Koha 22.11 - en to uk translation catalogue (7636 entries)

en: # Bibliographic records
uk: # Бібліографічні записи

en: # Items
uk: Примірники

en: # Records
uk: Біб-записи

en: # Subs
uk: # Передплати

note: SCRIPT
en: # of % selected
uk: # з % вибраних

en: # of students
uk: Кількість студентів

en: # of users
uk: Кількість користувачів

en: %% matches any number of characters
uk: %% відповідає будь-якій кількості символів

note: %1$s: - USE raw - %2$s: - USE Koha - %3$s: - SET delimiter = Koha.CSVDelimiter() - %4$s: - BLOCK - %5$s: - delimiter | $raw - %6$s: - delimiter | $raw - %7$s: - delimiter | $raw - %8$s: - delimiter | $raw - %9$s: - delimiter | $raw - %10$s: - delimiter | $raw - %11$s: - delimiter | $raw - %12$s: - d
en: %s %s %s %s "Title" %s "Publication date" %s "Publisher" %s "Collection" %s "Barcode" %s "Serial enumeration" %s "Call number" %s "Home library" %s "Current library" %s "Shelving location" %s "Item type" %s "Inventory number" %s "Not for loan status" %s "Lost status" %s "Withdrawn status" %s "Checkouts" %s "Due date" %s
uk: %s %s %s %s "Назва" %s "Дата публікації" %s "Видавництво" %s "Зібрання" %s "Штрих-код" %s "Нумерування серіальних видань" %s "Шифр зберігання" %s "Джерельна бібліотека/підрозділ" %s "Поточна бібліотека/підрозділ" %s "Загальне розташування полиці" %s "Тип одиниці" %s "Інвентарний номер" %s "Стан не для випозичання" %s "Стан втрати" %s "Стан списання" %s "Число видач" %s "Дата очікування" %s

note: %1$s: - USE Koha - %2$s: - SET delimiter = Koha.CSVDelimiter() - %3$s: - USE KohaDates - %4$s: - INCLUDE csv_headers/acqui/lateorders.tt - %5$s: - INCLUDE empty_line.inc - %6$s: - FOREACH o IN orders - %7$s:  o.orderdate | $KohaDates %8$s:  o.latesince | html %9$s: - delimiter | html - %10$s:  o.est
en: %s %s %s %s %s %s "%s (%s days)"%s "%s"%s "%s"%s "%s %sAuthor: %s.%s%sPublished by: %s.%s"%s "%s x %s = %s (%s)"%s "%s (%s)"%s "%s"%s "%s"%s "%s"%s "%s"%s "%s" %s %s %s %s "Total orders in late"%s %s
uk: %s %s %s %s %s %s "%s (%s дні)"%s "%s"%s "%s"%s "%s %sАвтор: %s.%s%sОпубліковано: %s.%s"%s "%s x %s = %s (%s)"%s "%s (%s)"%s "%s"%s "%s"%s "%s"%s "%s"%s "%s" %s %s %s %s "Загалом затриманих замовлень"%s %s

note: %1$s: - USE raw - %2$s: - USE Branches - %3$s: - USE Koha - %4$s: - USE KohaDates - %5$s: - USE ItemTypes - %6$s: - USE AuthorisedValues - %7$s: - SET biblio = item.biblio - %8$s: - SET biblioitem = item.biblioitem - %9$s: - SET delimiter = Koha.CSVDelimiter() - %10$s:  biblio.title | replace('"', '
en: %s %s %s %s %s %s %s %s %s "%s %sby %s%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s%s%s"
uk: %s %s %s %s %s %s %s %s %s "%s %s / %s%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s" %s "%s%s%s"

note: %1$s: - INCLUDE csv_headers/reports/orders_by_budget.tt - %2$s: - INCLUDE empty_line.inc - %3$s: - FOREACH row IN rows - %4$s: - FOREACH field IN row; field; sep IF !loop.last; END - %5$s: - INCLUDE empty_line.inc - %6$s: - END - %7$s: - INCLUDE empty_line.inc - %8$s: - FOREACH field IN totalrow; fi
en: %s %s %s %s %s %s TOTAL%s %s
uk: %s %s %s %s %s %s ЗАГАЛОМ %s %s

note: %1$s: - USE ItemTypes - %2$s: - INCLUDE csv_headers/reports/cash_register_stats.tt - %3$s: - FOREACH row IN rows %4$s:  FOREACH field IN row; field IF !loop.last; ItemTypes.GetDescription(field) IF loop.last; sep IF !loop.last; END %5$s: - END %6$s:  sep | html %7$s: - FOREACH field IN total; field;
en: %s %s %s %s %s TOTAL%s%s
uk: %s %s %s %s %s ЗАГАЛОМ %s%s

note: %1$s:  END %2$s:  IF books_loo.title %3$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=books_loo link = 1 %4$s:  IF books_loo.author %5$s:  books_loo.author | html %6$s:  END %7$s:  ELSE
en: %s %s %s %s by %s%s %s
uk: %s %s %s %s / %s%s %s

note: %1$s: - IF ( add_form ) - %2$s: - IF ( use_heading_flags_p ) - %3$s: - IF ( heading_edit_subfields_p ) - %4$s: - END - %5$s: - ELSE - %6$s: - action | html - %7$s: - END - %8$s: - END - %9$s: - IF ( delete_confirm ) - %10$s: - mss.tagsubfield | html - %11$s: - tagsubfield | html - %12$s: - END - %13
en: %s %s %s Edit MARC subfields constraints &rsaquo; MARC subfield structure %s %s %s &rsaquo; MARC subfield structure %s %s %s MARC subfield structure &rsaquo; Confirm deletion of subfield %s Confirm deletion of subfield %s &rsaquo; MARC subfield structure %s %s Subfield deleted &rsaquo; MARC subfield structure %s %s MARC subfield structure %s &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s %s %s Редагування вказівок щодо МАРК-підполя &rsaquo; МАРК-структура підполя %s %s %s &rsaquo; МАРК-структура підполя %s %s %s МАРК-структура підполя &rsaquo; Підтвердження вилучення підполя %s Підтвердження вилучення підполя %s &rsaquo; МАРК-структура підполя %s %s Підполе вилучено &rsaquo; МАРК-структура підполя %s %s МАРК-структура підполя %s &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  FILTER collapse %2$s:  IF op == 'add_form' %3$s:  IF ( categorycode ) %4$s:  categorycode | html %5$s:  ELSE %6$s:  END %7$s:  END %8$s:  IF op == 'delete_confirm' %9$s:  IF ( patrons_in_category > 0 ) %10$s:  categorycode | html %11$s:  ELSE %12$s:  categorycode | html %13$s:  END %14$s:  EN
en: %s %s %s Modify category '%s' %s New category %s &rsaquo; %s %s %s Cannot delete: category %s in use %s Confirm deletion of category '%s' %s &rsaquo; %s Patron categories &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha %s
uk: %s %s %s Зміна категорії „%s“ %s Нова категорія  %s &rsaquo; %s %s %s Не вдається вилучити: категорія „%s“ ще використовується %s Підтвердження вилучення категорії „%s“ %s &rsaquo; %s Категорії користувачів &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха %s

note: %1$s:  IF ( add_form ) %2$s:  IF ( use_heading_flags_p ) %3$s:  IF ( heading_modify_tag_p ) %4$s:  IF ( authtypecode ) %5$s:  authtypecode | html %6$s:  ELSE %7$s:  END %8$s:  END %9$s:  IF ( heading_add_tag_p ) %10$s:  IF ( authtypecode ) %11$s:  authtypecode | html %12$s:  ELSE %13$s:  END %14$s: 
en: %s %s %s Modify tag &rsaquo; %s %s Framework %s Default framework %s &rsaquo; %s %s New tag &rsaquo; %s %s Framework %s Default framework %s &rsaquo; %s %s %s &rsaquo; %s %s %s Confirm deletion &rsaquo; %s %s Framework %sDefault framework %s &rsaquo; %s %s Data deleted &rsaquo; %s %s Framework %sDefault framework %s &rsaquo; %s Authority MARC framework &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s %s %s Зміна ознаки &rsaquo; %s %s Структура %s Структура за умовчанням %s &rsaquo; %s %s Нова ознака &rsaquo; %s %s Структура %s Структура за умовчанням %s &rsaquo; %s %s %s &rsaquo; %s %s %s Підтвердження вилучення &rsaquo; %s %s Структура %s Структура за умовчанням %s &rsaquo; %s %s Дані вилучено &rsaquo; %s %s Структура %s Структура за умовчанням %s &rsaquo; %s Авторитетна МАРК-структура &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s: ~ IF ( biblio.title ) ~ %2$s: ~ biblio.title | html ~ %3$s: ~ ELSE ~ %4$s: ~ END ~ %5$s: ~ biblio.medium | html ~ %6$s: ~ FOREACH subtitle IN biblio.subtitle.split(' \| ') ~ %7$s: ~ IF Koha.Preference('marcflavour')=='UNIMARC' ~ %8$s: ~ END ~ %9$s: ~ subtitle | html ~ %10$s: ~ END ~ %11$s: ~ p
en: %s %s %s No title %s %s %s%s,%s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s %s
uk: %s %s%s Немає назви%s [%s] %s%s :%s %s %s %s %s %s %s %s, %s %s %s : %s %s %s %s

note: %1$s:  IF ( patron.borrowernumber ) %2$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron => patron no_title => 1 no_cardnumber => 1 hide_patron_infos_if_needed => 1 %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s %s %s Not defined yet %s
uk: %s %s %s Ще не визначено %s

note: %1$s:  IF errmsgloo.NotForLoanStatusUpdated.to == 'ONLYMESSAGE' %2$s:  AuthorisedValues.GetByCode( 'NOT_LOAN', errmsgloo.NotForLoanStatusUpdated.from ) | html %3$s:  ELSE
en: %s %s %s Not for loan status updated.
uk: %s %s %s Стан не для випозичання оновлено.

note: %1$s:  IF ( savedreport.report_name ) %2$s:  savedreport.report_name | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s %s %s [ no name ] %s
uk: %s %s %s [ без назви ] %s

note: %1$s:  patron.title | html %2$s:  patron.firstname | html %3$s:  patron.surname | html %4$s:  patron.title | html %5$s:  patron.firstname | html %6$s:  patron.surname | html
en: %s %s %s does not currently have an image available. To import an image for %s %s %s, enter the name of an image file to upload.
uk: %s %s %s не має світлини. Щоб імпортувати світлину користувача — %s %s %s, введіть назву файлу світлини та вивантажте її.

note: %1$s:  IF log.info.status_before %2$s:  before = log.info.status_before %3$s:  display_before = log.aliases.$before ? log.aliases.$before.lib : request.capabilities.$before.name %4$s:  display_before | html %5$s:  END %6$s:  after = log.info.status_after %7$s:  display_after = log.aliases.$after ? l
en: %s %s %s from &quot;%s&quot; %s %s %s to &quot;%s&quot;
uk: %s %s %s від „%s“ %s %s %s до „%s“

note: %1$s:  END %2$s:  IF (order.title) %3$s:  order.title | html %4$s:  IF order.author %5$s:  order.author | html %6$s:  END %7$s:  ELSE
en: %s %s %s%s by %s%s %s
uk: %s %s %s%s / %s%s %s

note: %1$s: - USE Koha - %2$s: - SET delimiter = Koha.CSVDelimiter() - %3$s: - BLOCK - %4$s:  delimiter | html %5$s:  delimiter | html %6$s:  delimiter | html %7$s:  delimiter | html %8$s:  delimiter | html %9$s:  delimiter | html %10$s:  delimiter | html %11$s:  delimiter | html %12$s:  delimiter | html 
en: %s %s %sAccount number%sBasket name%sOrder number%sAuthor%sTitle%sPublisher%sPublication year%sCollection title%sISBN%sQuantity%sRRP tax included%sRRP tax excluded%sDiscount%sEstimated cost tax included%sEstimated cost tax excluded%sNote for vendor%sEntry date%sBookseller name%sBookseller physical address%sBookseller postal address%sContract number%sContract name%sBasket group delivery place%sBasket group billing place%sBasket delivery place%sBasket billing place%s
uk: %s %s %s Номер рахунку %s Назва кошика замовлень %s Номер замовлення %s Автор %s Назва %s Видавництво %s Рік видання %s Назва зібрання %s ISBN %s Кількість %s Роздрібна ціна з ПДВ %s Роздрібна ціна без ПДВ %s Знижка %s Орієнтовна вартість з ПДВ %s Орієнтовна вартість без ПДВ %s Примітка для постачальника %s Початкова дата %s Назва постачальника %s Фізична адреса постачальника %s Поштова адреса постачальника %s Номер угоди %s Назва угоди %s Місце доставки групи кошиків замовлень %s Місце виставлення рахунку для групи кошиків замовлень %s Місце доставки кошика замовлень %s Місце виставлення рахунку для кошика замовлень %s

note: %1$s: - USE Koha - %2$s: - SET delimiter = Koha.CSVDelimiter() - %3$s: - BLOCK - %4$s:  delimiter | html %5$s:  delimiter | html %6$s:  delimiter | html %7$s:  delimiter | html %8$s:  delimiter | html %9$s:  delimiter | html %10$s:  delimiter | html %11$s:  delimiter | html %12$s:  delimiter | html 
en: %s %s %sContract name%sOrder number%sEntry date%sISBN%sAuthor%sTitle%sPublication year%sPublisher%sCollection title%sNote for vendor%sQuantity%sRRP%sDelivery place%sBilling place%s
uk: %s %s %s Назва угоди %s Номер замовлення %s Початкова дата %s ISBN %s Автор %s Назва %s Рік видання %s Видавництво %s Назва зібрання %s Примітка для постачальника %s Кількість %s Роздрібна ціна %s Місце доставки %s Місце виставлення рахунку %s

note: %1$s: - USE Koha - %2$s: - SET delimiter = Koha.CSVDelimiter() - %3$s: - BLOCK - %4$s: - delimiter | html - %5$s: - delimiter | html - %6$s: - delimiter | html - %7$s: - delimiter | html - %8$s: - delimiter | html - %9$s: - delimiter | html - %10$s: - delimiter | html - %11$s: - delimiter | html - %
en: %s %s %sORDER DATE%sESTIMATED DELIVERY DATE%sVENDOR%sINFORMATION%sTOTAL COST%sBASKET%sCLAIMS COUNT%sCLAIMED DATE%sINTERNAL NOTE%sVENDOR NOTE%sISBN%s
uk: %s %s %sДАТА ЗАМОВЛЕННЯ%sОРІЄНТОВНА ДАТА ДОСТАВКИ%sПОСТАЧАЛЬНИК%sІНФОРМАЦІЯ%sЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ%sКОШИК%sКІЛЬКІСТЬ СКАРГ%sДАТА СКАРГИ%sВНУТРІШНЯ ПРИМІТКА%sПРИМІТКА ПОСТАЧАЛЬНИКА%sISBN%s

note: For the first occurrence, %1$s:  basket.total_items | html %2$s:  IF basket.total_items_cancelled %3$s:  basket.total_items_cancelled | html %4$s:  END
en: %s %s (%s cancelled) %s
uk: %s %s (%s скасовано) %s

note: %1$s:  unlimited_total | html %2$s:  IF unlimited_total >= limit %3$s:  results.size | html %4$s:  END
en: %s %s (%s shown) %s
uk: %s %s (%s показано)%s

note: %1$s:  END %2$s:  Koha.Preference('numSearchResults') | html
en: %s %s (default)
uk: %s %s (типово)

note: %1$s:  UNLESS blocking_error %2$s:  IF ( opadd ) %3$s:  ELSIF ( opduplicate ) %4$s:  ELSE %5$s:  END %6$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' no_html = 1 %7$s:  IF patron_category %8$s:  patron_category.description | html %9$s:  END %10$s:  END
en: %s %s Add patron %s Duplicate patron %s Modify patron %s %s %s(%s)%s %s &rsaquo; Patrons &rsaquo; Koha
uk: %s %s Новий користувач %s Дублювання користувача: %s Редагування користувача: %s „%s“ %s(%s)%s %s &rsaquo; Користувачі &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF ( add_form ) %2$s:  IF heading_add_tag_p %3$s:  searchfield | html %4$s:  ELSE %5$s:  searchfield | html %6$s:  END %7$s:  END %8$s:  IF ( delete_confirm ) %9$s:  searchfield | html %10$s:  END %11$s:  IF ( delete_confirmed ) %12$s:  END
en: %s %s Add tag %s %s Modify tag %s %s &rsaquo; %s %s Confirm deletion of tag '%s' &rsaquo; %s %s Data deleted &rsaquo; %s MARC frameworks &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s %s Нова ознака %s %s Редагування ознаки „%s“ %s &rsaquo; %s %s Підтвердження вилучення ознаки „%s“ &rsaquo; %s %s Дані вилучено &rsaquo; %s МАРК-структури &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  END %2$s:  IF message.code == "unable_to_load_configuration" %3$s:  END
en: %s %s An error occurs: Unable to load the configuration. %s
uk: %s %s Трапилася помилка: Неможливо завантажити конфігурацію. %s

note: %1$s:  IF op == 'save' %2$s:  IF ( suggestionid ) %3$s:  suggestionid | html %4$s:  ELSE %5$s:  END %6$s:  ELSIF ( op == 'show' ) %7$s:  suggestionid | html %8$s:  ELSE %9$s:  END
en: %s %s Edit suggestion #%s &rsaquo; Suggestions %s Add suggestion &rsaquo; Suggestions %s %s Show suggestion #%s &rsaquo; Suggestions %s Suggestions management %s &rsaquo; Acquisitions &rsaquo; Koha
uk: %s %s Редагування пропозиції на придбання за № %s &rsaquo; Пропозиції %s Внесення нової пропозиції на придбання &rsaquo; Пропозиції %s%s Відображення пропозиції на придбання за № %s &rsaquo; Пропозиції %s Керування пропозиціями %s &rsaquo; Надходження &rsaquo; Коха

note: SCRIPT
en: %s %s KB Do you really want to upload this file?
uk: %s %s КБ, Ви дійсно бажаєте вивантажити цей файл?

note: %1$s:  IF op == 'add_form' %2$s:  IF csv_profile %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  END
en: %s %s Modify a CSV profile &rsaquo; %s New CSV profile &rsaquo; %s %s CSV export profiles &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: %s %s Редагування CSV-профілю &rsaquo; %s Створення CSV-профілю &rsaquo; %s %s Профілі експорту у CSV &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF op == 'add_form' %2$s:  IF authority_type.authtypecode.defined %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  ELSIF op == 'delete_confirm' %6$s:  END
en: %s %s Modify authority type %s New authority type %s &rsaquo; %s Confirm deletion of authority type &rsaquo; %s Authority types &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s %s Редагування типу авторитетного джерела %s Новий тип авторитетного джерела %s &rsaquo; %s Підтвердження вилучення типу авторитетного джерела &rsaquo; %s Типи авторитетних джерел &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF op =='add_form' %2$s:  IF city.cityid %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  ELSE %6$s:  IF op == 'delete_confirm' %7$s:  END %8$s:  END
en: %s %s Modify city %s New city %s &rsaquo; %s %s Confirm deletion of city &rsaquo; %s %s Cities &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s %s Редагування населеного пункту %s Новий населений пункт %s &rsaquo; %s %s Підтвердження вилучення населеного пункту &rsaquo; %s %s Населені пункти &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF op == 'add_source' %2$s:  IF class_source %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  ELSIF op == 'add_sort_rule' %6$s:  IF sort_rule %7$s:  ELSE %8$s:  END %9$s:  ELSIF op == 'add_split_rule' %10$s:  IF split_rule %11$s:  ELSE %12$s:  END %13$s:  END
en: %s %s Modify classification source %s Add classification source %s &rsaquo; %s %s Modify filing rule %s Add filing rule %s &rsaquo; %s %s Modify splitting rule %s Add splitting rule %s &rsaquo; %s Classification sources &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s %s Редагування джерела класифікації %s Додавання джерела класифікації %s &rsaquo; %s %s Редагування правила заповнення %s Додавання правила заповнення %s &rsaquo; %s %s Редагування правила розщеплення %s Додавання правила розщеплення %s &rsaquo; %s Джерела класифікації &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF op =='add_form' %2$s:  IF desk.desk_id %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  ELSE %6$s:  IF op == 'delete_confirm' %7$s:  END %8$s:  END
en: %s %s Modify desk %s New desk %s &rsaquo; %s %s Confirm deletion of desk &rsaquo; %s %s Desks &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s %s Редагування пункту книговидачі %s Новий пункт книговидачі %s &rsaquo; %s %s Підтвердження вилучення пункту книговидачі &rsaquo; %s %s Пункти книговидачі &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF op == 'add_form' %2$s:  IF framework %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  ELSIF op == 'delete_confirm' %6$s:  framework.frameworktext | html %7$s:  framework.frameworkcode | html %8$s:  END
en: %s %s Modify framework text %s Add framework %s &rsaquo; %s Delete framework for %s (%s)? &rsaquo; %s MARC frameworks &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s %s Зміна назви структури %s Додавання структури %s &rsaquo; %s Вилучення структури „%s“ (%s)? &rsaquo; %s МАРК-структури &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF op == 'add_form' %2$s:  IF ( itemtype ) %3$s:  itemtype.itemtype | html %4$s:  ELSE %5$s:  END %6$s:  END %7$s:  IF op == 'delete_confirm' %8$s:  IF ( total ) %9$s:  itemtype.itemtype | html %10$s:  ELSE %11$s:  itemtype.itemtype | html %12$s:  END %13$s:  END %14$s:  IF op == 'delete_conf
en: %s %s Modify item type '%s' %s Add item type %s &rsaquo; %s %s %s Cannot delete item type '%s' %s Delete item type '%s'? %s &rsaquo; %s %s Data deleted &rsaquo; %s Item types &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s %s Редагування типу одиниці „%s“ %s Додавання типу одиниці %s &rsaquo; %s %s %s Не вдається вилучити тип одиниці „%s“ %s Вилучити тип одиниці „%s“? %s &rsaquo; %s %s Дані вилучено &rsaquo; %s Типи одиниць &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF op == 'add_form' %2$s:  IF library %3$s:  ELSE %4$s:  library.branchcode | html %5$s:  END %6$s:  ELSIF op == 'delete_confirm' %7$s:  library.branchcode | html %8$s:  END
en: %s %s Modify library %s New library %s %s &rsaquo; %s Confirm deletion of library '%s' &rsaquo; %s Libraries &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s %s Редагування бібліотеки/підрозділу %s Нова бібліотека/підрозділ %s %s &rsaquo; %s Підтвердження вилучення бібліотеки/підрозділу „%s“ &rsaquo; %s Бібліотеки/підрозділи &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF ( add_form or copy_form ) %2$s:  IF ( modify ) %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  END %6$s:  IF ( add_validate or copy_validate) %7$s:  END %8$s:  IF ( delete_confirm ) %9$s:  END
en: %s %s Modify notice &rsaquo; %s Add notice &rsaquo; %s %s %s Notice added &rsaquo; %s %s Confirm deletion &rsaquo; %s Notices &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: %s %s Редагування сповіщення &rsaquo; %s Створення сповіщення &rsaquo; %s %s %s Сповіщення створено &rsaquo; %s %s Підтвердження вилучення &rsaquo; %s Сповіщення &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF ( attribute_type_form ) %2$s:  IF ( edit_attribute_type ) %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  END %6$s:  IF ( delete_attribute_type_form ) %7$s:  code | html %8$s:  END
en: %s %s Modify patron attribute type &rsaquo; %s Add patron attribute type &rsaquo; %s %s %s Confirm deletion of patron attribute type &quot;%s&quot; &rsaquo; %s Patron attribute types &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s %s Зміна типу атрибута користувача &rsaquo; %s Додавання типу атрибута користувача &rsaquo; %s %s %s Підтвердження вилучення типу атрибута користувача &quot;%s&quot; &rsaquo; %s Типи атрибутів користувача &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF ( matching_rule_form ) %2$s:  IF ( edit_matching_rule ) %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  END %6$s:  IF ( delete_matching_rule_form ) %7$s:  code | html %8$s:  END
en: %s %s Modify record matching rule &rsaquo; %s Add record matching rule &rsaquo; %s %s %s Confirm deletion of record matching rule &quot;%s&quot; &rsaquo; %s Record matching rules &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s %s Редагування правила відповідності записів &rsaquo; %s Додавання правила відповідності записів &rsaquo; %s %s %s Підтвердження вилучення правила відповідності записів &quot;%s&quot; &rsaquo; %s Правила відповідності записів &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF ( add_form ) %2$s:  IF ( modify ) %3$s:  searchfield | html %4$s:  ELSE %5$s:  END %6$s:  END %7$s:  IF ( add_validate ) %8$s:  END %9$s:  IF ( delete_confirm ) %10$s:  searchfield | html %11$s:  searchfield | html %12$s:  END %13$s:  IF ( delete_confirmed ) %14$s:  END
en: %s %s Modify system preference '%s' %s Add a system preference %s &rsaquo; %s %s Data added &rsaquo; %s %s Confirm deletion of parameter '%s' &rsaquo; %s &rsaquo; %s %s Parameter deleted &rsaquo; %s System preferences &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s %s Зміна системного параметра „%s“ %s Додавання системного параметра %s &rsaquo; %s %s Дані додано &rsaquo; %s %s Підтвердження вилучення параметра „%s“ &rsaquo; %s &rsaquo; %s %s Параметр вилучено &rsaquo; %s Параметри системи &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  END %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s %s No %s
uk: %s %s ні %s

note: %1$s:  END # /IF itemloo.nocancel %2$s:  ELSE %3$s:  END # /IF itemloo.reservedate %4$s:  IF itemloo.item_level_holds == "N"
en: %s %s Not on hold %s %s
uk: %s %s Не замовлено %s %s

note: For the first occurrence, %1$s:  END %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s %s This record has no items. %s
uk: %s %s Цей запис немає примірників. %s

note: %1$s:  FOREACH error IN errors %2$s:  IF ( error.sqlerr )
en: %s %s This report contains the SQL keyword
uk: %s %s Цей звіт містить ключове слово SQL-мови

note: %1$s:  END %2$s:  IF searchfield %3$s:  searchfield | html
en: %s %s You searched for %s
uk: %s %s Ви шукали за „%s“

note: %1$s:  IF ( hardduedate ) %2$s:  IF ( hardduedatecompare == '-1' ) %3$s:  hardduedate | $KohaDates
en: %s %s before %s
uk: %s %s до %s

note: %1$s:  IF l.shared %2$s:  IF shared_by_other
en: %s %s by
uk: %s %s /

note: %1$s:  biblio.title | html %2$s:  IF biblio.author %3$s:  biblio.author | html %4$s:  END
en: %s %s by %s%s
uk: %s %s / %s %s

note: For the first occurrence, %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=overduesloo link = 1 %2$s:  IF ( overduesloo.author ) %3$s:  overduesloo.author | html %4$s:  END
en: %s %s by %s%s
uk: %s %s / %s%s

note: %1$s:  biblio.title | html %2$s:  IF ( biblio.author ) %3$s:  biblio.author | html %4$s:  END %5$s:  biblio.biblionumber | html
en: %s %s by %s%s (Record #%s)
uk: %s %s / %s %s (запис № %s)

note: %1$s:  END %2$s:  IF ( MEMBERS )
en: %s %s for
uk: %s %s для користувача —

note: For the first occurrence, %1$s:  END %2$s:  IF ( suggestion.place )
en: %s %s in
uk: %s %s у

note: For the first occurrence, %1$s:  IF category.enrolmentperiod %2$s:  category.enrolmentperiod | html %3$s:  ELSE %4$s:  category.enrolmentperioddate | $KohaDates %5$s:  END
en: %s %s months %s until %s %s
uk: %s %s місяці(в) %s до %s %s

note: %1$s:  IF ( looptable.looptable_count ) %2$s:  looptable.looptable_first | html %3$s:  looptable.looptable_last | html %4$s:  END
en: %s %s to %s %s
uk: %s %s до %s %s

note: %1$s:  count | html %2$s:  PROCESS display_names rs = name
en: %s %s transferred.
uk: %s %s переміщено.

note: %1$s:  r.budget.budget_id | html %2$s:  r.budget.budget_amount | $Price %3$s:  IF r.unspent_moved %4$s:  r.unspent_moved | $Price %5$s:  END
en: %s %s%s (%s remaining has been moved)%s
uk: %s %s%s (%s залишку було переміщено)%s

note: For the first occurrence, %1$s:  END %2$s:  level_indent | html %3$s:  budget_loo.b_txt | html %4$s:  IF !budget_loo.b_active %5$s:  END
en: %s %s%s%s (inactive)%s
uk: %s %s%s%s (неактивний)%s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  IF ( slip ) %3$s:  slip | $raw %4$s:  ELSE %5$s:  END %6$s:  END %7$s:  INCLUDE 'intranet-bottom.inc'
en: %s %s%s%sNo slip template found%s %s %s
uk: %s %s%s%s Не знайдено жодного шаблону квитанції %s %s %s

note: %1$s:  SWITCH op %2$s:  CASE 'add_form' %3$s:  IF field %4$s:  field.name | html %5$s:  ELSE %6$s:  END %7$s:  CASE %8$s:  END
en: %s %s%sModify additional field '%s'%sAdd additional field%s %sManage additional fields %s &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s %s%sРедагування додаткового поля „%s“%sСтворення додаткового поля%s %sКерування додатковими полями %s &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  budget.b_txt | html %2$s:  IF ( !budget.b_active ) %3$s:  END
en: %s %s(inactive)%s
uk: %s %s (неактивно)%s

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=overdueloo link = 1 %2$s:  IF ( overdueloo.author ) %3$s:  overdueloo.author | html %4$s:  END %5$s:  IF ( overdueloo.enumchron ) %6$s:  overdueloo.enumchron | html %7$s:  END
en: %s %s, by %s%s%s, %s%s
uk: %s %s / %s%s%s, %s%s

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=checkout_info.biblio link = 1 %2$s:  IF checkout_info.biblio.author %3$s:  checkout_info.biblio.author | html %4$s:  END %5$s:  IF ( checkout_info.item.itemnotes )
en: %s %s, by %s%s%s-
uk: %s %s / %s%s%s-

note: %1$s:  END %2$s:  IF ( errornoitem )
en: %s %sERROR: Unable to get the item.
uk: %s %sПОМИЛКА: неможливо отримати примірник.

note: %1$s:  IF ( use_heading_flags_p ) %2$s:  IF ( heading_edit_subfields_p ) %3$s:  tagfield | html %4$s:  authtypecode | html %5$s:  END %6$s:  ELSE %7$s:  action | html %8$s:  END
en: %s %sEdit MARC subfields constraints for field %s authority %s%s %s%s%s
uk: %s %s Редагуємо вказівки на МАРК-підполя для ознаки „%s“ авторитетного джерела „%s“%s %s%s%s

note: %1$s:  nnoverdue | html %2$s:  IF ( noverdue_is_plural ) %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  todaysdate | $KohaDates %6$s:  IF ( isfiltered )
en: %s %sItems%sItem%s overdue as of %s%s
uk: %s %sпримірників%sпримірник%s прострочено станом на %s%s

note: %1$s:  IF op == 'add_form' %2$s:  IF ( action_modify ) %3$s:  END %4$s:  IF ( action_add_value ) %5$s:  END %6$s:  IF ( action_add_category ) %7$s:  END %8$s:  IF ( action_modify || action_add_value ) %9$s:  category_name | html %10$s:  END %11$s:  END
en: %s %sModify authorized value &rsaquo; %s %sNew authorized value &rsaquo; %s %sNew category &rsaquo; %s %s Authorized values for category %s &rsaquo; %s %s Authorized values &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s %s Редагування допустимого значення &rsaquo; %s %s Нове допустиме значення &rsaquo; %s %s Нова категорія &rsaquo; %s %s Допустимі значення для категорії %s &rsaquo; %s %s Допустимі значення &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  selected=relationship | html %2$s:  PROCESS selectoptionopen value=''
en: %s %sNone specified
uk: %s %s не застосовується

note: %1$s:  END %2$s:  IF (errcode==2)
en: %s %sSorry, you do not have permission to add items to this list.
uk: %s %sВибачте, у Вас немає дозволу на додавання елементів в список.

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( matches = serial.serialseq.match('(.*)Spring(.*)') ) %2$s:  matches.0 | html %3$s:  matches.1 | html %4$s:  ELSIF ( matches = serial.serialseq.match('(.*)Summer(.*)') ) %5$s:  matches.0 | html %6$s:  matches.1 | html %7$s:  ELSIF ( matches = serial.serialseq.mat
en: %s %sSpring%s %s %sSummer%s %s %sFall%s %s %sWinter%s %s %sSpr%s %s %sSum%s %s %sFal%s %s %sWin%s %s %s %s
uk: %s %s Весна %s %s %s Літо %s %s %s Осінь %s %s %s Зима %s %s %s Весна %s %s %s Літо %s %s %s Осінь %s %s %s Зима %s %s %s %s

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=reser link = 1 %2$s:  IF ( reser.author ) %3$s:  reser.author | html %4$s:  END %5$s:  IF ( reser.itemtype )
en: %s %sby %s%s %s (
uk: %s %s / %s%s %s (

note: %1$s:  PROCESS translate_card_element element=card_element_title
en: %s &rsaquo; Patron card creator &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: %s &rsaquo; Утворювач квитків користувачів &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

note: For the first occurrence, %1$s:  title | html
en: %s &rsaquo; Patrons &rsaquo; Koha
uk: %s &rsaquo; Користувачі &rsaquo; Коха

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=item.biblio link = 1 %2$s:  item.barcode | html %3$s:  soonestrenewdate | $KohaDates
en: %s ( %s ) cannot be renewed before %s.
uk: %s ( %s ) не може бути продовжено до %s.

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=item.biblio link = 1 %2$s:  item.barcode | html %3$s:  borrower.firstname | html %4$s:  borrower.surname | html
en: %s ( %s ) has been renewed the maximum number of times by %s %s (
uk: %s (%s) було продовжено максимальну кількість разів %s %s (

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=item.biblio link = 1 %2$s:  item.barcode | html %3$s:  latestautorenewdate | $KohaDates
en: %s ( %s ) has been scheduled for automatic renewal and cannot be renewed anymore since %s.
uk: %s (%s) був запланований для автоматичного продовження і не може бути продовжений з %s.

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=item.biblio link = 1 %2$s:  item.barcode | html
en: %s ( %s ) has been scheduled for automatic renewal and cannot be renewed because the patron's account is expired
uk: %s (%s) був запланований для автоматичного продовження і не може бути продовжений, тому що термін дії облікового запису користувача минув

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=item.biblio link = 1 %2$s:  item.barcode | html %3$s:  soonestrenewdate | $KohaDates
en: %s ( %s ) has been scheduled for automatic renewal and cannot be renewed before %s.
uk: %s ( %s ) заплановано для автоматичного продовження і не може бути продовжено до %s.

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=item.biblio link = 1 %2$s:  item.barcode | html
en: %s ( %s ) has been scheduled for automatic renewal.
uk: %s ( %s ) заплановано автоматичне продовження.

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=item.biblio link = 1 %2$s:  item.barcode | html
en: %s ( %s ): This item is on hold for another patron.
uk: %s ( %s ): Цей примірник замовлено для іншого користувача.

note: %1$s:  p.metadata.name | html
en: %s ( other format via plugin)
uk: %s (інший формат через додаток)

note: %1$s:  sritem.item.biblio.title | html %2$s:  sritem.item.barcode | html
en: %s (Barcode: %s)
uk: %s (Штрих-код: %s)

note: %1$s:  class_source.description | html
en: %s (default)
uk: %s (типово)

note: %1$s:  r.budget.budget_name | html %2$s:  r.budget.budget_id | html %3$s:  r.budget.budget_amount | $Price %4$s:  IF r.unspent_moved %5$s:  r.unspent_moved | $Price %6$s:  END
en: %s (id=%s) Amount=%s%s (%s remaining has been moved)%s
uk: %s (id=%s) Сума=%s%s (%s залишку було переміщено)%s

note: For the first occurrence, %1$s:  budget.b_txt | html
en: %s (inactive)
uk: %s (не активний)

note: %1$s:  riloo.duedate | $KohaDates as_due_date => 1
en: %s (overdue)
uk: %s (прострочений)

note: %1$s: - port| $HtmlTags tag=>'code' -
en: %s (probably okay if blank)
uk: %s (може бути незаповненим)

note: %1$s:  booksellerphone | html
en: %s / Fax:
uk: %s / Факс:

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s 0 records %s
uk: %s 0 записів %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  HTML5MediaParent | html %3$s:  HTML5MediaSet.child | html %4$s:  HTML5MediaSet.srcblock | url %5$s:  HTML5MediaSet.typeblock | html %6$s:  HTML5MediaParent | html
en: %s <%s controls preload=none> <%s src="%s"%s /> [%s tag not supported by your browser.]
uk: %s <%s controls preload=none> <%s src="%s"%s /> [%s тег не підтримується Вашим браузером.]

note: %1$s:  IF !rota.active %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Activate %s Deactivate %s
uk: %s Задіяти %s Знедіяти %s

note: %1$s:  IF ( op_new ) %2$s:  END
en: %s Add a new OAI set &rsaquo; %s OAI sets configuration &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s Додавання нового набору OAI &rsaquo; %s Налаштування наборів OAI &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Add incoming record
uk: %s Додати запис, що імпортується

note: %1$s:  IF ( nomatch_action == 'create_new' ) %2$s:  ELSIF ( nomatch_action == 'ignore' ) %3$s:  ELSE %4$s:  nomatch_action | html %5$s:  END %6$s:  END
en: %s Add incoming record %s Ignore incoming record (its items may still be processed) %s %s %s %s
uk: %s Додавати вхідний запис %s Ігнорувати вхідний запис (його примірники все ще можуть бути опрацьовані) %s %s %s %s

note: %1$s:  END
en: %s Add items only if matching bib was found
uk: %s Додавати примірники лише тоді, якщо знайдена відповідність для бібліографічного запису

note: %1$s:  END
en: %s Add items only if no matching bib was found
uk: %s Додавати примірники лише тоді, якщо НЕ знайдена відповідність для бібліографічного запису

note: %1$s:  IF mode=='new' || mode =='deleted' %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Add new upload or search %s Results %s
uk: %s Додавання нового вивантаження чи пошук %s Результати пошуку %s

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Address 2:
uk: %s Адреса, решту:

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Address:
uk: %s Адреса:

note: %1$s:  IF ( c.branchcode == "" ) - %2$s:  ELSE %3$s:  c.library.branchname | html %4$s:  END
en: %s All libraries %s%s %s
uk: %s Усі бібліотеки/підрозділи %s%s %s

note: %1$s:  END
en: %s Always add items
uk: %s Завжди додавати примірники

note: %1$s:  IF message.code == "unable_to_generate_pdf" %2$s:  END
en: %s An error occurs when generating the PDF file. Please contact the administrator to resolve this problem. %s
uk: %s Під час створення PDF-файлу виникла помилка. Будь ласка, зверніться до адміністратора, щоб вирішити цю проблему. %s

note: For the first occurrence, %1$s:  ERROR.CORERR | html
en: %s An unknown error has occurred.
uk: %s Трапилася невідома помилка.

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s Available for loan. %s
uk: %s Доступно для позики. %s

note: %1$s:  FOR w IN warnHiddenBiblionumbers %2$s:  w.frameworkcode | html %3$s:  w.interface | html
en: %s Biblio framework "%s" has the biblionumber field hidden at the interface %s
uk: %s Структура бібзаписів „%s“ містить поле з „biblionumber“, приховане в інтерфейсі „%s“

note: %1$s:  END
en: %s Card number:
uk: %s Номер читацького квитка:

note: %1$s:  IF patron %2$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' invert_name = 1 no_html = 1 %3$s:  END
en: %s Checking out to %s &rsaquo; %s Circulation &rsaquo; Koha
uk: %s Видача користувачу: %s &rsaquo; %s Обіг &rsaquo; Коха

note: %1$s:  UNLESS ( language ) %2$s:  END %3$s:  IF ( language ) %4$s:  UNLESS ( checkmodule ) %5$s:  IF ( missing_modules ) %6$s:  END %7$s:  IF ( problems ) %8$s:  END %9$s:  END %10$s:  END
en: %s Choose your language %s %s %s %s Perl modules missing %s %s Perl version obsolete %s %s Check Perl dependencies %s &rsaquo; Web installer &rsaquo; Koha
uk: %s Виберіть Вашу мову %s %s %s %s Відсутні модулі Perl %s %s Версія Perl застаріла %s %s Перевірка Perl-залежностей %s &rsaquo; Веб-встановлювач &rsaquo; Коха

note: %1$s:  END
en: %s Circulation note:
uk: %s Примітка для бібліотекаря:

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s City:
uk: %s Населений пункт:

note: %1$s:  IF step == 2 %2$s:  END %3$s:  IF step == 3 %4$s:  END
en: %s Confirm &rsaquo; %s %s Finished &rsaquo; %s Batch patron deletion and anonymization &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: %s Підтвердження &rsaquo; %s %s Завершено &rsaquo; %s Масові вилучення користувачів та знеособлення &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

note: %1$s:  END
en: %s Confirm password:
uk: %s Підтвердьте пароль:

note: %1$s:  END
en: %s Contact note:
uk: %s Примітки до контакту:

note: %1$s:  IF op == 'view' %2$s:  shelf.shelfname | html %3$s:  END %4$s:  IF op == 'add_form' %5$s:  END %6$s:  IF op == 'edit_form' %7$s:  shelf.shelfname | html %8$s:  END
en: %s Contents of %s &rsaquo; %s %s Create new list &rsaquo; %s %s Edit list %s &rsaquo; %s Lists &rsaquo; Koha
uk: %s Вміст списку „%s“ &rsaquo; %s %s Створення нового списку &rsaquo; %s %s Редагування списку „%s“ &rsaquo; %s Списки &rsaquo; Коха

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Country:
uk: %s Країна:

note: For the first occurrence, %1$s:  ELSE
en: %s Create a new
uk: %s Створити нове

note: For the first occurrence, %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s Create a new club template %s
uk: %s Створити новий шаблон товариства %s

note: %1$s:  IF op =='add_form' %2$s:  IF credit_type.code %3$s:  ELSE %4$s:  END %5$s:  ELSE %6$s:  END
en: %s Credit types &rsaquo; %s Modify credit type %s New credit type %s %s Credit types %s &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s Типи кредиту &rsaquo; %s Редагування типу кредиту %s Новий тип кредиту %s %s Типи кредиту %s &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  END
en: %s Date of birth:
uk: %s Дата народження:

note: %1$s:  END
en: %s Default
uk: %s за умовчанням

note: %1$s:  IF ( value.default ) %2$s:  ELSE %3$s:  value.display_value | html %4$s:  END
en: %s Default %s %s %s
uk: %s За умовчанням %s %s %s

note: %1$s:  IF humanbranch %2$s:  Branches.GetName( humanbranch ) | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s Defining circulation and fine rules for "%s" %s Defining circulation and fine rules for all libraries %s
uk: %s Означення правил обігу та стягування пені для підрозділу „%s“ %s Означення правил обігу та стягування пені для усіх бібліотек %s

note: %1$s:  IF op == 'view' %2$s:  job.id | html %3$s:  END
en: %s Details of job #%s &rsaquo; %s Jobs &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s Подробиці завдання за № „%s“ &rsaquo; %s Фонові завдання &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s Disabled %s
uk: %s Вимкнуто %s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF course_name
en: %s Edit
uk: %s Редагування

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( layout_id ) %2$s:  layout_id | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s Edit (%s) %s New %s
uk: %s Редагування (%s) %s Створення %s

note: %1$s:  IF ( template_id ) %2$s:  template_id | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s Edit label template %s %s New label template %s
uk: %s Редагування шаблону етикеток № %s %s Новий шаблон етикеток %s

note: %1$s:  IF ( profile_id ) %2$s:  profile_id | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s Edit printer profile %s %s New printer profile %s
uk: %s Редагування профілю друкарки %s %s Новий профіль друкарки %s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( biblionumber )
en: %s Editing
uk: %s Редагується —

note: %1$s:  END
en: %s Email:
uk: %s Електронна пошта:

note: %1$s:  IF ( manualhistory )
en: %s Enabled
uk: %s Увімкнено

note: %1$s:  IF ( error )
en: %s Error:
uk: %s Помилка:

note: %1$s:  END
en: %s Expiry date (leave blank for auto calc):
uk: %s Дата завершення терміну (для автопідрахунку залишити пустим):

note: %1$s:  END
en: %s Fax:
uk: %s Факс:

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s First name:
uk: %s Ім’я:

note: %1$s:  IF ( status.fieldname == 'items.notforloan' && value.authorised_value == 0 && value.lib == '__IGNORE__' ) %2$s:  ELSE %3$s:  value.lib | html %4$s:  END
en: %s For loan %s %s %s
uk: %s Для видачі %s %s %s

note: For the first occurrence, %1$s:  authtypecode | html
en: %s Framework
uk: Структура %s

note: %1$s:  END
en: %s From any library
uk: %s з будь-якої бібліотеки

note: %1$s:  END
en: %s From home library
uk: %s з джерельної бібліотеки

note: %1$s:  END
en: %s From local hold group
uk: %s з місцевої групи замовлення

note: %1$s:  IF budget_period_id %2$s:  budget_period_description | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s Funds for '%s' %s All funds %s
uk: %s Кошти з кошторису „%s“ %s Усі кошти %s

note: %1$s:  END
en: %s Gone no address:
uk: %s Не вказана чи недійсна адреса:

note: %1$s:  IF ( CAN_user_parameters_manage_auth_values )
en: %s Group attributes types with a block title (based on
uk: %s Групувати типи атрибутів у блоці з назвою (на основі

note: %1$s:  END
en: %s Guarantor first name:
uk: %s Ім’я поручителя:

note: %1$s:  END
en: %s Guarantor surname:
uk: %s Прізвище поручителя:

note: %1$s:  END
en: %s Ignore incoming record
uk: %s Ігнорувати вхідний запис

note: %1$s:  END
en: %s Ignore incoming record (its items may still be processed)
uk: %s Ігнорувати вхідний запис (однак його примірники можуть все ще оброблятися)

note: %1$s:  END
en: %s Ignore items
uk: %s Нехтувати примірниками

note: %1$s:  END
en: %s Image file
uk: %s файл зображення

note: %1$s:  END
en: %s Initials:
uk: %s Ініціали:

note: %1$s:  END
en: %s Item floats
uk: %s примірник гуляє

note: %1$s:  END
en: %s Item returns home
uk: %s примірник повертається додому

note: %1$s:  END
en: %s Item returns to issuing library
uk: %s примірник повертається до місця видачі

note: %1$s:  IF ( itemtype_notforloan ) %2$s:  ELSIF ( item_notforloan ) %3$s:  item_notforloan_lib = AuthorisedValues.GetDescriptionByKohaField( kohafield => 'items.notforloan', authorised_value => item.notforloan ) %4$s:  IF (item_notforloan_lib) %5$s:  item_notforloan_lib | html %6$s:  END %7$s:  END
en: %s Item type not for loan. %s %s Item not for loan%s (%s)%s. %s
uk: %s Тип примірника не для випозичання. %s %s Примірник не для випозичання%s (%s)%s. %s

note: %1$s: - IF ( hold.atdestination ) -
en: %s Item waiting at
uk: %s Примірник очікує у підрозділі:

note: %1$s:  IF (more_than_one_serial) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Last value: %s Begins with: %s
uk: %s Останнє значення: %s Починається з: %s

note: %1$s:  ELSE
en: %s Location:
uk: %s Розташування:

note: %1$s:  END
en: %s Lost card:
uk: %s Втрачений квиток:

note: %1$s:  END
en: %s Main contact method:
uk: %s Основний спосіб звʼязку:

note: %1$s:  END
en: %s Middle name:
uk: %s По батькові:

note: %1$s:  IF op == 'edit' %2$s:  PROCESS ServerType | remove("</*span>") %3$s:  server.servername | html %4$s:  END %5$s:  IF op ==  'add' %6$s:  PROCESS ServerType | remove("</*span>") %7$s:  END
en: %s Modify %s server %s &rsaquo; %s %s New %s server &rsaquo; %s Z39.50/SRU servers &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s Редагування %s-сервера „%s“ &rsaquo; %s %s Новий %s-сервер &rsaquo; %s Z39.50/SRU-сервери &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF ean %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Modify EAN %s New EAN %s
uk: %s Зміна бібліотечного ідентифікатора EAN %s Новий бібліотечний ідентифікатор EAN %s

note: %1$s:  IF account %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Modify account %s New account %s
uk: %s Змінюємо обліковий запис %s Новий обліковий запис %s

note: %1$s:  IF authority_type.authtypecode.defined %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Modify authority type %s New authority type %s
uk: %s Редагування типу авторитетного джерела %s Новий тип авторитетного джерела %s

note: %1$s:  IF class_source %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Modify classification source %s Add classification source %s
uk: %s Редагування джерела класифікації %s Створення джерела класифікації %s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF club
en: %s Modify club
uk: %s Редагуємо товариство

note: For the first occurrence, %1$s:  IF club_template
en: %s Modify club template
uk: %s Редагуємо шаблон товариства

note: %1$s:  IF currency %2$s:  currency.currency | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s Modify currency '%s' %s New currency %s
uk: %s Редагування грошової одиниці „%s“ %s Нова грошова одиниця %s

note: %1$s:  IF desk.desk_id %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Modify desk %s New desk %s
uk: %s Редагування пункту книговидачі %s Новий пункт книговидачі %s

note: %1$s:  IF sort_rule %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Modify filing rule %s Add filing rule %s
uk: %s Редагування правила заповнення %s Нове правило заповнення%s

note: %1$s:  IF ( ordernumber ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Modify order line %s New order %s
uk: %sРедагування даних замовлення %sНове замовлення%s

note: %1$s:  IF ( edit_attribute_type ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Modify patron attribute type %s Add patron attribute type %s
uk: %s Зміна типу атрибута користувача %s Додавання типу атрибута користувача %s

note: %1$s:  IF list.patron_list_id %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Modify patron list %s Create a new patron list %s
uk: %s Зміна списку користувачів %s Створення нового списку користувачів %s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF list.patron_list_id %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Modify patron list %s New patron list %s
uk: %s Змінюємо список користувачів %s Новий список користувачів %s

note: %1$s:  IF list.patron_list_id %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Modify patron list %s New patron list %s &rsaquo; Patron lists &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: %s Редагування списку користувачів %s Новий список користувачів %s &rsaquo; Списки користувачів &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF split_rule %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Modify splitting rule %s Add splitting rule %s
uk: %s Редагування правила розщеплення %s Додавання правила розщеплення користувача %s

note: %1$s:  IF ( modify )
en: %s Modify subscription for
uk: %s Зміна передплати для

note: %1$s:  IF op == 'add_form' %2$s:  ELSIF op == 'edit_form' %3$s:  END
en: %s New SMTP server &rsaquo; %s Edit SMTP server &rsaquo; %s SMTP servers &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s Новий SMTP-сервер &rsaquo; %s Редагування SMTP-сервера &rsaquo; %s SMTP-сервери &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s New course %s
uk: %s Новий курс %s

note: %1$s:  IF op == 'add_form' %2$s:  ELSIF op == 'edit_form' %3$s:  END
en: %s New identity provider &rsaquo; %s Edit identity provider &rsaquo; %s Identity providers &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s Новий постачальник ідентифікаційних даних &rsaquo; %s Редагувати постачальника ідентифікаційних даних &rsaquo; %s Постачальники ідентифікаційних даних &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF op == 'add_form' %2$s:  ELSIF op == 'edit_form' %3$s:  END
en: %s New identity provider domain &rsaquo; %s Edit identity provider domain &rsaquo; %s Identity providers &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s Новий домен постачальника ідентифікаційних даних &rsaquo; %s Редагувати домен постачальника ідентифікаційних даних &rsaquo; %s Постачальники ідентифікаційних даних &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF category == 'news' %2$s:  ELSIF category == 'pages' %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s News %s Pages %s HTML customizations %s
uk: %s Новини %s Сторінки %s HTML-прилаштування %s

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s No
uk: %s ні

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s No action defined for the template. %s
uk: %s Для шаблону не визначено жодної дії. %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s No active budgets %s
uk: %s Немає активних кошторисів %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s No basket group %s
uk: %s Немає групи кошиків замовлень %s

note: %1$s:  IF failureMessage == "NO_ID" %2$s:  ELSIF failureMessage == "DUPLICATE_TITLE" %3$s:  ELSE %4$s:  failureMessage | html %5$s:  END
en: %s No collection id given. %s Title already in use. %s %s %s
uk: %s Не зазначено id зібрання. %s Назва вже використовується. %s %s %s

note: %1$s:  ELSE
en: %s No group
uk: %s Немає групи

note: %1$s:  END
en: %s No holds allowed
uk: %s замовлення не дозволені

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s No inactive budgets %s
uk: %s Немає неактивних кошторисів %s

note: %1$s:  ELSE
en: %s No library
uk: %s Бібліотека не вказана

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s No limitation %s
uk: %s Немає обмежень %s

note: For the first occurrence, %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s No results found %s
uk: %s Нічого не знайдено %s

note: %1$s:  END
en: %s None
uk: %s Немає обмежень

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s Not checked out %s
uk: %s Не видано %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s Not set %s
uk: %s Не встановлено %s

note: %1$s:  CASE %2$s:  END
en: %s Not supported yet. %s
uk: %s Ще не підтримується. %s

note: %1$s:  UNLESS IsUsageStatsCountryValid %2$s:  UsageStatsCountry | html %3$s:  END
en: %s Note: The value of your system preference 'UsageStatsCountry' is not valid (%s). Please select a valid one. %s
uk: %s Зауваження: значення Вашого параметра системи „UsageStatsCountry“ не є допустимим (%s). Будь ласка, виберіть правильне значення. %s

note: %1$s:  END
en: %s OPAC note:
uk: %s Повідомлення для користувача:

note: %1$s:  UNLESS TransferWhenCancelAllWaitingHolds %2$s:  END
en: %s Only items that need not be transferred will be cancelled (TransferWhenCancelAllWaitingHolds syspref) %s
uk: %s Будуть скасовані лише примірники, які не потрібно переміщувати (системний параметр „TransferWhenCancelAllWaitingHolds“) %s

note: %1$s:  END
en: %s Other name:
uk: %s Інше ім’я:

note: %1$s:  END
en: %s Other phone:
uk: %s Інший телефон:

note: %1$s:  END
en: %s Owner
uk: %s Власник

note: %1$s:  END
en: %s Owner and users
uk: %s Власник та користувачі

note: %1$s:  END
en: %s Owner, users and library
uk: %s Власник, користувачі та бібліотека

note: For the first occurrence, %1$s:  END %2$s:  current_page | html %3$s:  total_pages | html %4$s:  IF ( show_nextbutton )
en: %s Page %s / %s %s
uk: %s Сторінка %s з %s %s

note: %1$s:  IF ( newpassword ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Password updated %s Change username and/or password %s
uk: %s Пароль оновлено %s Зміна імені користувача та/чи паролю %s

note: %1$s:  END
en: %s Password:
uk: %s Пароль:

note: %1$s:  UNLESS blocking_error %2$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' no_html = 1 %3$s:  END
en: %s Patron details for %s %s &rsaquo; Patrons &rsaquo; Koha
uk: %s Відомості про користувача: „%s“ %s &rsaquo; Користувачі &rsaquo; Коха

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Phone:
uk: %s Телефон:

note: %1$s:  END
en: %s Primary email:
uk: %s Ел. пошта (основна):

note: %1$s:  END
en: %s Primary phone:
uk: %s Основний телефон:

note: %1$s:  END
en: %s Pronouns:
uk: %s Займенники:

note: %1$s:  END
en: %s Registration date:
uk: %s Дата реєстрації:

note: %1$s:  END
en: %s Replace existing record with incoming record
uk: %s Замінити існуючий запис записом, що імпортується

note: %1$s:  END
en: %s Replace items if matching bib was found (only for existing items)
uk: %s Замінювати примірники якщо знайдено відповідний бібліографічний запис (лише для існуючих примірників)

note: For the first occurrence, %1$s:  IF restriction.comment.search('OVERDUES_PROCESS') %2$s:  restriction.comment.remove('OVERDUES_PROCESS ') | $raw %3$s:  ELSE %4$s:  restriction.comment | $raw %5$s:  END
en: %s Restriction added by overdues process %s %s %s %s
uk: %s Обмеження додані процесом обробки прострочень %s %s %s %s

note: %1$s:  IF ( uploadborrowers ) %2$s:  END
en: %s Results &rsaquo; %s Import patrons &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: %s Результати &rsaquo; %s Імпорт користувачів &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF ( do_it ) %2$s:  END
en: %s Results &rsaquo; %s Logs &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: %s Результати &rsaquo; %s Журнали &rsaquo; Інструменти &rsaquo; &rsaquo; Коха

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s Rows per page %s
uk: %s Рядків на сторінку: %s

note: %1$s:  IF ( limit )
en: %s Rows per page:
uk: %s Рядків на сторінку:

note: %1$s:  END
en: %s Salutation:
uk: %s Вітання:

note: %1$s: - IF ( saved1 ) - %2$s: - ELSIF ( create ) - %3$s: - ELSIF ( showsql ) - %4$s: - ELSIF ( execute ) - %5$s:  name | html %6$s:  id | html %7$s: - ELSIF ( editsql ) - %8$s:  reportname | html %9$s:  id | html %10$s: - END - %11$s: - IF ( build1 ) - %12$s: - ELSIF ( build2 ) - %13$s: - ELSIF ( bu
en: %s Saved reports &rsaquo; %s Create from SQL &rsaquo; %s SQL view &rsaquo; Saved reports &rsaquo; %s Report %s (%s) &rsaquo; Saved reports &rsaquo; %s Edit report %s (%s) &rsaquo; Saved reports &rsaquo; %s %s Build a report, step 1 of 6: Choose a module &rsaquo; %s Build a report, step 2 of 6: Pick a report type &rsaquo; %s Build a report, step 3 of 6: Select columns for display &rsaquo; %s Build a report, step 4 of 6: Select criteria to limit on &rsaquo; %s Build a report, step 5 of 6: Pick which columns to total &rsaquo; %s Build a report, step 6 of 6: Select how you want the report ordered &rsaquo; %s Guided reports wizard &rsaquo; Reports &rsaquo; Koha
uk: %s Збережені звіти &rsaquo; %s Створення з SQL &rsaquo; %s Перегляд SQL &rsaquo; Збережені звіти &rsaquo; %s „%s“ (№ %s) — звітування &rsaquo; Збережені звіти &rsaquo; %s Редагування SQL-звіту „%s“ (№ %s) &rsaquo; Збережені звіти &rsaquo; %s %s Побудова звіту, крок 1 з 6: виберіть модуль &rsaquo; %s Побудова звіту, крок 2 з 6: вкажіть тип звіту &rsaquo; %s Побудова звіту, крок 3 з 6: виберіть стовпці для відображення &rsaquo; %s Побудова звіту, крок 4 з 6: виберіть критерії для обмеження за наступним &rsaquo;%s Побудова звіту, крок 5 з 6: вкажіть стовпці для підсумовування &rsaquo; %s Побудова звіту, крок 6 з 6: виберіть як Ви бажаєте відсортувати звіт &rsaquo; %s Майстер керованих звітів &rsaquo; Звіти &rsaquo; Коха

note: For the first occurrence, %1$s:  IF city_name_filter %2$s:  city_name_filter | html %3$s:  END %4$s:  IF cities_count > 0
en: %s Searching: %s %s %s
uk: %s Шукаємо: %s %s %s

note: %1$s:  END
en: %s Secondary email:
uk: %s Ел. пошта (додаткова):

note: %1$s:  END
en: %s Secondary phone:
uk: %s Додатковий телефон:

note: %1$s:  IF ( proposeimport ) %2$s:  END %3$s:  IF ( importdatastructure ) %4$s:  IF ( error ) %5$s:  ELSE %6$s:  END %7$s:  END %8$s:  IF ( default ) %9$s:  IF ( upgrading ) %10$s:  ELSE %11$s:  END %12$s:  END %13$s:  IF ( choosemarc ) %14$s:  END %15$s:  IF ( selectframeworks ) %16$s:  END %17$s:  
en: %s Set up database %s %s %s Error creating database tables %s Database tables created %s %s %s %s Update database %s Install basic configuration settings %s %s %s Select your MARC flavor %s %s Selecting default settings %s %s Default data loaded %s %s Installation complete %s &rsaquo; Web installer &rsaquo; Koha
uk: %s Налаштовування бази даних %s %s %s Помилка при створенні таблиць бази даних %s Створено таблиці бази даних %s %s %s %s Оновлення бази даних %s Встановлення базових налаштувань конфігурації %s %s %s Виберіть різновид MARC-стандарту %s %s Вибір параметрів за умовчуванням %s %s Завантажені дані за умовчуванням %s %s Встановлення завершено %s &rsaquo; Веб-встановлювач &rsaquo; Коха

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s Something went wrong. %s
uk: %s Отакої! Щось не так. %s

note: %1$s:  END
en: %s Sort 1:
uk: %s Сортувальне поле 1:

note: %1$s:  END
en: %s Sort 2:
uk: %s Сортувальне поле 2:

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s State:
uk: %s Область, район:

note: %1$s:  UNLESS blocking_error %2$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' no_html = 1 %3$s:  END
en: %s Statistics for %s %s &rsaquo; Patrons &rsaquo; Koha
uk: %s Статистика щодо користувача: %s %s &rsaquo; Користувачі &rsaquo; Коха

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Street number:
uk: %s Номер будинку, квартири:

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Street type:
uk: %s Тип вулиці:

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Surname:
uk: %s Прізвище:

note: %1$s:  IF error.code == 'CANNOT_MOVE' %2$s:  error.value | html %3$s:  ELSE %4$s:  error | html %5$s:  END
en: %s The following items could not be moved from the old record to the new one: %s %s %s %s
uk: %s Не вдалося перемістити такі примірники зі старого запису в новий: %s %s %s %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s There are no outstanding (accepted) suggestions. %s
uk: %s Немає незавершених (схвалених) пропозицій. %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END %3$s:  END %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: %s There is no table to configure for this module. %s %s %s There is no page using the table configuration in this module. %s
uk: %s Немає таблиці, котру б було потрібно налаштувати для цього модуля. %s %s %s Немає сторінки, котра б використовувала налаштування таблиць у цьому модулі. %s

note: %1$s:  IF msg == 'no_report' %2$s:  ELSIF msg == 'can_be_updated'
en: %s There is no valid report for this id. %s
uk: %s Немає жодного чинного звіту за цим ідентифікатором. %s

note: For the first occurrence, %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s This authority is not used in any records. %s
uk: %s Це авторитетне джерело не використовується в жодному записі. %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s This ordernumber does not exist. %s
uk: %s Цей номер замовлення не існує. %s

note: %1$s:  IF savedreport.seems_obsolete
en: %s This report seems obsolete, it uses biblioitems.marcxml field.
uk: %s Цей звіт здається застарілим, він використовує поле biblioitems.marcxml.

note: %1$s:  IF ( unknownauthid ) %2$s:  ELSE %3$s:  authid | html %4$s:  authtypetext | html %5$s:  END
en: %s Unknown authority record %s Details for authority #%s (%s) %s &rsaquo; Authorities &rsaquo; Koha
uk: %s Невідомий авторитетний запис %s Подробиці для авторитетного джерела № %s (%s) %s &rsaquo; Авторитетні джерела &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF ( unknownbiblionumber ) %2$s:  ELSE %3$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc' %4$s:  END
en: %s Unknown record %s Details for %s %s &rsaquo; Catalog &rsaquo; Koha
uk: %s Невідомий запис %s Подробиці „%s“ %s &rsaquo; Каталог &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF ( unknownbiblionumber ) %2$s:  ELSE %3$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc' %4$s:  END
en: %s Unknown record %s ISBD details for %s %s
uk: %s Невідомий бібзапис %s Бібліографічний опис „%s“ %s

note: %1$s:  IF ( unknownbiblionumber ) %2$s:  ELSE %3$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc' %4$s:  END
en: %s Unknown record %s ISBD details for %s %s &rsaquo; Catalog &rsaquo; Koha
uk: %s Невідомий запис %s Бібліографічний опис „%s“ %s &rsaquo; Каталог &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF ( unknownbiblionumber ) %2$s:  ELSE %3$s:  biblionumber | html %4$s:  bibliotitle | html %5$s:  END
en: %s Unknown record %s Labeled MARC biblio : %s ( %s ) %s
uk: %s Невідомий бібзапис %s Бібліографічний МАРК-запис з мітками: № %s („%s“) %s

note: %1$s:  IF ( unknownbiblionumber ) %2$s:  ELSE %3$s:  bibliotitle | html %4$s:  END
en: %s Unknown record %s Labeled MARC details for %s %s &rsaquo; Catalog &rsaquo; Koha
uk: %s Невідомий запис %s Подробиці у МАРК з мітками для „%s“ %s &rsaquo; Каталог &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF ( unknownbiblionumber ) %2$s:  ELSE
en: %s Unknown record %s MARC details for
uk: %s Невідомий запис %s Подробиці в МАРК для

note: %1$s:  IF ( unknownbiblionumber ) %2$s:  ELSE %3$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc' %4$s:  END
en: %s Unknown record %s MARC details for %s %s &rsaquo; Catalog &rsaquo; Koha
uk: %s Невідомий запис %s Подробиці в МАРК %s %s &rsaquo; Каталог &rsaquo; Коха

note: %1$s:  ELSE
en: %s Upload an image file for this bibliographic record:
uk: %s Вивантажте файл зображення для цього бібліографічного запису:

note: %1$s:  IF itemnumber
en: %s Upload an image file for this item:
uk: %s Вивантажте файл зображення для цього примірника:

note: %1$s:  ELSIF defaultRefundRule == 'refund_unpaid' %2$s:  ELSIF defaultRefundRule == 'charge'
en: %s Use default (Refund lost item charge (only if unpaid)) %s
uk: %s Використовувати за умовчанням (плата за відшкодування втраченого примірника (лише в разі несплати)) %s

note: %1$s:  ELSIF defaultProcessingRefundRule == 'refund_unpaid' %2$s:  ELSE
en: %s Use default (Refund lost item processing charge (only if unpaid)) %s
uk: %s  Використовувати за умовчанням (плата за обробку відшкодування втраченого примірника (лише в разі несплати)) %s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF count
en: %s Used in
uk: %s Використовується у

note: %1$s:  END
en: %s Username:
uk: %s Логін:

note: %1$s:  END
en: %s Version:
uk: %s Версія:

note: For the first occurrence, %1$s:  SET expires_on = w.expiration_date %2$s:  Branches.GetName( w.pickup_library_id ) | html %3$s:  IF expires_on %4$s:  expires_on | $KohaDates %5$s:  END
en: %s Waiting at %s %s until %s %s
uk: %s Очікує у підрозділі/бібліотеці „%s“ %s до %s %s

note: For the first occurrence, %1$s:  SET expires_on = w.expiration_date %2$s:  IF expires_on %3$s:  expires_on | $KohaDates %4$s:  END
en: %s Waiting here %s until %s %s
uk: %s Очікує тут %s до %s %s

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s Yes
uk: %s так

note: For the first occurrence, %1$s:  IF c.enabled == 'yes' %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Yes %s No %s
uk: %s Так %s Ні %s

note: %1$s:  IF checkout.renewals_count %2$s:  IF checkout.lastreneweddate
en: %s Yes%s,
uk: %s Так %s,

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s You do not have anything public yet. %s
uk: %s У Вас немає ще нічого в загальному доступі. %s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF searchfield %2$s:  searchfield | html
en: %s You searched for %s
uk: %s Ви шукали за „%s“

note: %1$s:  IF id %2$s:  id | html %3$s:  ELSIF searchfield %4$s:  searchfield | html %5$s:  END
en: %s You searched for record %s %s You searched for %s %s
uk: %s Ви шукали за записом „%s“ %s Ви шукали за „%s“ %s

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: %s ZIP/Postal code:
uk: %s Поштовий індекс:

note: %1$s:  added.library.branchname | html | $KohaSpan class = 'name'
en: %s added to group.
uk: %s додано до групи.

note: %1$s:  ELSIF ( hardduedatecompare == '1' ) %2$s:  hardduedate | $KohaDates
en: %s after %s
uk: %s після %s

note: %1$s:  item.countanalytics | html
en: %s analytics
uk: %s аналітичних описів

note: For the first occurrence, %1$s:  multi_batch_count | html
en: %s batches to export
uk: %s парті(ї/й) для експорту

note: %1$s:  IF ( result.author )
en: %s by
uk: %s /

note: %1$s:  IF ( loopro.author ) %2$s:  loopro.author | html %3$s:  END
en: %s by %s%s
uk: %s / %s%s

note: %1$s:  IF ( ordersloo.author ) %2$s:  ordersloo.author | html %3$s:  END %4$s:  IF ( ordersloo.isbn ) %5$s:  ordersloo.isbn | html %6$s:  END %7$s:  IF ( ordersloo.publishercode )
en: %s by %s%s %s &ndash; %s%s %s
uk: %s / %s%s %s &ndash; %s%s %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END %3$s:  END
en: %s by you %s %s
uk: %s створено вами %s %s

note: %1$s:  IF ( Koha.Preference( 'marcflavour' ) == 'UNIMARC' && biblio.author ) %2$s:  END %3$s:  biblio.author | html %4$s: ~ END %5$s:  (biblioitem.publicationyear || biblio.copyrightdate) | html %6$s:  biblioitem.publishercode | html | $To %7$s:  AuthorisedValues.GetDescriptionByKohaField( kohafield
en: %s by%s %s %s", "%s", "%s", "%s", "%s
uk: %s за %s %s %s", "%s", "%s", "%s", "%s

note: %1$s:  Branches.GetName( branch ) | html
en: %s calendar
uk: %s: календар

note: %1$s:  errorfile | html
en: %s can't be opened
uk: файл %s не вдається відкрити

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.${status_count} | html
en: %s checked out:
uk: %s видано:

note: %1$s:  lis.level FILTER ucfirst | html
en: %s data added
uk: Дані „%s“ додано:

note: For the first occurrence, %1$s:  deliverytime | html
en: %s days
uk: %s (дні)

note: %1$s:  HANDLED | html
en: %s directories processed.
uk: %s оброблено тек.

note: %1$s:  TOTAL | html
en: %s directories scanned.
uk: %s тек переглянуто.

note: For the first occurrence, %1$s:  ERROR.UZIPFAIL | html
en: %s failed to unpack.
uk: %s не вдалося розпакувати.

note: For the first occurrence, %1$s:  authtypecode | html
en: %s framework
uk: Структура %s

note: A
en: %s fund(s) are attached to this budget. You must delete all attached funds before deleting this budget.
uk: %s кошти приєднані до цього кошторису. Ви повинні вилучити усі приєднані кошти, перш ніж вилучати цей кошторис.

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron=issue.patron hide_patron_infos_if_needed=1 invert_name=1 %2$s:  waiting_holds | html
en: %s has %s hold(s) waiting for pickup.
uk: %s має %s замовлення, що очікують на отримання користувачем.

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: %s has no outstanding fines.
uk: %s не має несплаченої пені.

note: For the first occurrence, %1$s:  books_loo.holds | html
en: %s hold(s) left
uk: Залишилося замовлень: %s

note: %1$s:  Branches.GetLoggedInBranchname | html %2$s:  itemloop.size() || 0 | html
en: %s holdings (%s)
uk: %s — фонди (%s)

note: %1$s:  COUNT.TCOUNTS | html
en: %s image(s) moved into the database:
uk: %s зображень переміщено до бази даних.

note: %1$s:  total | html
en: %s images found
uk: Знайдено зображень – %s.

note: SCRIPT
en: %s important fields empty (highlighted)
uk: %s важливі поля не заповнені (їх виділено)

note: %1$s:  imported | html %2$s:  IF ( lastimported ) %3$s:  lastimported | html %4$s:  END
en: %s imported records %s(last was %s)%s
uk: %s записів імпортовано %s(останнім був „%s“)%s

note: %1$s:  recall.first_recall.created_date | $KohaDates %2$s:  recall.first_recall.library.branchname | html
en: %s in %s
uk: %s — %s

note: %1$s:  hold.reservedate | $KohaDates %2$s:  Branches.GetName ( hold.branchcode ) | html
en: %s in %s
uk: %s — %s

note: SCRIPT
en: %s in tab %s
uk: %s у вкладці %s

note: %1$s:  END %2$s:  CASE 'weeklength' %3$s:  IF st == subtype
en: %s issues %s %s
uk: %s випуски %s %s

note: %1$s:  report.num_items | html
en: %s item records found and staged
uk: %s запис(и/ів) про примірники було знайдено та заготовлено

note: A
en: %s item(s) are attached to this record. You must delete all items before deleting this record.
uk: %s примірник(а/ів) приєднані до цього запису. Ви повинні вилучити усі примірники, перш ніж вилучати цей запис.

note: %1$s:  report.deleted_itemnumbers.size | html
en: %s item(s) deleted.
uk: %s примірник(и) вилучено.

note: %1$s:  books_loo.items | html
en: %s item(s) left
uk: Залишилося примірників: %s

note: %1$s:  moddatecount | html %2$s:  date | $KohaDates
en: %s items modified : datelastseen set to %s
uk: у %s примірників змінено: встановлена дата коли останній раз бачено (datelastseen) на %s

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: %s mandatory fields empty (highlighted)
uk: %s обов'язкові поля не заповнені (їх виділено)

note: %1$s:  END %2$s:  CASE %3$s:  st | html %4$s:  END
en: %s months %s%s %s
uk: %s місяці %s %s %s

note: %1$s:  alreadyindb | html %2$s:  IF ( lastalreadyindb ) %3$s:  lastalreadyindb | html %4$s:  END
en: %s not imported because already in borrowers table and overwrite disabled %s(last was %s)%s
uk: %s не імпортовано, тому що у таблиці користувачів (borrowers) вже є такі а перезаписувати заборонено %s(останнім був „%s“)%s

note: %1$s:  invalid | html %2$s:  IF ( lastinvalid ) %3$s:  lastinvalid | html %4$s:  END
en: %s not imported because they are not in the expected format %s(last was %s)%s
uk: %s не імпортовано, тому що вони не є в очікуваному форматі %s(останнім був „%s“)%s

note: %1$s:  selected_count | html
en: %s note(s) marked as not seen.
uk: %s приміток позначені як не переглянуті.

note: %1$s:  selected_count | html
en: %s note(s) marked as seen.
uk: %s приміток позначені як переглянуті.

note: %1$s:  hits_to_paginate | html %2$s:  total | html
en: %s of %s results loaded, refine your search to view other records
uk: Завантажено результатів %s зі загалом %s, уточніть пошук, щоб переглянути інші записи

note: For the first occurrence, %1$s:  ELSIF ( hardduedatecompare == '0' ) %2$s:  hardduedate | $KohaDates
en: %s on %s
uk: %s точно на %s

note: %1$s:  IF ( hold.suspend ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s on %s until %s
uk: %s з %s до %s

note: %1$s:  books_loo.biblios | html
en: %s order(s) left
uk: Залишилося замовлень: %s

note: %1$s:  overwritten | html %2$s:  IF ( lastoverwritten ) %3$s:  lastoverwritten | html %4$s:  END
en: %s overwritten %s(last was %s)%s
uk: %s перезаписано %s(останнім був „%s“)%s

note: %1$s:  TotalDel | html
en: %s patrons have been successfully deleted
uk: %s користувачів було успішно вилучено

note: %1$s:  TotalDel | html
en: %s patrons have been successfully moved to trash
uk: %s користувачів були успішно переміщені до смітника

note: %1$s:  patrons_to_delete.size || 0 | html
en: %s patrons will be deleted
uk: %s користувачів буде вилучено

note: %1$s:  TotalDel | html
en: %s patrons would have been removed (if it wasn't a test run)
uk: %s користувачів були б вилучені (якби це не був пробний запуск)

note: %1$s:  patrons_to_anonymize.count || 0 | html
en: %s patrons' checkout histories will be anonymized
uk: %s користувачів — історії видач будуть знеособлені

note: %1$s:  TAB.tab_title | html
en: %s preferences
uk: Параметри групи „%s“

note: %1$s:  selected_count | html
en: %s problem report(s) marked as closed.
uk: %s звітів про проблеми позначено як закриті.

note: %1$s:  selected_count | html
en: %s problem report(s) marked as new.
uk: %s звітів про проблеми позначено як нові.

note: %1$s:  selected_count | html
en: %s problem report(s) marked as viewed.
uk: %s звітів про проблеми позначено як переглянуті.

note: For the first occurrence, %1$s:  count | html
en: %s record(s)
uk: %s записі(ах)

note: %1$s:  report.deleted_biblionumbers.size | html
en: %s record(s) deleted.
uk: %s запис(и) вилучено.

note: %1$s:  index.missing_count | html %2$s:  index.index_count | html %3$s:  index.index_name | html
en: %s record(s) missing on a total of %s in index %s.
uk: %s запис(ів) відсутні із загалом %s в індексі %s.

note: %1$s:  report.total | html
en: %s records in file
uk: %s запис(и/ів) у файлі

note: %1$s:  report.import_errors | html
en: %s records not staged because of MARC error
uk: %s запис(и/ів) не заготовлено через МАРК-помилку

note: %1$s:  total | html
en: %s records parsed
uk: %s проаналізовано записів

note: %1$s:  report.staged | html
en: %s records staged
uk: %s запис(и/ів) заготовлено

note: %1$s:  total | html %2$s:  IF ( query_desc )
en: %s result(s) found %sfor
uk: Знайдено результатів — %s при пошуку %s за

note: %1$s:  total | html
en: %s result(s) found in catalog,
uk: Знайдено результатів — %s у каталозі,

note: %1$s:  breeding_count | html
en: %s result(s) found in reservoir
uk: знайдено результатів пошуку — %s у сховищі

note: %1$s:  count | html
en: %s shipments
uk: Посилок: %s.

note: %1$s:  routinglists.count | html
en: %s subscription routing lists
uk: %s списків скерування передплати

note: A
en: %s subscription(s) are attached to this record. You must delete all subscriptions before deleting this record.
uk: %s передплат(а/и) приєднані до цього запису. Ви повинні вилучити усі передплати, перш ніж вилучати цей запис.

note: %1$s:  resul.used | html
en: %s times
uk: %s раз(и/ів)

note: For the first occurrence, %1$s:  reserveloo.copies_to_buy | html
en: %s to order
uk: %s для замовлення

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.${status_count} | html
en: %s unavailable:
uk: %s недоступно:

note: %1$s:  END %2$s:  CASE 'monthlength' %3$s:  IF st == subtype
en: %s weeks %s %s
uk: %s тижні %s %s

note: For the first occurrence, %1$s:  category.dateofbirthrequired | html
en: %s years
uk: %s [роки]

note: %1$s:  END %2$s:  SWITCH where_is_memcached_config %3$s:  CASE 'config_only'
en: %s | Config read from: %s %s
uk: %s | Конфігурація зчитується з: %s %s

note: %1$s:  END %2$s:  IF time_zone.config != ''
en: %s | Config: %s
uk: %s | Файл налаштування: %s

note: %1$s:  END %2$s:  IF time_zone.environment != ''
en: %s | Environment (TZ): %s
uk: %s | Оточення (змінна TZ): %s

note: %1$s:  IF managedby_patron.borrowernumber && logged_in_user.borrowernumber != managedby_patron.borrowernumber %2$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron=managedby_patron hide_patron_infos_if_needed=1 %3$s:  Branches.GetName( managedby_patron.branchcode ) | html %4$s:  managedby_patron.category.descrip
en: %s | Previously was %s %s (%s) %s
uk: %s | Попередня особа: %s %s (%s) %s

note: %1$s:  END %2$s:  IF memcached_servers %3$s:  IF memcached_running and is_memcached_still_active
en: %s | Status: %s %s
uk: %s | Стан: %s %s

note: %1$s:  IF ( modify ) %2$s:  bibliotitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s &rsaquo; Modify subscription%sNew subscription%s &rsaquo; Serials &rsaquo; Koha
uk: %s%s &rsaquo; Зміна передплати %s Нова передплата %s &rsaquo; Серіальні видання &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF bookseller_filter %2$s:  bookseller_filter.name | html %3$s:  END
en: %s%s : %sLate orders
uk: %s„%s“: %sЗатримані замовлення

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio=reserveloo link = 1 %2$s:  IF ( reserveloo.author ) %3$s:  reserveloo.author | html %4$s:  END
en: %s%s by %s%s
uk: %s%s / %s%s

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' biblio = transfer.item.biblio link = 1 %2$s:  IF ( transfer.item.biblio.author ) %3$s:  transfer.item.biblio.author | html %4$s:  END %5$s:  IF ( transfer.item.effective_itemtype )
en: %s%s by %s%s %s (
uk: %s%s / %s%s %s (

note: %1$s:  END %2$s:  IF ( suggestion.place )
en: %s%s in
uk: %s%s; де:

note: For the first occurrence, %1$s:  END %2$s:  IF ( LibraryName ) %3$s:  LibraryName | html %4$s:  END
en: %s%s in %s Catalog%s.
uk: %s%s у каталозі бібліотеки „%s“%s.

