &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Пошук на RecordedBooks за „%s“ &rsaquo; %s%s%s Коха %s Електронний каталог

en: Refine your search
uk: Уточніть Ваш пошук

en: Register a new account
uk: Зареєструємо новий обліковий запис

en: Register here.
uk: Зареєструйтесь тут.

en: Registration complete
uk: Реєстрацію завершено

en: Registration complete!
uk: Реєстрація завершена!

en: Registration invalid!
uk: Реєстрація не вдалася!

en: Regular print
uk: звичайний друк

note: ABBR
en: Related Term
uk: Пов’язаний термін

en: Relative
uk: Родич

en: Relatives' charges
uk: Сплати родичів

en: Relatives' checkouts
uk: Видачі родичів

en: Relevance
uk: Ранжування

en: Remove
uk: Вилучити

note: A
en: Remove facet %s
uk: Вилучити грань %s

note: A
en: Remove field
uk: Вилучити поле

note: SCRIPT
en: Remove from list
uk: Вилучити зі списку

en: Remove from this list
uk: Вилучити з цього списку

note: INPUT type=submit
en: Remove selected items
uk: Вилучити вибрані одиниці

note: INPUT type=submit
en: Remove selected searches
uk: Вилучити вибрані пошукові запити

en: Remove share
uk: Вилучити спільне використання списку

en: Remove share
uk: Вилучити спільне використання списку

en: Renew
uk: Продовжити

en: Renew all
uk: Продовжити усі

en: Renew item
uk: Продовжити примірник

en: Renew selected
uk: Продовжити вибрані

en: Renewed!
uk: Продовжено!

en: Report a problem
uk: Повідомити про проблему

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Report a problem &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Повідомлення про проблему &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Report issues and broken links
uk: Повідомити про проблеми і непрацюючі посилання

en: Request ID
uk: Ідентифікатор запиту

en: Request ID:
uk: Ідентифікатор запиту:

en: Request article
uk: Замовити статтю

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Request article &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Замовлення статті &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Request cancellation
uk: Скасування запиту

en: Request placed
uk: Запит розміщено

en: Request placed:
uk: Запит розміщено:

en: Request specific item type:
uk: Запит визначеного типу примірника:

en: Request type
uk: Тип запиту

en: Request type:
uk: Тип запиту:

en: Request updated
uk: Запит оновлено

en: Requested from
uk: Запитано від

en: Requested from:
uk: Запитано від:

en: Requested item:
uk: Запитуваний примірник:

en: Required
uk: обов’язкове

note: INPUT type=submit
en: Resort list
uk: Пересортувати список

en: Results
uk: Результати пошуку

note: %1$s:  from | html %2$s:  to | html %3$s:  total | html
en: Results %s to %s of %s
uk: Результати пошуку з %s до %s зі %s

note: %1$s:  ms_value | html
en: Results of search for '%s'
uk: Результати пошуку за „%s“

en: Results per page:
uk: Результатів на сторінку:

en: Resume
uk: Відновити

en: Resume all suspended holds
uk: Відновити усі призупинені замовлення

en: Resume hold
uk: Відновити замовлення

en: Return this item
uk: Повернути цей примірник

note: INPUT type=submit name=confirm
en: Return to account summary
uk: Повернутися до зведення про обліковий запис

en: Return to fine details
uk: Повернутися до подробиць про пені

note: INPUT type=submit
en: Return to my account
uk: Повернутися до мого облікового запису

en: Return to the catalog home page.
uk: Повернутися на головну сторінку каталогу.

en: Return to the last advanced search
uk: Повернутися до останнього детальнішого пошуку

en: Return to the main page
uk: Повернутися на домашню сторінку

en: Return to the self-checkout
uk: Повернутися до самообслуговування

en: Return to your lists
uk: Повернутися до Ваших списків

en: Returns a patron's status information from Koha.
uk: Повертає інформацію про статус користувача у Коха.

en: Returns information about the services available on a particular item for a particular patron.
uk: Повертає інформацію про послуги, доступні над конкретним примірником для конкретного користувача.

en: Returns specified information about the patron, based on options in the request. This function can optionally return patron's contact information, fine information, hold request information, loan information, and messages.
uk: Повертає вказану інформацію про користувача, на основі параметрів запиту. Ця функція може факультативно повертати контактні дані користувача, інформацію про пеню, запити на замовлення, інформацію про випозичання та повідомлення.

en: Reviews
uk: рецензії

en: Reviews from LibraryThing.com:
uk: Огляди від LibraryThing.com:

en: Reviews provided by Syndetics
uk: Огляди, надані Syndetics

en: Routing lists
uk: Списки скерування

en: SMS number:
uk: Номер для SMS:

en: SMS provider:
uk: Постачальник SMS:

en: Salutation:
uk: Вітання:

note: INPUT type=submit
en: Save
uk: Зберегти

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Save record
uk: Зберегти запис

en: Save to another list
uk: Зберегти у іншому списку

en: Save to lists
uk: Зберегти у списках

en: Save to your lists
uk: Зберегти у Ваших списках

en: Scan a new item or enter its barcode:
uk: Проскануйте нову одиницю або введіть її штрих-код:

en: Scan each item and wait for the page to reload before scanning the next item. The checked-out item should appear in your checkouts list. The submit button only needs to be clicked if you enter the barcode manually.
uk: Скануйте кожен примірник та очікуйте на перезавантаження сторінки перед тим як сканувати наступний примірник. Виданий примірник повинен зʼявитися у списку Ваших видач. На кнопку „Прийняти“ необхідно клацати лише у випадку, якщо Ви вводите штрих-код вручну.

en: Scan each item or enter its barcode. A list with the entered barcodes will be displayed.
uk: Зіскануйте кожен примірник чи введіть його штрих-код. Буде відображено список із введеними штрих-кодами.

en: Scan the item or enter its barcode:
uk: Проскануйте новий примірник або введіть його штрих-код:

note: INPUT type=submit name=do
en: Search
uk: Пошук

note: LINK
en: Search %s
uk: Пошук %s

en: Search for this title in:
uk: Шукати за цією назвою у:

note: A
en: Search for works by this author
uk: Шукати роботи цього автора

en: Search for:
uk: Шукати:

en: Search history
uk: Історія пошуків

en: Search options:
uk: Параметри пошуку:

en: Search results
uk: Результати пошуку

note: NAV
en: Search results pagination
uk: Пагінація результатів пошуку

en: Search suggestions
uk: Пошук пропозицій

en: Search type:
uk:  з типом пошуку:

en: Search unsuccessful
uk: Пошук не був успішний

note: SCRIPT
en: Search:
uk: Шукати:

note: SCRIPT
en: Searching %s...
uk: Шукаємо на %s...