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( batche.label_count == 1 ) %2$s:  batche.label_count | html %3$s:  ELSE %4$s:  batche.label_count | html %5$s:  END
en: %s%s single label%s%s single labels%s
uk: %s%s одиночна наклейка%s%s одиночні наклейки%s

note: %1$s:  IF ( patron.phone ) %2$s:  patron.phone | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%s(no phone number on file)%s
uk: %s%s%s(немає телефонного номера в карточці)%s

note: %1$s:  IF ( patron.email ) %2$s:  patron.email | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%s(no primary email on file)%s
uk: %s%s%s(немає електронної пошти в карточці)%s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF (profile) %2$s:  profile | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%s(none)%s
uk: %s%s%s(немає)%s

note: %1$s:  IF ( lastdate ) %2$s:  lastdate | $KohaDates %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%sItem has no transfer record%s
uk: %s%s%s Примірник не має запису про передачу %s

note: %1$s:  IF Koha.Preference('URLLinkText') %2$s:  Koha.Preference('URLLinkText') | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%sLink to resource%s
uk: %s%s%s Посилання на ресурс %s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( template_id ) %2$s:  template_id | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%sN/A%s
uk: %s%s%s Не доступно %s

note: %1$s:  IF ( loopro.title ) %2$s:  loopro.title | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%sNO TITLE%s
uk: %s%s%sНемає назви%s

note: %1$s:  IF ( slip ) %2$s:  slip | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %s%s%sNo slip template found%s
uk: %s%s%s Не знайдено жодного шаблону квитанції %s

note: For the first occurrence, %1$s:  END %2$s:  IF limit_desc
en: %s%s&nbsp;with limit(s):
uk: %s%s&nbsp;з обмеженням:

note: %1$s:  borrowers.$borrowernumber.surname | html %2$s:  IF ( borrowers.$borrowernumber.firstname ) %3$s:  borrowers.$borrowernumber.firstname | html %4$s:  END %5$s:  Categories.GetName( borrowers.$borrowernumber.categorycode ) | html %6$s:  Branches.GetName( borrowers.$borrowernumber.branchcode ) | 
en: %s%s, %s%s - %s (%s) (%s) - Requested on %s
uk: %s%s, %s%s — %s (%s) (%s) — запитано на %s

note: For the first occurrence, %1$s:  suggestion.title | html %2$s:  IF ( suggestion.author ) %3$s:  suggestion.author | html %4$s:  END
en: %s%s, by %s%s
uk: %s%s / %s%s

note: %1$s:  s.title | html %2$s:  IF ( s.author ) %3$s:  s.author | html %4$s:  END
en: %s%s, by %s%s
uk: %s%s / %s%s

note: %1$s:  END %2$s:  IF ( suggestion.publishercode ) %3$s:  suggestion.publishercode | html %4$s:  END %5$s:  IF ( suggestion.publicationyear )
en: %s%s; Published by %s %s%s in
uk: %s%s; опубліковано „%s“ %s%s; де:

note: %1$s:  IF op == 'add_form' %2$s:  IF currency %3$s:  currency.currency | html %4$s:  ELSE %5$s:  END %6$s:  END %7$s:  IF op == 'delete_confirm' %8$s:  currency.currency | html %9$s:  END %10$s:  IF op == 'list' %11$s:  END
en: %s%sModify currency '%s'%sNew currency%s%s %sConfirm deletion of currency '%s'%s %sCurrencies%s &rsaquo; Currencies &amp; Exchange rates &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s%s Редагування грошової одиниці „%s“%s Нова грошова одиниця %s%s %s Підтвердження вилучення грошової одиниці „%s“ %s %s Грошові одиниці %s &rsaquo; Грошові одиниці та обмінні курси &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF op == 'add_form' %2$s:  IF ( budget_id ) %3$s:  IF ( budget_name ) %4$s:  budget_name | html %5$s:  END %6$s:  ELSE %7$s:  END %8$s:  END
en: %s%sModify fund%s '%s'%s%sAdd fund%s &rsaquo;%s Funds &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: %s%s Редагування коштів %s „%s“ %s%s Створення коштів %s &rsaquo; %s Кошти &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF ( suggestion.copyrightdate ) %2$s:  suggestion.copyrightdate | html %3$s:  END %4$s:  IF ( suggestion.volumedesc )
en: %s&copy; %s %s %s; Volume:
uk: %s&copy; %s %s %s; том:

note: %1$s:  IF ( dateformat == "us" ) %2$s:  ELSIF ( dateformat == "metric" ) %3$s:  ELSIF ( dateformat == "dmydot" ) %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: %s(MM/DD/YYYY)%s(DD/MM/YYYY)%s(DD.MM.YYYY)%s(YYYY-MM-DD)%s
uk: %s(ММ/ДД/РРРР)%s(ДД/ММ/РРРР)%s(ДД.ММ.РРРР)%s(РРРР-ММ-ДД)%s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %s(deleted patron)%s
uk: %s(вилучений користувач)%s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF (listincgst == 1) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s(tax inclusive)%s(tax exclusive)%s
uk: %s (з ПДВ) %s (без ПДВ) %s

note: %1$s:  IF ( item.biblio.author ) %2$s:  item.biblio.author | html %3$s:  END
en: %s, by %s%s
uk: %s / %s%s

note: %1$s:  IF ( item.author ) %2$s:  item.author | html %3$s:  END %4$s:  IF ( item.itemnotes )
en: %s, by %s%s%s-
uk: %s / %s%s%s-

note: %1$s:  IF ( nopermission ) %2$s:  END %3$s:  IF ( timed_out ) %4$s:  END %5$s:  IF ( different_ip ) %6$s:  END %7$s:  IF ( invalid_username_or_password ) %8$s:  END %9$s:  IF ( loginprompt ) %10$s:  END
en: %sAccess denied%s %sSession timed out%s %sIP address change%s %sInvalid username or password%s %sLog in to the Koha web installer%s &rsaquo; Koha
uk: %s Доступ заборонений %s %s В результаті бездіяльності сесію завершено %s %s IP-адреса змінилася %s %s Недійсний логін або пароль %s %s Вхід у веб-встановлювач АБІС Коха %s &rsaquo; Коха

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( active ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sActive%sInactive%s
uk: %s задіяний %s незадіяний %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %sAdd a new subscription%s (
uk: %s Додаємо нову передплату %s (

note: %1$s:  IF rule.add %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sAdd%sSkip%s
uk: %sДодати%sПропустити%s

note: %1$s:  IF rule.append %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sAppend%sSkip%s
uk: %sДолучити%sПропустити%s

note: %1$s:  IF ( record_type == 'auth' ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sAuthority records%sBibliographic records%s
uk: %s Авторитетні записи %s Бібліографічні запис %s

note: %1$s:  IF ( batch_lis.record_type == 'auth' ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sAuthority%sBibliographic%s
uk: %s Авторитетний %s Бібліографічний %s

note: %1$s:  IF ( del ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sBatch item deletion%sBatch item modification%s &rsaquo; Cataloging &rsaquo; Koha
uk: %s Пакетне вилучення примірників %s Пакетна зміна примірників %s &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF humanbranch %2$s:  Branches.GetName( humanbranch ) | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %sCheckout, hold policy by patron category for %s%sDefault checkout, hold policy by patron category%s
uk: %s Обмеження кількості видач та правил замовлення відповідно категорії користувачів для підрозділу „%s“ %s Типові обмеження кількості видач та правил замовлення відповідно категорії користувачів %s

note: %1$s:  IF (errcode==1)
en: %sCould not create a new list. Please check the name.
uk: %sНе вдається створити новий список. Будь ласка, перевірте назву.

note: %1$s:  IF rule.delete %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sDelete%sSkip%s
uk: %sСтерти%sПропустити%s

note: %1$s:  IF ( errornonewitem )
en: %sERROR: Unable to create the new item.
uk: %sПОМИЛКА: неможливо створити новий примірник.

note: %1$s:  IF ( errornomodbiblio ) %2$s:  END %3$s:  IF ( errornohostitemnumber ) %4$s:  END
en: %sERROR: Unable to modify the bibliographic record.%s %sERROR: Unable to get the item number from this barcode.%s
uk: %s ПОМИЛКА: не вдається змінити бібліографічний запис.%s %s ПОМИЛКА: не вдається отримати номер примірника за цим штрих-кодом.%s

note: %1$s:  IF batch_id %2$s:  batch_id | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %sEdit (%s)%sNew%s &rsaquo; Batches &rsaquo; Patron card creator &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: %sРедагування (%s)%sНовий%s &rsaquo; Партії &rsaquo; Створення квитків користувачів &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF course_id %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sEdit course%sCreate course%s
uk: %s Редагувати курс %s Створити курс %s

note: %1$s:  IF ( biblionumber ) %2$s:  title | html %3$s:  biblionumber | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: %sEditing %s (Record number %s)%sAdd MARC record%s &rsaquo; Cataloging &rsaquo; Koha
uk: %s Редагування %s (Запис № %s) %s Новий МАРК-запис %s &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF category.hidelostitems %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sHidden by default%sShown%s
uk: %s Приховувати за умовчанням %s Показувати %s

note: %1$s:  IF ( category.hidelostitems ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sHidden%sShown%s
uk: %s Приховані %s Показуються %s

note: %1$s:  BLOCK subject %2$s:  END
en: %sHold:%s
uk: %sЗамовлення:%s

note: %1$s:  IF humanbranch %2$s:  Branches.GetName( humanbranch ) | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: %sHolds policy by item type for %s%sDefault holds policy by item type%s
uk: %s Правила замовлення за типом одиниці для підрозділу „%s“ %s Типові правила замовлення за типом одиниці %s

note: %1$s: - BLOCK - %2$s:  sep | html %3$s:  sep | html %4$s:  sep | html %5$s:  sep | html %6$s:  sep | html %7$s:  sep | html %8$s:  sep |html %9$s:  sep | html %10$s:  sep | html %11$s:  sep | html %12$s:  sep | html %13$s: - END -
en: %sManager name%sPatron cardnumber%sPatron name%sTransaction library%sTransaction date%sUpdated%sTransaction type%sNotes%sAmount%sTitle%sBarcode%sItem type%s
uk: %sІм’я менеджера%sНомер читацького квитка%sПрізвище користувача%sБібліотека операції%sДата операції%sОновлено%sТип операції%sПримітки%sСума%sНазва%sШтрих-код%sТип одиниці%s

note: %1$s:  IF ( authid ) %2$s:  authid | html %3$s:  authtypetext | html %4$s:  ELSE %5$s:  authtypetext | html %6$s:  END
en: %sModify authority #%s (%s)%sAdding authority (%s)%s &rsaquo; Authorities &rsaquo; Koha
uk: %s Редагування авторитетного джерела № %s (%s)%s Додавання авторитетного джерела „%s“%s &rsaquo; Авторитетні джерела &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF framework %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sModify framework text%sAdd framework%s
uk: %s Змінюємо назву структури %s Додаємо структуру %s

note: %1$s:  IF library %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sModify library%sNew library%s
uk: %s Нова бібліотека/підрозділ %s Редагуємо бібліотеку/підрозділ %s

note: %1$s:  IF ( modify ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sModify notice%sAdd notice%s
uk: %s Змінюємо сповіщення %s Додаємо сповіщення %s

note: %1$s:  IF quote %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sModify quote%sNew quote%s
uk: %s Змінюємо цитату %s Додаємо цитату %s

note: %1$s:  IF ( heading_modify_tag_p ) %2$s:  END %3$s:  IF ( heading_add_tag_p ) %4$s:  END
en: %sModify tag%s %sNew tag%s
uk: %s Зміна ознаки %s %s Нова ознака %s

note: %1$s:  UNLESS ( basketno ) %2$s:  END %3$s:  basketname | html %4$s:  basketno | html
en: %sNew %sBasket %s (%s) for
uk: %s Новий %s Кошик замовлень „%s“ (№ %s) для постачальника:

note: %1$s:  IF record.permanent %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sNo%sYes%s
uk: %s Ні %s Так %s

note: %1$s:  IF ( issue.overdue ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sOverdue!%s&nbsp;%s
uk: %sПрострочення!%s&nbsp;%s

note: %1$s: - BLOCK subject - %2$s: - END -
en: %sOverdue:%s
uk: %s Прострочення:%s

note: %1$s:  IF ( newpassword ) %2$s:  ELSE %3$s:  patron.surname | html %4$s:  patron.firstname | html %5$s:  END
en: %sPassword updated %sUpdate password for %s, %s%s &rsaquo; Patrons &rsaquo; Koha
uk: %s Пароль оновлено %s Оновлення паролю для користувача: %s, %s%s &rsaquo; Відвідувачі &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF ( do_it ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sPatrons statistics &rsaquo; Results%sPatrons statistics%s &rsaquo; Reports &rsaquo; Koha
uk: %s Статистика за користувачами &rsaquo; Результати%sСтатистика за користувачами%s &rsaquo; Звіти &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF rule.remove %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sRemove%sSkip%s
uk: %sВилучити%sПропустити%s

note: %1$s:  IF ( searchdesc ) %2$s:  IF ( query_desc ) %3$s:  query_desc | html %4$s:  END %5$s:  IF ( limit_desc ) %6$s:  limit_desc | html %7$s:  END %8$s:  ELSE %9$s:  END
en: %sResults of search %sfor '%s'%s%s&nbsp;with limit(s):&nbsp;'%s'%s%sYou did not specify any search criteria%s &rsaquo; Catalog &rsaquo; Koha
uk: %s Результати пошуку %s щодо „%s“%s%s&nbsp;з обмеженням:&nbsp;„%s“%s %s Ви не зазначили жодного пошукового критерію. %s &rsaquo; Каталог &rsaquo; Коха

note: INPUT type=button
en: %sRevert transit status%sRevert waiting status%s
uk: %s Повернути стан переміщення %s Повернути стан очікування %s

note: %1$s:  IF chargeperiod_charge_at %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sStart of interval%sEnd of interval%s
uk: %s початок інтервалу %s кінець інтервалу %s

note: %1$s:  IF errors.empty_upload %2$s:  END %3$s:  IF errors.no_file %4$s:  END
en: %sThe file you are attempting to upload has no contents.%s %sYou did not select a file to upload.%s
uk: %s Файл, який Ви намагаєтеся вивантажити, пустий.%s %s Ви не вибрали файл для вивантаження.%s

note: %1$s:  IF errors.empty_upload %2$s:  END %3$s:  IF errors.no_file %4$s:  END %5$s:  IF errors.invalid_parameter %6$s:  END
en: %sThe file you are attempting to upload has no contents.%s %sYou did not select a file to upload.%s %sInvalid or missing script parameter.%s
uk: %s Файл, який Ви намагаєтеся вивантажити, пустий.%s %s Ви не вибрали файл для вивантаження.%s %s Невірний або відсутній параметр скрипта. %s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %sThere are no received orders.%s
uk: %s Немає отриманих замовлень.%s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %sThis record has no items.%s
uk: %s Цей запис не має жодного примірника. %s

note: %1$s:  IF TwoFA_prompt %2$s:  END %3$s:  IF TwoFA_setup %4$s:  END %5$s:  IF ( loginprompt ) %6$s:  END %7$s:  IF too_many_login_attempts %8$s:  ELSIF invalid_username_or_password %9$s:  END %10$s:  IF ( different_ip ) %11$s:  END %12$s:  IF ( timed_out ) %13$s:  END %14$s:  IF ( nopermission ) %15$
en: %sTwo-factor authentication%s %sTwo-factor authentication setup%s %sLog in to Koha%s %sThis account has been locked. %sInvalid username or password%s %sIP address change%s %sSession timed out%s %sAccess denied%s %sError authenticating in external provider%s &rsaquo; Koha
uk: %s Двофакторна автентифікація %s %s Налаштування двофакторної автентифікації %s %s Вхід у АБІС Коха %s %s Цей обліковий запис заблоковано. %s Недійсний логін або пароль %s %s IP-адреса змінилася %s %s В результаті бездіяльності сесію завершено %s %s Доступ заборонений %s %s Помилка автентифікації у зовнішнього постачальника %s &rsaquo; Коха

note: For the first occurrence, %1$s:  IF currency.archived %2$s:  END
en: %sYes%s
uk: %s Так %s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( itemtype.notforloan ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sYes%s&nbsp;%s
uk: %s Так %s&nbsp;%s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF is_standing %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sYes%sNo%s
uk: %sТак%sНі%s

note: For the first occurrence, %1$s:  IF field.searchable %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %sYes%sNo%s
uk: %sТак%sНі%s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: %sa list:%s
uk: %s до списку: %s

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='b'
en: %sb - Later heading
uk: %sb — подальший заголовок

note: %1$s:  IF ( result_se.author ) %2$s:  result_se.author | html %3$s:  END %4$s:  result_se.itemtype | html %5$s:  IF ( result_se.publishercode ) %6$s:  result_se.publishercode | html %7$s:  END %8$s:  IF ( result_se.place ) %9$s:  result_se.place | html %10$s:  END %11$s:  IF ( result_se.copyrightdat
en: %sby %s%s [%s], %s%s %s%s%s %s%s%s, %s%s%s%s%s,
uk: %s / %s%s [%s], %s%s %s%s%s %s%s%s, %s%s%s%s%s,

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='d'
en: %sd - Acronym
uk: %sd — акронім

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='f'
en: %sf - Musical composition
uk: %sf — музична композиція

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='g'
en: %sg - Broader term
uk: %sg — більш широкий термін

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='h'
en: %sh - Narrower term
uk: %sh — більш вузький термін

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='i'
en: %si - Reference instruction phrase in subfield $i
uk: %si — інструктивний текст посилання в підполі $i

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='n'
en: %sn - Not applicable
uk: %sn — не застосовується

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='r'
en: %sr - Relationship designation in $i or $4
uk: %sr — вказівки про взаємозв’язок у $i або $4

note: %1$s:  PROCESS selectoptionopen value='t'
en: %st - Immediate parent body
uk: %st — безпосередній вищестоящий орган суб’єкта

en: &#1041;&#1098;&#1083;&#1075;&#1072;&#1088;&#1089;&#1082;&#1080; (Bulgarian) Radoslav Kolev
uk: &#1041;&#1098;&#1083;&#1075;&#1072;&#1088;&#1089;&#1082;&#1080; (болгарська мова): Радослав Колєв

en: &#1056;&#1091;&#1089;&#1089;&#1082;&#1080;&#1081; (Russian) Victor Titarchuk and Serhij Dubyk
uk: &#1056;&#1091;&#1089;&#1089;&#1082;&#1080;&#1081; (російська мова) Сергій Дубик, підтримка підтримка Віктора Титарчука, інші учасники

en: &#1059;&#1082;&#1088;&#1072;&#1111;&#1085;&#1089;&#1100;&#1082;&#1072; (Ukrainian) Victor Titarchuk and Serhij Dubyk
uk: &#1059;&#1082;&#1088;&#1072;&#1111;&#1085;&#1089;&#1100;&#1082;&#1072; (українська мова) Сергій Дубик, підтримка Віктора Титарчука, інші учасники

en: &#1506;&#1489;&#1512;&#1497;&#1514; (Hebrew)
uk: &#1506;&#1489;&#1512;&#1497;&#1514; (іврит)

en: &#1575;&#1585;&#1583;&#1608;(Urdu) Ata ur Rehman
uk: &#1575;&#1585;&#1583;&#1608; (мова урду) Ата ур Рехман {Ata ur Rehman}

en: &#1601;&#1575;&#1585;&#1587;&#1609; (Persian)
uk: &#1601;&#1575;&#1585;&#1587;&#1609; (персидська мова)

en: &#20013;&#25991; (Chinese)
uk: &#20013;&#25991; (китайська мова)

en: &#2361;&#2367;&#2344;&#2381;&#2342;&#2368; (Hindi)
uk: &#2361;&#2367;&#2344;&#2381;&#2342;&#2368; (мова хінді)

en: &#2476;&#2494;&#2434;&#2482;&#2494; (Bengali) Parthasarathi Mukhopadhyay
uk: &#2476;&#2494;&#2434;&#2482;&#2494; (бенгальська мова) Партасараті Мекхопадхайей {Parthasarathi Mukhopadhyay}

en: &#26085;&#26412;&#35486; (Japanese)
uk: &#26085;&#26412;&#35486; (японська мова)

en: &#2835;&#2908;&#2879;&#2822; (&#x014D;&#7771;iy&#257;)
uk: &#2835;&#2908;&#2879;&#2822; (мова орія)

en: &#3221;&#3240;&#3277;&#3240;&#3233; (kanna&#7693;a)
uk: &#3221;&#3240;&#3277;&#3240;&#3233;  (мова каннада)

en: &#3374;&#3378;&#3375;&#3390;&#3379;&#3330; (Malayalam)
uk: &#3374;&#3378;&#3375;&#3390;&#3379;&#3330; (мова малайялам)

en: &#3616;&#3634;&#3625;&#3634;&#3652;&#3607;&#3618; (Thai)
uk: &#3616;&#3634;&#3625;&#3634;&#3652;&#3607;&#3618; (тайська мова)

en: &#4768;&#4635;&#4653;&#4763; (Amharic) Getway II Ethiopia Co. (Yohannes Mulugeta (Team Leader), Tegene Assefa, Abiyot Bayou)
uk: &#4768;&#4635;&#4653;&#4763; (амхарська мова) компанія Getway II Ethiopia Co. (Йоханнес Мулугета {Yohannes Mulugeta} (керівник групи), Теген Асефа {Tegene Assefa}, Авіот Баю {Abiyot Bayou})

en: &#54620;&#44397;&#50612; (Korean)
uk: &#54620;&#44397;&#50612; (корейська мова)

en: &#949;&#955;&#955;&#951;&#957;&#953;&#954;&#940; (Greek, Modern [1453- ]) Koha Hellenic Users' Group (Georgia Katsarou, Dimitris Antonakis, Eugenios Papadopoulos), Theodoros Theodoropoulos, Panoraia Gaitanou and Kiriaki Roditi
uk: &#949;&#955;&#955;&#951;&#957;&#953;&#954;&#940; (грецька мова, сучасна [1453- ]) Еллінська група користувачів (Джорджія Катсару {Georgia Katsarou}, Дімітріс Антонакіс {Dimitris Antonakis}, Євгеніос Пападопулос {Eugenios Papadopoulos}), Теодорос Теодоруполус {Theodoros Theodoropoulos}, Панарія Гайтану Panoraia Gaitanou{} та Кірікі Родіті {Kiriaki Roditi}

en: &#x010D;e&#353;tina (Czech)
uk: &#x010D;e&#353;tina (чеська мова)

en: &lt;&lt; Back to suggestions
uk: &lt;&lt; Назад до пропозицій

en: &lt;&lt; Previous
uk: &lt;&lt; Попередні

en: &lt;a href="[856u]"&gt;open site&lt;/a&gt;
uk: &lt;a href=&quot;[856u]&quot;&gt;відкрити сайт&lt;/a&gt;

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Author as phrase
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Автор як фраза

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Call number
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Шифр зберігання

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Conference name
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Назва конференції

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Conference name as phrase
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Назва конференції як фраза

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Corporate name
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Назва колективного автора

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Corporate name as phrase
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Назва колективного автора як фраза

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Keyword as phrase
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Ключові слова як фраза

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Personal name
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Імʼя особи

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Personal name as phrase
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Імʼя особи як фраза

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Series title
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Назва серії

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Subject and broader terms
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Тематика та більш широкі терміни

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Subject and narrower terms
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Тематика і більш вузькі терміни

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Subject and related terms
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Тематика і пов’язані терміни

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Subject as phrase
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Тематика як фраза

en: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Title as phrase
uk: &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Назва як фраза

note: %1$s:  IF limits.$year_limit_key.defined %2$s:  limits.delete(year_limit_key) %3$s:  END
en: &nbsp;&nbsp;(format: yyyy-yyyy) %s %s %s
uk: &nbsp;&nbsp;(формат: рррр-рррр) %s %s %s

en: &nbsp;Show inactive:
uk: &nbsp;Показати неактивні:

en: 'password' should be stored in plaintext, and will be converted to a Bcrypt hash (if your passwords are already encrypted, talk to your system administrator about options). Passwords will not be updated on overwrite unless replace passwords option is checked.
uk: Значення для поля „пароль“ (password) повинно бути збережено у незашифрованому виді (звичайним текстом), і надалі буде перетворене у Bcrypt-хеш (якщо Ваші паролі вже зашифровані, — зверніться до Вашого системного адміністратора з приводу можливостей). Паролі не будуть перезаписуватися при оновленні, якщо не встановлено прапорець заміни паролів.

note: %1$s:  getBarcodeMessageIteminfo | html
en: (%s) is checked out to
uk:  (зі штрихкодом %s) вже був виданий користувачу:

note: %1$s:  getBarcodeMessageIteminfo | html
en: (%s) is currently checked out to this patron. Renew?
uk: (%s) на даний час вже видано цьому користувачу. Продовжити?

note: %1$s:  getBarcodeMessageIteminfo | html
en: (%s) is on hold for
uk: (%s) замовлено для

en: (Accruing)
uk: (Нарахування)

note: %1$s:  field.authorised_value_category | html
en: (Authorised values for %s)
uk: (Допустимі значення для категорії „%s“)

en: (Cancelled)
uk: (Скасовано)

note: %1$s:  budget_period_description | html %2$s:  bookfund | html
en: (Current: %s - %s)
uk: (Поточні: „%s“ — „%s“)

en: (Error)
uk: (Помилка)

en: (Example: "001,245ab,600")
uk: (для прикладу: „001,200ae,600“)

en: (Filtered.
uk: (Відфільтровано.

en: (Forgiven)
uk: (Прощено)

note: %1$s:  HoldsToPullStartDate | html
en: (Inclusive, default is %s days ago to today. Set other date ranges as needed.)
uk: (Включає за умовчанням %s дні до сьогоднішнього дня. Встановіть за потребою інші діапазони дат.)

en: (Indonesian)
uk: (індонезійська мова)

en: (Lost)
uk: (Втрачено)

en: (None)
uk: (немає)

note: %1$s:  biblionumber | html %2$s:  ELSE %3$s:  IF (circborrowernumber)
en: (Record number %s) %s Add MARC record %s
uk: (Запис № %s) %s Новий МАРК-запис %s

note: %1$s:  biblionumber | html %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: (Record number %s) %s Add MARC record %s
uk: (Запис № %s) %s Новий МАРК-запис %s

en: (Refunded)
uk: (Повернено)

en: (Replaced)
uk: (Замінено)

en: (Required)
uk:  (обов’язкове)

en: (Returned)
uk: (Повернуто)

en: (Skip records marked as seen on or after this date.)
uk: (пропускати примірники, які були востаннє бачені в цю або після цієї дати)

en: (Tax exc.)
uk: (без ПДВ)

en: (Tax inc.)
uk: (з ПДВ)

note: %1$s:  subscriptionsnumber | html
en: (There are %s subscriptions associated with this title).
uk: (З цією назвою пов’язано передплат: %s).

en: (This is a fallback value due to a bad configuration)
uk: (Це резервне значення через недосконалий файл налаштування)

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: (Unknown)
uk: (невідомо)

en: (Voided)
uk: (Анульовано)

en: (a choice list for choice (separated by |) or cols|rows for texarea)
uk: (перелік варіантів на „Вибір“ (відокремлених знаком „|“) чи стовпчики|рядки для області вводу „Текст“)

note: %1$s:  active_currency.currency | html
en: (adjusted for %s,tax exclusive)
uk: (скориговано для „%s“, без ПДВ)

note: %1$s:  active_currency.currency | html
en: (adjusted for %s,tax inclusive)
uk: (скориговано для „%s“, з ПДВ)

en: (budgeted cost * quantity)
uk: (орієнтовна ціна × кількість)

en: (default if none is defined)
uk:  (типово за відсутності будь-яких означень)

en: (enter amount in numerals)
uk:  (введіть кількість в цифрах)

en: (exclusive)
uk:  (виключно)

en: (fast cataloging)
uk: (швидка каталогізація)

en: (if empty, subscription is still active)
uk: (якщо порожньо, передплата все ще активна)

en: (if you select a value here, the indicators will be limited to the authorized value list)
uk:  (якщо Ви обираєте тут значення, індикатори поля будуть обмежені списком допустимих значень)

en: (inclusive)
uk: (включно)

en: (inclusive)
uk: (включно)

en: (inclusive) to
uk:  (включно) до

note: %1$s:  resultsloo.timestamp | html
en: (modified on %s)
uk: (змінено %s)

note: SCRIPT
en: (never)
uk: (ніколи)

en: (no library)
uk: (бібліотека не вказана)

note: %1$s:  ar.item.barcode | html
en: (only %s)
uk: (лише %s)

note: %1$s:  FOREACH relate IN related %2$s:  relate.related_search | html %3$s:  END
en: (related searches: %s%s%s)
uk: (пов'язані пошуки: %s%s%s)

en: (remove)
uk: (вилучити)

en: (select a library)
uk:  (оберіть бібліотеку)

en: (start date of the 1st subscription)
uk: (дата початку 1-шої передплати)

en: (use * to do a fuzzy search)
uk: (використовуйте зірочку „*“ для виконання нечіткого пошуку)

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: ) %s Group attributes types with a block title (based on authorized values category 'PA_CLASS') %s
uk: ) %s Групувати типи атрибутів у блоці з назвою (на основі категорії допустимих значень „PA_CLASS“) %s

note: %1$s:  date_due | $KohaDates
en: ) now due on %s
uk: ) тепер очікується на дату %s

note: %1$s:  borrower.firstname | html %2$s:  borrower.surname | html
en: ) renewed for %s %s (
uk: ) продовжено для користувача: %s %s (

en: ) you selected does not exist.
uk: ), яку Ви вибрали, не існує.

en: ), France
uk: ), Франція

en: ** Vendor's listings already include tax.
uk: ** Переліки від постачальника вже включають ПДВ.

en: , Cyprus
uk: , Кіпр

en: , OH, USA (Koha 3.0 beta testing)
uk: , Огайо, США (бета-тестування Коха 3.0)

en: , Ohio, USA (MARC sponsorship, documentation, template maintenance)
uk: , Огайо, США (фінансова підтримка MARC, документація, супровід шаблонів)

en: , PA, USA (Koha 3.0 Zebra Integration sponsorship)
uk: , Пенсільванія, США (підтримка інтеграції Zebra для Koha 3.0)

en: , Pascale Nalon (ENSMP), and many more
uk: , Паскаль Нелон {Pascale Nalon} (ENSMP) та багато інших

en: , by the
uk: , за авторством

en: , holds placed by patrons of this category will not be given priority
uk: , замовлення, розміщені користувачами цієї категорії, не отримуватимуть пріоритету

en: , when the next team will be elected.
uk: , коли буде обрана наступна команда.

note: SCRIPT
en: - Budget amount cannot be blank
uk: — сума кошторису не може бути порожньою

note: SCRIPT
en: - Budget code cannot be blank
uk: — код кошторису не може бути пустим

note: SCRIPT
en: - Budget name cannot be blank
uk: — назва кошторису не можу бути порожньою

note: SCRIPT
en: - Budget parent is current budget
uk: — батьківським кошторисом є поточний кошторис

note: SCRIPT
en: - First publication date is not defined
uk: - Перша дата публікації не визначена

note: SCRIPT
en: - Frequency is not defined
uk: - Періодичність не визначена

en: - None -
uk: - Немає -

note: SCRIPT
en: - Please select an item to place a hold
uk: - Будь ласка, виберіть примірник на замовлення

en: -- All --
uk: -- Усі --

en: -- Choose --
uk: -- оберіть --

en: -- Choose a reason --
uk: -- виберіть пояснення --

en: -- Choose a status --
uk: -- виберіть стан --

en: -- Choose format --
uk: -- виберіть формат --

en: -- Choose one --
uk: -- Виберіть один --

en: -- None --
uk: — немає —

en: -- none --
uk:  -- немає --

en: -- please choose --
uk: -- будь ласка, виберіть --

en: . Check out anyway?
uk: . Все одно провести видачу?

en: . Click on "Confirm your suggestion" to ignore this message.
uk: . Натисніть „Підтвердити свою пропозицію“, щоб проігнорувати це повідомлення.

en: . Deletion is not possible.
uk: . Вилучення неможливе.

en: . Deletion not possible
uk: . Вилучення неможливе.

en: . If an input record has more than one attribute, the fields should either be entered as an unquoted string (previous examples), or with each field wrapped in separate double quotes and delimited by a comma:
uk: . Якщо вхідний запис має більше одного атрибута, поля повинні бути введені або у рядку без лапок (попередні приклади), або кожне поле обгорнуте в окремі подвійні лапки, також поля повинні бути розділені комами:

en: . Please re-enter the new password.
uk: . Будь ласка, ще раз введіть новий пароль.

en: . The second syntax would be required if the data might have a comma in it, like a date string.
uk: . Другий синтаксис буде потрібен, якщо дані містять кому, наприклад, як у рядку з датою.

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: .%sAn administrator must define at least one library.%s
uk: .%s Адміністратор повинен визначити принаймні одну бібліотеку.%s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: .%sAn administrator must define at least one patron category.%s
uk: .%s Адміністратор повинен визначити принаймні одну категорію користувачів.%s

en: ... or...
uk: ... або ...

en: ...and:
uk: …по:

en: ...to
uk: …по

en: 0 subscription routing lists
uk: 0 списків скерування передплати

en: 0 to disable
uk: 0 для відключення

en: 1 batch to export
uk: 1 партія для експорту

en: 1st
uk: 1-ше

note: %1$s: - IF default_config.debug - %2$s: - ELSE - %3$s: - END -
en: : %sYes%sNo%s
uk: : %sТак%sНі%s

note: %1$s:  ELSE %2$s:  END
en: : %sa list:%s
uk: : %s до списку: %s

en: : Barcode must be unique.
uk: : штрих-код повинен бути унікальний.

en: : Barcode must be unique.
uk: : штрих-код повинен бути унікальний.

en: : The items do not belong to your library.
uk: : Примірники не належать до вашої бібліотеки.

en: : Unable to automatically determine values for barcodes. No item has been inserted.
uk: : Не вдається автоматично визначити значення штрих-кодів. Жоден примірник не вставлено.

en: : Unable to automatically determine values for barcodes. No item has been inserted.
uk: : Не вдається автоматично визначити значення штрих-кодів. Жоден примірник не вставлено.

en: : item has a waiting hold.
uk: : примірник замовлений.

en: : item has linked
uk: : примірник прив’язаний

en: : item is checked out.
uk: : примірник видано.

note: INPUT type=button name=back
en: << Back
uk: &lt;&lt; Назад

note: INPUT type=button name=delete
en: << Delete
uk: &lt;&lt; Вилучити

note: INPUT type=checkbox name=notify
en: A NOTIFY_MANAGER notice will be generated and send to the manager if a valid email address is defined. This can be checked if a new manager has been selected.
uk: Сповіщення „NOTIFY_MANAGER“ буде створено та надіслано відповідальному, якщо визначено дійсну адресу електронної пошти. Це можна перевірити, якщо вибрано нового відповідального.

en: A field name is required
uk: Необхідно вказати назву поля

en: A generic authorized value field that can be used anywhere you need a simple yes/no pull down menu.
uk: Узагальнене поле допустимих значень, яке можна використовувати будь-де, де Вам потрібно просте спадне меню „так/ні“.

note: %1$s:  error_duplicate_title | html | $KohaSpan class = 'name'
en: A group with the title %s already exists.
uk: Група з назвою „%s“ вже існує!

en: A librarian
uk: бібліотекар

en: A list of additional custom status values for suggestions that can be used in addition to the default values.
uk: Перелік додаткових спеціальних значень статусу для пропозицій, які можна використовувати додатково до значень за умовчанням.

en: A list of reasons displayed in the suggestion form on the OPAC.
uk: Перелік причин, що відображаються у формі пропозицій на придбання в електронному каталозі.

en: A non priority hold doesn't prevent a current checkout from renewing
uk: Непріоритетне замовлення не заважає поточній видачі продовжуватись

en: A non-existent or invalid library code was supplied. Please verify that you have a library set.
uk: Неіснуючий або невірний код бібліотеки подавався. Будь ласка, переконайтеся, що у вас встановлена бібліотека.

note: %1$s:  Branches.GetName( patron.branchcode ) | html -
en: A patron from library %s
uk: Користувач з бібліотеки/підрозділу: %s

en: A pattern with this name already exists.
uk: Схема з такою назвою вже існує.

en: A way to sort and filter your reports, the default values in this category include the Koha modules (Accounts, Acquitisions, Catalog, Circulation, Patrons)
uk: Спосіб сортування та фільтрації Ваших звітів, типові значення в цій категорії включають модулі Коха (Облік, Надходження, Каталог, Обіг, Користувачі)

en: ALL items fields MUST :
uk: УСІ поля примірників ПОВИННІ:

en: AND
uk: ТА

en: API Keys &rsaquo; Patrons &rsaquo; Koha
uk: Ключі API &rsaquo; Користувачі &rsaquo; Коха

en: About Koha
uk: Про АБІС Коха

en: About Koha &rsaquo; Koha
uk: Про АБІС Коха &rsaquo; Коха

en: Abstracts / Summaries
uk: тези/резюме

en: Academic
uk: Академічна

en: Accepted
uk: Прийнято

en: Accepted by
uk: Прийнято ким

en: Accepted by:
uk: Прийнято ким:

en: Accepted date from:
uk: Дата прийняття від:

en: Accepted on:
uk: Прийнято:

en: Access files
uk: Доступ до файлів

en: Access files stored on the server, like log files or reports
uk: Доступ до файлів, що зберігаються на сервері, як-от файли журналів або звітів

en: Access the point of sale page and take payments
uk: Доступ до сторінки торгового пункту та приймання платежів

en: Access to all librarian functions
uk: Доступ до усіх бібліотечних функцій

en: Access to the files stored on the server
uk: Доступ до файлів, що зберігаються на сервері

en: Access your background jobs
uk: Доступ до Ваших фонових завдань

en: Accessibility advocate
uk: Захисник доступності

en: Accessibility advocate:
uk: Захисник доступності:

en: Accessibility advocates:
uk: Захисники доступності:

en: Accession date
uk: Дата надходження

en: Accession date (inclusive)
uk: Дата надходження (включно):

en: Accession date:
uk: Дата надходження:

en: Account fines and payments
uk: Облік штрафів та сплат

note: For the first occurrence, %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: Account for %s
uk: Облік для користувача: %s

note: For the first occurrence, %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: Account for %s
uk: Облік для користувача: %s

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' no_html = 1
en: Account for %s &rsaquo; Patrons &rsaquo; Koha
uk: Облік для користувача: %s &rsaquo; Користувачі &rsaquo; Коха

en: Account number:
uk: Номер рахунку:

note: %1$s:  patron.firstname | html %2$s:  patron.surname | html %3$s:  patron.cardnumber | html
en: Account summary: %s %s (%s)
uk: Зведення про користувача: %s %s (%s)

en: Account type
uk: Тип рахунку

en: Accounting
uk: Облік

en: Accounting details
uk: Подробиці обліку

en: Accounts
uk: Облік

en: Acquisition
uk: Надходження

en: Acquisition
uk: Надходження

en: Acquisition claim
uk: Вимога щодо надходження

en: Acquisition date
uk: Дата надходження

en: Acquisition date (yyyy-mm-dd)
uk: Дата надходження (рррр-мм-дд)

en: Acquisition date: newest to oldest
uk: Дата надходження: від новітніх до найстаріших

en: Acquisition date: oldest to newest
uk: Дата надходження: від найстаріших до новітніх

en: Acquisition details
uk: Відомості про надходження

en: Acquisition information
uk: Інформаця про надходження

en: Acquisition management
uk: Керування надходженнями

en: Acquisition order
uk: Замовлення для находження

en: Acquisition parameters
uk: Параметри надходжень

en: Acquisition tables
uk: Таблиці модуля „Надходження“

en: Acquisitions
uk: Надходження

en: Acquisitions home
uk: Домівка надходжень

en: Acquisitions statistics
uk: Статистика щодо надходжень

en: Acquisitions statistics
uk: Статистика щодо надходжень

en: Acquisitions statistics wizard
uk: Майстер статистики за надходженнями

en: Action
uk: Дія

en: Action if matching record found:
uk: Дія, якщо відповідний запис знайдено:

en: Action if matching record found:
uk: Дія, якщо відповідний запис знайдено:

en: Action if no match found:
uk: Дія, якщо відповідностей не знайдено:

en: Action if no match is found:
uk: Дія, якщо відповідності не знайдено:

en: Actions
uk: Дії

en: Actions
uk: Дії

en: Actions for
uk: Дії для

en: Actions:
uk: Дії:

en: Activate
uk: Активувати

en: Active
uk: Задіяно

en: Active budgets
uk: Активні кошториси

en: Active:
uk: Активна:

en: Actual cost
uk: Фактична вартість

en: Actual cost tax exc.
uk: Фактична вартість без урахування ПДВ

en: Actual cost tax inc.
uk: Фактична вартість включаючи ПДВ

en: Actual cost:
uk: Фактична вартість:

en: Actual cost:
uk: Фактична вартість:

en: Actual dimensions of the QR code depend on the amount of characters being encoded.
uk: Фактичні розміри QR-коду залежать від кількості символів, які кодуються.

en: Add
uk: Додати

note: %1$s:  total | html %2$s:  IF ( singleshelf )
en: Add %s items to %s
uk: Додати %s елемент(и/ів) до списку: %s

note: INPUT type=submit name=add_duplicate_submit
en: Add & duplicate
uk: Додати та здублювати

note: %1$s:  booksellername | html
en: Add a basket to %s
uk: Додаємо кошик замовлень для постачальника: „%s“

en: Add a condition
uk: Додати умову

en: Add a contract
uk: Додати договір

en: Add a definition to the dictionary.
uk: Додайте визначення у словник.

en: Add a message for:
uk: Кому надіслати повідомлення:

en: Add a new OAI set
uk: Додаємо новий набір OAI

en: Add a new OAI set
uk: Додавання нового набору OAI

en: Add a new action
uk: Додаємо нову дію

en: Add a new authorized value
uk: Додати нове допустиме значення

en: Add a new field
uk: Додаємо нове поле

note: INPUT type=button
en: Add a new item
uk: Додати новий примірник

en: Add a new message
uk: Додати нове повідомлення

en: Add a new record
uk: Додайте новий запис

note: A
en: Add a new regular expression
uk: Додати новий регулярний вираз

note: SCRIPT
en: Add a new upload
uk: Додати нове вивантаження

en: Add a substitution
uk: Додати заміну

note: INPUT type=submit
en: Add action
uk: Додати дію

en: Add additional content
uk: Новий додатковий вміст

en: Add additional fields to certain tables
uk: Додавання додаткових полів до певних таблиць

en: Add an SMS cellular provider
uk: Додати SMS-провайдера стільникового звʼязку

note: A
en: Add an attribute
uk: Додати атрибут користувача

en: Add and append
uk: Додати і долучити

en: Add and delete funds (but can't modify funds)
uk: Додавання та вилучення коштів (але не можна редагувати кошти)

en: Add and remove items from rotas
uk: Додавання/вилучення примірників в ротаціях

en: Add another contact
uk: Додати інший контакт

note: A
en: Add another field
uk: Додати інше поле

en: Add basket group for
uk: Додаємо групу кошиків замовлень для постачальника:

note: %1$s:  booksellername | html
en: Add basket group for %s
uk: Додаємо групу кошиків замовлень для постачальника: %s

en: Add biblio
uk: Додати бібліотечний запис

en: Add budget
uk: Додати кошторис

en: Add by barcode(s) or itemnumbers(s):
uk: Додавайте штрих-коди або № бібліографічних записів:

en: Add checked
uk: Додати вибрані

en: Add circulation message
uk: Створення повідомлення щодо обігу

en: Add classification source
uk: Додаємо джерело класифікації

en: Add course reserves
uk: Додавання резервування курсів

note: INPUT type=submit name=add
en: Add credit
uk: Додати кредит

en: Add default OAuth configuration
uk: Додати типову конфігурацію OAuth

en: Add default OAuth mapping
uk: Додати типове зіставлення OAuth

en: Add description
uk: Додати опис

en: Add field
uk: Додаємо поле

en: Add field
uk: Додавання поля

en: Add filing rule
uk: Створюємо правило заповнення

en: Add framework
uk: Додаємо структуру

en: Add fund
uk: Додавання коштів

en: Add group
uk: Додати групу

en: Add group
uk: Додати групу

en: Add guarantee
uk: Додати поручительство

en: Add guarantor
uk: Додати поручителя

note: A
en: Add internal note
uk: Додати внутрішню примітку

note: INPUT type=submit name=add_submit
en: Add item
uk: Додати одиницю

note: %1$s:  IF (circborrowernumber)
en: Add item %s
uk: Додаємо примірник %s

en: Add item type
uk: Додаємо тип одиниці

en: Add item type
uk: Додавання типу одиниці

en: Add item(s)
uk: Додати примірник(и)

en: Add items
uk: Додати примірники

en: Add items
uk: Додати примірники

en: Add items by using the text area above or leave empty to add via item search.
uk: Додайте примірники у текстовому полі вище або залиште його порожнім, щоб додати через пошук примірників.

en: Add items: scan barcode
uk: Додаємо примірники: сканувати штрих-код

en: Add library
uk: Додати бібліотеку/підрозділ

en: Add manual restriction
uk: Додати обмеження вручну

en: Add match check
uk: Додати перевірку відповідності

en: Add match point
uk: Додати точку відповідності

en: Add message
uk: Додати повідомлення

note: INPUT type=button name=add_multiple_copies
en: Add multiple copies of this item
uk: Додати декілька примірників

en: Add multiple patrons
uk: Додати кількох користувачів

en: Add new
uk: Додати нове

en: Add new account
uk: Новий обліковий запис

en: Add new alert
uk: Додати нове попередження

en: Add new field
uk: Додати нове поле

en: Add new group
uk: Додати нову групу

en: Add new holiday
uk: Додаємо нове свято

en: Add notice
uk: Створення сповіщення

en: Add or remove items
uk: Додати/вилучити примірники

en: Add order
uk: Додати замовлення

en: Add order to basket
uk: Додаємо в кошик замовлення

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Add order to basket %s
uk: Додаємо в кошик замовлення %s

note: %1$s:  comments | html %2$s:  file_name | html %3$s:  upload_timestamp | $KohaDates  with_hours => 1
en: Add orders from %s (%s staged on %s)
uk: Додати замовлення від %s (%s заготовлено на %s)

en: Add patron
uk: Новий користувач

en: Add patron attribute type
uk: Додати тип атрибута користувача

en: Add patrons
uk: Додаємо користувачів

en: Add patrons
uk: Редагування користувачів

note: %1$s:  list.name | html
en: Add patrons &rsaquo; %s &rsaquo; Patron lists &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: Додавання користувачів &rsaquo; %s &rsaquo; Списки користувачів &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

en: Add patrons by borrowernumber using the text area above or leave empty to add via patron search.
uk: Додайте користувачів за системним № (borrowernumber) у текстовій області вище або залиште пустим, щоб додати за допомогою пошуку користувачів.

en: Add patrons to a new patron list
uk: Додайте користувачів до нового списку користувачів

en: Add recipients
uk: Додати отримувачів

en: Add record matching rule
uk: Додаємо правило відповідності записів

en: Add record using fast cataloging
uk: Додати запис за допомогою швидкої каталогізації

en: Add reserves
uk: Додати резервування

note: INPUT type=submit
en: Add restriction
uk: Додати обмеження

en: Add rule
uk: Додати правило

en: Add rules
uk: Додати правила

en: Add splitting rule
uk: Створюємо правило розщеплення

en: Add stage
uk: Додати етап

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Add staged files to basket
uk: Додати заготовлені файли у кошик

en: Add sub fund
uk: Додати підпорядковані кошти

en: Add sub-group
uk: Додати підгрупу

en: Add suggestion
uk: Внесення пропозиції

note: %1$s:  IF ( singleshelf )
en: Add to %s
uk: Додаємо у список %s

en: Add to a list
uk: Додати у список

en: Add to a new list:
uk: Додаємо у новий список:

en: Add to basket
uk: Додати у кошик замовлень

en: Add to bundle
uk: Додати в комплект

en: Add to cart
uk: Додати у кошик

en: Add to list
uk: Додати у список

en: Add to list
uk: Додати у список

en: Add to list &rsaquo; Koha
uk: Додавання у список &rsaquo; Коха

en: Add to patron list
uk: Додати до списку користувачів

en: Add to rota
uk: Додати у ротацію

note: SCRIPT
en: Add to:
uk: Додати у:

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Add users
uk: Додати користувачів

en: Add vendor
uk: Додаємо постачальника

note: A
en: Add vendor note
uk: Додати примітку для постачальника

en: Add, edit and archive cash registers
uk: Додавання, редагування та вилучення касових записів

en: Add, edit and delete courses
uk: Додавання, редагування та вилучення курсів

en: Add, edit and delete patron lists and their contents
uk: Додавання, редагування та вилучення списків користувачів та їх вміст

en: Add, modify and view patron information
uk: Створення, редагування та перегляд формулярів користувача

en: Add, modify and view patron information
uk: Створення, редагування та перегляд формулярів користувача

en: Add/Edit items
uk: Додати/редагувати примірники

en: Add:
uk: Додати:

en: Added
uk: Додано

en: Added on or after date:
uk: Додано на дату або пізніше:

en: Added on or before date:
uk: Додано на дату або раніше:

note: %1$s:  added_attribute_type | html
en: Added patron attribute type &quot;%s&quot;
uk: Додано тип атрибута користувача „%s“

note: %1$s:  added_matching_rule | html
en: Added record matching rule &quot;%s&quot;
uk: Додано правило відповідності записів &quot;%s&quot;

note: SCRIPT
en: Adding a mapping for: %s.
uk: Додаємо відображення для колонки: %s.

note: %1$s:  authtypetext | html
en: Adding authority %s
uk: Додаємо авторитетне джерело „%s“

note: %1$s:  authtypetext | html
en: Adding authority %s
uk: Додавання авторитетного джерела „%s“

en: Additional PQF attributes added to each query.
uk: Додаткові PQF-атрибути, що додаються до кожного запиту.

en: Additional SRU options:
uk: Додаткові параметри SRU:

en: Additional attributes and identifiers
uk: Додаткові атрибути та ідентифікатори

en: Additional content types
uk: Додаткові типи вмісту

en: Additional contents &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: Додатковий вміст &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF category == 'news' %2$s:  ELSIF category == 'pages' %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Additional contents (%sNews%sPages%sHTML customizations%s)
uk: Додатковий вміст (%sНовини%sСторінки%sHTML-прилаштування%s)

en: Additional fields
uk: Додаткові поля

note: %1$s:  tablename | html
en: Additional fields for '%s'
uk: Додаткові поля для „%s“

en: Additional fields:
uk: Додаткові поля:

en: Additional options
uk: Додаткові параметри

en: Additional parameters
uk: Додаткові параметри

en: Additional thanks to...
uk: Додаткова подяка…

en: Additional tools
uk: Додаткові інструменти

en: Address
uk: Адреса

en: Address 2
uk: Адреса, решту

en: Address 2:
uk: Адреса 2:

en: Address 2:
uk: Адреса, решту:

en: Address in question
uk: Адреса під питанням

en: Address line 1:
uk: Адреса (1-ий рядок):

en: Address line 1:
uk: Адреса (1-ий рядок):

en: Address line 2:
uk: Адреса (2-ий рядок):

en: Address line 2:
uk: Адреса (2-ий рядок):

en: Address line 3:
uk: Адреса (3-ій рядок):

en: Address:
uk: Адреса:

en: Address:
uk: Адреса:

en: Adjustments
uk: Коригування

note: %1$s:  total_adj + shipmentcost | $Price
en: Adjustments plus shipping: %s
uk: Коригування плюс доставка: %s

en: Administration
uk: Керування

en: Administration
uk: Керування

en: Administration &gt; Currencies and exchange rates
uk: Керування &gt; Грошові одиниці та обмінні курси

en: Administration &rsaquo; Circulation and fine rules
uk: Керування &rsaquo; Правила обігу та штрафи

en: Administration &rsaquo; Item types
uk: Керування &rsaquo; Типи примірників

en: Administration &rsaquo; Koha
uk: Керування &rsaquo; Коха

en: Administration tables
uk: Таблиці модуля „Керування“

en: Administrator account created!
uk: Створено обліковий запис адміністратора!

en: Administrator account permissions
uk: Привілеї для облікового запису адміністратора

en: Administrator identity
uk: Профіль адміністратора

en: Administrator login
uk: Логін адміністратора

en: Adolescent
uk: підлітковий

en: Adult
uk: Дорослий

en: Advance notice
uk: Завчасне повідомлення

en: Advanced &raquo;
uk: Детальніше &raquo;

en: Advanced configuration
uk: Розширене налаштування

en: Advanced constraints
uk: Додаткові вказівки

en: Advanced constraints:
uk: Додаткові вказівки:

en: Advanced editor
uk: Розширений редактор

en: Advanced editor keyboard shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення розширеного редактора

en: Advanced editor shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення розширеного редактора

en: Advanced prediction pattern:
uk: Розвинена схема прогнозування:

en: Advanced search
uk: Детальніший пошук

en: Advanced search
uk: Детальніший пошук

en: Advanced search &rsaquo; Catalog &rsaquo; Koha
uk: Детальніший пошук &rsaquo; Каталог &rsaquo; Коха

en: After
uk: після

en: Agates
uk: Агати Adobe, 1.814 мм

en: Age
uk: Вік

en: Age in days
uk: Вік у днях

en: Age required
uk: Обов’язковий вік

en: Age required:
uk: Обов’язковий вік:

note: %1$s:  age_low | html %2$s:  age_high | html
en: Ages allowed are %s-%s.
uk: Дозволений вік — %s-%s.

en: Agreement search
uk: Пошук угоди

en: Albany Senior High School
uk: Повна середня школа Олбані, Нова Зеландія

en: Alert
uk: Попередження

en: Alert subscribers for
uk: Оповіщення підписаних користувачів щодо

en: Alerts
uk: Попередження

en: Aliases
uk: Псевдоніми

note: SCRIPT
en: Align center
uk: Вирівняти по центру

note: SCRIPT
en: Align left
uk: Вирівняти ліворуч

note: SCRIPT
en: Align right
uk: Вирівняти праворуч

en: Alingsås Public Library, Sweden
uk: Публічна бібліотека Алінгсоса {Alingsås}, Швеція

en: All
uk: усі

en: All active funds
uk: Усі активні кошти

note: A
en: All active recalls
uk: Усі активні вимоги щодо повернення

en: All authority types
uk: Усі типи авторитетних джерел

en: All available funds
uk: Усі доступні кошти

en: All budgets
uk: Усі кошториси

en: All collections
uk: Усі зібрання

en: All dates
uk: Усі дати

en: All dependencies installed.
uk: Усі залежності встановлені.

en: All funds
uk: Усі кошти

en: All funds
uk: Усі кошти

note: SCRIPT
en: All invoices for merging must be from the same vendor
uk: Усі рахунки-фактури для об'єднання повинні бути від одного постачальника

en: All item fields are in the same tag and in item tab
uk: усі поля примірника знаходяться у тій самій ознаці та у вкладці примірника

en: All item types
uk: Усі типи одиниць

en: All libraries
uk: Усі бібліотеки/підрозділи

note: For the first occurrence, %1$s:  all_pendingsuggestions | html
en: All libraries: %s
uk: Усі бібліотеки/підрозділи: %s

en: All locations
uk: Усі розташування

en: All records have been deleted successfully!
uk: Усі записи успішно вилучено!

en: All records have successfully been modified!
uk: Усі бібзаписи успішно змінено!

en: All records have successfully been modified!
uk: Усі записи успішно змінено!

en: All required Perl modules appear to be installed.
uk: Усі необхідні Perl-модулі, схоже, встановлені.

note: SCRIPT
en: All selected
uk: вибрано усе

en: All shelving locations
uk: Усі загальні розташування полиці

en: All statuses
uk: Усі стани

en: All tags
uk: Усі мітки

en: All transactions
uk: Усі операції

en: Allen Ginsberg Library, USA
uk: Бібліотека Аллена Гінзберга, США

en: Allow
uk: дозволити

en: Allow OPAC access to users from this domain to login with this identity provider.
uk: Дозволити вхід до електронного каталогу користувачам з цього домену за допомогою цього постачальника ідентифікаційних даних.

en: Allow OPAC:
uk: Дозволити ЕК:

en: Allow access to the reports module
uk: Доступ до модуля звітів

en: Allow auto-renewal of items:
uk: Дозволити автоматичне продовження примірників:

en: Allow changes to contents from:
uk: Зміна вмісту дозволяється:

en: Allow public downloads:
uk: Дозволити загальнодоступні звантаження:

en: Allow public enrollment:
uk: Дозволити відкрите зарахування:

en: Allow staff access to users from this domain to login with this identity provider.
uk: Дозволити вхід до бібліотечного інтерфейсу користувачам з цього домену за допомогою цього постачальника ідентифікаційних даних.

en: Allow staff members to modify permissions, usernames, and passwords for other staff members
uk: Дозвіл змінювати привілеї, імена користувачів та паролі для інших співробітників бібліотеки

en: Allow staff:
uk: Дозволити БІ:

en: Allow transfer?
uk: Дозволити переміщення?

en: Allow users to auto register on login.
uk: Дозволити користувачам автоматично реєструватися при вході.

en: Allowed
uk: Дозволено

en: Allowed pickup locations
uk: Дозволені місця отримування

en: Allows multiple Item types to be searched in a category. Categories can be entered into the Authorized value ITEMTYPECAT. To combine Item types to this category, enter this Search category to any Item types
uk: Дозволяє шукати кілька типів одиниць у категорії. Категорії можна створювати як допустимі значення „ITEMTYPECAT“. Щоб об’єднати кілька типів одиниць у таку категорію, введіть цю пошукову категорію для будь-яких типів одиниць.

en: Already received
uk: Вже отримано

en: Already validated discharges
uk: Вже підтверджені обхідні листи

en: Alternate address
uk: Запасна адреса

en: Alternate address: Address
uk: Запасна адреса: адреса

en: Alternate address: Address 2
uk: Запасна адреса: адреса, решту

en: Alternate address: City
uk: Запасна адреса: місто

en: Alternate address: Contact note
uk: Запасна адреса: примітка щодо зв’язку

en: Alternate address: Email
uk: Запасна адреса: електронна пошта

en: Alternate address: Phone
uk: Запасна адреса: телефон

en: Alternate address: State
uk: Запасна адреса: область, район

en: Alternate address: Street number
uk: Запасна адреса: номер будинку, квартири

en: Alternate address: Street type
uk: Запасна адреса: тип вулиці

en: Alternate address: ZIP/Postal code
uk: Запасна адреса: поштовий індекс

en: Alternate contact
uk: Запасні дані для зв’язку

en: Alternate contact ZIP/postal code
uk: Запасні дані для зв’язку: поштовий індекс

en: Alternate contact: Address
uk: Запасні дані для зв’язку: адреса

en: Alternate contact: Address 2
uk: Запасні дані для зв’язку: адреса, решту

en: Alternate contact: City
uk: Запасні дані для зв’язку: місто

en: Alternate contact: Country
uk: Запасні дані для зв’язку: країна

en: Alternate contact: First name
uk: Запасні дані для зв’язку: ім’я

en: Alternate contact: Phone
uk: Запасні дані для зв’язку: телефон

en: Alternate contact: State
uk: Запасні дані для зв’язку: область, район

en: Alternate contact: Surname
uk: Запасні дані для зв’язку: прізвище

en: Alternate contact: ZIP/Postal code
uk: Запасні дані для зв’язку: поштовий індекс

en: Alternate street number
uk: Запасний номер будинку, квартири

en: Alternative contact
uk: Додаткові дані для зв’язку

en: Alternative phone:
uk: Телефон (альтернативний):

en: Always show checkouts immediately
uk: Завжди показувати видачі одразу

en: Always show holds
uk: Завжди показувати замовлення

note: A
en: Amazon cover image
uk: Зображення обкладинки Amazon

note: SCRIPT
en: Amazon cover image (<a href='%s'>see the original image</a>)
uk: Зображення обкладинки Amazon (<a href='%s'>див. оригінальне зображення</a>)

en: American Numismatic Society, USA
uk: Американське нумізматичне товариство, США

en: Amount
uk: Кількість

en: Amount outstanding
uk: Сума заборгованості

en: Amount:
uk: Сума:

en: An error has occurred while attempting to upload the image file.
uk: Під час спроби вивантажити файл зображення сталася помилка.

en: An error has occurred!
uk: Сталася помилка!

en: An error has occurred.
uk: Сталася помилка.

en: An error has occurred. Invoice cannot be created.
uk: Сталася помилка. Рахунок-фактура не може бути створений.

note: %1$s:  m.error | html
en: An error occurred (%s)
uk: Сталася помилка (%s)

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: An error occurred on deleting this image
uk: Сталася помилка при вилученні цього зображення

note: SCRIPT
en: An error occurred reading this file.
uk: Під час читання цього файлу сталася помилка.

en: An error occurred when adding the server. The library already has an SMTP server set.
uk: Під час додавання сервера сталася помилка. Бібліотека/підрозділ вже має налаштований SMTP-сервер.

en: An error occurred when creating this list.
uk: Сталася помилка при створені цього списку.

note: %1$s:  shelfname | html
en: An error occurred when creating this list. The name %s already exists.
uk: Сталася помилка під час створення цього списку. Найменування „%s“ вже існує.

en: An error occurred when deleting this list.
uk: Під час вилучення цього списку сталася помилка.

en: An error occurred when updating this list.
uk: Під час оновлення цього списку сталася помилка.

note: SCRIPT
en: An error occurred. Patron list could not be updated.
uk: Сталась помилка. Не вдалося оновити список користувачів.

note: %1$s:  op | html %2$s:  label_element | html %3$s:  element_id | html
en: An error was encountered and the %s operation for %s %s was not completed. Please have your system administrator check the error log for details.
uk: Виникла помилка, і операція „%s“ для %s %s не була завершена. Попросіть свого системного адміністратора перевірити журнал помилок, щоб дізнатися більше.

note: %1$s:  PROCESS xlate_errtype
en: An error was encountered: %s Please have your system administrator check the error log for details.
uk: Виникла помилка: %s Будь ласка, попросіть свого системного адміністратора перевірити журнал помилок, щоб дізнатися подробиці.

note: %1$s:  IMAGE_NAME | html
en: An image with the name '%s' already exists.
uk: Зображення з найменуванням „%s“ вже існує!

en: An index name, e.g. title or Local-Number
uk: Назва індексу, наприклад, „title“ чи „Local-Number“

en: An internal link in the client is broken and the page does not exist
uk: Внутрішнє посилання в клієнті не працює чи зламане, і сторінка не існує

en: An unknown error has occurred.
uk: Трапилася невідома помилка.

note: %1$s:  card_element | html %2$s:  element_id | html
en: An unsupported operation was attempted on %s %s.
uk: Була зроблена спроба виконати непідтримувану операцію „%s“ %s.

en: An unsupported operation was attempted.
uk: Зроблено спробу виконати непідтримувану операцію.

en: Analytics
uk: Аналітичний опис

en: Analyze items
uk: Аналізувати складові частини

en: Anonymize checkout history
uk: Знеособлення історії видач

en: Another pattern with this name already exists.
uk: Інша схема з такою назвою вже існує.

en: Any
uk: довільно

en: Any audience
uk: будь-яка аудиторія

en: Any category code
uk: Будь-який код категорії

en: Any changes to the configuration will only take effect after a full reindex. Until then searching may not work correctly.
uk: Будь-які зміни в конфігурації набудуть чинності лише після повного повторного індексування. До того часу пошук може не працювати належним чином.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Any changes will not be saved. Continue?
uk: Жодні зміни не будуть збережені. Продовжити?

en: Any collection
uk: Довільне зібрання

en: Any content
uk: Будь-який вміст

en: Any format
uk: Будь-який формат

en: Any item
uk: Будь-який примірник

en: Any item type
uk: Будь-який тип одиниці

en: Any library
uk: Будь-яка бібліотека

en: Any phrase
uk: Будь-яка фраза

en: Any shelving location
uk: Довільне розташування полиці

en: Any status except cancelled
uk: Будь-який статус, окрім скасованого

en: Any word
uk: Будь-яке слово

en: Any:
uk: Будь-що:

en: Anyone seeing this list
uk: будь-кому, хто бачить цей список

en: Apache License, Version 2.0
uk: ліцензії Apache, версії 2.0

en: Apache version:
uk: Версія Apache:

en: Appear in position:
uk: Показува&shy;ти&shy;меть&shy;ся у позиції:

en: Append
uk: Долучити

en: Appended
uk: Долучено

note: %1$s:  num_with_matches | html
en: Applied different matching rule. Number of records matched now %s
uk: Вжите інше правило відповідності. Кількість підходящих записів тепер %s

note: INPUT type=submit
en: Apply different matching rules
uk: Застосувати інше правило відповідності

note: INPUT type=submit
en: Apply filter
uk: Застосувати фільтр

en: Approve
uk: Схвалити

en: Approve an acquisitions basket
uk: Схвалення кошика замовлень

en: Approved
uk: Схвалено

en: Approved comments
uk: Схвалені коментарі

en: April
uk: Квітень

en: Arabic
uk: арабська

en: Arcadia Public Library, USA
uk: Публічна бібліотека Аркадії, США

en: Archive
uk: Архівувати

en: Archived
uk: Архівовано

note: %1$s:  END
en: Archived %s
uk: Архівовано %s

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to add a new item? Any changes made on this page will be lost.
uk: Ви впевнені, що хочете додати новий примірник? Будь-які зміни, внесені на цій сторінці, будуть втрачені.

en: Are you sure you want to cancel this article request?
uk: Ви впевнені, що хочете скасувати замовлення цієї статті?

en: Are you sure you want to cancel this hold?
uk: Чи Ви справді хочете скасувати це замовлення?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to cancel this import?
uk: Чи Ви справді хочете скасувати цей імпорт?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to cancel your changes?
uk: Ви справді бажаєте скасувати зміни?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to clone this circulation and fine rule from %s to %s library? This will override the existing rules in this library.
uk: Ви справді хочете клонувати ці правила обігу та нарахування пені з бібліотеки/підрозділу „%s“ у бібліотеку/підрозділ „%s“? Це скасує наявні правила в цій бібліотеці/підрозділі.

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to clone this standard rule to %s library? This will override the existing rules in this library.
uk: Ви справді хочете клонувати це стандартне правило у бібліотеку/підрозділ „%s“? Це скасує існуючі правила в цій бібліотеці/підрозділі.

en: Are you sure you want to delete
uk: Чи Ви справді хочете вилучити

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Are you sure you want to delete %s %s?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити %s %s?

note: %1$s:  library.branchname | html %2$s:  library.branchcode | html
en: Are you sure you want to delete %s (%s)?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити: „%s“ (%s)?

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Are you sure you want to delete batch %s?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити партію № %s?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete image(s): %s?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити це/ці зображення: %s?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete server %s?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити сервер %s?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete the %s selected search history entries?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити вибрані записи (%s) з історії пошуків?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete the club %s? This will cancel all patron enrollments in this club.
uk: Ви справді хочете вилучити це товариство %s? Це призведе до скасування усіх зарахувань читачів у цьому товаристві.

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete the club template %s? This will delete all clubs using this template and cancel patron enrollments
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити шаблон товариства %s? Це приведе до вилучення усіх товариств, заснованих на цьому шаблоні та скасування зарахувань читачів

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete the list %s?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити список „%s“?

note: %1$s:  patron.firstname | html %2$s:  patron.surname | html
en: Are you sure you want to delete the patron %s %s?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити користувача: %s %s?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete the selected content?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити вибраний вміст?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete the selected reports?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити вибрані звіти?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete the selected search history entry?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити вибраний запис з історії пошуків?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete these suggestions?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити ці пропозиції?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this authority?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити це авторитетне джерело?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this authorized value?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити це допустиме значення?

en: Are you sure you want to delete this basket?
uk: Ви дійсно хочете вилучити цей кошик замовлень?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this content? This cannot be undone.
uk: Ви справді хочете вилучити цей вміст? Не буде можливості скасувати це.

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this course?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити цей курс?

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this cover image?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити це зображення обкладинки?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this field?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити це поле?

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this file ?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити цей файл?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this file?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити цей файл?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this filing rule?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити це правило заповнення?

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this invoice?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити цей рахунок-фактуру?

en: Are you sure you want to delete this item group?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити цю групу примірників?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this item?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити цей примірник?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this list?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити цей список?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this macro?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити цю макрокоманду?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this message?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити це повідомлення?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this news item? This cannot be undone.
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити цю новину? Це не може бути скасовано.

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this numbering pattern?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити цю схему нумерації?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this patron image? This cannot be undone.
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити зображення цього користувача? Це не може бути скасовано.

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this record?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити цей запис?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this report? This cannot be undone.
uk: Ви справді хочете вилучити цей звіт? Не буде можливості скасувати це.

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this rule? This cannot be undone.
uk: Ви справді хочете вилучити це правило? Не буде можливості скасувати це.

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this saved report?
uk: Дійсно видалити цей збережений звіт?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this splitting rule?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити це правило розщеплення?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this subscription frequency?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити цю періодичність передплати?

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this suggestion?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити цю пропозицію?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this translation?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити цей переклад?

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Are you sure you want to delete this?
uk: Чи Ви справді бажаєте вилучити це?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to do this?
uk: Ви впевнені, що хочете це зробити?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to edit another rule?
uk: Ви справді хочете редагувати ще одне правило?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to erase your changes?
uk: Ви справді бажаєте стерти Ваші зміни?

en: Are you sure you want to remove
uk: Чи Ви справді хочете вилучити

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to remove label number(s): %s from this batch?
uk: Ви справді хочете вилучити наступні номери етикеток (%s) з цієї партії?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to remove the selected patron(s) from this batch?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити вибраних користувачів із цієї групи?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to remove the selected patrons?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити відібраних користувачів?

en: Are you sure you want to remove the selected rule(s)?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити вибрані правила?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to remove these items from the list?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити ці записи зі списку?

en: Are you sure you want to remove this item from it's rota?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити ці примірники з ротації?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to remove this item from the course?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити цей примірник з курсу?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to remove this list?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити цей список?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to reopen this basket?
uk: Ви впевнені, що хочете знову відкрити цей кошик замовлень?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to reopen this subscription?
uk: Чи Ви справді хочете наново відкрити цю передплату?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to replace the current patron image? This cannot be undone.
uk: Ви впевнені, що хочете замінити поточне зображення користувача? Це не може бути скасовано.

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to save?
uk: Ви впевнені, що хочете зберегти?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to undo the import of this batch into the catalog?
uk: Дійсно скасувати імпорт цієї партії у каталог?

note: SCRIPT
en: Are you sure you want to uninstall the plugin %s?
uk: Чи Ви справді хочете вилучити додаток „%s“?

en: Armenian Tigran Zargaryan
uk:  (вірменська мова): Тігран Загарян {Tigran Zargaryan}

en: Arrived
uk: Прибув

en: Article requests
uk: Замовлення статей

en: Article requests &rsaquo; Circulation &rsaquo; Koha
uk: Замовлення статей &rsaquo; Обіг &rsaquo; Коха

note: For the first occurrence, %1$s:  current_article_requests.count || 0 | html
en: Article requests (%s)
uk: Замовлення статті (%s)

en: Article requests:
uk: Замовлення статей:

en: Article title
uk: Назва статті

note: SCRIPT
en: Ascending
uk: За зростанням

note: %1$s:  user | $HtmlTags tag=>'code' %2$s:  dbname | $HtmlTags tag=>'code'
en: Ask for or make a change in the user's privileges. User %s must have USAGE, INSERT, UPDATE, DELETE, DROP and CREATE privileges on database %s.
uk: Попросіть або внесіть зміни до привілеїв користувача. Користувач %s повинен мати привілеї USAGE, INSERT, UPDATE, DELETE, DROP та CREATE на базу даних „%s“.

en: Ask your system administrator to configure this feature, or remove this note by
uk: Попросіть системного адміністратора налаштувати цю функцію або вилучити це нагадування,

en: Assistant:
uk: Помічник:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: At least two records must be selected for merging.
uk: Для об’єднання потрібно вибрати принаймні два записи.

note: %1$s:  Branches.GetName(subscription.branchcode) || subscription.branchcode | html
en: At library: %s
uk: У бібліотеці: „%s“

en: Athens County Public Libraries
uk: Публічні бібліотеки округу Афіни {Athens County}

en: Athens County Public Libraries, USA
uk: Публічні бібліотеки округу Афіни {Athens County Public Libraries}, США

en: Atomic update error :
uk: Помилка атомарного оновлення:

en: Atomic updates:
uk: Атомарні оновлення:

en: Attach an item
uk: Приєднання примірника

note: %1$s:  IF ( biblio.title ) %2$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' %3$s:  END
en: Attach an item %s to %s%s
uk: Приєднуємо примірник %s до запису: „%s“%s

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc'
en: Attach an item to %s &rsaquo; Cataloging &rsaquo; Koha
uk: Приєднання примірника до „%s“ &rsaquo; &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

en: Attach another item
uk: Приєднати ще один примірник

en: Attach item
uk: Приєднати примірник

en: Attach this basket to a new basket group with the same name
uk: Прикріпити цей кошик замовлень до нової групи кошиків замовлень з тією ж назвою

en: Attempt to delete record failed.
uk: Не вдалося вилучити запис.

en: Attention
uk: Увага

note: %1$s:  ERROR_extended_unique_id_failed_value | html
en: Attribute value "%s" is already in use by another patron record.
uk: Значення атрибуту „%s“ вже використовується у записі іншого користувача.

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Attributes:
uk: Атрибути:

en: Audio alerts
uk: Звукові оповіщення

en: Audio alerts
uk: Звукові оповіщення

en: Audio alerts &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Звукові оповіщення &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

en: Audio alerts are disabled
uk: Звукові оповіщення вимкнено

en: August
uk: Серпень

en: Auth field copied
uk: Авторитетне поле для копіювання

en: Auth value
uk: Авторитетне джерело

en: Auth value:
uk: Допустиме значення:

en: Authenticated
uk: Автентифіковано

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Authentication providers
uk: Постачальники автентифікації

en: Author
uk: Автор

en: Author (A-Z)
uk: Автор (за алфавітом)

en: Author (Z-A)
uk: Автор (зворотньо за алфавітом)

en: Author (meeting / conference):
uk: Автор (зустріч/конференція):

en: Author (meeting/conference):
uk: Автор (зустріч/конференція):

en: Author(s)
uk: Автор(и)

en: Author:
uk: Автор:

en: Author:
uk: Автор:

note: %1$s:  author | html
en: Author: %s
uk: Автор: %s

en: Authorised value category:
uk: Категорія допустимого значення:

en: Authorised values category
uk: Категорія авторитетного значення

en: Authorised values category:
uk: Категорія авторитетного значення:

en: Authorities
uk: Авторитетні джерела

en: Authorities
uk: Авторитетні джерела

en: Authorities &rsaquo; Koha
uk: Авторитетні джерела &rsaquo; Коха

en: Authorities tables
uk: Таблиці модуля „Авторитетні джерела“

en: Authorities:
uk: Авторитетні джерела:

en: Authority
uk: Авторитетний

note: %1$s:  authid | html %2$s:  authtypetext | html
en: Authority #%s (%s)
uk: Авторитетне джерело № %s (%s)

note: %1$s:  loopro.object | html
en: Authority %s
uk: Авторитетне джерело %s

note: %1$s:  IF ( authtypecode ) %2$s:  authtypecode | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Authority MARC framework for %s%s%sdefault framework%s
uk: МАРК-структура авторитетного джерела для %s „%s“ %s структури за умовчанням %s

en: Authority MARC subfield structure &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: МАРК-структура підполя авторитетного джерела &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  tagfield | html %2$s:  authtypecode | html
en: Authority MARC subfield structure admin for %s (authority: %s)
uk: Керування МАРК-структурою підполя авторитетного джерела для „%s“ (авторитетне джерело: „%s“)

note: %1$s:  tagfield | html
en: Authority MARC subfield structure for %s
uk: МАРК-структура підполя авторитетного джерела для „%s“

note: %1$s:  tagfield | html
en: Authority MARC subfield structure for %s
uk: МАРК-структура підполя авторитетного джерела для „%s“

note: A
en: Authority control
uk: Авторитетний контроль

en: Authority field to copy:
uk: Поле авторитетного джерела для копіювання:

en: Authority search
uk: Шукаємо за авторитетним джерелом

en: Authority search results
uk: Результати пошуку в авторитетних джерелах

en: Authority search results
uk: Результати пошуку в авторитетних джерелах

en: Authority search results &rsaquo; Authorities &rsaquo; Koha
uk: Результати пошуку в авторитетних джерелах &rsaquo; Авторитетні джерела &rsaquo; Коха

en: Authority type
uk: Тип авторитетного джерела

en: Authority type:
uk: Тип авторитетного джерела:

en: Authority types
uk: Типи авторитетних джерел

en: Authority:
uk: Авторитетне джерело:

en: Authorized
uk: Авторитетне

en: Authorized value
uk: Допустиме значення

en: Authorized value added successfully.
uk: Допустиме значення успішно додано.

en: Authorized value category
uk: Категорія допустимого значення

en: Authorized value category added successfully.
uk: Категорію допустимого значення успішно додано.

en: Authorized value category deleted successfully.
uk: Категорію допустимого значення успішно вилучено.

en: Authorized value category:
uk: Категорія допустимого значення:

en: Authorized value category:
uk: Категорія допустимого значення:

en: Authorized value deleted successfully.
uk: Допустиме значення успішно вилучене.

en: Authorized value updated successfully.
uk: Допустиме значення успішно оновлено.

en: Authorized value:
uk: Допустиме значення:

en: Authorized value:
uk: Допустиме значення:

en: Authorized values
uk: Допустимі значення

en: Authorized values
uk: Допустимі значення

note: For the first occurrence, %1$s:  category_name | html
en: Authorized values for category %s
uk: Допустимі значення для категорії „%s“

note: %1$s:  category.category_name | html
en: Authorized values for category %s
uk: Допустимі значення для категорії „%s“

en: Authors
uk: Автори

en: Authors:
uk: Автори:

en: Auto register:
uk: Автоматична реєстрація:

en: Auto subscription sharing:
uk: Автоматичне спільне користування передплатою:

note: INPUT type=button
en: Auto-fill row
uk: Автозаповнення рядка

en: Auto-renewal
uk: Автоматичне продовження

en: Auto-renewal:
uk: Автоматичне продовження:

en: Auto-renewal: Patron has opted out
uk: Автоматичне продовження: користувач відмовився

en: AutoMemberNum is set to enabled, but card number is marked as mandatory in BorrowerMandatoryField: auto calc has been disabled.
uk: „AutoMemberNum“ задіяно, але номер читацького квитка позначено як обовʼязковий в „BorrowerMandatoryField“: отож автоматичне обчислення було вимкнене.

en: Autolocation is switched on and you are logging in with an IP address that doesn't match your library.
uk: Автоматичне встановлення розташування (Autolocation) увімкнене а Ви входите в систему з IP-адреси, яка не відповідає Вашій бібліотеці.

note: SCRIPT
en: Automatic authority link results:
uk: Результати автоматичного привʼязування авторитетних джерел:

en: Automatic checkin
uk: Автоматичне повернення

en: Automatic checkin:
uk: Автоматичне повернення:

en: Automatic item modifications by age
uk: Автоматична перебудова примірників за віком

en: Automatic item modifications by age
uk: Автоматична перебудова примірників за віком

en: Automatic item modifications by age &rsaquo; Cataloging &rsaquo; Koha
uk: Автоматична перебудова примірників за віком &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

en: Automatic ordering:
uk: Автоматичне замовлення:

en: Automatic renewal
uk: Автоматичне продовження

en: Automation
uk: Автоматизація

en: Availability
uk: Наявність

en: Availability:
uk: Наявність:

en: Available
uk: Доступно

en: Available barcodes
uk: Доступні штрих-коди

en: Available call numbers
uk: Доступні шифри зберігання

note: INPUT type=text
en: Available copy
uk: Доступні примірники

en: Available copy numbers
uk: Доступні номери примірників

en: Available enumeration
uk: Доступна нумерація

en: Available for
uk: Доступно для

en: Available in the library
uk: Доступно у бібліотеці

en: Available item types
uk: Доступні типи одиниць

en: Available locations
uk: Доступні розташування

en: Available since
uk: Доступно, починаючи з

en: Average checkout period
uk: Середній термін книговидачі

en: Average checkout period statistics
uk: Статистика щодо усередненого часу позики

en: Average loan time
uk: Середній час позики

en: BIBTEX
uk: BibTeX

en: BSD 3-clause Licence
uk: 3-пунктової ліцензії BSD

en: BSD License
uk: Ліцензія BSD

en: BT
uk: БШТ

en: Back
uk: Повернутися

en: Back to Tools
uk: Назад до інструментів

note: INPUT type=submit
en: Back to system preferences
uk: Повернутися до системних налаштувань

en: Back to the list
uk: Повернутися до списку

en: Backslash separated text (.csv)
uk: Текст, розділений зворотніми косими рисками „\“ (*.csv)

en: Bad or missing sender address; check your branch email address or preference KohaAdminEmailAddress.
uk: Неправильна або відсутня адреса відправника; перевірте Вашу електронну адресу або параметр „KohaAdminEmailAddress“.

en: Bar
uk: Смуга

en: Barcode
uk: Штрих-код

note: %1$s:  barcode | html
en: Barcode %s
uk: Штрих-код „%s“

note: For the first occurrence, %1$s:  overduesloo.barcode | html
en: Barcode : %s
uk: Штрих-код: %s

en: Barcode and bibliographic data are printed on alternating labels
uk: Штрих код та бібліографічні дані друкуються на різних наклейках

en: Barcode file:
uk: Файл зі штрих-кодами:

en: Barcode height:
uk: Висота штрих-коду:

en: Barcode image generator
uk: Утворювач зображення для штрих-коду

en: Barcode image generator
uk: Утворювач зображення для штрих-коду

en: Barcode list (one barcode per line):
uk: Список штрих-кодів (один штрих-код на рядок):

en: Barcode not found
uk: Штрих-код не знайдено

en: Barcode not found. The following items were found by searching:
uk: Штрих-код не знайдено. За допомогою пошуку було знайдено такі примірники:

en: Barcode precedes bibliographic data
uk: Штрих-код та бібліографічні дані

en: Barcode range
uk: Діапазон штрих-кодів

en: Barcode submitted
uk: Штрих-код поданий

en: Barcode text must be numeric (0-9)
uk: Текст штрих-коду має бути цифровим (0-9)

en: Barcode type
uk: Тип штрих-коду

en: Barcode type:
uk: Тип штрих-коду:

en: Barcode type:
uk: Тип штрих-коду:

en: Barcode:
uk: Штрих-код:

en: Barcode:
uk: Штрих-код:

note: For the first occurrence, %1$s:  recall.item.barcode | html
en: Barcode: %s
uk: Штрих-код: %s

note: For the first occurrence, %1$s:  transfer.item.barcode | html
en: Barcode: %s
uk: Штрих-код: %s

en: Barcodes file
uk: файл зі штрих-кодами

note: %1$s:  batche.from | html %2$s:  batche.to | html
en: Barcodes from %s to %s
uk: Штрих-коди від %s по %s

en: Barcodes not found
uk: Штрих-коди не знайдено

en: Barcodes not found:
uk: Штрих-коди не знайдено:

note: SCRIPT
en: Barcodes of type %s must be numeric
uk: Штрих-коди типу %s мають бути числовими

en: Barcodes:
uk: Штрих-коди:

en: Base-level allocated
uk: Виділена базова сума

en: Base-level available
uk: Доступно з базової суми

en: Base-level ordered
uk: Замовлено з базової суми

en: Base-level spent
uk: Витрачено з базової суми

en: Basic configuration
uk: Базове налаштування

en: Basic constraints
uk: Основні вказівки

en: Basic installation complete.
uk: Базове встановлення завершено.

en: Basic parameters
uk: Основні параметри

en: Basket
uk: Кошик замовлень

note: For the first occurrence, %1$s:  basketno | html
en: Basket %s
uk: Кошик замовлень № %s

en: Basket created by:
uk: Кошик замовлень, створив:

en: Basket deleted
uk: Кошик замовлень вилучено

en: Basket details
uk: Подробиці про кошик замовлень

en: Basket group
uk: Група кошиків замовлень

note: %1$s:  name | html %2$s:  basketgroupid | html
en: Basket group %s (%s) for
uk: Група кошиків замовлень „%s“ (%s) для постачальника:

en: Basket group name:
uk: Назва групи кошиків замовлень:

en: Basket group:
uk: Група кошиків замовлень:

en: Basket grouping
uk: Групування кошиків замовлень

en: Basket grouping for
uk: Групування кошиків замовлень для постачальника:

en: Basket groups
uk: Групи кошиків замовлень

en: Basket name:
uk: Найменування кошика замовлень:

en: Basket:
uk: Кошик замовлень:

note: %1$s:  msg.basketno.basketno | html
en: Basket: %s
uk: Кошик замовлень: %s

en: Baskets
uk: Кошики замовлень

note: %1$s:  booksellertoname | html
en: Baskets for %s
uk: Кошики замовлень для %s

en: Baskets in this group:
uk: Кошики замовлень у цій групі:

note: %1$s:  batch_id | html
en: Batch %s not fully de-duplicated.
uk: Партія %s не повністю дедуплікована.

note: %1$s:  batch_id | html
en: Batch %s was not deleted.
uk: Партію %s не вилучено.

en: Batch ID
uk: Ідентифікатор партії

en: Batch add reserves
uk: Пакетне додавання резервувань

note: SCRIPT
en: Batch authority record deletion
uk: Пакетне вилучення авторитетних записів

note: SCRIPT
en: Batch bibliographic record modification
uk: Пакетна зміна бібліографічних записів

note: SCRIPT
en: Batch bibliographic record record deletion
uk: Пакетне вилучення бібліографічних записів

en: Batch check out
uk: Пакетна видача

en: Batch delete
uk: Пакетне вилучення

en: Batch delete patrons
uk: Пакетне вилучення користувачів

en: Batch delete patrons and delete patron circulation history
uk: Масове вилучення користувачів та вичищення історії обігу користувачів

en: Batch description:
uk: Опис партії:

en: Batch edit patrons
uk: Пакетне редагування користувачів

en: Batch editing
uk: Пакетне редагування

en: Batch extend due dates
uk: Пакетна зміна дат очікування

note: %1$s:  IF ( del ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: Batch item %sdeletion%smodification%s
uk: Пакетне %s вилучення %s редагування %s примірників

en: Batch item deletion
uk: Пакетне вилучення примірників

en: Batch item deletion
uk: Пакетне вилучення примірників

en: Batch item deletion &rsaquo; Cataloging &rsaquo; Koha
uk: Пакетне вилучення примірників &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

en: Batch item modification
uk: Пакетна зміна примірників

en: Batch item modification
uk: Пакетна зміна примірників

note: SCRIPT
en: Batch item record deletion
uk: Пакетне вилучення примірників

en: Batch modify
uk: Редагування групи

note: %1$s:  IF unlimited_total >= limit %2$s:  limit | html %3$s:  ELSE %4$s:  unlimited_total | html %5$s:  END
en: Batch operations with %s%s%s%s%s visible records
uk: Пакетні дії з %s%s%s%s%s видимими записами

en: Batch patron deletion and anonymization
uk: Масові вилучення користувачів та знеособлення

en: Batch patron deletion and anonymization
uk: Масові вилучення користувачів та знеособлення

note: For the first occurrence, %1$s:  Branches.GetName( current_branch ) | html
en: Batch patron deletion and anonymization for %s
uk: Масові вилучення користувачів та знеособлення для підрозділу „%s“

en: Batch patron modification
uk: Масова зміна користувачів

en: Batch patron modification &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: Масова зміна користувачів &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

en: Batch patrons modification
uk: Масова зміна користувачів

en: Batch patrons results
uk: Результати масової зміни користувачів

en: Batch record deletion
uk: Пакетне вилучення записів

en: Batch record deletion &rsaquo; Cataloging &rsaquo; Koha
uk: Пакетне вилучення записів &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Batch record modification
uk: Пакетна зміна записів

en: Batch record modification &rsaquo; Cataloging &rsaquo; Koha
uk: Пакетна зміна записів &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

note: BUTTON
en: Batch remove
uk: Пакетне вилучення

en: Batches
uk: Партії

en: BdP de la Meuse, France
uk: BdP de la Meuse, Франція

en: Because the "UseTransportCostMatrix" system preference is currently not enabled, the transport cost matrix is not being used.
uk: Оскільки параметр системи „UseTransportCostMatrix“ наразі не активовано, то матриця транспортних витрат не використовується.

en: Because the 'ExtendedPatronAttributes` system preference is currently not enabled, extended patron attributes cannot be given to patron records.
uk: Оскільки параметр системи „ExtendedPatronAttributes“ (додаткові атрибути користувача) наразі не активовано, то додаткові атрибути користувачів не можуть бути надані обліковим записам користувачів.