note: SCRIPT
en: Searching OverDrive...
uk: Шукаємо на OverDrive…

en: Secondary email
uk: Ел. пошта (додаткова)

en: Secondary email:
uk: Додаткова електронна пошта:

en: Secondary phone
uk: Додатковий телефон

en: Secondary phone:
uk: Додатковий телефон:

en: Section
uk: Розділ курсу

en: Section:
uk: Розділ курсу:

note: IMG
en: See Baker & Taylor
uk: Подивитися у книгарні „Baker &amp; Taylor“

en: See also:
uk: Див. також:

note: A
en: See: %s%s%snext biblio%s
uk: Див.: %s%s%s наступний запис %s

note: A
en: See: %s%s%sprevious biblio%s
uk: Див.: %s%s%s попередній запис %s

en: Select a list
uk: Вибираємо список

en: Select a specific item:
uk: Виберіть конкретний примірник:

en: Select all
uk: Вибрати усе

en: Select none
uk: Не обирати жодного

note: INPUT type=checkbox name=biblionumber
en: Select search result: %s
uk: Виберіть результат пошуку: %s

en: Select searches to:
uk: Виберіть пошуки, щоб:

en: Select suggestions to:
uk: Виберіть пропозиції, щоб:

en: Select the item(s) to search
uk: Виберіть значення для пошуку:

en: Select titles to:
uk: Виберіть назви, щоб:

en: Select titles to:
uk: Виберіть назви, щоб:

en: Self check-in help
uk: Допомога по самостійному поверненні

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Self checkout &rsaquo; %s%s%sKoha %s
uk: Самостійна видача &rsaquo; %s%s%s Коха %s

en: Self checkout help
uk: Допомога по самостійній видачі

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Self checkout help &rsaquo; %s%s%sKoha %s
uk: Довідка з самостійної видачі &rsaquo; %s%s%s Коха %s

en: Send
uk: Вислати

en: Send email
uk: Надіслати листа ел. пошти

en: Send list
uk: Надіслати список

en: Send problem report to:
uk: Надіслати звіт про проблему:

en: Send to device
uk: Надіслати на пристрій

en: Sending your cart
uk: Надсилання Вашого кошика

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Sending your cart &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Надсилання Вашого кошика &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Sending your list
uk: Висилання Вашого списку

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Sending your list &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Надсилання Вашого списку &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Serial
uk: Серіальне видання

en: Serial collection
uk: Зібрання серіального видання

en: Serial collections
uk: Зібрання серіального видання

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.serial | $raw
en: Serial: %s
uk: Серіальне видання: %s

en: Series
uk: Серія

en: Series information:
uk: Інформація про серію:

en: Series title
uk: Назва серії

en: Session lost
uk: Сесію втрачено

en: Settings updated
uk: Налаштування оновлено

en: Share
uk: Поділитися

en: Share a list
uk: Поділитися списком

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Share a list &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Поділіться списком &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Share a list with another patron
uk: Ділимося списком з іншим користувачем

note: A
en: Share by email
uk: Поділитися, відправивши електронною поштою

en: Share list
uk: Поділитися списком

note: A
en: Share on Facebook
uk: Поділитися з друзями на Facebook

note: A
en: Share on LinkedIn
uk: Поділитися на LinkedIn

note: A
en: Share on Twitter
uk: Поділитися в Twitter

en: Shelving location
uk: Поличне розташування

en: Shelving location:
uk: Поличне розташування:

en: Shibboleth Login
uk: Вхід через Шібболет

en: Shibboleth login
uk: Вхід через Шібболет

en: Show
uk: Показати

en: Show 50 items
uk: Показати 50 примірників

note: SCRIPT
en: Show _MENU_ entries
uk: Виводити _MENU_ записів

en: Show all items
uk: Показати усі примірники

en: Show all news
uk: Показати усі новини

note: SCRIPT
en: Show all transactions
uk: Показати усі операції

en: Show last 50 items
uk: Показати останні 50 примірників

en: Show less
uk: Показати менше

note: A
en: Show lists
uk: Показати списки

en: Show more
uk: Показати більше

en: Show more options
uk: Показати більше параметрів

en: Show the top
uk: Показати найпопулярніші

en: Show year:
uk: Показати рік:

note: %1$s:  resultcount | html %2$s:  total | html
en: Showing %s of about %s results
uk: Показані %s з біля %s результатів

en: Showing 50 items.
uk: Показуються останні 50 примірників.

note: SCRIPT
en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_
uk: Показані від _START_ по _END_ з _TOTAL_ загалом

en: Showing all items.
uk: Показані усі примірники.

en: Showing last 50 items.
uk: Показуються останні 50 примірників.

en: Showing only available items
uk: Показати лише доступні примірники

en: Sign in to view availability and checkout items or place holds
uk: Увійдіть, щоб переглянути доступні та видані примірники чи зробити замовлення

en: Similar items
uk: Подібні примірники

en: Simple DC-RDF
uk: Простий DC-RDF

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Some charges for text messages may be incurred when using this service. Please check with your mobile service provider if you have questions.
uk: Деякі сплати за текстові повідомлення можуть виникнути при використанні цієї служби. Будь ласка, зв’яжіться з постачальником послуг мобільного зв’язку, якщо у Вас є питання.

note: %1$s:  failaddress | html
en: Something went wrong while processing the following addresses. Please check them. These are: %s
uk: Щось пішло не так під час обробки наступних адрес.  Будь ласка, перевірте їх.  До них відносяться: %s

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Something went wrong. The note has not been saved
uk: Щось пішло не так. Примітку не було збережено

en: Sorry
uk: Даруйте

en: Sorry,
uk: Даруйте,

en: Sorry, but we could not accept this key. The invitation may have expired. Contact the patron who sent you the invitation.
uk: Вибачте, але ми не можемо прийняти цей ключ.  Запрошення вже прострочено.  Зв’яжіться з користувачем, який відправив Вам запрошення.

en: Sorry, but you did not enter a valid email address.
uk: Вибачте, але Ви не ввели правильну адресу електронної пошти.

en: Sorry, no suggestions.
uk: На жаль, немає пропозицій.

en: Sorry, none of these titles can be placed on hold.
uk: Даруйте, жодна з цих назв не може бути замовлена.

en: Sorry, only the creator of this comment is allowed to change it.
uk: На жаль, лише автор цього коментаря може змінювати його.

note: SCRIPT
en: Sorry, plain view is temporarily unavailable
uk: На жаль, простий вигляд тимчасово недоступний

note: SCRIPT
en: Sorry, tags are not enabled on this system.
uk: Даруйте, але мітки не задіяні у цій системі.

en: Sorry, the CAS login also failed. If you have a local login you may use that below.
uk: На жаль, увійти через CAS також не вдалося. Якщо у Вас є локальний обліковий запис, Ви можете використовувати його нижче.

en: Sorry, the CAS login failed.
uk: На жаль, увійти через CAS не вдалося.

en: Sorry, the requested page is not available
uk: На жаль, запитувана сторінка недоступна

en: Sorry, the system doesn't think you have permission to access this page.
uk: Даруйте, система вважає, що Ви не маєте дозволу на доступ до цієї сторінки.

en: Sorry, there are no results. Try a different search term.
uk: На жаль, результатів немає. Спробуйте інший пошуковий термін.

en: Sorry, this item cannot be checked out at this station.
uk: Даруйте, цей примірник не може бути виданий з цього пункту.

en: Sorry, this self check-in station has lost authentication. Please contact the administrator to resolve this problem.
uk: Даруйте, цей пункт самостійного повернення втратив автентифікацію. Зверніться до адміністратора, щоб вирішити цю проблему.

en: Sorry, this self-checkout station has lost authentication. Please contact the administrator to resolve this problem.
uk: Даруйте, цей пункт самообслуговування втратив автентифікацію. Зверніться до адміністратора, щоб вирішити цю проблему.

en: Sorry, you cannot place holds.
uk: Даруйте, але Ви не можете розмістити замовлення.

note: %1$s:  too_many_reserves | html
en: Sorry, you cannot place more than %s holds.
uk: Даруйте, але Ви не можете мати замовлено більш аніж %s.

en: Sorry, your Google login failed.
uk: На жаль, війти через Google не вдалося.

en: Sorry, your Shibboleth identity does not match a valid library identity.
uk: На жаль, Ваш профіль Шібболет не відповідає чинному профілю у бібліотеці.

en: Sorry, your Shibboleth identity does not match a valid library identity. If you have a local login, you may use that below.
uk: На жаль, Ваш профіль Шібболет не відповідає чинному профілю у бібліотеці. Якщо у Вас є локальний вхід в систему, Ви можете скористатися ним нижче.

en: Sorry, your password cannot be changed online.
uk: На жаль, пароль не можна змінити в Інтернеті.

en: Sorry, your session has timed out. Please log in again.
uk: На жаль, час Вашого сеансу минув. Будь ласка, увійдіть знову.

en: Sort
uk: Сортувати

en: Sort by:
uk: Сортувати за:

en: Sort by:
uk: Сортувати за:

en: Sort this list by:
uk: Сортування цього списку:

en: Source
uk: Джерело

en: Spanish
uk: іспанська

en: Specialized
uk: для фахівців

en: Staff only
uk: лише працівнику бібліотеки

en: Standard number
uk: Стандартний номер

en: Standard number (ISBN, ISSN or other):
uk: Стандартний номер (ISBN, ISSN чи інший):

en: Star ratings
uk: Оцінки зірочками

en: State:
uk: Область, район:

en: Statistics
uk: Статистика

en: Status
uk: Стан

en: Status:
uk: Стан:

en: Step three: Click the 'Finish' button
uk: Крок третій: натисніть на кнопку „Завершити“

en: Step two: Scan the barcode for each item, one at a time
uk: Крок два: проскануйте штрих-код для кожної одиниці, почергово

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Street number:
uk: Номер будинку, квартири:

en: Street type:
uk: Тип вулиці:

en: Subject
uk: Тематика

en: Subject cloud
uk: Хмара тематик

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Subject cloud &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Хмара тематик &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Subject(s)
uk: Тематика(и)

en: Subject:
uk: Тема:

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.subject | $raw
en: Subject: %s
uk: Тематика: %s

note: INPUT type=submit
en: Submit
uk: Прийняти

en: Submit
uk: Прийняти

note: INPUT type=submit
en: Submit and close this window
uk: Подати і закрити це вікно

note: INPUT type=submit
en: Submit changes
uk: Прийняти зміни

note: INPUT type=submit
en: Submit modifications
uk: Прийняти зміни

note: INPUT type=submit
en: Submit note
uk: Подати примітку

note: INPUT type=submit
en: Submit update request
uk: Відправити запит на оновлення

note: INPUT type=submit
en: Submit your suggestion
uk: Подати мою пропозицію

en: Subscribe to a subscription alert
uk: Підписуємося на оповіщення про передплату

note: A
en: Subscribe to email notification on new issues
uk: Підписатися на повідомлення електронною поштою про нові випуски

en: Subscribe to email notification on new issues
uk: Підписатися на повідомлення електронною поштою про нові випуски

note: A
en: Subscribe to recent comments
uk: Підписатися на останні коментарі

note: A
en: Subscribe to this list
uk: Підписатися на цей список

note: A
en: Subscribe to this search
uk: Підписатися на цей пошук

en: Subscription
uk: Передплата

note: %1$s:  subscription.histstartdate | $KohaDates %2$s:  IF ( subscription.histenddate ) %3$s:  subscription.histenddate | $KohaDates %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Subscription from: %s to:%s %s %s now (current)%s
uk: Передплата з: %s до:%s %s %s зараз (нині)%s

note: %1$s:  subscription_LOO.bibliotitle | html
en: Subscription information for %s
uk: Інформація про передплату для %s

en: Subscription title
uk: Назва передплати

en: Subscription:
uk: Передплата:

en: Subscriptions
uk: Передплати

note: %1$s:  subscriptionsnumber | html
en: Subscriptions ( %s )
uk: Передплати (%s)

en: Suggest for purchase
uk: Запропонувати для придбання

en: Suggested by anyone
uk: Запропоновано будь-ким

en: Suggested by me
uk: Запропоновано мною

en: Suggested by:
uk: Запропоновано ким:

en: Suggested for
uk: Запропоновано для

en: Suggested for:
uk: Запропоновано для:

en: Suggested on
uk: Запропоновано на

en: Suggestions
uk: Пропозиції

en: Summary
uk: Зведення

en: Surname:
uk: Прізвище:

en: Surveys
uk: огляди

en: Suspend
uk: Призупинити

en: Suspend all holds
uk: Призупинити усі замовлення

en: Suspend until:
uk: Призупинення до:

note: A
en: Switch languages
uk: Перемикання мов

note: A
en: Syndetics cover image
uk: Зображення обкладинки з Syndetics

en: System maintenance
uk: Технічне обслуговування

en: System-wide only
uk: лише загально-бібліотечні

en: TOC
uk: Зміст

note: TH
en: Table of contents
uk: Зміст

en: Table of contents provided by Syndetics
uk: Зміст, наданий Syndetics

en: Tag
uk: Ознака

en: Tag browser
uk: Оглядач міток:

en: Tag cloud
uk: Хмара міток

en: Tag status here.
uk: Стан мітки тут.

en: Tag status here.
uk: Стан мітки тут.

en: Tag:
uk: Ознака:

en: Tags
uk: Мітки

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Tags &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Мітки &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Tags added:
uk: Додано міток:

en: Tags from this library:
uk: Мітки з цієї бібліотеки:

en: Tags to show from other users:
uk: Показувати міток від інших користувачів:

en: Tags:
uk: Мітки:

en: Technical reports
uk: технічні звіти

en: Term
uk: Термін

en: Term(s):
uk: Терм(и):

en: Thank you
uk: Спасибі Вам!

en: Thank you!
uk: Спасибі Вам!

en: The "Anyone" permission has no actual effect while this list is strictly private.
uk: Дозвіл „будь-кому“ не має реального ефекту, якщо цей список є строго приватним.

en: The "Staff only" permission has no actual effect while this list is strictly private.
uk: Привілей „лише працівнику бібліотеки“ не має фактичного ефекту, оскільки цей список є суто приватним.

note: %1$s:  subscription.opacdisplaycount | html
en: The %s latest issues for this subscription:
uk: Останні %s випуски(-ів) для цієї передплати:

note: %1$s:  limit | html %2$s:  IF selected_itemtype %3$s:  ItemTypes.GetDescription(selected_itemtype) | html %4$s:  END %5$s:  IF ( branch ) %6$s:  Branches.GetName( branch ) | html %7$s:  END %8$s:  IF ( timeLimit != 999 ) %9$s:  timeLimitFinite | html %10$s:  ELSE %11$s:  END
en: The %s most checked-out %s %s %s %s at %s %s %s in the past %s months %s of all time %s
uk: %s найчастіше видаваних заголовків %s типу одиниці „%s“ %s %s у підрозділі „%s“ %s %s за останні %s місяців %s за весь час%s

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: The %s%s%sKoha online%s catalog is offline for system maintenance. We'll be back soon!
uk: %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог на технічному обслуговуванні. Ми повернемось незабаром!

en: The 'Finish' button is presented to start over.
uk: Кнопка „Завершити“ представлена щоб почати знову.

en: The ISBD cloud is not enabled.
uk: Хмара ISBD не задіяна.

en: The browser table is empty. this feature is not fully set-up. See the
uk: Таблиця ієрархічного каталогу порожня. Ця можливість ще не є повністю налаштована. Подивіться у

note: %1$s:  email_add | html
en: The cart was sent to: %s
uk: Кошик висланий до: %s

en: The deletion of your checkout history failed, because there is a problem with the configuration of this feature. Please help to fix the system by informing your library of this error
uk: Вилучення Вашої історії видач не вдалося, тому що виникла проблема з конфігурацією цієї функціональності. Будь ласка, допоможіть виправити систему, проінформувавши Вашу бібліотеку про цю помилку

en: The entered card number is already in use.
uk: Введений номер читацького квитка вже використовуються.