en: Before
uk: до

en: Before we begin, please verify you have the correct credentials to continue. Please log in with the username and password given to you by your systems administrator and located in your
uk: Перед тим, як ми почнемо, перевірте, чи Ви маєте правильні облікові дані, і тоді продовжуйте. Ввійдіть під іменем користувача та паролем, наданими Вам Вашим системним адміністратором і розміщеними у Вашому конфіґураційному файлі

en: Begin the onboarding process
uk: Почати процес адаптації

en: Beginning date:
uk: Дата початку:

en: Begins with
uk: Починається з

en: Begins with:
uk: Починається з:

en: Behavior
uk: Поведінка

en: BibLibre, France
uk: BibLibre, Франція

note: For the first occurrence, %1$s:  loopro.biblionumber | html
en: Biblio %s
uk: Бібліографічний запис № %s

en: Biblio count
uk: Кількість бібліографічних записів

en: Biblio level hold.
uk: Замовлення на рівні біб-запису.

en: Biblio numbers:
uk: №№ бібліогр. записів:

en: Biblio:
uk: Бібліограф. запис:

en: Bibliographic
uk: Бібліографічний

en: Bibliographic data precedes barcode
uk: Бібліографічні дані та штрих-код

en: Bibliographic data to print
uk: Бібліографічні дані для друку

en: Bibliographic framework
uk: Бібліографічна структура

en: Bibliographic information
uk: Бібліографічна інформація

en: Bibliographic record
uk: Бібліографічний запис

note: %1$s:  object | html
en: Bibliographic record %s
uk: Бібліографічний запис № %s

en: Bibliographic record count
uk: Кількість бібліографічних записів

en: Bibliographic record not found.
uk: Бібліографічний запис не знайдено.

en: Bibliographic records
uk: Бібліографічні записи

en: Bibliographic:
uk: Бібліографічні записи:

en: Bibliographies
uk: бібліографії

en: Biblionumber
uk: № бібліографічного запису (biblionumber)

en: Biblionumber:
uk: № бібліогр. запису:

en: Biblios:
uk: Бібліографічні записи:

en: Biblioteca Provincial Fr. Mamerto Esquiú (Provincia Franciscana de la Asunción), Argentina
uk: Провінційна бібліотека о. Мамерто Ескʼю (Францисканська провінція Асунсьйон), Аргентина

en: Bibliotheksservice-Zentrum Baden-Württemberg (BSZ), Germany
uk: Центр бібліотечного обслуговування в Баден-Вюртемберг (БСЗ) {Bibliotheksservice-Zentrum Baden-Württemberg (BSZ)}, Німеччина

en: Bibliothèque Universitaire des Langues et Civilisations (
uk: Бібліотека Університету мов та цивілізацій (

en: Billing date
uk: Дата оплати

en: Billing date:
uk: Дата оплати:

note: %1$s:  billingdateto | $KohaDates
en: Billing date: All until %s
uk: Дата оплати: усе до %s

en: Billing place
uk: Місце для розрахунків

en: Billing place:
uk: Місце розрахунків:

en: Billing place:
uk: Місце для розрахунків:

en: Biography
uk: Біографія

en: Block
uk: Блокувати

en: Block expired patrons:
uk: Блокування прострочених користувачів:

note: SCRIPT
en: Blocked!
uk: Заблоковано!

en: Book drop mode
uk: режим повернення у „книжковий ящик“

en: Book fund:
uk: кошти:

en: Boolean
uk: Логічне значення

en: Bootstrap Icons
uk: Значки Bootstrap

en: Born:
uk: Дата народження:

en: Borrower
uk: Позичальник

en: Borrower number
uk: Номер абонента бібліотеки

en: Borrowernumber
uk: Номер користувача АБІС

en: Borrowernumber:
uk: Номер користувача АБІС:

note: %1$s:  patron.borrowernumber | html
en: Borrowernumber: %s
uk: Номер користувача АБІС: %s

en: Braille
uk: друк шрифтом Брайля

en: Branch
uk: Підрозділ

note: NAV
en: Breadcrumb
uk: Навігація

en: Briar Cliff University, USA
uk: Університет Бріара Кліффа, США

en: Bridge Material Type Icons Project
uk: Проект піктограм типів матеріалів „Bridge Material Type Icons“

en: Brief display
uk: Стисло

en: Brimbank City Council, Australia
uk: Брімбанкська міська рада, Австралія

note: ABBR
en: Broader Term
uk: Більш широкий термін

en: Brooke Johnson
uk: Брук Джонсон {Brooke Johnson}

en: Brooklyn Law School Library, USA
uk: Бібліотека Бруклінської юридичної школи, США

note: %1$s:  SET alphabet = Koha.Preference('alphabet').split(' ') %2$s:  UNLESS alphabet.size %3$s:  alphabet = ['A' .. 'Z'] %4$s:  END %5$s:  FOREACH letter IN alphabet
en: Browse by last name: %s %s %s %s %s
uk: Пошук за прізвищем: %s %s %s %s %s

en: Browse selected records
uk: Перегляд вибраних записів

en: Browse system logs
uk: Переглядаємо протоколи системи

en: Browse the system logs
uk: Перегляд системних журналів

en: Browse the system logs
uk: Перегляд системних журналів

note: For the first occurrence, %1$s:  loop_budge.budget_period_description | html %2$s:  loop_budge.budget_period_id | html %3$s:  UNLESS loop_budge.budget_period_active %4$s:  END
en: Budget %s [id=%s]%s (inactive)%s
uk: Кошторис %s [id=%s]%s (неактивний)%s

en: Budget name
uk: Назва кошторису

en: Budget period description
uk: Опис бюджетного періоду

en: Budget:
uk: Кошторис:

en: Budgeted cost
uk: Орієнтовна ціна

en: Budgeted cost:
uk: Орієнтовна ціна:

en: Budgets
uk: Кошториси

en: Budgets administration
uk: Керування кошторисами

en: Budgets administration
uk: Керування кошторисами

en: Bug wrangler
uk: Диспутант помилок

en: Bug wranglers:
uk: Диспутанти помилок:

en: Build a new report?
uk: Сформувати новий звіт?

en: Build a report
uk: Побудова звіту

en: Build and run reports
uk: Побудова та виконання звітів

note: INPUT type=submit name=submit
en: Build new
uk: Збудувати новий

en: Built-in offline circulation interface
uk: Вбудований інтерфейс для автономного обігу

en: By
uk: Ким

en: By:
uk: За:

en: ByWater Solutions, USA
uk: Bywater Solutions, США

en: Bytes
uk: Байти

en: C &amp; P Bibliography Services, USA
uk: Бібліографічні послуги C &amp; P, США

en: C3.js v0.4.11
uk: C3.js вер. 0.4.11

en: CC-0 license
uk: ліцензії CC-0

en: CD audio
uk: аудіо CD

en: CD software
uk: програмне забезпечення на CD

note: For the first occurrence, %1$s:  csv_profile.profile | html
en: CSV - %s
uk: CSV — „%s“

en: CSV profiles
uk: Профілі форматування CSV

en: CSV separator:
uk: Розділювач для CSV-файлу:

en: Cache expiry (seconds)
uk: Актуальність кешу (секунди)

en: Cache expiry:
uk: Актуальність кешу:

note: %1$s:  todaysdate | $KohaDates %2$s:  from | $KohaDates %3$s:  to | $KohaDates
en: Calculated on %s. From %s to %s
uk: Обчислено на %s. Від %s до %s

en: Calendar
uk: Календар

en: Calendar information
uk: Календарна інформація

en: California College of the Arts, USA
uk: Каліфорнійський коледж мистецтв, США

en: Call number
uk: Шифр зберігання

en: Call number (0-9 to A-Z)
uk: Шифр зберігання (від 0-9 до A-Z,А-Я)

en: Call number (Z-A to 9-0)
uk: Шифр зберігання (від Я-А,Z-A до 9-0)

en: Call number browser
uk: Оглядач шифрів зберігання

en: Call number browser &rsaquo; Cataloging &rsaquo; Koha
uk: Оглядач за шифром зберігання &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

en: Call number classification scheme
uk: Схема класифікації шифрів зберігання

en: Call number classification scheme:
uk: Схема класифікації шифрів зберігання:

en: Call number range
uk: Діапазон шифрів зберігання

en: Call number:
uk: Шифр зберігання:

en: Call number:
uk: Шифр зберігання:

en: Call numbers
uk: Шифри зберігання

note: %1$s:  subscription.callnumber | html
en: Callnumber: %s
uk: Шифр зберігання: %s

en: Calyx, Australia
uk: Calyx, Австралія

en: Camden County, USA
uk: Округ Камден, США

en: Can be entered as a single IP, or a subnet such as 192.168.1.*
uk: Може бути введено як одна IP так і підмережа, наприклад 192.168.1.*

en: Can be guarantee
uk: Може бути особою на поруках

en: Can be used to further sort and filter your reports. This category is empty by default. Values here need to include the authorized value code from REPORT_GROUP in the Description (OPAC) field to link the subgroup to the appropriate group.
uk: Може використовуватися для подальшого сортування та фільтрації Ваших звітів. Типово ця категорія порожня. Ці значення повинні включати коди допустимих значень з „REPORT_GROUP“ в полі „Опис“ (електронний каталог) для звʼязку підгрупи з відповідною групою.

note: DIV
en: Can not close baskets that have items with uncertain prices in them.
uk: Не вдається закрити кошики замовлень, у яких є елементи з невизначеними цінами.

note: DIV
en: Can not reopen baskets that are part of a basket group.
uk: Неможливо знову відкрити кошики, які входять до групи кошиків.

en: Can't cancel order and delete catalog record
uk: Неможливо скасувати замовлення та видалити запис з каталогу

note: SPAN
en: Can't cancel order, (%s) holds are linked with this order. Cancel holds first
uk: Скасувати замовлення комплектування не вдалося, (%s) читацьких замовлень пов’язані з цим замовленням комплектування. Спершу скасуйте читацькі замовлення

note: STRONG
en: Can't delete catalog record or order, cancel holds first
uk: Неможливо вилучити бібліографічний запис чи замовлення комплектування, скасуйте спершу читацькі замовлення

note: SCRIPT
en: Can't save this record because the following field aren't filled :
uk: Не вдається зберегти цей запис, бо наступне поле не заповнене:

en: Cancel
uk: Відміна

en: Cancel
uk: Відміна

note: INPUT type=submit
en: Cancel all
uk: Скасувати усі

en: Cancel an order
uk: Скасувати замовлення

note: A
en: Cancel article request
uk: Скасувати замовлення на статтю

en: Cancel enrollment
uk: Скасувати зарахування

en: Cancel filter
uk: Скасування фільтрації

en: Cancel hold
uk: Скасувати замовлення

note: INPUT type=submit
en: Cancel hold and return to : %s
uk: Скасувати замовлення та повернути до: %s

note: %1$s:  Branches.GetName( reserveloo.item.homebranch ) | html
en: Cancel hold and return to: %s
uk: Скасувати замовлення та повернути до: %s

en: Cancel import
uk: Скасувати імпорт

note: INPUT type=submit name=submit
en: Cancel marked holds
uk: Скасувати позначені замовлення

note: SCRIPT
en: Cancel merge
uk: Скасувати злиття

en: Cancel modifications
uk: Скасувати зміни

en: Cancel order
uk: Скасувати замовлення

en: Cancel receipt
uk: Скасувати отримання

en: Cancel request
uk: Скасувати замовлення

en: Cancel transfer
uk: Скасувати переміщення

en: Cancel upload
uk: Скасувати вивантаження

en: Cancellation allowed
uk: Допускається скасування

en: Cancellation date
uk: Дата скасування

en: Cancellation reason:
uk: Причина скасування:

en: Cancellation reason:
uk: Причина скасування:

note: %1$s:  AuthorisedValues.GetByCode( 'ORDER_CANCELLATION_REASON', order.cancellationreason ) | html %2$s:  END
en: Cancellation reason: %s %s
uk: Причина скасування: %s %s

note: SCRIPT
en: Cancellation requested
uk: Запит на скасування

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Cancelled charge
uk: Скасована оплата

en: Cannot add patron
uk: Не вдалося додати користувача

en: Cannot be deleted
uk: Не вдається вилучити

en: Cannot be ordered
uk: Неможливо замовити

note: I
en: Cannot be put on hold
uk: Неможливо замовити

en: Cannot be toggled
uk: Не може бути переключено

en: Cannot check in
uk: Не вдається здійснити повернення

en: Cannot check in
uk: Не вдається здійснити повернення

en: Cannot check out
uk: Неможливо оформити видачу

note: %1$s:  IF ( Koha.Preference('OnSiteCheckouts') && Koha.Preference('OnSiteCheckoutsForce') )
en: Cannot check out! %s
uk: Неможливо оформити видачу! %s

note: %1$s:  IF ( charges ) %2$s:  INCLUDE 'blocked-fines.inc' fines = chargesamount %3$s:  END %4$s:  IF ( charges_guarantors_guarantees )
en: Cannot check out! %s %s %s %s
uk: Неможливо оформити видачу! %s %s %s %s

en: Cannot delete
uk: Не вдається вилучити

en: Cannot delete budget
uk: Не вдається вилучити кошторис

en: Cannot delete patron
uk: Не вдалося вилучити користувача

en: Cannot edit
uk: Не вдається редагувати

en: Cannot edit discharge: the patron has checked out items.
uk: Неможливо редагувати обхідний лист: користувач має видані примірники.

note: For the first occurrence, %1$s:  ERROR.OPNLINK | html
en: Cannot open %s to read.
uk: Не вдається відкрити %s для читання.

en: Cannot open folder index (idlink.txt or datalink.txt) to read.
uk: Не вдається відкрити й прочитати індекс теки (файл idlink.txt чи datalink.txt).

note: SCRIPT
en: Cannot open this record in the basic editor
uk: Не вдається відкрити цей запис у базовому редакторі

en: Cannot place hold
uk: Не вдається замовити

en: Cannot place hold from patron's library
uk: Неможливо розмістити замовлення з бібліотеки/підрозділу користувача

en: Cannot place hold on some items
uk: Не вдається замовити конкретні примірники

en: Cannot place hold:
uk: Не вдається замовити:

en: Cannot process file as an image.
uk: Не вдається обробити файл як зображення.

en: Cannot renew:
uk: Неможливо продовжити:

en: Cannot take patron photo.
uk: Не вдалося захопити світлину користувача.

note: SCRIPT
en: Cannot test prediction pattern for the following reason(s):
uk: Неможливо перевірити схему прогнозування з наступних причин:

en: Cannot unpack file to the plugins directory.
uk: Не вдається розпакувати файл до каталогу додатків.

en: Cap fine at replacement price
uk: Накладати штраф за ціною заміни

note: SCRIPT
en: Caption
uk: Підпис

en: Card
uk: Картка

en: Card batch
uk: Партія карток

en: Card batches
uk: Партії карток

en: Card number
uk: Номер читацького квитка

en: Card number already in use.
uk: Номер читацького квитка вже використовується.

note: %1$s:  maxlength_cardnumber | html %2$s:  ELSE
en: Card number can be up to %s characters. %s
uk: Номер читацького квитка повинен містити до %s символів. %s

en: Card number length is incorrect.
uk: Довжина номера читацького квитка невірна.

note: %1$s:  minlength_cardnumber | html %2$s:  maxlength_cardnumber | html %3$s:  ELSIF maxlength_cardnumber
en: Card number must be between %s and %s characters. %s
uk: Номер читацького квитка повинен перебувати в діапазоні від %s до %s символів. %s

note: %1$s:  minlength_cardnumber | html %2$s:  ELSIF minlength_cardnumber && maxlength_cardnumber
en: Card number must be exactly %s characters. %s
uk: Номер читацького квитка повинен складатися точно з %s символів. %s

note: For the first occurrence, %1$s:  maxlength_cardnumber | html
en: Card number must not be more than %s characters.
uk: Номер читацького квитка не повинен перевищувати %s символів.

en: Card number:
uk: Номер читацького квитка:

en: Card number:
uk: Номер читацького квитка:

en: Card preview
uk: Попередній перегляд картки

en: Card template
uk: Шаблон картки

en: Card templates
uk: Шаблони карток

en: Cardnumber
uk: Номер квитка

en: Cardnumber already in use.
uk: Номер читацького квитка (формуляру) вже використовується.

en: Cardnumber length is incorrect.
uk: Довжина номера читацького квитка неправильна.

en: Cardnumbers already in list
uk: Читацькі квитки вже в списку

en: Cardnumbers not found
uk: Читацькі квитки не знайдено

en: Carnegie Stout Library, USA
uk: Бібліотека Карнегі Стаут, США

note: SCRIPT
en: Cart
uk: Кошик

en: Cas login
uk: Вхід через CAS

en: Cash management
uk: Управління готівкою

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Cash register
uk: Касовий журнал

en: Cash registers
uk: Касові журнали

en: Cassette recording
uk: касетний запис

en: Catalog
uk: Каталог

en: Catalog
uk: Каталог

en: Catalog by item type
uk: Каталог за типами одиниць

en: Catalog details
uk: Дані для каталогу

note: %1$s:  IF ( biblionumber )
en: Catalog details %s
uk: Дані для каталогу %s

en: Catalog search
uk: Пошук у каталозі

en: Catalog statistics
uk: Статистика за каталогом

en: Cataloging
uk: Каталогізація

en: Cataloging
uk: Каталогізація

note: %1$s:  IF ( total || breeding_loop ) %2$s:  ELSIF ( query ) %3$s:  END
en: Cataloging %s &rsaquo; Search results %s &rsaquo; No results found %s &rsaquo; Koha
uk: Каталогізація %s &rsaquo; Результати пошуку за „%s“ &rsaquo; Нічого не знайдено %s &rsaquo; Коха

en: Cataloging &rsaquo; Koha
uk: Каталогізація &rsaquo; Коха

en: Cataloging authority plugin &rsaquo; Koha
uk: Додаток каталогізації авторитетних джерел &rsaquo; Коха

en: Cataloging editor
uk: Редактор каталогізації

en: Cataloging search
uk: Пошук для каталогізації

en: Catalogs
uk: каталоги

en: Catalogue tables
uk: Таблиці модуля „Каталог“

en: Cataloguing tables
uk: Таблиці модуля „Каталогізація“

en: Catalyst IT, New Zealand
uk: Catalyst IT, Нова Зеландія

en: Categories to be assigned to file uploads. Without a category an upload is considered temporary and may be removed during automated cleanup.
uk: Категорії, які призначаються вивантаженню файлів. Без категорії вивантаження вважається тимчасовим і може бути вилучено під час автоматичного очищення.

en: Category
uk: Категорія

note: %1$s:  categorycode | html
en: Category %s is in use. Deletion not possible!
uk: Категорія „%s“ все ще використовується. Вилучення неможливе!

en: Category code
uk: Код категорії

en: Category code:
uk: Код категорії:

en: Category name
uk: Найменування категорії

en: Category type:
uk: Тип категорії:

en: Category:
uk: Категорія:

en: Category:
uk: Категорія:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Category: %s
uk: Категорія: %s

note: %1$s:  patron.category.description | html %2$s:  patron.categorycode | html
en: Category: %s (%s)
uk: Категорія: „%s“ (%s)

en: Categorycode
uk: Код_категорії

en: Cell value
uk: Значення комірки

en: Cell value
uk: Значення комірки

en: Cells contain estimated values only.
uk: Комірки містять лише орієнтовні значення.

en: Center
uk: По центру

en: Central Kansas Library System (CKLS), USA
uk: Центральна бібліотечна система Канзасу (CKLS), США

en: Centre collégial des services regroupés (CCSR), Canada
uk: Колегіальний центр консолідованих послуг (CCSR), Канада

en: Change
uk: Змінити

en: Change ILL request status
uk: Зміна стану запиту МБА

en: Change category
uk: Змінити категорію

en: Change framework
uk: Зміна структури

en: Change internal note
uk: Змінити внутрішню примітку

en: Change order
uk: Зміна порядку

note: %1$s:  ordernumber | html
en: Change order internal note (order no. %s)
uk: Змінюємо внутрішню примітку щодо замовлення (замовлення № %s)

note: %1$s:  ordernumber | html
en: Change order vendor note (order no. %s)
uk: Змінюємо примітку для постачальника щодо замовлення (замовлення № %s)

en: Change password
uk: Змінити пароль

en: Change selected suggestions
uk: Зміна вибраних пропозицій

note: %1$s:  patron.firstname | html %2$s:  patron.surname | html
en: Change username and/or password for %s %s
uk: Змінюємо логін та/чи пароль для користувача: %s %s

en: Change your Hea settings
uk: Змініть налаштування Hea

en: Change your Mana KB settings
uk: Змініть налаштування бази знань Mana

en: Changed.
uk: Змінено.

en: Changes made below will only apply to item subfields that are mapped to the 'items' table.
uk: Зміни, внесені нижче, застосовуватимуться лише до підполей примірників, які відображені у таблиці „items“.

en: Changes saved.
uk: Зміни збережені.

en: Chapters
uk: Розділи

en: Chapters:
uk: Розділи:

en: Character encoding:
uk: Кодування символів:

en: Charge
uk: Плата

en: Charge when?
uk: Коли стягнення?

note: %1$s:  fines | $Price
en: Charges (%s)
uk: Сплати (%s)

en: Chart (.svg)
uk: Діаграма (*.svg)

en: Chart settings
uk: Налаштування діаграми

en: Chart type:
uk: Тип діаграми:

en: Check
uk: Позначити

en: Check Perl dependencies
uk: Перевірка Perl-залежностей

en: Check all
uk: позначити усе

en: Check barcodes list for items shelved out of order:
uk: Перевіряти перелік штрихкодів щодо примірників, які можуть бути розміщені на полиці не за порядком:

en: Check expiration
uk: Перевірка закінчення

en: Check for embedded item record data?
uk: Перевіряти дані запису щодо вбудованих одиниць?

en: Check for previous checkouts:
uk: Перевірити попередні видачі:

en: Check in
uk: Повернення

en: Check in
uk: Повернення

note: %1$s:  title | html
en: Check in %s &rsaquo; Circulation &rsaquo; Koha
uk: Повернення „%s“ &rsaquo; Обіг &rsaquo; Коха

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Check in message
uk: Повідомлення щодо повернення

en: Check lists
uk: Контрольні списки

en: Check logs for more details.
uk: Перевірте журнали для отримання додаткової інформації.

en: Check none
uk: Не перевіряти

en: Check out
uk: Видача

en: Check out and check in items
uk: Видача та повернення примірників

en: Check previous checkouts:
uk: Перевірити попередні видачі:

en: Check that your database is running.
uk: Перевірте, що Ваша база даних працююча.

en: Check the boxes for the libraries you allow your items to be transferred to.
uk: Встановіть прапорці для бібліотек/підрозділів, куди Ви дозволяєте переміщувати Ваші примірники.

en: Check the expiration of a serial
uk: Перевірка закінчення передплати серіального видання

note: %1$s:  INCLUDE txt_kohaconf_xml %2$s:  '127.0.0.1' | $HtmlTags tag=>'code' %3$s:  'localhost' | $HtmlTags tag=>'code'
en: Check the hostname setting in %s. Some database servers require %s rather than %s.
uk: Перевірте налаштування назву  хосту у файлі „%s“. Деякі сервери баз даних вимагають „%s“, а не „%s“.

en: Check to allow patrons to edit this attribute from their details page in the OPAC. (Requires above)
uk: Поставте позначку, щоб дозволити користувачам редагувати цей атрибут зі сторінки даних про користувача в ЕК (вимагає позначку „Відображати у ЕК“ вище).

note: INPUT type=checkbox name=disable_input
en: Check to delete subfield %s
uk: Позначити для вилучення підполя %s

note: INPUT type=checkbox name=disable_input
en: Check to delete this field
uk: Позначте, щоб вилучити це поле

en: Check to display this attribute on a patron's details page in the OPAC.
uk: (Відзначте, щоб показувати цей атрибут на сторінці даних про користувача в ЕК.)

en: Check to let a patron record have multiple values of this attribute.
uk: Відзначте, щоб дозволити мати декілька значень цього атрибуту у обліковому записі користувача.

en: Check to make this attribute mandatory when creating or editing a patron.
uk: Поставте позначку, щоб зробити цей атрибут обов’язковим під час створення або редагування користувача.

en: Check to make this attribute staff_searchable in the staff patron search.
uk: (Відзначте, щоб зробити цей атрибут придатним для пошуку у бібліотечному інтерфейсі.)

en: Check to show this attribute in the brief information panel in the patron's record (staff interface).
uk: Поставте позначку, щоб показувати цей атрибут у стислій інформаційній панелі в записі користувача (інтерфейс бібліотекаря).

note: %1$s:  'koha-conf.xml' | $HtmlTags Tag=>'code'
en: Check your database settings in %s.
uk: Перевірте параметри налаштування Вашої бази даних у файлі „%s“.

en: Check-in
uk: Повернення

en: Check-in date from
uk: Дата повернення, від:

en: Check-in date from:
uk: Дата повернення, від:

en: Checked
uk: Перевірено

en: Checked in
uk: Повернуто

en: Checked out
uk: Видано

en: Checked out
uk: Видано

note: %1$s:  END %2$s:  UNLESS ( item.not_same_branch) %3$s:  IF item.checkout.onsite_checkout %4$s:  ELSE %5$s:  END %6$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron=item.checkout.patron hide_patron_infos_if_needed=1 %7$s:  END %8$s:  item.checkout.date_due | $KohaDates as_due_date => 1
en: Checked out %s %s %s by %s to %s %s %s : due %s
uk: Видано%s%s%s:%s: %s %s%s, термін повернення %s.

note: %1$s:  checkouts.size | html
en: Checked out %s times
uk: Видавалося %s раз(и,ів)

en: Checked out by
uk: Ким видано

en: Checked out from
uk: Звідки видано

en: Checked out on
uk: Дата видачі

en: Checked out:
uk: На видачі:

en: Checked-in items
uk: Повернуті примірники

en: Checkin
uk: Повернення

en: Checkin and transfer policy
uk: Правила повернень та переміщень

en: Checkin date
uk: Дата повернення

en: Checkin message
uk: Повідомлення при поверненні

en: Checkin message type:
uk: Тип повідомлення при поверненні:

en: Checkin message:
uk: Повідомлення при поверненні:

en: Checkin on
uk: Дата повернення

note: A
en: Checkin settings
uk: Параметри повернення

note: For the first occurrence, %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: Checking out to %s
uk: Видача користувачу: %s

en: Checking the box right next to the label will disable the entry and delete the values of that field on all selected patrons
uk: Вибране поле (позначене прапорцем справа) буде вимкнуте та вилучено усі значення цього поля для усіх обраних користувачів

en: Checking the box right next to the subfield label will disable the entry and delete the subfield on all selected items. Leave fields blank to make no change.
uk: Якщо позначити прапорець поруч із міткою підполя, підполе буде вимкнено а його вміст вилучено з усіх вибраних примірників. Залишайте поля порожніми, щоб нічого не змінювати.

en: Checkout
uk: Видача

en: Checkout count
uk: Кількість видач

en: Checkout count:
uk: Число видач:

en: Checkout criteria:
uk: Ознака видачі:

en: Checkout date
uk: Дата видачі

en: Checkout date from:
uk: Дата видачі, від:

en: Checkout date from:
uk: Дата видачі, від:

en: Checkout history
uk: Історія видач

en: Checkout history
uk: Історія видач

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc'
en: Checkout history for %s
uk: Історія видач для „%s“

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc'
en: Checkout history for %s &rsaquo; Catalog &rsaquo; Koha
uk: Історія видач для „%s“ &rsaquo; Каталог &rsaquo; Коха

note: %1$s:  patrons_to_anonymize.count | html
en: Checkout history for %s patrons will be anonymized
uk: Історії видач для %s користувачів будуть знеособлені

en: Checkout notes
uk: Примітки про видані примірники

en: Checkout notes pending
uk: Примітки про видані примірники в очікуванні

en: Checkout on
uk: Дата видачі

note: A
en: Checkout settings
uk: Параметри видачі:

en: Checkout status:
uk: Стан видачі:

en: Checkouts
uk: Видачі

en: Checkouts
uk: Видачі

note: For the first occurrence, %1$s:  issuecount || 0 | html
en: Checkouts (%s)
uk: Видачі (%s)

en: Checkouts are BLOCKED because fine balance is OVER THE LIMIT.
uk: Видачі ЗАБЛОКОВАНО через ПЕРЕВИЩЕННЯ ОБМЕЖЕННЯ обсягу пені.

en: Checkouts are BLOCKED because patron has overdue items.
uk: Видачу ЗАБЛОКОВАНО, тому що у користувача є прострочені примірники.

en: Checkouts:
uk: Видачі:

en: Checks the MARC structure. If you change your MARC Bibliographic framework it's recommended that you run this tool to test for errors in your definition
uk: Перевірка МАРК-структури. Якщо Ви змінюєте Вашу бібліографічну МАРК-структуру, то бажано, щоб Ви застосували цей інструмент для перевірки помилок у Ваших означеннях.

en: Cheshire Libraries, United Kingdom
uk: Бібліотеки Чеширу, Великобританія

en: Child
uk: Дитина

en: Choice
uk: Вибір

en: Choose
uk: Вибрати

en: Choose
uk: Виберіть

en: Choose a field name
uk: вибираємо назву поля

en: Choose a vendor in the list to jump directly to the right place.
uk: Вибираємо постачальника зі списку, щоб відразу перейти у потрібне місце.

en: Choose a vendor to transfer from
uk: Виберіть постачальника для передачі від

en: Choose adult category
uk: Вибрати категорію повнолітнього

en: Choose adult category &rsaquo; Koha
uk: Вибір категорії повнолітнього &rsaquo; Коха

en: Choose an icon:
uk: Вибираємо значок:

en: Choose barcode type (encoding):
uk: Вибираємо тип штрих-коду (кодування):

en: Choose desk:
uk: Виберіть пункт обслуговування:

en: Choose layout type:
uk: Вибираємо тип макету:

en: Choose library:
uk: Вибираємо бібліотеку:

en: Choose list
uk: Обираємо список

en: Choose one
uk: Вибираємо щось одне

en: Choose one to limit this attribute to one patron type. Please leave blank if you want these attributes to be available for all types of patrons.
uk: Виберіть одну з категорій користувачів, якою лише буде обмежений цей атрибут. Будь ласка, залиште порожнім, якщо хочете, щоб цей атрибут був доступний для усіх категорій користувачів.

en: Choose order of text fields to print
uk: Визначення порядку текстових полів для друку

en: Choose the protocol this external identity provider uses
uk: Виберіть протокол, який використовує цей зовнішній постачальник ідентифікаційних даних

note: A
en: Choose this record
uk: Вибрати цей запис

en: Choose whether patrons of this category be blocked from public catalog actions such as renewing and placing holds when their cards have expired.
uk: Виберіть, чи будуть заблоковані для користувачів цієї категорії дії з електронного каталогу, такі як продовження та замовлення, після завершення терміну їхніх читацьких квитків.

en: Choose which plugins to use to suggest searches to patrons and staff
uk: Вибір додатків, які надаватимуть пропозиції при пошуках користувачами (ЕК) та персоналом (БІ)

en: Choose your language
uk: Виберіть Вашу мову

en: Choose:
uk: Вибір:

en: Chooser:
uk: Вибирач:

en: Chooser:
uk: Вибирач:

en: Circ notes
uk: Примітка для бібліотекаря

en: Circulation
uk: Обіг

en: Circulation
uk: Обіг

en: Circulation &rsaquo; Koha
uk: Обіг &rsaquo; Коха

note: %1$s:  Branches.GetName( branch ) || 'Default' | html
en: Circulation alerts for %s
uk: Попередження при обігу для бібліотеки/підрозділу: „%s“

en: Circulation and fine rules
uk: Правила обігу та штрафи

en: Circulation and fine rules
uk: Правила обігу та штрафи

en: Circulation and fine rules &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Правила обігу та штрафи &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

en: Circulation and fines rules
uk: Правила обігу та штрафи

en: Circulation desks
uk: Пункти книговидачі

en: Circulation history
uk: Історія обігу

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' no_html = 1
en: Circulation history for %s
uk: Історія обігу для користувача: %s

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: Circulation history for %s
uk: Історія обігу для користувача: %s

en: Circulation note
uk: Примітка для бібліотекаря

en: Circulation note:
uk: Примітка для бібліотекаря:

en: Circulation rule created!
uk: Правило обігу створено!

en: Circulation rule not created!
uk: Правило обігу не створено!

en: Circulation statistics
uk: Статистика за обігом

en: Circulation statistics
uk: Статистика за обігом

note: %1$s:  title |html
en: Circulation statistics for %s
uk: Статистика з обігу щодо „%s“

note: %1$s:  title | html
en: Circulation statistics for %s &rsaquo; Circulation &rsaquo; Koha
uk: Статистика з обігу щодо „%s“ &rsaquo; Обіг &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF ( do_it ) %2$s:  END
en: Circulation statistics%s &rsaquo; Results%s &rsaquo; Reports &rsaquo; Koha
uk: Статистика за обігом%s &rsaquo; Результати%s &rsaquo; Звіти &rsaquo; Коха

en: Circulation tables
uk: Таблиці модуля „Обіг“

note: %1$s:  Branches.GetLoggedInBranchname | html
en: Circulation: Overdues at %s
uk: Обіг: прострочення у бібліотеці/підрозділі: „%s“

en: Citation
uk: Зразок цитування

en: Cities
uk: Населені пункти

en: Cities
uk: Населені пункти

en: Cities and towns
uk: Міста, селища і села

en: City
uk: Населений пункт

en: City ID
uk: Ідент. населеного пункту

en: City ID:
uk: Ідент. населеного пункту:

en: City id
uk: Ідент. населеного пункту

en: City:
uk: Населений пункт:

en: City:
uk: Населений пункт:

en: Claim ID
uk: Ідентифікатор претензії

en: Claim acquisition
uk: Скарги щодо надходження

en: Claim missing serials
uk: Скарги за відсутніми серіальними виданнями

en: Claim returned
uk: Вимога про повернення

en: Claim serial issue
uk: Скарги щодо випуску серіального видання

en: Claimed
uk: Є скарга

en: Claims
uk: Скарги

en: Claims
uk: Скарги

en: Claims count
uk: Кількість скарг

en: Claims count:
uk: Кількість скарг:

en: Class:
uk: Клас:

en: ClassSources
uk: ДжерелаКласифікацій

en: Classification
uk: Класифікація

en: Classification configuration
uk: Налаштування класифікації

en: Classification filing rules
uk: Правила заповнення класифікації

en: Classification source code:
uk: Код джерела класифікації:

en: Classification sources
uk: Джерела класифікації

en: Classification sources
uk: Джерела класифікації

en: Classification splitting rules
uk: Правила розщеплення класифікації

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.classification | $raw
en: Classification: %s
uk: Класифікація: %s

en: Clean
uk: Очистити

note: %1$s:  import_batch_id | html
en: Cleaned import batch #%s
uk: Витерта партія імпорту № %s

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear all
uk: Очистити усе

en: Clear all
uk: Очистити усе

note: SCRIPT
en: Clear all reservoir records staged in this batch? This cannot be undone.
uk: Витерти усі записи зі сховища, заготовлені у цій партії? Не буде можливості скасувати це.

en: Clear date
uk: Очистити дату

en: Clear field
uk: Очистити поле

en: Clear fields
uk: Очистити поля

en: Clear filter
uk: Зняти фільтрування

en: Clear on loan
uk: Очистити видані

note: A
en: Clear screen
uk: Очистити екран

en: Clear search form
uk: Очистити пошукову форму

note: SCRIPT
en: Clear selection
uk: Зняти вибір

en: Clear selection on visible rows
uk: Очистити виділення у видимих ​​рядках

en: Click Save to finish.
uk: Натисніть кнопку „Зберегти“ для завершення.

en: Click on an image to view it in the image viewer
uk: Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

en: Click on any field to edit the contents; Press the &lt;Enter&gt; key to save edit.
uk: Натисніть на будь-яке поле щоб редагувати вміст, далі натисніть клавішу <Enter> щоб зберегти поредаговане.

en: Click on individual cells to edit.
uk: Натискайте на окремі клітинки для редагування.

en: Click on the following link(s) to download the exported batch(es).
uk: Натисніть на наступні посилання, щоб звантажити експортован(у/і) парті(ю/ї).

en: Click on the following links to download the exported batch(es).
uk: Натисніть на наступні посилання, щоб звантажити експортован(у/і) парті(ю/ї).

en: Click on the grid to toggle the settings.
uk: Натискайте на клітинки для перемикання налаштувань.

en: Click on the link to download the patron cards from the patron list.
uk: Натисніть на наступне посилання, щоб звантажити квитки користувачів зі списку користувачів.

note: SCRIPT
en: Click on the map to set the geolocation for %s
uk: Натисніть на мапу, щоб встановити геолокацію для бібліотеки<br/> „%s“

en: Click the date to add or edit a holiday.
uk: Натисніть на дату, щоб додати або змінити святковий день.

en: Click to add item
uk: Натисніть, щоб додати примірник

en: Click to collapse
uk: Натисніть, щоб згорнути

en: Click to edit
uk: Натисніть, щоб редагувати

en: Click to edit item cost or quantities
uk: Натисніть, щоб змінити вартість одиниць або їх кількість

note: SCRIPT
en: Click to fill with a randomly generated suggestion.
uk: Натисніть, щоб заповнити випадково утвореною пропозицією.

en: Clipboard
uk: Буфер обміну

note: IMG
en: Clone
uk: Здублювати

en: Clone circulation and fine rules
uk: Клонування правил обігу та нарахування пені

en: Clone circulation and fine rules &rsaquo; Circulation and fine rules &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Клонування правил обігу та штрафів &rsaquo; Правила обігу та штрафи &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

en: Clone these rules to:
uk: Дублювати ці правила для:

note: IMG
en: Clone this subfield
uk: Здублювати це підполе

en: Cloning of circulation and fine rules failed!
uk: Здублювати правила обігу та нарахування пені не вдалося!

note: BUTTON
en: Close
uk: Закрити

en: Close an acquisitions basket
uk: Зачинення кошика замовлень

note: INPUT type=button
en: Close and export as PDF
uk: Закрити та експортувати як PDF

en: Close basket group
uk: Зачинити групу кошиків замовлень

en: Close reasons for agreements (e-resource management module)
uk: Підстави для закриття угод (модуль управління електронними ресурсами)

en: Close this basket
uk: Зачинити цей кошик замовлень

en: Close this window.
uk: Закрити це вікно.

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Close:
uk: Закрити:

en: Closed
uk: Закрито

note: For the first occurrence, %1$s:  invoice.closedate | $KohaDates
en: Closed on %s
uk: Закрито %s

en: Closed on:
uk: Закрито:

en: Club
uk: Товариство

en: Club enrollments for
uk: Зарахування до товариства для

en: Club fields:
uk: Поля товариства:

en: Club template
uk: Шаблон товариства

en: Club templates
uk: Шаблон товариств

en: Club:
uk: Товариство:

en: Clubs
uk: Товариства

note: For the first occurrence, %1$s:  enrollments.count | html %2$s:  enrollable.count | html
en: Clubs (%s/%s)
uk: Товариства (%s/%s)

en: Clubs currently enrolled in
uk: Товариства, в яких зараз зараховано

en: Clubs not enrolled in
uk: Товариства, в яких не зараховано

en: Coce cover image
uk: Зображення обкладинки з Coce

note: SCRIPT
en: Coce image from Google Books
uk: Зображення з Coce від Google Books

note: SCRIPT
en: Coce image from Open Library
uk: Зображення з Coce від Open Library

en: Code
uk: Код

en: Code that identifies this provider. Only alphanumeric and "_" characters are allowed
uk: Код, який ідентифікує цього постачальника. Допускаються лише алфавітно-цифрові символи та символ підкреслення „_“

en: Code:
uk: Код:

en: Code:
uk: Код:

en: CodeMirror editing library
uk: Бібліотека редагування CodeMirror

en: Coeur d'Alene Public Library, USA
uk: Публічна бібліотека Коре д'Ален, США

en: Collapse all
uk: Згорнути усе

en: Collapsed
uk: Згорнуто

en: Collection
uk: Зібрання

en: Collection code
uk: Шифр зібрання

en: Collection deleted successfully
uk: Зібрання успішно вилучене

en: Collection title
uk: Назва зібрання

en: Collection title:
uk: Назва зібрання:

en: Collection:
uk: Зібрання:

en: Collection:
uk: Зібрання:

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.seriestitle | $raw
en: Collection: %s
uk: Зібрання: %s

en: Collections
uk: Зібрання

en: Collections (appear when cataloging and working with items)
uk: Зібрання (з’являються при каталогізації та роботі з примірниками)

en: Color
uk: Колір

en: Column
uk: Стовпець

note: %1$s:  column | html
en: Column %s
uk: Стовпчик %s

en: Column name
uk: Назва стовпчика

en: Columns
uk: Стовпці

en: Columns must be filled left to right: if the first column is blank, other columns will be ignored.
uk: Стовпці мають бути заповнені зліва направо: якщо перший стовпець порожній, інші стовпці будуть проігноровані.

note: SCRIPT
en: Columns settings
uk: Налаштування стовпчиків

en: Coming from
uk: Прибуття зі

note: %1$s:  branchesloo.branchname | html
en: Coming from %s
uk: Прибув з: %s

en: Comma (,)
uk: кома (,)

en: Comma separated text (.csv)
uk: Текст, розділений комами (*.csv)

en: Command-line
uk: Командний рядок

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Commenter
uk: Коментатор

en: Comments
uk: Коментарі

en: Comments about this file:
uk: Коментарі з приводу цього файлу:

en: Comments awaiting moderation
uk: Коментарі, що очікують на регулювання

en: Comments pending approval
uk: Коментарі очікують на схвалення

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: Company details
uk: Інформація про компанію

en: Company name:
uk: Назва комерційної організації:

en: Compare
uk: Порівняти

en: Compare barcodes list to results:
uk: Порівнювати список штрих-кодів з результатами:

en: Compare patrons
uk: Порівняти користувачів

en: Compare patrons for merging
uk: Зіставлення користувачів для об'єднання

en: Compare preference values
uk: Порівняти значення параметра

en: Compare selected
uk: Порівняти вибране

en: Complete
uk: завершений

en: Complete request
uk: Завершити замовлення

en: Completed import of records
uk: Імпорт записів завершено

note: %1$s:  ComponentParts.size | html
en: Components (%s)
uk: Компоненти (%s)

en: Conditions
uk: Умови

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Configuration OK, you don't have errors in your MARC parameters table
uk: З конфігурацією все ГАРАЗД, у Вашій таблиці МАРК-параметрів помилок не знайдено

en: Configuration:
uk: Конфігурація:

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Configure and hide or show columns for tables
uk: Налаштування та приховування/відображення стовпців для таблиць

en: Configure plugins
uk: Налаштування додатків

en: Configure these parameters in the order they appear.
uk: Налаштовуйте ці параметри у порядку їх появи.

en: Configuring 'Did you mean?' plugins requires Javascript. If you are unable to use Javascript, you may be able to enter the configuration (which is stored in JSON in the OPACdidyoumean system preferences) in the Local preferences tab in the system preference editor, but this is unsupported, not recommended, and likely will not work.
uk: Налаштування додатків „Ви мали на увазі?“ вимагає використання Javascript. Якщо Ви не можете використовувати Javascript, Ви можете внести в системні налаштування (де зберігаються параметри системи „OPACdidyoumean“ та „INTRAdidyoumean“ у форматі JSON) у вкладці місцевого використання з допомогою редактора параметрів системи, але це не підтримується, не рекомендується, і ймовірно, не працюватиме.

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Confirm cancellation
uk: Підтвердити скасування

en: Confirm custom report
uk: Підтвердьте спеціальний звіт

en: Confirm deletion
uk: Підтвердьте вилучення

en: Confirm deletion
uk: Підтвердьте вилучення

note: %1$s:  searchfield | html
en: Confirm deletion of %s?
uk: Підтвердьте вилучення „%s“?

en: Confirm deletion of authority structure definition for
uk: Підтвердьте вилучення визначення структури авторитетного джерела —

note: %1$s:  library.branchcode | html
en: Confirm deletion of library '%s'
uk: Підтвердіть вилучення бібліотеки/підрозділу „%s“

en: Confirm deletion of patron attribute type
uk: Підтвердьте вилучення типу атрибута користувача

note: %1$s:  mss.tagsubfield | html
en: Confirm deletion of subfield %s?
uk: Підтверджуєте вилучення підполя „%s“?

en: Confirm deletion of tag
uk: Підтверджуєте вилучення ознаки

note: SCRIPT
en: Confirm deletion of this vendor ?
uk: Підтверджуєте вилучення цього постачальника?

en: Confirm new password:
uk: Підтвердьте новий пароль:

en: Confirm password:
uk: Підтвердьте пароль:

note: INPUT type=submit
en: Confirm your suggestion
uk: Подати мою пропозицію

en: Congratulations you have finished and are ready to use Koha
uk: Вітаємо, Ви закінчили і готові до використання Коха

en: Congratulations, installation complete
uk: Ґратуляції, встановлення завершено

en: Connection established.
uk: З’єднання встановлене.

note: For the first occurrence, %1$s:  errcon.server | html
en: Connection failed to %s
uk: Не вдалося з’єднатися з %s

note: For the first occurrence, %1$s:  errcon.server | html
en: Connection timeout to %s
uk: Перевищення терміну очікування на з’єднання з %s

en: Constraints
uk: Вказівки

en: Contact
uk: Дані для зв’язку

en: Contact about late issues?
uk: Контакт з приводу затриманих випусків?

en: Contact about late orders?
uk: Контакт з приводу затриманих замовлень?

en: Contact details
uk: Контактна інформація

en: Contact information
uk: Контактна інформація

en: Contact name:
uk: Контактна особа:

en: Contact note:
uk: Примітки до контакту:

en: Contact when ordering?
uk: Контакт при замовленні?

note: %1$s:  END # /IF warnConnectBroker %2$s:  IF warnPrefRequireChoosingExistingAuthority || warnPrefEasyAnalyticalRecords || warnPrefAnonymousPatronOPACPrivacy || warnPrefAnonymousPatronAnonSuggestions || warnPrefAnonymousPatronOPACPrivacy_PatronDoesNotExist || warnPrefAnonymousPatronAnonSuggestions_Pa
en: Contact your system administrator. %s %s
uk: Зконтактуйте з Вашим системним адміністратором. %s %s

en: Contact:
uk: Контакти:

en: Contact: First name
uk: Дані для зв’язку: ім’я

en: Contact: Last name
uk: Дані для зв’язку: прізвище

en: Contact: Relationship
uk: Дані для зв’язку: взаємовідношення:

en: Contact: Title
uk: Дані для зв’язку: вітання

en: Contacts
uk: Контакти

en: Contains
uk: Містить

en: Content
uk: Зміст

en: Content:
uk: Вміст:

en: Contents
uk: Вміст

en: Contents of
uk: Вміст списку:

en: Continue
uk: Продовжити

en: Continue to log in to Koha
uk: Продовжуємо та входимо до Коха

note: INPUT type=submit
en: Continue to the next step
uk: Переходимо до наступного кроку

note: INPUT type=submit
en: Continue without marking >>
uk: Продовжити без позначення >>

en: Continue without renewing
uk: Нехтувати продовженням

en: Continuous integration manager
uk: Відповідальний за безперервну інтеграцію

en: Contract
uk: Договір

en: Contract deleted
uk: Договір вилучено

en: Contract description:
uk: Опис договору:

en: Contract end date:
uk: Дата закінчення договору:

en: Contract id
uk: Ідент. договору

en: Contract name:
uk: Назва договору:

en: Contract number:
uk: Номер договору:

en: Contract number:
uk: Номер договору:

en: Contract start date:
uk: Дата початку договору:

en: Contract(s)
uk: Договори

note: %1$s:  booksellername | html
en: Contract(s) of %s
uk: Договори з „%s“

en: Contract:
uk: Договір:

en: Contracts
uk: Договори

en: Contributing companies and institutions
uk: Внесок компаній та установ

en: Control no.:
uk: Контрольний номер:

en: Control number:
uk: Контрольний номер:

en: Control number:
uk: Контрольний номер:

en: Controls how long a patrons checkout history is kept for new patrons of this category. "Never" anonymizes checkouts on return, and "Forever" keeps a patron's checkout history indefinitely. When set to "Default", the amount of history kept is controlled by the cronjob
uk: Задає, скільки часу зберігатиметься історія видач для нових користувачів цієї категорії. „Ніколи“ анонімізує видачі під час повернення, а „назавжди“ зберігає історію видач користувачів нескінченно. Коли встановлено значення „за умовчанням“, тривалість історії під контролем періодичного завдання (cronjob)

note: SCRIPT
en: Convert browser storage macros
uk: Перетворення макрокоманд, збережених у браузері

en: Copies:
uk: Примірників:

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy and replace
uk: Копіювати та замінити

en: Copy current field
uk: Скопіювати поточне поле

en: Copy current field on next line
uk: Здублювати поточне поле у наступний рядок

en: Copy current subfield
uk: Скопіювати поточне підполе

en: Copy holidays to:
uk: Поширити святкові дні на:

en: Copy notice
uk: Копіювання сповіщення

en: Copy number
uk: Порядковий номер комплекту/примірника

en: Copy number:
uk: Порядковий номер комплекту/примірника:

note: SCRIPT
en: Copy row
uk: Скопіювати рядок

note: %1$s:  l.branchname | html
en: Copy to %s
uk: Копіювати для підрозділу „%s“

en: Copy to all libraries
uk: Поширити на усі бібліотеки

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Copyright &copy; 2012-2016
uk: Авторські права &copy; 2012-2016

en: Copyright date:
uk: Рік видання:

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.copyrightdate | $raw
en: Copyright year: %s
uk: Дата авторського права: %s

en: Copyright:
uk: Дата опублікування:

en: Copyrightdate
uk: Дата опублікування

en: Corporate
uk: Корпоративна

en: Corpus Christi Public Libraries, USA
uk: Публічні бібліотеки Корпус-Крісті, США

en: Cost
uk: Вартість

en: Cost:
uk: Вартість:

en: Costs are decimal values between some arbitrary maximum value (e.g. 1 or 100) and 0 which is the minimum (no) cost.
uk: Витрати — це десяткові значення між довільним максимальним значенням (наприклад, 1 або 100) та 0, що є мінімальною (відсутньою) вартістю.

note: SCRIPT
en: Could not copy HTML automatically to the clipboard
uk: Не вдалося автоматично скопіювати HTML у буфер обміну

note: %1$s:  ERROR_delete_in_use | html %2$s:  ERROR_num_patrons | html
en: Could not delete patron attribute type &quot;%s&quot; &mdash; it is in use by %s patron records
uk: Неможливо вилучити тип атрибута користувача „%s“ &mdash; він використовується у записах користувачів (%s зап.)

note: %1$s:  ERROR_delete_not_found | html
en: Could not delete patron attribute type &quot;%s&quot; &mdash; it was already absent from the database.
uk: Неможливо вилучити тип атрибута користувача „%s“ — він відсутній у базі даних.

en: Could not find a system preference named
uk: Не вдалося знайти параметр системи іменований

en: Could not read the contributors.yaml file. Please make sure &lt;docdir&gt; is correctly defined in koha-conf.xml.
uk: Не вдалося прочитати файл „contributors.yaml“. Будь ласка, переконайтеся, що тека „docdir“ коректно означена у файлі „koha-conf.xml“.

en: Could not read the history.txt file. Please make sure &lt;docdir&gt; is correctly defined in koha-conf.xml.
uk: Не вдалося прочитати файл history.txt.  Будь ласка, переконайтеся, що тека &lt;docdir&gt; коректно означена у файлі koha-conf.xml.

en: Could not read the teams.yaml file. Please make sure &lt;docdir&gt; is correctly defined in koha-conf.xml.
uk: Не вдалося прочитати файл „teams.yaml“. Будь ласка, переконайтеся, що тека „docdir“ коректно означена у файлі „koha-conf.xml“.

en: Count
uk: Кількість

en: Count deleted items
uk: Кількість вилучених примірників

en: Count of checkouts
uk: Кількість видач

en: Count total items
uk: Загальна кількість примірників

en: Count total items:
uk: Загальна кількість примірників:

en: Count unique bibliographic records
uk: Кількість унікальних бібліографічних записів

en: Count unique bibliographic records:
uk: Кількість унікальних бібліографічних записів:

en: Count unique items:
uk: Кількість унікальних примірників:

en: Country
uk: Країна

en: Country:
uk: Країна:

en: Country:
uk: Країна:

note: %1$s:  l.branchcountry | html
en: Country: %s
uk: Країна: %s

en: Course #
uk: № курсу

en: Course name
uk: Назва курсу

en: Course name:
uk: Назва курсу:

en: Course number
uk: Номер курсу

en: Course number:
uk: Номер курсу:

en: Course reserves
uk: Резервування курсів

en: Course reserves
uk: Резервування курсів

en: Course reserves &rsaquo; Koha
uk: Резервування курсів &rsaquo; Коха

en: Course reserves tables
uk: Таблиці модуля „Резервування курсів“

en: Courses
uk: Курси

en: Courses that have reserved this title:
uk: Курси, які зарезервували цю назву:

en: Cover image
uk: Зображення обкладинки

note: IMG
en: Cover image from Amazon.com
uk: Зображення обкладинки з Amazon.com

note: SCRIPT
en: Cover image source unknown
uk: Джерело зображення обкладинки невідоме

en: Crawford County Federated Library System
uk: Федеративна бібліотечна система округу Кроуфорд {Crawford County}

en: Create
uk: Створення

en: Create Koha administrator patron
uk: Створення адміністратора Коха

en: Create Koha administrator patron &rsaquo; Web installer &rsaquo; Koha
uk: Створення адміністратора Коха &rsaquo; Веб-встановлювач &rsaquo; Коха

en: Create SQL reports
uk: Створення звітів SQL

en: Create a fund
uk: Створення коштів

en: Create a library
uk: Створення бібліотеки/підрозділу

en: Create a library &rsaquo; Web installer &rsaquo; Koha
uk: Створення бібліотеки/підрозділу &rsaquo; Веб-встановлювач &rsaquo; Коха

en: Create a new category
uk: Створити нову категорію

en: Create a new circulation rule
uk: Створення нового правила обігу

en: Create a new city
uk: Створити нове місто

en: Create a new desk
uk: Створити новий пункт книговидачі

en: Create a new item group
uk: Створюємо нову групу примірників

en: Create a new item type
uk: Створення нового типу одиниць

en: Create a new item type &rsaquo; Web installer &rsaquo; Koha
uk: Створення нового типу одиниць &rsaquo; Веб-встановлювач &rsaquo; Коха

en: Create a new list
uk: Створюємо новий список

en: Create a new subscription
uk: Створення нової передплати

en: Create a new template
uk: Створюємо новий шаблон

en: Create a patron category
uk: Створення категорії користувачів

en: Create an acquisitions basket
uk: Створення кошика замовлень

en: Create an invoice adjustment
uk: Створення коригування рахунка-фактури

en: Create an order
uk: Створення замовлення

en: Create analytics
uk: Створити аналітичний опис

en: Create and edit club templates
uk: Створення та редагування шаблонів товариств

en: Create and edit clubs
uk: Створення та редагування товариств

en: Create and manage Authorities frameworks that define the characteristics of your MARC Records (field and subfield definitions)
uk: Створюйте та керуйте структурами авторитетних джерел, що визначають характеристики Ваших МАРК-записів (означення полів та підполів)

en: Create and manage Bibliographic frameworks that define the characteristics of your MARC Records (field and subfield definitions) as well as templates for the MARC editor
uk: Створення та керування бібліографічними структурами, що визначають характеристики Ваших МАРК-записів (означення полів та підполів) а також шаблони для МАРК-редактора

en: Create and modify Interlibrary loan requests
uk: Створення та зміна запитів міжбібліотечного абонементу

note: %1$s:  authtypecode | html
en: Create authority framework for %s using
uk: Створення структури авторитетного джерела для „%s“ використовуючи

en: Create chart
uk: Створити діаграму

en: Create field
uk: Створити поле

note: %1$s:  framework.frameworkcode | html %2$s:  framework.frameworktext | html
en: Create framework for %s (%s) using
uk: Створити структуру для %s (%s) використовуючи

en: Create from SQL
uk: Створити з SQL

en: Create from SQL
uk: Створення звіту з SQL-коду

en: Create guided report
uk: Створити керований звіт

en: Create items when:
uk: Створювати примірники в наступних випадках:

en: Create label batch
uk: Створити партію наклейок

en: Create manual credit
uk: Записати ручний кредит

en: Create manual invoice
uk: Виставити рахунок вручну

en: Create manual invoice &rsaquo; Patrons &rsaquo; Koha
uk: Створення рахунку вручну &rsaquo; Користувачі &rsaquo; Коха

en: Create new authority
uk: Створити нове авторитетне джерело

en: Create new list
uk: Створення нового списку

en: Create new rota
uk: Створити нову ротацію

en: Create patron list:
uk: Створити список користувачів:

en: Create printable labels and barcodes from catalog and patron data
uk: Створення друкованих етикеток й штрих-кодів з каталогу та з даними про користувачів

en: Create printable patron cards
uk: Створення придатних для видруку квитків користувачів

en: Create record
uk: створити запис

note: INPUT type=submit name=submit
en: Create report from SQL
uk: Створюємо звіт з коду SQL

en: Create routing list
uk: Створення списку скерування

en: Create routing list for
uk: Створення списку скерування для

en: Create shared macros (requires advanced_editor)
uk: Створення спільних макросів (потрібен привілей „advanced_editor“)

en: Create, edit and delete rotas
uk: Створення, редагування та вилучення ротацій

en: Create, update and delete item groups, add or remove items from an item group
uk: Створення, оновлення та вилучення груп примірників, долучення або вилучення примірників з групи приміриків

en: Created
uk: Створено

en: Created on
uk: Створено

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Creation date:
uk: Дата створення:

en: Creative Commons Attribution 2.5 License
uk: Ліцензія „Creative Commons Attribution“ версії 2.5

en: Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.5 License
uk: ліцензії „Creative Commons Attribution“ версії 2.5

en: Credit
uk: Кредит

en: Credit number
uk: Номер кредиту

en: Credit number enabled
uk: Номер кредиту увімкнено

note: SCRIPT
en: Credit type
uk: Тип кредиту

en: Credit type:
uk: Тип кредиту:

en: Credit types
uk: Типи кредиту

en: Credit types
uk: Типи кредиту

en: Credits:
uk: Кредити:

en: Creep:
uk: Сповзання:

en: Cron job
uk: Періодичне завдання

en: Cron jobs
uk: Періодичні завдання

en: Currencies
uk: Грошові одиниці

en: Currencies
uk: Грошові одиниці

en: Currencies &amp; Exchange rates
uk: Грошові одиниці та обмінні курси

en: Currencies and exchange rates
uk: Грошові одиниці та обмінні курси

en: Currency
uk: Грошова одиниця

note: %1$s:  currency | html
en: Currency = %s
uk: Грошова одиниця = %s

en: Currency added successfully
uk: Грошову одиницю успішно додано

en: Currency:
uk: Грошова одиниця:

en: Currency:
uk: Грошова одиниця:

en: Current article requests
uk: Поточні замовлення статей

en: Current checkouts allowed
uk: Поточна дозволена кількість видач

en: Current checkouts allowed:
uk: Поточна дозволена кількість видач:

en: Current library
uk: Поточна бібліотека/підрозділ

en: Current library:
uk: Поточна бібліотека/підрозділ:

en: Current maintenance team
uk: Поточна команда технічної підтримки

en: Current on-site checkouts allowed
uk: Поточна дозволена кількість видач по місцю

en: Current renewals:
uk: Поточні продовження:

en: Current server time is:
uk: Поточний час на сервері:

en: Current session
uk: Поточний сеанс

en: Currently available batches
uk: На даний момент доступні партії

en: Currently available layouts
uk: На даний момент доступні макети

en: Currently available profiles
uk: На даний момент доступні профілі

en: Currently available templates
uk: Наразі доступні шаблони

note: %1$s:  ELSE
en: Currently in local use %s
uk: На даний час в локальному користуванні %s

en: Currently, this means hold policies. The various policies have the following effects:
uk: У даному випадку це правила замовлення. Різноманітні правила можуть мати наступні наслідки:

en: Curriculum
uk: Навчальний план

en: Custom
uk: Вибір налаштувань

note: SCRIPT
en: Custom color
uk: Індивідуальний колір

note: A
en: Custom cover image
uk: Спеціальне зображення обкладинки

note: OPTGROUP
en: Custom search fields
uk: Користувацькі поля пошуку

en: D&aelig;nsk (Danish)
uk: D&aelig;nsk (датська мова)

en: D3.js v3.5.17
uk: D3.js вер. 3.5.17

en: DBMS auto increment fix
uk: Виправлення автоматичного збільшення приросту СУБД

en: DISABLED
uk: ВИМКНЕНО

en: DSpace project
uk: проекту DSpace

en: DVD video / Videodisc
uk: відео/відеодиск DVD

en: Daily rental charge
uk: Щоденна плата за прокат

en: Daily rental charge:
uk: Щоденна плата за прокат:

en: Daily rental charge:
uk: Щоденна плата за прокат:

en: Daily rentals use calendar:
uk: Календар для погодинної плати:

en: Damaged
uk: Пошкоджено

en: Damaged on:
uk: Пошкоджено на:

en: Damaged status:
uk: Стан пошкодження:

en: Data deleted
uk: Дані вилучено

en: Data error
uk: Помилка даних

en: Data fields
uk: Поля даних

en: Data problems
uk: Проблеми з даними

en: Data recorded
uk: Дані збережено

en: Database
uk: База даних

note: %1$s:  dbname | $HtmlTags tag=>'code'
en: Database %s exists.
uk: База даних %s існує.

en: Database host:
uk: Сервер бази даних:

en: Database name:
uk: Найменування бази даних:

en: Database port:
uk: Порт бази даних:

en: Database settings
uk: Параметри налаштування бази даних

en: Database settings &rsaquo; Web installer &rsaquo; Koha
uk: Параметри налаштування бази даних &rsaquo; Веб-встановлювач &rsaquo; Коха

en: Database settings:
uk: Параметри налаштування бази даних:

en: Database tables created
uk: Створено таблиці у базі даних

en: Database type:
uk: Тип бази даних:

en: Database user:
uk: Користувач бази даних:

en: Database:
uk: База даних:

en: Dataly Tech, Greece
uk: Dataly Tech, Греція

en: Date
uk: Дата

en: Date accessioned
uk: Дата надходження

en: Date acquired
uk: Дата надходження

en: Date acquired (item)
uk: Дата надходження (примірник)

en: Date added
uk: Дата додавання

en: Date and time:
uk: Дата та час:

en: Date arrived
uk: Дата прибуття

en: Date deleted (item)
uk: Дата вилучення (примірник)

en: Date due
uk: Очікується на дату

en: Date due:
uk: Очікується на дату:

en: Date enrolled
uk: Дата зарахування

en: Date formats should match your system preference, and
uk: Значення дат повинні відповідати вашим системним налаштуванням, а також

en: Date hold placed
uk: Дата розміщення замовлення

en: Date last borrowed
uk: Останнє випозичання

en: Date last modified
uk: Дата останньої зміни

en: Date last seen
uk: Дата коли останній раз бачено

en: Date of birth
uk: Дата народження

en: Date of birth is invalid.
uk: Дата народження неправильна.

en: Date of birth:
uk: Дата народження:

en: Date of enrollment is invalid.
uk: Дата реєстрації некоректна.

en: Date of expiration is invalid.
uk: Дата завершення терміну неправильна.

en: Date of transfer
uk: Дата переміщення

en: Date published
uk: Дата публікації

en: Date received
uk: Дата отримання

en: Date received:
uk: Дата отримання:

en: Date/Time
uk: Дата/час

en: Date:
uk: Дата:

en: Date:
uk: Дата:

en: Date: from
uk: Дата: з

note: SCRIPT
en: Date\/time
uk: Дата\/час

en: Dates
uk: Дати

en: Day
uk: День

en: Day of week
uk: День тижня

en: Day/month
uk: День/місяць

en: Day:
uk: День:

en: Days
uk: дні

en: Days in advance
uk: Днів заздалегідь

en: Days mode
uk: Правило для днів

note: SCRIPT
en: Debit type
uk: Тип дебету

en: Debit types
uk: Типи дебету

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Debug mode:
uk: Режим зневадження:

en: December
uk: Грудень

en: Decreased loan period for high holds (day)
uk: Скорочений термін випозичання для частих замовлень (дні)

en: Default
uk: За умовчанням

en: Default accounting details
uk: Подробиці обліку за умовчанням

en: Default category
uk: Типова категорія

en: Default category:
uk: Типова категорія:

note: %1$s:  IF humanbranch %2$s:  Branches.GetName( humanbranch ) | html %3$s:  END
en: Default checkout, hold and return policy%s for %s%s
uk: Типове правило щодо видачі, замовлення і повернення%s для підрозділу „%s“%s

en: Default configuration:
uk: Налаштування за умовчанням:

en: Default display length:
uk: Довжина відображення за умовчанням:

en: Default font
uk: Типовий шрифт

en: Default framework
uk: структура за умовчанням

en: Default framework
uk: Структура за умовчанням

en: Default framework structure
uk: Структура за умовчанням

en: Default library:
uk: Типова бібліотека/підрозділ:

en: Default lost item fee refund on return policy
uk: Типове правило відшкодування вартості втраченого примірника при поверненні

en: Default messaging preferences for this patron category
uk: Типові налаштування щодо надсилання повідомлень для цієї категорії користувачів

en: Default privacy
uk: Стандартна конфіденційність

en: Default privacy:
uk: Стандартна конфіденційність:

en: Default replacement cost
uk: Вартість заміни за умовчанням

en: Default replacement cost:
uk: Вартість заміни за умовчанням:

en: Default sort order:
uk: Порядок сортування за умовчанням:

en: Default value:
uk: Значення за умовчанням:

en: Default waiting hold cancellation policy
uk: Типові правила скасування замовлення в очікуванні

en: Defaults
uk: За умовчанням

en: Define authority types, then authority MARC structure in the same way you define itemtypes and bibliographic MARC tag structure. Authority values are managed through plugins
uk: Визначте типи авторитетних джерел, потім побудуйте МАРК-структуру авторитетних джерел таким же чином як Ви означали типи одиниць та ознаки МАРК-структури бібліографічних записів. Значеннями авторитетних джерел керують додатки.

en: Define categories and authorized values for them
uk: Означення категорій та допустимих значень для них

en: Define circulation and fines rules for combinations of libraries, patron categories, and item types
uk: Означення правил обігу та випадків стягнення пені для поєднань бібліотек, категорій користувачів та типів одиниць.

en: Define circulation desks
uk: Означення пунктів книговидачі

en: Define cities and towns that your patrons live in
uk: Означення міст та селищ, в яких живуть Ваші користувачі

en: Define classification sources (i.e. call number schemes) used by your collection. Also define filing rules used for sorting call numbers and splitting rules for splitting them
uk: Означення джерел класифікації (напр., схеми шифру зберігання), що використовуються у Ваших зібраннях. Також визначення правил заповнення, що використовуватимуться для сортування шифрів зберігання та правил розщеплення для їх розщеплення.

en: Define credit types
uk: Означення типів кредиту

en: Define currencies and exchange rates used for acquisitions
uk: Встановлення грошових одиниць та обмінних курсів, необхідних для надходжень

en: Define days when the library is closed
uk: Визначення днів, коли бібліотека закрита

en: Define days when the library is closed
uk: Визначення днів, коли бібліотека закрита

en: Define debit types
uk: Означення типів дебету

en: Define extended attributes (identifiers and statistical categories) for patron records
uk: Означення розширених атрибутів (ідентифікаторів та статистичних категорій) для записів користувачів.

en: Define funds within your budgets
uk: Розподіл коштів у рамках Вашого кошторису.

en: Define hierarchical library groups
uk: Означення ієрархічних бібліотечних груп

en: Define item types used for circulation rules
uk: Означення типів одиниць, що використовуються у правилах обігу

en: Define libraries
uk: Означення бібліотек/підрозділів

en: Define notices
uk: Визначення сповіщень

en: Define notices (print and email notification messages for overdues, etc.)
uk: Означення сповіщень (попереджувальні повідомлення, що друкуватимуться чи висилатимуться електронною поштою при простроченнях і т.п.)

en: Define patron categories
uk: Означення категорій користувачів

en: Define patron restrictions.
uk: Означення обмежень користувачів.

en: Define rules for check-in and checkout notifications for combinations of libraries, patron categories, and item types
uk: Означення правил показу повідомлень для видачі та повернення для комбінацій бібліотек, категорій користувачів та типів одиниць.

en: Define the holidays for:
uk: Визначаємо святкові дні для:

en: Define the mapping between the Koha transactional database (SQL) and the MARC Bibliographic records
uk: Означення відображення між транзакційною базою даних (SQL) Коха та бібліографічними МАРК-записами

en: Define transport costs between branches
uk: Визначення витрат на транспортування між підрозділами

note: P
en: Define values in authorised value category ADJ_REASON to enable
uk: Визначте значення у категорії допустимих значень „ADJ_REASON“ для включення

en: Define which SMTP servers to use
uk: Визначення використовуваних SMTP-серверів

en: Define which events trigger which sounds
uk: Визначення, які події викликають якісь звуки

en: Define which external servers to query for MARC data
uk: Означення зовнішніх серверів для запиту МАРК-даних

en: Define which keys trigger actions in the advanced cataloging editor
uk: Визначте, які клавіші запускають дії в розширеному редакторі каталогізації

en: Define your budgets
uk: Встановлення Ваших кошторисів.

note: %1$s:  IF ( branch ) %2$s:  Branches.GetName( branch ) | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Defining %soverdue actions for %s%sdefault overdue actions%s
uk: Визначаємо %sдії на прострочення для підрозділу „%s“%sтипові дії на прострочення%s

en: Defining a parent type will apply checkout limits for all children as described on the circulation rules page.
uk: Встановлення батьківського типу застосовуватиме обмеження книговидачі для усіх нащадків згідно записів на сторінці правил обігу.

en: Defining transport costs between libraries
uk: Визначення витрат на транспортування між підрозділами

en: Definition
uk: Визначення

en: Delay
uk: Затримка

note: %1$s:  ERRORDELAY | html %2$s:  BORERR | html
en: Delay %s for %s patron category has some unexpected characters. There should be only numerical characters.
uk: Затримка %s для категорії користувача [%s] має неочікувані символи. Мають бути лише цифри.

en: Delay is the number of days after a checkout is due before an action is triggered.
uk: Затримка — це кількість днів після прострочення терміну видачі, перш ніж спрацьовує дія.

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete
uk: Вилучити

note: INPUT type=submit name=mainformsubmit
en: Delete ALL submitted items
uk: Вилучити УСІ вибрані примірники

en: Delete SQL reports
uk: Вилучення SQL-звітів

en: Delete a fund
uk: Вилучення коштів

en: Delete all
uk: Вилучити усе

en: Delete all items
uk: Вилучити усі примірники

en: Delete all items at once
uk: Вилучення усіх примірників одночасно

en: Delete an existing subscription
uk: Вилучення наявної передплати

en: Delete an invoice adjustment
uk: Вилучення коригування рахунка-фактури

en: Delete baskets
uk: Вилучення кошиків замовлень

en: Delete batch
uk: Вилучити партію

note: %1$s:  budget_period_description | html
en: Delete budget '%s'?
uk: Вилучити кошторис „%s“?

note: %1$s:  budget_period_description | html
en: Delete budget '%s'?
uk: Вилучити кошторис „%s“?

note: %1$s:  category.category_name | html
en: Delete category '%s'
uk: Вилучити категорію „%s“

en: Delete circulation message
uk: Вилучення повідомлення щодо обігу

note: %1$s:  city.city_name | html
en: Delete city "%s?"
uk: Вилучити населений пункт „%s“?

note: SCRIPT
en: Delete column
uk: Вилучити стовпець

en: Delete course
uk: Вилучити курс

en: Delete current field and copy to 'clipboard'
uk: Вилучити поточне поле та скопіювати у буфер обміну

en: Delete current subfield and copy to 'clipboard'
uk: Вилучити поточне поле та скопіювати у буфер обміну

en: Delete field
uk: Вилучити поле

en: Delete field:
uk: Вилучити поле:

note: %1$s:  framework.frameworktext | html %2$s:  framework.frameworkcode | html
en: Delete framework for %s (%s)?
uk: Вилучаємо структуру для %s (%s)?

en: Delete group
uk: Вилучення групи

en: Delete image
uk: Вилучити зображення

en: Delete invoices
uk: Вилучення рахунків-фактур

note: SCRIPT
en: Delete item
uk: Вилучити примірник

en: Delete item group
uk: Вилучення групи примірників

note: %1$s:  itemtype.itemtype | html
en: Delete item type '%s'?
uk: Вилучити тип одиниці „%s“?

en: Delete items in a batch
uk: Вилучити групу примірників

en: Delete list
uk: Вилучити список

note: BUTTON
en: Delete macro
uk: Вилучити макрокоманду

en: Delete notice?
uk: Вилучаємо сповіщення?

en: Delete old borrowers and anonymize circulation history (deletes borrower checkout history)
uk: Вилучення користувачів з протермінованим періодом реєстрації та анонімізація історії обігу (вилучення історії книговидачі користувачів)

note: %1$s:  patron.firstname | html %2$s:  patron.surname | html
en: Delete patron %s %s
uk: Вилучення користувача %s %s

note: %1$s:  patron.firstname | html %2$s:  patron.surname | html
en: Delete patron %s %s &rsaquo; Koha
uk: Вилучення користувача %s %s &rsaquo; Коха

en: Delete patrons
uk: Вилучення користувачів

en: Delete patrons
uk: Вилучення користувачів

en: Delete patrons directly from the database. Patron data will not be recoverable.
uk: Вилучає користувачів безпосередньо з бази даних. Дані користувача неможливо відновити.

en: Delete patrons who meet the following criteria:
uk: Вилучити користувачів, які відповідають таким умовам:

en: Delete public lists
uk: Вилучення загальних списків

en: Delete record
uk: Вилучити запис

en: Delete record
uk: Вилучити запис

en: Delete records if no items remain.
uk: Вилучати й бібзаписи, якщо жодних примірників не залишатиметься.

note: SCRIPT
en: Delete request
uk: Вилучити запит

note: SCRIPT
en: Delete row
uk: Вилучити рядок

en: Delete selected
uk: Вилучити вибране

en: Delete selected alerts
uk: Вилучити вибрані попередження

note: INPUT type=button
en: Delete selected issues
uk: Вилучити вибрані випуски

en: Delete selected items
uk: Вилучити вибрані примірники

note: INPUT type=submit
en: Delete selected records
uk: Вилучити вибрані записи

en: Delete server
uk: Вилучити сервер

en: Delete shared macros (requires advanced_editor)
uk: Вилучення спільних макросів (потрібен привілей „advanced_editor“)

en: Delete subfield
uk: Вилучити підполе

en: Delete subscription
uk: Вилучити передплату

note: SCRIPT
en: Delete table
uk: Вилучити таблицю

en: Delete template
uk: Вилучити шаблон

en: Delete the exceptions on a range
uk: Вилучаємо винятки з діапазону

en: Delete the repeated holidays on a range
uk: Вилучаємо повторюваний ряд неробочих днів

en: Delete the single holidays on a range
uk: Вилучаємо окремий ряд неробочих днів

note: INPUT type=submit
en: Delete this category
uk: Вилучити цю категорію

note: SCRIPT
en: Delete this exception.
uk: Вилучаємо цей виняток.

en: Delete this holiday
uk: Вилучити це свято

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Delete this holiday.
uk: Вилучаємо це свято.

note: A
en: Delete this saved report
uk: Вилучити цей збережений звіт

note: IMG
en: Delete this subfield
uk: Вилучити це підполе

note: A
en: Delete this tag
uk: Вилучити цю ознаку

en: Delete vendor
uk: Вилучити постачальника

en: Delete?
uk: Вилучити?

en: Deleted
uk: Стерто

en: Deleted bibliographic record, can't find title
uk: Вилучено бібліографічний запис, не вдається знайти назву

note: %1$s:  deleted_attribute_type | html
en: Deleted patron attribute type &quot;%s&quot;
uk: Вилучено тип атрибута користувача „%s“

note: %1$s:  deleted_matching_rule | html
en: Deleted record matching rule &quot;%s&quot;
uk: Вилучено правило відповідності записів „%s“

note: SCRIPT
en: Deleted.
uk: Вилучено.

en: Deleting your own account would lock you out of Koha.
uk: Видалення Вашого власного облікового запису заблокує Вас у Коха.

en: Deletion not possible
uk: Вилучення неможливе

note: SCRIPT
en: Deletion of label from a batch with only one label will delete the batch.
uk: Видалення етикетки з партії лише з однією етикеткою призведе до вилучення партії.

en: Delimiter:
uk: Розділювач:

en: Delink
uk: Відв’язати

en: Deliverer:
uk: Передавач:

en: Delivery comment:
uk: Коментар щодо доставки:

en: Delivery day:
uk: День доставки:

en: Delivery note
uk: Примітка щодо доправлення

en: Delivery place
uk: Місце доставки

en: Delivery place:
uk: Місце доставки:

en: Delivery place:
uk: Місце доставки:

en: Delivery time:
uk: Термін доправляння:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Denied
uk: Відмовлено

en: Deny
uk: Відмовити

en: Department
uk: Факультет/інститут

en: Department:
uk: Факультет/інститут:

en: Departments are required by and will be used in the Course Reserves module
uk: Перелік факультетів/інститутів, що будуть використовуватися в модулі „Резервування курсів“

en: Deprecation warning
uk: Попередження про припинення підтримки

en: Dept.
uk: Факультет

note: SCRIPT
en: Descending
uk: За спаданням

en: Description
uk: Опис

en: Description (OPAC)
uk: Опис для ЕК

en: Description (OPAC):
uk: Опис для ЕК:

en: Description (OPAC):
uk: Опис для ЕК:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Description missing
uk: Відсутній опис

en: Description of a withdrawn item (appears when adding or editing an item)
uk: Позначення вилученого/списаного примірника (з’являється при додаванні чи редагуванні примірника)

en: Description of charges
uk: Опис стягнень

en: Description:
uk: Опис:

en: Description:
uk: Опис:

note: For the first occurrence, %1$s:  mss.liblibrarian | html_entity
en: Description: %s
uk: Опис: %s

note: %1$s:  ( MARCNOTES.size || 1 ) | html
en: Descriptions (%s)
uk: Описи (%s)

en: Descriptions for items marked as damaged (appears when cataloging and working with items)
uk: Описи примірників, позначених як пошкоджені (з’являється під час каталогізації та роботи з примірниками)

en: Descriptions for the items marked as lost (appears when adding or editing an item)
uk: Опис примірника, позначеного як втрачений (з’являється при додаванні чи редагуванні примірника).

en: Desk:
uk: Пункт обслуговування:

en: Desk:
uk: Пункт обслуговування:

note: %1$s:  update.old_desk or "?" | html %2$s:  LoginDeskname or "?" | html
en: Desk: %s &rArr; %s
uk: Пункт обслуговування: %s &rArr; %s

en: Desks
uk: Пункти книговидачі

en: Desks
uk: Пункти книговидачі

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Destination library:
uk: Бібліотека-призначення:

en: Destination library:
uk: Бібліотека-призначення:

en: Destination record
uk: Цільовий запис

en: Detailed messages
uk: Подробиці повідомлень

en: Details
uk: Подробиці

en: Details
uk: Подробиці

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' no_html = 1
en: Details for %s &rsaquo; Housebound &rsaquo; Koha
uk: Подробиці: „%s“ &rsaquo; Прикутий до дому &rsaquo; Коха

en: Details for all requests
uk: Подробиці для усіх запитів

en: Details from library
uk: Подробиці з бібліотеки

note: %1$s:  request.backend | html
en: Details from supplier (%s)
uk: Подробиці від постачальника (%s)

en: Details of fee
uk: Подробиці сплати

note: For the first occurrence, %1$s:  job.id | html
en: Details of job #%s
uk: Подробиці завдання № %s

en: Deutsch (German) Friedrich zur Hellen, Robert Hillig, Katrin Fischer, Beda Szukics, Mirko Tietgen and Marc Véron
uk: Deutsch (німецька мова) Фрідріх цур Геллен {Friedrich zur Hellen}, Роберт Гілліґ {Robert Hillig}, Катрін Фішер {Katrin Fischer} та Беда Сзукіцс {Beda Szukics}

en: Devinim, Turkey
uk: Devinim, Туреччина

en: Dewey
uk: Індекс Дьюї (ДКД)

en: Dewey number:
uk: Індекс Дьюї (ДКД):

en: Dewey:
uk: Індекс Дьюї (ДКД):

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.dewey | $raw
en: Dewey: %s
uk: Індекс Дьюї: %s

en: Dictionary
uk: Словник

en: Dictionary
uk:  Словник

en: Dictionary definitions
uk: Визначення зі словника

en: Did not check for matches with existing records in catalog
uk: Не перевірялося на відповідність з існуючими записами у каталозі

en: Did you mean:
uk: Ви мали на увазі:

en: Did you mean?
uk: „Ви мали на увазі?“

en: Did you mean?
uk: „Ви мали на увазі?“

en: Did you mean? &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Ви мали на увазі? &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

en: Diff
uk: Різниця

note: ABBR
en: Differences between the original bibliographic record and the imported
uk: Відмінності між оригінальним бібліографічним записом та імпортованим

en: Digests only
uk: Лише підбірки

note: SCRIPT
en: Dimensions
uk: Розміри

en: Directories
uk: довідники (адресні)

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Directory is not writeable
uk: Каталог не доступний для запису

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнуто

note: SCRIPT
en: Disabled for %s
uk: Відключено для: %s

note: SCRIPT
en: Disabled for all
uk: Відключено для усіх

en: Discharge
uk: Обхідний лист

en: Discharge requests pending
uk: Запити на обхідні листи очікують

en: Discharges
uk: Обхідні листи

en: Discographies
uk: дискографія

en: Discount debits for patrons
uk: Дебетові знижки для користувачів

en: Discount:
uk: Знижка:

en: Display
uk: Відображення

note: A
en: Display detail for this authority
uk: Відобразити підробиці щодо цього авторитетного джерела

note: A
en: Display detail for this biblio
uk: Відобразити підробиці щодо цього бібліографічного запису

note: A
en: Display detail for this item
uk: Відобразити підробиці щодо цього примірника

en: Display from:
uk: Показати від:

en: Display in OPAC:
uk: Відображати у ЕК:

en: Display in patron's brief information:
uk: Відображати у панелі зліва:

en: Display location:
uk: Місце виводу:

note: A
en: Display member details.
uk: Відобразити підробиці щодо цього користувача

en: Display only used tags/subfields
uk: Показувати лише використовувані ознаки та підполя

en: Display order
uk: Порядок відображення

en: Display order.
uk: Порядок відображення.

en: Display order:
uk: Порядок відображення:

en: Display order:
uk: Порядок відображення:

en: Display to:
uk: Показати по:

en: Displayed in the library group search dropdowns.
uk: Відображається у випадаючих списках пошуку за групами бібліотек.

en: Displaying availability results
uk: Відображення результатів доступності

en: Do Space, USA
uk: Do Space, США

en: Do not check in items scanned during inventory:
uk: Не робити повернення відсканованих під час інвентаризації примірників:

en: Do not look for matching records
uk: Не шукати відповідності записів

en: Do not use profile
uk: Не використовувати профіль

note: SCRIPT
en: Do you really want to delete this upload?
uk: Ви дійсно хочете вилучити це вивантаження?

note: SCRIPT
en: Do you really want to generate next serial?
uk: Чи Ви справді хочете сформувати наступне серіальне видання?

en: Do you want to confirm this order?
uk: Чи Ви справді хочете підтвердити це замовлення?