en: The entered card number is the wrong length.
uk: Введений номер читацького квитка має неправильну довжину.

en: The feature of sharing lists is not in use in this library.
uk: Можливість спільного використання списку обумовленими особами не використовується у цій бібліотеці.

note: %1$s:  subscription_LOO.histstartdate | html
en: The first subscription was started on %s
uk: Перша передплата почалася %s

note: SCRIPT
en: The following fields are required and not filled in:
uk: Наступні поля є обов'язковими і не заповнені:

en: The following fields contain invalid information:
uk: Наступні поля містять невірну інформацію:

en: The item has been added to the list.
uk: Примірник доданий у список.

en: The item has been removed from the list.
uk: Примірник вилучений зі списку.

en: The item has not been added to the list. Please check it's not already in the list.
uk: Примірник не доданий у список. Будь ласка, перевірте чи він не є вже у списку.

en: The library has disabled the ability for patrons to create new public lists. If you make your list private, you will not be able to make it public again.
uk: Бібліотекою було відключено можливість користувачам створювати нові загальні списки.  Якщо Ви робите Ваш список приватним, Ви не зможете зробити його загальним пізніше.

en: The link is broken and the page does not exist.
uk: Посилання не працює і сторінка не існує.

en: The link is invalid.
uk: Посилання нечинне.

note: %1$s:  email | html
en: The list was sent to: %s
uk: Список висланий до: %s

note: %1$s:  op | html
en: The operation %s is not supported.
uk: Операція „%s“ не підтримується.

en: The operation results will be displayed for each entered barcode.
uk: Результати операції відображатимуться для кожного введеного штрих-коду.

note: %1$s:  username | html
en: The password has been changed for user "%s".
uk: Пароль було змінено для користувача „%s“.

en: The selected suggestions have been deleted.
uk: Вибрані пропозиції вилучено.

en: The share has been removed.
uk: Спільне використання списку знято.

en: The share has not been removed.
uk: Спільне використання списку не було вилучено.

note: %1$s:  subscription_LOO.histenddate | html
en: The subscription expired on %s
uk: Передплата завершується %s

en: The suggestion has not been added. A suggestion with this title already exists.
uk: Пропозицію не додано. Пропозиція з такою назвою вже існує.

note: %1$s:  message_value | html
en: The transaction id '%s' for this payment is invalid.
uk: Ідентифікатор операції „%s“ для цього платежу є недійсним.

en: The userid
uk: Ідентифікатор користувача

note: %1$s:  subscriptionsnumber | html
en: There are %s subscription(s) associated with this title.
uk: З цією назвою пов’язано передплат: %s.

en: There are no comments on this title.
uk: Немає коментарів для цієї одиниці.

en: There are no items that can be placed on hold.
uk: Даруйте, жоден з цих примірників не може бути замовлений.

en: There are no pending purchase suggestions matching your search.
uk: Немає пропозицій на розгляді для придбання які відповідають Вашому пошуку.

en: There are no pending purchase suggestions.
uk: Немає жодних, очікуючих на рішення, пропозицій для придбання.

en: There is no minimum or maximum character length.
uk: Немає мінімальної чи максимальної кількості символів.

en: There was a problem with your submission
uk: Була якась проблема з Вашою подачею

en: There was an error sending the cart.
uk: Була якась проблема з висиланням кошика.

en: There was an error sending the list.
uk: Була якась проблема з висиланням списку.

en: There were problems processing your registration. Please contact your library for help.
uk: Були проблеми при обробці Вашої реєстрації. Будь ласка, зв’яжіться з Вашою бібліотекою за допомогою.

en: Theses
uk: дисертації

en: This &quot;cloud&quot; shows the most used topics in our catalog. Click on any subject below to see the items in our collection.
uk: Ця „хмара“ показує найбільш поширені тематичні рубрики у нашому каталозі. Натисніть на одну з них щоб побачити пов'язані з ними бібліотечні одиниці з нашого зібрання.

en: This document certifies that you have returned all borrowed items. It is sometimes asked during a file transfer from a school to another. The discharge is sent by us to your school. You will also find it available on your reader account.
uk: Цей документ підтверджує, що Ви повернули усі запозичені примірники. Іноді це запитують під час передачі справи з однієї організації в іншу. Обхідний лист читача бібліотеки висилається (за потреби) нами у Вашу організацію. Ви також знайдете його у Вашому обліковому записі користувача.

en: This email address already exists in our database.
uk: Ця електронна адреса вже існує в нашій базі даних.

note: SCRIPT
en: This field is required.
uk: Це поле є обов’язковим.

en: This is a on-site checkout, it cannot be renewed.
uk: Це видача на місці, вона не може бути продовжена.

en: This is a serial
uk: Це серіальне видання

en: This item does not exist.
uk: Цей примірник не існує.

en: This item has been scheduled for automatic renewal and cannot be renewed
uk: Цей примірник був запланований для автоматичного продовження і не може бути продовжений

en: This item is already checked out to you.
uk: Цей примірник вже виданий Вам.

en: This item is checked out to someone else.
uk: Цей примірник вже виданий комусь іншому.

en: This item is on hold for another borrower.
uk: Цей примірник замовлено для іншого позичальника.

en: This item is on hold for another patron.
uk: Цей примірник замовлено для іншого користувача.

en: This item is scheduled for auto renewal.
uk: Цей примірник заплановано для автоматичного продовження.

en: This link is valid for 2 days starting now.
uk: Це посилання дійсне протягом 2-х днів, починаючи прямо зараз.

note: %1$s:  contents.count | html
en: This list contains %s titles
uk: Записів у цьому списку: %s

en: This list does not exist.
uk: Цей список не існує.

note: SCRIPT
en: This list is shared. Other users will lose access to it.
uk: Цей список є спільним. Інші користувачі втратять до нього доступ.

en: This message can have the following reason(s):
uk: Це повідомлення може мати такі причини:

en: This news item does not exist.
uk: Ця новина не існує.

en: This page contains enriched content visible when JavaScript is enabled or by clicking
uk: Ця сторінка містить розширений вміст, видимий при увімкнутому JavaScript чи при натисненні

note: %1$s:  items_count | html
en: This record has many physical items (%s).
uk: Цей запис містить велику кількість фізичних примірників (%s).

en: This subscription is closed.
uk: Цю передплату закрито.

en: This title cannot be requested because it's already in your possession.
uk: Ця назва не може бути запрошена, тому що він вже у Вашому розпорядженні.

en: This title cannot be requested.
uk: Ця назва не може бути запитана.

note: IMG
en: Thumbnail
uk: Ескіз

en: Title
uk: Назва

en: Title (A-Z)
uk: Назва (за алфавітом)

en: Title (Z-A)
uk: Назва (зворотньо за алфавітом)

note: %1$s:  title_notes_count | html
en: Title notes ( %s )
uk: Примітки ( %s )

en: Title:
uk: Назва:

en: Title:
uk: Назва:

en: Titles
uk: Назви

en: To log in, use the following credentials:
uk: Щоб увійти, використовуйте наступні облікові дані:

en: To make changes to your record please contact the library.
uk: Щоб внести зміни до запису, будь ласка, зв’яжіться з бібліотекою.

en: To report this error, please contact the Koha Administrator.
uk: Щоб повідомити про цю помилку, будь ласка, зверніться до адміністратора Коха.