note: SCRIPT
en: Document
uk: документи

en: Document type:
uk: Тип документу:

en: Documentation manager
uk: Відповідальний за документування

en: Documentation manager:
uk: Відповідальний за документування:

en: Documentation managers:
uk: Відповідальні за документування:

en: Documentation specialist
uk: Фахівець з документації

en: Documentation team
uk: Команда документування

en: Documentation team:
uk: Команда документування:

en: Domain configuration
uk: Налаштування домену

en: Domain:
uk: Домен:

en: Don't allow
uk: не дозволяти

en: Don't block
uk: Не блокувати

en: Don't export fields:
uk: Не експортувати поля:

en: Don't export items:
uk: Не експортувати примірники:

note: INPUT type=button
en: Done
uk: Виконано

en: DoverNet, USA
uk: DoverNet, США

en: Download
uk: Звантаження

en: Download
uk: Звантажити

en: Download a
uk: Звантажте

en: Download as CSV
uk: Звантажити як CSV

en: Download as PDF
uk: Звантажити як PDF

en: Download as XML
uk: Звантажити як XML

en: Download cart
uk: Звантаження кошика

en: Download directory
uk: Тека звантаження

en: Download directory:
uk: Тека звантаження:

en: Download file of all overdues
uk: Звантажити файл з усіма простроченнями

en: Download file of displayed overdues
uk: Звантажити файл виведених прострочень

en: Download list
uk: Звантажити список

en: Download list
uk: Звантажити список

note: INPUT type=submit name=save
en: Download record
uk: Звантажити запис

en: Draw
uk: Намалювати

en: Draw guide boxes:
uk: Малювати напрямні рамки:

note: SCRIPT
en: Drop an image here
uk: Перетягніть сюди зображення

en: Drop files here or click to select a file
uk: Перетягніть файли сюди або клацніть, щоб вибрати файл

en: Dublin Core
uk: Дублінське ядро

en: Duchesne County Library, USA
uk: Бібліотека округу Дюшен, США

note: %1$s:  itemloo.date_due | $KohaDates  as_due_date => 1
en: Due %s
uk: Повернення %s

en: Due date
uk: Очікується на дату

en: Due date from:
uk: Дата очікування з:

en: Due date to:
uk: Дата очікування по:

en: Duplicate
uk: Здублювати

en: Duplicate
uk: Здублювати

en: Duplicate a template:
uk: Здублювати шаблон:

en: Duplicate all the orders with the following accounting details:
uk: Скопіюйте усі замовлення з такими даними обліку:

en: Duplicate budget
uk: Здублювати кошторис

note: %1$s:  budget_period_description | html
en: Duplicate budget %s
uk: Здублювати кошторис %s

note: %1$s:  batch_id | html %2$s:  duplicate_count | html
en: Duplicate item(s) removed from batch number %s: %s
uk: Вилучено дублікатів примірників з партії № %s: %s

en: Duplicate patron record?
uk: Здублювати запис про користувача?

en: Duplicate record suspected
uk: Підозрюється дублет запису

note: A
en: Duplicate this saved report
uk: Здублювати цей збережений звіт

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Duplicate values detected. Please correct the errors and resubmit.
uk: Виявлено дубльовані значення. Будь ласка, виправте помилки та повторно надішліть.

note: INPUT type=text name=duration
en: Duration (days)
uk: Тривалість (дні)

en: Duration:
uk: Тривалість:

en: E-mail order
uk: Вислати замовлення електронною поштою

en: E-resource management
uk: Керування е-ресурсами

en: E-resource management
uk: Управління електронними ресурсами

en: E-resource management &rsaquo; Koha
uk: Управління електронними ресурсами &rsaquo; Коха

en: E-resource management tables
uk: Таблиці управління електронними ресурсами

en: EDI accounts
uk: Облікові записи електронного обміну даними (ЕОД/EDI)

en: EDI accounts
uk: Облікові записи електронного обміну даними (ЕОД/EDI)

en: EDIFACT messages
uk: Повідомлення EDIFACT

en: EMN (Ecole des Mines de Nantes)
uk: EMN (Гірнича школа Нанту)

en: ENABLED
uk: УВІМКНЕНО

en: ENV and koha-conf.xml
uk: ENV та koha-conf.xml

en: ERROR:
uk: ПОМИЛКА:

note: For the first occurrence, %1$s:  e.error | html %2$s:  IF e.output.size > 1 %3$s:  IF loop.first
en: ERROR: %s %s %s
uk: Помилка: %s %s %s

en: EXAMPLE plugin
uk: Додаток-зразок

en: Earliest hold date
uk: Найдавніша дата замовлення

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit
uk: Редагувати

note: For the first occurrence, %1$s:  rota.title | html
en: Edit "%s"
uk: Редагувати „%s“

note: For the first occurrence, %1$s:  description | html
en: Edit %s
uk: Редагування партії: „%s“

note: %1$s:  description | html
en: Edit %s
uk: Редагування партії: „%s“

en: Edit MARC subfields constraints
uk: Редагування вказівок на МАРК-підполя

en: Edit SMTP server
uk: Редагувати SMTP-сервер

en: Edit SQL
uk: Поредагувати SQL

en: Edit SQL report
uk: Редагуємо звіт з коду SQL

en: Edit actions
uk: Редагувати дії

en: Edit alert
uk: Редагувати попередження

en: Edit an existing subscription
uk: Редагування наявної передплати

en: Edit as new (duplicate)
uk: Редагувати як нове (здублювати)

en: Edit authorities
uk: Редагування авторитетних джерел

en: Edit authority
uk: Редагувати авторитетне джерело

en: Edit basket
uk: Редагувати кошик замовлень

note: %1$s:  basketname | html
en: Edit basket %s
uk: Редагуємо кошик замовлень „%s“

note: %1$s:  budget_period_description | html
en: Edit budget %s
uk: Редагувати кошторис %s

en: Edit catalog (Modify bibliographic/holdings data)
uk: Редагування каталогу (зміна бібліографічних та локальних/примірникових даних)

en: Edit catalog (Modify bibliographic/holdings data)
uk: Редагування каталогу (зміна бібліографічних та локальних/примірникових даних)

en: Edit collection
uk: Редагувати зібрання

en: Edit course
uk: Редагувати курс

en: Edit details
uk: редагування даних

en: Edit field
uk: Редагувати поле

note: %1$s:  description | html
en: Edit frequency: %s
uk: Редагуємо періодичність: %s

en: Edit group
uk: Редагувати групи

en: Edit history
uk: Редагувати історію

note: SCRIPT
en: Edit image
uk: Редагувати зображення

en: Edit in host
uk: Редагувати в головному документі

note: A
en: Edit internal note
uk: Редагувати внутрішню примітку

en: Edit internal note
uk: Редагувати внутрішню примітку

en: Edit invoices
uk: Редагування рахунків-фактур

en: Edit item
uk: Редагувати примірник

note: %1$s:  itemnumber | html %2$s:  IF ( barcode ) %3$s:  barcode | html %4$s:  END
en: Edit item #%s%s / Barcode %s%s
uk: Редагуємо примірник № %s%s зі штрих-кодом %s%s

en: Edit items
uk: Редагування примірників

en: Edit items
uk: Редагування примірників

en: Edit items in batch
uk: Зміна групи примірників

note: %1$s:  batch_id | html
en: Edit label batch %s
uk: Редагування партії етикеток: „%s“

note: %1$s:  batch_id | html
en: Edit label batch %s
uk: Редагування партії етикеток: „%s“

note: %1$s:  layout_id | html
en: Edit label layout %s
uk: Редагування макету етикетки № %s

note: %1$s:  layout_id | html
en: Edit label layout %s
uk: Редагування макету етикетки %s

note: %1$s:  template_id | html
en: Edit label template %s
uk: Редагування шаблону етикетки № %s

en: Edit list
uk: Редагувати список

en: Edit list
uk: Редагувати список

en: Edit mappings
uk: Редагування зіставлення

en: Edit patron
uk: Редагувати користувача

en: Edit patrons
uk: Редагування користувачів

note: %1$s:  profile_id | html
en: Edit printer profile %s
uk: Редагування профілю друкарки № %s

en: Edit public lists (Name, settings, and permissions, but not explicitly contents)
uk: Редагування загальнодоступних списків (назва, налаштування та привілеї, але не безпосередньо вміст)

note: %1$s:  suggestionid | html
en: Edit purchase suggestion #%s
uk: Редагуємо пропозицію на придбання № %s

en: Edit quotes for quote-of-the-day feature
uk: Редагування цитат з набору „цитати дня“

en: Edit record
uk: Редагувати запис

en: Edit rota
uk: Редагувати ротацію

en: Edit rota
uk: Редагувати ротацію

en: Edit routing list
uk: Редагування списку скерування

en: Edit routing list
uk: Редагувати список скерування

note: %1$s:  subscription.routingedit | html
en: Edit routing list (%s)
uk: Редагування списку скерування (%s)

en: Edit routing list for
uk: Редагувати список скерування для

en: Edit rules
uk: Редагувати правила

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Edit search
uk: Змінити параметри пошуку

en: Edit selected serials
uk: Редагувати вибрані серіальні видання

note: INPUT type=submit
en: Edit serials
uk: Редагувати серіальні видання

note: INPUT type=submit
en: Edit subfields
uk: Редагувати підполя

en: Edit subfields constraints
uk: Редагування вказівок на підполя

en: Edit subscription
uk: Редагувати передплату

note: %1$s:  suggestionid | html
en: Edit suggestion #%s
uk: Редагування пропозиції № %s

en: Edit tag
uk: Редагувати ознаку

en: Edit this holiday
uk: Редагуємо це свято

en: Edit this label
uk: Редагувати цю наклейку

en: Edit this search
uk: Редагувати параметри цього пошуку

en: Edit vendor
uk: Редагувати постачальника

note: A
en: Edit vendor note
uk: Редагувати примітку для постачальника

en: Edit vendor note
uk: Редагувати примітку для постачальника

en: Edit with WYSIWYG editor
uk: Редагувати за допомогою візуального редактора

en: Edit with text editor
uk: Редагувати за допомогою текстового редактора

en: Editable in OPAC:
uk: Редаговане в ЕК:

note: SCRIPT
en: Editing catalog record #{ID}
uk: Редагування каталожного запису #{ID}

note: SCRIPT
en: Editing duplicate record of #{ID}
uk: Редагування дублікату запису #{ID}

note: SCRIPT
en: Editing new full record
uk: Редагування нового повного запису

note: SCRIPT
en: Editing new record
uk: Редагування нового запису

note: SCRIPT
en: Editing search result
uk: Редагування результатів пошуку

en: Edition
uk: Видання

en: Edition:
uk: Видання:

en: Editions
uk: Видання

en: Editor
uk: Редактор

en: Editor
uk: Редактор

en: Editor &rsaquo; Cataloging &rsaquo; Koha
uk: Редактор &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

en: Elasticsearch version 5.x is not supported in Koha 20.11 and greater. Please upgrade your Elasticsearch cluster
uk: Elasticsearch версії 5.x не підтримується в Коха 20.11 та новіших версіях. Оновіть, будь ласка, свій кластер Elasticsearch

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email address:
uk: Адреса електронної пошти:

en: Email has been sent.
uk: Було надіслане повідомлення на електронну пошту.

en: Email required
uk: Електронна пошта обов’язкова

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Emojiarea plug-in for jQuery
uk: Додаток Emojiarea для jQuery

en: Empty and close
uk: Очистити і зачинити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enable the advanced cataloging editor ( EnableAdvancedCatalogingEditor system preference) to define keyboard shortcuts
uk: Увімкніть розширений редактор каталогізації (системний параметр „EnableAdvancedCatalogingEditor“) для означення комбінацій клавіш

en: Enabled
uk: Задіяно

en: Enabled?
uk: Доступно?

en: Enables additional debug output in the logs
uk: вмикає додатковий вивід налагодження в журналах

en: Encoding
uk: Кодування

en: Encoding:
uk: Кодування:

en: Encyclopedias
uk: енциклопедії

en: End
uk: Завершено

en: End date
uk: Кінцева дата

en: End date is not consistent with subscription length.
uk: Дата завершення не відповідає тривалості передплати.

en: End date:
uk: Кінцева дата:

en: End date:
uk: Кінцева дата:

en: End of interval
uk: кінець інтервалу

en: Ended
uk: Завершено

en: Ended:
uk: Завершено:

en: English
uk: English (англійська мова)

en: Enhanced content
uk: Розширений вміст

note: A
en: Enhanced content settings
uk: Налаштування розширеного вмісту

en: Enroll
uk: Зарахувати

en: Enroll in
uk: Зарахувати у

en: Enroll patrons in clubs
uk: Зараховування читачів у товариства

en: Enrolled patrons
uk: Зараховані користувачі

en: Enrollment fee
uk: Плата за реєстрацію

en: Enrollment fee:
uk: Плата за реєстрацію:

en: Enrollment fields
uk: Поля для реєстрації

en: Enrollment period
uk: Реєстраційний період

en: Enrollment period:
uk: Реєстраційний період:

en: Enrollments
uk: Зарахування

en: Enrolment period:
uk: Реєстраційний період:

en: Enter 0 to disable.
uk: Введіть 0, щоб вимкнути.

en: Enter a comma separated list of fields to print. You may include any
uk: Введіть через кому список полів для друку. Ви можете включити будь-яке

en: Enter a list of record numbers
uk: Введення списку номерів записів

en: Enter a new comment (max 35 characters)
uk: Введіть новий коментар (максимум 35 символів)

en: Enter a new purchase suggestion
uk: Вносимо нову пропозицію на придбання

en: Enter a summary that will overwrite the default one in search results lists. Example, for a website itemtype :
uk: Введіть зведення, яке замінить аналогічне типове у списках результатів пошуку. Наприклад, для типу одиниці „веб-сайт“:

en: Enter a title and description for the holiday.
uk: Введіть назву та опис свята.

en: Enter a word or phrase to check against approved/rejected lists:
uk: Введіть слово чи фразу, щоб звірити їх із списками схваленого та відхиленого:

en: Enter barcode:
uk: Вводимо штрих-код:

en: Enter biblionumber:
uk: Вводимо № бібліографічного запису:

en: Enter by barcode:
uk: Вводимо штрих-коди:

en: Enter by itemnumber:
uk: Вводимо № бібліографічних записів:

en: Enter club ID or partial name:
uk: Ввести ідентифікатор товариства або частину найменування:

en: Enter default values
uk: Ввести значення за умовчанням

en: Enter item barcode:
uk: Введіть штрих-код примірника:

en: Enter item barcode:
uk: Введіть штрих-код примірника:

note: %1$s:  name | html
en: Enter parameters for report %s:
uk: Введіть параметри для звіту „%s“:

note: INPUT type=text name=searchmember
en: Enter patron card number or partial name
uk: Ввести номер квитка користувача або частину прізвища

en: Enter patron card number or partial name:
uk: Ввести номер квитка користувача або частину прізвища:

note: INPUT type=text
en: Enter patron cardnumber or name
uk: Ввести номер квитка користувача або прізвище

note: INPUT type=text name=q
en: Enter search keywords
uk: Ввести ключові слова для пошуку

note: INPUT type=text name=q
en: Enter search terms
uk: Введіть пошукові терміни

en: Enter starting label position (for PDF):
uk: Введіть початкову позицію етикетки (для PDF):

en: Enter the barcode of the item to attach:
uk: Введіть штрих-код примірника, який потрібно приєднати:

note: INPUT type=text name=q
en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які Ви бажаєте знайти.

en: Entity
uk: Сутність

en: Enumeration
uk: Нумерація

en: Error
uk: Помилка

note: %1$s:  errno | html
en: Error %s
uk: Помилка № %s

note: %1$s:  errno | html
en: Error %s
uk: Помилка № %s

note: %1$s:  errno | html
en: Error %s &rsaquo; Koha
uk: Помилка № %s &rsaquo; Коха

en: Error analysis:
uk: Аналіз помилок:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Error code 0 not used
uk: Код помилки 0 не використовується

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Error deleting server '%s'. Check the logs.
uk: Помилка вилучення сервера „%s“. Перевірте журнали.

note: %1$s:  ( errZebraConnection ) | html
en: Error message from Zebra: %s
uk: Повідомлення про помилку від Zebra: %s

en: Error performing operation
uk: Помилка виконання операції

en: Error saving item
uk: Помилка при збереженні одиниці

en: Error saving items
uk: Помилка збереження примірників

en: Error while creating PDF file.
uk: Помилка при створенні PDF-файлу.

en: Error:
uk: Помилка:

en: Error:
uk: Помилка:

note: For the first occurrence, %1$s:  decoding_error | html
en: Error: %s
uk: Помилка: „%s“

note: %1$s:  ELSIF ( loopfilte.sql )
en: Error: %s
uk: Помилка: %s

note: %1$s:  msg_add | html
en: Error: Server with id %s not found
uk: Помилка: сервер з ідентифікатором „%s“ не знайдено

en: Error: Two or more patrons need to be selected for merging
uk: Помилка: для об’єднання потрібно вибрати принаймні два записи користувачів.

en: Error: no field value specified.
uk: Помилка: значення поля не вказано.

note: SCRIPT
en: Errors
uk: Помилки

note: For the first occurrence, %1$s:  name | html
en: Errors found when processing parameters for report: %s
uk: Знайдено помилки під час обробки параметрів звіту: %s

en: Escuela de Orientacion Lacaniana, Argentina
uk: Школа Орієнтаційна Лаканіана, Аргентина

en: Espa&ntilde;ol (Spanish) Bernardo González Kriegel, Héctor Castro and Tomás Cohen Arazi, with the help of the koha-es community.
uk: Espa&ntilde;ol (іспанська) Бернардо Гонсалес Криґель {Bernardo Gonzalez Kriegel}, Гектор Кастро {Héctor Castro} та Томас Коен Арасі {Tomás Cohen Arazi}, за участі спільноти koha-es.

en: Est cost
uk: Орієнтовна ціна

en: Estimated cost per unit
uk: Орієнтовна вартість за одиницю

en: Estimated delivery date
uk: Приблизна дата доправлення

en: Estimated delivery date from:
uk: Очікувана дата доправлення з:

en: Estimated delivery date:
uk: Приблизна дата доправлення:

en: Estimated priority:
uk: Орієнтовний пріоритет:

en: Every
uk: Кожен

en: Every:
uk: Кожен:

en: Everyone
uk: будь-кого

en: Everything went okay. Update done.
uk: Все пройшло добре, оновлення виконано.

en: Exactly on
uk: точно на

en: Example: 5.00
uk:  для прикладу: 5.00 (гривень)

en: Example: Name=subscription.name|Title=subscription.title|Issue number=serial.serialseq
uk: Приклад: Name=subscription.name|Title=subscription.title|Issue number=serial.serialseq

en: Example: Personal name=200|Entry element=210$a|300|009
uk: Приклад: Ім’я особи — первинна інтелектуальна відповідальність=700|Початковий елемент вводу=700$a|200|215

note: SCRIPT
en: Exception: %s
uk: Виняток: %s

en: Exceptions
uk: Винятки

en: Exclude from local holds priority
uk: Виключити з місцевої групи замовлення

en: Exclude from local holds priority:
uk: Виключити з місцевої групи замовлення:

en: Exclude last line (Rollup):
uk: Виключити останній рядок (зведення):

en: Execute SQL reports
uk: Виконання звітів SQL

en: Execute overdue items report
uk: Виконання звіту про прострочені примірники

note: %1$s:  ELSE
en: Existing covers will be replaced %s
uk: наявні обкладинки будуть замінені %s

en: Existing holds
uk: Існуючі замовлення

en: Existing images
uk: Наявні зображення

en: Existing recalls
uk: Існуючі вимоги щодо повернення

en: Expand all
uk: Розгорнути усе

en: Expected
uk: Очікується

en: Expected on
uk: Очікується на

en: Expiration
uk: Термін чинності

en: Expiration date
uk: Дата закінчення

en: Expiration date:
uk: Термін дії:

en: Expiration date:
uk: Дата закінчення:

note: %1$s:  patron.dateexpiry | $KohaDates
en: Expiration date: %s
uk: Дата завершення терміну дії: %s

en: Expiration:
uk: Термін дії:

en: Expiration:
uk: Термін дії:

en: Expire
uk: Завершення терміну дії

en: Expired
uk: Термін дії завершено

en: Expired? / Closed?
uk: Термін дії закінчився? / Закрито?

en: Expires before:
uk: Закінчується до:

en: Expires on
uk: Дата завершення терміну

en: Expiring before:
uk: Закінчується до:

en: Expiry date
uk: Дата завершення терміну

en: Explanation
uk: Пояснення

en: Explanation:
uk: Пояснення:

en: Export
uk: Експортувати

en: Export
uk: Експорт

note: %1$s:  loo.frameworktext | html
en: Export %s framework
uk: Експорт структури „%s“

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Export all results to
uk: Експортувати усі результати у

en: Export as CSV
uk: Експортувати у CSV-форматі

note: INPUT type=submit
en: Export as PDF
uk: Експортувати як PDF

en: Export authority records
uk: Експорт авторитетних записів

en: Export bibliographic and holdings data
uk: Експортування бібліографічної інформації та даних про одиниці зберігання

en: Export bibliographic records
uk: Експорт бібліографічних записів

en: Export catalog data
uk: Експорт даних каталогу

en: Export checkouts using format:
uk: Експортувати видачі з використанням формату:

en: Export data
uk: Експорт даних

en: Export data &rsaquo; Cataloging &rsaquo; Koha
uk: Експорт даних &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

en: Export default framework
uk: Експорт структури за умовчанням

note: A
en: Export framework structure (fields, subfields) to a spreadsheet file (.csv or .ods)
uk: Експорт структури (поля, підполя) у файл електронної таблиці (*.csv чи *.ods)

en: Export full batch
uk: Експорт усієї партії

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Export labels
uk: Експорт етикеток

note: SCRIPT
en: Export or print
uk: Експорт або друк

en: Export selected
uk: Експортувати обране

note: INPUT type=button
en: Export selected batches
uk: Експорт обраних партій

en: Export selected card(s)
uk: Експорт обраних квитків

en: Export selected items
uk: Експорт вибраних одиниць

note: SCRIPT
en: Export selected results (%s) to
uk: Експортувати вибрані результати (%s) у

en: Export to CSV file:
uk: Експортувати у файл CSV:

en: Export to CSV spreadsheet
uk: експорт у таблицю значень, розділених комою (CSV)

en: Export to OpenDocument spreadsheet format
uk: експорт у формат електронної таблиці OpenDocument

en: Export today's checked in barcodes
uk: Експортувати штрих-коди для виданих сьогодні примірників

note: For the first occurrence, %1$s:  label_count | html
en: Exporting %s labels
uk: Експорт %s етикеток

en: Exporting 1 label
uk: Експорт 1 етикетки

en: Exporting to Dublin Core...
uk: Експорт у формат Дублінського ядра…

en: Facet order
uk: Порядок граней

en: Facetable
uk: Грані пошуку

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Failed
uk: Збій

en: Failed to add field. Please make sure the field name doesn't already exist.
uk: Не вдалося додати поле. Переконайтеся, що назва поля ще не існує.

en: Failed to add item with barcode
uk: Не вдалося додати примірник зі штрих-кодом

en: Failed to add scheduled task
uk: Не вдалося додати заплановане завдання

en: Failed to apply different matching rule
uk: Не вдалося застосувати інше правило відповідності

note: SCRIPT
en: Failed to change framework
uk: Не вдалося змінити структуру

note: %1$s:  selected_count | html
en: Failed to change the status of %s item(s).
uk: Не вдалося змінити статус %s примірник(а/ів).

note: %1$s:  selected_count | html
en: Failed to change the status of %s problem report(s).
uk: Не вдалося змінити стан %s звітів про проблеми.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Failed to create macro:
uk: Не вдалося створити макрокоманду:

en: Failed to delete field.
uk: Не вдалося вилучити поле.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Failed to load macros:
uk: Не вдалося завантажити макрокоманди:

note: SCRIPT
en: Failed to load plugin: {0} from url {1}
uk: Не вдалося звантажити додаток: {0} з URL-адреси {1}

en: Failed to remove item with barcode
uk: Не вдалося вилучити примірник зі штрих-кодом

note: SCRIPT
en: Failed to run macro:
uk: Не вдалося виконати макрокоманду:

note: SCRIPT
en: Failed to save macro:
uk: Не вдалося зберегти макрокоманду:

en: Failed to unzip archive.
uk: Не вдалося розпакувати архів.

en: Failed to update field.
uk: Не вдалося оновити поле.

en: FamFamFam Site
uk: Сайт FamFamFam

en: Famfamfam iconset
uk: Набір значків Famfamfam

en: Fargo Public Library, USA
uk: Публічна бібліотека Фарго, США

en: Farmington Public Library, USA
uk: Публічна бібліотека Фармінгтона, США

en: Fast cataloging
uk: Швидка каталогізація

en: Fast cataloging
uk: Швидка каталогізація

en: Fax
uk: Факс

en: Fax:
uk: Факс:

en: Features
uk: Можливості

en: Features enabled
uk: Увімкнуті можливості

en: February
uk: Лютий

en: Feedback:
uk: Зворотний зв’язок:

en: Female
uk: Жінка

en: Female
uk: Жінка

en: Fenway Library Organization, USA
uk: Бібліотечна організація Фенвей, США

en: Fetch all data for chart
uk: Отримати усі дані для діаграми

note: SCRIPT
en: Fetching full chart data for reports with many rows can cause performance issues. Are you sure you want to chart this report?
uk: Отримання повних даних діаграми для звітів із багатьма рядками може спричинити проблеми з продуктивністю. Ви впевнені, що хочете створити діаграму цього звіту?

en: Fewer options
uk: Менше параметрів

en: Fiction
uk: художня література

en: Field
uk: Поле

note: SCRIPT
en: Field %s is important, at least one of its subfields must be filled.
uk: Поле %s є важливим, принаймні одне з його підполів повинно бути заповнене.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Field %s is mandatory, at least one of its subfields must be filled.
uk: Поле %s є обов’язковим, принаймні одне з його підполів повинно бути заповнене.

en: Field 1
uk: Поле № 1

en: Field 2
uk: Поле № 2

en: Field 3
uk: Поле № 3

note: SPAN
en: Field autofilled by plugin
uk: Поле автозаповнене додатком

en: Field separator:
uk: Розділювач полів:

note: %1$s:  field_added.label | html
en: Field successfully added: %s
uk: Поле успішно додано: %s

en: Field successfully deleted.
uk: Поле успішно вилучено.

note: %1$s:  field_updated.label | html
en: Field successfully updated: %s
uk: Поле успішно оновлено: %s

en: Field to use for record matching
uk: Поле, що використовуватиметься при перевірці на співпадіння записів

en: Field-weighted, relevance ranked
uk: Ваги полів, ранжування значимості

en: Fields homebranch_description, holdingbranch_description, ccode_description, location_description and permanent_location_description show description instead of code.
uk: Поля „homebranch_description“, „holdingbranch_description“, „ccode_description“, „location_description“ та „permanent_location_description“ показують опис замість коду.

en: Fields to display in report:
uk: Поля для відображення у звіті:

en: Fields to print
uk: Поля для друку

note: SCRIPT
en: File
uk: Файл

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: File already exists
uk: Файл вже існує

en: File containing a list of authids with one authid per line. This list works as a filter: it is compatible with other parameters. (File types accepted: .csv and .txt)
uk: Файл, що містить список ідентифікаторів „authid“ по одному „authid“ на рядок. Цей список працює як фільтр: він сумісний з іншими параметрами (прийнятні типи файлів: *.csv та *.txt).

en: File containing a list of biblionumbers with one biblionumber per line. This list works as a filter: it is compatible with other parameters. (File types accepted: .csv and .txt)
uk: Файл, що містить список ідентифікаторів „biblionumber“ по одному „biblionumber“ на рядок. Цей список працює як фільтр: він сумісний з іншими параметрами (прийнятні типи файлів: *.csv та *.txt).

note: SCRIPT
en: File could not be created. Check permissions.
uk: Не вдалося створити файл. Перевірте привілеї.

note: SCRIPT
en: File could not be read.
uk: Не вдалося прочитати файл.

en: File format:
uk: Формат файлу:

note: SCRIPT
en: File has been deleted.
uk: Файл вилучено.

note: SCRIPT
en: File is not readable
uk: Файл не читабельний

en: File name
uk: Назва файлу

en: File name:
uk: Назва файлу:

note: SCRIPT
en: File or upload record could not be deleted.
uk: Не вдалося вилучити файл або вивантажений запис.

note: SCRIPT
en: File read cancelled
uk: Читання файлу скасовано

en: File:
uk: Файл:

en: File:
uk: Файл:

note: %1$s:  SOURCE_FILE | html
en: File: %s
uk: Файл: %s

en: FileSaver library
uk: Бібліотека FileSaver

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Files
uk: Файли

en: Files attached to invoice
uk: Файли, приєднані до рахунку-фактури

en: Files could not be found because the "access_dir" option was not set in "koha-conf.xml". Contact your system administrator to add this option.
uk: Не вдалося знайти файли, оскільки параметр „access_dir“ не був встановлений у конфігураційному файлі „koha-conf.xml“. Щоб додати цей параметр, зверніться до системного адміністратора.

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' no_html = 1
en: Files for %s
uk: Файли для: %s

note: %1$s:  invoicenumber | html
en: Files for invoice: %s
uk: Файли для рахунку-фактури: %s

en: Filing routine:
uk: Методика сортування:

en: Filing rule
uk: Правило заповнення

note: SCRIPT
en: Filing rule code missing
uk: Не задано код правила заповнення

en: Filing rule code:
uk: Код правила заповнення:

en: Filing rule:
uk: Правило заповнення:

en: Fill
uk: Заповнено

en: Filmographies
uk: фільмографії

note: INPUT type=submit
en: Filter
uk: Фільтр

en: Filter barcode
uk: Фільтр за штрихкодом

en: Filter by library
uk: Фільтрувати за бібліотекою

en: Filter by:
uk: Фільтрувати за:

en: Filter location
uk: Відбір розташування

en: Filter on:
uk: Фільтрувати за:

note: SCRIPT
en: Filter paid transactions
uk: Фільтрувати оплачені операції

en: Filter results:
uk: Фільтруємо результати:

note: SCRIPT
en: Filter system credit types
uk: Відібрати системні типи кредиту

note: SCRIPT
en: Filter system debit types
uk: Відібрати системні типи дебету

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Filtered by:
uk: Відфільтровано за:

en: Filtered on:
uk: Відібрано за умовами:

en: Filters
uk: Фільтри

en: Find another patron?
uk: Знайти іншого користувача?

en: Fine
uk: Пеня

en: Fine amount
uk: Сума пені

en: Fine amount:
uk: Сума пені:

en: Fine charging interval
uk: Інтервал нарахування пені

en: Fine/suspension grace period
uk: Пільговий період відстрочки сплати штрафу / призупинення

en: Fines
uk: Пені

note: INPUT type=submit name=submit
en: Finish
uk: Завершити

en: Finish enrollment
uk: Завершити зарахування

note: INPUT type=submit
en: Finish receiving
uk: Завершити отримання

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Finished
uk: Завершено

en: Finished
uk: Завершено

en: First
uk: Перше

en: First arrival:
uk: Перше надходження:

en: First indicator default value:
uk: Типове значення для першого індикатора:

en: First issue publication date:
uk: Дата публікації першого випуску:

en: First issue publication date:
uk: Дата публікації першого випуску:

en: First name
uk: Ім’я

en: First name:
uk: Ім’я:

en: First name:
uk: Ім’я:

en: First patron
uk: Перший користувач

en: Flagged
uk: З&nbsp;прапорцем

en: Float
uk: Число з плаваючою комою

en: Follow system preference BlockExpiredPatronOpacActions
uk: Дотримуватися параметра системи „BlockExpiredPatronOpacActions“

en: Follow system preference OpacPasswordChange (disabled)
uk: Дотримуватися параметра системи „OpacPasswordChange“ (вимкнено)

en: Follow system preference OpacPasswordChange (enabled)
uk: Дотримуватися параметра системи „OpacPasswordChange“ (увімкнуто)

en: Follow system preference OpacResetPassword (disabled)
uk: Дотримуватися параметра системи „OpacResetPassword“ (вимкнуто)

en: Follow system preference OpacResetPassword (enabled)
uk: Дотримуватися параметра системи „OpacResetPassword“ (увімкнуто)

en: Follow system preference RequireStrongPassword (no)
uk: Дотримуватися параметра системи „RequireStrongPassword“ (ні)

en: Follow system preference RequireStrongPassword (yes)
uk: Дотримуватися параметра системи „RequireStrongPassword“ (так)

note: SCRIPT
en: Following required fields are missing:
uk: Відсутні наступні обов’язкові поля:

note: SCRIPT
en: Following required subfields are missing:
uk: Відсутні наступні обов’язкові підполя:

note: SCRIPT
en: Font
uk: шрифт

en: Font Awesome
uk: Шрифт Awesome

en: Font Awesome 4.7.0
uk: Шрифт Awesome 4.7.0

en: Font Face Observer
uk: Спостерігач за веб-шрифтами (Font Face Observer)

note: SCRIPT
en: Font Sizes
uk: Розмір шрифту

en: Font size:
uk: Розмір шрифту:

en: Font:
uk: Шрифт:

note: SCRIPT
en: Fonts
uk: Шрифти

note: SCRIPT
en: Food and Drink
uk: Їжа та напої

en: For all collection codes:
uk: Для усіх шифрів зібрань:

en: For all item types:
uk: Для усіх типів одиниць:

en: For example,
uk: Наприклад,

note: SCRIPT
en: For large catalogs this can result in unexpected behavior
uk: Для великих каталогів це може призвести до несподіваної поведінки

en: For nested values in provider's results, you can use dot separation.
uk: Для вкладених значень у відповідях постачальника Ви можете використовувати відокремлення крапками.

en: For this library, you can edit rules for given itemtypes, regardless of the patron's category.
uk: Для цієї бібліотеки можна редагувати правила для даних типів одиниць, не зважаючи на категорію користувача.

en: For this library, you can specify the maximum number of loans that a patron of a given category can make, regardless of the item type.
uk: Для цієї бібліотеки Ви можете вказати максимальне число видач, які користувач даної категорії може отримати, незалежно від типу одиниці.

en: Force
uk: примусово

en: Force checkout if a limitation exists
uk: Дозволяти видачу незважаючи на існуючі обмеження

en: Forever
uk: Назавжди

note: For the first occurrence, %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' patron => holdfor_patron no_title => 1 no_cardnumber => 1
en: Forget %s
uk: Забути %s

en: Forgive fines on return:
uk: Прощати штрафи при поверненні:

en: Forgive overdue charges
uk: не стягувати плату за прострочення

en: Forgiven
uk: Прощено

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Form not submitted because of the following problem(s)
uk: Форма не прийнята через наступну(і) проблему(и)

en: Format
uk: Форматування

en: Format:
uk: Формат:

en: Format:
uk: Формат:

note: SCRIPT
en: Formats
uk: Формати

en: Formatting
uk: Форматування

en: Formatting:
uk: Форматування:

en: Foundations Bible College &amp; Seminary, USA
uk: Коледж та семінарія основ Біблії, США

note: SCRIPT
en: Framework
uk: Структура

en: Framework code
uk: Код структури

en: Framework description
uk: Опис структури

en: Framework plugin example &rsaquo; Cataloguing &rsaquo; Koha
uk: Зразок додатку МАРК-структури &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

en: Fran&ccedil;ais (French)
uk: Fran&ccedil;ais (французька мова)

en: Free
uk: Довільно

en: French
uk: французька

en: French terms of relations
uk: Французькі коди відношення

en: Frequencies
uk: Періодичності

en: Frequencies used by the housebound module. They are displayed on the housebound tab in the patron account in staff.
uk: Періодичності, що використовуються модулем прикутих до дому. Вони відображаються на вкладці прикутого до дому в обліковому записі користувача в біб-інтерфейсі.

en: Frequency
uk: Періодичність

en: Frequency:
uk: Періодичність:

en: Frequency:
uk: Періодичність:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Friday
uk: П’ятниця

note: SCRIPT
en: Fridays
uk: По п’ятницях

en: From
uk: від

en: From
uk: від

en: From / To
uk: від / до

en: From \ To
uk: від / до

en: From a new (empty) record
uk: з нового (порожнього) запису

en: From a new file
uk: з нового файлу

en: From a staged file
uk: із заготовленого файлу

en: From a subscription
uk: із передплати

en: From a suggestion
uk: із пропозиції

en: From an existing record:
uk: з існуючого запису:

en: From an external source
uk: із зовнішнього джерела

note: SCRIPT
en: From and to values must have the same length.
uk: Значення „від“ та „до“ повинні мати однакову довжину.

en: From any library
uk: з будь-якої бібліотеки

en: From any library:
uk: З будь-якої бібліотеки:

en: From authid:
uk: Від авторитетного джерела №:

en: From biblionumber:
uk: Від бібліографічного запису №:

en: From call number:
uk: Від шифру зберігання:

en: From date:
uk: З дати:

en: From existing orders (copy)
uk: з існуючих замовлень (копія)

en: From home library
uk: з джерельної бібліотеки

en: From home library:
uk: З джерельної бібліотеки:

en: From item call number:
uk: Від шифру зберігання примірника:

en: From local hold group
uk: з місцевої групи замовлення

en: From local hold group:
uk: З місцевої групи замовлення:

en: From titles with highest hold ratios
uk: із назв з найбільшими рейтингом замовлень

en: From vendor:
uk: Від постачальника:

en: From:
uk: від:

en: From:
uk: від:

note: INPUT type=checkbox
en: From: %s, To: %s
uk: Від: %s, до: %s

en: Fulfilled
uk: Виконано

en: Function codes (author, editor, collaborator, etc.) used in UNIMARC 7XX $4 (French)
uk: Коди відношень (автор, редактор, співавтор тощо), що використовуються в UNIMARC 7XX $4

en: Fund
uk: Кошти

en: Fund code
uk: Код коштів

en: Fund code:
uk: Код коштів:

en: Fund filters
uk: Відбір коштів

en: Fund name
uk: Назва коштів

en: Fund name:
uk: Назва коштів:

en: Fund remaining
uk: Залишилося коштів

en: Fund total
uk: Коштів загалом

en: Fund:
uk: Кошти:

en: Fund:
uk: Кошти:

en: Funds
uk: Кошти

note: %1$s:  budget_period_description | html
en: Funds for '%s'
uk: Кошти для „%s“

en: GPL License
uk: загальної громадської ліцензії GNU

en: GPL v3 license
uk: загальної громадської ліцензії GNU GPL вер. 3

en: GST
uk: ПДВ

en: GST %%
uk: ПДВ %%

en: GST:
uk: ПДВ:

en: Galego (Galician) Ignacio Javier
uk: Galego (галісійська мова): Ігнасіо Хав’єр {Ignacio Javier}

en: Gap between columns:
uk: Прогалина між стовпцями:

en: Gap between rows:
uk: Прогалина між рядками:

en: Geauga County Public Library
uk: Публічна бібліотека округу Ґоґа {Geauga County}

en: Gender
uk: Стать

en: Gender:
uk: Стать:

en: General
uk: для усіх

en: General holdings: acquisition status designator :: This data element specifies acquisition status for the unit at the time of the holdings report.
uk: Загальні фонди: позначення статусу придбання  :: Цей елемент даних визначає статус придбання для підрозділу на момент звіту про фонди.

en: General holdings: completeness designator
uk: Загальні фонди: позначення повноти

en: General holdings: retention designator :: This data element specifies the retention policy for the unit at the time of the holdings report.
uk: Загальні фонди: позначення утримання  :: Цей елемент даних визначає правила утримання для підрозділу на момент складання звіту про фонди.

en: General holdings: type of unit designator
uk: Загальні фонди: тип позначення одиниць

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Generate an exception for this repeated holiday.
uk: Створюємо виняток до цього періодичного свята.

note: INPUT type=submit name=discharge
en: Generate discharge
uk: Сформувати обхідний лист

en: Generate exceptions on a range of dates.
uk: Створюємо виняток в діапазоні дат.

note: INPUT type=button
en: Generate next
uk: Сформувати наступне

en: Geolocation:
uk: Геопозицію&shy;ван&shy;ня:

en: German
uk: німецька

en: Get Firefox add-on
uk: Отримати додаток для Firefox

en: Get desktop application
uk: Отримати застосунок для стільниці

en: Get help on current subfield
uk: Отримати довідку про поточне підполе

en: Get it!
uk: Отримати це!

en: Global system preferences
uk: Загальні параметри системи

note: INPUT type=submit name=changepage_goto
en: Go
uk: Вперед

en: Go to Koha to MARC mapping
uk: Перейти до відображення БД Коха у МАРК

en: Go to advanced search
uk: Перейти до детальнішого пошуку

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Go to field
uk: Перейти до поля

note: A
en: Go to item details
uk: Перейти до подробиць про примірник

en: Go to item search
uk: Перейти до пошуку примірників

en: Go to page :
uk: Перейти на сторінку:

en: Go to receipt page
uk: Перейти на сторінку отримання

note: A
en: Go to record detail page
uk: Перейти до подробиць про бібзапис

en: Go to the
uk: Перейдіть до системного параметра

en: Goethe-Institut, Germany
uk: Інститут Гете, Німеччина

en: Gone no address
uk: Не вказана чи недійсна адреса

en: Gothenburg University Library, Sweden
uk: Гетеборзька університетська бібліотека, Швеція

en: Government
uk: Урядова

en: Grace period:
uk: Термін очікування:

en: Group
uk: Група

note: INPUT type=text name=group
en: Group code
uk: Код групи

note: INPUT type=text name=groupdesc
en: Group name
uk: Назва групи

en: Group(s):
uk: Група(и):

en: Group:
uk: Група:

en: Group:
uk: Група:

en: Groups of libraries:
uk: Групи бібліотек:

en: Guarantees:
uk: Поручительство:

en: Guarantor firstname
uk: Ім’я поручителя

en: Guarantor information
uk: Дані про поручителя

en: Guarantor surname
uk: Прізвище поручителя

en: Guarantor:
uk: Поручитель:

en: Guarantors:
uk: Поручителі:

en: Guided reports
uk: Керовані звіти

en: Guided reports wizard
uk: Майстер керованих звітів

note: SCRIPT
en: HTML copied to the clipboard
uk: HTML скопійовано в буфер обміну

en: HTML customizations
uk: HTML-прилаштування

en: HTML message:
uk: HTML-повідомлення:

en: Halland County Library, Sweden
uk: Бібліотека округу Халлан, Швеція

en: Handbooks
uk: посібники

en: Hard due date
uk: Жорстка дата повернення

en: Hard due date:
uk: Жорстка дата очікування:

en: Harrison Carmel Public Library, USA
uk: Публічна бібліотека Гаррісона Кармель, США

en: Hashvalue
uk: Хеш-значення

en: Hauraki District Libraries, New Zealand
uk: Бібліотеки району Хауракі, Нова Зеландія

en: Header row could not be parsed
uk: Рядок заголовку не вдалося проаналізувати

en: Heading A-Z
uk: заголовки за алфавітом

en: Heading Z-A
uk: заголовки зворотньо за алфавітом

en: Heading type
uk: Тип заголовку

en: Hebrew
uk: іврит

en: Help
uk: Довідка

en: Help input
uk: Допомога при вводі

en: Here is your cart, sent from our online catalog.
uk: Ось Ваш кошик, відправлений з нашого електронного каталогу.

note: %1$s:  shelfname | $raw
en: Here is your list called %s, sent from our online catalog.
uk: Ось Ваш список під назвою „%s“, надісланий з нашого електронного каталогу.

en: Hi,
uk: Вітання,

en: Hi, you are looking at the result of launching the EXAMPLE plugin.
uk: Привіт, Ви дивитеся на результат запуску додатку-зразка.

en: Hidden by default
uk: Приховуються за умовчанням

note: SCRIPT
en: Hide MARC
uk: Приховати МАРК

en: Hide advanced pattern
uk: Приховати розвинену схему

en: Hide all
uk: Сховати все

en: Hide all columns
uk: Сховати усі стовпці

en: Hide chart
uk: Приховати діаграму

en: Hide closed
uk: Приховати закриті

en: Hide data menus
uk: Приховати меню даних

en: Hide default value fields
uk: Приховати поля зі значеннями за умовчанням

en: Hide details
uk: Сховати подробиці

en: Hide in OPAC
uk: Приховувати в електронному каталозі

en: Hide in OPAC:
uk: Приховувати в електронному каталозі:

en: Hide inactive budgets
uk: Приховати неактивні кошториси

en: Hide new
uk: Приховати нові

en: Hide patron's info for librarians outside of this group.
uk: Сховати дані користувачів для бібліотекарів поза цією групою.

en: Hide seen
uk: Сховати побачене

en: Hide text
uk: Приховати текст

en: Hide viewed
uk: Приховати переглянуті

en: Hide window
uk: Сховати вікно

en: High demand item.
uk: Високо запитуваний примірник.

en: Higher Education Libraries of Massachusetts, USA
uk: Бібліотеки вищої освіти штату Массачусетс, США

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: Hint:
uk: Підказка:

en: Hints
uk: Підказки

en: History
uk: Історія

en: Hochschule für Gesundheit (hsg), Germany
uk: Університет медичних наук (HSG), Німеччина

en: Hold
uk: Замовлення

en: Hold at
uk: Замовлення на підрозділ:

en: Hold date
uk: Дата замовлення

en: Hold details
uk: Подробиці замовлення

en: Hold expires on date:
uk: Замовлення закінчується на дату:

en: Hold fee
uk: Плата за замовлення

en: Hold fee:
uk: Плата за замовлення:

en: Hold filled
uk: Замовлення виконано

en: Hold filled for:
uk: Замовлення виконано для:

en: Hold for:
uk: Замовлено для:

en: Hold found (item is already waiting):
uk: Виявлено замовлення (примірник вже очікує):

note: %1$s:  nextreservtitle | html
en: Hold found for (%s), please transfer
uk: Виявлено замовлення для назви (%s), будь ласка, перемістіть

en: Hold found:
uk: Виявлено замовлення:

en: Hold must be record level
uk: Замовлення повинно бути на рівні бібзапису

en: Hold next available item
uk: Замовити наступний доступний примірник

en: Hold pickup library match
uk: Відповідність бібліотеки/підрозділу для отримання замовлення

en: Hold policy
uk: Правило замовлення

en: Hold ratio
uk: Рейтинг замовлення

en: Hold ratios
uk: Рейтинг замовлень

en: Hold ratios
uk: Рейтинг замовлень

en: Hold ratios &rsaquo; Circulation &rsaquo; Koha
uk: Рейтинг замовлень &rsaquo; Обіг &rsaquo; Коха

en: Hold reminder
uk: Нагадування про замовлення

en: Hold starts on date:
uk: Замовлення починається з дати:

en: Hold status
uk: Стан замовлення

en: Hold waiting too long
uk: Резервування очікує занадто довго

en: Holding libraries
uk: Бібліотеки зберігання/видачі

en: Holding library
uk: Бібліотека тимч. зберігання/видачі

en: Holding library:
uk: Бібліотека тимч. зберігання/видачі:

note: %1$s:  itemloop.size() || 0 | html
en: Holdings (%s)
uk: Наявність у фондах (%s)

en: Holdings:
uk: Наявність у фондах:

en: Holds
uk: Замовлення

note: For the first occurrence, %1$s:  Biblio.HoldsCount( SEARCH_RESULT.biblionumber ) | html
en: Holds (%s)
uk: Замовлення (%s)

en: Holds allowed (daily)
uk: Дозволено замовлень (в день)

en: Holds allowed (daily):
uk: Дозволено замовлень (в день):

en: Holds allowed (total)
uk: Дозволено замовлень (усього)

en: Holds allowed (total):
uk: Дозволено замовлень (усього):

en: Holds awaiting pickup
uk: Замовлення на бронеполиці

en: Holds awaiting pickup &rsaquo; Circulation &rsaquo; Koha
uk: Замовлення на бронеполиці &rsaquo; Обіг &rsaquo; Коха

en: Holds history
uk: Історія замовлень

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' no_html = 1
en: Holds history for %s
uk: Історія замовлень для користувача: %s

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: Holds history for %s
uk: Історія замовлень для користувача: %s

note: %1$s:  ReservesMaxPickUpDelay | html
en: Holds listed here have been awaiting pickup for more than %s days.
uk: Список замовлень, що очікують на отримання більше ніж %s день (-і/-ів).

note: A
en: Holds on this item: %s / Total holds on this record: %s
uk: Замовлень цього примірника: %s / Загалом замовлень цього запису: %s

note: A
en: Holds on this record: %s
uk: Замовлень цього запису: %s

en: Holds per record (count)
uk: Замовлень на бібзапис (кількість)

en: Holds per record (count):
uk: Замовлень на бібзапис (кількість)

en: Holds queue
uk: Черга замовлень

en: Holds queue
uk: Черга замовлень

en: Holds queue &rsaquo; Circulation &rsaquo; Koha
uk: Черга замовлень &rsaquo; Обіг &rsaquo; Коха

en: Holds statistics
uk: Статистика замовлень

en: Holds statistics
uk: Статистика замовлень

note: %1$s:  IF ( do_it ) %2$s:  END
en: Holds statistics%s &rsaquo; Results%s &rsaquo; Reports &rsaquo; Koha
uk: Статистика замовлень%s &rsaquo; Результати%s &rsaquo; Звіти &rsaquo; Коха

en: Holds to place (count)
uk: Кількість замовлень

en: Holds to pull
uk: Невиконані замовлення

en: Holds to pull
uk: Невиконані замовлення

en: Holds to pull &rsaquo; Circulation &rsaquo; Koha
uk: Невиконані замовлення &rsaquo; Обіг &rsaquo; Коха

note: %1$s:  from | $KohaDates %2$s:  to | $KohaDates
en: Holds to pull placed between %s and %s
uk: Невиконані замовлення, створені між %s та %s

note: %1$s:  waiting_elsewhere | html
en: Holds waiting at other libraries (%s)
uk: Замовлення, що очікують в інших підрозділах/бібліотеках (%s)

note: %1$s:  waiting_here | html
en: Holds waiting here (%s)
uk: Замовлення, що очікують тут (%s)

note: %1$s:  Koha.Preference('ReservesMaxPickUpDelay') | html %2$s:  overcount | html
en: Holds waiting over %s days: %s
uk: Замовлення, що очікують понад %s день(-і/ів): %s

note: %1$s:  reservecount | html
en: Holds waiting: %s
uk: Замовлення, що очікують: %s

en: Holds:
uk: Замовлення:

en: Holiday exception
uk: Виключення свята

en: Holiday only on this day
uk: Неробочий лише цей день

en: Holiday repeated every same day of the week
uk: Вихідний день повторюється щотижня

en: Holiday repeated yearly on the same date
uk: Свято повторюється щороку в ту ж дату

en: Holiday repeating weekly
uk: Щотижневий вихідний день

en: Holiday repeating yearly
uk: Щорічно повторюване свято

en: Holidays on a range
uk: Ряд неробочих днів

en: Holidays repeated yearly on a range
uk: Ряд неробочих днів повторюється щорічно

en: Home
uk: Домівка

en: Home libraries
uk: Джерельні бібліотеки

en: Home library
uk: Джерельна бібліотека/підрозділ

en: Home library (branchcode)
uk: Джерельна бібліотека (branchcode)

note: SCRIPT
en: Home library unknown.
uk: Джерельна бібліотека невідома.

en: Home library:
uk: Джерельна бібліотека:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Home library: %s
uk: Джерельна бібліотека: %s

en: Horizontal bar:
uk: Горизонтальна смуга:

note: SCRIPT
en: Horizontal space
uk: Горизонтальний відступ

en: Horizontal:
uk: По горизонталі:

en: Horowhenua Library Trust
uk: Бібліотечна спілка Хороуенуа {Horowhenua}

en: Host
uk: Сервер

en: Host records
uk: Головні записи

en: Host:
uk: Сервер:

en: Hostname/Port
uk: Cервер/порт

en: Hostname:
uk: Сервер:

en: Hotchkiss School, USA
uk: Школа Хотчікс, США

en: Hour
uk: Година

en: Hourly rental charge
uk: Погодинна плата за прокат

en: Hourly rental charge:
uk: Погодинна плата за прокат:

en: Hourly rental charge:
uk: Погодинна плата за прокат:

en: Hourly rentals use calendar:
uk: Календар для погодинної плати:

en: Hours
uk: години

en: Housebound
uk: Прикутий до дому

en: Housebound details
uk: Детальніше про прикутого до дому

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: Housebound details for %s
uk: Детальніше про прикутого до дому: %s

en: Housebound roles
uk: Допомога прикутим до дому

en: How many issues do you want to receive?
uk: Скільки випусків Ви хочете отримати?

en: How should patrons be deleted?
uk: Як слід вилучати користувачів?

en: How to process items:
uk: Як обробляти примірники:

en: Hrvatski (Croatian)
uk: Hrvatski (хорватська мова)

en: Htmlarea
uk: Html-значення

en: Huge text
uk: Велетенський текст

en: I encountered some problems.
uk: Виявлено деякі проблеми.

en: I received this from you:
uk: Я отримав це від Вас:

en: I will pass back what you type here, if you press OK.
uk: Я передам назад те, що Ви вводите тут, якщо натиснути „Гаразд“.

en: I18N/L10N
uk: Інтернаціоналізація/ локалізація

en: ID
uk: Ід.

en: ILL module configuration problem. Take a look at the
uk: Проблема з налаштуванням модуля МБА. Погляньте на сторінку

en: ILL notice sent to patron
uk: Повідомлення МБА надіслано користувачу

en: ILL requests
uk: Запити МБА

en: ILL requests history
uk: Історія запитів МБА

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: ILL requests history for %s
uk: Історія запитів МБА для %s

en: ILL requests:
uk: Запити МБА:

en: ILL staff email:
uk: Електронна адреса співробітників МБА:

en: INSTID:12345,LANG:fr
uk: INSTID:12345,LANG:ukr

en: IP
uk: IP-адреса

en: IP address has changed, please log in again
uk: IP-адреса змінилася, будь ласка, увійдіть в систему знову

en: IP address has changed. Please log in again
uk: IP-адреса змінилася. Будь ласка, увійдіть знову

en: IP:
uk: IP-адреса:

en: ISBD details
uk: Бібліографічний опис

en: ISBN or ISSN or other standard number:
uk: ISBN, ISSN або інший стандартний номер:

en: ISO 639-2 standard language codes
uk: Стандартні мовні коди ISO 639-2

en: ISO Format (YYYY-MM-DD)
uk: Формат ISO (РРРР-ММ-ДД)

en: ISO code
uk: Код ISO

en: ISO code:
uk: Код ISO:

en: Icon
uk: Значок

en: Icon URL:
uk: URL-адреса піктограми:

en: Id
uk: Ід.

note: SCRIPT
en: Id should start with a letter, followed only by letters, numbers, dashes, dots, colons or underscores.
uk: Ідентифікатор має починатись з літери, після якої можуть слідувати лише літери, цифри, тире, крапки, двокрапки або підкреслення.

en: Id:
uk: Ід.:

en: Identity providers
uk: Постачальники ідентифікаційних даних

en: Identity providers
uk: Постачальники ідентифікаційних даних

en: If
uk: Якщо

note: I
en: If a field matching the rule tag only exists in the incoming record
uk: Якщо поле, що відповідає ознаці правила, існує лише у вхідному записі

en: If a template allows public enrollment, patrons can enroll in a club based on this template from the public catalog.
uk: Якщо шаблон дозволяє загальнодоступний запис, читачі можуть зареєструватися у товаристві на основі цього шаблону з електронного каталогу.

en: If all unavailable
uk: Якщо все недоступне

en: If amounts changed, round to a multiple of
uk: Якщо суми змінені, округляйте до кратного

en: If any unavailable
uk: Якщо щось недоступне

en: If checked, attribute will be a unique identifier. If a value is given to a patron record, the same value cannot be given to a different record.
uk: Якщо поставлено прапорець, атрибут стане унікальним ідентифікатором. Якщо значення надається обліковому запису певного користувача, таке ж значення не може бути надане іншому запису.

en: If checked, changes for this holiday will be copied to all libraries. If the holiday doesn't exists for a library, no change is made.
uk: Якщо позначено, зміни для цього неробочого дня буде скопійовано до усіх бібліотек/підрозділів. Якщо неробочий день для бібліотеки не існує, зміни не вносяться.

en: If checked, daily charge will be calculated using the calendar to exclude holidays. If not checked, the fee will be calculated based on the number of days until due, directly.
uk: Якщо відмічено, щоденна плата буде нараховуватись за календарем, виключаючи при цьому неробочі дні. Якщо не відмічено, плата буде нараховуватись, залежно від кількості днів загалом до погашення заборгованості.

en: If checked, hourly charge will be calculated using the calendar to exclude holidays. If not checked, the fee will be calculated based on the number of hours until due, directly.
uk: Якщо відмічено, погодинна пеня буде нараховуватися за календарем, виключаючи неробочі дні. Якщо не відмічено, пеня буде нараховуватись, за кількість годин загалом до погашення заборгованості.

en: If checked, it means that the subfield is a URL and can be clicked
uk: Якщо позначено, то підполе є гіперпосиланням і за ним можна перейти клацанням миші

en: If checked, it means that the subfield is a URL and can be clicked.
uk: Якщо позначено, то підполе є гіперпосиланням і за ним можна перейти клацанням миші.

en: If checked, items of this type will be hidden as filters in OPAC's advanced search.
uk: Якщо позначено, одиниці цього типу будуть приховані як фільтри в детальнішому пошуку електронного каталогу.

en: If checked, items will be automatically checked in once they've reached their due date. This feature requires the
uk: Якщо відмічено, примірники автоматично повертатимуться, щойно настане дата за терміном повернення. Для цієї можливості необхідне періодичне завдання

en: If checked, new subscriptions you create will be automatically shared with Mana KB.
uk: Якщо відмічено, нові створені Вами передплати, будуть автоматично передані в базу знань Mana.

en: If checked, no item of this type can be issued. If not checked, every item of this type can be issued unless notforloan is set for a specific item.
uk: Якщо відмічено, жодна одиниця цього типу не може бути видана. Якщо ж не відмічено, будь-яка одиниця цього типу може бути видана, окрім випадку коли для конкретної одиниці було встановлено „не для випозичання“.

en: If checked, this holiday will be copied to all libraries. If the holiday already exists for a library, no change is made.
uk: Якщо вибрано, цей неробочий день буде скопійований на усі бібліотеки/підрозділи. Якщо неробочий вже означений для певних бібліотеки/підрозділу, зміни вноситися не будуть.

en: If combining multiple keys they must be in specified order: Shift-Cmd-Ctrl-Alt
uk: Якщо використовується комбінація клавіш, вони повинні слідувати у певному порядку: Shift-Cmd-Ctrl-Alt

en: If empty, English is used
uk: Якщо залишити порожнім, використовується англійська

en: If empty, discount rate from vendor will be used
uk: Якщо залишити порожнім, то буде використана знижка від постачальника

en: If items have been created when ordering or receiving, they will be deleted.
uk: Примірники будуть вилучені, якщо вони були створені під час їх замовлення чи отримання.

en: If loading patron attributes, the 'patron_attributes' field should contain a comma-separated list of attribute types and values. The attribute type code and a colon should precede each value. For example:
uk: Для завантаження атрибутів користувача, поле „patron_attributes“ повинно містити перелік типів атрибутів та їх значень, розділених комами. Код типу атрибута та двокрапка має передувати кожному значенню атрибута. Наприклад:

en: If matching record is already in the borrowers table:
uk: Якщо відповідний запис вже є у таблиці позичальників:

en: If one is selected, the patron record input page will only allow values to be chosen from the authorized value list. However, an authorized value list is not enforced during batch patron import.
uk: Якщо категорію вибрано, на ввідній сторінці облікового запису користувача будуть дозволені лише значення з переліку допустимих значень. Проте, перелік допустимих значень не буде обмеженням при пакетному імпорті користувачів.

en: If set, a club based on this template can only be enrolled in by patrons with a valid email address.
uk: Якщо встановлено, товариство на основі цього шаблону може приймати лише користувачів з дійсною електронною адресою.

en: If set, only librarians logged in with this branch will be able to modify this club template.
uk: Якщо встановлено, лише бібліотекарі, які увійшли до цього підрозділу, зможуть змінити цей шаблон товариства.

note: I
en: If the original record has a field matching the rule tag, but the matching field is not in the incoming record
uk: Якщо джерельний запис містить поле, що відповідає ознаці правила, але відповідного поля немає у вхідному записі

note: I
en: If the original record has fields matching the rule tag, but no fields with this are found in the incoming record
uk: Якщо джерельний запис містить поля, що відповідають ознаці правила, але у вхідному записі немає цих полів

note: I
en: If the original record has one or more fields matching with the rule tag, but one or more fields matching the rule tag differ in the incoming record
uk: Якщо джерельний запис містить одне або кілька полів, що відповідають ознаці правила, але одне або кілька полів, що відповідають ознаці правила, відрізняються у вхідному записі

note: %1$s:  "borrowers.relationship" | $HtmlTags tag="strong" %2$s:  "borrower_relationships.relationship" | $HtmlTags tag="strong"
en: If the relationship is one you want, please add it to the 'borrowerRelationship' system preference, otherwise have your system's administrator correct the values in %s and/or %s in the database.
uk: Якщо Вам потрібні відношення поруки, додайте їх до системного параметра „borrowerRelationship“, інакше нехай адміністратор Вашої системи виправить значення в %s та/або %s у базі даних.

en: If the system preference 'AllowHoldPolicyOverride' is enabled, these policies can be overridden by your circulation staff.
uk: якщо задіяний системний параметр „AllowHoldPolicyOverride“, ці правила можуть бути проігноровані Вашими працівниками бібліотеки.

en: If the total amount loanable for a given patron category is left blank, no limit applies, except possibly for a limit you define for a specific item type.
uk: Якщо загальну кількість виданих одиниць залишити пустою для даної категорії користувача, — жодного обмеження не встановлюється, окрім можливості задати обмеження для певних типів одиниць.

en: If there is a day (or more) in the week where issues are never published, you can check corresponding boxes below.
uk: Якщо є день (чи довше), коли випуски ніколи не публікуються, Ви можете перевірити відповідні поля нижче.

en: If this is not what you were expecting, go to
uk: Якщо це не те, що Ви очікували, перейдіть до

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: If this is what you want, select the 'Delete batch' option from the toolbar
uk: Якщо це те, що Ви хочете, виберіть опцію „Вилучити партію“ на панелі інструментів

en: If you are using a layout without barcodes, this may result in missing entries or a blank page
uk: Якщо Ви використовуєте макет без штрих-кодів, це може призвести до відсутності записів або порожньої сторінки

en: If you change an authorized value code, existing records using it won't be updated. Changes to value descriptions will show immediately.
uk: При зміні коду допустимого значення, існуючі записи, в яких воно використовуються, не будуть оновлені. Зміни у описах допустимих значень будуть показані негайно.

en: If you do not have an external account, but do have a local account, you can still log in:
uk: Якщо у Вас немає зовнішнього облікового запису, але є локальний, Ви все одно можете увійти в систему:

en: If you have a CAS account, please choose against which one you would like to authenticate:
uk: Якщо у Вас є обліковий запис CAS, будь ласка, виберіть через який Ви хотіли б автентифікуватися:

en: If you have a CAS account, please click here to login
uk: Якщо у Вас є обліковий запис CAS, будь ласка, натисніть сюди, щоб увійти

en: If you installed sample patron categories please select the "Staff" option in the patron categories dropdown box.
uk: Якщо Ви встановили типові категорії користувачів, виберіть опцію „Працівник бібліотеки“ у спадному списку категорій користувачів.

en: If you make any change to the mappings, you must ask your administrator to run misc/batchRebuildBiblioTables.pl.
uk: Якщо Ви вносите будь-які зміни у зіставлення, попросіть свого адміністратора виконати сценарій „misc/batchRebuildBiblioTables.pl“.

en: If you plan to use auto register feature, either
uk: Якщо Ви плануєте використовувати функцію автоматичної реєстрації, в цьому зіставленні мають бути присутніми або

en: If you select a value here, the indicators will be limited to the authorized value list
uk:  (якщо Ви тут обираєте  значення, індикатори поля будуть обмежені списком допустимих значень)

en: If you want Koha to trigger an action (send a letter or restrict a member), a delay value is required.
uk: Якщо Ви хочете, щоб Коха ініціювала дію (надіслала листа чи обмежила користувача), потрібно вказати значення затримки.

en: If you wish to share some of your data, please enable the functionality in the "Share your usage statistics" section of the Administration module.
uk: Якщо Ви хочете поділитися деякими з Ваших даних, будь ласка, увімкніть функціональність у розділі „Поділитися Вашою статистикою використання“ в модулі керування.

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Ignore means that the subfield does not display in the record editor and that its value, if any, is deleted from the record
uk: „ігнорується“ означає, що підполе не відображається у редакторі запису і що його значення, якщо воно є, видаляється із запису

note: SPAN
en: Ignore the calendar
uk: Ігнорувати календар

en: Ignore this one, keep the existing one
uk:  ігнорувати його, зберігши існуючий

en: Image
uk: Зображення

en: Image 1
uk: Зображення № 1

en: Image 2
uk: Зображення № 2

en: Image file
uk: файл зображення

en: Image from Amazon.com
uk: Зображення з Amazon.com

note: A
en: Image from Coce
uk: Зображення з Coce

en: Image from Syndetics
uk: Зображення від Syndetics

en: Image name:
uk: Назва зображення:

note: %1$s:  IMAGE_NAME | html
en: Image name: %s
uk: Назва зображення: %s

note: %1$s:  filerror.CRDFIL | html %2$s:  ELSIF ( filerror.CARDNUMBER_DOES_NOT_EXIST )
en: Image not imported (%s missing). %s
uk: Зображення не імпортовано (відсутнє %s). %s

note: %1$s:  ELSIF ( filerror.OVRSIZ )
en: Image not imported because Koha was unable to open the image for reading. %s
uk: Зображення не імпортовано, оскільки Коха не вдалося відкрити зображення для читання. %s

note: %1$s:  END %2$s:  END %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Image not imported because of an unknown error. Please refer to the error log for more details. %s %s %s imported successfully. %s
uk: Зображення не імпортовано через невідому помилку. Будь ласка, зверніться до журналу реєстрації помилок, щоб отримати докладнішу інформацію. %s %s %s успішно імпортовано. %s

note: %1$s:  ELSIF ( filerror.IMGEXISTS )
en: Image not imported because the database returned an error. Please refer to the error log for more details. %s
uk: Зображення не імпортовано, оскільки база даних повідомила про помилку. Будь ласка, зверніться до журналу реєстрації помилок для більш конкретної інформації %s

note: %1$s:  ELSIF ( filerror.OPNERR )
en: Image not imported because the image file is corrupted. %s
uk: Зображення не імпортовано, оскільки файл зображення пошкоджений. %s

note: %1$s:  ELSIF ( filerror.CRDFIL )
en: Image not imported because the image file is too big (see online help for maximum size). %s
uk: Зображення не імпортовано, оскільки файл зображення завеликий (див. інтерактивну довідку щодо максимального розміру). %s

note: %1$s:  ELSIF ( filerror.CORERR )
en: Image not imported because the image format is unrecognized. %s
uk: Зображення не імпортовано, оскільки формат зображення нерозпізнаний. %s

note: For the first occurrence, %1$s:  ELSIF ( filerror.MIMERR )
en: Image not imported because this patron does not exist in the database. %s
uk: Зображення не імпортовано, оскільки цей користувач не існує у базі даних. %s

en: Image source:
uk: Джерело зображення:

note: SCRIPT
en: Image title
uk: Назва зображення

en: Image upload results :
uk: Результат вивантаження зображень:

en: Image:
uk: Зображення:

en: Images
uk: Зображення

en: Images
uk: Зображення

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc'
en: Images &rsaquo; %s &rsaquo; Catalog &rsaquo; Koha
uk: Зображення &rsaquo; %s &rsaquo; Каталог &rsaquo; Коха

note: %1$s:  localimages.count || 0 | html
en: Images (%s)
uk: Зображення (%s)

en: Images for
uk: Зображення для:

en: Import
uk: Імпортувати

note: %1$s:  loo.frameworkcode | html
en: Import %s framework structure (fields and subfields) from a spreadsheet file (.csv or .ods)
uk: Імпорт %s-структури (поля, підполя) з файлу електронної таблиці (*.csv чи *.ods)

en: Import all the checked items in the basket with the following accounting details (used only if no information is filled for the item):
uk: Імпортуйте усі вибрані примірники в кошик замовлень із такими даними обліку (використовуються лише, якщо інформація не заповнена):

en: Import batch deleted successfully
uk: Партія імпорту успішно вилучена

en: Import default framework structure (fields and subfields) from a spreadsheet file (.csv or .ods)
uk: Імпорт типової структури (поля, підполя) з файлу електронної таблиці (*.csv чи *.ods)

note: A
en: Import framework structure (fields, subfields) from a spreadsheet file (.csv or .ods)
uk: Імпорт структури (поля, підполя) з файлу електронної таблиці (*.csv чи *.ods)

en: Import into the borrowers table
uk: Імпортування до таблиці позичальників

en: Import patron data
uk: Імпортування даних про користувачів

en: Import patron data
uk: Імпортування даних про користувачів

en: Import patrons
uk: Імпорт користувачів

en: Import patrons
uk: Імпорт користувачів

en: Import quotes
uk: Імпорт цитат

en: Import record...
uk: Імпортувати запис…

en: Import results :
uk: Результати імпорту:

note: INPUT type=submit name=mainformsubmit
en: Import this batch into the catalog
uk: Імпортувати цю партію до каталогу

en: Important
uk: важливе

note: SCRIPT
en: Important fields(s) are not filled. Are you sure you want to save?
uk: Важлив(е/і) пол(е/я) не заповнен(е/і). Ви впевнені, що хочете зберегти так як є?

en: Important:
uk: Важливе:

en: Important:
uk: Важливе:

en: Important: Item types are what you apply circulation rules to. Circulation rules govern how your institution will lend its items: Checkout length, renewal policy, hold policy, etc. For example a circulation rule applied to the DVD item type may enforce a payment of $1.00 for checking out any DVD.
uk: Важливо: типи примірників — це типи, до яких Ви застосовуєте правила обігу. Правила обігу регулюють, як Ваша установа випозичає свої примірники: тривалість видачі, правила продовження, правила резервування тощо. Наприклад, правило обігу, застосоване до типу примірників DVD, може вимагати сплату 30 грн за видачу будь-якого DVD-диску.

en: Imported
uk: Імпортовано

en: Impossible to connect to the message broker
uk: Неможливо підключитися до брокера повідомлень

en: In framework:
uk: у структурі:

en: In months:
uk: У місяцях:

note: For the first occurrence, %1$s:  OPACBaseURL | $raw %2$s:  BIBLIO_RESULT.biblionumber | html
en: In online catalog: %s/cgi-bin/koha/opac-detail.pl?biblionumber=%s
uk: В електронному каталозі: %s/cgi-bin/koha/opac-detail.pl?biblionumber=%s

en: In the next steps you will be guided through some basic requirements like defining Koha user with all administrative privileges (superlibrarian).
uk: На наступних кроках Ви скеровуватиметеся деякими основними вимогами, такими як визначення користувача Коха з усіма адміністративними привілеями (супербібліотекар).

en: In transit
uk: Переміщується

note: %1$s:  Branches.GetName( item.transfer.frombranch ) | html %2$s:  Branches.GetName( item.transfer.tobranch ) | html %3$s:  item.transfer.datesent | $KohaDates
en: In transit from %s to %s since %s
uk: На переміщенні від: "%s" до: "%s", починаючи з %s.

note: %1$s:  Branches.GetName( itemloo.transfertfrom ) | html %2$s:  Branches.GetName( itemloo.transfertto ) | html %3$s:  itemloo.transfertwhen | $KohaDates
en: In transit from %s, to %s, since %s
uk: На переміщенні від: „%s“ до: „%s“, починаючи з %s.

en: In use
uk: Використовується

en: In your cart
uk: У Вашому кошику

en: Inactive
uk: Не задіяно

en: Inactive budgets
uk: Неактивні кошториси

note: A
en: Inactive recalls
uk: Неактивні вимоги щодо повернення

en: Include all rows (ignore pagination):
uk: Включити усі рядки (ігнорувати розділення на сторінки):

note: INPUT type=checkbox name=filter_archived
en: Include archived suggestions in the search
uk: Включити у пошук заархівовані пропозиції

en: Include expired subscriptions:
uk: Долучити завершені передплати:

en: Includes the domain part, but the path part of the URL should go into Database.
uk: Включає в себе доменну частину, але частина URL з шляхом повинна увійти в базу даних.

note: SCRIPT
en: Inconsistency detected!
uk: Виявлено невідповідність!

note: SCRIPT
en: Incorrect syntax, cannot save
uk: Неправильний синтаксис, неможливо зберегти

en: Indefinite
uk: Не визначено

en: Indexed in:
uk: Проіндексовано як:

en: Indexes
uk: покажчики

en: Indicator 1
uk: Індикатор № 1

en: Indicator 2
uk: Індикатор № 2

en: Individual libraries:
uk: Окремі бібліотеки:

en: Info
uk: Дані

en: Info:
uk: Дані:

en: Information
uk: Інформація

en: Inherit from settings
uk: Успадкувати з налаштувань

en: Inherit from system preferences
uk: Успадковувати від системних налаштувань

en: Initials
uk: Ініціали

en: Initials:
uk: Ініціали:

en: Initials:
uk: Ініціали:

en: Inner counter
uk: Внутрішній лічильник

en: Inner counter:
uk: Внутрішній лічильник:

en: Inner counter:
uk: Внутрішній лічильник:

note: SCRIPT
en: Insert
uk: Вставити

en: Insert
uk: Вставити

note: SCRIPT
en: Insert authorized value parameter
uk: Вставлення параметра вибору з допустимих значень

note: SCRIPT
en: Insert bibliographic framework parameter
uk: Вставлення параметра вибору бібліографічної структури

note: SCRIPT
en: Insert cash register parameter
uk: Вставлення параметра вибору касового журналу

note: SCRIPT
en: Insert classification source parameter
uk: Вставлення параметра вибору джерела класифікації

en: Insert copyright symbol (©)
uk: Вставити символ авторського права (©)

en: Insert copyright symbol (℗) (sound recordings)
uk: Вставити символ авторського права (℗) (звукові записи)

note: SCRIPT
en: Insert credit type parameter
uk: Вставлення параметра вибору типу кредиту

note: SCRIPT
en: Insert date parameter
uk: Вставлення параметра вибору дати

note: SCRIPT
en: Insert debit type parameter
uk: Вставлення параметра вибору типу дебету

en: Insert delimiter (‡)
uk: Вставити роздільник (‡)

note: SCRIPT
en: Insert item types parameter
uk: Вставлення параметра вибору типу одиниці

note: SCRIPT
en: Insert libraries parameter
uk: Вставлення параметру вибору бібліотеки/підрозділу

en: Insert line break
uk: Вставити розрив рядка

note: SCRIPT
en: Insert list parameter
uk: Вставлення параметра списку

en: Insert parameter
uk: Вставити параметр

note: SCRIPT
en: Insert patron category parameter
uk: Вставлення параметру вибору категорії користувачів

en: Insert runtime parameter
uk: Вставити параметр часу виконання

note: SCRIPT
en: Insert text parameter
uk: Вставлення текстового параметра

note: SCRIPT
en: Insert\/Edit code sample
uk: Вставити\/редагувати зразок коду

en: Install basic configuration settings
uk: Встановлення основних параметрів налаштування

en: Installation
uk: Встановлення

note: %1$s:  upgrade_module.version | html
en: Installed version: %s
uk: Встановлена ​​версія: %s

en: Instructions
uk: Інструкції

en: Instructor search:
uk: Пошук викладача:

en: Instructors
uk: Викладач(і)

en: Instructors:
uk: Викладач(і):

en: Insufficient permission to see this job.
uk: Недостатньо привілеїв для перегляду цього завдання.

en: Insufficient privileges.
uk: Недостатньо привілеїв.

en: Integer
uk: Ціле число

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Interface:
uk: Інтерфейс:

en: Interlibrary loan request details
uk: Подробиці запиту міжбібліотечного абонементу

en: Interlibrary loans
uk: Міжбібліотечний абонемент

en: Interlibrary loans
uk: Міжбібліотечний абонемент

en: Interlibrary loans tables
uk: Таблиці модуля „Міжбібліотечний абонемент“

en: Internal note
uk: Внутрішня примітка

en: Internal note:
uk: Внутрішня примітка:

en: Internal note:
uk: Внутрішня примітка:

note: SCRIPT
en: Internal search error
uk: Помилка внутрішнього пошуку

note: A
en: Internationalization and localization
uk: Інтернаціоналізація та локалізація

en: Into an application
uk: для застосунку, що підтримує

en: Into an application:
uk: У застосунок:

en: Into an application:
uk: для застосунку, що підтримує:

en: Intranet
uk: Бібліотечний інтерфейс

en: Invalid course!
uk: Неправильний курс!

note: SCRIPT
en: Invalid indicators
uk: Неправильні індикатори

note: SCRIPT
en: Invalid record
uk: Невірний запис

note: %1$s:  m.tag | html
en: Invalid regular expression "%s".
uk: Неправильний регулярний вираз „%s“.

note: SCRIPT
en: Invalid tag number
uk: Недійсний номер ознаки

en: Invalid username or password
uk: Недійсний логін або пароль

en: Inventory
uk: Інвентаризація

en: Inventory
uk: Інвентаризація

en: Inventory &rsaquo; Cataloging &rsaquo; Koha
uk: Інвентаризація &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

en: Inventory number
uk: Інвентарний номер

en: Invoice
uk: Рахунок-фактура

note: A
en: Invoice detail page
uk: Подробиці про рахунок-фактуру

en: Invoice details
uk: Деталі рахунку-фактури

en: Invoice has been modified
uk: Рахунок-фактуру було змінено

en: Invoice item price includes tax:
uk: Ціна за одиницю з рахунку-фактури включає ПДВ:

en: Invoice number
uk: Номер рахунку-фактури

en: Invoice number reverse
uk: Номер рахунку-фактури (зворотній порядок)

en: Invoice number:
uk: Номер рахунку-фактури:

en: Invoice prices are:
uk: Ціни з рахунку-фактури у:

en: Invoice prices:
uk: Ціни з рахунку-фактури:

note: %1$s:  invoicenumber | html
en: Invoice: %s
uk: Рахунок-фактура: %s

en: Invoices
uk: Рахунки-фактури

en: Invoices
uk: Рахунки-фактури

en: Invoices enabled:
uk: Рахунки-фактури ввімкнено:

en: Irma Birchall
uk: Ірма Бірчелл {Irma Birchall}

en: Irregularity:
uk: Нерегулярність:

en: Is a URL:
uk: Є URL-посиланням:

en: Is hidden by default
uk: Приховуються за умовчанням

en: Is local hold group
uk: є місцевою групою замовлення

en: Is local hold group
uk: Є місцевою групою замовлення

en: Is new
uk: Є новим

en: Is this a duplicate of
uk: Чи це є дублікат:

en: Issue
uk: Випуск

en: Issue #
uk: Випуск №

en: Issue history
uk: Історія випусків

en: Issue number
uk: Номер випуску

en: Issue:
uk: Випуск:

en: Issues per unit
uk: Випусків на одиницю

note: SCRIPT
en: Issues per unit is required
uk: Випусків на одиницю є обов’язковим.

en: Issues per unit:
uk: Випусків на одиницю:

en: Issuing library
uk: Місце видачі

en: Issuing rules
uk: Правила видачі

en: It is a duplicate. Edit existing record
uk: Це дублікат. Редагувати наявний запис

en: It is advisable to check for and resolve duplicate holds due to merging.
uk: Бажано перевірити та усунути дублювання замовлень після злиття.

en: It is recommended to add the default configuration, and then replace with appropriate values
uk: Рекомендується додати конфігурацію за умовчанням, а потім замінити відповідними значеннями

en: It is recommended to add the default mapping, and then modify to suit this provider's response
uk: Рекомендується додати зіставлення за умовчанням, а потім змінити його відповідно до відповіді постачальника

en: It must be present in mapping
uk: Воно повинно бути присутнім у зіставленні

en: Italiano (Italian) for 3.2: Zeno Tajoli, Pietro Gozzetti and Paolo Pozzan; for 3.4 and more: Zeno Tajoli, Stefano Bargioni, Paolo Bizzarri
uk: Italiano (італійська мова) для 3.2: Зенон Тахолі {Zeno Tajoli}, П’єтро Гоззетті {Pietro Gozzetti} та Паоло Поццан {Paolo Pozzan}; 3,4 й вище: Зенон Тахолі {Zeno Tajoli}, Стефано Барджені {Stefano Bargioni}, Паоло Бізаррі {Paolo Bizzarri}

en: Item
uk: Одиниця

en: Item
uk: Примірник

note: For the first occurrence, %1$s:  loopro.object | html
en: Item %s
uk: Примірник № %s

en: Item URI
uk: URI примірника

en: Item barcode:
uk: Штрих-код примірника:

en: Item call number
uk: Шифр зберігання примірника

en: Item call number between:
uk: Шифр зберігання примірника з:

en: Item callnumber:
uk: Шифр примірника:

en: Item cannot be renewed because it's an onsite checkout
uk: Примірник не може бути продовжений, тому що це видача на місці

en: Item check-in
uk: Повернення примірника

en: Item checked out
uk: Примірник видано

en: Item checkout
uk: Видача примірника

en: Item checkout and renewal
uk: Видача та продовження примірника

en: Item circulation alerts
uk: Попередження при обігу примірників

en: Item circulation alerts
uk: Попередження при обігу примірників

en: Item circulation alerts &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Попередження при обігу примірників &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

en: Item count
uk: Кількість примірників

en: Item damaged
uk: Примірник пошкоджений

en: Item details
uk: Відомості про примірники

en: Item details
uk: Відомості про примірники

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc'
en: Item details for %s
uk: Відомості про примірники: „%s“

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc'
en: Item details for %s &rsaquo; Catalog &rsaquo; Koha
uk: Відомості про примірники для „%s“ &rsaquo; Каталог &rsaquo; Коха

en: Item does not belong to your library
uk: Примірник не належить до Вашої бібліотеки/підрозділу

en: Item due
uk: Примірник очікується

en: Item floats
uk: примірник гуляє

en: Item group
uk: Група примірників

en: Item group:
uk: Група примірників:

en: Item groups
uk: Групи примірників

en: Item has a waiting hold
uk: На примірник очікує замовлення

note: SCRIPT
en: Item has been lost (transaction recorded anyway)
uk: Примірник втрачено (операція записана в будь-якому випадку)

note: %1$s:  name | html
en: Item has been trapped to fill a hold and is in transit for %s
uk: Примірник захоплено для виконання замовлення, і він переміщується до: %s

en: Item has been withdrawn
uk: Примірник було вилучено

note: SCRIPT
en: Item has been withdrawn (transaction recorded anyway)
uk: Примірник вилучено (операція записана в будь-якому випадку)

en: Item has linked analytics
uk: Примірник має прив’язані аналітичні описи

en: Item holding library:
uk: Бібліотека тимч. зберігання/видачі примірника:

note: TH
en: Item holds / Total holds
uk: Замовлення на рівні примірників / Загалом замовлень

en: Item home library:
uk: Джерельна бібліотека примірника:

en: Item information
uk: Дані про примірник

note: %1$s:  UNLESS ( ITEM_DAT.nomod ) %2$s:  IF ( CAN_user_editcatalogue_edit_items )
en: Item information %s %s
uk: Дані про примірник %s %s

en: Item is already at destination library.
uk: Одиниця вже знаходиться у бібліотеці призначення.

en: Item is checked out
uk: Примірник видано

en: Item is lost, cannot be checked in.
uk: Примірник втрачено, він не може бути повернутий.

note: %1$s:  IF item_notforloan_lib %2$s:  item_notforloan_lib | html %3$s:  END
en: Item is normally not for loan %s(%s)%s.
uk: Примірник позначено як недоступний для випозичання %s(%s)%s.

en: Item is restricted
uk: Доступ до примірника заборонено

note: SCRIPT
en: Item is restricted (transaction recorded anyway)
uk: Доступ до примірника заборонено (операція записана в будь-якому випадку)

en: Item is restricted.
uk: Доступ до примірника заборонено.

note: %1$s:  ELSIF itemloo.item_level_holds == "F"
en: Item level hold not allowed from OPAC %s
uk: Замовлення конкретного примірника не дозволене з електронного каталогу %s

en: Item location filters
uk: Фільтри розташування примірників

en: Item modifications by age
uk: Перебудова примірників за віком

note: SCRIPT
en: Item not checked out.
uk: Примірник не видано.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Item not found.
uk: Примірник не знайдено.

note: SCRIPT
en: Item not listed as checked out in offline database (transaction recorded anyway)
uk: Примірник не вказаний як виданий у автономній базі даних (операція записана в будь-якому випадку)

en: Item number file:
uk: Файл з номерами примірників (itemnumber):

en: Item only
uk: лише примірник

en: Item processing:
uk: Обробка примірників:

note: %1$s:  Branches.GetName( errmsgloo.transferred ) | html
en: Item received from %s
uk: Примірник отримано з бібліотеки/підрозділу „%s“

en: Item records
uk: Записи примірників

en: Item renewed:
uk: Примірник продовжено:

en: Item returns home
uk: примірник повертається додому

en: Item returns to issuing branch
uk: примірник повертається до місця видачі

en: Item returns to issuing library
uk: примірник повертається до місця видачі

en: Item search
uk: Пошук примірників

en: Item search
uk: Пошук примірників

en: Item search &rsaquo; Catalog &rsaquo; Koha
uk: Пошук примірників &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

note: %1$s:  field.label | html
en: Item search field: %s
uk: Примірникове поле пошуку: %s

en: Item search fields
uk: Поля пошуку примірників

en: Item search fields
uk: Поля пошуку примірників

en: Item search fields &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Поля пошуку примірників &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: SCRIPT
en: Item search results
uk: Результати пошуку примірників

note: SPAN
en: Item statuses may be inaccurate. Please view the record details for accurate item statuses
uk: Стани примірників можуть бути неточними. Будь ласка, перегляньте подробиці запису для точних станів примірників

en: Item tag
uk: Ознака одиниці

note: SCRIPT
en: Item tags cannot currently be saved
uk: Ознаки примірника не можуть бути збережені в даний час

en: Item type
uk: Тип одиниці зберігання

en: Item type already exists!
uk: Тип одиниці вже існує!