en: To report this error, you can email the Koha Administrator.
uk: Щоб повідомити про цю помилку, Ви можете надіслати електронного листа адміністратору Коха.

en: To reset your password, enter your login or your email address.
uk: Щоб скинути свій пароль, введіть свій логін або електронну пошту.

en: Top level
uk: Верхній рівень

en: Topics
uk: Рубрики

en: Total due
uk: Загалом підлягає платежу

en: Total due if credit(s) applied:
uk: Сума заборгованості при застосуванні кредиту:

note: %1$s:  holds_count | html
en: Total holds: %s
uk: Усього замовлень: %s

en: Treaties
uk: угоди та конвенції

en: Type
uk: Тип

en: Type of heading
uk: Тип заголовку

note: SCRIPT
en: Type:
uk: Тип:

en: UF
uk: ВД

en: URL
uk: URL-посилання

en: URL(s)
uk: URL-посилання

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.url | html
en: URL: %s
uk: Веб-адреса: %s

note: SCRIPT
en: Unable to add one or more tags.
uk: Не вдається додати одну чи декілька міток.

note: SCRIPT
en: Unable to cancel enrollment!
uk: Неможливо скасувати зарахування!

note: SCRIPT
en: Unable to create enrollment!
uk: Не вдається здійснити запис!

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Unable to update your setting!
uk: Не вдається оновити Ваші налаштування!

en: Unavailable (lost or missing)
uk: Недоступно (загублено або відсутнє)

en: Unavailable issues
uk: Недоступні випуски

en: Unhighlight
uk: Зняти підсвічування

en: Unified title
uk: Уніфікована назва

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.unititle | $raw
en: Unified title: %s
uk: Уніфікована назва: %s

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unsubscribe from a subscription alert
uk: Скасувати підписку на сповіщення про передплату

en: Update
uk: Оновити

note: INPUT type=submit
en: Update auto-renewal preference
uk: Оновити налаштування автоматичного продовження

en: Updated
uk: Оновлено

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Updates submitted &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Оновлення надіслано &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Updates to your record
uk: Оновлення Вашого запису

note: TH
en: Use this to report any problems with your currently checked out items
uk: Використовуйте це, щоб повідомити про будь-які проблеми з Вашими щойно виданими примірниками

en: Use top menu bar to navigate to another part of Koha.
uk: Використовуйте верхній рядок-меню, щоб переміститися до іншої частини Коха.

note: ABBR
en: Used For
uk: Використовується для

en: Used for/see from:
uk: Використовується для / див. також:

en: User summary
uk: Підсумок користувача

en: Username:
uk: Логін:

en: Username:
uk: Логін:

en: Usually the reason for freezing an account is old overdues or damage fees. If shows your account to be clear, please contact the library.
uk: Зазвичай причиною для блокування облікового запису є застарілі прострочення або ж плата за пошкоджені примірники. Якщо виглядає, що Ваш обліковий запис бездоганний, будь ласка, зверніться до бібліотеки.

en: Usually the reason for freezing an account is old overdues or damage fees. If your account shows to be clear, please contact the library.
uk: Зазвичай причиною для блокування облікового запису є застарілі прострочення або ж плата за пошкоджені примірники. Якщо виглядає, що Ваш обліковий запис бездоганний, будь ласка, зверніться до бібліотеки.

en: VHS tape / Videocassette
uk: касета/відеокасета VHS

note: %1$s:  extended_unique_id_failed_value | html
en: Value is already in use (%s)
uk: Значення вже використовується (%s)

en: Verification
uk: Перевірка

en: Verification:
uk: Перевірка:

en: View
uk: Перегляд

en: View all
uk: Переглянути усі

en: View all suggestions
uk: Переглянути усі пропозиції

en: View all the physical items.
uk: Переглянути усі фізичні одиниці.

note: A
en: View details for this title
uk: Переглянути подробиці для цієї назви

en: View interlibrary loan request
uk: Переглянути запит міжбібліотечного абонементу

note: A
en: View on Amazon.com
uk: Переглянути на Amazon.com

note: A
en: View your search history
uk: Перегляд історії пошуків

en: Vol info
uk: Дані про том

en: Volume
uk: Том

en: Volume:
uk: Том:

en: Waiting date
uk: Дата очікування

en: Warning
uk: Застереження

note: SCRIPT
en: Warning: Cannot be undone. Please confirm once again
uk: Застереження: це не може бути скасовано. Будь ласка, ще раз підтвердьте

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Welcome,
uk: Вітання,

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron = logged_in_user no_html = 1
en: Welcome, %s
uk: Вітання, %s

en: What is a discharge?
uk: Що таке запит на обхідний лист?

en: What's next?
uk: Що далі?

en: Where:
uk: Де:

note: SCRIPT
en: With selected searches:
uk: З вибраними пошуками:

note: SCRIPT
en: With selected suggestions:
uk: Вибрані пропозиції:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: With selected titles:
uk: З вибраними назвами:

note: SCRIPT
en: Would you like to print a receipt?
uk: Ви хочете роздрукувати квитанцію?

en: Writeoff
uk: Списано

note: %1$s:  message.message_date | $KohaDates %2$s:  Branches.GetName(message.branchcode) | html
en: Written on %s by %s
uk: Написано %s з: „%s“

en: Year
uk: Рік

note: INPUT type=submit
en: Yes
uk: так

en: Yes
uk: так

en: Yes (Item overdue or lost)
uk: Так (примірник прострочений чи втрачений)

en: Yes, I agree.
uk: Так, я згоден.

note: SCRIPT
en: Yes, cancel article request
uk: Так, скасувати замовлення на статтю

note: SCRIPT
en: Yes, cancel hold
uk: Так, скасувати замовлення

note: SCRIPT
en: Yes, delete
uk: Так, вилучити

note: SCRIPT
en: Yes, delete suggestion
uk: Так, вилучити пропозицію

note: SCRIPT
en: Yes, delete suggestions
uk: Так, вилучити пропозиції

note: SCRIPT
en: Yes, remove sharing
uk: Так, вилучити спільний доступ

note: SCRIPT
en: Yes, resume all holds
uk: Так, відновити усі замовлення

note: SCRIPT
en: Yes, suspend all holds
uk: Так, призупинити усі замовлення

en: You already have at least one item level hold on this title. All further holds must be item level.
uk: У Вас вже є принаймні одне замовлення рівня примірника для цього заголовка. Усі подальші замовлення повинні бути на рівні примірника.

en: You already have at least one record level hold on this title. All further holds must be record level.
uk: У Вас вже є принаймні одне замовлення рівня бібзапису для цього заголовка. Усі подальші замовлення повинні бути на рівні бібзапису.

en: You are accessing self check-in from a different IP address! Please log in again.
uk: Ви пробуєте доступитися до самостійного повернення з іншої IP-адреси! Будь ласка, ввійдіть знову.

en: You are accessing self-checkout from a different IP address! please log in again.
uk: Ви пробуєте доступитися до „Самообслуговування“ з іншої IP-адреси! Будь ласка, ввійдіть знову.

en: You are currently not listed on any routing lists.
uk: Наразі Вас немає в жодних списках скерування.

en: You are forbidden to view this page.
uk: Вам заборонено переглядати цю сторінку.

note: %1$s:  borrowername | html
en: You are logged in as %s.
uk: Ви зайшли у систему як %s.

en: You are logging from a different IP address. Please log in again.
uk: Ви зайшли у Коха з іншої IP-адреси! Будь ласка, ввійдіть знову.

en: You are not allowed to call this page directly
uk: Вам не дозволено викликати цю сторінку безпосередньо

en: You are not authorized to see pending purchase suggestions.
uk: Ви не уповноважені бачити очікуючі на рішення пропозиції для придбання.