en: Item type code:
uk: Код типу примірника:

en: Item type images are disabled. To enable them, turn off the
uk: Зображення для типів одиниць вимкнуті. Щоб задіяти їх, вимкніть

en: Item type inserted successfully
uk: Тип одиниці успішно додано

en: Item type not for loan.
uk: Тип примірника не для випозичання.

en: Item type updated successfully
uk: Тип одиниці успішно оновлено

en: Item type:
uk: Тип одиниці:

en: Item type:
uk: Тип одиниці:

en: Item types
uk: Типи одиниць

en: Item types administration
uk: Керування типами одиниць

en: Item types administration
uk: Керування типами одиниць

en: Item types are used to group related items. Examples of item types might be books, CDs, or DVDs.
uk: Типи примірників використовуються для групування пов'язаних примірників. Прикладами типів примірників можуть бути книги, компакт-диски або DVD-диски.

en: Item types:
uk: Тип одиниць:

en: Item was lost, now found.
uk: Одиниця була втрачена, а зараз знайдена.

en: Item with barcode
uk: Примірник зі штрих-кодом

note: %1$s:  barcode | html
en: Item with barcode '%s' added successfully
uk: Примірник зі штрих-кодом „%s“ успішно доданий!

en: Item(s)
uk: Примірник(и)

note: %1$s:  batch_id | html
en: Item(s) not added to batch %s.
uk: Примірник(и) не додано до партії %s.

note: %1$s:  batch_id | html
en: Item(s) not removed from batch %s.
uk: Примірник(и) не вилучено з партії %s.

en: Itemnumbers not found
uk: Номери (itemnumber) примірників не знайдено

en: Items
uk: Примірники

en: Items
uk: Примірники

note: %1$s:  biblio.title | html %2$s:  IF ( biblio.author ) %3$s:  biblio.author | html %4$s:  END %5$s:  biblio.biblionumber | html
en: Items &rsaquo; %s %s by %s%s (Record #%s) &rsaquo; Cataloging &rsaquo; Koha
uk: Примірники &rsaquo; „%s%s / %s%s“ (запис № %s) &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

en: Items added to rota:
uk: Примірники додані у ротацію:

en: Items already on this rota:
uk: Примірники вже є у цій ротації!

en: Items available
uk: Доступні примірники

en: Items checked out
uk: Видані примірники

en: Items expected
uk: Очікувані одиниці

note: %1$s:  biblio.title | html %2$s:  IF ( biblio.author ) %3$s:  biblio.author | html %4$s:  END %5$s:  biblio.biblionumber | html
en: Items for %s %s by %s%s (Record #%s)
uk: Примірники до запису „%s%s / %s%s“ (запис № %s)

en: Items found on other rotas:
uk: Примірники знайдені у інших ротаціях:

note: %1$s:  batch_id | html
en: Items in batch number %s
uk: Примірники в партії № %s

en: Items list
uk: Перелік примірників

en: Items lost
uk: Втрачені примірники

note: %1$s:  todaysdate | $KohaDates
en: Items overdue as of %s &rsaquo; Circulation &rsaquo; Koha
uk: Прострочення станом на %s &rsaquo; Обіг &rsaquo; Коха

en: Items with no checkouts
uk: Примірники, що не видавалися

en: Items:
uk: Примірники:

en: Items:
uk: Примірники:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Itemtype
uk: Тип одиниці

en: Itemtype:
uk: Тип одиниці:

en: JSON URL
uk: URL-адреса JSON

en: January
uk: Січень

en: JavaScript library by Vladimir Agafonkinis licensed under the
uk:  — бібліотека на JavaScript від Володимира Агафонкініса {Vladimir Agafonkinis} поширюється на умовах:

en: JavaScript library is licensed under both the
uk:  — бібліотека на JavaScript поширюється на умовах

en: Javascript Diff Algorithm
uk: Javascript-алгоритм для Diff-розбіжностей

en: Jenkins maintainer:
uk: Супроводжуючий Jenkins:

en: Jenkins maintainers:
uk: Супроводжуючі Jenkins:

en: Jo Ransom
uk: Джо Рансом {Jo Ransom}

en: Job ID
uk: Ід. завдання

en: Job ID:
uk: Ід. завдання:

en: Job progress:
uk: Поступ виконання роботи:

en: Jobs
uk: Завдання

en: July
uk: Липень

en: Jump to:
uk: Перейти до:

en: June
uk: Червень

en: Juvenile
uk: для юнацтва

en: KEEP SOLUTIONS, Portugal
uk: KEEP SOLUTIONS, Португалія

en: Katipo Communications, New Zealand
uk: Katipo Communications, Нова Зеландія

en: Kazik Pietruszewski
uk: Казик Петрушевський {Kazik Pietruszewski}

en: Keep existing manager
uk: Залишити існуючого відповідального

en: Keep for pseudonymization:
uk: Зберегти для псевдонімізації:

en: Keep issue number
uk: зберегти номер випуску

en: Key
uk: Роз’яснення

en: Keyboard shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

en: Keyboard shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

en: Keys represent Koha's fields, and values represent the keys in provider's result
uk: Ключі представляють поля Коха, а значення — ключі у відповіді постачальника

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Keyword (any):
uk: Будь-яке слово з метаданих:

en: Keyword:
uk: Ключове слово:

en: Keyword:
uk: Ключове слово:

en: Keywords:
uk: Ключові слова:

en: Koha
uk: Коха

note: For the first occurrence, %1$s:  Koha.Version.maintenance | html
en: Koha %s
uk: Коха %s

note: %1$s:  short_version | html %2$s:  IF kohaCodename %3$s:  kohaCodename | html %4$s:  END
en: Koha %s%s (%s)%s release team
uk: Команда випуску Коха %s%s (%s)%s

note: SCRIPT
en: Koha &rsaquo; Cataloging &rsaquo;
uk: Коха &rsaquo; Каталогізація &rsaquo;

note: IMG
en: Koha Logo SVG
uk: Логотип АБІС Koha (SVG)

en: Koha administration
uk: Керування Коха

en: Koha administrator
uk: адміністратор Коха

en: Koha cannot display existing passwords. Leave the field blank to leave password unchanged.
uk: Коха не може показувати існуючі паролі. Для того, щоб зберегти пароль без змін — залиште поле порожнім.

en: Koha database schema
uk: Схема бази даних Коха

en: Koha development team
uk: Команда розробників Кохи

en: Koha field
uk: Поле в Коха

en: Koha field:
uk: Поле в Коха:

en: Koha full call number
uk: Повний шифр зберігання Коха

en: Koha history timeline
uk: Часова шкала Коха

en: Koha home
uk: Домівка Коха

en: Koha internal
uk: Внутрішні налаштування Коха

en: Koha is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Koha — вільне програмне забезпечення, і Ви можете розповсюджувати та/чи змінювати його відповідно до умов ліцензії „GNU General Public License“, опублікованої організацією „Free Software Foundation“; або версії 3 цієї ліцензії, чи (на Ваш розсуд) будь-якої пізнішої версії.

en: Koha link:
uk: Зв’язок з Коха:

en: Koha module:
uk: Модуль Коха:

en: Koha patron's field that will be used to match provider's user with Koha's
uk: Поле користувача Коха, яке буде використовуватися для зіставлення користувача постачальника з користувачем Коха

en: Koha plugins
uk: Додатки Коха

en: Koha release teams
uk: Команди випусків Коха

en: Koha report library
uk: Бібліотека звітів для Коха

en: Koha reports library
uk: Бібліотека звітів для Коха

en: Koha staff interface
uk: Інтерфейс Коха для бібліотекарів

en: Koha to MARC mapping
uk: Відображення БД Коха у МАРК

en: Koha to MARC mapping &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Відображення БД Коха у МАРК &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

en: Koha usage statistics &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Статистика використання АБІС Koha &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

en: Koha version:
uk: Версія Коха:

en: Koha-Suomi Oy, Finland
uk: Koha-Suomi Oy, Фінляндія

en: KohaAloha, New Zealand
uk: KohaAloha, Нова Зеландія

en: LC call number:
uk: Шифр зберігання у Бібліотеці Конгресу:

en: LC call number:
uk: Шифр зберігання у Бібліотеці Конгресу:

en: LCCN
uk: LCCN (ш.з.БК)

en: LGPL v2.1
uk: ліцензії LGPL вер. 2.1

en: LGPL v3.0
uk: LGPL вер. 3.0

en: Label
uk: Мітка

en: Label batch
uk: Партія етикеток

note: %1$s:  batche.batch_id | html
en: Label batch number %s
uk: Номер партії етикеток %s

en: Label batches
uk: Партії етикеток

en: Label creator
uk: Утворювач етикеток

en: Label creator
uk: Утворювач етикеток

en: Label for lib:
uk: Мітка для бібліотекаря:

en: Label for opac:
uk: Мітка для електронного каталогу:

en: Label height:
uk: Висота етикетки:

en: Label number
uk: Номер етикетки

en: Label printing/exporting
uk: Друк/експорт етикеток

en: Label printing/exporting &rsaquo; Label creator &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: Друк/експорт етикеток &rsaquo; Утворювач етикеток &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

en: Label template
uk: Шаблон етикетки

en: Label templates
uk: Шаблони етикеток

en: Label width:
uk: Ширина етикетки:

en: Label:
uk: Мітка:

en: Labeled MARC
uk: МАРК з мітками

en: Labels
uk: Етикетки

en: Labels &rsaquo; Koha
uk: Етикетки &rsaquo; Коха

en: Language
uk: Мова

en: Language of original:
uk: Мова оригіналу:

en: Language:
uk: Мова:

en: Language:
uk: Мова:

en: Languages
uk: Мови

en: Lao Anousak Anthony Souphavanh
uk: Lao (лаоська) Анусак Ентоні Суфаван {Anousak Anthony Souphavanh}

en: Large print
uk: великий друк

en: Large text
uk: Великий текст

en: Last
uk: Останнє

en: Last borrowed:
uk: Останнє випозичання:

en: Last borrower:
uk: Останній позичальник:

en: Last checkout date:
uk: Остання дата видачі:

en: Last edit
uk: Остання редакція

en: Last import
uk: Останній імпорт

en: Last inventory date:
uk: Дата останньої інвентаризації:

en: Last item for bibliographic record with biblio-level hold on it
uk: Останній примірник бібліографічного запису має замовлення на рівні бібзапису

en: Last location
uk: Останнє розташування

en: Last modification by
uk: Остання зміна ким

en: Last modification by - on
uk: Остання зміна ким - коли

en: Last modification on
uk: Остання зміна

en: Last modification on:
uk: Остання зміна:

en: Last patron
uk: Останній користувач

en: Last returned by:
uk: Останній повертав:

en: Last run
uk: Останній запуск

en: Last seen
uk: Востаннє побачено

en: Last seen:
uk: Востаннє побачено:

en: Last update:
uk: Останнє оновлення:

en: Last updated
uk: Останнє оновлення

en: Last updated:
uk: Останнє оновлення:

en: Last updated:
uk: Останнє оновлення:

en: Late
uk: Затримка

en: Late orders
uk: Затримані замовлення

en: Later you can modify your form and that's what matters on import.
uk: Пізніше Ви можете змінити свою форму, і це важливо для імпорту.

en: Latina (Latin)
uk: Latina (латинська мова)

en: Law reports and digests
uk: збірник судових рішень та огляди

en: Layout
uk: Макет

en: Layout ID
uk: Ідентифікатор макету

en: Layout name:
uk: Найменування макету:

en: Layout:
uk: Макет:

en: Layouts
uk: Макети

en: Learn more about Mana KB on the
uk: Дізнайтеся більше про базу знань Mana на

en: Leave a message
uk: Залишаємо повідомлення

note: %1$s:  END %2$s:  END
en: Leave blank for auto calc during registration %s %s
uk: Залиште порожнім для автоматичного розрахунку під час реєстрації %s %s

note: %1$s:  Koha.Preference('minPasswordLength') | html
en: Leave blank to use system default (%s)
uk: Залиште порожнім для використання значення за умовчанням (%s)

en: Leave empty to add via item search (itemnumber)
uk: Залиште порожнім, щоб додати через пошук примірників („itemnumber“)

en: Leave lost item charge
uk: Залишити штраф за втрачений примірник

en: Leave lost item processing charge
uk: Залишити плату за обробку втраченого примірника

en: Left
uk: Зліва

en: Left page margin:
uk: Ліве поле сторінки:

en: Left text margin:
uk: Ліве поле тексту:

en: Legal articles
uk: юридичні статті

en: Legal cases and case notes
uk: судові справи та записи справ

en: Legend
uk: Пояснення

en: Legislation
uk: законодавство

en: Length:
uk: Довжина:

en: Letter
uk: Сповіщення

en: Lib
uk: Мітка/ім’я

en: LibLime, USA
uk: LibLime, США

en: Librarian
uk: Бібліотекар

en: Librarian identity:
uk: Особа бібліотекаря:

en: Librarian:
uk: Бібліотекар:

en: Libraries
uk: Бібліотеки/підрозділи

en: Libraries
uk: Бібліотеки/підрозділи

en: Libraries and groups
uk: Бібліотеки та групи

en: Libraries informations:
uk: Інформація про бібліотеку:

en: Libraries limitation:
uk: Обмеження за підрозділами:

en: Libraries:
uk: Бібліотеки/підрозділи:

en: Library
uk: Бібліотека

note: %1$s:  branchcode | html %2$s:  Branches.GetName( branchcode ) | html
en: Library %s - %s Checkin and transfer policy
uk: Бібліотека (%s) „%s“ — правила повернень та переміщень

en: Library EANs
uk: Бібліотечні ідентифікатори EAN

en: Library EANs
uk: Бібліотечні ідентифікатори EAN

en: Library URL:
uk: Веб-адреса бібліотеки:

en: Library added successfully.
uk: Бібліотеку/підрозділ успішно додано!

en: Library already exists and cannot be modified!
uk: Бібліотека/підрозділ вже існує і не може бути змінено!

en: Library branch
uk: Підрозділ бібліотеки

en: Library checkin and transfer policy &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Правила повернень та переміщень &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

en: Library code:
uk: Код бібліотеки/підрозділу:

en: Library created!
uk: Бібліотеку/підрозділ створено!

en: Library default
uk: Типово для бібліотеки

en: Library groups
uk: Бібліотечні групи

en: Library groups &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Бібліотечні групи &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

en: Library is invalid.
uk: Бібліотека вказана некоректно.

en: Library is not set, please set your library before adding items to a batch.
uk: Бібліотеку/підрозділ не встановлено. Будь ласка, виберіть свою бібліотеку/підрозділ перед додаванням примірників у партію.

en: Library limitation
uk: Обмеження за підрозділами

en: Library limitation:
uk: Обмеження за підрозділами:

en: Library limitations
uk: Обмеження за підрозділами

en: Library limitations:
uk: Обмеження за підрозділами:

en: Library management
uk: Бібліотечне завідування

en: Library name:
uk: Назва бібліотеки:

en: Library of Congress
uk: Бібліотеки Конгресу

en: Library of the Józef Piłsudski Institute of America, USA
uk: Бібліотека Інституту ім. Юзефа Пілсудського, США

en: Library of the patron:
uk: Бібліотека користувача:

en: Library setup
uk: Бібліотечні встановлення

en: Library transfer limits
uk: Обмеження бібліотечних переміщень

en: Library type:
uk: Тип бібліотеки:

en: Library updated successfully.
uk: Бібліотеку/підрозділ успішно оновлено.

en: Library use
uk: Бібліотечне використання

en: Library:
uk: Бібліотека / підрозділ:

en: Library:
uk: Бібліотека / підрозділ:

note: For the first occurrence, %1$s:  Branches.GetName( branch ) | html
en: Library: %s
uk: Бібліотека / підрозділ: %s

note: %1$s:  update.old_branch or "?" | html %2$s:  update.new_branch or "?" | html
en: Library: %s &rArr; %s
uk: Бібліотека / підрозділ: %s &rArr; %s

en: Libriotech, Norway
uk: Libriotech, Норвегія

en: Limit batch item modification to subfields defined in the SubfieldsToAllowForRestrictedBatchmod preference (please note that items_batchmod is still required)
uk: Обмеження пакетної зміни примірників до підполів, визначених у параметрі „SubfieldsToAllowForRestrictedBatchmod“ (зверніть увагу на те, що параметр „items_batchmod“ все одно потрібен)

en: Limit collection code to:
uk: Обмежити наступними шифрами зібрання:

en: Limit item modification to subfields defined in the SubfieldsToAllowForRestrictedEditing preference (please note that edit_item is still required)
uk: Обмежене редагування примірників до підполів, визначених у системному параметру „SubfieldsToAllowForRestrictedEditing“ (будь ласка, майте на увазі, що привілей „edit_item“ все ще потрібен)

en: Limit item type to:
uk: Обмежити наступними типами одиниць:

en: Limit patron data access by group
uk: Обмежити доступ до даних користувачів відповідно групі

en: Limit the ability to transfer items between libraries based on the library sending, the library receiving, and the item type involved. These rules only go into effect if the preference UseBranchTransferLimits is set to ON
uk: Обмеження можливості переміщення примірників між бібліотеками для вказаних відправляючої бібліотеки, отримуючої бібліотеки та типу примірника, що переміщується. Ці правила вступить у силу лише, якщо параметр „UseBranchTransferLimits“ встановлений у положення ВКЛ.

en: Limit to any of the following:
uk: Обмежити пошук наступними типами:

en: Limit to currently available items
uk: Обмежити наявними на даний момент примірниками

en: Limit to:
uk: Обмежити до:

en: Limit to:
uk: Обмежити до:

note: A
en: Limited to your library. See report help for other details.
uk: Обмежується Вашою бібліотекою. Див. довідку про звіти щодо додаткової інформації.

en: Limits
uk: Обмеження

en: Line
uk: Лінія

en: Line
uk: Рядок

en: Line:
uk: Лінія:

en: Link
uk: Посилання

en: Link authorities automatically
uk: Автоматично прив’язати авторитетні джерела

note: SCRIPT
en: Link copied to the clipboard
uk: Посилання скопійовано в буфер обміну

en: Link field to authorities
uk: Зв’язати поле з авторитетними джерелами

en: Link to host record
uk: Зв’язати з головним записом

en: Link to host record &rsaquo; Cataloging &rsaquo; Koha
uk: Звʼязок з головним бібзаписом Коха &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

en: Link:
uk: Зв’язок:

en: List
uk: Список

en: List (one ID per line):
uk: Список (один ідентифікатор на рядок):

en: List could not be created. (Do not use the database administrator account.)
uk: Список не може бути створений. (Не використовуйте обліковий запис адміністратора бази даних.)

en: List created.
uk: Список створено.

en: List deleted.
uk: Список вилучено.

en: List fields
uk: Список полів

en: List item price includes tax:
uk: Роздрібна ціна за прейскурантом включає в себе ПДВ:

en: List member:
uk: Учасник списку:

en: List name
uk: Назва списку

en: List name will be file name with timestamp
uk: назвою списку буде ім’я файлу з міткою часу

en: List name:
uk: Назва списку:

en: List of Item types to display in a drop down menu on the Purchase suggestion form on the OPAC. When creating the authorized values for SUGGEST_FORMAT, enter a description into this form so it is visible on the OPAC to patrons.
uk: Перелік типів одиниць для відображення у випадаючому меню форми пропозиції щодо придбання в електронному каталозі. Створіть перелік „SUGGEST_FORMAT“, щоб користувачі бачили його в ЕК.

en: List of patron suggestion reject or accept reasons (appears when managing suggestions)
uk: Перелік причин прийняття або відхилення пропозицій користувачів на придбання (зʼявляється під час керування пропозиціями).

en: List of rules
uk: Перелік правил

note: SCRIPT
en: List of values
uk: Перелік значень

en: List prices are:
uk: Прейскуран. ціни у:

en: List prices:
uk: Прейскурантні ціни:

en: List requests
uk: Перелік запитів

en: List updated.
uk: Список оновлено.

en: Lists
uk: Списки

en: Lists
uk: Списки

en: Lists that include this title:
uk: Списки з цим бібзаписом:

en: Live CD maintainer
uk: Координатор підготовки Live CD

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Loading
uk: Завантажується

en: Loading
uk: Йде завантаження

en: Loading data...
uk: Завантаження даних…

note: SCRIPT
en: Loading records, please wait...
uk: Завантажуються записи, будь ласка, зачекайте…

en: Loading, please wait...
uk: Завантажується, будь ласка, зачекайте…

en: Loading...
uk: Йде завантаження…

en: Loading...
uk: Йде завантаження…

en: Loan period
uk: Термін випозичання

en: Loan period was not shortened due to override.
uk: Термін випозичання не був скорочений через перевизначення.

en: Loan period:
uk: Термін випозичання:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Local catalog
uk: Локальний каталог

note: A
en: Local cover image
uk: Локальне зображення обкладинки

note: SCRIPT
en: Local cover image (<a href='%s'>edit</a>)
uk: Локальне зображення обкладинки (<a href='%s'>редагувати</a>)

en: Local images have not been enabled by your system administrator.
uk: Локальні зображення не були включені Вашим системним адміністратором.

note: SCRIPT
en: Local number
uk: Локальний номер

en: Local use
uk: Місцеве використання

en: Local use preferences
uk: Параметри місцевого використання

en: Local use recorded
uk: Локальне використання записано

en: Local use recorded
uk: Локальне використання записано.

en: Local use recorded.
uk: Локальне використання записано.

en: Locale:
uk: Локалізація:

en: Locale:
uk: Локалізація:

en: Localization
uk: Локалізація

en: Localization &rsaquo; Koha
uk: Локалізація &rsaquo; Коха

en: Localization data added
uk: Додано дані локалізації

en: Location
uk: Розташування

en: Location and availability
uk: Розташування та доступність

en: Location:
uk: Розташування:

en: Location:
uk: Розташування:

note: %1$s:  AuthorisedValues.GetDescriptionByKohaField( kohafield => 'items.location', authorised_value => subscription.location ) | html
en: Location: %s
uk: Розташування: %s

en: Locations
uk: Розташування

en: Locations of the licenses' agreements (e-resource management module)
uk: Розташування ліцензійних угод (модуль керування електронними ресурсами)

en: Lock budget:
uk: Замкнути кошторис:

en: Locked
uk: Заблоковано

note: %1$s:  END
en: Locked%s
uk: Заблоковано %s

en: Log entries
uk: Записи журналу

note: INPUT type=submit
en: Log in
uk: Вхід

en: Log in as a different user
uk: Ввійти як інший користувач

en: Log in using a Shibboleth account
uk: Вхід з використанням облікового запису Шібболет

en: Log into the self check-in module. Note: this permission prevents the patron from using any other OPAC functionality
uk: Вхід до модуля самостійної видачі. Зауваження: цей привілей не дозволяє користувачу скористатися іншими функціями електронного каталогу

note: I
en: Log not enabled
uk: Записування в журнал не увімкнено

en: Log out
uk: Вихід

en: Log viewer
uk: Засіб перегляду журналів

en: Logged in as:
uk: Ви увійшли як:

en: Logging system does not behave correctly
uk: Система журналювання веде себе некоректно

en: Logs
uk: Журнали

en: Logs
uk: Журнали

en: Look for existing records in catalog?
uk: Шукати відповідні існуючі записи у каталозі?

en: Los Gatos Public Library, USA
uk: Публічна бібліотека Лос-Гетса, США

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Lost
uk: Втрачено

en: Lost card
uk: Втрачений квиток

en: Lost item
uk: Втрачений примірник

note: %1$s:  Branches.GetName(current_branch) | html
en: Lost item fee refund on return policy for %s
uk: Правило відшкодування вартості втраченого примірника при поверненні для підрозділу „%s“

en: Lost items
uk: Втрачені примірники

en: Lost items in staff interface
uk: Втрачені примірники у бібліотечному інтерфейсі

en: Lost items in staff interface:
uk: Втрачені примірники у бібліотечному інтерфейсі:

en: Lost on
uk: Втрачено на

en: Lost on:
uk: Дата втрати:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Lost status
uk: Стан втрати/відсутності

en: Lost status:
uk: Стан втрати:

en: Lost status:
uk: Стан втрати:

en: Lost:
uk: Втрачено:

en: Lund University Library, Sweden
uk: Бібліотека університету Лунда, Швеція

en: M&#257;ori
uk: M&#257;ori (мова маорі)

en: MARC (Unicode/UTF-8)
uk: МАРК (Юнікод/UTF-8)

en: MARC (Unicode/UTF-8, Standard)
uk: МАРК (Юнікод/UTF-8, стандартний)

en: MARC (non-Unicode/MARC-8)
uk: МАРК (не Юнікод/MARC-8)

en: MARC 8
uk: MARC-8

en: MARC Bibliographic framework test
uk: Перевірка бібліографічної МАРК-структури

en: MARC Card View
uk: Вигляд МАРК-картки

en: MARC Framework for default MARC framework
uk: МАРК-структура: „Структура за умовчанням“

en: MARC View
uk: Перегляд у МАРК

en: MARC bibliographic framework
uk: Бібліографічна МАРК-структура

en: MARC bibliographic framework test
uk: Перевірка бібліографічної МАРК-структури

note: %1$s:  IF ( total ) %2$s:  total | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: MARC check %s : %s errors found %s : Configuration OK! %s
uk: Перевірка МАРК-структури. %s Знайдено помилок: %s %s З налаштуванням усе гаразд! %s

note: %1$s:  IF ( total ) %2$s:  total | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: MARC check %s :%s errors found%s : Configuration OK!%s &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Перевірка МАРК-структури. %s Знайдено помилок: %s %s З налаштуванням усе гаразд! %s &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

en: MARC field
uk: МАРК-поле

en: MARC field:
uk: МАРК-поле:

en: MARC frameworks
uk: МАРК-структури

en: MARC frameworks
uk: МАРК-структури

note: %1$s:  marcflavour | html
en: MARC frameworks: %s
uk: МАРК-структури: %s

en: MARC import &rsaquo; Cataloging &rsaquo; Koha
uk: МАРК-імпорт &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

en: MARC modification templates
uk: Шаблони модифікації МАРК-записів

en: MARC modification templates
uk: Шаблони модифікації МАРК-записів

note: %1$s:  template_id | html
en: MARC modification templates %s
uk: Шаблони модифікації МАРК-записів %s

en: MARC modification templates &rsaquo; Cataloging &rsaquo; Koha
uk: Шаблони модифікації МАРК-записів &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

en: MARC organization code
uk: MARC-код організації

en: MARC overlay rules
uk: Правила накладання МАРК-записів

en: MARC overlay rules &rsaquo; Koha &rsaquo; Administration
uk: Правила накладання МАРК-записів &rsaquo; Коха &rsaquo; Керування

en: MARC preview
uk: МАРК-перегляд

en: MARC preview:
uk: МАРК-перегляд:

note: %1$s:  biblionumber | html %2$s:  bibliotitle | html
en: MARC record: %s ( %s )
uk: МАРК-запис: № %s (%s)

en: MARC stands for Machine Readable Cataloging. A MARC record contains bibliographic record information about an item. MARC21 is used globally, UNIMARC tends to be used in a few European countries.
uk: „MARC“ означає стандарт машиночитної каталогізації. У MARC-записі містяться бібліографічні відомості про примірник. MARC21 використовується у всьому світі, тоді як UNIMARC має тенденцію застосовуватися в деяких Європейських країнах.

en: MARC structure
uk: Структура MARC

en: MARC subfield
uk: МАРК-підполе

note: %1$s:  tagfield | html
en: MARC subfield structure admin for %s (default framework)
uk: Керування МАРК-структурою підполя для ознаки „%s“ (структура за умовчанням)

note: %1$s:  tagfield | html %2$s:  frameworkcode | html
en: MARC subfield structure admin for %s (framework %s)
uk: Керування МАРК-структурою підполя для ознаки „%s“ (структура „%s“)

en: MARC subfield:
uk: МАРК-підполе:

en: MARC with items
uk: МАРК-записи з примірниками

en: MARC without items
uk: МАРК-записи без примірників

en: MIT License
uk: ліцензії MIT

en: MIT and GPLv3 Licenses
uk: ліцензій MIT та GPLv3

en: MIT licence
uk: ліцензії MIT

en: MIT license
uk: ліцензії MIT

note: SCRIPT
en: Macro not found
uk: Макрокоманду не знайдено

note: SCRIPT
en: Macro successfully deleted
uk: Макрокоманду успішно вилучено

en: Macros
uk: Макрокоманди

en: Macros...
uk: Макрокоманди…

en: Magyar (Hungarian)Agnes Imecs
uk: Magyar (угорська мова) Агнес Імекс {Agnes Imecs}

en: Main address
uk: Основна адреса

en: Main contact method:
uk: Основний спосіб звʼязку:

note: SCRIPT
en: Main library
uk: Основна бібліотека

en: Make a new printer profile.
uk: Створити новий профіль друкарки.

en: Make a payment
uk: Здійснити оплату

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: Make a payment for %s
uk: Проведення платежу для користувача: %s

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' no_html = 1
en: Make a payment for %s &rsaquo; Patrons &rsaquo; Koha
uk: Проведення платежу для користувача: %s &rsaquo; Користувачі &rsaquo; Коха

en: Make a single holiday on a range repeated yearly. For example, selecting August 1, 2012 and August 10, 2012 will make all days between August 1 and 10 a holiday, and will affect August 1-10 in other years.
uk: Зробити окремий ряд святкових днів повторюваних щорічно. Наприклад, при виборі 1 липня 2012 р. та 31 липня 2012 р., стануть святковими усі дні між 1 липня та 31 липня, і це вплине на 1-31 липня в інші роки.

en: Make a single holiday on a range. For example, selecting August 1, 2012 and August 10, 2012 will make all days between August 1 and 10 a holiday, but will not affect August 1-10 in other years.
uk: Зробити окремий ряд святкових днів. Наприклад, при виборі 1 січня 2012 р. та 14 січня 2012 р., будуть святковими усі дні між 1-им та 14-тим, однак це не вплине на 1-14 січня в інші роки.

en: Make a single holiday. For example, selecting August 1, 2012 will make it a holiday, but will not affect August 1 in other years.
uk: Зробити окреме свято. Наприклад, вибравши 1 серпня 2012, цей день стане святковим, але це не вплине на 1 серпня в інші роки.

en: Make budget active:
uk: Зробити кошторис активним:

en: Make payment
uk: Здійснити оплату

en: Make this weekday a holiday, every week. For example, if your library is closed on Saturdays, use this option to make every Saturday a holiday.
uk: Зробити цей день тижня вихідним, і так кожного тижня. Наприклад, якщо Ваша бібліотека не працює по суботах, використовуйте цей варіант, щоб зробити кожну суботу неробочою.

en: Male
uk: Чоловік

en: Male
uk: Чоловік

en: Mana KB is a global knowledge base for library-centric data. It has been designed initially to interact with Koha, the Open Source ILS, but can be used by any other software.
uk: База знань Mana KB — це глобальна база даних для бібліотечних даних. Спочатку вона був розроблений для взаємодії з АБІС Koha з відкритим джерельним кодом, але може використовуватися будь-яким іншим програмним забезпеченням.

en: Mana centralizes information between other Koha installations to facilitate the creation of new subscriptions, vendors, reports, etc. You can search, share, import, and comment on the content of Mana. The information shared with Mana KB is shared under the
uk: Mana централізує інформацію між іншими встановленнями Коха, щоб полегшити створення нових передплат, постачальників, звітів тощо. Ви можете шукати, ділитися, імпортувати та коментувати вміст Mana. Інформація, якою ділиться база знань Mana, поширюється згідно

en: Mana configuration is currently empty. This feature will not work. Please contact your site administrator.
uk: Наразі конфігурація Mana порожня. Ця функціональність не працюватиме. Зверніться до адміністратора Коха.

en: Mana search
uk: Пошук в Mana

en: Manage
uk: Керування

en: Manage
uk: Керування

en: Manage 'Quote of the day' quotes
uk: Управління цитатами для „Цитата дня“

en: Manage API keys
uk: Управління ключами API

en: Manage CSV export profiles
uk: Керування профілями експорту у CSV

en: Manage CSV export profiles
uk: Керування профілями експорту у CSV

en: Manage Did you mean? configuration
uk: Керування налаштуванням „Ви мали на увазі?“

en: Manage EDIFACT transmissions
uk: Керування передачами EDIFACT

en: Manage Koha system settings (Administration panel)
uk: Керування системними налаштуваннями Коха (панель управління)

en: Manage MARC bibliographic and authority frameworks and test them
uk: Керування бібліографічними та авторитетними МАРК-структурами та їхня перевірка

en: Manage MARC overlay rules
uk: Керування правилами накладання МАРК-записів

en: Manage MARC overlay rules configuration
uk: Керування налаштуванням правил накладання МАРК-записів

en: Manage Mana KB content sharing
uk: Керування обміном вмістом у базі знань Mana

en: Manage OAI Sets
uk: Керування наборами OAI

en: Manage OAI sets
uk: Керування наборами OAI

en: Manage OPAC problem reports
uk: Управління звітами про проблеми електронного каталогу

en: Manage OPAC problem reports submitted by patrons
uk: Управління звітами читачів про проблеми електронного каталогу

en: Manage SMS cellular providers
uk: Керування стільниковими провайдерами SMS

en: Manage SMTP servers
uk: Керування SMTP-серверами

en: Manage Z39.50 and SRU server configuration
uk: Керування налаштуванням серверів Z39.50 та SRU

en: Manage account debit and credit types
uk: Керування типами дебетного та кредитного рахунків

en: Manage additional fields
uk: Керування додатковими полями

en: Manage additional fields
uk: Керування додатковими полями

en: Manage additional fields for baskets or subscriptions (requires edit_subscription or order_manage permissions)
uk: Керування додатковими полями для кошиків замовлень чи передплат (потрібні права редагування_передплати чи керування_замовленнями)

en: Manage all baskets and order lines, regardless of restrictions on them
uk: Управління усіма кошиками замовлень та рядками замовлень, незалежно від обмежень на них

en: Manage all funds
uk: Керування усіма коштами

en: Manage audio alerts
uk: Керування звуковими сповіщеннями

en: Manage authentication providers
uk: Управління постачальниками автентифікації

en: Manage authorized value categories and authorized values
uk: Керування категоріями допустимих значень та допустимими значеннями

en: Manage background jobs
uk: Керувати фоновими завданнями

en: Manage basket and order lines
uk: Керування кошиками замовлень та рядками замовлень

en: Manage basket groups
uk: Керування групами кошиків замовлень

en: Manage budget plannings
uk: Керування розплануванням кошторису

en: Manage budgets
uk: Керування кошторисами

en: Manage circulation rules
uk: Керування правилами обігу

en: Manage circulation rules for any library. If not set the logged in user can only edit circulation rules for their own library (please note that manage_circ_rules is still required)
uk: Редагування правил обігу для будь-яких бібліотек. Якщо не встановлено, зареєстрований користувач, може редагувати лише правила обігу для своєї власної бібліотеки (зверніть увагу, що привілей „manage_circ_rules“ все ще потрібен)

en: Manage cities and towns
uk: Керування містами і селищами

en: Manage classification sources and filing rules
uk: Керування джерелами класифікації та правилами заповнення

en: Manage column configuration
uk: Керування налаштуванням стовпчиків

en: Manage contracts
uk: Керування договорами

en: Manage currencies and exchange rates
uk: Керування грошовими одиницями та обмінними курсами

en: Manage custom fields for item search
uk: Керування спеціальними полями для пошуку примірників

en: Manage extended patron attributes
uk: Керування розширеними атрибутами користувачів

en: Manage frequencies
uk: Схеми періодичності

en: Manage funds
uk: Керування коштами

en: Manage global system preferences
uk: Керування загальними параметрами системами

en: Manage global system preferences like MARC flavor, date format, administrator email, and templates.
uk: Керування загальними параметрами системи на кшталт різновиду МАРК-стандарту, формату дати, електронної пошти адміністратора та шаблонів.

en: Manage housebound profile
uk: Керування профілем прикутого до дому

en: Manage indexes, facets, and their mappings to MARC fields and subfields
uk: Керування індексами, гранями та їх зіставленням з полями й підполями MARC

en: Manage invoice files
uk: Керування файлами рахунку-фактури

en: Manage item circulation alerts
uk: Керування попередженнями при обігу примірників

en: Manage item search fields
uk: Керування полями пошуку примірників

en: Manage item types
uk: Керування типами примірників

en: Manage items
uk: Керування примірниками

en: Manage items assigned to
uk: Керування примірниками, призначеними для

en: Manage jobs
uk: Керування завданнями

en: Manage keyboard shortcuts for the advanced cataloging editor
uk: Керування клавіатурними скороченнями для розширеного редактора каталогізацї

en: Manage labels
uk: Керування етикетками

en: Manage libraries and library groups
uk: Керування бібліотеками та бібліотечними групами

en: Manage library EDI EANs
uk: Керування бібліотечними ідентифікаторами EAN для електронного обміну даними (ЕОД/EDI)

en: Manage library transfer limits and transport cost matrix
uk: Керування обмеженнями бібліотечних переміщень та матрицею транспортних витрат

en: Manage lists of patrons
uk: Керування списками користувачів

en: Manage marc modification templates
uk: Керування шаблонами перебудови MARC-записів

en: Manage numbering patterns
uk: Схеми нумерації

en: Manage orders
uk: Управління замовленнями

en: Manage patron categories
uk: Керування категоріями користувачів

en: Manage patron clubs
uk: Керування читацькими товариствами

en: Manage patrons fines and fees
uk: Керування штрафами та сплатами користувачів

en: Manage plugins
uk: Керування додатками

en: Manage plugins ( install / uninstall )
uk: Керування додатками (встановлення/вилучення)

en: Manage purchase suggestions
uk: Керування пропозиціями на придбання

en: Manage recalls for patrons
uk: Керування вимогами щодо повернення для користувачів

en: Manage record matching rules
uk: Керування правилами зіставлення записів

en: Manage restrictions for accounts
uk: Керування обмеженнями для облікових записів

en: Manage rotating collections
uk: Керування почергово переміщуваними зібраннями

en: Manage rotating collections
uk: Керування почергово переміщуваними зібраннями

en: Manage rules for automatically matching MARC records during record imports
uk: Керування правилами автоматично зіставлення МАРК-записів під час імпорту записів

en: Manage search engine configuration
uk: Керування налаштуванням пошукового рушія

en: Manage serial subscriptions
uk: Керування передплатою на серіальні видання

en: Manage staged MARC records
uk: Керування заготовленими МАРК-записами

note: %1$s:  IF ( import_batch_id ) %2$s:  import_batch_id | html %3$s:  END
en: Manage staged MARC records %s &rsaquo; Batch %s %s
uk: Керування заготовленими МАРК-записами %s &rsaquo; Партія № „%s“ %s

en: Manage staged records
uk: Керувати заготовленими записами

en: Manage stages
uk: Керування етапами

en: Manage stockrotation operations
uk: Керування операціями з ротації фондів

en: Manage subscriptions from any branch (only applies when IndependentBranches is used)
uk: Керування передплатами з будь-якої бібліотеки/підрозділу (застосовується лише тоді, коли задіяно „IndependentBranches“)

en: Manage the electronic resources module
uk: Управління модулем електронних ресурсів

en: Manage uploaded files (
uk: Керування вивантаженими файлами (

en: Manage usage statistics settings
uk: Керування налаштуванням статистики використання

en: Manage vendor EDI accounts for import/export
uk: Керування обліковими записами для електронного обміну даними (ЕОД/EDI) з постачальниками для імпорту та експорту

en: Manage vendors
uk: Керування постачальниками

en: Managed by
uk: Ведеться ким

en: Managed by - on
uk: Ведеться ким - коли

en: Managed by:
uk: Ведеться:

en: Managed in tab:
uk: Ведеться у вкладці:

en: Managed on
uk: Ведеться з

en: Managed on:
uk: Ведеться з:

en: Managed rules for automatic overlay of MARC fields during record imports and updates
uk: Керування правилами автоматично накладання МАРК-записів під час імпорту та оновлення записів

en: Managed staged MARC records, including completing and reversing imports
uk: Управління заготовленими МАРК-записами, зокрема проведення чи скасування імпортувань

en: Management date from:
uk: Дата ведення від:

en: Managing library:
uk: Керуюча бібліотека:

en: Mandatory
uk: Обов'язкове

en: Mandatory data added
uk: Обов’язкові дані додані.

en: Mandatory:
uk: Обов’язко&shy;вість:

en: Manual credit
uk: Кредит вручну

en: Manual history:
uk: Історія вручну:

en: Manual history:
uk: Історія вручну:

en: Manual invoice
uk: Рахунок вручну

en: Map provider's result to Koha patron's fields.
uk: Карта зіставлення полів постачальника послуг з полями користувача Коха.

en: Mapping
uk: Зіставлення

en: Mapping:
uk: Зіставлення:

en: March
uk: Березень

en: Mark checkout notes as seen/not seen
uk: Позначити примітки про видані примірники як переглянуті / не переглянуті

en: Mark closed
uk: Позначити як закрито

note: INPUT type=submit
en: Mark item as lost
uk: Позначити примірник як втрачений

note: INPUT type=submit
en: Mark lost and notify patron
uk: Позначити як втрачене і повідомити патрона користувача

en: Mark new
uk: Позначити як нове

en: Mark not seen
uk: Позначити як не оглянуто

en: Mark seen
uk: Позначити як оглянуто

note: INPUT type=submit
en: Mark seen and continue >>
uk: Позначити як побачене та продовжити >>

note: INPUT type=submit
en: Mark seen and quit
uk: Позначити як побачене та завершити

en: Mark selected as:
uk: Позначаємо виділене як:

en: Mark viewed
uk: Позначити як оглянуто

en: MassCat, USA
uk: MassCat, США

en: Match details
uk: Подробиці співставлення

en: Match point
uk: Точка відповідності

note: %1$s:  matchpoint.mp_num | html
en: Match point %s |
uk: Точка відповідності %s |

en: Match point 1 |
uk: Точка відповідності 1 |

en: Match points
uk: Точки відповідності

en: Match type
uk: Тип співставлення:

en: Matching rule applied:
uk: Вжите правило відповідності:

note: SCRIPT
en: Matching rule code missing
uk: Код правила відповідності відсутній

en: Matching rule code:
uk: Код правила відповідності:

en: Matchpoint components
uk: Компоненти точки відповідності

en: Matchpoint:
uk: Точка відповідності:

en: Materials
uk: Зазначення матеріалів (нумерація, частина …)

en: Materials specified
uk: Зазначення матеріалів

en: Materials specified:
uk: Зазначення матеріалів:

en: Matrix
uk: Матриця

en: Max length:
uk: Максимальна довжина:

en: Max. suspension duration (day)
uk: Максимальна тривалість призупинення (дні)

en: Maximum Koha version
uk: Максимальна версія Коха

en: Maximum total holds allowed (count)
uk: Максимально дозволена кількість замовлень

note: %1$s:  upgrade_module.max_version | html
en: Maximum version: %s
uk: Максимальна версія: %s

en: May
uk: Травень

en: Maybe it is not installed and configured correctly?
uk: Можливо, він неправильно встановлений та налаштований?

en: Meaning
uk: Значення

note: SCRIPT
en: Medium
uk: Носій

en: Meeting facilitator
uk: Ведучий зустрічей

en: Meetings chairperson
uk: Голова засідань

en: Member
uk: Користувач

en: Members
uk: Користувачі

en: Men
uk: чоловік

en: Mentor:
uk: Наставник:

en: Menu
uk: Меню

note: INPUT type=submit
en: Merge
uk: Злити

note: %1$s:  error | html
en: Merge failed! The following error was reported: %s.
uk: Об’єднати не вдалося! Є повідомлення про наступну помилку: %s.

en: Merge failed! The patron to keep was invalid.
uk: Об’єднати не вдалося! Користувач, запис якого потрібно зберегти, є некоректним.

en: Merge invoices
uk: Обʼєднання рахунків-фактур

en: Merge invoices
uk: Обʼєднання рахунків-фактур

en: Merge patron records
uk: Об’єднуємо записи користувачів

en: Merge patron records &rsaquo; Patrons &rsaquo; Koha
uk: Об’єднання записів користувачів &rsaquo; Користувачі &rsaquo; Коха

note: INPUT type=submit
en: Merge patrons
uk: Об’єднати користувачів

en: Merge records
uk: Об’єднання записів

en: Merge reference
uk: Основа для злиття

en: Merge selected
uk: Об’єднати обрані

en: Merge selected invoices
uk: Об’єднати обрані рахунки-фактури

en: Merge selected patrons
uk: Об’єднати обраних користувачів

en: Merging records
uk: Об’єднання записів

en: Merging records
uk: Об’єднання записів

en: Merging records &rsaquo; Cataloging &rsaquo; Koha
uk: Об’єднання записів &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

note: SCRIPT
en: Merging with authority:
uk: Злити з авторитетним джерелом:

en: Message
uk: Повідомлення

en: Message body:
uk: Тіло повідомлення:

en: Message broker:
uk: Посередник повідомлень:

en: Message sent
uk: Повідомлення вислане

en: Message subject:
uk: Тема повідомлення:

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Messaging
uk: Надсилання повідомлень

en: Middle name
uk: По батькові

en: Middletown Township Public Library, USA
uk: Публічна бібліотека Мілдтаун Тауншип, США

en: Mine
uk: Мої

en: Mines Paristech (previously Ecole Nationale Supérieure des Mines de Paris)
uk: Mines Paristech (раніше Вища гірнича національна школа Парижа)

en: Minimum Koha version
uk: Мінімальна версія Коха

en: Minimum password length:
uk: Довжина найкоротшого пароля:

note: %1$s:  patron.category.effective_min_password_length | html
en: Minimum password length: %s
uk: Довжина найкоротшого пароля: %s

note: %1$s:  upgrade_module.min_version | html
en: Minimum version: %s
uk: Мінімальна версія: %s

en: Minutes
uk: хвилини

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Missing (damaged)
uk: Відсутнє (пошкоджено)

en: Missing (lost)
uk: Відсутнє (втрачено)

en: Missing (never received)
uk: Відсутнє (ніколи не отримувано)

en: Missing (sold out)
uk: Відсутнє (розпродано)

note: SCRIPT
en: Missing control field contents
uk: Відсутній вміст контрольного поля

en: Missing issues
uk: Відсутні випуски

note: %1$s:  subscription.missinglist | html
en: Missing issues: %s
uk: Відсутні випуски: %s

note: SCRIPT
en: Missing mandatory subfield: ‡
uk: Відсутнє обов’язкове підполе: ‡

note: SCRIPT
en: Missing mandatory tag:
uk: Відсутня обов’язкова ознака:

note: SCRIPT
en: Misspelled word
uk: Слово з помилкою

en: Mobile phone
uk: Мобільний телефон

en: Modal title
uk: Модальний заголовок

en: Moderate patron comments
uk: Регулювання коментарів від користувачів

en: Moderate patron comments
uk: Регулювання коментарів від користувачів

en: Moderate patron tags
uk: Регулювання читацьких міток

en: Moderate patron tags
uk: Регулювання читацьких міток

en: Modification date
uk: Дата внесення змін

en: Modification log
uk: Журнал змін

note: %1$s:  edited_attribute_type | html
en: Modified patron attribute type &quot;%s&quot;
uk: Змінений тип атрибута користувача „%s“

note: %1$s:  edited_matching_rule | html
en: Modified record matching rule &quot;%s&quot;
uk: Змінено правило відповідності записів &quot;%s&quot;

en: Modify
uk: Змінити

note: %1$s:  PROCESS ServerType
en: Modify %s server
uk: Редагуємо %s-сервер

note: %1$s:  PROCESS ServerType %2$s:  server.servername | html
en: Modify %s server %s
uk: Редагування %s-сервера: %s

en: Modify SRU search fields mapping for bibliographic records
uk: Редагування зіставлення для пошуку полів SRU з полями бібліографічних записів

en: Modify a budget
uk: Редагування кошторису

en: Modify a city
uk: Редагуємо населений пункт

en: Modify a fund
uk: Редагування коштів

en: Modify additional content
uk: Редагування додаткового вмісту

en: Modify an acquisitions basket
uk: Редагування кошика замовлень

en: Modify an acquisitions basket header
uk: Редагування заголовку кошика замовлень

en: Modify an acquisitions basket's users
uk: Редагування користувачів кошика замовлень

en: Modify an additional content
uk: Редагуємо додатковий вміст

en: Modify an invoice adjustment
uk: Редагування коригування рахунка-фактури

en: Modify an order
uk: Редагування замовлення

note: %1$s:  authid | html %2$s:  authtypetext | html
en: Modify authority #%s %s
uk: Редагуємо авторитетне джерело № %s (%s)

en: Modify authorized value
uk: Редагуємо допустиме значення

en: Modify authorized value
uk: Зміна допустимого значення

note: %1$s:  categorycode | html
en: Modify category %s
uk: Редагування категорії „%s“

note: %1$s:  categorycode | html
en: Modify category '%s'
uk: Зміна категорії „%s“

en: Modify classification source
uk: Редагуємо джерело класифікації

note: %1$s:  contractname | html %2$s:  booksellername | html
en: Modify contract %s for %s
uk: Редагуємо договорір „%s“ з постачальником „%s“

note: %1$s:  tablename | html
en: Modify fields for '%s'
uk: Редагування полів для таблиці „%s“

en: Modify filing rule
uk: Редагуємо правило заповнення

en: Modify funds (can't create lines, but can modify existing ones)
uk: Редагування коштів (не можна створювати нові рядки, але можна змінювати існуючі)

en: Modify holds priority
uk: Зміна пріоритету замовлень

en: Modify item type
uk: Редагуємо тип одиниці

note: %1$s:  itemtype.itemtype | html
en: Modify item type '%s'
uk: Редагування типу одиниці „%s“

en: Modify library
uk: Редагування бібліотеки/підрозділу

en: Modify patron
uk: Редагування користувача —

en: Modify patron attribute type
uk: Зміна типу атрибута користувача

en: Modify patrons in batch
uk: Редагування групи користувачів

en: Modify pattern
uk: Редагувати схему

note: %1$s:  label | html
en: Modify pattern: %s
uk: Редагуємо схему: %s

en: Modify record matching rule
uk: Редагуємо правило відповідності записів

en: Modify record using template
uk: Змінити запис за допомогою шаблону

en: Modify record using the following template:
uk: Змінити запис за допомогою наступного шаблону:

en: Modify selected items
uk: Змінити вибрані примірники

note: INPUT type=submit
en: Modify selected records
uk: Змінити вибрані записи

en: Modify splitting rule
uk: Редагування правила розщеплення

en: Modify tag
uk: Редагуємо ознаку

en: Modify tag
uk: Редагування ознаки

en: Modify the due date checkouts in batch
uk: Пакетна зміна очікуваної дати повернення

en: Modify the statistics you share with the Koha community
uk: Редагування доступу до статистики, яку Ви поділяєте з спільнотою Коха

note: %1$s:  label | html
en: Modifying numbering pattern '%s'
uk: Редагування схеми нумерації „%s“

en: Module
uk: Модуль

note: TH
en: Module current
uk: Модуль сучасний

en: Module maintainer
uk: Координатор модулів

en: Module size refers to the pixel dimensions of each black or white square in the generated QR code.
uk: Розмір модуля стосується розмірів у пікселях кожного чорного або білого квадрата у згенерованому QR-коді.

note: TH
en: Module upgrade needed
uk: Необхідно оновити модуль

en: Modules:
uk: Модулі:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Monday
uk: Понеділок

note: SCRIPT
en: Mondays
uk: По понеділках

en: Month
uk: Місяць

en: Month/day
uk: Місяць/день

en: Month:
uk: Місяць:

en: More
uk: Більше

en: More
uk: Більше

en: More &rsaquo; Set permissions
uk: Більше &rsaquo; Встановити привілеї

en: More details
uk: Детальніше

en: More documentation on defining key maps
uk: Більше документації щодо визначення відображення клавіатурних скорочень

en: More lists
uk: Ще списки

en: More options
uk: Більше параметрів

en: Most-circulated items
uk: Найбільш видавані одиниці

en: Move
uk: Перемістити

note: A
en: Move action down
uk: Перемістити дію нижче

note: A
en: Move action to bottom
uk: Перемістити дію до самого низу

note: A
en: Move action to top
uk: Перемістити дію на самий верх

note: A
en: Move action up
uk: Пересунути дію вгору

note: A
en: Move alert down
uk: Перемістити попередження нижче

note: A
en: Move alert to bottom
uk: Перемістити попередження на самий низ

note: A
en: Move alert to top
uk: Перемістити попередження на самий верх

note: A
en: Move alert up
uk: Перемістити попередження вище

note: A
en: Move hold down
uk: Перемістити замовлення нижче

note: A
en: Move hold to bottom
uk: Перемістити замовлення донизу

note: A
en: Move hold to top
uk: Перемістити замовлення нагору

note: A
en: Move hold up
uk: Перемістити замовлення вище

en: Move patrons to the deleted patrons table. They can be deleted permanently by the
uk: Переміщує користувачів до таблиці вилучених користувачів. Їх можна назавжди вилучити за допомогою сценарію

en: Move these patrons to the trash
uk: Перемістити цих користувачів у корзину

en: Move to next position
uk: Перехід до наступної позиції

en: Move to previous position
uk: Перехід до попередньої позиції

note: INPUT type=button
en: Multi receiving
uk: Пакетне отримання

en: Musical recording
uk: музичний запис

note: SCRIPT
en: Must be greater or equal to the from value.
uk: Повинно бути більше або дорівнювати значенню „від“.

en: My account
uk: Мій обліковий запис

en: My checkouts
uk: Мої випозичання

en: My library
uk: Моя бібліотека

en: MySQL data added
uk: Дані MySQL додані

en: MySQL version:
uk: Версія MySQL:

en: N/A
uk: не доступно

en: NOT CHECKED IN
uk: НЕ ПОВЕРНУТО

en: NOT CHECKED IN
uk: НЕ ПОВЕРНУТО

en: NOTE:
uk: ПРИМІТКА:

en: NT
uk: БВТ

en: Name
uk: Найменування

en: Name of day
uk: Назва дня

en: Name of day (abbreviated)
uk: Назва дня (скорочено)

en: Name of month
uk: Назва місяця

en: Name of month (abbreviated)
uk: Назва місяця (скорочено)

en: Name of season
uk: Назва пори року

en: Name of season (abbreviated)
uk: Назва пори року (скорочено)

en: Name or ISSN:
uk: Назва чи ISSN:

en: Name or barcode not found. Please try an other
uk: Ім’я чи штрих-код не знайдено. Будь ласка, спробуйте інше

en: Name or cardnumber:
uk: ПІБ чи номер квитка:

en: Name:
uk: Назва:

en: Name:
uk: Найменування:

en: Named:
uk: з назвою:

en: Named:
uk: з назвою:

note: ABBR
en: Narrower Term
uk: Більш вузький термін

en: National Library of Finland, Finland
uk: Національна бібліотека Фінляндії, Фінляндія

en: Near East University
uk: Університет близького сходу {Near East University}

en: Nederlands-Belgi&euml; (Dutch-Belgium)
uk: Nederlands-Belgi&euml; (голландська-Бельгія)

en: Nederlands-Nederland (Dutch-The Netherlands) Ronald Wijlens, Saxion University
uk: Nederlands-Nederland (голландсько-нідерландська), Рональд Вайленс {Ronald Wijlens}, Університет Саксьон

note: %1$s:  dbms | $HtmlTags tag=>'code'
en: Need help? For help with granting permissions, please search online for "%s manual grant permissions"
uk: Потрібна допомога? Щоб отримати довідку щодо надання привілеїв, будь-ласка, шукайте в Інтернеті „%s manual grant permissions“

en: Never
uk: Ніколи

en: Never expires
uk: Немає терміну дії

en: New
uk: Нове

en: New
uk: Новий

note: %1$s:  PROCESS ServerType
en: New %s server
uk: Новий %s-сервер

note: %1$s:  PROCESS ServerType
en: New %s server
uk: Новий %s-сервер

en: New EAN
uk: Новий бібліотечний ідентифікатор EAN

en: New ILL request
uk: Новий запит МБА

en: New SMTP server
uk: Новий SMTP-сервер

en: New SQL from Mana
uk: Новий звіт з Mana

en: New SQL report
uk: Новий звіт з коду SQL

en: New SRU server
uk: Новий сервер SRU

en: New Z39.50 server
uk: Новий сервер Z39.50

en: New Zealand Central Agencies Library, New Zealand
uk: Бібліотека центральних установ Нової Зеландії, Нова Зеландія

en: New Zealand Ministry of Education Library, New Zealand
uk: Бібліотека Міністерства освіти Нової Зеландії, Нова Зеландія

en: New account
uk: Новий обліковий запис

en: New action
uk: Нова дія

note: %1$s:  IF category == 'news' %2$s:  ELSIF category == 'pages' %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: New additional content (%sNews%sPages%sHTML customizations%s)
uk: Додаємо додатковий вміст (%sНовини%sСторінки%sHTML-прилаштування%s)

en: New alert
uk: Нове попередження

en: New authority
uk: Нове авторитетне джерело

en: New authority type
uk: Новий тип авторитетного джерела

en: New authorized value
uk: Нове допустиме значення

en: New authorized value
uk: Нове допустиме значення

note: %1$s:  category.category_name | html
en: New authorized value for %s
uk: Нове допустиме значення для „%s“

en: New basket group
uk: Нова група кошиків замовлень

note: A
en: New batch item deletion
uk: Нове пакетне вилучення примірників

note: A
en: New batch item modification
uk: Нова пакетна зміна примірників

en: New batch patron modification
uk: Нова масова зміна користувачів

note: A
en: New batch patrons modification
uk: Нова масова зміна користувачів

note: A
en: New batch record deletion
uk: Нове пакетне вилучення записів

note: A
en: New batch record modification
uk: Нова пакетна зміна записів

en: New budget
uk: Новий кошторис

en: New card
uk: Новий читацький квиток

en: New category
uk: Нова категорія

en: New category
uk: Нова категорія

en: New child record
uk: Новий запис на складову частину

en: New city
uk: Новий населений пункт

en: New classification source
uk: Нове джерело класифікації

en: New club
uk: Нове товариство

en: New club field
uk: Нове поле товариства

en: New club template
uk: Новий шаблон товариства

en: New collection
uk: Нове зібрання

en: New comment
uk: Новий коментар

en: New contract
uk: Новий договір з постачальником

note: %1$s:  booksellername | html
en: New contract for %s
uk: Новий договір з постачальником „%s“

en: New course
uk: Новий курс

en: New credit type
uk: Новий тип кредиту

en: New currency
uk: Нова грошова одиниця

en: New definition
uk: Нове визначення

en: New desk
uk: Новий пункт книговидачі

note: SCRIPT
en: New document
uk: Новий документ

en: New due date:
uk: Нова дата очікування:

en: New enrollment field
uk: Нове поле для реєстрації

en: New entry
uk: Нова стаття

en: New entry using WYSIWYG editor
uk: Новий запис за допомогою WYSIWYG-редактора

en: New entry using text editor
uk: Новий запис за допомогою текстового редактора

note: SCRIPT
en: New field
uk: Нове поле

en: New field on next line
uk: Нове поле у наступному рядку

en: New filing rule
uk: Нове правило заповнення

en: New framework
uk: Нова структура

en: New frequency
uk: Нова періодичність

en: New from Z39.50/SRU
uk: Новий запис з Z39.50/SRU-пошуку

en: New from Z39.50/SRU
uk: Новий запис з Z39.50/SRU-пошуку

note: For the first occurrence, %1$s:  budget_period_description | html
en: New fund for %s
uk: Нові кошти для %s

en: New guided report
uk: Новий керований звіт

en: New item
uk: Новий примірник

en: New item group
uk: Нова група примірників

en: New item type
uk: Новий тип одиниці

en: New item type created!
uk: Новий тип одиниць створено!

en: New label batch
uk: Нова партія етикеток

en: New label batch
uk: Нова партія етикеток

note: %1$s:  report.label_batch | html
en: New label batch created: # %s
uk: Нову партію етикеток створено: № %s

en: New label layout
uk: Новий макет наклейок

en: New label layout
uk: Новий макет наклейок

en: New label template
uk: Новий шаблон етикеток

en: New library
uk: Нова бібліотека/підрозділ

note: %1$s:  library.branchcode | html
en: New library %s
uk: Нова бібліотека/підрозділ %s

en: New line (\n)
uk: перехід на новий рядок (\n)

en: New list
uk: Новий список

note: SCRIPT
en: New macro...
uk: Нова макрокоманда…

en: New notice
uk: Нове сповіщення

en: New numbering pattern
uk: Нова схема нумерації

en: New numbering pattern
uk: Нова схема нумерації

en: New password:
uk: Новий пароль:

en: New patron
uk: Новий користувач

en: New patron attribute type
uk: Новий тип атрибута користувача

en: New patron list
uk: Новий список користувачів

en: New preference
uk: Новий параметр

en: New printer profile
uk: Новий профіль друкарки

en: New purchase suggestion
uk: Нова пропозиція на придбання

en: New record
uk: Новий запис

en: New report
uk: Новий звіт

note: SCRIPT
en: New request
uk: Новий запит

en: New rota
uk: Нова ротація

en: New search
uk: Новий пошук

en: New search field
uk: Нове пошукове поле

en: New set
uk: Новий набір

en: New splitting rule
uk: Нове правило розщеплення

en: New subscription
uk: Нова передплата

en: New subscription
uk: Нова передплата

en: New subscription for this serial
uk: Нова передплата для цього серіального видання

en: New tag
uk: Нова ознака

en: New tag
uk: Нова ознака

en: New template
uk: Новий шаблон

en: New username:
uk: Новий логін:

en: New value
uk: Нове значення

note: %1$s:  IF errmsgloo.NotForLoanStatusUpdated.to
en: New value: %s
uk: Нове значення: %s

en: New vendor
uk: Новий постачальник

en: Newcastle City Council, United Kingdom
uk: Ньюкаслська міська рада, Великобританія

en: Newer version
uk: Новіша версія

en: News
uk: Новини

note: %1$s:  END
en: News will still be accessible by direct URL if expired. %s
uk: Новини все ще будуть доступні за прямою URL-адресою, якщо термін дії завершився. %s

en: Newsletter editor
uk: Редактор бюлетеня

en: Newsletter editor:
uk: Редактор бюлетеня:

note: INPUT type=submit
en: Next
uk: Наступне

en: Next
uk: Наступне

en: Next &gt;&gt;
uk: Далі &gt;&gt;

note: INPUT type=submit name=submit
en: Next >>
uk: Далі &gt;&gt;

en: Next available
uk: Наступний з доступних

note: %1$s:  ItemTypes.GetDescription( hold.itemtype ) | html
en: Next available %s item
uk: Наступний доступний примірник типу %s

en: Next issue publication date:
uk: Дата публікації наступного випуску:

en: Next open day
uk: Наступний робочий день

note: INPUT type=button name=changepage_next
en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Nicholas Rosasco (Documentation Compiler)
uk: Ніколас Розаско {Nicholas Rosasco} (укладач документації)

en: No
uk: ні

en: No
uk: ні

note: For the first occurrence, %1$s:  ELSE
en: No %s
uk: ні %s

en: No (If you do not check for items while staging you may not change this option later)
uk: ні (якщо Ви не перевіряєте примірники під час створення, Ви не можете змінити цей вибір пізніше)

en: No (default)
uk: ні (типово)

en: No ACQ framework, using default. You should create a framework with code ACQ, the items framework would be used
uk: Немає структури „ACQ“, отож використовується структура за умовчанням. Ви повинні створити структуру з кодом „ACQ“ для використання примірників з неї.

en: No ACQ framework, using default. You should create a framework with code ACQ, the items framework would be used
uk: Немає структури „ACQ“, отож використовується структура за умовчанням. Ви повинні створити структуру з кодом „ACQ“ для використання примірників з неї.

en: No MARC frameworks are available for your language. Defaulting to the frameworks supplied for English (en)
uk: Для Вашої мови немає доступних структур МАРК-записів. За умовчанням використовуватимуться структури, що йдуть для англійської мови (en)

en: No MARC modification template is defined. You have
uk: Шаблон перебудови MARC-записів не визначено. Вам необхідно

note: SCRIPT
en: No SRU search field mappings have been defined. This means that all field searches will go through the whole record. Continue?
uk: Не визначено зіставлення полів при SRU-пошуку. Це означає, що усі пошуки за полями будуть проходити через весь запис. Продовжити?

en: No TERM authorised values found! Please create one or more authorised values with the category TERM.
uk: Не знайдено допустимих значень для категорії „TERM“! Будь ласка, створіть одне або кілька допустимих значень у категорії „TERM“.

en: No active currency is defined
uk: Не означено жодної активної грошової одиниці

en: No active currency is defined. Please go to
uk: Не означено жодної активної грошової одиниці. Будь ласка, перейдіть до розділу

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: No address stored.
uk: Не вказана адреса.

en: No and try to override system preferences
uk: Ні, спробуйте перевизначити системні налаштування

note: SCRIPT
en: No authority link was changed.
uk: Жодного зв'язку на авторитетні джерела не змінено.

en: No automatic renewal after
uk: Немає автоматичного продовження після

en: No automatic renewal after (hard limit)
uk: Немає автоматичного продовження після (жорстке обмеження)

en: No cards created (empty batch or list?)
uk: Не створено жодного квитка (порожня партія або список?)

en: No categories have been defined.
uk: Не означено жодної категорії.

en: No circulation rule is defined for this patron and itemtype combination.
uk: Для цієї комбінації користувача та примірника не визначено жодного правила обігу.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: No city stored.
uk: Не вказаний населений пункт.

en: No claims notice defined.
uk: Не визначено жодного сповіщення про скаргу.

en: No club templates defined.
uk: Не означено жодного шаблону товариства.

en: No clubs defined.
uk: Не означено жодного товариства.

en: No clubs defined. A club template must be defined before a club can be defined.
uk: Жодного товариство не означено. Шаблон товариства повинен бути означений, перш ніж можна означити товариство.

note: SCRIPT
en: No columns selected!
uk: Не вибрано жодного стовпчика!

en: No comments have been approved.
uk: Немає схвалених коментарів.

en: No comments to moderate.
uk: Немає коментарів до регулювання.

en: No cover image available
uk: Зображення обкладинки не доступне

note: %1$s:  dbname | $HtmlTags tag=>'code'
en: No database named %s detected.
uk: Жодної бази даних з назвою „%s“ не виявлено.

en: No date of birth stored.
uk: Немає дати народження.

en: No descriptions
uk: Немає описів

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: No email stored.
uk: Не вказана електронна пошта.

en: No fund
uk: Кошти не вибрані

en: No fund found
uk: Жодних коштів не виявлено.

en: No funds to display for this search criteria
uk: Немає коштів, щоб відповідали цьому критерію пошуку

en: No group
uk: Немає групи

en: No holds allowed
uk: Замовлення не дозволене

en: No holds allowed:
uk: Замовлення не дозволені:

en: No holds found.
uk: Замовлень не виявлено.

note: A
en: No holds on this item / Total holds on this record: %s
uk: Немає замовлень для цього примірника / Усі замовлення цього запису: %s

note: A
en: No holds on this record
uk: Немає замовлень для цього запису

en: No if settings allow it
uk: Ні, якщо налаштування дозволяють це

en: No image:
uk: Без зображення:

en: No images are currently available.
uk: Наразі зображення не доступні.

en: No images have been uploaded for this bibliographic record yet.
uk: На цей бібліографічний запис ще не завантажено жодного зображення.

note: %1$s:  UNKNOWN_BARCODE | html
en: No item found with barcode %s
uk: Не знайдено примірника із штрих-кодом „%s“

en: No item matches this barcode
uk: Немає одиниці зі штрих-кодом

note: SCRIPT
en: No item with barcode in offline database (transaction recorded anyway): %s
uk: Немає примірника зі штрих-кодом в автономній базі даних (операція записана в будь-якому випадку): %s

note: For the first occurrence, %1$s:  errmsgloo.msg | html
en: No item with barcode: %s
uk: Немає примірника зі штрих-кодом: „%s“

en: No items
uk: Немає примірників

en: No items are available
uk: Немає доступних примірників

note: %1$s:  looptable.coltitle | html
en: No items for %s
uk: Немає примірників для %s

en: No items found.
uk: Не знайдено жодного примірника.

en: No items were found by searching.
uk: При пошуку не знайдено жодних примірників.

note: %1$s:  ERRORUSELESSDELAY | html %2$s:  BORERR | html
en: No letter or restriction action specified for delay %s for %s patron category. If a delay is supplied, either a letter, restrict action, or both should be specified.
uk: Не вказано жодних сповіщень або блокувань для затримки %s для категорії користувача [%s]. Якщо вказано затримку, потрібно вказати сповіщення, блокування або і те і те.

en: No limit
uk: Без обмежень

en: No limitation
uk: Немає обмежень

note: %1$s:  IF ( CATALOGUING )
en: No log found %s for
uk: У журналі дій нічого не знайдено%s щодо

en: No match
uk: Немає відповідності

note: SCRIPT
en: No matches found
uk: Співпадінь не знайдено

note: SCRIPT
en: No matching reports found
uk: Відповідних звітів не знайдено

en: No missing issues found.
uk: Відсутніх випусків не знайдено.

en: No more renewals possible
uk: Продовжити більше не можливо

en: No more renewals possible.
uk: Продовжити більше не можливо.

en: No notice
uk: Немає сповіщення

en: No orders yet
uk: Ще немає замовлень

en: No other items.
uk: Немає інших примірників.

en: No outstanding charges
uk: Немає неоплачених сплат

en: No patron matched
uk: Не знайдено користувача, щоб відповідав пошуку

en: No patron may put this book on hold.
uk: жоден користувач не може встановити на цю книгу замовлення.

en: No patron records have been actually removed
uk: Не вилучено фактично жодного запису користувача

en: No patron records have been anonymized
uk: Жоден запис користувача не був знеособлений

en: No patron with this name, please, try another
uk: Немає користувача з таким іменем, будь ласка, спробуйте інше

en: No pending on-site checkout.
uk: Немає видач на місці.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: No phone stored.
uk: Не вказаний телефон.

en: No physical items for this record
uk: Немає реальних примірників для цього запису

en: No plugins installed
uk: Не встановленого жодного додатку

en: No plugins that can be used as a tool are installed
uk: Не встановленого жодного додатку, що міг би бути використаний як інструмент

en: No plugins that can convert files to MARC records are installed
uk: Не встановленого жодного додатку, що міг би конвертувати файли в записи MARC

en: No plugins that can create a report are installed
uk: Не встановленого жодного додатку, що міг би створювати звіт

en: No plugins that can process online payments via the public catalog are installed
uk: Не встановленого жодного додатку, що міг би обробляти онлайн-платежі через відкритий каталог

note: A
en: No popup
uk: Немає спливаючих вікон

en: No reason given
uk: Причину не вказано

en: No record has been deleted. An error occurred.
uk: Жоден запис не вилучено. Сталася помилка.

en: No record was removed.
uk: Запис не був вилучений.

note: SCRIPT
en: No records have been selected.
uk: Жодних записів не вибрано.

en: No records have been staged.
uk: Не заготовлено жодного запису.

note: %1$s:  IF recordtype != 'biblio'
en: No records were modified. %s
uk: Жодні записи не були змінені. %s

en: No renewal before
uk: Не продовжувано раніше

en: No results for your query
uk: Не знайдено результатів за Вашим запитом

en: No results found
uk: Нічого не знайдено

en: No results found for
uk: Нічого не знайдено за

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

note: %1$s:  IF ( query_desc )
en: No results match your search %sfor
uk: Немає жодних результатів%s, щоб відповідали Вашому пошуку

en: No results.
uk: Немає результатів.

en: No sample data and settings are available for your language. Defaulting to the samples supplied for English (en)
uk: Зразкові дані та параметри налаштування не доступні для Вашої мови. Використовуватимуться зразки, що йдуть з англійською мовою (en)

en: No saved reports match your criteria.
uk: Немає збережених звітів, що відповідають Вашим критеріям.

en: No status
uk: Без стану

en: No system preferences matched your search for:
uk: Немає параметрів системи, які відповідають Вашому пошуку:

note: SCRIPT
en: No temporary directory found.
uk: Не знайдено тимчасової теки.

en: No title
uk: Немає назви

en: No transfers to receive
uk: Немає переміщень для отримання

en: No transfers to send
uk: Немає переміщень для відправки

en: No valid patrons to merge were found.
uk: Не знайдено коректних користувачів для об’єднання.

en: No warnings.
uk: Немає застережень.

en: No, I don't confirm
uk: Ні, я не підтверджую

note: INPUT type=submit
en: No, do not Delete
uk: Ні, не вилучати

en: No, do not delete
uk: Ні, не вилучати

en: No, do not remove
uk: Ні, не вилучати

en: No, do not reset mappings
uk: Ні, не скидати зіставлення

en: No, don't cancel (N)
uk: Ні, не скасовувати (N)

en: No, don't check out (N)
uk: Ні, не проводити видачу (N)

en: No, don't delete (N)
uk: Ні, не вилучати (N)

en: No, don't renew (N)
uk: Ні, не продовжувати (N)

en: No, let me think about it
uk: Ні, дозвольте мені подумати

en: No, save as new record
uk: Ні, зберегти як новий запис

en: No.
uk: №

en: No. of items:
uk: Кількість примірн.:

en: No. of times checked out
uk: Скільки разів було видано

en: No: Save as new authority
uk: Ні: зберегти як нове авторитетне джерело

en: Nobody
uk: нікому

en: Non priority hold
uk: Замовлення без пріоритету

en: Non priority hold:
uk: Замовлення без пріоритету:

en: Non-fiction
uk: документальна література

en: Non-musical recording
uk: немузичний запис

en: Non-patron guarantor
uk: Поручитель (не є користувачем бібліотеки)

en: Non-patron guarantor first name
uk: Ім’я поручителя (не є користувач бібліотеки)

en: Non-patron guarantor surname
uk: Прізвище поручителя (не є користувач бібліотеки)

en: Non-public note
uk: Службова примітка

en: Non-public note:
uk: Службова примітка:

en: Non-public notes
uk: Службова примітка:

en: None
uk: немає

en: None available
uk: Немає доступних

en: None defined
uk: Не зазначено

en: None specified
uk: Не зазначено

en: None specified
uk: Не зазначено

en: Nonpublic note
uk: Службова примітка

en: Nonpublic note:
uk: Службова примітка:

en: Nonpublic note:
uk: Службова примітка:

note: %1$s:  internalnotes | html | html_line_break
en: Nonpublic note: %s
uk: Службова примітка: %s

en: Nonpublic notes
uk: Службова примітка

en: Normal
uk: Звичайно

note: SCRIPT
en: Normal day
uk: Робочий день

en: Normal text
uk: Звичайний текст

en: Normalization rule:
uk: Правило нормалізації:

en: Norsk Bokmål (Norwegian) Axel Bojer and Thomas Gramstad
uk: Norsk Bokmål (норвезька букмол) Аксель Божер {Axel Bojer} та Томас Грамстад {Thomas Gramstad}

en: Norsk Nynorsk (Norwegian) Unni Knutsen and Marit Kristine Ådland
uk: Norsk Nynorsk (норвезька нюнорськ) Унні Кнутсен {Unni Knutsen} та Маріт Крістін Адленд {Marit Kristine Ådland}

en: North Central Regional Library (NCRL), USA
uk: Північна Центральна регіональна бібліотека (NCRL), США

en: Northeast Kansas Library System (NEKLS), USA
uk: Бібліотечна система північно-східного Канзасу (NEKLS), США

note: SCRIPT
en: Northern
uk: північна

en: Not a duplicate. Save as new record
uk: Не дублікат. Зберегти як новий запис

en: Not all authority types referred to by the frameworks are defined.
uk: Деякі типи авторитетних джерел, пов’язані зі структурами, не визначено.

en: Not all subfields for the following tags are in the same tab (or marked 'ignored').
uk: не усі підполя для наступних ознак знаходяться в одній і тій же вкладці (або ж не позначені як „ігнороване“).

en: Not allowed
uk: Не дозволено

note: A
en: Not allowed by patron's privacy settings
uk: Не дозволено налаштуваннями конфіденційності користувача

en: Not allowed to delete own account
uk: Не дозволяється видаляти власний обліковий запис

en: Not available
uk: Недоступно

en: Not checked out since:
uk: Не було видач з часу:

en: Not checked out.
uk: Не видано.

en: Not for loan
uk: Не для випозичання

note: %1$s:  AuthorisedValues.GetDescriptionByKohaField( kohafield => 'items.notforloan', authorised_value => itemloo.notforloan ) | html
en: Not for loan (%s)
uk: Не для випозичання (%s)

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Not for loan status
uk: Стан не для випозичання

en: Not for loan:
uk: Не для випозичання:

en: Not important
uk: не важливе

en: Not mandatory
uk: факультативне

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Not repeatable
uk: не повторюване

en: Not seen
uk: Не оглянуто

en: Not set
uk: Не встановлено

en: Note
uk: Примітка

en: Note : The items are exported by this tool unless specified.
uk: Примітка: примірники будуть експортовані цим інструментом якщо не зазначено інше.

en: Note for OPAC
uk: Примітка для електронного каталогу

en: Note for staff
uk: Примітка для персоналу

en: Note for the librarian that will manage your renewal request:
uk: Примітка для бібліотекаря, який перейматиметься Вашим запитом на продовження:

en: Note that fields weighting works only for simple search.
uk: Зауважте, що зважування полів працює лише для простого пошуку.

note: %1$s:  CASE 'both'
en: Note that the right place to define the memcached config is in your $KOHA_CONF file %s
uk: Зауважте, що правильне місце для визначення конфігурації memcached знаходиться у файлі $KOHA_CONF %s

note: %1$s:  END %2$s:  IF effective_caching_method != 'Cache::Memcached::Fast::Safe' %3$s:  effective_caching_method | html %4$s:  END
en: Note that the right place to define the memcached config is in your $KOHA_CONF file. Currently you do not have a valid memcached configuration defined. %s %s | Effective caching method: %s %s
uk: Зверніть увагу, що правильне місце для визначення конфігурації memcached знаходиться у файлі $KOHA_CONF. Наразі у Вас немає правильної конфігурації memcached. %s %s | Ефективний метод кешування: %s %s

note: %1$s:  CASE # nowhere
en: Note that the right place to define the memcached config is in your $KOHA_CONF file. To avoid any misunderstanding you should not export the memcached config from ENV. %s
uk: Зверніть увагу, що правильне місце для визначення конфігурації memcached знаходиться у файлі $KOHA_CONF. Щоб уникнути непорозумінь, Ви не повинні експортувати конфігурацію memcached з ENV. %s

en: Note:
uk: Примітка:

en: Note:
uk: Примітка:

en: Note: Be careful selecting when selecting columns. If your choice is too broad it could result in a very large report that will either not complete, or slow your system down.
uk: Примітка: будьте обережні при виборі стовпців. Якщо Ваш вибір занадто широкий, це може привести до утворення дуже великого звіту, який або не завершиться, або відчутно сповільнить роботу системи.

en: Note: For temporary uploads do not select a category.
uk: Примітка: для тимчасових вивантажень не вибирайте категорію.

en: Note: change the variable type to one of the dropdown values as needed
uk: Примітка: за потреби змініть тип змінної на одне з випадаючих значень

en: Note: for 'Authority field to copy', enter the authority field that should be copied from the authority record to the bibliographic record. E.g., in MARC21, field 100 in the authority record should be copied to field 100 in the bibliographic record
uk: Примітка: для 'Поля авторитетного джерела для копіювання', введіть поле авторитетного джерела, котре потрібно скопіювати з відповідного запису авторитетного джерела до бібліографічного запису. Наприклад, в УКРМАРК-у, поле 700 з авторитетного запису слід скопіювати до поля 700 у бібліографічному записі.

en: Note: one of the two following fields must be equal to 1
uk: Примітка: одне з двох наступних полів повинне бути рівне 1.

en: Notes
uk: Примітки

en: Notes
uk: Примітки

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.notes | $raw
en: Notes : %s
uk: Примітки: %s

en: Notes/Comments
uk: Примітки/коментарі

en: Notes:
uk: Примітки:

en: Notes:
uk: Примітки:

note: For the first occurrence, %1$s:  reservenotes | html
en: Notes: %s
uk: Примітки: %s

en: Nothing found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Nothing found.
uk: Нічого не знайдено.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Nothing is selected.
uk: Нічого не вибрано.

en: Notice
uk: Сповіщення

note: %1$s:  loopro.notice.title | html %2$s:  loopro.notice.code | html
en: Notice %s (%s)
uk: Сповіщення %s (%s)

en: Notices
uk: Сповіщення

en: Notices and slips
uk: Сповіщення та квитанції

en: Notices and slips
uk: Сповіщення та квитанції

en: Notify manager:
uk: Повідомити відповідального:

en: Noto fonts
uk: Шрифти Noto

en: November
uk: Листопад

en: Now we will create a patron with superlibrarian permissions. Log in with this to access Koha as a staff member with all permissions.
uk: Тепер ми створимо користувача з привілеями супербібліотекаря. Входьте під цим користувачем, щоб отримати доступ до Кохи як співробітник з усіма привілеями.

en: Now we're ready to create the database tables and fill them with some default data.
uk: Тепер ми готові створити таблиці бази даних та заповнити їх деякими даними за умовчанням.

en: Nowhere
uk: Ніде

en: Number
uk: Номер

en: Number of baskets
uk: Кількість кошиків замовлень

en: Number of checkouts
uk: Кількість видач

en: Number of columns:
uk: Кількість стовпчиків:

en: Number of copies of this item to add:
uk: Кількість примірників, що необхідно додати:

note: %1$s:  course_item.course_reserves.count | html
en: Number of courses reserving this item: %s
uk: Кількість курсів, що резервують цей примірник: %s

en: Number of issues to display in OPAC:
uk: Кількість випусків, що показуватимуться у електронному каталозі:

en: Number of issues to display to staff:
uk: Кількість випусків, що показуватимуться працівникам бібліотеки:

en: Number of issues to display to staff:
uk: Кількість випусків, що показуватимуться працівникам бібліотеки:

en: Number of issues to display to the public:
uk: Кількість випусків, що показуватимуться назагал:

en: Number of issues:
uk: Кількість випусків:

en: Number of items added
uk: Кількість доданих одиниць

en: Number of items deleted
uk: Кількість вилучених одиниць

en: Number of items replaced
uk: Кількість замінених примірників

en: Number of months:
uk: Кількість місяців:

note: %1$s:  LinesRead | html
en: Number of potential barcodes read: %s
uk: Кількість потенційних прочитаних штрихкодів: %s

en: Number of records added
uk: Кількість доданих записів

en: Number of records deleted
uk: Кількість вилучених записів

en: Number of records ignored
uk: Кількість проігнорованих записів

en: Number of records updated
uk: Кількість поновленних записів

en: Number of renewals
uk: Кількість продовжень

en: Number of rows:
uk: Кількість рядків:

en: Number of students:
uk: Кількість студентів:

en: Number of subscriptions:
uk: Кількість передплат:

en: Number of weeks:
uk: Кількість тижнів:

en: Number pattern:
uk: Схема нумерації:

en: Numbered
uk: Пронумеровано

en: Numbering formula
uk: Формула нумерації

en: Numbering formula:
uk: Формула нумерації:

en: Numbering pattern
uk: Схема нумерації

en: Numbering pattern:
uk: Схема нумерації:

en: Numbering patterns
uk: Схеми нумерації

en: Numbering patterns
uk: Схеми нумерації

en: Numbering patterns &rsaquo; Serials &rsaquo; Koha
uk: Схеми нумерації &rsaquo; Серіальні видання &rsaquo; Коха

en: Numbers only, item groups will be displayed in counting order
uk: Лише числа, групи примірників відображатимуться в лічильному порядку

en: OAI sets
uk: Набори OAI

en: OAI sets configuration
uk: Налаштування наборів OAI

en: OAI sets configuration
uk: Налаштування наборів OAI

en: OAI xslt stylesheet
uk: Таблиця стилів OAI xslt

en: OFF
uk: Вимкн.

en: OK
uk: Гаразд

en: ON
uk: Ввімкн.