en: You are not authorized to view this page.
uk: Ви не уповноважені для перегляду цієї сторінки.

en: You are not authorized to view this record.
uk: Вам не дозволено переглядати цей запис.

en: You are subscribed to the routing lists for following serial titles. If you wish to make changes, please contact the library.
uk: Ви підписані на списки скерування для наступних назв серійних видань. Якщо Ви хочете внести зміни, зв'яжіться з бібліотекою.

en: You can add to your lists from the results of any
uk: Ви можете додавати у Ваші списки з результатів будь-якого

note: I
en: You can ask for a digest to reduce the number of messages. Messages will be saved and sent as a single message.
uk: Ви можете попросити підбірку, щоб зменшити кількість повідомлень. Повідомлення будуть збережені й відправлені одним повідомленням.

en: You can only share a list if you are the owner.
uk: Ви можете поділитися списком лише, якщо Ви є власником.

en: You can search our catalog using the search form at the top of this page.
uk: Ви можете пошукати у нашому каталозі, використовуючи пошукову форму у верхній частині цієї сторінки.

en: You can use OAI-PMH ListRecords instead of this service.
uk: Ви можете використовувати „ListRecords“ OAI-PMH замість цього сервісу.

en: You can use the menu and links at the top of the page
uk: Ви можете скористатися меню та посиланнями у верхній частині сторінки

en: You can't change your password.
uk: Ви не можете змінити свій пароль.

en: You can't reset your password.
uk: Ви не можете скинути свій пароль.

en: You cannot be discharged, you have checked out items. Please return items before asking for a discharge.
uk: Ви не можете отримати обхідний лист, оскільки у Вас є видані на руки примірники. Будь ласка, поверніть примірники, перш ніж подавати запит про обхідний лист.

en: You cannot place any more suggestions
uk: Ви не можете подавати більше ніяких пропозицій

note: %1$s:  IF ( renewal_blocked_fines ) > 0
en: You cannot renew your books online. Reason: %sYour fines exceed
uk: Ви не можете продовжити книги через веб. Причина: %s  Ваша пеня перевищує

en: You cannot share a public list.
uk: Ви не можете ділитися загальним списком.

en: You currently have no pending holds.
uk: Наразі у Вас немає замовлень на розгляді.

en: You currently have nothing checked out.
uk: Вам наразі ще не нічого не було видано.

en: You currently owe fines and charges amounting to:
uk: Ви на поточний момент заборгували (пеню і сплати) у розмірі:

en: You did not specify any search criteria
uk: Ви не зазначили жодного пошукового критерію

en: You do not have permission to add a record to this list.
uk: У Вас немає привілеїв на додавання запису у цей список.

en: You do not have permission to create a new list.
uk: У Вас немає привілеїв на створення нового списку.

en: You do not have permission to delete this list.
uk: У вас немає привілеїв на вилучення цього списку.

en: You do not have permission to download this list.
uk: У Вас немає дозволу на звантаження цього списку.

en: You do not have permission to send this list.
uk: У Вас немає дозволу на відправку цього списку.

en: You do not have permission to update this list.
uk: У Вас немає привілеїв на оновлення цього списку.

en: You do not have permission to view this list.
uk: У Вас немає привілеїв на перегляд цього списку.

note: For the first occurrence, %1$s:  IF Koha.Preference('FailedLoginAttempts') %2$s:  END
en: You entered an incorrect username or password. Please try again! But note that passwords are case sensitive%s and that your account will be locked out after a fixed number of failed login attempts%s. Please contact a library staff member if you continue to have problems.
uk: Ви ввели неправильне ім'я користувача чи пароль. Будь ласка, спробуйте ще раз! Зверніть увагу на те, що паролі потрібно вводити з урахуванням регістру%s і що Ваш обліковий запис буде заблоковано після фіксованої кількості невдалих спроб входу%s. Будь ласка, зв’яжіться зі співробітником бібліотеки, якщо у Вас виникнуть проблеми.

en: You followed an outdated link e.g. from a search engine or a bookmark.
uk: Ви слідували за застарілим посиланням, наприклад, з пошукової системи або закладки.

en: You have a credit of:
uk: Ви маєте кредит на суму:

en: You have already requested this title.
uk: Ви вже раніше запитували цю назву.

en: You have no article requests currently.
uk: У наразі немає замовлень на статті.

en: You have no fines or charges
uk: У Вас немає штрафів та стягнень

en: You have no pending purchase suggestions.
uk: У Вас немає пропозицій для придбання, що очікують на розгляд.

en: You have no pending purchase suggestions.
uk: У Вас немає пропозицій для придбання, що очікують на розгляд.

en: You have not filled out all required fields. Please fill in all missing fields and resubmit.
uk: Ви не заповнили усі необхідні поля. Будь ласка, заповніть усі пропущені поля та ще раз відправте.

en: You have nothing checked out
uk: Вам нічого не видано

note: %1$s:  Koha.Preference('MaxOpenSuggestions') | html
en: You have reached your limit for suggestions you can place at this time (%s).
uk: Ви сягнули межі пропозицій, які наразі можете розмістити (%s).

note: %1$s:  Koha.Preference('MaxOpenSuggestions') | html
en: You have reached your limit for suggestions you can place at this time (%s). Once the library has processed those suggestions you will be able to place more.
uk: Ви сягнули межі пропозицій, які можете розмістити на цей час (%s). Після того, як бібліотека опрацює ці пропозиції Ви зможете розмістити більше.

en: You have renewed this item the maximum number of consecutive times without it being seen by the library.
uk: Ви продовжили цей примірник максимально дозволену кількість разів поспіль без його перегляду бібліотекою.

en: You have renewed this item the maximum number of times allowed.
uk: Ви продовжили цей примірник максимально дозволену кількість разів.

en: You have subscribed to email notification on new issues.
uk: Ви підписалися на повідомлення електронною поштою про нові випуски.

en: You have successfully registered your new account.
uk: Ви успішно зареєстрували новий обліковий запис.

note: %1$s:  too_much_oweing | $Price
en: You have unpaid fines. Amount: %s.
uk: У Вас є неоплачені пені. Сума: %s.

en: You indicated recently that you do not consent, and we will process your request soon.
uk: Ви нещодавно вказали, що не погоджуєтеся, і ми незабаром обробимо Ваш запит.

en: You made use of an external link to a catalog item that is no longer available.
uk: Ви використали зовнішнє посилання на каталожний примірник, який більше не доступний.

note: For the first occurrence, %1$s:  Koha.Preference('MaxTotalSuggestions') | html %2$s:  Koha.Preference('NumberOfSuggestionDays') | html
en: You may only add up to %s suggestions in %s days.
uk: Ви можете додати лише до %s пропозицій на протязі %s днів.

en: You may register here.
uk: Ви можете зареєструватися тут.

note: SCRIPT
en: You must be logged in to add tags.
uk: Щоб додавати мітки, Ви повинні увійти в систему.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: You must be logged in to create or add to lists
uk: Щоб створювати чи поповнювати списки, Ви повинні увійти в систему.

en: You must have an email address to enroll
uk: Ви повинні мати адресу електронної пошти, щоб записатися

en: You must log in if you want to subscribe to email notification on new issues
uk: Ви повинні увійти в систему, якщо хочете підписатися на повідомлення електронною поштою про нові випуски

note: INPUT type=checkbox name=digest
en: You must select a digestible transport to select digests
uk: Щоб вибрати підбірку, необхідно вибрати засіб транспорту підбірок

en: You must select a library for pickup.
uk: Ви повинні вибрати бібліотеку/підрозділ де отримуватимете!