en: OPAC
uk: Електронний каталог

en: OPAC
uk: Електронний каталог

note: %1$s:  patron.firstname | html %2$s:  patron.surname | html
en: OPAC - %s %s
uk: Електронний каталог — %s %s

en: OPAC info:
uk: Інформація для електронного каталогу:

en: OPAC item level holds
uk: Замовлення на рівні примірників в ЕК

en: OPAC note
uk: Повідомлення для користувача

en: OPAC note:
uk: Повідомлення для користувача:

en: OPAC problem reports
uk: Звіти про проблеми електронного каталогу

en: OPAC problem reports
uk: Звіти про проблеми електронного каталогу

en: OPAC problem reports &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Звіти про проблеми електронного каталогу &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

en: OPAC problem reports management
uk: Управління звітами про проблеми електронного каталогу

en: OPAC problem reports pending
uk: Звіти про проблеми електронного каталогу очікують на розгляд

en: OPAC tables
uk: Таблиці модуля „Електронний каталог“

en: OPAC view
uk: Вигляд в ЕК

en: OPAC view:
uk: Вигляд в ЕК:

en: OPAC/Staff interface login
uk: Вхід в електронний формуляр (ЕК), інтерфейс бібліотекаря

en: OPUS International Consultants, Wellington, New Zealand (Corporate Serials sponsorship)
uk: Міжнародні консультанти OPUS, Велінгтон, Нова Зеландія (фінансова підтримка корпоративних серіальних видань)

en: OR
uk: АБО

en: OR choose which fields you want to supply from the following list:
uk: Або ж виберіть, які поля Ви хочете надати з наступного переліку:

en: OS version ('uname -a'):
uk: Версія ОС („uname -a“):

en: Object
uk: Об’єкт

en: Object:
uk: Об’єкт:

en: Oblique title:
uk: Заголовок похилим шрифтом:

en: October
uk: Жовтень

en: Offline circulation
uk: Автономний обіг

en: Offline circulation file upload
uk: Вивантаження файлу автономного обігу

en: Offset:
uk: Зміщення:

en: Offset:
uk: Зміщення:

en: Old recalls
uk: Старі вимоги щодо повернення

en: Old recalls &rsaquo; Circulation &rsaquo; Koha
uk: Старі вимоги щодо повернення &rsaquo; Обіг &rsaquo; Коха

en: Old value
uk: Старе значення

note: %1$s:  IF errmsgloo.NotForLoanStatusUpdated.from
en: Old value: %s
uk: Старе значення: %s

en: Older version
uk: Старіша версія

en: On
uk: точно на

en: On hold
uk: Замовлено

en: On hold for
uk: Замовлено

en: On order
uk: Замовлено

en: On shelf holds allowed
uk: Дозволене замовлення з полиці

en: On shelf holds allowed:
uk: Дозволене замовлення з полиці:

en: On title
uk: Щодо назви

en: On-site checkout
uk: Видача на місці

en: On-site checkouts
uk: Видач по місцю

en: On-site checkouts only. Automatic due date:
uk: Тільки видачі на місці. Дата автоматичного терміну:

en: Onboarding
uk: Адаптаційний етап

en: Onboarding
uk: Адаптаційний етап

en: One borrowernumber per line.
uk: Один номер користувача (borrowernumber) на рядок.

en: One number per line.
uk: Один номер на рядок.

note: SCRIPT
en: One of 'issues per unit' and 'units per issue' must be equal to 1
uk: Одне з „випусків на одиницю“ та „одиниць на випуск“ повинне дорівнювати 1

en: One of the logfiles listed in the config file is not writable.
uk: Один з журнальних файлів, перелічених у файлі конфігурації, недоступний для запису.

note: A
en: Online Public Access Catalog
uk: Загальнодоступний електронний каталог

note: %1$s:  ComponentParts.size | html
en: Only %s results are shown:
uk: Показано лише %s результатів:

en: Only 1 MARC tag mapped to items
uk: лише одна МАРК-ознака проектується на примірники

en: Only KPZ file format is supported.
uk: Підтримується лише формат файлів KPZ.

en: Only PNG, GIF, JPEG, XPM formats are supported.
uk: Підтримуються лише формати PNG, GIF, JPEG та XPM.

en: Only PNG, GIF, JPEG, XPM formats are supported. Maximum image size is 2MB.
uk: Підтримуються лише формати PNG, GIF, JPEG та XPM. Максимальний розмір зображення — 2 МБ.

en: Only item:
uk: Лише примірник:

en: Only items currently available:
uk: Лише примірники доступні зараз:

en: Only on-site checkouts are allowed
uk: Дозволено лише видачу на місці

en: Only patrons from libraries in the same item's home library hold groups may put this book on hold.
uk: лише користувачі з бібліотек, що входять у ту ж бібліотечну групу замовлення, що і джерельна бібліотека примірника, можуть замовити цю книгу.

en: Only patrons from the item's home library may put this book on hold.
uk: лише користувачі з джерельної бібліотеки примірника можуть поставити цю книгу на замовлення.

en: Only search fields mapped with biblios can be weighted
uk: Лише пошукові поля, зіставлені з бібзаписами, можуть бути зваженими

en: Only staff with superlibrarian or acquisitions permissions (or order_manage permission if granular permissions are enabled) are returned in the search results
uk: Лише працівники бібліотеки, які мають привілеї супербібліотекаря або модуля надходжень (чи привілей керування замовленнями, якщо включені підрозділені привілеї), повертаються в результатах пошуку

en: Only staff with superlibrarian or suggestions_manage permissions are returned in the search results
uk: У результатах пошуку повертається лише працівники бібліотеки, які мають привілей супербібліотекаря або привілей керування замовленнями

en: Only the barcode is printed
uk: Друк лише штрих-коду

en: Only the bibliographic data is printed
uk: Друк лише бібліографічних даних

en: Open
uk: Відкрито

en: Open Document Spreadsheet
uk: Електронна таблиця Open Document (ODS)

note: BUTTON
en: Open fresh record
uk: Відкрити новенький запис

note: A
en: Open in new window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Open in new window.
uk: Відкрити у новому вікні.

en: Open on:
uk: Відкрито, коли:

en: OpenAPI 2.0 schema
uk: Схема OpenAPI 2.0

en: OpenAPI Initiative (OAI)
uk: Ініціатива OpenAPI (OAI)

en: OpenJS Keyboard Shortcuts Library
uk: Бібліотека сполучення клавіш OpenJS

en: OpenJS keyboard shortcuts library
uk: Бібліотека сполучення клавіш OpenJS

en: Opened on:
uk: Відкрито на:

en: Optional
uk: Факультативне

en: Optional data added
uk: Факультативні дані додано додано

en: Optional filters for inventory list or comparing barcodes
uk: Необов'язкові фільтри для переліку інвентаризації або порівняння штрих-кодів

note: TH
en: Optional module missing
uk: Відсутній необов’язковий модуль

en: Options
uk: Параметри

en: Options are defined by the authorized value
uk: Варіанти визначені як допустимі значення категорії

en: Options are defined by the authorized value ITEMTYPECAT.
uk: Варіанти визначені як допустимі значення категорії „ITEMTYPECAT“.

en: Or add number of days:
uk: Або ж додайте кількість днів:

en: Or list barcodes one by one
uk: Або вкажіть штрих-коди по одному

en: Or scan items one by one
uk: Або зчитайте примірники один за одним

en: Or use a patron list
uk: Або скористайтеся списком користувачів

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Order
uk: Замовлення

en: Order acquisition
uk: Надходження замовлення

en: Order baskets
uk: Кошики замовлень

en: Order cost
uk: Вартість замовлення

en: Order date:
uk: Дата замовлення:

en: Order from external source
uk: Замовлення із зовнішнього джерела

en: Order line
uk: Рядок замовлення

en: Order line:
uk: Рядок замовлення:

en: Order number
uk: Номер замовлення

en: Order status:
uk: Стан замовлення:

note: A
en: Order this one
uk: Замовити цю

en: Ordered
uk: Замовлено

en: Ordered by the library
uk: Замовлено бібліотекою

en: Ordered by:
uk: Замовник:

en: Ordering information
uk: Інформація для замовлення

en: Orders
uk: Замовлення

en: Orders are standing:
uk: Замовлення є регулярними:

en: Orders by fund
uk: Замовлення за коштами

en: Orders by fund
uk: Замовлення за коштами

en: Orders by fund &rsaquo; Reports &rsaquo; Koha
uk: Замовлення за коштами &rsaquo; Звіти &rsaquo; Коха

en: Orders enabled:
uk: Замовлення ввімкнено:

en: Orders from:
uk: Замовлення від:

en: Orders search
uk: Пошук по замовленнях

en: Orders with uncertain prices
uk: Замовлення із невизначеними цінами

en: Orders with uncertain prices for vendor
uk: Замовлення з невизначеними цінами постачальника:

en: Orex Digital, Spain
uk: Orex Digital, Іспанія

en: Organization
uk: Колектив

en: Organize by:
uk: Вкладати за:

en: Original
uk: оригінал

en: Oslo Public Library, Norway
uk: Публічна бібліотека Осло, Норвегія

en: Other
uk: Інше

en: Other
uk: Інше

en: Other action
uk: Інша дія

en: Other attributes
uk: Інші атрибути

en: Other course reserves
uk: Інші резервування курсів

en: Other data
uk: Інші дані

note: %1$s:  otheritemloop.size() || 0 | html
en: Other holdings (%s)
uk: Інші фонди (%s)

en: Other name
uk: Інше ім’я

en: Other name:
uk: Інше ім’я:

en: Other names
uk: Інші використовувані імена

en: Other options (choose one)
uk: Інші параметри: (виберіть одне)

en: Other phone
uk: Інший телефон

en: Other phone:
uk: Інший телефон:

en: Other phone:
uk: Інший телефон:

en: Others...
uk: Інше…

en: Output
uk: Виведення

en: Output format
uk: Формат виводу

en: Output format
uk: Формат виводу

en: Output format:
uk: Формат виводу:

en: Output:
uk: Вивід:

en: Outstanding
uk: Несплат

en: Overdue
uk: Прострочення

en: Overdue fines cap (amount)
uk: Сума максимальної пені за прострочення

en: Overdue notice required:
uk: Необхідність сповіщення про прострочення:

en: Overdue notice/status triggers
uk: Вмикачі сповіщень/станів прострочень

en: Overdue notice/status triggers
uk: Перемикачі сповіщень/станів прострочень

en: Overdue notice/status triggers &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: Перемикачі сповіщень/станів прострочень &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

en: Overdue report
uk: Звіт про прострочення

en: Overdues
uk: Прострочення

note: %1$s:  todaysdate | $KohaDates
en: Overdues as of %s
uk: Прострочення станом на %s

note: %1$s:  Branches.GetLoggedInBranchname | html
en: Overdues at %s
uk: Прострочення у бібліотеці/підрозділі: „%s“

note: %1$s:  Branches.GetLoggedInBranchname | html
en: Overdues at %s &rsaquo; Circulation &rsaquo; Koha
uk: Прострочення у бібліотеці/підрозділі: „%s“ &rsaquo; Обіг &rsaquo; Коха

en: Overdues with fines
uk: Прострочення з пенею

en: Overdues:
uk: Прострочення:

en: Override blocked renewals
uk: Обхід блокування продовжень

en: Override renewal restrictions:
uk: Ігнорування обмеження продовження:

en: Override restriction temporarily
uk: Тимчасово знехтувати обмеженням

en: Overwrite
uk: Перезапис

en: Overwrite the existing one with this
uk:  цим замінити існуючий

en: Owner
uk: Власник

en: Owner only
uk: лише власнику

en: Owner:
uk: Власник:

en: PTFS Europe Ltd, United Kingdom
uk: PTFS Europe Ltd, Великобританія

en: PTFS, Maryland, USA
uk: PTFS, Меріленд, США

en: Package search
uk: Пошук пакунка

en: Packaging manager
uk: Відповідальний за підготовку пакунків

en: Packaging manager assistant
uk: Помічник відповідального за підготовку пакунків

en: Packaging manager:
uk: Менеджер пакування для дистрибутивів:

en: Packaging team:
uk: Команда підготовки пакунків:

en: Page height:
uk: Висота сторінки:

en: Page width:
uk: Ширина cторінки:

note: %1$s:  pagename | html
en: Page: %s
uk: Сторінка: %s

en: Pages
uk: Сторінки

en: Pages:
uk: Сторінки:

en: Paid for?:
uk: Заплачено?

en: Paper bin
uk: Лоток для паперу

en: Paper bin:
uk: Лоток для паперу:

note: SCRIPT
en: Paragraph
uk: абзац

en: Parameter label:
uk: Мітка параметра:

en: Parameters
uk: Параметри

en: Parent code
uk: Батьківський код

en: Parent item type:
uk: Тип батьківської одиниці:

en: Partially received
uk: Частково отримано

en: Password
uk: Пароль

en: Password change in OPAC:
uk: Зміна пароля в електронному каталозі:

note: SCRIPT
en: Password contains leading and/or trailing spaces
uk: Пароль містить початкові та/або кінцеві пробіли.

en: Password expiration
uk: Термін дії пароля

en: Password expiration date
uk: Дата терміну дії пароля

en: Password expiration date is invalid.
uk: Дата терміну дії пароля недійсна.

en: Password expiration date:
uk: Дата терміну дії пароля:

en: Password expiration:
uk: Термін дії пароля:

en: Password expires:
uk: Термін дії пароля закінчується:

en: Password has leading or trailing whitespaces
uk: Пароль містить початкові та/або кінцеві пробіли

en: Password is too short
uk: Пароль надто короткий

en: Password is too weak
uk: Пароль занадто слабкий

note: For the first occurrence, %1$s:  patron.category.effective_min_password_length | html
en: Password must be at least %s characters long.
uk: Пароль повинен складатися принаймні з %s символів.

note: SCRIPT
en: Password must contain at least %s characters
uk: Пароль повинен складатися принаймні з %s символів

note: SCRIPT
en: Password must contain at least %s characters, including UPPERCASE, lowercase and numbers
uk: Пароль повинен складатися принаймні з %s символів, включаючи ВЕРХНІЙ і нижній регістр та цифри

en: Password must contain at least one digit, one lowercase and one uppercase.
uk: Пароль повинен містити принаймні одну цифру, одну малу і одну велику літери.

en: Password must not contain leading or trailing whitespaces.
uk: Пароль не повинен містити початкові та/або кінцеві пробіли.

en: Password reset in OPAC:
uk: Скидання пароля в електронному каталозі:

en: Password updated
uk: Пароль оновлено

en: Password:
uk: Пароль:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Passwords do not match
uk: Паролі не збігаються

en: Passwords do not match.
uk: Паролі не збігаються.

note: SCRIPT
en: Passwords will be displayed as text
uk: Паролі будуть відображатися у вигляді тексту

note: SCRIPT
en: Paste
uk: Вставити

note: SCRIPT
en: Paste as text
uk: Вставити як текст

en: Paste selection from 'clipboard'
uk: Вставити обране з буфера обміну

en: Patent document
uk: патентний документ

en: Patron
uk: Користувач

note: SCRIPT
en: Patron '%s' added.
uk: Користувача „%s“ додано.

note: SCRIPT
en: Patron '%s' is already in the list.
uk: Користувач „%s“ вже є у списку.

en: Patron account flags
uk: Позначки облікового запису користувача

en: Patron activity
uk: Активність користувача

en: Patron already has hold for this item
uk: Користувач вже замовив цей примірник

en: Patron attribute type code:
uk: Код типу атрибута користувача:

en: Patron attribute types
uk: Типи атрибутів користувачів

en: Patron attribute types
uk: Типи атрибутів користувачів

en: Patron attributes
uk: Атрибути користувача

en: Patron attributes:
uk: Атрибути користувача:

note: %1$s:  maxreserves | html
en: Patron can only place a maximum of %s total holds.
uk: Користувач може розмістити загалом максимум %s замовлень.

en: Patron card creator
uk: Утворювач квитків користувачів

en: Patron card creator
uk: Утворювач квитків користувачів

en: Patron categories
uk: Категорії користувачів

en: Patron categories
uk: Категорії користувачів

en: Patron category
uk: Категорія користувача

en: Patron category already exists and cannot be modified!
uk: Категорія користувачів вже існує і не може бути змінена!

en: Patron category created!
uk: Категорію користувачів створено!

en: Patron category deleted successfully.
uk: Категорію користувача успішно вилучено.

en: Patron category updated successfully.
uk: Категорію користувача успішно оновлено.

en: Patron category:
uk: Категорія користувача:

en: Patron category:
uk: Категорія користувача:

en: Patron clubs
uk: Товариства читачів

en: Patron details
uk: Відомості про користувача

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: Patron details for %s
uk: Відомості про користувача: „%s“

en: Patron does not belong to any subscription routing lists.
uk: Користувач не належить до жодного списку скерування передплати.

en: Patron expires soon
uk: Термін дії читацького квитка скоро закінчується

en: Patron flags:
uk: Позначки користувача:

en: Patron guarantor
uk: Поручитель (користувач бібліотеки)

note: %1$s:  ItemsOnHold | html
en: Patron has %s hold(s). Deleting patron cancels all their holds.
uk: Користувач має %s замовлень. Вилучення користувача скасовує усі його замовлення.

note: %1$s:  debits | $Price
en: Patron has %s in fines.
uk: Користувач має нараховано %s у пеню.

note: %1$s:  ItemsOnIssues | html
en: Patron has %s item(s) checked out.
uk: У користувача є %s неповернутий(і/их) примірник(и/ів).

en: Patron has ITEMS OVERDUE
uk: Користувач має ПРОСТРОЧЕНІ ПРИМІРНИКИ

en: Patron has an indefinite restriction.
uk: Користувач має невизначене обмеження.

en: Patron has holds. They will be cancelled if the discharge is generated.
uk: Користувач має замовлення. Вони будуть скасовані, якщо створюється обхідний лист.

en: Patron has no recalls.
uk: У користувача не має вимог щодо повернення.

en: Patron has nothing checked out.
uk: Користувачу наразі нічого не видано.

en: Patron has nothing on hold.
uk: Користувач наразі нічого не замовив.

en: Patron has opted out
uk: Користувач відмовився

note: INPUT type=checkbox name=auto_renew
en: Patron has opted out of auto-renewal
uk: Користувач відмовився від автоматичного продовження

note: %1$s:  fines | $Price
en: Patron has outstanding charges of %s.
uk: Користувач має заборговані сплати в розмірі: %s.

note: INPUT type=text
en: Patron holds
uk: Замовлення користувачів

en: Patron image failed to upload
uk: Не вдалося вивантажити зображення користувача

en: Patron image(s) successfully uploaded
uk: Зображення користувача(ів) успішно вивантажено

en: Patron image(s) uploaded with some errors
uk: Зображення користувача(ів) вивантажено з деякими помилками

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Patron is RESTRICTED
uk: Користувач ЗАБЛОКОВАНИЙ

note: A
en: Patron is an adult
uk: Користувач дорослий

en: Patron is currently unrestricted.
uk: Користувач на даний час не заблокований.

en: Patron is not notified.
uk: Користувача не повідомлено.

en: Patron is restricted
uk: Користувач заблокований

en: Patron is restricted.
uk: Користувач заблокований.

en: Patron library
uk: Бібліотека користувача

en: Patron list name:
uk: Найменування списку користувачів:

en: Patron list:
uk: Список користувачів:

en: Patron lists
uk: Списки користувачів

en: Patron lists
uk: Списки користувачів

en: Patron lists &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: Списки користувачів &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

en: Patron messaging preferences
uk: Налаштування обміну повідомленнями з користувачем

note: INPUT type=text
en: Patron name
uk: Ім’я користувача

en: Patron not found
uk: Користувача не знайдено

note: SCRIPT
en: Patron not found.
uk: Користувача не знайдено.

en: Patron not found.
uk: Користувача не знайдено.

en: Patron not found:
uk: Користувача не знайдено:

en: Patron note
uk: Примітка користувача

en: Patron notes
uk: Примітки користувача

en: Patron notes:
uk: Примітки користувача:

en: Patron notification:
uk: Сповіщення користувача:

en: Patron notification:
uk: Сповіщення користувача:

note: A
en: Patron photo
uk: Світлина користувача

en: Patron records
uk: Записи користувачів

en: Patron records merged into
uk: Записи користувачів об’єднані у профіль:

en: Patron relationship problems
uk: Проблеми споріднених звʼязків користувача

en: Patron request
uk: Запити користувачів

en: Patron restrictions
uk: Обмеження користувача

en: Patron search &rsaquo; Koha
uk: Пошук користувача &rsaquo; Коха

en: Patron search:
uk: Шукати користувача:

en: Patron sort 1
uk: Поле „sort1“ користувача

en: Patron sort 2
uk: Поле „sort2“ користувача

en: Patron status
uk: Стан користувача

en: Patron was automatically switched by reading the patron card during checking out. Ensure you are working with the right patron.
uk: Відбулося автоматичне переключення за вводом номера читацького квитка під час видачі. Переконайтеся, що Ви працюєте з відповідним користувачем.

note: %1$s:  expiry | $KohaDates
en: Patron's account has been renewed until %s
uk: Для облікового запису користувача продовжено реєстрацію до %s

note: %1$s:  patron.dateexpiry | $KohaDates
en: Patron's account has been renewed until %s
uk: Для облікового запису користувача продовжено реєстрацію до %s

note: %1$s:  IF ( userdebarreddate ) %2$s:  userdebarreddate | $KohaDates %3$s:  END %4$s:  IF ( debarredcomment )
en: Patron's account is restricted %s until %s %s %s with the explanation:
uk: Обліковий запис користувача заблокований %s до %s %s %s з поясненням:

en: Patron's address in doubt
uk: Адреса користувача є під сумнівом.

en: Patron's address is in doubt
uk: Адреса користувача викликає сумнів

en: Patron's address is in doubt.
uk: Адреса користувача викликає сумнів.

en: Patron's age is incorrect for their category.
uk: Вік користувача не відповідає його категорії.

note: %1$s:  age_low | html %2$s:  age_high | html
en: Patron's age is incorrect for their category. Ages allowed are %s-%s.
uk: Некоректний вік користувача для його категорії. Дозволеним є вік %s-%s.

en: Patron's card has expired.
uk: Квиток користувача прострочений.

en: Patron's card is expired
uk: Квиток користувача прострочений

note: SCRIPT
en: Patron's card is expired (%s)
uk: Термін дії читацького квитка завершився (%s)

en: Patron's card is expired.
uk: Термін дії читацького квитка завершився.

en: Patron's card is lost
uk: Квиток користувача втрачено

en: Patron's card is lost.
uk: Квиток користувача втрачено.

note: %1$s:  Branches.GetName(patron.branchcode) | html %2$s:  patron.branchcode | html
en: Patron's home library: (%s / %s )
uk: Джерельна бібліотека користувача: („%s“ [%s])

en: Patron's record has guaranteed accounts attached.
uk: Із записом користувача з’єднані користувачі, для яких він є поручителем.

en: Patron:
uk: Користувач:

en: Patron:
uk: Користувач:

note: %1$s:  patronlistname | html
en: Patronlist with imported patrons: %s
uk: Список користувачів з імпортованими користувачами: %s

en: Patrons
uk: Користувачі

en: Patrons
uk: Користувачі

en: Patrons &rsaquo; New patron
uk: Користувачі &rsaquo; Новий користувач

en: Patrons and circulation
uk: Користувачі та обіг

en: Patrons found for:
uk: Знайдено користувачів:

en: Patrons from any library may put this item on hold.
uk: користувачі з будь-якої бібліотеки можуть поставити цю одиницю на замовлення.

en: Patrons in list
uk: Користувачів у списку

en: Patrons requesting modifications
uk: Користувачі подають зміни

en: Patrons statistics
uk: Статистика за користувачами

en: Patrons statistics
uk: Статистика за користувачами

en: Patrons tables
uk: Таблиці модуля „Користувачі“

en: Patrons to be added
uk: Користувачі, які будуть додані

en: Patrons who haven't checked out
uk: Користувачі, яким ще нічого не видавалося

en: Patrons with holds
uk: Користувачі зі замовленнями

en: Patrons with no checkouts
uk: Користувачі, яким ще нічого не видавалося

en: Patrons with no checkouts
uk: Користувачі, яким ще нічого не видавалося

en: Patrons with no checkouts &rsaquo; Reports &rsaquo; Koha
uk: Користувачі, яким ще нічого не видавалося &rsaquo; Звіти &rsaquo; Коха

en: Patrons with the most checkouts
uk: Користувачі з найбільшою кількістю видач

en: Patrons with the most checkouts
uk: Користувачі з найбільшою кількістю видач

en: Patrons with the most checkouts &rsaquo; Reports &rsaquo; Koha
uk: Користувачі з найбільшою кількістю видач &rsaquo; Звіти &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF ( searching ) %2$s:  END
en: Patrons%s &rsaquo; Search results%s &rsaquo; Koha
uk: Користувачі %s &rsaquo; Результати пошуку %s &rsaquo; Коха

en: Patrons' categories:
uk: Категорії користувачів:

en: Pattern name:
uk: Назва схеми:

en: Pay all charges
uk: Оплатити усі нарахування

en: Pay fines
uk: Оплатити штрафи

en: Payment
uk: Оплата

en: Payout amount
uk: Сплатити суму

en: Payout credits to patrons
uk: Виплата кредитів користувачам

en: Pending
uk: На розгляді

en: Pending (
uk: На розгляді (

en: Pending discharge requests
uk: Очікуючі запити на обхідні листи

en: Pending discharge requests
uk: Очікуючі запити на обхідні листи

en: Pending discharge requests &rsaquo; Patrons &rsaquo; Koha
uk: Очікуючі запити на обхідні листи &rsaquo; Користувачі &rsaquo; Коха

en: Pending holds
uk: Замовлення на розгляді

en: Pending modifications:
uk: Зміни, що очікують на розгляд:

en: Pending offline circulation actions
uk: Незавершені дії з автономного обігу

en: Pending on-site checkouts
uk: Видачі на місці

en: Pending on-site checkouts
uk: Видачі на місці

en: Pending on-site checkouts &rsaquo; Circulation &rsaquo; Koha
uk: Видачі на місці &rsaquo; Обіг &rsaquo; Коха

en: Pending orders
uk: Очікувані замовлення

en: Pending suggestions
uk: Очікуючі пропозиції

en: Perform a new search
uk: Виконати новий пошук

en: Perform anonymous refund actions
uk: Виконання анонімних дій повернення коштів

en: Perform batch deletion of items
uk: Виконання пакетного вилучення примірників

en: Perform batch deletion of records (bibliographic or authority)
uk: Виконання пакетного вилучення записів (бібліографічних або авторитетних)

en: Perform batch extend due dates
uk: Виконання пакетної зміни дат очікування

en: Perform batch modification of items
uk: Виконання пакетної зміни примірників

en: Perform batch modification of patrons
uk: Виконання пакетного редагування користувачів

en: Perform batch modification of records (biblios or authorities)
uk: Виконання пакетної зміни записів (бібліографічних чи авторитетних)

en: Perform cash register cashup action
uk: Виконання дій з касовим журналом

en: Perform inventory of your catalog
uk: Виконання інвентаризації (переобліку) Вашого каталогу

en: Perform self checkout at the OPAC. It should be used for the patron matching the AutoSelfCheckID
uk: Виконання самостійної видачі в електронному каталозі. Його слід використовувати лише для користувача з відповідним „AutoSelfCheckID“.

en: Period
uk: Проміжок часу

note: %1$s:  IF budget_period_total %2$s:  budget_period_total | $Price %3$s:  END
en: Period allocated %s%s%s
uk: Виділено за період %s%s%s

en: Period:
uk: Строк:

en: Perl @INC:
uk: Теки Perl @INC:

en: Perl interpreter:
uk: Інтерпретатор Perl:

en: Perl modules
uk: Модулі Perl

en: Perl version:
uk: Версія Perl:

en: Permanently delete checkout history older than
uk: Безповоротно вилучити історію видач, старішу ніж

en: Permanently delete these patrons
uk: Остаточно вилучити цих користувачів

note: SCRIPT
en: Ph:
uk: Тел.:

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone:
uk: Телефон:

en: Phone:
uk: Телефон:

en: Photocopy
uk: фотокопія

en: Physical address:
uk: Фізична адреса:

en: Physical details:
uk: Фіз. характеристика:

en: Physical form designators
uk: Позначення фізичної форми

note: INPUT type=submit name=pick
en: Pick
uk: Вибрати

en: Pick up location
uk: Місце отримування

en: Pickup at
uk: Де отримувати

en: Pickup at:
uk: Місце отримування:

en: Pickup library
uk: Бібліотека/підрозділ отримування

en: Pickup library is different.
uk: Інша бібліотека/підрозділ для отримування.

en: Pickup library is different.
uk: Інша бібліотека/підрозділ для отримування.

en: Pickup library:
uk: Бібліотека/підрозділ отримування:

en: Pickup location
uk: Місце отримування

en: Pickup location:
uk: Місце отримування:

en: Pie
uk: Сектор

en: Pipe (|)
uk: вертикальна риска (|)

en: Place a hold
uk: Встановлення замовлення

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' link = 1 %2$s:  IF biblio.author %3$s:  biblio.author | html %4$s:  END
en: Place a hold on %s %s by %s%s
uk: Розміщуємо замовлення на „%s“ %s / %s%s

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title-head.inc'
en: Place a hold on %s &rsaquo; Holds &rsaquo; Circulation &rsaquo; Koha
uk: Встановлення замовлення на „%s“ &rsaquo; Замовлення &rsaquo; Обіг &rsaquo; Коха

note: %1$s:  IF force_hold_level == 'item'
en: Place a hold on a specific item %s
uk: Розміщуємо замовлення на конкретний примірник %s

en: Place and modify holds for patrons
uk: Замовлення книжок для користувачів

note: %1$s:  biblio.title | html %2$s:  patron.firstname | html %3$s:  patron.surname | html %4$s:  patron.cardnumber | html
en: Place article request from %s for %s %s ( %s )
uk: Замовлення статті з біб-запису „%s“ для користувача: %s %s (%s)

en: Place hold
uk: Замовити

en: Place hold
uk: Замовити

note: SCRIPT
en: Place hold?
uk: Замовити?

en: Place holds for patrons
uk: Розміщення замовлень для користувачів

note: INPUT type=submit
en: Place request
uk: Розмістити запит

en: Placed on
uk: Розміщено

en: Places
uk: Місця

note: %1$s:  auth_cats_loo | html
en: Plan by %s
uk: Розпланувати за %s

en: Plan by item types
uk: Розпланувати за типами одиниць

en: Plan by libraries
uk: Розпланувати за бібліотеками

en: Plan by months
uk: Розпланувати за місяцями

en: Planned date
uk: Запланована дата

en: Planning
uk: Планування

en: Planning
uk: Планування

note: %1$s:  budget_period_description | html %2$s:  PROCESS planning plan=authcat
en: Planning for %s %s &rsaquo; Funds &rsaquo; Budgets &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Планування для „%s“ %s &rsaquo; &rsaquo; Кошториси &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

en: Plano Independent School, USA
uk: Незалежна школа Плано, США

en: Plant and Food Research Limited, New Zealand
uk: Plant and Food Research Limited, Нова Зеландія

en: Play media
uk: Відтворити мультимедіа

en: Play sound
uk: Відтворити звук

en: Please add a library
uk: Будь ласка, додайте бібліотеку/підрозділ

en: Please add a patron category
uk: Будь ласка, додайте категорію користувачів

note: SCRIPT
en: Please add barcodes using either the direct entry text area or the item search.
uk: Будь ласка, додайте штрих-коди, напряму ввівши їх у текстову область або з пошуку примірників.

en: Please check issues that are NOT published (irregularities)
uk: Будь-ласка, перевірте випуски, які НЕ опубліковано (нерегулярності/перебої)

note: %1$s:  ELSIF ( error.cache_expiry ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: Please check the log for further details. %s Please select a cache expiry less than 30 days. %s %s
uk: Будь ласка, перевірте реєстраційні журнали (логи), щоб дізнатися більше. %s Виберіть термін актуальності кешу менше 30 днів. %s %s

en: Please choose a cache_expiry less than 30 days
uk: Будь ласка, виберіть термін актуальності кешу меншим за 30 днів

note: SCRIPT
en: Please choose a file to upload
uk: Будь ласка, виберіть файл для вивантаження

en: Please choose a vendor.
uk: Будь ласка, виберіть постачальника.

note: SCRIPT
en: Please choose an enrollment period in months OR by date.
uk: Будь-ласка, оберіть період реєстрації в місяцях АБО за датою.

en: Please choose one or more filters to proceed.
uk: Будь ласка, виберіть один чи кілька фільтрів, щоб продовжити.

en: Please choose which record will be the reference for the merge. The record chosen as reference will be kept, and the other will be deleted.
uk: Будь ласка, виберіть, який запис буде базовим для злиття.  Запис обраний як базовий буде збережений, а інший буде вилучено.

en: Please click on one of the tabs at the left side of this form.
uk: Будь ласка, клацніть на одній з вкладок ліворуч цієї форми.

en: Please confirm checkout
uk: Будь ласка, підтвердьте видачу

en: Please contact your system administrator
uk: Зконтактуйте з Вашим системним адміністратором

en: Please correct these errors.
uk: Будь ласка, виправте ці помилки.

en: Please create the database before continuing.
uk: Будь ласка, створіть базу даних перш ніж продовжувати.

en: Please define one
uk: Будь ласка, визначте хоча б одне

en: Please edit one currency and mark it as active.
uk: Будь ласка, поредагуйте одну грошову одиницю та позначте її як активну.

en: Please enable Javascript:
uk: Будь ласка, включіть JavaScript:

en: Please enable system preference
uk: Будь ласка, увімкніть параметр системи

en: Please ensure you are uploading a valid zip file and try again.
uk: Будь ласка, переконайтеся, що Ви вивантажуєте цілісний zip-файл та повторіть спробу.

en: Please ensure you only upload GIF, JPEG, PNG, or XPM images.
uk: Будь ласка, переконайтеся, що Ви завантажуєте лише зображення у форматах GIF, JPEG, PNG чи XPM.

en: Please enter a new comment (max 35 characters)
uk: Будь ласка, введіть новий коментар (максимум 35 символів)

note: SCRIPT
en: Please enter a number of items to create.
uk: Будь ласка, введіть число примірників для створення.

en: Please enter a report name and descriptive note before sharing (minimum 20 characters)
uk: Щоб поділитися звітом, будь ласка, введіть назву звіту та опис (мінімум 20 символів)

note: SCRIPT
en: Please enter a search term.
uk: Введіть пошуковий термін.

note: SCRIPT
en: Please enter a valid URL.
uk: Будь ласка, введіть чинне URL-посилання.

note: SCRIPT
en: Please enter a valid date (ISO).
uk: Будь ласка, введіть правильну дату (ISO).

note: SCRIPT
en: Please enter a valid date.
uk: Будь ласка, введіть правильну дату.

note: SCRIPT
en: Please enter a valid email address.
uk: Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Please enter a valid number.
uk: Будь ласка, введіть правильне число.

note: SCRIPT
en: Please enter a valid phone number.
uk: Будь ласка, введіть дійсний номер телефону.

note: SCRIPT
en: Please enter a value between {0} and {1} characters long.
uk: Будь ласка, введіть значення довжиною від {0} по {1} символів.

note: SCRIPT
en: Please enter a value between {0} and {1}.
uk: Будь ласка, введіть значення між {0} та {1}.

note: SCRIPT
en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
uk: Будь ласка, введіть значення, яка дорівнює або перевищує {0}.

note: SCRIPT
en: Please enter a value less than or equal to {0}.
uk: Будь ласка, введіть значення менше або рівне {0}.

note: SCRIPT
en: Please enter at least one criterion for deletion!
uk: Будь ласка, введіть хоча б один критерій для вилучення!

note: SCRIPT
en: Please enter at least {0} characters.
uk: Будь ласка, введіть не менше щонайменше {0} символів.

note: SCRIPT
en: Please enter field tag and subfield code, separated by a comma. (For control fields: add '@' as subfield code.)
uk: Введіть ознаку поля та код підполя, розділивши їх комою (для контрольних полів: додайте символ „@“ як код підполя).

note: SCRIPT
en: Please enter no more than {0} characters.
uk: Будь ласка, введіть не більше {0} символів.

note: SCRIPT
en: Please enter only digits.
uk: Будь ласка, вводьте лише цифри.

note: SCRIPT
en: Please enter the name for the new macro:
uk: Будь ласка, виберіть назву для нової макрокоманди:

note: SCRIPT
en: Please enter the same password as above
uk: Будь ласка, введіть той самий пароль, що і вище

note: SCRIPT
en: Please enter the same value again.
uk: Будь ласка, введіть те ж значення знову.

en: Please enter your username and password
uk: Будь ласка, введіть Ваш логін та пароль

note: SCRIPT
en: Please fix this field.
uk: Будь ласка, виправте це поле.

en: Please have your system administrator check the error log for details.
uk: Будь-ласка, нехай Ваш системний адміністратор перевірить журнал реєстрації помилок для більш конкретної інформації.

en: Please log in again
uk: Будь ласка, увійдіть знову

en: Please log in instead with a regular staff account. To create a staff account, create a library, a patron category 'Staff' and add a new patron. Then give this patron permissions from 'More' in the toolbar.
uk: Будь ласка, увійдіть натомість із звичайного облікового запису персоналу бібліотеки.  Щоб створити обліковий запис персоналу бібліотеки, створіть спершу бібліотеку, категорію користувачів „персонал бібліотеки“ та додайте нового користувача. Опісля надайте цьому користувачу привілеї через меню „Більше“ на панелі інструментів.

note: SCRIPT
en: Please log in to Koha and try again. (Error: '%s')
uk: Будь ласка, увійдіть у Коха та повторіть спробу (помилка: „%s“).

en: Please note that the attached file is a MARC bibliographic records file which can be imported into personal bibliographic software like EndNote, Reference Manager or ProCite.
uk: Будь ласка, зауважте, що приєднаний файл з бібліографічними даними є в МАРК-форматі, який можна імпортувати до персонального бібліографічного програмного забезпечення на кшталт EndNote, Reference Manager чи ProCite.

note: SCRIPT
en: Please only choose one enrollment period.
uk: Будь ласка, виберіть лише один період реєстрації.

note: SCRIPT
en: Please only enter letters or numbers.
uk: Введіть лише літери або цифри.

note: SCRIPT
en: Please only enter letters.
uk: Будь ласка, введіть лише літери.

en: Please pick your language from the following list. If your language is not listed, please inform your system administrator.
uk: Будь ласка, оберіть Вашу мову з наступного списку. Якщо Ваша мова не внесена до списку, будь ласка, проінформуйте про це свого системного адміністратора.

en: Please put the 'Did you mean?' plugins in order by significance, from most significant to least significant, and check the box to enable those plugins that you want to use.
uk: Будь ласка, виставте додатки „Ви мали на увазі?“ у порядку значимості, від найбільш значущого до найменш значущого, і відзначте для включення лише ті додатки, які Ви хочете використовувати.

note: SCRIPT
en: Please refresh the page and try again.
uk: Будь ласка, оновіть сторінку та повторіть спробу.

note: %1$s:  Branches.GetName( errmsgloo.msg ) | html
en: Please return item to home library: %s
uk: Будь ласка, поверніть примірник до джерельної бібліотеки: %s

note: %1$s:  IF transfer %2$s:  Branches.GetName( transfer ) | html %3$s:  ELSE %4$s:  Branches.GetName( returnbranch ) | html %5$s:  END
en: Please return this item to %s%s%s%s%s
uk: Будь ласка, поверніть примірник у %s„%s“%s„%s“%s

en: Please review the error log for more details.
uk: Будь ласка, перегляньте протокол реєстрації помилок для більш детальнішої інформації.

note: SCRIPT
en: Please select ...
uk: Виберіть, будь ласка …

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Please select a %s.
uk: Виберіть, будь ласка %s.

note: SCRIPT
en: Please select a manager to assign to the selected suggestions
uk: Виберіть відповідального для призначення вибраних пропозицій

note: SCRIPT
en: Please select a modification template.
uk: Будь ласка, виберіть шаблон перебудови.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Please select at least one batch to export.
uk: Будь ласка, виберіть принаймні одну партію на експорт.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Please select at least one card to export.
uk: Будь ласка, виберіть принаймні один квиток для експорту.

note: SCRIPT
en: Please select at least one issue.
uk: Будь ласка, виберіть принаймні один випуск.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Please select at least one item to export.
uk: Будь ласка, виберіть принаймні один елемент для експорту.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Please select at least one item.
uk: Будь ласка, виберіть принаймні один елемент.

note: SCRIPT
en: Please select at least one label to delete.
uk: Будь ласка, виберіть принаймні одну етикетку для вилучення.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Please select at least one label to export.
uk: Будь ласка, виберіть принаймні одну етикетку для експорту.

note: SCRIPT
en: Please select at least one suggestion
uk: Будь ласка, виберіть принаймні одну пропозицію

note: SCRIPT
en: Please select content to delete.
uk: Будь-ласка, виберіть вміст, який потрібно вилучити.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Please select only one %s to %s.
uk: Виберіть лише щось одне від %s до %s.

en: Please specify an active currency.
uk: Будь ласка, зазначте активну грошову одиницю

note: %1$s:  Branches.GetName( collectionBranch ) | html
en: Please transfer item to: %s
uk: Будь ласка, перемістіть цей примірник у бібліотеку/підрозділ „%s“

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Please upload a file first.
uk: Будь ласка, вивантажте спочатку файл.

en: Please verify that it exists.
uk: Будь ласка, переконайтеся, що він існує.

en: Please verify that the Apache user can write to the plugins directory.
uk: Переконайтеся, що користувач Apache має привілей запису до теки додатків.

en: Please verify that you are using either a single quote or a tab.
uk: Будь ласка, переконайтеся, що Ви використовуєте або одинарні лапки або символи табуляції.

en: Please verify the integrity of the ZIP file and retry.
uk: Будь ласка, перевірте цілісність zip-файлу та повторіть.

en: Please verify the integrity of the zip file and retry.
uk: Будь ласка, перевірте цілісність zip-файлу та повторіть.

en: Plugin version
uk: Версія додатку

en: Plugin:
uk: додаток:

en: Plugin:
uk: Додаток:

en: Plugins
uk: Додатки

en: Plugins
uk: Додатки

en: Plugins &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: Додатки &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

en: Plugins disabled
uk: Додатки вимкнено

en: Plugins disabled!
uk: Додатки вимкнено!

note: SCRIPT
en: Plugins installed ({0}):
uk: Встановлено додатки ({0}):

en: Point of sale
uk: Торговий пункт

en: Point of sale
uk: Торговий пункт

en: Point of sale tables
uk: Таблиці модуля „Торговий пункт“

note: %1$s:  codes_loo.limit_phrase | html %2$s:  codes_loo.code | html
en: Policy for %s: %s
uk: Правило для %s — „%s“

en: Polski (Polish)
uk: Polski (польська мова)

en: Popularity
uk: Популярність

en: Popularity (least to most)
uk: Популярність (від меншої до більшої)

en: Popularity (most to least)
uk: Популярність (від більшої до меншої)

en: Populates a dropdown list of custom payment types when paying fines
uk: Перелік типів платежів при сплаті пені

en: Port
uk: Порт

en: Port:
uk: Порт:

en: Portugu&ecirc;s (Portuguese)
uk: Portugu&ecirc;s (португальська мова)

en: Position
uk: Позиція

en: Position:
uk: Посада:

note: SCRIPT
en: Possible record corruption
uk: Можливе пошкодження запису

en: PostScript points
uk: Точки PostScript, 0.352(7) мм

en: Postal address:
uk: Поштова адреса:

note: %1$s:  koha_new.published_on | $KohaDates %2$s:  IF( show_author && koha_new.author )
en: Posted on %s%s by
uk: Оприлюднено %s %s –

note: SCRIPT
en: Poster
uk: постер

en: Pound (#) separated text (.csv)
uk: Текст, розділений дієзами „#“ (*.csv)

en: Pre-adolescent
uk: середній шкільний

en: Precedence
uk: Пріоритет

en: Predefined notes:
uk: Попередньо визначені записки:

en: Prediction pattern
uk: Схема прогнозування

en: Preference
uk: Параметр

en: Preferences
uk: Параметри

en: Preferences and parameters
uk: Налаштування та параметри

en: Preferred language for notices:
uk: Бажана мова для сповіщень:

en: Preferred materials:
uk: Бажані матеріали:

en: Preschool
uk: дошкільний вік

en: Preselected
uk: Заздалегідь вибраний

en: Preselected:
uk: Заздалегідь вибраний:

en: Preset
uk: Попереднє встановлення

note: SCRIPT
en: Prev
uk: Попереднє

en: Preview
uk: Перегляд

note: A
en: Preview MARC
uk: Перегляд МАРК

en: Preview SQL
uk: Перегляд SQL

en: Preview content
uk: Попередній перегляд вмісту

note: %1$s:  c.title | html
en: Preview of: "%s"
uk: Попередній перегляд новини: „%s“

en: Preview routing list for
uk: Огляд списку скерування для

en: Previous
uk: Попереднє

note: BUTTON
en: Previous alerts
uk: Попереднє попередження

en: Previous borrower:
uk: Поперед. позичальник:

en: Previous checkouts
uk: Попередні видачі

note: INPUT type=button name=changepage_prev
en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Previous sessions
uk: Попередні сеанси

en: Price
uk: Ціна

en: Price:
uk: Ціна:

en: Primary
uk: молодший шкільний

en: Primary acquisitions contact
uk: Основний контакт щодо придбання

en: Primary acquisitions contact:
uk: Основний контакт щодо придбання:

en: Primary email
uk: Ел.пошта (основна)

en: Primary email:
uk: Ел.пошта (основна):

en: Primary phone
uk: Основний телефон

en: Primary phone:
uk: Основний телефон:

en: Primary phone:
uk: Основний телефон:

en: Primary serials contact
uk: Основний контакт щодо серіальних видань:

en: Primary serials contact:
uk: Основний контакт щодо серіальних видань:

en: Print
uk: Друк

en: Print
uk: Друк

en: Print barcode range
uk: Друк діапазону штрих-кодів

en: Print barcode range
uk: Друк діапазону штрих-кодів

en: Print card number as barcode:
uk: Друкувати номер читацького квитка у вигляді штрих-коду:

en: Print checkin slip
uk: Роздрукувати квитанцію повернення

en: Print label
uk: Роздрукувати етикетку

en: Print list
uk: Видрукувати список

en: Print overdues
uk: Роздрукувати прострочення

en: Print patron cards
uk: Друк карток користувачів

en: Print quick slip
uk: Друк квитанції за сьогодні

en: Print range
uk: Роздрукувати діапазон

en: Print slip
uk: Друк квитанції

en: Print slip
uk: Друк квитанції

note: A
en: Print slip and clear screen
uk: Друк квитанції та очищення екрану

en: Print summary
uk: Роздрукувати зведення

en: Print this label
uk: Надрукувати цю наклейку

en: Print type
uk: Тип друку

note: SCRIPT
en: Print...
uk: Друк…

en: Printer name
uk: Найменування друкарки

en: Printer name:
uk: Найменування друкарки:

en: Printer profile
uk: Профіль друкарки

en: Printer profiles
uk: Профілі друкарок

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Private
uk: Приватний

note: OPTGROUP
en: Private lists
uk: Приватні списки

note: OPTGROUP
en: Private lists shared with me
uk: Приватні списки, якими поділилися зі мною

en: Problem page
uk: Проблемна сторінка

en: Problem sending the cart...
uk: Проблема з висиланням кошика…

en: Problem sending the list...
uk: Проблема з висиланням списку…

en: Problems
uk: Проблеми

en: Problems found
uk: Виявлені проблеми

en: Process images
uk: Обробити зображення

en: Process request
uk: Взяти замовлення в обробку

en: Processing
uk: Опрацювання триває

en: Processing
uk: Опрацювання триває

en: Processing (
uk: В обробці (

en: Processing authority records
uk: Опрацювання авторитетних записів

en: Processing bibliographic records
uk: Опрацювання бібліографічних записів

en: Processing fee (when lost)
uk: Плата за обробку (при втраті)

en: Processing fee (when lost):
uk: Плата за обробку (при втраті):

en: Processing...
uk: Опрацювання триває…

en: Prof.
uk: Член колективу

en: Professional
uk: Член колективу

en: Profile
uk: профіль

en: Profile ID
uk: Ід. профілю

en: Profile ID:
uk: Ід. профілю:

en: Profile description:
uk: Опис профілю:

note: SCRIPT
en: Profile must have a name
uk: Профіль має мати назву

en: Profile name:
uk: Назва профілю:

note: SCRIPT
en: Profile saved
uk: Профіль збережено

en: Profile settings
uk: Налаштування профілю

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: Profile unassigned %s
uk: Профіль не призначений %s

en: Profile:
uk: Профіль:

en: Profiles
uk: Профілі

en: Programmed texts
uk: програмовані тексти

en: Progress
uk: Поступ

en: Progress:
uk: Поступ:

en: Pronouns
uk: Займенники

en: Prosentient Systems, Australia
uk: Prosentient Systems, Австралія

en: Protect
uk: Захистити

en: Protect from deletion
uk: Захистити від витирання

en: Protocol:
uk: Протокол:

en: Provider's main configuration.
uk: Основна конфігурація постачальника

en: Pseudonymization must only be turned on if the 'bcrypt_settings' configuration entry exists and is correctly filled in the Koha configuration file.
uk: Псевдонімізацію слід увімкнути, лише якщо запис "bcrypt_settings" існує і правильно заповнений у файлі конфігурації Коха.

en: Public
uk: Спільний

en: Public enrollment
uk: Публічне зарахування

en: Public lists
uk: Загальні списки

en: Public lists
uk: Загальні списки

note: SCRIPT
en: Public lists:
uk: Загальні списки:

en: Public note
uk: Примітка

en: Public note:
uk: Примітка:

en: Public note:
uk: Примітка:

en: Public notes
uk: Примітки

en: Public:
uk: Загально&shy;доступ&shy;но:

en: Publication date
uk: Дата публікації

en: Publication date (yyyy-yyyy)
uk: Дата публікації (рррр-рррр)

en: Publication date:
uk: Дата публікації:

en: Publication date:
uk: Дата публікації:

en: Publication details:
uk: Публікація:

en: Publication place:
uk: Місце публікації:

en: Publication year
uk: Рік публікації

en: Publication year:
uk: Рік публікації:

en: Publication year:
uk: Рік публікації:

note: %1$s:  publicationyear | html
en: Publication year: %s
uk: Рік публікації: %s

en: Publication/Copyright date: newest to oldest
uk: Дата публікації / авторського права: від новітніх до найстаріших

en: Publication/Copyright date: oldest to newest
uk: Дата публікації / авторського права: від найстаріших до новітніх

note: SCRIPT
en: Published
uk: Опубліковано

note: %1$s:  s.publishercode | html
en: Published by %s
uk: Опубліковано: %s

en: Published by:
uk: Опубліковано:

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.publishercode | $raw %2$s:  IF ( BIBLIO_RESULT.publicationyear ) %3$s:  BIBLIO_RESULT.publicationyear | $raw %4$s:  END %5$s:  IF ( BIBLIO_RESULT.pages ) %6$s:  BIBLIO_RESULT.pages | $raw %7$s:  END %8$s:  IF BIBLIO_RESULT.item('size') %9$s:  BIBLIO_RES
en: Published by: %s %s in %s %s %s , %s %s %s , %s %s
uk: Опубліковано: %s %s у %s %s %s, %s %s %s, %s %s

en: Published date
uk: Дата публікації

en: Published date (text)
uk: Дата публікації (текст)

en: Published on
uk: Опубліковано:

en: Published on (text)
uk: Опубліковано (текст)

en: Publisher
uk: Видавництво

en: Publisher location
uk: Місце видання

en: Publisher number:
uk: Видавничий номер:

en: Publisher:
uk: Видавництво:

en: Publisher:
uk: Видавництво:

note: For the first occurrence, %1$s:  publisher | html
en: Publisher: %s
uk: Видавництво: %s

note: %1$s:  order.publishercode | html %2$s: - IF    ( order.publicationyear > 0) - %3$s:  order.publicationyear | html %4$s: - ELSIF ( order.copyrightdate   > 0) - %5$s:  order.copyrightdate | html %6$s:  END %7$s:  END %8$s:  IF ( order.suggestionid )
en: Publisher: %s %s, %s %s %s %s %s %s
uk: Видавництво: %s %s, %s %s %s %s %s %s

en: Pull this many items
uk: Кількість необхідних примірників

en: Purchase suggestions
uk: Пропозиції на придбання

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: Purchase suggestions for %s
uk: Пропозиція на придбання від користувача: %s

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' no_html = 1
en: Purchase suggestions for %s &rsaquo; Patrons &rsaquo; Koha
uk: Пропозиція на придбання від користувача: %s &rsaquo; Користувачі &rsaquo; Коха

en: QR Code module size:
uk: Розмір модуля QR-коду:

en: Qty.
uk: К-сть

en: Qualifier
uk: Визначник

en: Qualifier:
uk: Визначник:

en: Qualifier:
uk: Визначник:

en: Quality assurance manager
uk: Відповідальний із забезпечення якості

en: Quality assurance manager:
uk: Відповідальний із забезпечення якості:

en: Quality assurance team
uk: Команда з контролю якості

en: Quality assurance team:
uk: Команда з контролю якості:

en: Quantity
uk: Кількість

en: Quantity ordered:
uk: Кількість замовлення:

en: Quantity received:
uk: Отримана кількість:

en: Quantity:
uk: Кількість:

en: Queued
uk: У черзі з

en: Queued:
uk: У черзі з:

en: Quick add
uk: Швидке додавання

en: Quick add new patron
uk: Швидко додати нового користувача

en: Quick spine label creator
uk: Швидкий утворювач етикетки на корінець

en: Quick spine label creator
uk: Швидкий утворювач етикетки на корінець

note: SCRIPT
en: Quote
uk: Цитата

en: Quote editor
uk: Редактор цитат

en: Quote editor
uk: Редактор цитат

en: Quote editor &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: Редактор цитат &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

en: Quote of the day
uk: Цитата дня

en: Quote uploader
uk: Вивантажувач цитат

en: RRP
uk: Роздрібна ціна

en: RRP tax exc.
uk: Роздрібна ціна без урахування ПДВ

en: RRP tax inc.
uk: Роздрібна ціна включаючи ПДВ

en: RT
uk: ПТ

en: Rachel Hamilton-Williams (Kaitiaki from 2004 to present)
uk: Рейчел Гамільтон-Вільямс {Rachel Hamilton-Williams} (Каітіакі {Kaitiaki, на маорі — піклувальник}, з 2004 по теперішній час)

en: Rank
uk: Ранґ

en: Rank/Biblioitemnumbers
uk: Ранґ/НомериБіблОд

en: Rank:
uk: Ранґ:

en: Rate
uk: Курс

en: Rate:
uk: Курс:

en: Raw (any):
uk: Будь-яке доступне поле:

en: Reason
uk: Причина

en: Reason for suggestion:
uk: Причина пропозиції:

en: Reason for transfer
uk: Причина переміщення

en: Reason:
uk: Причина:

en: Reasons why a hold might have been cancelled
uk: Причини, чому замовлення може бути скасовано

en: Reasons why a title is not for loan
uk: Перелік станів для опису, чому примірник не для випозичання

en: Reasons why an article request might have been cancelled
uk: Причини, чому замовлення статті може бути скасовано

en: Reasons why an order might have been cancelled
uk: Причини, чому замовлення може бути скасовано

en: Recalls
uk: Вимоги щодо повернення

note: For the first occurrence, %1$s:  Biblio.RecallsCount( SEARCH_RESULT.biblionumber ) | html
en: Recalls (%s)
uk: Вимоги щодо повернення (%s)

en: Recalls allowed (total)
uk: Дозволено вимог щодо повернення (усього)

en: Recalls history
uk: Історія вимог щодо повернення

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Receive
uk: Отримання

en: Receive a new shipment
uk: Отримання нової посилки

en: Receive an order
uk: Отримання замовлення на надходження

en: Receive date
uk: Дата отримання

note: %1$s:  name | html %2$s:  IF ( invoice ) %3$s:  invoice | html %4$s:  END %5$s:  order.ordernumber | html
en: Receive items from : %s %s[%s] %s (order #%s)
uk: Отримуємо примірники від постачальника „%s“ %s[%s] %s (замовлення № %s)

en: Receive orders and manage shipments
uk: Отримання замовлень та керування посилками

en: Receive shipment from vendor
uk: Отримуємо посилку від постачальника:

en: Receive shipments
uk: Отримання посилок

en: Receive?
uk: Отримати?

en: Received
uk: Отримано

en: Received issues
uk: Отримані випуски

en: Received items
uk: Отримано примірників

en: Received on
uk: Отримано

en: Receives orders
uk: Приймає замовлення

en: Receives overdue notices:
uk: Отримує повідомлення про прострочення:

note: INPUT type=submit
en: Recheck dependencies
uk: Перевірити ще раз залежності

en: Recipients:
uk: Отримувачі:

en: Record
uk: Запис

en: Record URL
uk: URL запису

en: Record deleted
uk: Запис вилучено

en: Record matching failed -- unable to retrieve selected matching rule.
uk: Розглянути відповідність не вдалося — не в змозі отримати правило відповідності.

en: Record matching rule:
uk: Правило відповідності записів:

en: Record matching rules
uk: Правила відповідності записів

en: Record matching rules
uk: Правила відповідності записів

note: SCRIPT
en: Record not marked as UTF-8, may be corrupted
uk: Запис, що не позначений як UTF-8, може бути пошкоджений

en: Record only
uk: лише бібзапис

en: Record overlay rules
uk: Правила накладання записів

note: SCRIPT
en: Record saved
uk: Запис збережений

note: SCRIPT
en: Record structure invalid, cannot save
uk: Структура запису некоректна, не в змозі зберегти

en: Record title
uk: Назва запису

en: Record type
uk: Тип запису

en: Record type:
uk: Тип запису:

en: Record type:
uk: Тип запису:

en: Record-level item type
uk: Тип одиниці (рівень запису)

en: Record-level itemtype
uk: Тип одиниці (рівень запису)

en: Record:
uk: Запис:

en: Records are not indexed in Elasticsearch
uk: Записи не індексуються в Elasticsearch

en: Records found in the catalog
uk: Записи, знайдені в каталозі

en: Records found in the reservoir
uk: Записи знайдені у сховищі

en: Red cells signify no transfer allowed.
uk: Червоні комірки означають, що переміщення заборонене.

en: Redefine shortcuts
uk: Перевизначення клавіатурних скорочень

en: Referral:
uk: Рекомендація:

en: Refine results
uk: Уточнення результатів

en: Refine results:
uk: Уточнення результатів:

en: Refine your search
uk: Уточніть Ваш пошук

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refund lost item charge
uk: Плата за відшкодування втраченого примірника

en: Refund lost item charge (only if unpaid)
uk: Плата за відшкодування втраченого примірника (лише в разі несплати)

en: Refund lost item charge and charge new overdue fine
uk: Плата за відшкодування втраченого примірника та стягнення нового штрафу за прострочення

en: Refund lost item charge and restore overdue fine
uk: Плата за відшкодування втраченого примірника та відновлення штрафу за прострочення

en: Refund lost item processing charge
uk: Плата за обробку відшкодування втраченого примірника

en: Refund lost item processing charge (only if unpaid)
uk: Плата за обробку відшкодування втраченого примірника (лише в разі несплати)

en: Refund lost item processing fee
uk: Плата за обробку відшкодування втраченого примірника

en: Refund lost item replacement fee
uk: Відшкодування вартості заміни втраченого примірника

en: Refund payments to patrons
uk: Повернення платежів користувачам

en: RegEx
uk: регулярний вираз

note: %1$s:  updated.old_register or "?" | html %2$s:  Registers.session_register_name or "?" | html
en: Register: %s &rArr; %s
uk: Реєстрація: %s &rArr; %s

en: Registration date
uk: Дата реєстрації

en: Registration date:
uk: Дата реєстрації:

en: Registration date:
uk: Дата реєстрації:

note: %1$s:  patron.dateenrolled | $KohaDates
en: Registration date: %s
uk: Дата реєстрації: %s

en: Regula Sebastiao
uk: Регулій Себастіо {Regula Sebastiao}

en: Regular expression:
uk: Регулярний вираз:

en: Regular print
uk: звичайний друк

en: Reject
uk: Відхилити

en: Rejected
uk: Відхилено

note: ABBR
en: Related Term
uk: Пов’язаний термін

en: Relationship information
uk: Відомості про взаємозв’язок

en: Relationship:
uk: Взаємовідношення:

en: Relationship:
uk: Взаємо&shy;відношення:

en: Release maintainer
uk: Координатор випуску

en: Release maintainer assistant
uk: Помічник координатора випуску

en: Release maintainer mentor
uk: Наставник координатора випуску

en: Release maintainer:
uk: Координатор випуску:

en: Release maintainers:
uk: Координатори випуску:

en: Release manager
uk: Відповідальний за випуск

en: Release manager assistant
uk: Помічник відповідального за випуск

en: Release manager assistant:
uk: Помічник відповідального за випуск:

en: Release manager assistants:
uk: Помічники відповідального за випуск:

en: Release manager mentor
uk: Наставник відповідального за випуск

en: Release manager:
uk: Відповідальний за випуск:

en: Relevance
uk: Ранжування

en: Religious organization
uk: Релігійна організація

en: Remaining circulation permissions
uk: Решту привілеїв щодо обігу

en: Remaining permissions for managing fines and fees
uk: Решту привілеїв на керування штрафами та сплатами

en: Remaining system parameters permissions
uk: Решту привілеїв щодо системних налаштувань

en: Remember for session:
uk: Запам’ятати на сеанс:

en: Remember memcached needs to be started before Plack.
uk: Пам’ятайте, що memcached потрібно запустити перед Plack.

en: Remember return date for next check in
uk: запам’ятати очікувану дату повернення для наступного повернення

en: Reminder date
uk: Дата нагадування

en: Reminder:
uk: Нагадування:

en: Reminder: this action will delete all selected authorities!
uk: Нагадування: ця дія вилучить усі вибрані авторитетні джерела!

en: Reminder: this action will delete all selected bibliographic records, attached subscriptions, existing holds, and attached items!
uk: Нагадування: ця дія вилучить усі вибрані бібліографічні записи, приєднані передплати, наявні замовлення та приєднані примірники!

en: Reminder: this action will modify all selected authorities!
uk: Нагадування: ця дія змінить усі вибрані авторитетні джерела!

en: Reminder: this action will modify all selected biblios!
uk: Нагадування: ця дія змінить усі вибрані бібліографічні записи!

en: Reminder: this action will modify all selected checkouts!
uk: Нагадування: ця дія змінить усі вибрані видачі!

en: Remote host
uk: Віддалений хост

en: Remote host:
uk: Віддалений хост:

en: Remote image
uk: віддалене зображення

en: Remote image:
uk: Віддалене зображення:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove
uk: вилучити

en: Remove condition
uk: Вилучити умову

en: Remove course reserves
uk: Вилучення резервування курсів

en: Remove duplicates
uk: Вилучити дублікати

note: A
en: Remove facet %s
uk: Вилучити грань %s

en: Remove from cart
uk: Вилучити з кошика

en: Remove from group
uk: Вилучити з групи

en: Remove from rota
uk: Вилучити з ротації

en: Remove items not owned by selected libraries:
uk: Вилучити примірники, які не належать вибраним бібліотекам:

en: Remove library from group
uk: Видалити бібліотеку з групи

en: Remove owner
uk: Вилучення власника

en: Remove profile
uk: Вилучити профіль

en: Remove rule?
uk: Вилучити правило?

en: Remove selected
uk: Вилучити обрані

en: Remove selected items
uk: Вилучити вибрані одиниці

en: Remove selected patrons
uk: Вилучити обраних користувачів

en: Remove this match point
uk: Вилучити цю точку відповідності

en: Remove this rule
uk: Вилучити це правило

en: Remove:
uk: Вилучити:

en: Remove?
uk: Вилучити?

en: Removed
uk: Вилучено

en: Renew
uk: Продовження

en: Renew
uk: Продовження

en: Renew a subscription
uk: Оновлення передплати

en: Renew all
uk: Продовжити усі

en: Renew or check in selected items
uk: Продовжити чи повернути позначені примірники

en: Renew patron
uk: Перереєструвати користувача

note: A
en: Renew selected subscriptions
uk: Поновити обрані підписки

en: Renew this subscription
uk: Поновити цю підписку

en: Renewal
uk: Продовження

en: Renewal date:
uk: Дата перереєстрації:

en: Renewal date:
uk: Дата перереєстрації:

en: Renewal due date:
uk: Подовження дати очікування:

en: Renewal period
uk: Інтервал продовження

en: Renewal priorities of agreements (e-resource management module)
uk: Пріоритети поновлення угод (модуль керування електронними ресурсами)

en: Renewals allowed (count)
uk: Продовження (дозволена кількість)

en: Renewals allowed:
uk: Продовження (дозволена кількість):

en: Renewals period:
uk: Інтервал продовження:

en: Renewed
uk: Продовжено

en: Renewed
uk: Продовжено

en: Rental charge
uk: Плата за прокат

note: %1$s:  RENTALCHARGE | $Price
en: Rental charge for this item: %s
uk: Плата за прокат для цього примірника: %s

en: Rental charge:
uk: Плата за прокат:

en: Rental charge:
uk: Плата за прокат:

en: Rental discount (%%)
uk: Знижка на ціну напрокат (%%)

note: INPUT type=submit
en: Reopen
uk: Знову відкрити

en: Reopen an acquisitions basket
uk: Перевідкриття кошика замовлень

en: Reopen closed invoices
uk: Повторне відкриття закритих рахунків-фактур

en: Reopen it
uk: Знову відкрити його

en: Reopen:
uk: Перевідкрити:

en: Rep.price
uk: Ціна заміни

en: Repeatable
uk: повторюване

en: Repeatable:
uk: Повторюва&shy;ність:

en: Replace all patron attributes
uk:  замінити усі атрибути користувача

note: %1$s:  END
en: Replace existing covers %s
uk: замінити існуючі обкладинки %s

en: Replace only included patron attributes
uk:  замінити лише наявні атрибути користувача

en: Replace patron passwords with those in the file (blank passwords will be ignored)
uk: замінювати паролі користувачів на ті, що містяться у файлі (пусті паролі ігноруватимуться)

en: Replace record via Z39.50/SRU
uk: Замінити запис знайденим через Z39.50/SRU

en: Replace record via Z39.50/SRU search
uk: Замінити запис знайденим через Z39.50/SRU

note: SCRIPT
en: Replace the current record's contents
uk: Замінити вміст поточних записів

en: Replacement cost:
uk: Ціна для заміни:

en: Replacement price
uk: Ціна для заміни

en: Replacement price:
uk: Ціна для заміни:

en: Reply-To:
uk: Ел. пошта для відповідей:

en: Report
uk: Звіт

en: Report ID:
uk: Звіт №:

en: Report SQL:
uk: SQL-код звіту:

en: Report group:
uk: Група звітів:

en: Report is public:
uk: За&shy;галь&shy;но&shy;дос&shy;туп&shy;ність зві&shy;ту:

en: Report mistake
uk: Повідомити про помилку

en: Report name
uk: Назва звіту

en: Report name:
uk: Назва звіту:

en: Report name:
uk: Назва звіту:

en: Report plugins
uk: Додатки звітування

en: Report subgroup:
uk: Підгрупа звітів:

en: Report:
uk: Звіт:

note: %1$s:  todaysdate | $KohaDates
en: Reported on %s
uk: Звіт на %s

en: Reports
uk: Звіти

en: Reports
uk: Звіти

en: Reports &rsaquo; Koha
uk: Звіти &rsaquo; Коха

en: Reports Dictionary
uk: Словник звітів

en: Reports dictionary
uk: Словник звітів

note: %1$s:  IF branch %2$s:  Branches.GetName( branch ) | html %3$s:  END
en: Reports on item types %s held at %s%s
uk: Звіт за типами одиниць %s для підрозділу = „%s“%s

en: Reports tables
uk: Таблиці модуля „Звіти“

note: For the first occurrence, %1$s:  ill.illrequest_id | html
en: Request %s
uk: Запит %s

en: Request ID
uk: Ідентифікатор запиту

en: Request article
uk: Замовити статтю

en: Request article &rsaquo; Circulation &rsaquo; Koha
uk: Замовлення статті &rsaquo; Обіг &rsaquo; Коха

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' link = 1
en: Request article from %s
uk: Замовлення статті з біб-запису: %s

en: Request specific item type:
uk: Запит певного типу примірника:

en: Request type:
uk: Тип запиту:

en: Requested
uk: Запитано

en: Requested article
uk: Замовлена стаття

en: Require strong password:
uk: Вимагати надійний пароль:

en: Require valid email address:
uk: Потрібна дійсна адреса електронної пошти:

en: Require.js JS module system
uk: Модульна система Require.js JS

en: Required
uk: обов’язкове

en: Required fields cannot be cleared
uk: Обов’язкові поля не можна вилучити

en: Required fields:
uk: Обов’язкові поля:

en: Required for staff login.
uk: Потрібно для входу працівників бібліотеки.

en: Required match checks
uk: Необхідні правила відповідності

note: TH
en: Required module missing
uk: Відсутній обов’язковий модуль

en: Required modules must be installed at the correct version before you may continue.
uk: Обов’язкові модулі повинні бути встановлені відповідної версії, перш ніж Ви зможете продовжити.

en: Required modules must be installed before you may continue.
uk: Обов’язкові модулі повинні бути встановлені, перш ніж Ви зможете продовжити.

en: Research
uk: Науково-дослідницька

en: Resend
uk: Надіслати повторно

en: Reserve cancelled
uk: Замовлення скасовано

en: Reserve found
uk: Знайдено замовлення

en: Reserves
uk: Резервування

en: Reset
uk: Відхилити

en: Reset filter
uk: Зняти фільтрування

en: Reset mappings
uk: Скидання зіставлення

en: Resolution
uk: Роздільна здатність

en: Resolve
uk: Вирішити

en: Resolve return claim
uk: Розвʼязати вимогу про повернення

en: Responses enabled:
uk: Відповіді увімкнені:

en: Restrict
uk: Заблокувати

en: Restrict access to:
uk: Обмежити доступ до:

en: Restricted
uk: Заблоковано

en: Restricted status of an item
uk: Статус обмеження доступу до примірника

en: Restricted:
uk: Заблоковано:

en: Restriction comment
uk: Коментар для обмеження

en: Restriction expiration
uk: Термін дії обмеження

en: Restriction overridden temporarily
uk: Обмеження тимчасово проігноровані

en: Restriction overridden temporarily.
uk: Обмеження тимчасово проігноровані.

en: Restriction reason
uk: Причина обмеження

note: For the first occurrence, %1$s:  patron.restrictions.count || 0 | html
en: Restrictions (%s)
uk: Обмеження (%s)

en: Result
uk: Результат

en: Results
uk: Результати пошуку

en: Results
uk: Результати пошуку

note: %1$s:  from | html %2$s:  to | html %3$s:  IF ( total ) %4$s:  total | html %5$s:  END
en: Results %s through %s %s of %s%s
uk: Результати пошуку з %s до %s %s зі %s%s

note: %1$s:  from | html %2$s:  to | html %3$s:  total | html
en: Results %s to %s of %s
uk: Результати пошуку з %s до %s зі %s

note: %1$s:  from | html %2$s:  to | html %3$s:  total | html
en: Results %s to %s of %s
uk: Результати пошуку з %s до %s зі %s

note: SCRIPT
en: Results from Mana Knowledge Base
uk: Результати з бази знань Mana

en: Results per page :
uk: Результатів на сторінку:

note: %1$s:  results_per_page | html
en: Results per page: %s
uk: Результатів на сторінку: %s

en: Resume
uk: Відновити

note: INPUT type=submit
en: Resume all suspended holds
uk: Відновити усі призупинені замовлення

en: Retail price:
uk: Роздрібна ціна:

en: Return
uk: Повернення

en: Return claims
uk: Вимоги щодо повернення

note: OPTION
en: Return claims must be processed from the patron details page
uk: Вимоги на повернення повинні оброблятися на сторінці відомостей про користувача

en: Return claims:
uk: Вимоги щодо повернення:

en: Return date
uk: Дата повернення

en: Return policy
uk: Правило повернення

en: Return to batch item deletion
uk: Повернутися до пакетного вилучення примірників

en: Return to batch item modification
uk: Повернутися до пакетної зміни примірників

en: Return to circulation and fine rules
uk: Повернутися до правил обігу та нарахування пені

en: Return to patron detail
uk: Повернутися до даних користувача

en: Return to previous page
uk: Перейти до попередньої сторінки

en: Return to rota
uk: Повернути у ротацію

en: Return to rotas
uk: Повернутися до ротацій

en: Return to search
uk: Повернутися до пошуку

en: Return to the job list
uk: Повернутися до переліку завдань

en: Return to the record
uk: Повернутися до запису

en: Return to tools
uk: Назад до інструментів

en: Return to where you were
uk: Повернутися туди, де Ви були

en: Return-Path:
uk: Ел. пошта для відхилених листів:

en: Returns
uk: Повернення

en: Revert waiting status
uk: Повернути стан очікування

en: Review pending modifications
uk: переглянути очікуючі зміни

en: Reviewer
uk: Рецензент

en: Reviews
uk: рецензії

en: Right
uk: Справа

en: Rijksmuseum, Amsterdam, The Netherlands
uk: Rijksmuseum, Амстердам, Нідерланди

en: Road types to be used in patron addresses
uk: Типи доріг, які будуть використовуватися в адресах користувачів

en: Rolling Hills Consolidated Libraries, USA
uk: Об'єднані бібліотеки Роллінг Хіллз, США

note: SCRIPT
en: Rollover at:
uk: Перекидання на:

en: Rollover:
uk: Перекидання:

en: Rom&acirc;n&#259; (Romanian)
uk: Rom&acirc;n&#259; (румунська мова)

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Root directory for uploads not defined
uk: Коренева тека для вивантажень не означена

en: Rosalie was the Head Librarian at Horowhenua Library Trust when Koha was started and without her Koha would not exist. She was an inspiring leader and innovator and took the risk of her career entrusting Chris, Joanne, Rachel and Simon to deliver the original project that became the international sensation we all know and love.
uk: Розалі була головним бібліотекарем Бібліотечного фонду Горовенуа, коли був започаткована АБІС Коха, і без неї Коха не існувала б. Вона була надихаючим лідером і новатором і ризикнула своєю карʼєрою, довіривши Крісу, Джоанні, Рейчел і Саймону реалізувати оригінальний проект, який став міжнародною сенсацією, яку ми всі знаємо і любимо.

en: Rota
uk: Ротація

note: TEXTAREA name=description
en: Rota description
uk: Опис ротації

note: INPUT type=text name=title
en: Rota name
uk: Назва ротації

en: Rota status
uk: Статус ротації

en: Rotating collections
uk: Почергово переміщувані зібрання

en: Round Rock Public Library, USA
uk: Публічна бібліотека Роунд Рок, США

en: Routing
uk: Маршрутизація

en: Routing
uk: Маршрутизація

en: Routing list
uk: Список скерування

en: Routing lists
uk: Списки скерування

en: Row
uk: Рядок

en: Rule
uk: Правило

en: Rule
uk: Правило

en: Rule operator
uk: Оператор правила

en: Rules
uk: Правила

en: Rules for automatic item modifications by age
uk: Правила автоматичної перебудови примірника за віком

note: %1$s:  IF ( branch ) %2$s:  Branches.GetName( branch ) | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Rules for overdue actions: %s%s%s default library %s
uk: Правила для дій на прострочення: %s%s%s бібліотека/підрозділ за умовчанням %s

en: Run
uk: Виконати

en: Run
uk: Виконання

note: BUTTON
en: Run and edit macros
uk: Запуск та редагування макрокоманд

en: Run macro
uk: Запуск макрокоманди

en: Run report
uk: Виконати звіт

en: Run report
uk: Виконати звіт

en: Run reports
uk: Виконання звітів

note: INPUT type=submit
en: Run the report
uk: Виконати звіт

en: Run tool
uk: Запустити інструментарій

en: Running
uk: Працює

en: Runtime parameter options
uk: Опції параметру часу виконання

en: SAN-Ouest Provence
uk: Синдикат нової агломерації західного Провансу {SAN-Ouest Provence}

en: SAN-Ouest Provence, France
uk: Синдикат нової агломерації західного Провансу {SAN-Ouest Provence}, Франція

en: SI Centimeters
uk: Сантиметри Сі

en: SI Millimeters
uk: Міліметри Сі

en: SIL Open Font License (OFL) v1.1
uk: ліцензії відкритих шрифтів SIL Open Font License (OFL) вер. 1.1

en: SIP media type:
uk: Тип носія SIP:

en: SMS alert number
uk: Номер для SMS-попередження:

en: SMS cellular providers
uk: Стільникові SMS-провайдери

en: SMS number:
uk: Номер для SMS:

en: SMS provider:
uk: Провайдер SMS:

en: SMTP server
uk: SMTP-сервер

en: SMTP server:
uk: SMTP-сервер:

en: SMTP servers
uk: SMTP-сервери

en: SMTP servers
uk: SMTP-сервери

en: SRU Search fields mapping:
uk: Зіставлення полів при SRU-пошуку:

en: SWITCH Library Consortium, USA
uk: Бібліотечний консорціум SWITCH, США

en: Salutation
uk: Вітання

en: Same week day
uk: Той же день тижня

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Saturday
uk: Субота

note: SCRIPT
en: Saturdays
uk: По суботах

note: INPUT type=submit
en: Save
uk: Зберегти

en: Save
uk: Зберегти

note: For the first occurrence, %1$s:  TAB.tab_title | html
en: Save all %s preferences
uk: Зберегти усі вподобання групи „%s“

en: Save and continue editing
uk: Зберегти і продовжити редагування

en: Save and edit items
uk: Зберегти та редагувати примірники

en: Save and pay
uk: Зберегти та оплатити

note: INPUT type=submit name=ok
en: Save and preview routing slip
uk: Зберегти та оглянути листок скерування

en: Save and view record
uk: Зберегти та переглянути запис

en: Save anyway
uk: Зберегти попри все

note: SCRIPT
en: Save as MARC (.mrc) file
uk: Зберегти як файл формату MARC (*.mrc)

note: SCRIPT
en: Save as MARCXML (.xml) file
uk: Зберегти як файл формату MARCXML (*.xml)

en: Save as new pattern
uk: Зберегти як нову схему

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

note: INPUT type=submit
en: Save configuration
uk: Зберегти налаштування

note: BUTTON
en: Save current record (Ctrl-S)
uk: Зберегти поточний запис (Ctrl-S)

en: Save description
uk: Зберегти опис

en: Save profile
uk: Зберегти профіль

en: Save quotes
uk: Зберегти цитати

en: Save record
uk: Зберегти запис

en: Save record (cannot be remapped)
uk: Зберегти запис (не можна перевизначити)

note: INPUT type=submit name=submit
en: Save report
uk: Зберегти звіт

note: INPUT type=submit
en: Save subscription
uk: Зберегти передплату

note: INPUT type=submit
en: Save subscription history
uk: Зберегти історію передплати

note: SCRIPT
en: Save to catalog
uk: Зберегти у каталозі

en: Save your custom report
uk: Зберегти Ваш спеціальний звіт

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Saved
uk: Збережено

en: Saved report results
uk: Результати пошуку серед збережених звітів

en: Saved reports
uk: Збережені звіти

en: Saved reports
uk: Збережені звіти

en: Saved results
uk: Збережені результати

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Saving...
uk: Триває збереження…

note: INPUT type=text name=barcode
en: Scan a barcode to check in
uk: Зчитати штрих-код для повернення

note: INPUT type=text name=barcode
en: Scan a barcode to renew
uk: Зчитати штрих-код для продовження

en: Scan index:
uk: Огляд індекса:

en: Scan indexes:
uk: Переглядати покажчики:

en: Schedule
uk: Запланувати

en: Schedule
uk: Запланувати

en: Schedule tasks to run
uk: Планування задач до виконання

en: Schedule tasks to run
uk: Планування задач до виконання

en: Scheduled for automatic renewal
uk: Заплановано автоматичне продовження

en: School
uk: Шкільна

en: Screen
uk: екран

note: INPUT type=submit
en: Search
uk: Пошук

note: INPUT type=text
en: Search %s
uk: Пошук %s

note: %1$s:  IF ( query_desc ) %2$s:  query_desc | html %3$s:  END %4$s:  IF ( limit_desc ) %5$s:  limit_desc | html %6$s:  END
en: Search %s for '%s'%s %s &nbsp;with limit(s):&nbsp;'%s'%s
uk: Пошук %s за „%s“%s %s &nbsp;з обмеженням:&nbsp;„%s“%s

en: Search Z39.50/SRU servers
uk: Пошук серед серверів Z39.50/SRU

note: A
en: Search agreements
uk: Шукати угоди

en: Search all headings
uk: Пошук усіх заголовків

en: Search all headings:
uk: Пошук усіх заголовків:

note: INPUT type=text name=searchfield
en: Search by contract name or/and description:
uk: Шукати за назвою договору та/чи описом:

en: Search by keyword:
uk: Шукати за ключовим словом:

note: A
en: Search catalog
uk: Пошук у каталозі

en: Search category
uk: Категорія пошуку

en: Search category:
uk: Категорія пошуку:

en: Search cities
uk: Пошук міст

en: Search contracts
uk: Пошук договорів

en: Search currencies
uk: Пошук за грошовою одиницею

en: Search desks
uk: Шукаємо пункти книговидачі

en: Search engine
uk: Пошуковий рушій

en: Search engine configuration (Elasticsearch)
uk: Налаштування пошукового рушія (Elasticsearch)

en: Search engine configuration (Elasticsearch)
uk: Налаштування пошукового рушія (Elasticsearch)

en: Search engine configuration (Elasticsearch) &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Налаштування пошукового рушія (Elasticsearch) &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

en: Search entire record
uk: Пошук по всьому запису

en: Search entire record:
uk: Пошук по всьому запису:

note: SCRIPT
en: Search expired, please try again
uk: Пошук закінчився, будь ласка, спробуйте ще раз

en: Search field
uk: Поле пошуку

en: Search field:
uk: Поле пошуку:

en: Search fields
uk: Поля пошуку

en: Search filters
uk: Пошукові фільтри

en: Search for
uk: Пошук за

en: Search for a vendor
uk: Шукати постачальника

en: Search for a vendor to transfer from
uk: Шукати постачальника, до якого перемістити

en: Search for a vendor to transfer to
uk: Шукати постачальника, до якого перемістити

en: Search for another record
uk: Шукати інший запис

note: %1$s:  IF ( batch_id ) %2$s:  batch_id | html %3$s:  END
en: Search for items %s to add to Batch %s %s
uk: Шукаємо примірники %s щоб додати у партію „%s“ %s

en: Search for patron
uk: Пошук за користувачами

en: Search for patrons
uk: Пошук за користувачами

note: INPUT type=text name=plugin-search
en: Search for plugins
uk: Пошук додатків

en: Search for record
uk: шукати запис

en: Search for tag:
uk: Шукаємо за ознакою:

en: Search funds
uk: Пошук у кошторисах

en: Search history
uk: Історія пошуків

en: Search history
uk: Історія пошуків

en: Search history &rsaquo; Catalog &rsaquo; Koha
uk: Історія пошуків &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

en: Search in the calendar the day you want to set as holiday.
uk: Знайдіть у календарі день, який Ви хочете встановити як свято.