en: You must select at least one item.
uk: Ви повинні вибрати хоча б одну одиницю.

note: %1$s:  DEBT | $Price with_symbol => 1
en: You owe the library %s and cannot check out.
uk: Ви заборгували бібліотеці суму %s і тому не можлива видача.

note: A
en: You searched %s for '%s'%s%s with limit(s): '%s'%s
uk: Ви шукали %s за „%s“%s%s з обмеженням: „%s“%s

en: You should have received an email with a link to reset your password.
uk: Ви повинні були отримати лист з посиланням для скидання пароля.

en: You tried to access a page that needs authentication.
uk: Ви спробували отримати доступ до сторінки, яка вимагає автентифікації.

en: You typed in the wrong characters in the box before submitting. Please try again.
uk: Ви ввели неправильні символи у полі перед відправкою. Будь ласка, спробуйте ще раз.

note: %1$s:  bibitemloo.reserve_charge | $Price
en: You will be charged a hold fee of %s for placing this hold
uk: Вам буде стягуватися плата на замовлення %s за розміщення цього замовлення

note: %1$s:  bibitemloo.reserve_charge | $Price
en: You will be charged a hold fee of %s when you collect this item
uk: Вам буде стягуватися плата за замовлення %s, коли Ви забиратимете цей примірник

en: You will receive an email notification if someone accepts your share before it expires.
uk: Ви отримаєте повідомлення електронною поштою, якщо хтось приймає Ваш спільний доступ до завершення терміну його дії.

en: You will receive an email shortly.
uk: Ви отримаєте електронний лист незабаром.

en: Your account
uk: Мій обліковий запис

note: For the first occurrence, %1$s:  IF debarred_comment
en: Your account has been frozen. %s Comment:
uk:  Ваш обліковий запис заблоковано. %s Коментар:

note: %1$s:  borrower.warnexpired | $KohaDates
en: Your account has expired as of %s. Please contact the library if you wish to renew your account.
uk: У Вашого облікового запису завершився термін дії станом на %s. Будь ласка, зверніться до бібліотеки, якщо Ви хочете продовжити свій обліковий запис.

en: Your account has expired. Please contact the library for more information.
uk: Термін дії Вашого облікового запису минув. Будь ласка, зверніться до бібліотеки для отримання додаткової інформації.

note: %1$s:  amountoutstanding | $Price
en: Your account has outstanding fees & charges of %s. Holds are blocked because your fine balance is over the limit.
uk: У Вашому обліковому записі є заборговані пені та сплати на суму %s. Замовлення заблоковані, оскільки Ваш баланс пені перевищує ліміт.

en: Your account is frozen because it has been discharged.
uk: Ваш обліковий запис заблоковано, оскільки читач отримав обхідний лист та був виписаний.

en: Your account will not be activated until you follow the link provided in the confirmation email.
uk: Ваш обліковий запис не буде активовано, поки Ви не перейдете за посиланням підтвердження у електронному листі.

en: Your authority search history is empty.
uk: Ваша історія пошуків серед авторитетних джерел порожня.

en: Your cart
uk: Ваш кошик

en: Your cart
uk: Ваш кошик

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your cart &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Ваш кошик &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Your cart is empty.
uk: Ваш кошик порожній.

en: Your catalog search history is empty.
uk: Ваша історія пошуків у каталозі порожня.

en: Your charges
uk: Мої сплати

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your charges &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Ваші сплати &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Your checkout history
uk: Моя історія видач

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your checkout history &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Ваша історія видач &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Your checkout history has been deleted.
uk: Вашу історію видач витерто.

en: Your comment
uk: Ваш коментар

en: Your comment (preview, pending approval)
uk: Ваш коментар (попередній перегляд, очікує на схвалення)

note: %1$s:  gdpr_proc_consent | html
en: Your consent was registered on %s.
uk: Ваша згода зареєстрована на %s.

en: Your consents
uk: Мої згоди

en: Your corrections have been submitted to the library, and a staff member will update your record as soon as possible.
uk: Ваші виправлення були направлені у бібліотеку, працівник бібліотеки оновить Ваш обліковий запис щонайшвидше.

en: Your discharge request has been sent. Your discharge will be available on this page within a few days.
uk: Ваш запит на обхідний лист відправлений. Ваш обхідний лист читача бібліотеки буде доступний на цій сторінці протягом декількох днів.

en: Your discharge will be available on this page within a few days.
uk: Ваш обхідний лист буде доступний на цій сторінці протягом декількох днів.

en: Your download should begin automatically.
uk: Ваше звантаження почнеться автоматично.

en: Your holds history
uk: Моя історія замовлень

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your holds history &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Моя історія замовлень &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your interlibrary loan requests &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Мої запити по міжбібліотечному абонементу &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Your library card has been marked as lost or stolen.
uk: Ваш читацький квиток був зазначений, як втрачений чи викрадений.

en: Your library card has been marked as lost or stolen.
uk: Ваш бібліотечний квиток був зазначений, як втрачений чи викрадений.

en: Your library card has expired. Please contact your librarian if you wish to renew your card.
uk: У Вашого читацького квитка завершився термін реєстрації. Будь ласка, зв’яжіться з бібліотекарем, якщо бажаєте продовжити Ваш читацький квиток.

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your library home &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Ваш читацький формуляр &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  shelfname | $raw
en: Your list : %s
uk: Ваш список: „%s“

en: Your lists
uk: Мої списки

note: OPTGROUP
en: Your lists:
uk: Мої списки:

en: Your loan renewal failed because of the following reason(s):
uk: Продовжити Ваше випозичання не вдалося через такі причини:

en: Your messaging settings
uk: Мої налаштування отримання повідомлень

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your messaging settings &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Налаштування отримання повідомлень для мене &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: SCRIPT
en: Your note about %s could not be saved.
uk: Ваша примітка про „%s“ не може бути збережена.

note: SCRIPT
en: Your note about %s has been saved and sent to the library.
uk: Ваша примітка про „%s“ була збережена та відправлена у бібліотеку.

note: SCRIPT
en: Your note about %s was removed.
uk: Ваша примітка про „%s“ була вилучена.

en: Your options are:
uk: Можливі варіанти:

en: Your password has been changed
uk: Ваш пароль був змінений

note: For the first occurrence, %1$s:  patron.category.effective_min_password_length | html
en: Your password must be at least %s characters long.
uk: Ваш пароль повинен складатися з не менше аніж %s символів.

note: For the first occurrence, %1$s:  patron.category.effective_min_password_length | html
en: Your password must contain at least %s characters, including UPPERCASE, lowercase and numbers.
uk: Ваш пароль повинен містити принаймні %s (символи), включаючи ВЕРХНІЙ регістр, літери та цифри.

en: Your payment
uk: Ваша оплата

note: %1$s:  message_value | html
en: Your payment of $%s has been processed successfully!
uk: Ваш платіж у розмірі $%s успішно оброблений!

en: Your personal details
uk: Мої персональні дані

en: Your priority:
uk: Ваш пріоритет:

en: Your privacy management
uk: Керування моєю конфіденційністю

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your privacy management &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Моя конфіденційність &rsaquo %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Your privacy rules have been updated.
uk: Ваші уподобання конфіденційності були оновлені.

en: Your purchase suggestions
uk: Мої пропозиції на придбання

note: For the first occurrence, %1$s:  my_rating.rating_value | html
en: Your rating: %s.
uk: Ваша оцінка: %s.

en: Your request included no check-ins.
uk: Ваш запит не містив жодних повернень.