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Search index:
uk: Пошуковий індекс:

en: Search main heading
uk: Пошук основного заголовку

en: Search main heading ($a only)
uk: Пошук основного заголовку (лише підполе $a)

en: Search main heading ($a only):
uk: Пошук основного заголовку (лише підполе $a):

en: Search main heading:
uk: Пошук основного заголовку:

en: Search notices
uk: Пошук сповіщень

en: Search on
uk: Пошук за

note: I
en: Search on %s
uk: Пошук за %s

en: Search on Mana
uk: Пошук по Mana

en: Search options
uk: Параметри пошуку

en: Search orders
uk: Шукаємо замовлення

note: A
en: Search packages
uk: Шукати пакунки

en: Search patron categories
uk: Пошук у категоріях користувачів

en: Search patrons
uk: Пошук за користувачами

en: Search patrons or clubs
uk: Пошук користувачів чи товариств

en: Search reports by keyword:
uk: Шукати звіти за ключовим словом:

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Search results &rsaquo; Barcodes and labels &rsaquo; Koha
uk: Результати пошуку &rsaquo; Штрих-коди та етикетки &rsaquo; Коха

note: %1$s:  from | html %2$s:  to | html %3$s:  total | html
en: Search results from %s to %s of %s
uk: Результати пошуку від %s до %s зі %s

en: Search subscriptions
uk: Пошук передплати

en: Search subscriptions:
uk: Шукати серед передплат:

en: Search suggestions
uk: Пошук пропозицій

en: Search system preferences
uk: Пошук за системними параметрами

en: Search targets
uk: Цілі для пошуку

en: Search term:
uk: Пошуковий термін:

note: INPUT type=text name=q
en: Search the catalog and the reservoir
uk: Шукати у каталозі та сховищі

note: INPUT type=text
en: Search title
uk: Пошук за назвою

note: A
en: Search titles
uk: Шукати назви

en: Search to hold
uk: Знайти й замовити

en: Search to hold
uk: Знайти й замовити

en: Search type
uk: Тип пошуку

en: Search type:
uk:  з типом пошуку:

note: SCRIPT
en: Search unavailable
uk: Пошук недоступний

en: Search uploads by name or hashvalue
uk: Пошук вивантажень за назвою чи хеш-значенням

en: Search value:
uk: Значення для пошуку:

en: Search will boost/increase weighted field(s) relevancy
uk: Пошук підвищить/збільшить значимість зважених полів

en: Search within results
uk: Пошук у результатах

en: Search:
uk: Шукати:

en: Searchable
uk: Можливість пошуку

en: Searchable:
uk: Надається до пошуку:

en: Searched by default.
uk: Шукається за умовчанням.

note: A
en: Searching
uk: Пошуки

note: SCRIPT
en: Season
uk: Пора року

note: SCRIPT
en: Second
uk: Друге/Секунда

en: Second indicator default value:
uk: Типове значення для другого індикатора:

en: Secondary email
uk: Ел. пошта (додаткова)

en: Secondary email:
uk: Додаткова електронна пошта:

en: Secondary email:
uk: Ел. пошта (додаткова):

en: Secondary phone
uk: Додатковий телефон

en: Secondary phone:
uk: Додатковий телефон:

en: Secondary phone:
uk: Додатковий телефон:

en: Seconds (default)
uk: секунди (типово)

en: Section
uk: Розділ

note: For the first occurrence, %1$s:  BIG_LOO.number | html
en: Section %s
uk: Блок %s

en: Section:
uk: Розділ курсу:

en: See
uk: Див.:

en: See any subscription attached to this biblio
uk: Показати передплати, повʼязані з цим бібзаписом

en: See highlighted items below
uk: Перегляньте підсвічені примірники нижче

en: See online help for advanced options
uk: Дивіться інтерактивну довідку щодо додаткових опцій.

en: See your public page:
uk: Переглянути Вашу загальнодоступну сторінку:

en: Seen
uk: Побачено

en: Sefton Council, United Kingdom
uk: Рада Сефтона, Великобританія

note: INPUT type=submit
en: Select
uk: Вибір

en: Select
uk: Виберіть

en: Select "All libraries" if this attribute type should always be displayed. Otherwise select libraries you want to associate with this value.
uk: Виберіть „Усі бібліотеки/підрозділи“, якщо цей тип атрибуту повинен відображатися весь час. В іншому випадку виберіть лише ті бібліотеки/підрозділи, які Ви хочете пов’язати з цим значенням.

en: Select 'All libraries' if all libraries use this item type. Otherwise, select the specific libraries that use this item type.
uk: Виберіть „Усі бібліотеки/підрозділи“, якщо це допустиме значення повинне відображатися для усіх. В іншому випадку виберіть бібліотеки/підрозділи, які Ви хочете пов’язати з цим типом одиниці

en: Select 'All libraries' if this authorized value must be displayed all the time. Otherwise select libraries you want to associate with this value.
uk: Виберіть „Усі бібліотеки/підрозділи“, якщо це допустиме значення повинне відображатися весь час. В іншому випадку виберіть бібліотеки/підрозділи, які Ви хочете пов’язати з цим значенням.

en: Select a MARC file to stage in the import reservoir. It will be parsed, and each valid record staged for later import into the catalog.
uk: Виберіть МАРК-файл, який необхідно заготовити у сховищі. Він буде проаналізований, і кожен правильний запис буде заготовлено для подальшого імпорту до каталогу.

en: Select a built-in sound:
uk: Виберіть вбудований звук:

en: Select a category type
uk: виберіть тип категорії

en: Select a collection:
uk: Вибір зібрання:

en: Select a day
uk: Виберіть день

en: Select a department
uk: Вибираємо факультет/інститут:

en: Select a file to import into the borrowers table
uk: Виберіть файл для імпорту до таблиці абонентів бібліотеки.

en: Select a frequency
uk: Виберіть періодичність

en: Select a fund
uk: виберіть кошти

en: Select a language:
uk: Виберіть мову:

en: Select a layout to be applied:
uk: Виберіть макет, який слід застосувати:

en: Select a library :
uk: Вибираємо бібліотеку:

en: Select a library :
uk: Вибираємо бібліотеку:

en: Select a library:
uk: Вибираємо бібліотеку/підрозділ:

en: Select a library:
uk: Вибираємо бібліотеку:

en: Select a list
uk: Виберіть список

en: Select a list of records
uk: Вибір списку записів

en: Select a table:
uk: Виберіть таблицю:

en: Select a template
uk: Виберіть шаблон

en: Select a template to be applied:
uk: Виберіть шаблон, який потрібно застосувати:

en: Select all
uk: Вибрати усе

en: Select all
uk: Вибрати усе

en: Select all visible rows
uk: Вибрати усі видимі рядки

en: Select an authority framework
uk: Виберіть структуру авторитетного джерела

en: Select an existing list
uk: Вибираємо існуючий список

en: Select an image file or ZIP file to upload. The tool will accept images in GIF, JPEG, PNG, and XPM formats.
uk: Виберіть файл зображення чи архівний ZIP-файл для вивантаження. Цей інструмент приймає зображення у форматах GIF, JPEG, PNG та XPM.

en: Select an image file to upload. The tool will accept images in GIF, JPEG, PNG, and XPM formats.
uk: Виберіть файл зображення для вивантаження. Інструмент приймає зображення у форматах GIF, JPEG, PNG та XPM.

en: Select an item type:
uk: Виберіть тип одиниці:

en: Select day:
uk: виберіть день:

en: Select download format:
uk: Вибір формату для звантаження:

en: Select files:
uk: Вибір файлів:

en: Select item:
uk: Вибір примірника:

en: Select items to move to this rota:
uk: Виберіть примірники для переміщення у цю ротацію:

en: Select local databases
uk: Виберіть локальні бази даних

en: Select manager
uk: Вибрати відповідального

en: Select month:
uk: виберіть місяць:

en: Select none
uk: Не обирати жодного

en: Select none to see all libraries
uk: Нічого не вибирайте і побачите усі бібліотеки/підрозділи

en: Select note
uk: Вибір записки

en: Select notice:
uk: Вибір сповіщення:

en: Select owner
uk: Вибір власника

en: Select patron to keep. Data from the other patrons will be transferred to this patron record and the remaining patron records will be deleted.
uk: Виберіть користувача, якого потрібно зберегти. Дані інших користувачів будуть передані цьому запису, а самі записи інших користувачів будуть вилучені.

en: Select planning type:
uk: Виберіть тип планування:

en: Select records to export
uk: Вибираємо записи для експорту

en: Select remote databases
uk: Вибираємо віддалені бази даних

en: Select searches to:
uk: Виберіть пошуки, щоб:

en: Select the biblionumber to attach the item to
uk: Виберіть № бібзапису (biblionumber), до якого потрібно приєднати примірник

en: Select the biblionumber to link the item to
uk: Виберіть № бібліотечного запису, з яким необхідно зв’язати примірник

en: Select the file to import:
uk: Виберіть файл для імпорту

en: Select the file to upload:
uk: Виберіть файл для вивантаження:

en: Select to display or not:
uk: Виберіть — відображати чи ні:

note: SCRIPT
en: Select visible rows
uk: Вибрати видимі рядки

en: Select which authorized value category the user will choose from.
uk: Вкажіть, з якої категорії допустимих значень вибиратиме користувач.

en: Select without holds
uk: Вибрати без замовлень

en: Select without items
uk: Вибрати без примірників

en: Select your MARC flavor
uk: Вибираємо наш стандарт МАРК-записів

en: Selected items :
uk: Вибрані одиниці:

en: Selecting a notice will allow patrons to subscribe to notifications when a new issue is received.
uk: Вибір сповіщення дозволить користувачам підписатися на увідомлення про отримання нових випусків.

en: Selecting default settings
uk: Вибір налаштувань за умовчанням

en: Selector
uk: Селектор

en: Selector:
uk: Селектор:

en: Self check modules
uk: Модулі самообслуговування

en: Semi-colon (;)
uk: крапка з комою (;)

en: Semicolon separated text (.csv)
uk: Текст, розділений крапками з комами (*.csv)

en: Send
uk: Вислати

en: Send email
uk: Надіслати листа

en: Send list
uk: Надіслати список

note: INPUT type=submit name=submit
en: Send notification
uk: Надіслати повідомлення

en: Send to
uk: Відправити до

note: INPUT type=submit
en: Send to Mana KB
uk: Надіслати до бази знань Mana

note: A
en: Send visible items to batch item deletion
uk: Надіслати видимі примірники для пакетного вилучення примірників

note: A
en: Send visible items to batch item modification
uk: Надіслати видимі примірники для пакетного редагування

note: A
en: Send visible records to a list
uk: Надіслати видимі записи у список

note: A
en: Send visible records to batch record deletion
uk: Надіслати видимі записи для пакетного вилучення

note: A
en: Send visible records to batch record modification
uk: Надіслати видимі записи для пакетного редагування

note: A
en: Send visible results to batch patron modification
uk: Надіслати видимі результати для пакетного редагування користувачів

en: Send welcome email
uk: Надіслати вітального листа

en: Sending your cart
uk: Висилання Вашого кошика

note: %1$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %2$s:  LibraryNameTitle | html %3$s:  ELSE %4$s:  END
en: Sending your cart &rsaquo; %s%s%sKoha online%s catalog
uk: Надсилання Вашого кошика &rsaquo; %s%s%s Коха %s &rsaquo; Електронний каталог

en: Sending your list
uk: Висилання Вашого списку

en: Sending your list &rsaquo; Lists &rsaquo; Koha
uk: Надсилання Вашого списку &rsaquo; Списки &rsaquo; Коха

note: For the first occurrence, %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' no_html = 1
en: Sent notices for %s
uk: Надіслано сповіщень користувачу: %s

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: Sent notices for %s
uk: Надіслано сповіщень користувачу: %s

en: Sent to
uk: Кому відправлено

en: Separate multiple filenames by commas.
uk: Відокремлювати декілька файлів комами.

en: Separate options by commas. Example: sru=get,sru_version=1.1. See also http://www.indexdata.com/yaz/doc/zoom.html.
uk: Відокремлювати параметри комами. Приклад: sru=get,sru_version=1.1. Див. також http://www.indexdata.com/yaz/doc/zoom.html.

en: September
uk: Вересень

en: Serial
uk: Серіальне видання

en: Serial collection
uk: Зібрання серіального видання

en: Serial collection information for
uk: Інформація про зібрання серіального видання —

en: Serial edition
uk: Серіальне видання:

en: Serial enumeration / chronology
uk: Нумерація/хронологія серіальних видань

en: Serial enumeration:
uk: Нум-ція серіаль.вид.:

en: Serial receipt creates an item record.
uk: Отримання серіального видання створює запис примірника.

en: Serial receipt does not create an item record.
uk: Отримання серіального видання не створює запис примірника.

en: Serial receive
uk: Отримання серіального видання

en: Serial subscription: search for vendor
uk: Передплата на серіальне видання: шукаємо постачальника

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.serial | $raw
en: Serial: %s
uk: Серіальне видання: %s

en: Serials
uk: Серіальні видання

en: Serials
uk: Серіальні видання

en: Serials (new issue)
uk: Серіальні видання (новий випуск)

en: Serials planning
uk: Планування серіальних видань

en: Serials receiving
uk: Отримання серіальних видань

en: Serials subscriptions
uk: Передплати серіальних видань

note: %1$s:  total | html
en: Serials subscriptions (%s found)
uk: Передплати серіальних видань (%s знайдено)

en: Serials subscriptions search
uk: Пошук підписки серіальних видань

en: Serials subscriptions stats
uk: Статистика передплати серіальних видань

en: Serials tables
uk: Таблиці модуля „Серіальні видання“

en: Series
uk: Серії

en: Series title
uk: Назва серії

en: Series:
uk: Серія:

en: Server
uk: Сервер

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Server '%s' deleted successfully.
uk: Сервер „%s“ успішно вилучено.

en: Server added successfully.
uk: Сервер успішно додано.

en: Server information
uk: Інформація про сервер

en: Server name:
uk: Найменування сервера:

en: Server updated successfully.
uk: Сервер успішно оновлено.

en: Servers:
uk: Сервери:

en: Session timed out, please log in again
uk: На жаль, час Вашого сеансу минув. Будь ласка, увійдіть знову.

en: Session timed out.
uk: В результаті бездіяльності сесію завершено.

en: Set back to
uk: Встановити назад до:

en: Set back to:
uk: Встановити назад до:

en: Set basket group
uk: Встановити групу кошиків замовлень

en: Set by
uk: Подано

note: IMG
en: Set geolocation
uk: Встановити розташування

note: IMG
en: Set geolocation for %s
uk: Встановити геопозиціювання для %s

en: Set inventory date to:
uk: Встановити дату інвентаризації на:

en: Set library
uk: Вибір бібліотеки/підрозділу

en: Set library &rsaquo; Circulation &rsaquo; Koha
uk: Вибір бібліотеки/підрозділу &rsaquo; Обіг &rsaquo; Коха

en: Set library and desk
uk: Вибір бібліотеки/підрозділу та пункту видачі

en: Set library checkin and transfer policy
uk: Встановлення правил для бібліотечних повернень та переміщень

en: Set notice/status triggers for overdue items
uk: Встановлення вмикачів сповіщень/станів для прострочених примірників

en: Set notice/status triggers for overdue items
uk: Встановлення вмикачів сповіщень/станів для прострочених примірників

en: Set permissions
uk: Встановити привілеї

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' no_html = 1
en: Set permissions for %s
uk: Встановлюємо привілеї: %s

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: Set permissions for %s
uk: Встановлення привілеїв: %s

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' no_html = 1
en: Set permissions for %s &rsaquo; Patrons &rsaquo; Koha
uk: Встановлення привілеїв: %s &rsaquo; Користувачі &rsaquo; Коха

note: INPUT type=submit name=submit
en: Set status
uk: Встановити стан

en: Set the date received to today?
uk: Встановити дату отримання на сьогодні?

en: Set to 'yes' to show this library as a search option and on the Libraries page in the OPAC.
uk: Встановіть „так“, щоб відображати цю бібліотеку/підрозділ як параметр пошуку та на сторінці „Бібліотеки/підрозділи“ в електронному каталозі.

en: Set to patron
uk: Встановити для користувача

en: Set up database
uk: Налаштовування бази даних

note: INPUT type=submit
en: Set up some of Koha's basic requirements
uk: Встановлення деяких основних вимог Коха

en: Set user permissions
uk: Встановлення привілеїв користувача

en: Setting a value here will prevent patron from circulating materials and placing holds on the OPAC
uk: Встановивши тут значення, користувач не зможе здійснювати книговидачу матеріалів та замовляти їх через електронний каталог

en: Settings
uk: Налаштування

en: Share
uk: Поділитися

en: Share anonymous usage statistics with the Koha community?
uk: Поділитися анонімною статистикою використання зі спільнотою Koha?

en: Share content (subscriptions, reports) with the Koha community
uk: Обмінюйтеся вмістом (передплати, звіти) зі спільнотою користувачів АБІС Koha

en: Share content with Mana KB
uk: Обмін вмістом з базою знань Mana

en: Share content with Mana KB
uk: Обмін вмістом з базою знань Mana

en: Share content with Mana KB &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Обмін вмістом з базою знань Mana &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

en: Share content with Mana KB?
uk: Хочете обмінюватися вмістом з базою знань Mana?

en: Share content with the Koha community using Mana KB
uk: Обмінюйтеся вмістом зі спільнотою користувачів АБІС Koha, використовуючи базу знань Mana

en: Share my Koha usage statistics:
uk: Ділитися нашими статистичними даними використання Коха:

en: Share usage statistics
uk: Спільний доступ до статистики використання

en: Share with the Koha community the usage statistics of your Koha installation
uk: Відкриття спільного доступу для співтовариства Коха до статистики використання Вашого встановлення Коха

note: A
en: Share your report with Mana Knowledge Base
uk: Поділіться Вашим звітом з базою знань Mana

en: Share your usage statistics
uk: Спільний доступ до статистики використання

en: Shared
uk: Спільний

en: Shared:
uk: Спільний:

en: Sharp (#)
uk: октоторп, решітка (#)

en: She was also a practicing Justice of the Peace, a stalwart of the Levin Pottery Club and much loved mother of Simon and Jeremy, and grandmother of Ben, Toby, Anna, Charlotte and Billy.
uk: Вона також була практикуючим мировим суддею, завзятим членом гончарного клубу Левіна і улюбленою матірʼю Саймона і Джеремі, а також бабусею Бена, Тобі, Анни, Шарлотти і Біллі.

en: Shelving control number
uk: Шифр зберігання

en: Shelving location
uk: Загальне розташування полиці

en: Shelving location (code)
uk: Поличне розташування (код)

en: Shelving location (items.location) is:
uk: Загальне розташування полиці (items.location):

en: Shelving location (usually appears when adding or editing an item). LOC maps to items.location in the Koha database.
uk: Загальне розташування полиці (зазвичай зʼявляється при додаванні чи редагуванні примірника). Перелік „LOC“ відображає розташування примірника у базі даних Коха.

en: Shelving location selected:
uk: Вибране загальне розташування полиці:

en: Shelving location:
uk: Поличне розташування:

en: Shelving location:
uk: Розташування полиці:

en: Shibboleth login failed
uk: на жаль, увійти через Шібболет не вдалося.

en: Shipment date
uk: Дата відвантаження

en: Shipment date reverse
uk: Дата відвантаження (зворотній порядок)

en: Shipment date:
uk: Дата відвантаження:

en: Shipment date:
uk: Дата відвантаження:

en: Shipping cost for invoice
uk: Вартість доставки для рахунку-фактури

en: Shipping cost:
uk: Вартість доставки:

en: Shipping cost:
uk: Вартість доставки:

en: Shipping fund:
uk: Доставка з коштів:

en: Shortcut
uk: Клавіатурне скорочення

note: %1$s:  alert.HIGHHOLDS.returndate | $KohaDates %2$s:  alert.HIGHHOLDS.duration  | html
en: Shortened due date would have been %s (%s days).
uk: Скорочена дата очікування може бути %s (%s днів).

en: Show
uk: Показати

en: Show MARC
uk: Показати МАРК

en: Show MARC tag documentation links
uk: показувати посилання на документацію щодо МАРК-ознаки

en: Show SQL code
uk: Показати SQL-код

en: Show active baskets only
uk: Показувати лише чинні кошики замовлень

en: Show active funds only
uk: Показувати лише активні кошти

en: Show active vendors only
uk: Показати лише активних постачальників

en: Show actual/estimated values
uk: Показувати фактичні/орієнтовні значення

en: Show advanced pattern
uk: Показати розвинену схему

note: A
en: Show advanced search (Ctrl-Alt-S)
uk: Показ детальнішого пошуку (Ctrl-Alt-S)

en: Show all
uk: Показати все

en: Show all baskets
uk: Показати усі кошики замовлень

en: Show all columns
uk: Показати усі стовпці

note: SCRIPT
en: Show all credit types
uk: Показати усі типи кредиту

note: SCRIPT
en: Show all debit types
uk: Показати усі типи дебету

en: Show all details
uk: Показати усі подробиці

en: Show all items
uk: Показати усі примірники

note: For the first occurrence, %1$s:  hiddencount | html
en: Show all items (%s hidden)
uk: Показати усі примірники (%s приховано)

en: Show all suggestions
uk: Показати усі пропозиції

note: SCRIPT
en: Show all transactions
uk: Показати усі операції

en: Show all vendors
uk: Показати усіх постачальників

en: Show any items currently checked out:
uk: Показувати будь-які видані примірники:

note: INPUT type=submit
en: Show barcode
uk: Показати штрих-код

en: Show biblio
uk: Показати бібзапис

en: Show brief form
uk: Показати скорочену форму

en: Show category:
uk: Показати категорію:

en: Show chart
uk: Показати діаграму

en: Show checkouts
uk: Показати видачі

en: Show checkouts to guarantor
uk: Показувати видачі поручителю

en: Show collapsed fields:
uk: Показати згорнуті поля:

en: Show data menus
uk: Показати меню даних

en: Show details
uk: Показати подробиці

en: Show expired
uk: Показувати завершені

note: SCRIPT
en: Show fields verbatim
uk: Показати поля дослівно

en: Show fines to guarantor
uk: Показувати штрафи поручителю

en: Show fines to guarantors
uk: Показувати штрафи поручителям

en: Show full form
uk: Показати повну форму

note: SCRIPT
en: Show help for this tag
uk: Показати довідку по цій ознаці

note: SCRIPT
en: Show helpers for fixed and coded fields
uk: Показати помічників для фіксованих та закодованих полів

en: Show inactive budgets
uk: Показати неактивні кошториси

en: Show less
uk: Показати менше

en: Show matching titles
uk: Показати відповідні назви

en: Show more
uk: Показати більше

en: Show my funds only
uk: Показувати лише мої кошти

en: Show my funds only:
uk: Показувати лише мої кошти:

en: Show old recalls
uk: Показати старі вимоги щодо повернення

en: Show only mine
uk: Показати лише мої

en: Show only renewed
uk: Показувати лише продовжені

en: Show only subscriptions
uk: Показати лише передплати

en: Show subscriptions
uk: Показати передплати

note: %1$s:  suggestionid | html
en: Show suggestion #%s
uk: Показати пропозицію № %s

en: Show tags
uk: показувати ознаки

note: BUTTON
en: Show the last checkin message
uk: Показати останнє повідомлення повернення

en: Show/hide columns:
uk: Показати/сховати стовпці:

en: Showing only available items
uk: Показані лише доступні примірники

note: %1$s:  current_page | html %2$s:  total_pages | html
en: Showing page %s of %s
uk: Показано сторінку %s з %s загалом

en: Shown
uk: Показуються

en: Shows on transit slips
uk: відображатиметься на формулярі видачі/переміщення

en: Simple DC-RDF
uk: Простий DC-RDF

note: SCRIPT
en: Single holiday: %s
uk: Окреме свято: %s

en: Size
uk: Розмір

en: Skip
uk: Пропустити

en: Skip closed days
uk: Пропустити дні, коли бібліотека зачинена

en: Skip issue number
uk: пропустити номер випуску

en: Skip items on hold awaiting pickup:
uk: Пропускати замовлені примірники, що очікують на отримання:

en: Skip items on loan:
uk: Пропускати видані примірники:

en: Slash separated text (.csv)
uk: Текст, розділений прямими косими рисками „/“ (*.csv)

en: Slip
uk: Квитанція

en: Small text
uk: Маленький текст

en: Society or association
uk: Спільнота чи асоціація

en: Some Perl modules are missing.
uk: Деякі Perl-модулі відсутні.

en: Some Perl modules require upgrade.
uk: Деякі Perl-модулі потребують оновлення.

en: Some examples of compatible price fields include "$9.99", "9.99 USD", "$9.99 USD", "9.99 USD (10.00 CAN)", "$9.99 USD (paperback)". These examples assume USD is the active currency.
uk: Деякі приклади сумісних полів ціни включають „$9.99“, „9.99 USD“, „$9.99 USD“, „9.99 USD (10.00 CAN)“, „$9.99 USD (мʼяка обкладинка)“. У цих прикладах припускається, що долари США є активною грошовою одиницею.

en: Some or all of the barcodes in the range you have selected have no corresponding items.
uk: Деякі або всі штрих-коди у вибраному Вами діапазоні не мають відповідних примірників.

en: Some patrons have requested a privacy on returning item but the AnonymousPatron pref is not set correctly. Set it to a valid borrower number or checkins for these patrons will fail.
uk: Деякі користувачі вимагають конфіденційність при поверненні примірників, однак параметр „AnonymousPatron“ не встановлено правильно. Встановіть його в дійсний номер користувача, якщо хочете, щоб ця функціональність працювала правильно.

note: %1$s:  bad_yaml_prefs.join(', ') | html
en: Some system preferences have badly formatted YAML content: %s
uk: У деяких системних налаштуваннях неправильно відформатований вміст YAML: %s

en: Something went wrong when creating the patron. Check the logs.
uk: Щось пішло не так при створенні користувача. Перевірте журнали.

en: Something went wrong when updating the patron. Check the logs.
uk: Щось пішло не так під час оновленні користувача. Перевірте журнали.

note: SCRIPT
en: Something went wrong, cannot save
uk: Щось пішло не так, не вдається зберегти

en: Sorry, the CAS login failed.
uk: На жаль, увійти через CAS не вдалося.

en: Sorry, there is no result for your search.
uk: На жаль, для Вашого пошуку немає результатів.

en: Sorry, your request had no results.
uk: На жаль, за Вашим запитом не було результатів.

note: SCRIPT
en: Sort
uk: Сортувати

en: Sort
uk: Сортувати

en: Sort 1
uk: Сортувальне поле 1

en: Sort 1:
uk: Сортувальне поле 1:

en: Sort 2
uk: Сортувальне поле 2

en: Sort 2:
uk: Сортувальне поле 2:

en: Sort by
uk: Сортування

en: Sort by :
uk: Сортувати:

en: Sort by:
uk: Сортувати за:

en: Sort field 1:
uk: Сортувальне поле 1:

en: Sort field 2:
uk: Сортувальне поле 2:

en: Sort this list by:
uk: Сортування цього списку:

en: Sort1
uk: Сортувальне поле 1

en: Sort2
uk: Сортувальне поле 2

en: Sortable
uk: Можна сортувати

en: Sorting
uk: Сортування

en: Sorting routine
uk: Методика сортування

en: Sound
uk: Звук

en: Sound:
uk: Звук:

en: Source
uk: Джерело

note: SCRIPT
en: Source code
uk: Джерельний код

en: Source in use?
uk: Джерело використовується?

en: Source library:
uk: Джерельна бібліотека:

note: SCRIPT
en: Source of classification or shelving scheme
uk: Джерело класифікації чи схема поличного розташування

en: Source records
uk: Джерельні записи

en: Source:
uk: Джерело:

en: South Taranaki District Council, New Zealand
uk: Район Південної Таранакі, Нова Зеландія

en: South-East Kansas Library System (SEKLS), USA
uk: Бібліотечна система Південно-Східного Канзасу (SEKLS), США

en: Space ( )
uk: пробіл ( )

en: Space separation between symbol and value:
uk: Розділяти пробілом символ та значення:

en: Spanish
uk: іспанська

en: Special relationship:
uk: Спеціальний взаємозв’язок:

en: Special thanks to the following organizations
uk: Особлива подяка наступним бібліотекам

en: Specialized
uk: для фахівців

note: For the first occurrence, %1$s:  INCLUDE 'date-format.inc'
en: Specify date on which to resume %s:
uk: Зазначте дату, з якої відновити %s:

note: For the first occurrence, %1$s:  INCLUDE 'date-format.inc'
en: Specify due date %s:
uk: Зазначення дати повернення %s:

en: Specify how the holiday should repeat.
uk: Зазначте, як свято має повторюватися.

en: Specify if waiting holds can be cancelled for a given patron category.
uk: Вкажіть, чи можуть бути скасовані замовлення в очікуванні для певної категорії користувачів.

note: %1$s:  INCLUDE 'date-format.inc'
en: Specify return date %s:
uk: Вкажіть дату повернення %s:

en: Specify the default policy for lost item fees on return.
uk: Вкажіть типове правило щодо сплати за втрачений примірник при поверненні.

en: Spent
uk: Витрачено

en: Spine label
uk: Наклейка на корінці

en: Spine labels &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: Наклейки на корінці &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

en: Split call numbers:
uk: Розділяти шифри зберігання:

en: Splitting routine
uk: Методика розщеплення

en: Splitting routine:
uk: Методика розщеплення:

en: Splitting rule
uk: Правило розщеплення

en: Splitting rule code:
uk: Код правила розщеплення:

en: Splitting rule:
uk: Правило розщеплення:

note: SCRIPT
en: Spring
uk: весна

en: Staff
uk: Працівник бібліотеки

en: Staff
uk: Працівник бібліотеки

en: Staff - Internal note
uk: Інтерфейс бібліотекаря — внутрішня примітка

en: Staff access, allows viewing of catalogue in staff interface
uk: Доступ для персоналу, дозволяє переглядати каталог в інтерфейсі бібліотекаря

en: Staff interface
uk: Інтерфейс для бібліотекарів

note: SCRIPT
en: Staff interface MARC editor
uk: Редактор МАРК-записів інтерфейсу бібліотекаря

en: Staff members are not allowed to access patron's checkout history
uk: Співробітники бібліотеки не мають доступу до історії видач користувача

en: Staff members are not allowed to access patron's holds history
uk: Співробітники бібліотеки не мають доступу до історії замовлень користувача

en: Staff members are not allowed to discharge borrowers, nor borrowers to request a discharge.
uk: Ані співробітникам не дозволено створювати обхідні листи для користувачів, ані користувачам вимагати їх.

en: Staff note
uk: Службова примітка

en: Staff note:
uk: Службова примітка:

en: Staff notes
uk: Службова примітка

en: Staff notes:
uk: Службова примітка:

en: Staff only
uk: лише працівнику бібліотеки

note: I
en: Staff patron
uk: Працівник бібліотеки

en: Stage MARC records
uk: Заготівля МАРК-записів

en: Stage MARC records for import
uk: Заготівля МАРК-записів для імпорту

en: Stage MARC records into the reservoir
uk: Заготівля МАРК-записів у сховище

note: INPUT type=submit
en: Stage for import
uk: Заготовити для імпорту

en: Stage records for import
uk: Заготівля записів для імпорту

en: Staged
uk: Заготовлено

note: SCRIPT
en: Staged MARC import
uk: Заготовлений імпорт МАРК-записів

en: Staged:
uk: Заготовлено:

en: Stages
uk: Етапи

en: Stages &amp; duration in days
uk: Етапи та тривалість у днях

en: Stages can be re-ordered by using the
uk: Етапи можуть бути перевпорядковані з допомогою

en: Standard
uk: Стандартно

en: Standard ID:
uk: Стандартний ідентифікатор (будь-який):

en: Standard number
uk: Стандартний номер

en: Standard number:
uk: Стандартний номер (ISBN, ISSN чи інший):

en: Standard rules for all libraries
uk: Стандартні правила для усіх бібліотек

en: Standard:
uk: Стандарт:

en: Standing orders do not close when received.
uk: Регулярні замовлення не закриваються після отримання.

en: Start date
uk: Дата початку

en: Start date:
uk: Дата початку:

en: Start date:
uk: Дата початку:

en: Start defining libraries
uk: Почніть визначення бібліотек/підрозділів

en: Start of interval
uk: початок інтервалу

note: INPUT type=submit
en: Start search
uk: Почати пошук

en: Start using Koha
uk: Почніть використовувати Коха

en: Started
uk: Запущено

en: Started:
uk: Запущено:

en: Starter CSV file
uk: початковий CSV-файл

note: INPUT type=text name=start_label
en: Starting label number
uk: Початковий номер етикетки

en: Starting with:
uk: Починаючи з:

en: Starts with
uk: Починається з

en: State
uk: Область, район

en: State:
uk: Область, район:

en: State:
uk: Область, район:

en: Statistic 1 done on:
uk: Статистика 1 ведеться за списком:

en: Statistic 1:
uk: Поле статистики № 1:

en: Statistic 2 done on:
uk: Статистика 2 ведеться за списком:

en: Statistic 2:
uk: Поле статистики № 2:

en: Statistical
uk: Квиток статистики

en: Statistics
uk: Статистика

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: Statistics for %s
uk: Статистика щодо користувача: %s

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' invert_name = 1
en: Statistics for %s
uk: Статистика щодо користувача: %s

en: Statistics wizards
uk: Майстри статистики

en: Status
uk: Стан

en: Status changed
uk: Статус змінено

en: Status:
uk: Стан:

en: Status:
uk: Стан:

en: Std. Number
uk: Стандартний номер

note: %1$s:  IF (usecache) %2$s:  END
en: Step 1 of 6: Choose a module to report on,%s Set cache expiry, %s and choose report visibility
uk: Крок 1 з 6: вибираємо модуль, до якого відноситься звіт,%s встановлюємо термін актуальності кешу, %s та вибираємо видимість звіту

en: Step 2 of 6: Pick a report type
uk: Крок 2 з 6: вказуємо тип звіту

en: Step 3 of 6: Select columns for display
uk: Крок 3 з 6: вибираємо стовпці для відображення

en: Step 4 of 6: Select criteria to limit on
uk: Крок 4 з 6: вибираємо критерії для обмеження за наступним

en: Step 5 of 6: Pick which columns to total
uk: Крок 5 з 6: вказуємо стовпці для підсумовування

en: Step 6 of 6: Choose how you want the report ordered
uk: Крок 6 з 6: вибираємо як бажано відсортувати звіт

en: Stephen Hedges (early Documentation Manager)
uk: Стівен Хеджес {Stephen Hedges} (відповідальний за складання ранньої документації)

note: For the first occurrence, %1$s:  numberpending | html
en: Still %s servers to search
uk: Ще %s серверів у пошуку

en: Stock rotation
uk: Ротація фондів

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc'
en: Stock rotation details for %s
uk: Подробиці ротації фондів для %s

en: Stockholm University Library, Sweden
uk: Бібліотека Стокгольмського університету, Швеція

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Street number
uk: Номер будинку, квартири

en: Street number:
uk: Номер будинку, квартири:

en: Street type
uk: Тип вулиці

en: String
uk: Рядок

en: Student count
uk: Кількість студентів

en: Subfield
uk: Підполе

en: Subfield code:
uk: Код підполя:

en: Subfield code:
uk: Код підполя:

en: Subfield constraints
uk:  — вказівки на підполя

en: Subfield separator:
uk: Розділювач підполів:

note: SCRIPT
en: Subfield ‡
uk: Підполе ‡

en: Subfield:
uk: Підполе:

note: %1$s:  mss.tagsubfield | html
en: Subfield: %s
uk: Підполе: %s

en: Subfields
uk: Підполя

en: Subfields:
uk: Підполя:

en: Subgroup
uk: Підгрупа

note: INPUT type=text name=subgroup
en: Subgroup code
uk: Код підгрупи

note: INPUT type=text name=subgroupdesc
en: Subgroup name
uk: Назва підгрупи

en: Subgroup:
uk: Підгрупа:

en: Subject
uk: Тематика

en: Subject heading:
uk: Предметна рубрика:

en: Subject phrase
uk: Тематика як фраза

en: Subject(s)
uk: Тематика(и)

en: Subject:
uk: Тематика:

en: Subject:
uk: Тематика:

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.subject | $raw
en: Subject: %s
uk: Тематика: %s

en: Subjects:
uk: Теми:

note: INPUT type=submit
en: Submit
uk: Прийняти

note: INPUT type=submit
en: Submit your suggestion
uk: Подати мою пропозицію

en: Submitting comment
uk: Надсилання коментаря

en: Subscription
uk: Передплата

note: %1$s:  subscription.subscriptionid | html
en: Subscription #%s
uk: Передплата № %s

note: %1$s:  loopro.object | html
en: Subscription %s
uk: Передплата № %s

en: Subscription ID
uk: Ідентифікатор передплати

en: Subscription ID:
uk: Ідентифікатор передплати:

en: Subscription begin
uk: Початок передплати

en: Subscription details
uk: Подробиці передплати

en: Subscription end
uk: Завершення передплати

en: Subscription end date
uk: Дата завершення підписки

en: Subscription end date:
uk: Дата завершення передплати:

en: Subscription expired
uk: Термін дії передплати завершився

en: Subscription length:
uk: Тривалість передплати:

en: Subscription not found.
uk: Передплату не знайдено.

en: Subscription num.
uk: Номер передплати

en: Subscription number:
uk: Шифр зберігання передплати:

note: %1$s:  subscription.bibliotitle | html
en: Subscription renewal for %s
uk: Оновлення підписки для %s

en: Subscription renewed.
uk: Передплату продовжено.

note: For the first occurrence, %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc' no_html = 1
en: Subscription routing lists for %s
uk: Списки скерування передплати для користувача: %s

note: %1$s:  INCLUDE 'patron-title.inc'
en: Subscription routing lists for %s
uk: Списки скерування передплати для користувача: %s

en: Subscription start date
uk: Дата початку передплати

en: Subscription start date:
uk: Дата початку передплати:

en: Subscription summary
uk: Зведення про передплату

en: Subscription title
uk: Назва передплати

note: %1$s:  enddate | html
en: Subscription will expire %s.
uk: Термін підписки завершується %s.

en: Subscription:
uk: Передплата:

en: Subscriptions
uk: Передплати

note: %1$s:  subscriptionsnumber | html
en: Subscriptions (%s)
uk: Передплати (%s)

note: SPAN
en: Subscriptions must be associated with a bibliographic record
uk: Передплати повинні бути пов’язані з бібліографічним записом

en: Subscriptions renewed.
uk: Передплату продовжено.

note: SCRIPT
en: Substitute
uk: Замінити

en: Substitutions
uk: Заміни

note: SCRIPT
en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Subtotal for
uk: Проміжна сума для

en: Subtype limits
uk: Обмеження за підтипом

note: SCRIPT
en: Successfully saved configuration
uk: Налаштування успішно збережене

en: Suggested by
uk: Запропоновано

en: Suggested by - on
uk: Запропоновано - коли

en: Suggested by:
uk: Запропоновано ким:

en: Suggested by:
uk: Запропоновано:

en: Suggested date from:
uk: Дата пропонування від:

en: Suggested on
uk: Запропоновано на

en: Suggestible
uk: Для пропозицій

en: Suggestion
uk: Пропозиція

en: Suggestion details
uk: Подробиці пропозиції

en: Suggestion information
uk: Інформацією щодо пропозиції…

en: Suggestion management
uk: Завідування пропозицією

en: Suggestions
uk: Пропозиції

en: Suggestions management
uk: Керування пропозиціями

en: Suggestions management
uk: Керування пропозиціями

en: Suggestions pending approval:
uk: Пропозиції, які очікують на розгляд:

en: Sum
uk: Сума

en: Summary
uk: Зведення

note: %1$s:  patron.firstname | html %2$s:  patron.surname | html %3$s:  patron.cardnumber | html
en: Summary for %s %s (%s)
uk: Зведення про користувача: %s %s (%s)

en: Summary:
uk: Зведення:

note: SCRIPT
en: Summer
uk: літо

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Sunday
uk: Неділя

note: SCRIPT
en: Sundays
uk: По неділях

note: I
en: Superlibrarian patron
uk: Супербібліотекар

en: Supplemental issue
uk: Додатковий випуск

en: Supplier report
uk: Звіт постачальника

note: BUTTON
en: Supported keyboard shortcuts
uk: Підтримувані поєднання клавіш

en: Surname
uk: Прізвище

en: Surname:
uk: Прізвище:

en: Surname:
uk: Прізвище:

en: Surveys
uk: огляди

en: Suspend
uk: Призупинення

note: INPUT type=submit
en: Suspend all holds
uk: Призупинити усі замовлення

en: Suspend?
uk: Призупинити?

en: Suspension charging interval
uk: Інтервал нарахування за призупинення

en: Suspension in days (day)
uk: Дні до призупинення

en: Svenska (Swedish)
uk: Svenska (шведська мова)

note: A
en: Switch languages
uk: Перемкнути мови

en: Switch to advanced editor
uk: Перемкнутися у розширений редактор

en: Switch to basic editor
uk: Перемкнутися у режим основного редактора

en: Switching to dom indexing
uk: Перехід на DOM-індексацію

en: Symbol
uk: Знак

en: Symbol:
uk: Знак:

note: A
en: Syndetics cover image
uk: Зображення обкладинки з Syndetics

en: Syntax
uk: Синтаксис

en: Syntax:
uk: Синтаксис:

note: SCRIPT
en: System Font
uk: Системний шрифт

note: %1$s:  p.syspref | html %2$s:  p.value | html %3$s:  p.filename | html
en: System preference '%s' is '%s', but the file '%s' does not exist.
uk: Параметр системи „%s“ містить „%s“, але файл „%s“ не існує.

note: %1$s:  p.variable | html %2$s:  IF p.value.defined %3$s:  p.value | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: System preference '%s' must be '0' or '1', but is %s'%s'%sNULL%s.
uk: Параметр системи „%s“ має бути „0“ або „1“, але він %s„%s“%sNULL%s.

en: System preference 'AnonSuggestions' set, but AnonymousPatron preference is not set correctly. Set it to a valid borrower number if you want that this feature works correctly.
uk: Параметр системи „AnonSuggestions“ встановлено, однак параметр „AnonymousPatron“ встановлено неправильно. Встановіть його в дійсний номер користувача, якщо хочете, щоб ця функціональність працювала правильно.

en: System preference 'AnonSuggestions' set, but AnonymousPatron preference is set to '0'. Set it to a valid borrower number if you want that this feature works correctly.
uk: Параметр системи „AnonSuggestions“ встановлено, однак параметр „AnonymousPatron“ встановлено у „0“. Встановіть його в дійсний номер користувача, якщо хочете, щоб ця функціональність працювала правильно.

en: System preference 'EasyAnalyticalRecords' set, but UseControlNumber preference is set to 'Use'. Set it to 'Don't use' or else the 'Show analytics' links in the staff interface and the OPAC will be broken.
uk: Параметр системи „EasyAnalyticalRecords“ встановлено, але для параметра „UseControlNumber“ теж встановлено „Використовувати“. Встановіть його у „Не використовувати“, інакше посилання „Показати аналітичний опис“ у інтерфейсі бібліотекаря та електронному каталозі будуть непрацездатні.

en: System preference 'KohaAdminEmailAddress' does not contain a valid email address. Emails will not be sent.
uk: Системний параметр „KohaAdminEmailAddress“ не містять дійсної адреси електронної пошти. Електронні листи не надсилатимуться.

en: System preference 'OPACPrivacy' set, but AnonymousPatron preference is set to '0'. Set it to a valid borrower number or checkins for these patrons will fail.
uk: Параметр системи „OPACPrivacy“ встановлено, однак параметр „AnonymousPatron“ встановлено у „0“. Встановіть його в дійсний номер користувача, якщо хочете, щоб ця функціональність працювала правильно.

note: %1$s:  warnPrefOpacHiddenItems | html
en: System preference 'OpacHiddenItems' generates a warning and will produce unexpected behaviors: %s
uk: Системний параметр „OpacHiddenItems“ генерує попередження та призведе до неочікуваної поведінки: %s

en: System preference 'Pseudonymization' is set, but there is not 'bcrypt_settings' entry defined in the $KOHA_CONF file.
uk: Системний параметр „Pseudonymization“ встановлено, але у файлі $KOHA_CONF не визначено запису „bcrypt_settings“.

en: System preference 'RESTOAuth2ClientCredentials' is set, but the required Net::OAuth2::AuthorizationServer dependency is missing. The feature is disabled.
uk: Системний параметр „RESTOAuth2ClientCredentials“ встановлено, але необхідний модуль „Net::OAuth2::AuthorizationServer“ відсутній. Функціональність вимкнено.

note: %1$s:  warnStatisticsFieldsError | html
en: System preference 'StatisticsFields' contains field names not belonging to the items database table: %s
uk: Системний параметр „StatisticsFields“ містить назви полів, що не відносяться до таблиці примірників у базі даних: %s

note: INPUT type=text name=searchfield
en: System preference search
uk: Шукати параметр системи

en: System preferences
uk: Параметри системи

en: System preferences
uk: Параметри системи

en: System preferences &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Параметри системи &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

note: %1$s:  searchfield | html
en: System preferences matching: %s
uk: Системні параметри, що відповідають: %s

en: T&uuml;rk&ccedil;e (Turkish) pre-3.8: Selma Aslan; for 3.8+, Suleyman Demirel University (Ugur Bulgan, Onur Erdem, Kemal Caner Bayrakci, and Alper Tutunsatar)
uk: T&uuml;rk&ccedil;e (турецька) до 3.8 — Сельма Аслан {Selma Aslan}; для 3.8 і далі —  Університет Соломон Деміреля {Suleyman Demirel University} (Агер Булган {Ugur Bulgan}, Онур Ердем {Onur Erdem}, Кемаль Джанер Байракці {Kemal Caner Bayrakci} та Альпер Тутансатар {Alper Tutunsatar})

en: TOC
uk: Зміст

en: TOTAL
uk: ЗАГАЛОМ

en: Tab separated text
uk: Текст, відокремлений знаками табуляції

en: Tab separated text (.csv)
uk: Текст, відокремлений знаками табуляції (*.csv)

en: Tab:
uk: Вкладка:

note: SCRIPT
en: Table
uk: Таблиця

note: %1$s:  tablename | html
en: Table id: %s
uk: Назва таблиці: %s

note: SCRIPT
en: Table of Contents
uk: Зміст

note: TH
en: Table of contents
uk: Зміст

en: Table of contents:
uk: Зміст:

note: SCRIPT
en: Table properties
uk: Властивості таблиці

en: Table settings
uk: Налаштування таблиць

en: Table settings
uk: Налаштування таблиць

en: Table settings &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Налаштування таблиць &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

en: TableDnD plug-in for jQuery
uk: Додаток TableDnD для jQuery

en: Tabs in use
uk: Використовуються вкладки

en: Tabular
uk: Табличний

en: Tabulation (\t)
uk: табуляція (\t)

en: Tag
uk: Ознака

note: SCRIPT
en: Tag
uk: Ознака

note: For the first occurrence, %1$s:  tagfield | html
en: Tag %s Subfield structure
uk: Структура підполя для ознаки „%s“

note: %1$s:  tagfield | html
en: Tag %s Subfield structure
uk: Структура підполя для ознаки „%s“

note: SCRIPT
en: Tag %s subfield %s %s in tab %s
uk: Ознака %s підполе ^%s „%s“ у вкладці %s

note: %1$s:  tagfield | html
en: Tag %s subfield structure
uk: Структура підполя для ознаки „%s“

en: Tag deleted
uk: Ознаку вилучено

note: A
en: Tag editor
uk: Редактор ознаки

note: SCRIPT
en: Tag has no subfields
uk: Ознака не містить підполів

en: Tag:
uk: Ознака:

en: Tag:
uk: Ознака:

note: %1$s:  searchfield | html
en: Tag: %s
uk: Ознака: %s

en: Tags
uk: Мітки

en: Tags pending approval
uk: Мітки в очікуванні затвердження

en: Tags:
uk: Мітки:

en: Talking Tech, Global
uk: Talking Tech, глобально

en: Tamil, France
uk: Tamil, Франція

en: Target
uk: Ціль

en: Task scheduler
uk: Планувальник задач

en: Task scheduler
uk: Планувальник задач

en: Task scheduler &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: Планувальник задач &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

en: Tax number registered:
uk: Зареєстрований ідентифікаційний номер платника податків:

en: Tax number registered:
uk: Зареєстрований ідентифікаційний номер платника податків:

en: Tax rate not defined in system preference TaxRates!
uk: Ставка податку не визначена в параметрах системи TaxRates!

en: Tax rate:
uk: Ставка ПДВ:

en: Technical reports
uk: технічні звіти

en: Template
uk: Шаблон

en: Template ID
uk: Ідентифікатор шаблону

en: Template ID:
uk: Ідентифікатор шаблону:

en: Template code:
uk: Назва шаблону:

en: Template description:
uk: Опис шаблону:

en: Template name
uk: Найменування шаблону

en: Template name:
uk: Найменування шаблону:

en: Template:
uk: Шаблон:

en: Templates
uk: Шаблони

en: Temporary
uk: Тимчасовий

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Temporary directory for uploads not defined
uk: Тимчасова тека для вивантажень не означена

en: Term
uk: Термін

en: Term/Phrase
uk: Термін/фраза

en: Term:
uk: Термін:

en: Terms to be used in Course Reserves module. Enter terms that will show in the drop down menu when setting up a Course reserve. (For example: Spring, Summer, Winter, Fall).
uk: Терміни, що використовуються в модулі резервування курсів. Введіть терміни, які відображатимуться у спадному меню під час створення резервування курсу (наприклад: осінній семестр, весняний семестр, 1-ший триместр).

en: Test
uk: Перевірка

en: Test pattern
uk: Перевірити схему

en: Test prediction pattern
uk: Перевірити схему прогнозування

en: Test run: Do not remove any patrons.
uk: Тестовий запуск: не вилучати користувачів.

en: Test the regular expressions:
uk: Індекс для перевірки регулярного виразу:

en: Tetun (Tetum) Karen Myers
uk: Tetun (мова тетум) Карен Майерс {Karen Myers}

en: Text
uk: Текст

en: Text alignment:
uk: Вирівнювання тексту:

note: SCRIPT
en: Text color
uk: Колір тексту

en: Text field
uk: Текстове поле

en: Text fields
uk: Текстові поля

en: Text for OPAC:
uk: Текст для електронного каталогу:

en: Text for librarian:
uk: Текст для бібліотекаря:

en: Text for librarians:
uk: Текст для бібліотекаря:

en: Text for opac:
uk: Текст для електронного каталогу:

en: Text justification:
uk: Вирівнювання тексту:

note: SCRIPT
en: Text to display
uk: Текст до відображення

en: Text, URL, or barcode, etc:
uk: Текст, URL-адреса, штрих-код тощо:

en: Textarea
uk: Текст

note: %1$s:  subscription.staffdisplaycount | html
en: The %s latest issues related to this subscription:
uk: Найновіші випуски (%s) для цієї передплати:

note: %1$s:  pref_CurbsidePickup_link | $raw | $KohaSpan
en: The %s preference is not enabled, do not forget to enable it to turn the feature on.
uk: Параметр „%s“ не встановлений, не забудьте увімкнути його, щоб задіяти цю функціональність.

note: %1$s:   pref_MARCOverlayRules_link | $raw | $KohaSpan
en: The %s preference is not set, don't forget to enable it for rules to take effect.
uk: Параметр „%s“ не встановлений, не забудьте увімкнути його, щоб правила вступили в силу.

en: The &lt;use_zebra_facets&gt; entry is missing in your configuration file. Falling back to legacy facet calculation.
uk: У Вашому файлі конфігурації відсутній запис „use_zebra_facets“. Повернення назад до застарілого розрахунку граней.

en: The &lt;zebra_auth_index_mode&gt; entry set to 'grs1', which is no longer supported. Please use DOM instead. To switch follow this page of wiki:
uk: Запис про параметр „zebra_auth_index_mode“ встановлено у „grs1“, який більше не підтримується. Будь ласка, використовуйте DOM замість цього. Для зміни зверніться на вікі-сторінку:

en: The &lt;zebra_bib_index_mode&gt; entry set to 'grs1', which is no longer supported. Please use DOM instead. To switch follow this page of wiki:
uk: Запис про параметр „zebra_bib_index_mode“ встановлено у „grs1“, який більше не підтримується. Будь ласка, використовуйте DOM замість цього. Для зміни зверніться на вікі-сторінку:

en: The 2 following fields are available for your own usage. They can be useful for statistical purposes
uk: 2 наступні поля доступні для Вашого власного використання. Вони можуть бути корисними для цілей статистики.

en: The AnonymousPatron system preference is not defined. You can use this feature anyway but NULL will be used to update the checkout history.
uk: Параметр системи „AnonymousPatron“ не визначено. Ви тим не менш можете використовувати цю функціональність, але для оновлення історії видач буде використовуватися „NULL“.

en: The Anyone permission has no actual effect while this list is strictly private.
uk: Дозвіл „будь-кому“ не має реального ефекту, якщо цей список є строго приватним.

en: The Bridge Material Type Icon Set
uk: Набір піктограм для типів матеріалів „The Bridge Material Type Icon Set“

en: The Bridge Material Type Icon Set is licensed under a
uk: Набір піктограм для типів матеріалів „The Bridge Material Type Icon Set“ поширюється на умовах

en: The ILL module is enabled, but no 'branch' block is defined in koha-conf.xml. You must define this block before use.
uk: Модуль МБА увімкнено, однак в конфігураційному файлі „koha-conf.xml“ не визначений блок „branch“. Ви повинні визначити цей блок перед використанням.

en: The ILL module is enabled, but no 'partner_code' defined in koha-conf.xml. Falling back to the hardcoded 'ILLLIBS'.
uk: Модуль МБА увімкнено, однак код партнера „partner_code“ не визначено у конфігураційному файлі „koha-conf.xml“. Вертаємось назад до жорстко вказаного коду „ILLLIBS“.

note: %1$s:  ill_partner_code_doesnt_exist | html
en: The ILL module is enabled, but the configured 'partner_code' (%s) is not defined on the system.
uk: Модуль МБА увімкнено, однак налаштований код партнера „partner_code“ (%s) не визначено у системі.

en: The ILL module is enabled, but there are no backends available.
uk: Модуль МБА увімкнено, однак немає доступних внутрішніх рушіїв.

en: The Koha Community would like to dedicate the release of Koha 22.11 to Rosalie Blake.
uk: Спільнота АБІС Коха хотіла б присвятити випуск Коха 22.11 Розалі Блейк.

en: The Koha::Logger module cannot be initiated correctly (check the log file).
uk: Модуль Koha::Logger не вдається запустити правильно (перевірте журнальний файл).

en: The Mana Knowledge Base can be used to import subscription patterns submitted by other libraries and save you extra work. Ask your system administrator to configure this service and complete the configuration, or remove this message by disabling the system preference
uk: База знань Mana може бути використана для імпорту шаблонів передплати, поданих іншими бібліотеками, що заощаджує зайву роботу. Попросіть свого системного адміністратора налаштувати цю послугу та завершити конфігурацію або ж видаліть це повідомлення, відключивши відповідне налаштування системи

en: The Mana Knowledge Base feature is enabled but not configured.
uk: Функціональність бази знань Mana увімкнена, але не налаштована.

en: The Staff only permission has no actual effect while this list is strictly private.
uk: Привілей „лише працівнику бібліотеки“ не має фактичного ефекту, оскільки цей список є суто приватним.

note: SCRIPT
en: The active currency must have a rate of 1.0
uk:  активна грошова одиниця повинна мати курс 1.0

en: The alternative email is invalid.
uk: Альтернативна електронна пошта вказана некоректно.

note: %1$s:  errauthid | html
en: The authority record you requested does not exist (%s).
uk: Авторитетного запису, який Ви запросили, не існує (%s).

en: The authorized value category (
uk: Категорія допустимого значення (

note: %1$s:  Koha.Preference('autoBarcode') | html
en: The autoBarcode system preference is set to %s and items with blank barcodes will have barcodes generated upon save to database
uk: Параметр системи „autoBarcode“ встановлено у значення „%s“, а примірники з порожніми штрих-кодами отримають згенеровані штрих-коди після збереження в базі даних

note: %1$s:  Barcode | html
en: The barcode %s was not found.
uk: Штрих-код „%s“ не знайдений.

note: %1$s:  checkout_info.barcode | html
en: The barcode was not found %s.
uk: Штрих-код „%s“ не знайдений.

en: The barcode was not found:
uk: Штрих-код не знайдений:

en: The barcode you enter will be incremented for each additional item.
uk: Введений Вами штрих-код буде збільшуватися для кожного додаткового примірника.

note: SCRIPT
en: The beginning date is missing or invalid.
uk: Дата початку відсутня чи невірна.

en: The biblio.biblionumber and biblioitems.biblioitemnumber fields be mapped to a MARC subfield,
uk: поля „biblio.biblionumber“ (номер_бібліографічного_запису) та „biblioitems.biblioitemnumber“ (номер_бібліотечної_одиниці) відображені на МАРК-підполя,

note: %1$s:  email_add | html
en: The cart was sent to: %s
uk: Кошик висланий до: %s

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: The change will be applied immediately.
uk: Зміну буде застосовано негайно.

en: The column 'Koha field' shows that the subfield is linked with a Koha field.
uk: Допис у вказівках „поле Коха“ показує зв’язок підполя з полем Коха.

note: %1$s:  config_entry.lockdir | html
en: The configured &lt;lockdir&gt; entry in your koha-conf.xml file points to a non-writable directory (%s).
uk: Налаштований запис &lt;lockdir&gt; у вашому файлі „koha-conf.xml“ вказує на теку, яка не доступна для запису (%s).

en: The corresponding subfield MUST be in with -1 (ignore) tab
uk: відповідне підполе ПОВИННЕ знаходитися у вкладці -1 (ігнорується)

en: The current mappings you see on the screen will be erased and replaced by the mappings in the mappings.yaml file.
uk: Поточні зіставлення, які Ви бачите на екрані, буде стерто та замінено зіставленнями з файлу „mappings.yaml“.

en: The database returned an error while attempting a delete operation.
uk: База даних повернула помилку при спробі вилучення.

en: The database returned an error while attempting a save operation.
uk: Під час спроби операції збереження база даних повернула помилку.

note: %1$s:  card_element | html %2$s:  element_id | html
en: The database returned an error while deleting %s %s.
uk: База даних повернула помилку при вилученні „%s“ %s.

note: %1$s:  image_ids | html
en: The database returned an error while deleting %s.
uk: База даних повернула помилку при вилученні „%s“.

note: %1$s:  card_element | html %2$s:  element_id | html
en: The database returned an error while saving %s %s.
uk: База даних повернула помилку при збереженні „%s“ %s.

en: The download directory specifies the directory on the ftp site from which quotes and invoices are downloaded.
uk: Тека звантаження вказує каталог на FTP-сайті, з якого звантажуються пропозиції та рахунки-фактури.

note: %1$s:  INVALID_DATE | $KohaDates
en: The due date &quot;%s&quot; is invalid
uk: Дата очікування „%s“ неправильна

note: SCRIPT
en: The ending date is missing or invalid.
uk: Дата закінчення відсутня чи невірна.

note: SCRIPT
en: The entered passwords do not match
uk: Введені паролі не збігаються

en: The field itemnum MUST be mapped
uk: поле „itemnum“ (номер_одиниці) ПОВИННО бути відображено

en: The fields 'surname', 'branchcode', and 'categorycode' are
uk: Поля „surname“, „branchcode“ та „categorycode“ є

en: The file will be imported into an editable table for review prior to saving.
uk: Цей файл буде імпортовано в редаговану таблицю для розгляду перед збереженням.

en: The first line in the file must be a header row defining which columns you are supplying in the import file.
uk: Перший рядок у файлі має бути рядком заголовку, що перелічує стовпчики, які Ви надаєте у файлі імпорту.

en: The first notice's delay should be less than the second, which should be less than the third for the
uk: Затримка першого сповіщення має бути меншою за друге, яке має бути меншим за третє для

en: The following barcodes were found:
uk: Знайдено такі штрих-коди:

en: The following error occurred while importing the database structure:
uk: При імпорті структури бази даних трапилася наступна помилка:

en: The following error was encountered:
uk: Виявлена наступна помилка:

en: The following errors have occurred:
uk: Наступні помилки сталися:

en: The following errors were found. Please correct them and submit again:
uk: Було виявлено такі помилки. Будь ласка, виправте їх та надішліть ще раз:

en: The following fields are wrong. Please fix them.
uk: Наступні поля введені неправильно. Будь ласка, виправте їх.

note: SCRIPT
en: The following fields aren't filled:
uk: Наступні поля не заповнені:

en: The following holds have not been filled. Please retrieve them and check them in.
uk: Наступні замовлення не були повністю виконані. Будь ласка, отримайте їх та виконайте повернення.

note: For the first occurrence, %1$s:  "borrowers" | $HtmlTags tag="strong" %2$s:  "deletedborrowers" | $HtmlTags tag="strong"
en: The following ids exist in both tables %s and %s:
uk: Наступні ідентифікатори одночасно існують у таблицях %s та %s:

note: SCRIPT
en: The following important subfields aren’t filled:
uk: Наступні важливі підполя не заповнені:

en: The following itemnumbers were found:
uk: Знайдено такі номери (itemnumber) примірників:

en: The following items were modified:
uk: Наступні примірники були змінені:

note: SCRIPT
en: The following mandatory subfields aren't filled:
uk: Наступні обовʼязкові підполя не заповнені:

en: The following mappings exist for items.permanent_location, and they shouldn't.
uk: існують наступні відображення для items.permanent_location, проте вони не повинні бути.

en: The following values have been used for guarantee/guarantor relationships, but do not exist in the 'borrowerRelationship' system preference:
uk: Наведені нижче значення використовувались для відносин поручителя / особи на поруках, але не існують у системному параметрі „borrowerRelationship“:

en: The form submission failed (Wrong CSRF token). Try to come back, refresh the page, then try again.
uk: Помилка подання форми (неправильний маркер міжсайтового запиту (CSRF)). Спробуйте повернутися, оновіть сторінку, а потім спробуйте ще раз.

en: The hold has been correctly cancelled.
uk: Замовлення належним чином скасовано.

en: The hold has been placed on biblio level. It is not possible to determine the item to mark as lost.
uk: Замовлення розміщено на рівні бібзапису. Неможливо визначити примірник, який потрібно позначити як втрачений.

en: The hold policies are applied based on the ReservesControlBranch system preference which is set to
uk: Правила замовлення застосовуються відповідно системному параметру „ReservesControlBranch“, який встановлений у

en: The included
uk: Долучений файл

en: The included OAI.xslt file by the
uk: Долучений файл OAI.xslt від

note: %1$s:  m.item_barcode | html
en: The item (%s) does not exist.
uk: Цей примірник (%s) не існує.

note: %1$s:  m.item_barcode | html
en: The item (%s) has been added to the list.
uk: Цей примірник (%s) додано у Ваш список.

note: %1$s:  m.item_barcode | html
en: The item (%s) has not been added to the list. Please verify it is not already in the list.
uk: Примірник (%s) не доданий до списку.  Будь ласка, переконайтеся, чи немає його вже в списку.

en: The item has been removed from the list.
uk: Цей примірник вилучено зі списку.

en: The item has not been checked in due to a configuration issue in your system. You must ask an administrator to take a look at the
uk: Примірник не повернено через проблему з налаштуванням у Вашій системі. Ви повинні попросити адміністратора поглянути на сторінку

note: %1$s:  INCLUDE 'biblio-title.inc' link = 1
en: The item has successfully been attached to %s.
uk: Примірник успішно приєднано до запису: „%s“.

en: The item has successfully been linked to
uk: Примірник успішно зв’язаний зі записом:

en: The item you select will be moved to the target record.
uk: Вибраний примірник буде переміщений до цільового запису.

en: The job has been enqueued! It will be processed as soon as possible.
uk: Завдання потрапило у чергу! Воно буде оброблене якомога швидше.

en: The label for the field shown when the report is run, e.g. "Select a library."
uk: Мітка для поля, що відображається під час виконання звіту, напр. „Виберіть підрозділ“.

note: SCRIPT
en: The library code entered contains whitespace characters. Please remove any whitespace characters from the library code
uk: Введений код бібліотеки/підрозділу містить символи пробілу. Будь ласка, вилучіть усі символи пробілу з коду бібліотеки/підрозділу

note: %1$s:  email | html
en: The list was sent to: %s
uk: Список висланий до: %s

en: The log4perl config file cannot be opened.
uk: Неможливо відкрити файл конфігурації „log4perl“.

en: The merge was successful.
uk: Злиття було успішним.

en: The merging was successful.
uk: Злиття було успішним.

note: %1$s:  ERROR_LOO.bad_delay | html
en: The number of days (%s) must be a number between 0 and 999.
uk: Число днів (%s) повинне бути номером між 0 і 999.

en: The password was rejected by a plugin.
uk: Пароль було відхилено додатком.

en: The passwords entered do not match
uk: Введені паролі не збігаються

en: The patron category you create will be used by the
uk: Категорія користувача, яку Ви створюєте, буде використана для

en: The patron does not have an email address defined.
uk: У користувача не зазначена електронна адреса.

en: The patron has not been created the entered password contained whitespaces
uk: Користувача не створено, введений пароль містить пробіли.

en: The patron has not been created the entered password was too short
uk: Користувача не створено, введений пароль занадто короткий.

en: The patron has not been created the entered password was too weak, must contain at least one uppercase, and lower case letter and one number
uk: Користувача не створено, введений пароль занадто слабкий, повинен містити принаймні одну велику й малу літери та одну цифру.

en: The patron has not been created! Cardnumber or Userid may already exist.
uk: Користувач не був створений! Номер читацького квитка чи ідентифікатор користувача вже існують.

note: %1$s:  alert.OTHER_CHARGES | $Price
en: The patron has unpaid charges for holds, rentals etc of %s
uk: Користувач має несплачені нарахування за замовлення, прокат тощо %s

note: %1$s:  checkout_info.alert.OTHER_CHARGES | $Price
en: The patron has unpaid charges for holds, rentals etc of %s.
uk: Користувач має несплачені нарахування за замовлення, прокат тощо %s.

en: The patron used for the self checkout module at the OPAC does not have the self_check => self_checkout_module permission.
uk: Користувач, який використовується для модуля самостійної видачі в електронному каталозі, не має привілею self_check => self_checkout_module.

en: The patron used for the self checkout module at the OPAC has too many permissions. They should only have self_check => self_checkout_module.
uk: Користувач, який використовується для модуля самостійної видачі в електронному каталозі, має забагато привілеїв. З них необхідний лише привілей self_check => self_checkout_module.

en: The primary email is invalid.
uk: Основна електронна пошта вказана некоректно.

en: The quote uploader accepts standard csv files with two columns: "source","text"
uk: Вивантажувач цитат приймає стандартні CSV-файли з двома колонками: „джерело“, „текст“.

en: The record
uk: Цей бібзапис

note: %1$s:  m.bibnum | html
en: The record (%s) does not exist.
uk: Цей запис (%s) не існує.

note: %1$s:  m.bibnum | html
en: The record (%s) has been added to the list.
uk: Цей запис (%s) додано у Ваш список.

note: %1$s:  m.bibnum | html
en: The record (%s) has not been added to the list. Please verify it is not already in the list.
uk: Запис (%s) не доданий до списку. Будь ласка, переконайтеся, чи немає його вже в списку.

en: The record you are trying to edit doesn't exist.
uk: Запис, який Ви намагаєтесь відредагувати, не існує.

note: For the first occurrence, %1$s:  biblionumber | html
en: The record you requested does not exist (%s).
uk: Запис, який Ви запросили, не існує (%s).

en: The records have successfully been reindexed!
uk: Записи успішно переіндексовано!

note: For the first occurrence, %1$s:  report_converted | html
en: The report "%s" has been converted.
uk: Звіт „%s“ було перетворено.

en: The requested message cannot be displayed
uk: Запитане повідомлення не може відображатися

en: The return policy is applied based on the CircControlReturnsBranch system preference which is set to
uk: Правила повернення застосовуються відповідно системному параметру „CircControlReturnsBranch“, який встановлений у

en: The rules are applied from most specific to less specific, using the first found in this order:
uk: Правила застосовуються від більш конкретних до менш конкретних, починаючи від першого знайденого згідно наступного порядку:

en: The rules have been cloned.
uk: Правила здубльовані.

en: The secondary email is invalid.
uk: Додаткова електронна пошта недійсна.

en: The subscription has not expired yet
uk: Термін дії передплати ще не завершився

note: SCRIPT
en: The superlibrarian privilege is mutually exclusive of other privileges, as it includes them all.
uk: Виявлено невідповідність! Привілей супербібліотекаря взаємно виключає інші привілеї, оскільки він включає їх усіх.

note: SPAN
en: The system preference %s may have been overridden from this value by one or more virtual hosts.
uk: Параметр системи „%s“ може бути перевизначений замість цього значення одним чи декількома віртуальними хостами.

en: The system preference OPACPrivacy is set but AnonymousPatron is not! Please correct this before continuing circulation.
uk: Параметр системи „OPACPrivacy“ встановлено, однак параметр „AnonymousPatron“ не встановлено! Будь ласка, виправте це перед продовженням обігу.

note: SCRIPT
en: The system preference ProtectSuperlibrarian is enabled
uk: Параметр системи „ProtectSuperlibrarian“ задіяно

note: INPUT type=checkbox name=flag
en: The system preference ProtectSuperlibrarianPrivileges is enabled
uk: Параметр системи „ProtectSuperlibrarianPrivileges“ задіяно

en: The upload directory specifies the directory on the ftp site to which orders are uploaded.
uk: Тека вивантаження вказує теку на FTP-сайті, на який надсилаються замовлення.

en: The upload file appears to be empty.
uk: Вивантажений файл видається порожнім.

en: The upload file does not appear to be a kpz file. The extension is not '.kpz'.
uk: Вивантажуваний файл не схожий на kpz-файл. Розширення не *.kpz.

en: The upload file does not appear to be a zip file. The extension is not '.zip'.
uk: Вивантажуваний файл не схожий на zip-архів. Розширення не *.zip.

note: %1$s:  e.value | html
en: The value "%s" is not supported for mappings
uk: Значення „%s“ не підтримується для зіставлень

en: Theke Solutions, Argentina
uk: Theke Solutions, Аргентина

en: Themes
uk: Теми

en: Then start the installer again.
uk: Потім запустіть запустіть встановлювач ще раз.

en: There are currently no checkout notes.
uk: Наразі немає приміток про видані примірники.

en: There are currently no problem reports.
uk: Наразі немає повідомлень про проблеми.

note: For the first occurrence, %1$s:  PROCESS translate_label_element element=label_element_title
en: There are no %s currently available.
uk: %s — наразі немає доступних.

en: There are no EDI accounts.
uk: Немає облікових записів для електронного обміну даними (ЕОД/EDI)

en: There are no EDIFACT messages.
uk: Немає повідомлень EDIFACT.

note: SCRIPT
en: There are no SMTP servers defined.
uk: Серверів SMTP не визначено.

en: There are no additional contents.
uk: Наразі немає жодного додаткового вмісту.

note: %1$s:  category.category_name | html
en: There are no authorized values defined for %s
uk: Не означено жодного допустимого значення для „%s“

en: There are no cities defined.
uk: Наразі не означено жодного міста.

en: There are no collections currently defined.
uk: Наразі не визначено жодного зібрання.

note: %1$s:  IF active
en: There are no contracts with this vendor. %s
uk: З цим постачальником немає жодного договору. %s

en: There are no defined actions for this template.
uk: Для цього шаблону немає визначених дій.

en: There are no defined templates. Please create a template first.
uk: Не означено жодного шаблону. Спершу створіть шаблон.

en: There are no desks defined.
uk: Не означено жодного пункту книговидачі.

en: There are no existing numbering patterns.
uk: Немає існуючих схем нумерації.

en: There are no images for this item.
uk: Немає зображень для цього примірника.

en: There are no images for this record.
uk: Немає зображень для цього запису.

en: There are no item search fields defined.
uk: Наразі не означено поля для пошуку примірників.

en: There are no items in this batch yet
uk: У цій партії ще немає примірників

en: There are no itemtypes defined
uk: Наразі не означено жодного типу одиниці

en: There are no late orders.
uk: Немає затриманих замовлень.

note: SCRIPT
en: There are no libraries defined.
uk: Наразі не означено жодної бібліотеки/підрозділу.

en: There are no libraries defined.
uk: Наразі не означено жодної бібліотеки/підрозділу.

en: There are no library EANs.
uk: Немає жодного бібліотечного ідентифікатора EAN.

en: There are no notices for this library.
uk: Для цієї бібліотеки немає сповіщень.

en: There are no notices.
uk: Немає сповіщень.

note: %1$s:  IF ( location ) %2$s:  END
en: There are no overdues for today%s at the selected location%s.
uk: На сьогодні прострочень немає %s у вибраному розташуванні %s.

en: There are no overdues matching your search.
uk: Немає прострочень, що відповідають Вашому пошуку.

en: There are no overdues.
uk: Немає прострочення.

en: There are no patron categories defined.
uk: Не визначено жодної категорії користувачів.

en: There are no patron lists.
uk: Наразі немає жодного переліку користувачів.

en: There are no patrons subscribed to this subscription serial alert.
uk: Немає користувачів, що підписалися на оповіщення про цю передплату серіального видання.

en: There are no pending discharge requests.
uk: Немає жодних очікуючих запитів на обхідні листи.

en: There are no pending offline operations.
uk: Немає жодних незавершених автономних операцій.

en: There are no pending patron modifications.
uk: Немає очікуючих редагувань користувача.

en: There are no rotas with stages assigned
uk: Немає ротацій із призначеними етапами

en: There are no rules defined.
uk: Не означено жодного правила.

en: There are no saved definitions.
uk: Немає збережених визначень.

en: There are no saved matching rules.
uk: Немає збережених правил відповідності.

en: There are no saved patron attribute types.
uk: Немає збережених типів атрибутів користувачів.

en: There are no saved reports.
uk: Ще немає збережених звітів.

en: There are no sets defined.
uk: Не означено жодного набору.

en: There are no statistics for this patron.
uk: Немає статистики для цього користувача.

en: There is an error when trying to connect to the message broker (RabbitMQ), check the Koha log files.
uk: Під час спроби підключитися до посередника повідомлень (RabbitMQ) сталася помилка, перегляньте журнальні файли Коха.

en: There is an error with this bibliographic record, the view may be degraded.
uk: Існує помилка у цьому бібліографічному записі, перегляд може бути виведено неправильно.

note: %1$s:  hold.priority | html
en: There is an item level hold on this item (priority = %s).
uk: Є замовлення на цей примірник (пріоритет: %s).

note: SCRIPT
en: There is another profile with this name.
uk: Є ще один профіль з такою ж назвою.

note: %1$s:  itemtags | html
en: There is more than 1 MARC tag related to items tab (10) : %s
uk: Більш ніж 1 МАРК-ознака співвідноситься у вкладці (10) одиниць збереження: %s

en: There is no 'log4perl_conf' entry in the config file.
uk: У файлі конфігурації немає запису „log4perl_conf“.

en: There is no defined frequency.
uk: Не означено жодної періодичності.

note: %1$s:  END %2$s:  IF autoMemberNum %3$s:  IF mandatorycardnumber
en: There is no minimum or maximum character length. %s %s %s
uk: Немає мінімальної або максимальної кількості символів. %s %s %s

en: There is no order for this bibliographic record.
uk: Немає жодного замовлення комплектування за цим бібліографічним записом.

en: There is no record of any messages that have been sent to this patron.
uk: Немає жодного запису про повідомлення, які б були вислані цьому користувачу.

en: There was 1 barcode that contained at least one unprintable character.
uk: Є 1 штрих-код, який містить принаймні один не друкований символ.

en: There was 1 barcode that was too long.
uk: 1 штрихкод занадто довгий.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: There was a problem, please check the logs
uk: Виникла проблема, перевірте журнали

en: There was an error searching for analytic records, please see the logs for details.
uk: Під час пошуку аналітичних записів сталася помилка. Додаткову інформацію див. у журналах.

note: SCRIPT
en: There was an unknown error generating the barcode image
uk: Під час створення зображення штрих-коду сталася невідома помилка

note: SCRIPT
en: There was an unknown error generating the barcode image. Please check that your barcode is correct for the barcode type
uk: Під час створення зображення штрих-коду сталася невідома помилка. Будь ласка, переконайтеся, що Ваш штрих-код відповідає типу штрих-коду

note: %1$s:  err_data | html
en: There were %s barcodes that contained at least one unprintable character.
uk: Є %s штрих-кодів, які містять принаймні один не друкований символ.

note: %1$s:  err_length | html
en: There were %s barcodes that were too long.
uk: Задовгих штрих-кодів: %s.

en: Therefore, the record to be merged has not been deleted.
uk: Таким чином, запис, який потрібно об’єднати, не було вилучено.

en: Thesaurus:
uk: Тезаурус:

en: These are disabled for ALL libraries. To change these settings, choose the "Default" library.
uk: Це відключено для УСІХ бібліотек. Щоб змінити це налаштування, виберіть бібліотеку „за умовчанням“.

en: These are disabled for the current library.
uk: Це відключено для поточної бібліотеки.

en: These are enabled.
uk: Це включено.

note: INPUT type=checkbox
en: These fields are collapsed by default by the CollapseFieldsPatronAddForm system preference
uk: Ці поля за умовчанням згортаються згідно системному параметру „CollapseFieldsPatronAddForm“

en: These fields will be used in the creation of clubs based on this template
uk: Ці поля будуть використані при створенні товариств на основі цього шаблону

en: These fields will be used when enrolling a patron in a club based on this template
uk: Ці поля будуть використовуватися при зарахуванні читача у товариство на основі цього шаблону

note: %1$s:  ratio | html
en: These items have a hold ratio &ge; %s.
uk: Ці одиниці мають рейтинг замовлення &ge; %s.

note: SCRIPT
en: These patrons will be permanently removed from the database and cannot be recovered
uk: Ці користувачі будуть назавжди вилучені з бази даних і не можуть бути відновлені

en: Theses
uk: дисертації

en: They are in a patron category of type staff.
uk: Вони належать до категорії працівників біблотеки.

en: They are the guarantor to another patron.
uk: Вони є поручителями для інших користувачів.

en: They have a non-zero account balance.
uk: Вони мають ненульовий залишок на рахунку.

en: They have items currently checked out.
uk: У них на даний час є видані примірники.

en: They have permissions assigned to them.
uk: У них є призначені привілеї.

note: SCRIPT
en: Third
uk: Третє

en: This account has been locked!
uk: Цей обліковий запис заблоковано!

en: This authority type cannot be deleted
uk: Цей тип авторитетного джерела не може бути вилучений

en: This cannot be undone.
uk: Не буде можливості скасувати цю дію.

note: %1$s:  patrons_in_category | html
en: This category is used %s times
uk: Ця категорія використовується %s разів

en: This chart will use only visible rows, click 'Fetch all data' to chart the full report
uk: Ця діаграма використовуватиме лише видимі рядки, натисніть „Отримати усі дані“, щоб скласти діаграму для повного звіту

en: This configuration differs for each protocol.
uk: Ця конфігурація різниться для кожного протоколу.

en: This course already has this item on reserve.
uk: Цей примірник для цього курсу вже зарезервовано.

en: This feature allows you to retrieve and share data (subscription patterns and reports) with other Koha libraries.
uk: Ця функція дозволяє отримувати та обмінюватися даними (шаблони передплати та звіти) з іншими бібліотеками на АБІС Koha.

en: This feature gives the Koha developers valuable information regarding how Koha is being used and helps to drive decisions during the development cycle
uk: Ця функція надає розробникам Коха цінну інформацію про використання Koha та допомагає приймати рішення під час циклу розробки

en: This fee is charged at checkout/renewal time for each day between the checkout/renewal date and due date for loans specified in days.
uk: Ця плата стягується пропорційно часу у днях видачі/продовження за кожен день між датою видачі/продовження та датою повернення випозичання.

en: This fee is charged at checkout/renewal time for each hour between the checkout/renewal date and due date for loans specified in hours.
uk: Ця плата стягується пропорційно часу у годинах видачі/продовження за кожну годину між датою видачі/продовження та датою повернення випозичання.

en: This fee is charged once per checkout/renewal per item
uk: Ця плата стягується одноразово за примірник при видачі/продовженні

note: INPUT type=text name=object
en: This field cannot be modified from the circulation module.
uk: Це поле не можна змінити з модуля обігу.

note: INPUT type=checkbox name=disable_input
en: This field is mandatory
uk: Це поле є обов’язковим

note: SCRIPT
en: This field is required.
uk: Це поле є обов’язковим.

note: SCRIPT
en: This file already exists (in this category).
uk: Цей файл вже існує (у цій категорії).

en: This invoice has no files attached.
uk: Цей рахунок-фактура немає приєднаних файлів.

en: This invoice number has already been used. Would you like to receive on an existing invoice?
uk: Цей номер рахунка-фактури вже був використаний. Хочете отримати існуючий рахунок-фактуру?

en: This is a serial subscription
uk: Це передплата серіального видання

en: This is the anonymous patron, so no circulation history is displayed. To get a list of anonymized loans, please run a report.
uk: Це анонімний користувач, тому не відображається історія обігу. Щоб отримати список анонімних випозичань, будь ласка, запустіть звіт.

en: This is the anonymous patron, so no holds history is displayed.
uk: Це анонімний користувач, тому не відображається історія замовлень.

en: This is the team who are responsible for the next release of Koha and the ongoing maintenance of your currently installed Koha version. They will be in these roles up until
uk: Це команда, яка відповідає за наступний випуск Koha і поточне обслуговування Вашої поточної версії Koha. Вони будуть в цих ролях аж до

en: This is the team who were responsible for the initial release of your currently installed Koha version.
uk: Це команда, яка відповідальна за початковий випуск Вашої поточної версії Koha.

en: This item can not be renewed, it's an on-site checkout
uk: Цей примірник не можна продовжити, це видача на місці

note: SCRIPT
en: This item cannot be removed. It is checked out
uk: Цей примірник неможливо вилучити. Він виданий

en: This item has been claimed as returned by:
uk: Цей примірник заявлено як повернутий:

note: %1$s:  alert.ITEM_LOST | html
en: This item has been lost with a status of "%s".
uk: Цей примірник був втрачений зі статусом „%s“.

en: This item is already on this rota
uk: Цей примірник вже є у Вашій ротації

note: %1$s:  IF CAN_user_circulate_force_checkout %2$s:  END
en: This item is checked out to another patron. %s Check in and check out? %s
uk: Цей примірник видано іншому користувачу. %s Виконати повернення та видачу? %s

en: This item is currently checked out to this patron. Renew?
uk: Цей примірник на даний час вже видано цьому користувачу. Продовжити?

en: This item is on hold for another patron.
uk: Цей примірник замовлено для іншого користувача.

en: This item is on hold for pick-up at your library
uk: Цей примірник замовлено для отримання у вашій бібліотеці

en: This item is part of a rotating collection.
uk: Цей примірник є частиною почергово переміщуваного зібрання.

en: This item must be checked in at following library:
uk: Цей примірник повинен бути повернутий у наступній бібліотеці/підрозділі:

en: This item type already exists
uk: Цей тип одиниці вже існує

en: This list does not exist.
uk: Цей список не існує.

en: This member has no email
uk: Цей користувач не має електронної пошти

en: This message appears on this patron's user page in the OPAC
uk: це повідомлення з’явиться на сторінці облікового запису користувача в ЕК

en: This message displays when checking out to this patron
uk: це повідомлення відображається при видачі цьому користувачу

en: This message may have been caused by any of the following reasons:
uk: Це повідомлення, можливо, було викликане будь-якою з наступних причин:

en: This patron can't check out this item per library circulation policy.
uk: Цьому користувачу не видається цей примірник відповідно до правил обігу бібліотеки.

en: This patron cannot be deleted while set as AnonymousPatron in the system preferences.
uk: Цього користувача не можна вилучити, якщо в системних налаштуваннях встановлено значення „AnonymousPatron“.

en: This patron does not exist.
uk: Цей користувач не існує.

en: This patron has no circulation history.
uk: У цього користувача немає історії обігу.

en: This patron has no files attached.
uk: Цей користувач немає приєднаних файлів.

en: This patron has no holds history.
uk: У цього користувача немає історії замовлень.

en: This patron has not submitted any purchase suggestions
uk: Цей користувач не подавав жодних пропозицій на придбання

en: This patron has requested their circulation history be anonymized on check-in, but the AnonymousPatron system preference is empty or incorrect.
uk: Цей користувач вимагає анонімізовувати його історію обігу під час повернень, однак системний параметр „AnonymousPatron“ пустий чи неправильний.

en: This patron has set the privacy rules to never keeping a circulation history.
uk: Цей користувач встановив правила конфіденційності, щоб ніколи не зберігати історію обігу.

note: SCRIPT
en: This patron's privileges will now be reset to include only superlibrarian.
uk: Тепер привілеї цього користувача будуть скинуті, залишивши лише привілей супербібліотекаря.

note: %1$s:  subscriptions.size | html
en: This pattern is still used by %s subscription(s). Do you still want to delete it?
uk: Ця схема все ще використовується (підписок: %s). Ви все ще хочете її вилучити?

en: This permission grants access to all areas. If selected, specific sub-permissions cannot be selected.
uk: Цей привілей надає доступ до усіх модулів. Якщо вибрано, конкретні під-привілеї неможливо вибрати.

note: SCRIPT
en: This record cannot be transferred to the advanced editor. Continue?
uk: Цей запис не може бути переведений в розширений редактор. Продовжити?

note: A
en: This record has no items
uk: Цей запис немає примірників

en: This record is in use
uk: Цей запис використовується

en: This record is used
uk: Цей запис використовується

note: %1$s:  total | html
en: This record is used %s times
uk: Цей запис використовується: %s (рази)

en: This report could not be imported. Please try again later.
uk: Цей звіт не вдалося імпортувати. Повторіть спробу пізніше.

en: This rota has no stages.
uk: Цей ротація не має етапів.

en: This screen shows the subfields associated with the selected tag. You can edit subfields or add a new one by clicking on edit.
uk: На цьому екрані представлені підполя, пов’язані з вибраною ознакою. Ви можете редагувати підполя чи додавати нове клацнувши на „Редагувати“/„Редагувати підполя“.

en: This script is not able to create/write to the necessary temporary directory.
uk: Цей сценарій не може створити/писати до необхідної тимчасової теки.

note: SCRIPT
en: This subfield will be deleted
uk: Це підполе буде вилучено

note: A
en: This subscription depends on another supplier
uk: Ця передплата залежить від іншого постачальника

en: This subscription is closed.
uk: Цю передплату закрито.

en: This tool allows you to delete patrons and anonymize checkout history. For deleting patrons, any combination of limits can be used. Patrons will not be deleted if they meet one or more of the following conditions:
uk: Цей інструмент дозволяє вилучити користувачів та зробити знеособлення історії видач. Для вилучення користувачів можна використовувати будь-яку комбінацію обмежень. Користувачі не будуть вилучені, якщо вони відповідають одній або декільком із наведених нижче умов:

note: %1$s:  IF ( too_many_items_display ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: This will delete %sall the%sthe selected%s items.
uk: Будуть вилучені %s усі %s вибрані %s примірники.

en: This will delete the exceptions inside a given range. Be careful about your scope range; if it is oversized you could slow down Koha.
uk: Це призведе до вилучення винятків всередині даного діапазону. Будьте уважні щодо меж діапазонів, якщо вони завеликі, це може сповільнити Коху.

en: This will delete the repeated holidays rules only. The repeatable holidays will be deleted but not the exceptions.
uk: Будуть вилучені лише правила для повторюваних неробочих днів. Повторювані неробочі дні будуть вилучені, але не винятки.

en: This will delete the single holidays rules only. The repeatable holidays and exceptions will not be deleted.
uk: Будуть вилучені лише правила для окремих неробочих днів. Повторювані неробочі дні та винятки не вилучатимуться.