en: Your routing lists
uk: Мої списки скерування

note: %1$s:  IF hash %2$s:  hash | html %3$s:  END
en: Your search %sfor %s%s was not successful.
uk: Ваш пошук %s за „%s“%s не був успішний.

note: %1$s:  unimarc3 | html %2$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %3$s:  LibraryNameTitle | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: Your search IDREF for ppn %s &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Ваш пошук на IDREF за ppn %s &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Your search history
uk: Моя історія пошуків

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Your search history &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Ваша історія пошуків &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

note: %1$s:  total | html
en: Your search returned %s results.
uk: Знайдено результатів пошуку: %s.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Your setting has been updated!
uk: Ваші налаштування оновлено!

en: Your summary
uk: Формуляр користувача

en: Your tags
uk: Мої мітки

en: Your updates have been submitted and your patron account has been modified.
uk: Ваші оновлення прийняті, а Ваш обліковий запис змінено.

en: Your updates have been submitted. A librarian will review your updates before applying them.
uk: Ваші оновлення прийняті. Бібліотекар розгляне внесені Ваші зміни перед їх підтверженням.

en: Your userid was not found in the database. Please try again.
uk: Ваш ідентифікатор користувача не знайдений у базі даних. Спробуйте знову.

en: ZIP/Postal code:
uk: Поштовий індекс:

en: [ More lists ]
uk: [ Інші списки ]

en: [ New list ]
uk: [ Новий список ]

note: %1$s:  HTML5MediaParent | html
en: [%s tag not supported by your browser.]
uk: [Теґ „%s“ не підтримується Вашим браузером.]

en: an identifier indicating the location to which to deliver the item for pickup
uk: ідентифікатор, що вказує місце, куди доставити примірник для отримування

en: an identifier used to look up the patron in Koha
uk: ідентифікатор, використовуваний для пошуку користувача у Коха

en: and
uk:  і

en: and agree with your processing of my personal data as outlined therein.
uk:  і погоджуюсь з Вашою обробкою моїх особистих даних, як зазначено в цьому документі.

note: IMG
en: bonus
uk: заохочення

en: by
uk: за

en: by
uk: за

en: confirm email address
uk: підтвердити адресу електронної пошти

en: contains
uk: містить

en: continue creating your request
uk: продовжуйте створювати Ваш запит

en: date after which hold request is no longer needed
uk: дата, після якої запит на замовлення більше не потрібен

en: date after which item returned to shelf if item is not picked up
uk: дата, після якої примірник повертається на полицю, якщо він не був забраний

en: defines the type of record identifier being used in the request, possible values:
uk: означення типу ідентифікатора запису, що використовується у запиті, можливі значення:

en: email address
uk: адреса електронної пошти

en: for more information on what it does and how to configure it.
uk:  за додатковою інформацією про те, як це працює і як налаштувати.

en: here
uk: тут

en: ilsdi.pl?service=AuthenticatePatron&amp;username=john9&amp;password=soul
uk: ilsdi.pl?service=AuthenticatePatron&amp;username=severyn_koval&amp;password=harakternyk

en: in any heading
uk: у будь-якому заголовку

en: in main entry
uk: в головному записі

en: in the complete record
uk: у повному записі

en: is exactly
uk: є точно

en: list of authority record identifiers
uk: список ідентифікаторів авторитетних записів

en: list of either bibliographic or item identifiers
uk: список ідентифікаторів бібліографічних чи примірникових записів

en: list of system record identifiers
uk: список системних ідентифікаторів запису

en: log in using a different account
uk: увійти в систему за допомогою іншого облікового запису

en: not
uk: не

en: or
uk:  або

en: or
uk:  або

note: SCRIPT
en: out of
uk:  з

en: primary email address
uk: основна адреса електронної пошти

en: privacy policy
uk: правило конфіденційності

en: purchase suggestion
uk: пропозицію на придбання

en: requests a particular format or set of formats in reporting availability
uk: запитує особливий формат чи набір форматів у повідомленні про наявність

en: requests a particular level of detail in reporting availability, possible values:
uk: запитує особливий рівень деталізації у повідомленні про наявність, можливі значення:

note: SCRIPT
en: results in the library's OverDrive collection.
uk:   результатів у бібліотечному зібранні на OverDrive.

en: search
uk: пошуку

en: secondary email address
uk: додаткова електронна пошта

en: see also:
uk: див. також:

en: show all component parts
uk: показати усі складові частини

en: site administrator
uk:  адміністратора сайту.

en: specifies the metadata schema of records to be returned, possible values:
uk: зазначає схему метаданих, у якій записи повинні повертатися, можливі значення:

en: starts with
uk: починається з

en: subjects
uk: тематик(и)

en: suggestions
uk: пропозиції на придбання

en: system hold identifier (returned by GetRecords and GetPatronInfo into element 'reserve_id')
uk: системний ідентифікатор замовлення (повертається функціями GetRecords та GetPatronInfo в елемент „reserve_id“)

en: system item identifier
uk: системний ідентифікатор примірника

en: the ILS identifier for the bibliographic record on which the request is placed
uk: ідентифікатор бібліографічного запису в АБІС, для якого розміщується запит

en: the ILS identifier for the patron for whom the request is placed
uk: ідентифікатор користувача в АБІС, для якого розміщується запит

en: the ILS identifier for the specific item on which the request is placed
uk: ідентифікатор конкретного примірникового запису в АБІС, для якого розміщується запит

en: the date the patron would like the item returned by
uk: дата, на яку користувач би хотів повернути примірник

en: the type of the identifier, possible values:
uk: тип ідентифікатора, можливі значення:

en: the unique patron identifier in the ILS; the same identifier returned by LookupPatron or AuthenticatePatron
uk: унікальний ідентифікатор користувача в АБІС; цей же ідентифікатор повертають функції „LookupPatron“ чи „AuthenticatePatron“

en: there was a problem processing your payment
uk: виникла проблема при обробці Вашого платежу

en: to post a comment.
uk:  для можливості публікувати коментарі.

en: until
uk: до

en: up to
uk: аж до

en: used for/see from:
uk: використовується для / див. також:

en: user's login identifier
uk: ідентифікатор входу користувача

en: user's password
uk: пароль користувача

note: SCRIPT
en: view labeled
uk: вигляд з мітками

en: view plain
uk: простий вигляд

note: SCRIPT
en: waiting holds:
uk: очікуються замовлення:

en: was not found in the database. Please try again.
uk:  не знайдений у базі даних. Спробуйте знову.

en: whether or not to return extended patron attributes information in the response
uk: повертати чи ні розширені атрибути користувача у відповідь

en: whether or not to return fine information in the response
uk: повертати чи ні інформацію про штрафи у відповідь

en: whether or not to return hold request information in the response
uk: повертати чи ні інформацію про запити замовлення у відповідь

en: whether or not to return loan information in the response
uk: повертати чи ні інформацію про випозичання у відповідь

en: whether or not to return patron's contact information in the response
uk: повертати чи ні контактну інформацію користувача у відповідь

note: %1$s:  approvedaddress | html
en: will be sent shortly to %s.
uk:   буде відправлено найближчим часом за адресою %s.

note: %1$s:  new_reserves_allowed | html
en: you can only place %s more holds. Please uncheck the checkboxes for the items you wish to not place holds on.
uk:  Ви можете розмістити не більше %s замовлень. Будь ласка, зніміть прапорці з примірників, на які Ви не потребуєте тримати замовлення.

note: %1$s:  payment | html
en: your payment of %s has been applied to your account
uk:  Ваша оплата %s була прикладена до Вашого облікового запису