en: This will delete this holiday rule. If it is a repeatable holiday, this option checks for possible exceptions. If an exception exists, this option will remove the exception and set the date to a regular holiday.
uk: Це призведе до вилучення правила на це свято. Якщо це повторюване свято, цей вибір перевірить наявність можливих винятків. Якщо виняток існує, цей вибір вилучить виняток і встановить на цю дату чергове свято.

note: SCRIPT
en: This will retrieve macros stored in the brower, save them in the database, and delete them from the browser. Proceed?
uk: Це призведе до отримання макрокоманд з памʼяті браузера, збереження їх у базі даних та вилучення з браузера. Продовжити?

en: This will save changes to the holiday's title and description. If the information for a repeatable holiday is modified, it affects all of the dates on which the holiday is repeated.
uk: Це дозволить зберегти зміни в назві свята та описі. Якщо буде змінена інформація для повторюваних свят, вона вплине на всі дати, на які свято повторюється.

en: This will take this day and month as a reference to make it a holiday. Through this option, you can repeat this rule for every year. For example, selecting August 1 will make August 1 a holiday every year.
uk: Це візьме цей день та місяць за приклад, щоб зробити його святковим. За допомогою цього вибору, ви можете повторити це правило на кожен рік. Наприклад, при виборі 24 серпня, кожного року 24 серпня буде святковим днем.

note: IMG
en: Thumbnail
uk: Ескіз

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Thursday
uk: Четвер

note: SCRIPT
en: Thursdays
uk: По четвергах

en: Time created
uk: Час створення

en: Time zone:
uk: Часовий пояс:

en: Time:
uk: Час:

en: Timeout
uk: Максимальний час очікування

en: Timeout (seconds):
uk: Час очікування (секунди):

en: Timeout (secs)
uk: Час очікування (секунди)

en: Timeout:
uk: Максимальний час очікування:

en: Times should be in 24-hour format (00:00 to 23:59).
uk: Час має бути в 24-годинному форматі (з 00:00 до 23:59).

en: TinyMCE WYSIWYG editor
uk: Редактор TinyMCE WYSIWYG

en: TinyMCE WYSIWYG editor v5.9.2
uk: Редактор TinyMCE WYSIWYG вер. 5.9.2

en: Title
uk: Назва

en: Title
uk: Назва

en: Title (A-Z)
uk: Назва (за алфавітом)

en: Title (Z-A)
uk: Назва (зворотньо за алфавітом)

en: Title (any):
uk: Назва (будь-яка):

en: Title and author
uk: Назва та автор

en: Title phrase
uk: Назва як фраза

en: Title search
uk: Пошук за назвою

en: Title:
uk: Назва:

en: Title:
uk: Назва:

note: %1$s:  title | html
en: Title: %s
uk: Назва: %s

en: Titles
uk: Назви

en: To
uk: до

en: To
uk:  до

en: To a file:
uk: до файлу:

en: To a file:
uk: до файлу:

en: To add another library and for more settings, go to:
uk: Щоб додати інші бібліотеку/підрозділ та отримати додаткові налаштування, перейдіть на сторінку:

en: To add another patron category and for more settings go to:
uk: Щоб додати ще одну категорію користувачів та для додаткових налаштувань перейдіть до:

en: To authid:
uk: До авторитетного джерела №:

en: To biblionumber:
uk: До бібліографічного запису №:

en: To call number:
uk: По шифр зберігання:

en: To create another item type later and for more settings go to:
uk: Щоб пізніше створити інший тип примірника а також додаткових налаштувань перейдіть до:

en: To create another patron, go to:
uk: Щоб створити іншого користувача, перейдіть до:

en: To create circulation rule, go to:
uk: Щоб створити правило обігу, перейдіть до:

en: To date:
uk: По дату:

en: To edit patron permissions, go to:
uk: Щоб змінити привілеї користувачеві, перейдіть на сторінку:

en: To enable Koha plugins, the flag enable_plugins must be set in the Koha configuration file
uk: Щоб увімкнути додатки Коха, необхідно встановити прапорець „enable_plugins“ у файлі налаштувань Коха

en: To item call number:
uk: До шифру замовлення примірника:

en: To know how to avoid this problem see the related wiki page:
uk: Щоб дізнатися, як уникнути цієї проблеми, перегляньте відповідну вікі-сторінку:

en: To modify a rule, create a new one with the same patron category and item type.
uk: Щоб змінити правило, створіть нове з тими самими типом користувача та типом одиниці.

en: To notify on receiving:
uk: Для повідомлення про отримання:

en: To notify patrons of new serial issues, you must
uk: Щоб повідомити користувачів про нові серіальні випуски, Ви повинні

note: SCRIPT
en: To open the popup, press Shift+Enter
uk: Щоб відкрити спливаюче вікно, натисніть Shift+Enter

en: To report a broken link or any other issue, please contact the Koha administrator.
uk: Щоб повідомити про непрацююче посилання або будь-яку іншу проблему, будь ласка, зверніться до адміністратора АБІС Коха.

en: To screen in the browser:
uk: на екран у броузері:

en: To screen into the browser:
uk: на екран у браузері:

note: %1$s:  patron.title | html %2$s:  patron.firstname | html %3$s:  patron.surname | html
en: To update the image for %s %s %s, select a new image file and click 'Upload.'
uk: Щоб вивантажити зображення для користувача — %s %s %s, виберіть новий файл із зображенням та клацніть „Вивантажити“.

en: To:
uk: до:

en: To:
uk:  до:

note: SCRIPT
en: Today
uk: Сьогодні

en: Today's checkins
uk: Повернень сьогодні

en: Today's checkouts
uk: Видач сьогодні

en: Toggle Keyboard
uk: Переключити клавіатуру

note: SCRIPT
en: Tomorrow
uk: Завтра

en: Too many checked out.
uk: Занадто багато видач.

note: For the first occurrence, %1$s:  current_loan_count | html %2$s:  max_loans_allowed | html
en: Too many checked out. %s checked out, only %s are allowed.
uk: Занадто багато видач. %s видано, дозволено лише %s.

en: Too many holds
uk: Занадто багато замовлень

en: Too many holds for
uk: Занадто багато замовлень для

en: Too many holds:
uk: Занадто багато замовлень:

note: %1$s:  too_many_items_display | html
en: Too many items (%s) to display individually.
uk: Забагато примірників (%s) для відображення окремо.

note: %1$s:  too_many_items_display | html %2$s:  Koha.Preference('MaxItemsToDisplayForBatchMod') | html
en: Too many items (%s): You are editing more than %s items in a batch, items will not be shown.
uk: Занадто багато примірників (%s): Ви не можете відредагувати більше ніж %s примірників у пакеті, примірники не відображатимуться.

note: %1$s:  too_many_items_process | html %2$s:  Koha.Preference('MaxItemsToProcessForBatchMod') | html
en: Too many items (%s): You are not allowed to edit more than %s items in a batch.
uk: Занадто багато примірників (%s): Ви не можете відредагувати більше ніж %s примірників у пакеті.

note: For the first occurrence, %1$s:  too_many_items_display | html %2$s:  Koha.Preference('MaxItemsToDisplayForBatchMod') | html
en: Too many items (%s): You have edited more than %s items in a batch, items will not be shown.
uk: Занадто багато примірників (%s): Ви не можете відредагувати більше ніж %s примірників у пакеті, примірники не відображатимуться.

note: %1$s:  current_loan_count | html %2$s:  max_loans_allowed | html
en: Too many on-site checked out. %s on-site checked out, only %s are allowed.
uk: Занадто багато видач по місцю. %s видано по місцю, дозволено лише %s.

en: Tool plugins
uk: Додатки для інструментів

en: Tools
uk: Інструменти

en: Tools
uk: Інструменти

en: Tools &rsaquo; Koha
uk: Інструменти &rsaquo; Коха

en: Tools home
uk: Домівка інструментів

en: Tools tables
uk: Таблиці модуля „Інструменти“

note: %1$s:  mainloo.limit | html
en: Top %s Most-circulated items
uk: Рейтинг %s найбільш видаваних одиниць

en: Top lists
uk: Верхні місця

en: Top page margin:
uk: Верхнє поле сторінки:

en: Top text margin:
uk: Верхнє поле тексту:

en: Topic expert
uk: Тематичний експерт

en: Topics
uk: Рубрики

en: Total
uk: Загалом

note: For the first occurrence, %1$s:  currency | html
en: Total (%s)
uk: Загалом (%s)

note: %1$s:  tf.tax_rate * 100 | html
en: Total (GST %s %%)
uk: Загалом (ПДВ %s%%)

note: %1$s:  book_foot.tax_rate * 100 | html
en: Total (GST %s%%)
uk: Загалом (ПДВ %s%%)

note: %1$s:  foot_loo.tax_rate * 100 | html
en: Total (GST %s)
uk: Загалом (ПДВ %s)

note: %1$s:  currency.symbol | html
en: Total + adjustments + shipment cost (%s)
uk: Загалом + коригування + вартість доставки (%s)

en: Total amount:
uk: Загальна сума:

en: Total available
uk: Загалом доступно

en: Total checkouts
uk: Видач загалом

en: Total checkouts as of yesterday
uk: Усього видач станом на вчора

en: Total checkouts:
uk: Видач загалом:

en: Total cost
uk: Повна вартість

en: Total current checkouts allowed
uk: Загальна поточна дозволена кількість видач

en: Total current on-site checkouts allowed
uk: Загальна поточна дозволена кількість видач по місцю

en: Total due
uk: Загалом підлягає платежу

note: %1$s:  fines | $Price
en: Total due: %s
uk: Загалом підлягає платежу: %s

en: Total holds allowed
uk: Усього дозволено замовлень

en: Total items in group
uk: Усього примірників у групі

en: Total number of results:
uk: Загальна кількість результатів:

en: Total ordered
uk: Загалом замовлено

en: Total spent
uk: Загалом витрачено

en: Total tax exc.
uk: Всього без урахування ПДВ

note: For the first occurrence, %1$s:  currency | html
en: Total tax exc. (%s)
uk: Всього без урахування ПДВ (%s)

en: Total tax inc.
uk: Всього з урахуванням ПДВ

note: For the first occurrence, %1$s:  currency | html
en: Total tax inc. (%s)
uk: Всього з урахуванням ПДВ (%s)

en: Total:
uk: Загалом:

en: Totals:
uk: Загалом:

en: Transaction date
uk: Дата операції

en: Transaction library
uk: Бібліотека операції

note: A
en: Transaction logs
uk: Журнали операцій

en: Transaction type
uk: Тип операції

en: Transaction type:
uk: Тип операції:

en: Transactions
uk: Операції

en: Transfer
uk: Переміщення

note: %1$s:  reser.diff | html
en: Transfer is %s days late
uk: Переміщення затримується на %s днів

en: Transfer to:
uk: Переміщення до підрозділу:

en: Transferred
uk: Переміщено

en: Transferred items
uk: Передані примірники

en: Transferred to basket:
uk: Переміщено у кошик замовлень:

en: Transfers
uk: Переміщення

en: Transfers are
uk: Переміщення

note: %1$s:  show_date | $KohaDates
en: Transfers made to your library as of %s
uk: Переміщення, які відправлені до Вашої бібліотеки станом на: %s

note: %1$s:  show_date | $KohaDates
en: Transfers requested of your library as of %s
uk: Запити на переміщення з Вашої бібліотеки/підрозділу станом на %s

en: Transfers to receive
uk: Переміщення для отримання

en: Transfers to receive
uk: Переміщення для отримання

en: Transfers to receive &rsaquo; Circulation &rsaquo; Koha
uk: Переміщення для отримання &rsaquo; Обіг &rsaquo; Коха

en: Transfers to send
uk: Переміщення для відправки

en: Transfers to send &rsaquo; Circulation &rsaquo; Koha
uk: Переміщення для відправки &rsaquo; Обіг &rsaquo; Коха

en: Translate into other languages
uk: Перекласти іншими мовами

note: A
en: Translate item type %s
uk: Переклад типу одиниці %s

en: Translation
uk: Переклад

en: Translation manager
uk: Відповідальний за переклади

en: Translation manager assistant
uk: Помічник відповідального за переклади

en: Translation manager:
uk: Відповідальний за переклади:

en: Translation managers
uk: Відповідальні за переклади

en: Translation managers:
uk: Відповідальні за переклади:

en: Translation:
uk: Переклад:

en: Transport
uk: Транспорт

en: Transport cost matrix
uk: Матриця транспортних витрат

en: Transport cost matrix
uk: Матриця транспортних витрат

en: Transport cost matrix &rsaquo; Administration &rsaquo; Koha
uk: Матриця транспортних витрат &rsaquo; Керування &rsaquo; Коха

en: Transport:
uk: Транспорт:

note: SCRIPT
en: Travel and Places
uk: Подорожі та місця

en: Treaties
uk: угоди та конвенції

en: Try again
uk: Спробуйте знову

en: Try again with a different barcode
uk: Повторіть спробу з іншим штрих-кодом

en: Try another search
uk: Спробуйте інший пошук

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Tuesday
uk: Вівторок

note: SCRIPT
en: Tuesdays
uk: По вівторках

en: Tulong Aklatan, Philippines
uk: Бібліотечна допомога, Філіппіни

en: Type
uk: Тип

en: Type:
uk: Тип:

en: Type:
uk: Тип:

en: Types of the licenses (e-resource management module)
uk: Види ліцензій (модуль керування електронними ресурсами)

en: Types of the packages (e-resource management module)
uk: Типи пакунків (модуль керування електронними ресурсами)

en: UF
uk: ВД

en: URL
uk: Веб-адреса

en: URL(s)
uk: URL-посилання

en: URL:
uk: Веб-адреса:

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.url | html
en: URL: %s
uk: Веб-адреса: %s

en: US Inches
uk: Дюйми США, 25.4 мм

en: UTF-8 (Default)
uk: UTF-8 (за умовчанням)

en: Uintah Library System, USA
uk: Бібліотечна система Уінта, США

note: SCRIPT
en: Unable to cancel enrollment!
uk: Не вдається скасувати зарахування!

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Unable to change status of problem report.
uk: Не вдалося змінити стан звіту про проблему.

note: SCRIPT
en: Unable to create enrollment!
uk: Не вдається здійснити зарахування!

note: SCRIPT
en: Unable to delete club!
uk: Не вдається вилучити товариство!

en: Unable to delete patron
uk: Не вдається вилучити користувача

en: Unable to delete patron that is set as AnonymousPatron
uk: Не вдається вилучити користувача, якого позначено як „AnonymousPatron“

en: Unable to delete patrons from other libraries with current settings
uk: Не в змозі вилучити користувачів з інших бібліотек з поточними налаштуваннями

en: Unable to delete staff user
uk: Не в змозі видалити працівника бібліотеки

note: SCRIPT
en: Unable to delete template!
uk: Не вдається вилучити шаблон!

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Unable to save description
uk: Не вдалося зберегти опис

en: Unable to save image to database.
uk: Неможливо зберегти зображення у базу даних.

en: Unapprove
uk: Зняти схвалення

en: Unarchive
uk: Розархівувати

en: Unauthorized user
uk: Неавтентифікований користувач

en: Unavailable (lost or missing)
uk: Недоступно (загублено або відсутнє)

en: Uncertain
uk: Невизначено (ціну)

en: Uncertain price:
uk: Невизначена ціна:

en: Uncertain prices
uk: Невизначені ціни

en: Unchanged
uk: Без змін

en: Uncheck
uk: Зняти

en: Uncheck all
uk: зняти позначення

en: Undecided
uk: не визначився

en: Undefined
uk: Не визначено

note: INPUT type=submit name=mainformsubmit
en: Undo import into catalog
uk: Скасувати імпорт до каталогу

en: Ungrouped baskets
uk: Незгруповані кошики замовлень

note: %1$s:  message.error | html
en: Unhandled error: %s
uk: Неопрацьована помилка: %s

en: Unhighlight
uk: Зняти підсвічування

en: Unified title
uk: Уніфікована назва

note: For the first occurrence, %1$s:  BIBLIO_RESULT.unititle | $raw
en: Unified title: %s
uk: Уніфікована назва: %s

en: Uninstall
uk: Вилучити

en: Unique holiday
uk: Унікальне свято

en: Unique holidays
uk: Унікальні свята

en: Unique identifier:
uk: Унікальний ідентифікатор:

en: Unit
uk: Одиниці

en: Unit cost
uk: Вартість одиниці

en: Unit:
uk: Одиниця:

en: Units per issue
uk: Одиниць на випуск

note: SCRIPT
en: Units per issue is required
uk: Одиниць на випуск є обов’язковим.

en: Units per issue:
uk: Одиниць на випуск:

en: Units:
uk: Одиниці:

en: Units:
uk: Одиниці:

en: Universidad Empresarial Siglo 21, Argentina
uk: Бізнес-університет Сігло 21, Аргентина

en: Universidad Nacional de Córdoba, Argentina
uk: Національний університет Кордови, Аргентина

en: Universidad ORT Uruguay
uk: Уругвайський університет ORT

en: Universidad de El Salvador, El Salvador
uk: Університет Сальвадору, Сальвадор

en: University of the Arts London, United Kingdom
uk: Університет мистецтв Лондону, Великобританія

en: Université d'Aix-Marseille, France
uk: Університет Екс-Марсель, Франція

en: Université de Lyon 3, France
uk: Університет Ліон 3, Франція

en: Université de Rennes 2, France
uk: Університет Ренн 2, Франція

en: Université de St Etienne, France
uk: Університет Сент-Етьен, Франція

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

note: For the first occurrence, %1$s:  e | html
en: Unknown error '%s'.
uk: Невідома помилка „%s“.

note: %1$s:  errtype | html
en: Unknown error type %s.
uk: Невідомий тип помилки: %s.

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: Unknown not-for-loan status
uk: Невідомий стан не для випозичання

en: Unknown plugin type
uk: Невідомий тип додатку

en: Unknown record
uk: Невідомий запис

en: Unknown record
uk: Невідомий запис

note: SCRIPT
en: Unknown record type, cannot import
uk: Невідомий тип запису, неможливо імпортувати

note: SCRIPT
en: Unknown subfield
uk: Невідоме підполе

note: SCRIPT
en: Unknown tag
uk: Невідома ознака

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Unpacking completed
uk: Розпаковування завершилося

en: Unrecognized or missing field delimiter.
uk: Нерозпізнаний чи відсутній роздільник полів.

en: Unset
uk: Скинути

en: Unset Gone no address for this patron
uk: Зняти відсутність адреси для цього користувача

en: Until date:
uk: До дати:

en: Update
uk: Оновити

en: Update
uk: Оновити

en: Update SQL
uk: Поновити SQL

note: INPUT type=submit
en: Update adjustments
uk: Оновити коригування

en: Update child to adult patron
uk: Перевести дитину у повнолітнього користувача

en: Update errors :
uk: Помилки при оновленні:

en: Update existing or add new
uk: Оновити існуюче чи додати нове

note: INPUT type=submit name=submit
en: Update hold(s)
uk: Оновити замовлення

en: Update item types with:
uk: Змінити типи одиниць на:

en: Update manager
uk: Зміна відповідального

en: Update on login:
uk: Оновлення при вході:

en: Update patron records
uk: Оновлюємо записи користувачів

en: Update patron records
uk: Оновлюємо записи користувачів

en: Update patron records &rsaquo; Patrons &rsaquo; Koha
uk: Оновлення записів користувачів &rsaquo; Користувачі &rsaquo; Коха

en: Update report :
uk: Звіт про оновлення:

en: Update succeeded
uk: Оновлення успішне

en: Update user data on login.
uk: Оновлення даних користувача при вході.

en: Update your database
uk: Оновити Вашу баз даних

note: INPUT type=submit
en: Update your statistics usage
uk: Оновити статистику використання

note: %1$s:  name | html
en: Update: %s
uk: Оновлення: %s

en: Updated
uk: Оновлено

en: Updated on
uk: Оновлено

note: %1$s:  patron.updated_on | $KohaDates with_hours => 1
en: Updated on %s
uk: Оновлено на %s

en: Updated on:
uk: Оновлено:

en: Updated:
uk: Оновлено:

en: Updating database structure
uk: Оновлення структури бази даних

en: Upgrade
uk: Оновлення

en: Upload
uk: Вивантаження

en: Upload Koha plugin
uk: Вивантаження додатку до Коха

en: Upload a file
uk: Вивантаження файлу

en: Upload an image file:
uk: Вивантажте файл зображення:

note: %1$s:  IF itemnumber
en: Upload an image file: %s
uk: Вивантажте файл зображення: %s

note: SCRIPT
en: Upload an image file: %sUpload%s
uk: Вивантажте файл зображення: %s Вивантажити %s

en: Upload any file
uk: Вивантаження будь-якого файлу

en: Upload any type of file, manage uploads
uk: Вивантаження будь-якого типу файлу, керування завантаженнями

note: %1$s:  biblionumber | html
en: Upload cover for biblionumber: %s
uk: Вивантаження обкладинки для біб-запису №: %s

en: Upload directory
uk: Тека вивантаження

en: Upload directory:
uk: Тека вивантаження:

note: INPUT type=submit name=upload
en: Upload file
uk: Вивантажити файл

en: Upload file:
uk: Вивантажити файл:

en: Upload image
uk: Вивантажити зображення

en: Upload local cover image
uk: Вивантаження локальних зображень обкладинок

en: Upload local cover image
uk: Вивантаження локальних зображень обкладинок

en: Upload local cover image for
uk: Вивантаження локального зображення обкладинки для бібзапису:

note: %1$s:  itemnumber | html
en: Upload local cover image for item number: %s
uk: Вивантаження локального зображення обкладинки для примірника № (itemnumber): %s

en: Upload local cover images
uk: Вивантаження локальних зображень обкладинок

en: Upload more images
uk: Завантажити ще зображення

en: Upload new file
uk: Вивантажуємо новий файл

en: Upload new files
uk: Вивантажуємо нові файли

en: Upload offline circulation file (.koc)
uk: Вивантаження файлу автономного обігу (*.koc)

en: Upload patron images
uk: Вивантаження зображень користувачів

en: Upload patron images
uk: Вивантаження зображень користувачів

en: Upload patron images &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: Вивантаження зображень користувачів &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

en: Upload patron images in a batch or one at a time
uk: Вивантаження зображень користувачів пакетом або ж по одному за раз

en: Upload patron images in a batch or one at a time
uk: Вивантаження зображень користувачів пакетом або ж по одному за раз

en: Upload patron photo
uk: Вивантаження світлини користувача

en: Upload photo
uk: Вивантажити світлину

en: Upload plugin
uk: Вивантажити додаток

en: Upload plugin &rsaquo; Plugins &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: Вивантаження додатку &rsaquo; Додатки &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

en: Upload plugin &rsaquo; Plugins &rsaquo; Tools &rsaquo; Koha
uk: Вивантаження додатку &rsaquo; Додатки &rsaquo; Інструменти &rsaquo; Коха

en: Upload progress:
uk: Поступ передачі файлу:

en: Upload quotes
uk: Вивантажуємо цитати

en: Upload results
uk: Результат вивантаження

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Upload status:
uk: Стан вивантаження:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Upload status: Cancelled
uk: Статус вивантаження: скасовано

en: Upload transactions
uk: Вивантажити операції

en: Uploaded
uk: Вивантажено

note: SCRIPT
en: Uploading transactions, please wait...
uk: Операції вивантажуються, будь ласка, зачекайте…

en: Uploads
uk: Вивантаження

note: SCRIPT
en: Uploads limited to csv. Incorrect filetype: %s
uk: Вивантаження обмежене форматом CSV. Неправильний тип файлу: %s

en: Upper age limit
uk: Верхня вікова межа

en: Upperage limit:
uk: Верхня вікова межа:

note: SCRIPT
en: Url
uk: Веб-адреса

note: %1$s:  l.branchurl | html
en: Url: %s
uk: Веб-адреса: %s

en: Usage
uk: Використання

en: Usage statistics
uk: Статистика використання

en: Usage:
uk: Використання:

en: Use &ast; for any domain. You can add new domains later on the dedicated admin page.
uk: Використовуйте &ast; для будь-якого домену. Ви можете додати нові домени пізніше на спеціальній сторінці адміністратора.

en: Use Mana KB for sharing content:
uk: Використовувати базу знань Mana для обміну вмістом:

en: Use a barcode file
uk: Використовуєм файл зі штрих-кодами

en: Use a file
uk: Використовуйте файл

en: Use a file
uk: Використовуйте файл

en: Use all tools (expand for granular tools permissions)
uk: Використання усіх інструментів (розкрити для вкладених привілеїв)

en: Use default (Leave lost item charge)
uk: Використовувати за умовчанням (залишити штраф за втрачений примірник)

en: Use default (Leave lost item processing charge)
uk: Використовувати за умовчанням (залишити плату за обробку втраченого примірника)

en: Use default (Refund lost item charge and charge new overdue fine)
uk: Використовувати за умовчанням (плата за відшкодування втраченого примірника та стягнення нового штрафу за прострочення)

en: Use default (Refund lost item charge and restore overdue fine)
uk: Використовувати за умовчанням (плата за відшкодування втраченого примірника та відновлення штрафу за прострочення)

en: Use default (Refund lost item charge)
uk: Використовувати за умовчанням (плата за відшкодування втраченого примірника)

en: Use default (Refund lost item processing charge)
uk: Використовувати за умовчанням (плата за обробку відшкодування втраченого примірника)

en: Use default values
uk: Вживати типові значення

note: INPUT type=text name=export_remove_fields
en: Use for MARC exports
uk: Використовувати для МАРК-експортів

en: Use for OPAC search groups
uk: Використовувати групи для пошуку в електронному каталозі

en: Use for OPAC search groups
uk: Використовувати групи для пошуку в електронному каталозі

en: Use for staff search groups
uk: Використовувати групи для пошуку в бібліотечному інтерфейсі

en: Use for staff search groups
uk: Використовувати групи для пошуку в бібліотечному інтерфейсі

en: Use of this keyword is not allowed in Koha reports due to security and data integrity risks. Only SELECT queries are allowed.
uk: Використання цього ключового слова не допускається в звітах Коха через ризики безпеки та цілісності даних. Дозволені лише запити SELECT.

en: Use report plugins
uk: Використання додатків звітів

note: INPUT type=submit name=submit
en: Use saved
uk: Використати збережений

en: Use the advanced cataloging editor (requires edit_catalogue)
uk: Використання розширеного редактора каталогізації (потрібен привілей редагування_каталогу)

en: Use the dictionary to define custom criteria for reporting.
uk: Використовуйте словник для визначення користувацьких критеріїв звітності.

en: Use the guided reports engine to create non standard reports. This feature aims to provide some middle ground between the built in canned reports and writing custom SQL reports.
uk: Використовуйте керовані звіти для створення нестандартних звітів. Ця функція покликана забезпечити деяке проміжне положення між вбудованими фіксованими звітами та написанням користувацьких звітів з коду SQL.

en: Use the reports dictionary to define custom criteria to use in your reports
uk: Використовуйте словник для визначення користувацьких критеріїв для використання у Ваших звітах.

en: Use the search form on the left to find invoices.
uk: Скористайтеся формою пошуку ліворуч, щоб знайти рахунки-фактури.

en: Use the search form on the left to find subscriptions.
uk: Скористайтеся формою пошуку ліворуч, щоб знайти передплати.

note: SPAN
en: Use the system preference 'useDaysMode' as a default value
uk: Використовувати системний параметр „useDaysMode“ як значення за умовчанням

note: For the first occurrence, %1$s:  PROCESS translate_label_element element=label_element
en: Use the toolbar above to create a new %s.
uk: Використовуйте панель інструментів вище, щоб створити %s.

en: Use this category for the patron on auto register
uk: Використовуйте цю категорію для користувача на автореєстрації

en: Use this library for the patron on auto register
uk: Використовуйте цей підрозділ/бібліотеку для користувача на автореєстрації

en: Use tool plugins
uk: Використання додатків для інструментів

en: Use top menu bar to navigate to another part of Koha.
uk: Використовуйте верхній рядок-меню, щоб переміститися до іншої частини Коха.

en: Used
uk: Використано

note: ABBR
en: Used For
uk: Використано для

en: Used for acquisitions statistical purposes
uk: Використовується для статистичних цілей в надходженнях

en: Used in
uk: Використано

en: Used in French UNIMARC installations in field 995 $o to identify item status. Similar to NOT_LOAN
uk: Використовується у французьких (і не тільки) встановленнях UNIMARC у підполі 995 $o для ідентифікації статусу примірника. Схоже на NOT_LOAN

en: Used in UNIMARC 102 $a
uk: Використовується у підполі UNIMARC 102 $a (країни)

en: Used when creating or editing an item type to assign a SIP specific media type for devices like lockers and sorters.
uk: Використовується під час створення/редагування типу одиниці для призначення конкретного типу носія SIP для таких пристроїв, як шафки та сортувальники.

en: Used:
uk: Використовується:

en: Useful resources
uk: Корисні ресурси

en: Useless without upload_general_files
uk: марно без використання „upload_general_files“

note: %1$s:  user | $HtmlTags tag=>'code' %2$s:  dbname | $HtmlTags tag=>'code'
en: User %s doesn't have enough privilege on database %s.
uk: Користувач „%s“ не має достатніх привілеїв для доступу до бази даних „%s“.

note: %1$s:  user | $HtmlTags tag=>'code' %2$s:  dbname | $HtmlTags tag=>'code'
en: User %s has all required privileges on database %s.
uk: Користувач „%s“ має усі необхідні привілеї для доступу до бази даних „%s“.

en: User ID
uk: Ідентифікатор користувача

en: User category
uk: Категорія користувача

en: User friendly name of this provider
uk: Зручна для користувача назва цього постачальника

en: User name:
uk: Логін:

en: Userid
uk: Ідентифікатор користувача

note: %1$s:  e.userid | html
en: Userid %s is already used by another patron.
uk: Ідентифікатор користувача (userid) „%s“ вже використовується для іншого користувача.

en: Userid:
uk: Ідентифікатор користувача:

en: Username
uk: Логін

en: Username/password already exists.
uk: Логін / пароль вже існують.

en: Username:
uk: Логін:

en: Username:
uk: Логін:

en: Users:
uk: Користувачі:

en: Using RabbitMQ
uk: Використовується RabbitMQ

en: Using SQL polling
uk: Використання опитування SQL

en: Using framework:
uk: Використовувати структуру:

en: VHS tape / Videocassette
uk: касета/відеокасета VHS

en: Vaara-kirjastot, Finland
uk: Ваар-бібілотеки, Фінляндія

en: Validated
uk: Підтверджено

en: Value
uk: Значення

en: Value:
uk: Значення:

en: Values are comma-separated.
uk:  Значення повинні бути розділені комами.

en: Values for custom patron messages that appear on the circulation screen and the OPAC. The value in the description field should be the message text and is limited to 200 characters
uk: Значення для типових повідомлень для користувачів, які відображаються на екрані обігу та в електронному каталозі. Опис повинен містити текст до 200 символів.

en: Values that can be entered to fill in the patron’s sort 1 field, that can be used for statistical purposes
uk: Допустимі значення для заповнення поля sort1 у даних користувача (можна використовувати в статистичних цілях)

en: Values that can be entered to fill in the patron’s sort 2 field, that can be used for statistical purposes
uk: Допустимі значення для заповнення поля sort2 у даних користувача (можна використовувати в статистичних цілях)

en: Vanier College, Canada
uk: Коледж Ваньє, Канада

en: Variable name:
uk: Найменування змінної:

en: Variable options:
uk: Варіанти змінної:

en: Variable type:
uk: Тип змінної:

en: Variable:
uk: Змінна:

en: Vendor
uk: Постачальник

en: Vendor
uk: Постачальник

note: A
en: Vendor detail page
uk: Сторінка даних постачальника

en: Vendor details
uk: Дані постачальника

en: Vendor invoice:
uk: Рахунок-фактура постачальника:

en: Vendor is:
uk: Цей постачальник:

en: Vendor is:
uk: Цей постачальник:

en: Vendor name:
uk: Найменування постачальника:

en: Vendor not found
uk: Постачальника не знайдено

en: Vendor note
uk: Примітка для постачальника

en: Vendor note:
uk: Примітка для постачальника:

en: Vendor note:
uk: Примітка для постачальника:

en: Vendor price:
uk: Ціна постачальника:

en: Vendor search
uk: Пошук постачальника

en: Vendor search results
uk: Результати пошуку за постачальником

note: %1$s:  count | html
en: Vendor search: %s result(s) found
uk: Пошук за постачальником: %s результатів знайдено

note: %1$s:  count | html %2$s:  supplier | html
en: Vendor search: %s result(s) found for '%s'
uk: Пошук постачальника: %s результатів знайдено за „%s“

note: %1$s:  count | html
en: Vendor search: %s results found
uk: Результати пошуку за постачальником: %s знайдено

note: %1$s:  count | html %2$s:  supplier | html
en: Vendor search: %s results found for '%s'
uk: Пошук постачальника: %s результатів знайдено за „%s“

en: Vendor:
uk: Постачальник:

en: Vendor:
uk: Постачальник:

note: %1$s:  suppliername | html
en: Vendor: %s
uk: Постачальник: %s

en: Verify you want to anonymize patron checkout history
uk: Підтвердьте, що хочете знеособити історію видач користувачів

en: Verify you want to delete patrons
uk: Підтвердьте, що хочете вилучити користувачів

en: Vermont Organization of Koha Automated Libraries (VOKAL), USA
uk: Організація автоматизованих бібліотек Koha Вермонту (VOKAL), США

note: SCRIPT
en: Version
uk: Версія

note: %1$s:  missing_module.min_version | html
en: Version: %s
uk: Версія: %s

en: Vertical:
uk: По вертикалі:

note: INPUT type=submit
en: View
uk: Перегляд

en: View
uk: Перегляд

en: View ILL availability plugins
uk: Перегляд додатків доступності за МБА

en: View ILL requests
uk: Переглянути запити МБА

en: View MARC
uk: Перегляд в МАРК

en: View MARC conversion plugins
uk: Перегляд додатків МАРК-конвертування

en: View a count of items held at your library grouped by item type
uk: Перегляд кількості примірників, що зберігаються у Вашому підрозділі, згруповані за типами одиниць

en: View all
uk: Переглянути усі

note: %1$s:  LINE.title | html
en: View all %s preferences
uk: Оглянути усі параметри групи „%s“

en: View all libraries
uk: Переглянути усі бібліотеки/підрозділи

en: View all plugins
uk: Перегляд усіх додатків

en: View basket
uk: Переглянути кошик

note: A
en: View detail of the enqueued job
uk: Переглянути подробиці завдання, яке потрапило в чергу

note: INPUT type=submit name=submit
en: View dictionary
uk: Перегляд словника

en: View existing record
uk: Переглянути існуючий запис

en: View invoice
uk: Переглянути рахунок-фактуру

en: View item's checkout history
uk: Переглянути історію видачі примірника

en: View note
uk: Переглянути примітку

en: View online payment plugins
uk: Перегляд додатків онлайн-оплати

en: View patron infos from any libraries. If not set the logged in user could only access patron infos from its own library or group of libraries.
uk: Перегляд інформації про користувачів з будь-яких бібліотек. Якщо не встановлено, зареєстрований користувач може отримати доступ до інформації про користувача лише з власної бібліотеки або групи бібліотек.

en: View patron record
uk: Переглянути запис користувача

en: View plugins by class
uk: Перегляд додатків за класом

en: View record
uk: Переглянути запис

en: View report plugins
uk: Перегляд додатків звітів

en: View restrictions
uk: Переглянути обмеження

note: INPUT type=submit
en: View spine label
uk: Перегляд етикетки на корінці

en: View subfields
uk: Переглянути підполя

en: View the merged record.
uk: Переглянути обʼєднаний запис.

en: View tool plugins
uk: Перегляд додатків інструментів

en: View, manage and cancel jobs.
uk: Перегляд, керування та скасування завдань.

en: View, manage, configure and run plugins.
uk: Огляд, керування, налаштування та запуск додатків.

en: Viewed
uk: Переглянуто

en: Viewing suggestions for library:
uk: Перегляд пропозицій для бібліотеки/підрозділу:

en: Ville de Victoriaville, Canada
uk: Місто Вікторія, Канада

en: Virginia Tech, USA
uk: Virginia Tech, США

en: Virtual machine maintainer
uk: Координатор віртуальної машини

en: Visibility:
uk: Видимість:

en: Void payment
uk: Недійсна оплата

en: Vol no.
uk: Том №

en: Volume
uk: Том

en: Volume:
uk: Том:

en: WARNING:
uk: УВАГА:

en: Waiting
uk: Очікування

note: For the first occurrence, %1$s:  Branches.GetName( recall.pickup_library_id ) | html %2$s:  recall.waiting_date | $KohaDates
en: Waiting at %s since %s
uk: Очікує у підрозділі: „%s“ від %s

note: %1$s:  Branches.GetName( hold.branchcode ) | html %2$s:  IF ( hold.desk_id ) %3$s:  hold.desk.desk_name | html %4$s:  END %5$s:  hold.waitingdate | $KohaDates
en: Waiting at %s%s, %s%s since %s.
uk: Очікує у підрозділі: „%s“%s, „%s“%s від %s.

en: Waiting date
uk: Дата очікування

en: Waiting since
uk: Очікування від

en: Warning
uk: Увага

en: Warning at (%%):
uk: Застереження при (%%):

en: Warning at (amount):
uk: Застереження при (сума):

en: Warning regarding current user
uk: Попередження щодо поточного користувача

en: Warning! Order total amount exceeds allowed budget.
uk: Увага! Загальна сума замовлення перевищує дозволений кошторис.

note: %1$s:  encumbrance | html
en: Warning! You will exceed %s%% of your fund.
uk: Увага! Ви перевищите %s%% понад Ваших коштів.

note: %1$s:  expenditure | html %2$s:  IF (currency) %3$s:  currency | html %4$s:  END
en: Warning! You will exceed maximum limit (%s%s %s%s) for your fund.
uk: Увага! Ви перевищите максимальний ліміт (%s%s %s%s) для Ваших коштів.

en: Warning, the following barcodes were not found:
uk: Увага, такі штрих-коди не знайдено:

en: Warning, the following cardnumbers were already in this list:
uk: Попередження: у цьому списку вже були такі читацькі квитки:

en: Warning, the following cardnumbers were not found:
uk: Попередження, не знайдено таких читацьких квитків:

en: Warning, the following itemnumbers were not found:
uk: Увага: не знайдено такі номери (itemnumber) примірників:

en: Warning, the following items cannot be deleted:
uk: Увага, наступні примірники не вдається вилучити:

en: Warning, you have entered more items than expected. Items will not be created.
uk: Увага! Ви ввели більше примірників, ніж очікувалося. Примірники не будуть створені.

en: Warning:
uk: Увага:

note: A
en: Warning: This report is very resource intensive on systems with large numbers of overdue items.
uk: Застереження: цей звіт дуже інтенсивно використовує ресурси на системах з великим числом прострочених примірників.

note: %1$s:  message.badbarcode | html
en: Warning: Unable to determine patron from item barcode (%s). Cannot check in.
uk: Увага: неможливо визначити користувача за штрих-кодом примірника (%s). Не вдається здійснити повернення.

en: Warning: no barcodes were found
uk: Увага, штрих-кодів не знайдено

en: Warning: no itemnumbers were found
uk: Увага: номерів примірників (itemnumber) не знайдено

en: Warnings regarding the system configuration
uk: Застереження стосовно налаштування системи

en: Washoe County Library System, USA
uk: Бібліотечна система округу Вашо, США

en: We are ready to do some basic configuration.
uk: Ми готові виконати деяке базове налаштування.

note: %1$s:  dbversion | html %2$s:  kohaversion | html
en: We are upgrading from Koha %s to %s
uk: Ми модернізуємо Коха від версії %s до %s

en: Web installer &rsaquo; Check Perl dependencies
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; Перевірка Perl-залежностей

en: Web installer &rsaquo; Choose your language
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; Виберіть Вашу мову

en: Web installer &rsaquo; Complete
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; Завершено

en: Web installer &rsaquo; Create Koha administrator patron
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; Створення адміністратора Коха

en: Web installer &rsaquo; Create a library
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; Створити бібліотеку/підрозділ

en: Web installer &rsaquo; Create a new circulation rule
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; Створення нового правила обігу

en: Web installer &rsaquo; Create a new item type
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; Створення нового типу одиниць

en: Web installer &rsaquo; Create a patron category
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; Створення категорії користувачів

en: Web installer &rsaquo; Database settings
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; Параметри налаштування бази даних

en: Web installer &rsaquo; Default data loaded
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; типові дані завантажені

en: Web installer &rsaquo; Install basic configuration settings
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; Встановлення основних параметрів налаштування

en: Web installer &rsaquo; Installation complete
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; Встановлення завершене

en: Web installer &rsaquo; Perl modules due for upgrade
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; Perl-модулі, які необхідно оновити

en: Web installer &rsaquo; Perl modules missing
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; Відсутні Perl-модулі

en: Web installer &rsaquo; Perl version too old
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; версія Perl занадто стара

en: Web installer &rsaquo; Selecting default settings
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; вибір налаштувань за умовчанням

en: Web installer &rsaquo; Set up database
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; Налаштовування бази даних

en: Web installer &rsaquo; Success
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; Успішне завершення

en: Web installer &rsaquo; Update database
uk: Веб-встановлювач &rsaquo; Оновлення бази даних

note: A
en: Web services
uk: Веб-сервіси

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Website:
uk: Веб-сайт:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Wednesday
uk: Середа

note: SCRIPT
en: Wednesdays
uk: По середах

en: Week
uk: Тиждень

en: Weekly - Repeatable holidays
uk: Щотижневі повторювані свята

note: SCRIPT
en: Weekly holiday: %s
uk: Щотижневе свято: %s

en: Weight
uk: Вага

en: Weight:
uk: Вага:

note: %1$s: - Koha.Version.release | html -
en: Welcome to the Koha %s web installer
uk: Ласкаво просимо до веб-встановлювача Коха %s

en: What's next?
uk: Що далі?

en: When adding to your institution's catalog you will create an item of a particular item type.
uk: Під час додавання до каталогу Вашої установи Ви створюєте примірник певного типу примірника.

en: When importing MARC files via the staging tools, the tool will attempt to find and use the price of the currently active currency.
uk: Під час імпортування МАРК-файлів за допомогою інструментів заготівлі бібзаписів, інструмент намагатиметься знайти та використати ціну поточної активної грошової одиниці.

en: When more than
uk: Коли більш ніж

en: When more than:
uk: Коли більше ніж:

en: When there is an irregular issue:
uk: У випадку нерегулярного випуску:

en: When to charge
uk: Коли стягувати плату

en: When you select a profile it pre-fills your form with profile values.
uk: При виборі профілю будуть заповнюватися значення з профілю.

en: When you've made your selections, please click 'Import' below to begin the process. It may take a while to complete. Please be patient.
uk: Коли Ви позначите Ваш вибір, натисніть нижче на кнопку „Імпортувати“, щоб розпочати процес. Це може вимагати деякого часу до завершення, отож будьте терплячі.

en: Where an itemtype has a parent, the rule will display as "Parent->Child" and the number of current checkouts allowed will be limited to either the maximum for the parent (counting sibling types) or the specific rule's type, whichever is less.
uk: Якщо тип одиниці має батька, правило відображатиметься як „батько » нащадок“, а кількість поточних дозволених видач буде обмежена або максимальною для батька (підраховуючи типи нащадків), або для конкретного типу, залежно від того, що менше.

en: Wiki curator
uk: Вікі-куратор

note: SCRIPT
en: Winter
uk: зима

note: SCRIPT
en: With %s selected searches:
uk: З %s вибраними заголовками:

en: With automatic ordering quotes generate orders without staff intervention.
uk: За допомогою автоматичного замовлення цінових пропозицій створюйте замовлення без втручання персоналу.

en: With framework :
uk: зі структурою:

en: With framework:
uk: зі структурою:

en: With items owned by the following libraries:
uk: З примірниками, що належать наступним бібліотекам:

note: SCRIPT
en: With selected search:
uk: З вибраними заголовками:

en: Withdrawn
uk: Списано

en: Withdrawn on:
uk: Списано на:

note: SCRIPT
en: Withdrawn status
uk: Стан списання

en: Withdrawn status:
uk: Стан списання:

en: Women
uk: жінка

en: Working day
uk: Робочий день

en: Write HTML customizations
uk: Написання HTML-прилаштувань

en: Write additional contents for the OPAC and staff interfaces (news and HTML customizations)
uk: Написання додаткового вмісту для електронного каталогу та інтерфейсу бібліотекарів (новини та HTML-прилаштування)

en: Write custom pages
uk: Написання власних сторінок

en: Write news for the OPAC and staff interfaces
uk: Написання новин для електронного каталогу та інтерфейсу бібліотекарів

en: Write off fines and fees
uk: Списання штрафів та сплат

en: Writeoff
uk: Списано

en: Writeoff amount:
uk: Сума списання:

note: %1$s:  Branches.GetName( TransferWaitingAt ) | html
en: Wrong transfer detected, please return item to: %s
uk: Виявлено неправильне переміщення. Будь ласка, перемістіть примірник у підрозділ: %s

en: XML configuration file
uk: Файл конфігурації XML

en: XSLT File(s) for transforming results:
uk: Файл(и) таблиць XSLT для перетворення результатів:

en: XSLT file not found.
uk: XSLT-файл не знайдено.

en: Xercode, Spain
uk: Xercode, Іспанія

en: Year
uk: Рік

en: Year:
uk: Рік:

en: Yearly - Repeatable holidays
uk: Щорічні повторювані свята

note: SCRIPT
en: Yearly holiday: %s
uk: Щорічне свято: %s

note: SCRIPT
en: Yellow
uk: Жовтий

en: Yes
uk: так

en: Yes
uk: так

note: %1$s:  END
en: Yes %s
uk: так %s

en: Yes and try to override system preferences
uk: Так і спробуйте перевизначити системні налаштування

en: Yes if settings allow it
uk: Так, якщо налаштування дозволяють це

en: Yes, I confirm
uk: Так, я підтверджую

en: Yes, cancel (Y)
uk: Так, скасувати (Y)

en: Yes, check out (Y)
uk: Так, видати (Y)

en: Yes, delete
uk: Так, вилучити

en: Yes, delete (Y)
uk: Так, вилучити (Y)

en: Yes, delete contract
uk: Так, вилучити договір

en: Yes, delete patron attribute type
uk: Так, вилучити тип атрибута користувача

en: Yes, delete record matching rule
uk: Так, вилучити правило відповідності записів

en: Yes, delete this currency
uk: Так, вилучити цю грошову одиницю

en: Yes, delete this framework
uk: Так, вилучити цю структуру

en: Yes, delete this fund
uk: Так, вилучити ці кошти

en: Yes, delete this item type
uk: Так, вилучити цей тип одиниці

en: Yes, delete this subfield
uk: Так, вилучити це підполе

en: Yes, delete this tag
uk: Так, вилучити цю ознаку

en: Yes, edit existing items
uk: Так, редагувати наявні примірники

en: Yes, print slip
uk: Так, друкувати квитанцію

en: Yes, remove
uk: Так, вилучити

en: Yes, renew (Y)
uk: Так, продовжити (Y)

en: Yes, reset mappings
uk: Так, скинути зіставлення

en: Yes: Edit existing authority
uk: Так: редагувати існуюче авторитетне джерело

note: INPUT type=submit
en: Yes: View existing items
uk: Так: переглянути існуючі примірники

en: YesNo
uk: ТакНі(Ввімкн./Вимкн.)

note: SCRIPT
en: Yesterday
uk: Вчора

en: You
uk: мною

note: SCRIPT
en: You already have a list with that name!
uk: У Вас вже є список з такою назвою!

note: SCRIPT
en: You are about to add %s items. Continue?
uk: Ви збираєтеся додати %s примірників. Продовжувати?

note: SCRIPT
en: You are about to delete the '%s' SMTP server.
uk: Ви збираєтеся вилучити SMTP-сервер „%s“.

note: SCRIPT
en: You are attemping to writeoff more than the value of the fee.
uk: Ви намагаєтеся списати більше, ніж сума пені.

en: You are logged in as the database administrative user. This is not recommended because some parts of Koha will not function as expected when using this account.
uk: Ви зайшли в систему як користувач-адміністратор бази даних.  Це не рекомендується, тому що деякі частини Koha не працюватимуть належним чином при використанні цього облікового запису.

en: You are missing the &lt;encryption_key&gt; entry in your koha-conf.xml file. Please generate a key. We recommend one of at least 32 bytes. (You might use 'pwgen 32' to do so.)
uk: Вам не вистачає запису ключа шифрування &lt;encryption_key&gt; у конфігураційному файлі „koha-conf.xml“. Ми рекомендуємо ключ шифрування не менше 32 байтів (Ви можете скористатися для цього утилітою „pwgen 32“).

en: You are missing the &lt;lockdir&gt; entry in your koha-conf.xml file. Please add it, pointing to your Koha instance's lock dir.
uk: Вам не вистачає запису &lt;lockdir&gt; у конфігураційному файлі „koha-conf.xml“. Будь ласка, додайте його, вказуючи на теку блокування (lock) Вашого екземпляра Коха.

en: You are missing the &lt;log4perl_conf&gt; entry in your koha-conf.xml file. Please add it, pointing to the log4perl.conf file for your Koha instance.
uk: Ви не маєте запису „log4perl_conf“ у Вашому файлі koha-conf.xml. Будь ласка, додайте його, вказуючи на файл log4perl.conf для Вашого екземпляру Koha.

en: You are missing the &lt;template_cache_dir&gt; entry in your koha-conf.xml file. That will bring a performance boost to enable it.
uk: У Вас немає запису про &lt;template_cache_dir&gt; у файлі koha-conf.xml. Його включення принесе приріст продуктивності.

note: %1$s:  config_entry.effective_tmp_dir | html
en: You are missing the &lt;tmp_path&gt; entry in your koha-conf.xml file. Please add it, pointing to the configured temporary directory for your Koha instance. The effective temporary directory is '%s'.
uk: Ви не маєте запису „tmp_path“ у Вашому файлі koha-conf.xml. Будь ласка, додайте його, вказуючи на налаштовану тимчасову теку для Вашого екземпляру Koha. Чинною тимчасовою текою є „%s“.

en: You are missing the &lt;upload_path&gt; entry in your koha-conf.xml file. Please add it, pointing to the configured file upload directory for your Koha instance.
uk: Ви не маєте запису „upload_path“ у Вашому файлі koha-conf.xml. Будь ласка, додайте його, вказуючи на налаштовану теку для вивантаження файлів для Вашого екземпляру Koha.

en: You are missing the &lt;upload_path&gt; entry in your koha-conf.xml file. Please add it, pointing to the configured file upload directory for your Koha instance. Also note that you need to properly set the OPACBaseURL preference for the file upload plugin to work.
uk: Ви не маєте запису „upload_path“ у Вашому файлі koha-conf.xml. Будь ласка, додайте його, вказуючи на налаштовану теку для вивантаження файлів для Вашого екземпляру Koha. Також зауважте, що Вам потрібно правильно налаштувати параметр „OPACBaseURL“ для роботи додатку вивантаження файлів.

en: You are not allowed to use batch checkout for this patron
uk: У Вас немає привілеїв використовувати пакетну видачу цьому користувачу

note: A
en: You are not authorized to delete patrons
uk: У Вас не достатньо прав для вилучення користувачів

note: A
en: You are not authorized to manage API keys
uk: Ви не маєте права керувати ключами API

note: A
en: You are not authorized to renew patrons
uk: У Вас не достатньо прав для перереєстрації користувачів

note: A
en: You are not authorized to set permissions
uk: У Вас не достатньо прав для призначання привілеїв

en: You are not sharing any data with the Koha community
uk: Ви наразі не ділитися жодними даними зі спільнотою Коха

en: You are only viewing one item.
uk: Ви переглядаєте лише один примірник.

en: You are running a development version of Koha
uk: Ви працюєте на розробницькій версію Коха

note: I
en: You can ask for a digest to reduce the number of messages. Messages will be saved and sent as a single message.
uk: Ви можете попросити робити підбірки для зменшення кількості повідомлень. Повідомлення будуть збережені та надіслані як одне повідомлення.

en: You can enter a name for this import. It may be useful, when creating a record, to remember where the suggested MARC data comes from!
uk: Ви можете ввести найменування цього імпорту. Воно може бути корисне при створенні бібліотечного запису у якості нагадування, звідки прийшли запропоновані МАРК-дані!

en: You can help the Koha community by sharing your statistics with us.
uk: Ви можете допомогти спільноті Коха, розділяючи Вашу статистику з нами.

en: You can make an exception for this holiday rule. This means that you will be able to say that for a repeatable holiday there is one day which is going to be an exception.
uk: Ви можете зробити виняток на це правило для свята. Це означає, що Ви зможете сказати, що для повторюваних свят є один день, який буде винятком.

en: You can make an exception on a range of dates repeated yearly.
uk: Ви можете зробити виняток на діапазон дат, що повторюються щорічно.

en: You can set a default maximum number of checkouts, hold policy and return policy that will be used if none is defined below for a particular item type or category.
uk: Ви можете встановити типову максимальну кількість видач а також правила замовлення й повернення, які будуть використовуватися, якщо нічого не визначено нижче для певного типу одиниці чи категорії.

en: You can use the following wildcard characters: %% _
uk: Ви можете використовувати наступні символи підстановки: %% _

en: You can't create any orders unless you first
uk: Ви не можете створювати будь-які замовлення доки спершу не

en: You did not specify any search criteria.
uk: Ви не зазначили жодного пошукового критерію.

note: SCRIPT
en: You do not have any pending transactions in the offline circulation database on this computer.
uk: У Вас немає жодних відкладених операцій в автономній базі даних на цьому комп’ютері.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: You do not have permission to access this macro
uk: Ви не маєте привілею на доступ до цієї макрокоманди

en: You do not have permission to access this page.
uk: у Вас немає доступу до цієї сторінки.

en: You do not have permission to add a record to this list.
uk: У Вас немає привілеїв на додавання записів у цей список.

note: SCRIPT
en: You do not have permission to create this macro
uk: Ви не маєте привілею на створення цієї макрокоманди

en: You do not have permission to delete this list.
uk: У Вас немає привілеїв для вилучення цього списку.

note: SCRIPT
en: You do not have permission to delete this macro
uk: Ви не маєте привілею на вилучення цієї макрокоманди

en: You do not have permission to edit this patron's login information.
uk: У Вас немає допуску на зміну реєстраційних даних цього користувача.

en: You do not have permission to update this list.
uk: У Вас немає привілеїв для оновлення цього списку.

en: You do not have permission to view this list.
uk: У Вас немає привілеїв для перегляду цього списку.

en: You do not have sufficient permission to continue.
uk: У Вас не достатньо привілеїв для продовження.

en: You don't have patron categories defined, or the patron categories are not set to receive overdue notices.
uk: У Вас не визначено категорії користувачів, або категорії користувачів не налаштовані на отримання сповіщень про прострочення.

en: You followed an outdated link e.g. from a search engine or a bookmark
uk: Ви слідували застарілим посиланням, наприклад, з пошукової системи чи закладки

note: %1$s:  total | html
en: You have %s error(s) in your MARC configuration. Please fix them before using Koha
uk: Ви маєте %s помилку(и) у Вашій МАРК-конфіґурації. Будь ласка, виправте це перед використанням Коха.

en: You have already submitted a barcode, please wait for the checkout to process...
uk: Ви вже надіслали штрих-код, будь ласка, зачекайте, поки процес книговидачі не буде оброблений…

en: You have chosen a condition on the same field as the original field. If your records contain multivalued fields it is highly recommended not to do that.
uk: Ви вибрали умову в тому самому полі, що й джерельне поле. Якщо Ваші записи містять багатозначні поля, настійно не рекомендується цього робити.

note: SCRIPT
en: You have deleted item(s) in the order, don't forget to delete it(them) in the catalog
uk: Ви вилучили примірник(и) у замовленні, не забудьте вилучити його(їх) також з каталогу

en: You have entered a username that already exists. Please choose another one.
uk: Ви ввели логін, який вже існує. Будь ласка, виберіть інший.

note: SCRIPT
en: You have not selected any catalog filters and are about to compare a file of barcodes to your entire catalog.
uk: Ви не вибрали жодних фільтрів каталогу і збираєтеся порівняти файл штрих-кодів із усім Вашим каталогом.

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: You have not selected any patrons to add to a list!
uk: Ви не обрали жодного користувача, щоб додати у список!

en: You have the ReturnBeforeExpiry system preference enabled this means if the expiry date is before the date due, the date due will be set to the expiry date
uk: У Вас увімкнений системний параметр„ReturnBeforeExpiry“, це означає, що якщо дата завершення терміну реєстрації передує даті очікування повернення, датою очікування буде встановлено дату завершення реєстрації

en: You have to define which fields or subfields you want to export, separated by pipes.
uk: Ви повинні вказати поля чи підполя, які Ви хочете експортувати, розділивши їх вертикальними рисками.

note: SCRIPT
en: You have transactions in the offline circulation database on this computer that have not been uploaded.
uk: На цьому комп’ютері у Вас є ще не вивантажені операції в автономній базі даних.

note: SCRIPT
en: You have uploaded a barcode file and scanned barcodes at the same time. Please choose one of the two options.
uk: Ви вивантажили файл штрих-коду та відсканували штрих-коди одночасно. Виберіть лише один із двох варіантів.

en: You haven't decided if you want to activate Mana Knowledge Base.
uk: Ви не вирішили, чи хочете активувати базу знань Mana.

en: You haven't decided if you want to activate usage statistic sharing in Koha yet.
uk: Ви ще не вирішили, чи хочете активувати обмін статистикою використання в Коха.

en: You made use of an external link to an item that is no longer available
uk: Ви використали зовнішнє посилання на примірник, який більше не доступний

note: %1$s:  total_paid | $Price
en: You must collect a value greater than or equal to %s.
uk: Ви повинні зібрати значення, яке дорівнює або перевищує %s.

en: You must contact the library to reset your password
uk: Ви повинні звернутися до бібліотеки, щоб скинути Ваш пароль

en: You must define a budget in Administration
uk: Ви повинні встановити кошторис у розділі керування

en: You must enter a term to search on
uk: Ви повинні ввести термін для пошуку

note: SCRIPT
en: You must give your new patron list a name!
uk: Ви повинні надати назву Вашому новому списку користувачів!

en: You must reset your password
uk: Ви повинні скинути свій пароль

note: INPUT type=checkbox name=digest
en: You must select a digestible transport to select digests
uk: Щоб вибрати підбірки, необхідно вибрати засіб транспорту підбірок

note: SCRIPT
en: You must select one or more patrons to remove
uk: Ви повинні вибрати одного чи декількох користувачів для вилучення

note: SCRIPT
en: You must select one or more reports to delete
uk: Необхідно вибрати один або кілька звітів, які потрібно видалити

en: You searched for
uk: Ви шукали за:

note: For the first occurrence, %1$s:  IF ( title )
en: You searched for: %s
uk: Ви шукали за: %s

en: You should enable the SMSSendDriver preference to use the SMS templates.
uk: Ви повинні увімкнути параметр „SMSSendDriver“ для використання шаблонів SMS.

en: You should not ignore this warning.
uk: Ви не повинні ігнорувати це застереження.

en: You tried to access a page that needs authentication
uk: Ви намагалися отримати доступ до сторінки, яка потребує автентифікації

en: You will need to save the report before you can execute it
uk: Вам потрібно буде зберегти звіт перед тим, як Ви зможете виконати його

en: Your Mana KB server is currently:
uk: Ваш сервер бази знань Mana зараз:

en: Your Perl version is out of date. Please upgrade to a newer version of Perl (at least version 5.10).
uk: Ваша версія Perl застаріла. Оновіть Perl до новішої версії (принаймні версії 5.10).

en: Your administrator must define a budget in Administration
uk: Ваш керівник повинен встановити кошторис у розділі керування

en: Your administrator must specify an active currency.
uk:  Ваш адміністратор повинен вказати активну грошову одиницю.

en: Your authority search history is empty.
uk: Ваша історія пошуків серед авторитетних джерел порожня.

note: SCRIPT
en: Your browser doesn't support direct access to the clipboard. Please use the Ctrl+X\/C\/V keyboard shortcuts instead.
uk: Ваш браузер не підтримує прямий доступ до буфера обміну. Будь-ласка, використовуйте натомість комбінації клавіш Ctrl+X, Ctrl+C, Ctrl+V.

en: Your cart
uk: Ваш кошик

en: Your cart
uk: Ваш кошик

en: Your cart &rsaquo; Catalog &rsaquo; Koha
uk: Ваш кошик &rsaquo; Каталогізація &rsaquo; Коха

en: Your cart is empty.
uk: Ваш кошик записів порожній.

en: Your catalog search history is empty.
uk: Ваша історія пошуків у каталозі порожня.

en: Your comment could not be submitted. Please try again later.
uk: Ваш коментар не вдалося надіслати. Повторіть спробу пізніше.

en: Your comment has been submitted
uk: Ваш коментар надісланий

en: Your country:
uk: Ваша країна:

en: Your data have never been shared
uk: Ваші дані ніколи не були у спільному доступі

note: %1$s:  "borrowers.relationship" | $HtmlTags tag="strong" %2$s:  "borrower_relationships.relationship" | $HtmlTags tag="strong"
en: Your database contained guarantee/guarantor pairs with no defined relationship. They have been set the value '_bad_data' in the %s and/or %s columns. Fix them manually by recreating those relationships, or have your system's administrator correct the values.
uk: Ваша база даних містила пари особи на поруках / поручителя без визначеного зв’язку. Їм встановлено значення „_bad_data“ у стовпцях %s та/або %s. Виправте їх вручну, відтворивши ці зв’язки, або попросіть адміністратора Вашої системи виправити значення.

en: Your download should begin automatically.
uk: Ваше звантаження почнеться автоматично.

note: SCRIPT
en: Your koha-conf.xml does not contain a valid upload_path.
uk: Ваш конфігураційний файл „koha-conf.xml“ не містить чинного шляху „upload_path“.

en: Your library is the destination for the following transfer(s)
uk: Ваша бібліотека є місцем призначення для наступних переміщень

note: %1$s:  shelfname | $raw
en: Your list: %s
uk: Ваш список: %s

en: Your lists
uk: Мої списки

en: Your lists
uk: Мої списки

note: SCRIPT
en: Your lists:
uk: Мої списки:

en: Your notification has been sent.
uk: Ваше повідомлення надіслано.

en: Your password has expired!
uk: Термін дії Вашого пароля завершився.

en: Your patron lists
uk: Ваші списки користувачів

note: %1$s:  reportname | html
en: Your report "%s" has been saved
uk: Ваш звіт „%s“ збережений

en: Your report is already linked with a Mana report. Share it if you have made modifications, otherwise it will do nothing.
uk: Ваш звіт вже пов’язано зі звітом бази знань Mana. Поділіться ним, якщо Ви внесли зміни, інакше ці зміни не будуть доступними для інших.

en: Your report will be generated with the following SQL statement.
uk: Ваше повідомлення генеруватиметься з наступною інструкцією SQL.

en: Your request gave the following results:
uk: Ваш запит дав наступні результати:

en: Your search could not be completed. Please try again later.
uk: Не вдалося завершити пошук. Повторіть спробу пізніше.

en: Your search returned no results.
uk: Ваш пошук не дав результатів.

en: Your search returned no results.
uk: Ваш пошук не дав результатів.

en: Your unique security token used for authentication on Mana KB service (anti spam).
uk: Ваш унікальний маркер безпеки для автентифікації в службі бази знань Mana (захист від спаму).

en: Z39.50 can send records in various encodings. Choose one.
uk: Z39.50 може надсилати записи в різних кодуваннях. Виберіть щось одне.

en: Z39.50 can send records in various formats. Choose one.
uk: Z39.50 може надсилати записи у різних форматах. Виберіть щось одне.

en: Z39.50/SRU search
uk: Пошук через Z39.50/SRU

en: Z39.50/SRU search results &rsaquo; Koha
uk: Результати пошуку через Z39.50/SRU &rsaquo; Коха

note: %1$s:  msg_add | html
en: Z39.50/SRU server added (%s)
uk: Z39.50/SRU-сервер додано (%s)

note: %1$s:  msg_add | html
en: Z39.50/SRU server deleted (%s)
uk: Z39.50/SRU-сервер вилучений (%s)

note: %1$s:  msg_add | html
en: Z39.50/SRU server updated (%s)
uk: Z39.50/SRU-сервер оновлено (%s)

en: Z39.50/SRU servers
uk: Сервери Z39.50/SRU

en: Z39.50/SRU servers
uk: Сервери Z39.50/SRU

en: Z39.50/SRU servers administration
uk: Керування серверами Z39.50/SRU

en: ZIP file
uk: файл ZIP-архіву

en: ZIP/Postal code
uk: Поштовий індекс

en: ZIP/Postal code:
uk: Поштовий індекс:

en: ZIP/Postal code:
uk: Поштовий індекс:

en: Zebra server seems not to be available. Is it started?
uk: Сервер Zebra, схоже, не доступний. Чи він запущений?

en: Zebra status:
uk: Статус Zebra:

en: Zebra version:
uk: Версія Zebra:

en: Zip file
uk: архівний zip-файл

note: SCRIPT
en: [ New list ]
uk: [ Новий список ]

en: [%% SET countries = [ "Afghanistan", "Albania", "Algeria", "Andorra", "Angola", "Antigua & Deps", "Argentina", "Armenia", "Australia", "Austria", "Azerbaijan", "Bahamas", "Bahrain", "Bangladesh", "Barbados", "Belarus", "Belgium", "Belize", "Benin", "Bhutan", "Bolivia", "Bosnia Herz.", "Botswana", "Brazil", "Brunei", "Bulgaria", "Burkina", "Burundi", "Cambodia", "Cameroon", "Canada", "Cape Verde", "Centr. Afr. Rep", "Chad", "Chile", "China", "Colombia", "Comoros", "Congo", "Costa Rica", "Croatia", "Cuba", "Cyprus", "Czech Republic", "Denmark", "Djibouti", "Dominica", "Dominican Rep.", "East Timor", "Ecuador", "Egypt", "El Salvador", "Equator. Guinea", "Eritrea", "Estonia", "Ethiopia", "Fiji", "Finland", "France", "Gabon", "Gambia", "Georgia", "Germany", "Ghana", "Greece", "Grenada", "Guatemala", "Guinea", "Guinea-Bissau", "Guyana", "Haiti", "Honduras", "Hungary", "Iceland", "India", "Indonesia", "Iran", "Iraq", "Ireland", "Israel", "Italy", "Ivory Coast", "Jamaica", "Japan", "Jordan", "Kazakhstan", "Kenya", "Kiribati", "Korea North", "Korea South", "Kosovo", "Kuwait", "Kyrgyzstan", "Laos", "Latvia", "Lebanon", "Lesotho", "Liberia", "Libya", "Liechtenstein", "Lithuania", "Luxembourg", "Macedonia", "Madagascar", "Malawi", "Malaysia", "Maldives", "Mali", "Malta", "Marshall Isl.", "Mauritania", "Mauritius", "Mexico", "Micronesia", "Moldova", "Monaco", "Mongolia", "Montenegro", "Morocco", "Mozambique", "Myanmar", "Namibia", "Nauru", "Nepal", "Netherlands", "New Zealand", "Nicaragua", "Niger", "Nigeria", "Norway", "Oman", "Pakistan", "Palau", "Panama", "Papua N. Guinea", "Paraguay", "Peru", "Philippines", "Poland", "Portugal", "Qatar", "Romania", "Russian Fed.", "Rwanda", "St Kitts & Nev.", "St Lucia", "Saint Vincent", "Samoa", "San Marino", "Sao Tome", "Saudi Arabia", "Senegal", "Serbia", "Seychelles", "Sierra Leone", "Singapore", "Slovakia", "Slovenia", "Solomon Islands", "Somalia", "South Africa", "Spain", "Sri Lanka", "Sudan", "Suriname", "Swaziland", "Sweden", "Switzerland", "Syria", "Taiwan", "Tajikistan", "Tanzania", "Thailand", "Togo", "Tonga", "Trinidad & Tob.", "Tunisia", "Turkey", "Turkmenistan", "Tuvalu", "Uganda", "Ukraine", "UAE", "United Kingdom", "USA", "Uruguay", "Uzbekistan", "Vanuatu", "Vatican City", "Venezuela", "Vietnam", "Yemen", "Zambia", "Zimbabwe", ] %%]
uk: [%% SET countries = ["Афганістан", "Албанія", "Алжир", "Андорра", "Ангола", "Антигуа і Барбуда", "Аргентина", "Вірменія", "Австралія", "Австрія", "Азербайджан","Багами","Бахрейн","Бангладеш","Барбадос","Білорусь","Бельгія","Беліз","Бенін","Бутан","Болівія","Боснія і Герцеговина","Ботсвана","Бразилія","Бруней","Болгарія","Буркіна-Фасо","Бурунді","Камбоджа","Камерун","Канада","Кабо-Верде","Центральноафриканська Республіка","Чад","Чилі","Китайська Народна Республіка","Колумбія","Коморські острови","Конго","Коста-Ріка","Хорватія","Куба","Кіпр","Чехія","Данія","Джібуті","Домініка","Домініканська Республіка","Східний Тимор","Еквадор","Єгипет","Сальвадор","Екваторіальна Гвінея","Еритрея","Естонія","Ефіопія","Фіджі","Фінляндія","Франція","Габон","Гамбія","Грузія","Німеччина","Гана","Греція","Гренада","Гватемала","Гвінея","Гвінея-Бісау","Гайана","Гаїті","Гондурас","Угорщина","Ісландія","Індія","Індонезія","Іран","Ірак","Ірландія","Ізраїль","Італія","Берег Слонової Кістки", "Ямайка","Японія","Джордан", "Казахстан","Кенія","Кірібатьте","Корейська Народно-Демократична Республіка","Південна Корея","Косово","Кувейт","Киргизстан","Лаос","Латвія","Ліван","Лесото","Ліберія","Лівія","Ліхтенштейн","Литва","Люксембург","Македонія","Мадагаскар","Малаві","Малайзія","Мальдіви","Малі","Мальта","Маршаллові Острови","Мавританія","Маврикій","Мексика","Мікронезія","Молдова","Монако","Монголія","Чорногорія","Марокко","Мозамбік","М’янма","Намібія","Науру", "Непал","Нідерланди", "Нова Зеландія","Нікарагуа", "Нігер","Нігерія", "Норвегія","Оман","Пакистан", "Палау","Панама", "Папуа Нова Гвінея", "Парагвай", "Перу", "Філіппіни", "Польща", "Португалія", "Катар", "Румунія", "Російська Федерація", "Руанда", "Сент-Кіттс і Невіс","Сент-Люсія","Сент-Вінсент","Самоа","Сан-Марино","Сан-Томе","Саудівська Аравія","Сенегал","Сербія","Сейшели","Сьерра-Леоне","Сінгапур","Словаччина","Словенія","Соломонові острови","Сомалі","Південно-Африканська Республіка","Іспанія","Шрі-Ланка","Судан","Суринам","Свазіленд","Швеція", "Швейцарія","Сирія","Тайвань","Таджикистан","Танзанія","Таїланд","Того","Тонга","Тринідад і Тобаго","Туніс","Туреччина","Туркменістан", "Тувалу", "Уганда","Україна","Об’єднані Арабські Емірати","Великобританія", "США", "Уругвай","Узбекистан", "Вануату","Місто Ватикан", "Венесуела","В’єтнам", "Ємен", "Замбія", "Зімбабве",] %%]

en: [Main page]
uk: [Домівка]

en: [Overridden]
uk: [Перевизначено]

en: [Previous page]
uk: [Попередня сторінка]

en: [clear]
uk: [очистити]

en: _ matches only a single character
uk: „_“ — відповідає лише одному символу

en: about page
uk: „Про систему“

en: active
uk: активний

en: administrator account
uk: облікового запису адміністратора

note: %1$s:  TransfersMaxDaysWarning | html
en: after %s days.
uk: після %s днів.

en: all
uk: усі

en: all authority types used in the frameworks are defined
uk: усі типи авторитетних джерел, що використовується у структурах, є визначені

en: all subfields for each tag are in the same tab (or ignored)
uk: усі підполя для кожної ознаки знаходяться у тій же вкладці (чи ігноруються)

en: analytics.
uk:  аналітичних описів.

en: and
uk:  і

en: and
uk:  та

en: and 'branchcode' and 'categorycode'
uk:  та „branchcode“ і „categorycode“

en: and correct all errors shown on the "System information" tab
uk: та виправити усі помилки, які відображаються на вкладці „Системна інформація“.

en: and mark one currency as active.
uk:  та позначте одну грошову одиницю як активну.

note: %1$s:  AuthorisedValues.GetDescriptionByKohaField( kohafield => 'items.location' authorised_value = locationslimit ) | html
en: and shelving location: %s
uk: та поличне розташування: %s

en: and the
uk:  та

en: and they must all be in the 10 (items) tab
uk: і вони повинні цілком знаходитися у 10-тій вкладці (екземпляри)

en: any library
uk: будь-яка бібліотека

en: any library
uk: будь-яка бібліотека

en: approved
uk: схвалено

en: are licensed under the
uk:  поширюється на умовах

en: at current library
uk:  в поточну бібліотеку

en: at least 1 item type defined
uk: щонайменше один тип біб-одиниці означено

en: at least 1 item type must be defined
uk: принаймні 1 тип одиниці повинен бути означений

en: at least 1 library defined
uk: щонайменше один підрозділ означено

en: at least 1 library must be defined
uk: як мінімум один підрозділ повинен бути означений

en: at least one template for using this tool.
uk:  принаймні один шаблон для використання цього інструменту.

en: authorized values category 'PA_CLASS'
uk: категорії допустимих значень „PA_CLASS“

en: available:
uk: доступно:

note: A
en: basket
uk: кошик замовлень

en: be mapped to the same tag,
uk: будуть проектуватися на таку ж ознаку,

en: be zero-padded, e.g. '01/02/2008'. Alternatively, you can supply dates in ISO format (e.g., '2010-10-28').
uk: доповнити нулями, напр. „01/02/2008“. Окрім того, Ви можете надавати дати у ISO-форматі (напр., „2010-10-28“).

note: SCRIPT
en: begins with
uk: що починаються з літери

en: biblio
uk: Бібзапис:

en: biblio and biblionumber
uk: biblio та biblionumber

en: biblioitems.itemtype defined
uk: тип бібзапису („biblioitems.itemtype“) означено

en: biblionumber and biblioitemnumber mapped correctly
uk: номер бібзапису („biblionumber“) та номер бібодиниці („biblioitemnumber“) спроектовані правильно

en: by
uk: за

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: by
uk: за

note: For the first occurrence, %1$s:  type | html
en: by %s
uk:  / %s

note: %1$s:  cannotdelbiblio.author | html
en: by %s:
uk:  / %s:

en: by DIY Co is licensed under the
uk:  від DIY Co поширюється на умовах

en: by Dave Gandy is licensed under the
uk:  від Дейва Генді {Dave Gandy} поширюється на умовах

en: by Denis Howlett is licensed under the
uk:  від Деніса Хоулетта {Denis Howlett} поширюється на умовах

en: by Eli Grey is licensed under an
uk:  від Елі Грей {Eli Grey} поширюється на умовах

en: by Google is a family of fonts licensed under the
uk:  — сімейство шрифтів, наданих Google, поширюється на умовах

en: by Lars Jung is a JavaScript library that generates QR codes, licensed under the
uk:  — бібліотека на JavaScript від Ларса Юнга, яка генерує QR-коди, поширюється на умовах:

en: by Marijn Haverbeke is licensed under an
uk:  від Марийна Хавербеке {Marijn Haverbeke} поширюється на умовах

en: by Some Web Media is a JavaScript library that makes any element on your page visible while you scroll, licensed under the
uk: від Some Web Media — це бібліотека JavaScript, яка робить видимим будь-який елемент на Вашій сторінці під час прокрутки, поширюється під ліцензією

en: by The Dojo Foundation is licensed under an
uk:  від фонду Dojo Foundation поширюється на умовах

en: by Tiny Technologies, Inc. is licensed under the
uk:  від компанії Tiny Technologies поширюється на умовах

en: by item types
uk: за типами одиниць

en: by libraries
uk: за бібліотеками

en: by months
uk: за місяцями

en: by the Bridge Consortium of Carleton College and St. Olaf College.
uk:  від Консорціуму Брідж, що складається з коледжу Карлтон та коледжу Св. Олафа.

en: by:
uk: ким:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: cannot be repeated
uk: не може бути повторено

en: cataloging the record
uk: каталогізування запису

en: characters
uk: символи

note: INPUT type=checkbox name=disable_input
en: check to delete this field
uk: позначте, щоб вилучити це поле

en: click to log out
uk:  клацніть, щоб вийти

note: For the first occurrence, %1$s:  END
en: club %s
uk: товариство %s

en: code and
uk: — код та

en: configuration file.
uk: .

en: considered late
uk: вважається затриманим

note: SCRIPT
en: containing
uk:  (поле) містить

en: contains
uk: містить

en: continue creating your request
uk: продовжуйте створювати Ваш запит

en: controls for column visiblity in DataTables
uk: Елементи керування для видимості стовпців у DataTables

en: create one or more authorized values
uk: створіть одне або декілька допустимих значень

en: cronjob. Ask your system administrator to schedule it.
uk: . Попросіть Вашого системного адміністратора запланувати його.

en: day(s)
uk: (дні)

en: days
uk:  (дні)

en: days ago
uk: днів тому назад

en: default (all libraries), all patron categories, all item types
uk: типово (усі бібліотеки), усі типи користувачів, усі типи одиниць

en: default (all libraries), all patron categories, same item type
uk: типово (усі бібліотеки), усі типи користувачів, конкретний тип одиниці

en: default (all libraries), same patron category, all item types
uk: типово (усі бібліотеки), конкретний тип користувача, усі типи одиниць

en: default (all libraries), same patron category, same item type
uk: типово (усі бібліотеки), конкретний тип користувача, конкретний тип одиниці

en: define a budget and a fund
uk: визначите кошторис і кошти

en: define a notice
uk: встановити сповіщення

en: define weight as a positive number. Higher numbers indicate increased relevancy.
uk: зазначайте вагу як додатне число. Вищі цифри вказують на підвищену значимість.

en: del
uk: вилучити

note: A
en: detail of the subscription
uk: детальніше про передплату

en: digits
uk: цифри

en: disabling the 'Mana' system preference
uk: вимкнувши параметр системи „Mana“

note: A
en: display detail for this librarian.
uk: Відобразити підробиці щодо цього бібліотекаря

en: do a catalog search
uk: пошукайте у каталозі

en: does not exist
uk: не існує

en: does not match
uk: не відповідає

en: doesn't exist
uk: не існує

en: doesn't match
uk: не відповідає

en: ecost tax exc.
uk: Орієнтовна ціна без урахування ПДВ

en: ecost tax inc.
uk: Орієнтовна ціна включаючи ПДВ

note: SCRIPT
en: edit items
uk: редагування примірників

en: euskara (Basque) Fernando Berrizbeitia, the librarians of Eima Katalogoa, Tabakalera International Contemporary Culture Centre, and Nere Erkiaga
uk: euskara (баскська мова) Фернандо Беррізбейтія {Fernando Berrizbeitia}, бібліотекарі з Каталогу Eiman {Eima Katalogoa}, Міжнародний центр сучасної культури Табакалера, та Нере Еркіаг {Nere Erkiaga}

en: ex: barcode, itemcallnumber, title, "050a 050b", 300a
uk: Приклад для UNIMARC: barcode, itemcallnumber, title, "675a 942v", 215a<br/>
    Приклад для MARC21: barcode, itemcallnumber, title, "050a 050b", 300a

en: exists
uk: існує

en: expired
uk:  вже в минулому

note: SCRIPT
en: failed to run
uk: не вдалося виконати

en: field
uk: поле

en: field
uk: поле

en: field(s)
uk: поле

en: file is licensed under the
uk:  поширюється на умовах

en: filled holds
uk: виконані замовлення

en: flag is set for this patron. If this modification request resolves the issue, please unset the flag.
uk:  — так зазначено для цього користувача. Якщо цей запит на модифікацію вирішить проблему, зніміть прапорець.

en: framework values
uk: значення структури

en: from
uk: від

en: gone no address
uk: адреса не вказана чи не дійсна

en: group by
uk: групувати за

en: group by
uk:  групувати за

en: handle to drag and drop them to their new position
uk: затисніть цей значок, щоб перетягнути в нову позицію

note: %1$s:  from_biblio.items.count | html
en: has %s attached items.
uk: містить %s приєднаних примірників.

en: has never been checked out.
uk:  – ніколи не було видано.

en: here
uk: тут

en: hidden
uk: приховане

note: SCRIPT
en: history
uk: історія

en: holdingbranch NOT mapped
uk: підрозділ тимч. зберігання/видачі {holdingbranch} НЕ має відповідності

en: holdingbranch defined
uk: бібліотеку/підрозділ тимчасового зберігання/видачі („holdingbranch“) означено

en: homebranch NOT mapped
uk: домашній підрозділ НЕ спроектований

en: homebranch defined
uk: джерельну бібліотеку/підрозділ („homebranch“) означено

en: identity
uk: (індивідуальні дані)

en: if
uk: якщо

en: if this category type must to be displayed all the time. Otherwise select libraries you want to associate with this value.
uk: якщо цей тип категорії повинен відображатися весь час. В іншому випадку виберіть бібліотеки, які Ви хочете пов’язати з цим значенням.

en: ignore
uk: ігнорується

note: SCRIPT
en: in library
uk:  у бібліотеці/підрозділі —

en: invalid authority types
uk: нечинні типи авторитетних джерел

en: is
uk: є

en: is a "simple, lightweight JavaScript API for handling cookies," licensed under the
uk:  — це простий, легкий API на JavaScript для обробки кукі-файлів, поширюється на умовах

en: is a D3-based reusable chart library under the
uk: — це D3-базована багаторазово використовна бібліотека діаграм, поширюється на умовах

en: is a JavaScript library by Bram Stein licensed under the
uk:  — бібліотека на JavaScript, написана Брамом Штаєм, поширюється на умовах:

en: is a JavaScript library for manipulating documents based on data. It is under the
uk:  — бібліотека на JavaScript для роботи з документами на основі даних. Вона поширюється на умовах

en: is developed by the Swiss RISM Office with the support of the Swiss National Science Foundation, licensed under the
uk:  розроблений швейцарським бюро RISM за підтримки Швейцарського національного наукового фонду, поширюється під ліцензією

en: is exactly
uk: є точно

en: is licensed under a
uk:  поширюється на умовах:

en: is licensed under the
uk:  поширюється на умовах

en: is not
uk: не є

en: iso2709
uk: ISO2709

en: issues
uk: випуски

en: item
uk: Примірник:

en: item fields
uk: поля примірника

en: item type for older issues:
uk: тип одиниці для старих випусків:

en: item type not defined
uk: тип одиниці не означено

en: item's hold group
uk: бібліотечна група замовлення примірників

en: item's hold group
uk: бібліотечна група замовлення примірників

en: item's holding library
uk: бібліотека тимч. зберігання/видачі примірників

en: item's holding library
uk: бібліотека тимч. зберігання/видачі примірників

en: item's home library
uk: джерельна бібліотека примірників

en: item's home library
uk: джерельна бібліотека примірників

en: itemnum : the field itemnumber is mapped to a field in tab -1
uk: itemnum: номер примірника (поле „itemnumber“) проектується на поле у вкладці „-1“

en: items (10)
uk: примірники (10)

en: items.permanent_location is not mapped on the frameworks
uk: items.permanent_location не відображається у структурах

en: items.permanent_location mapped
uk: items.permanent_location відображено

en: itemtype NOT mapped
uk: itemtype НЕ спроектований

en: jQuery Bar Rating Plugin
uk: jQuery-додаток смужкового рейтингу

en: jQuery Bar Rating Plugin v1.22 by
uk: jQuery-додаток смужкового рейтингу версії 1.22 від

en: jQuery Colvis plugin
uk: Додаток jQuery Colvis

en: jQuery Validation Plugin
uk: Додаток jQuery Validation

en: jQuery and jQueryUI
uk: jQuery та jQueryUI

en: jQuery insertAtCaret Plugin
uk: Додаток jQuery insertAtCaret

en: jQuery insertAtCaret Plugin v1.0 by the phpMyAdmin devel team is licensed under the
uk: Додаток jQuery insertAtCaret вер. 1.0 від команди розробників phpMyAdmin та поширюються на умовах

en: jQuery multiple select plugin
uk: Додаток jQuery multiple select

en: jQuery treetable Plugin
uk: Додаток jQuery treetable

en: jQuery treetable Plugin 3.1.0
uk: Додаток jQuery treetable вер. 3.1.0

note: %1$s:  checkout.lastreneweddate |$KohaDates  with_hours => 1
en: last on: %s
uk: востаннє на: %s

note: INPUT type=text name=from_subfield
en: let blank for the entire field
uk: залишити порожнім для усього поля

en: library is licensed under
uk:  — бібліотека поширюється на умовах

en: library not defined
uk: підрозділ не означений

en: licensed under the
uk:  поширюється на умовах

en: like
uk: подібно до

en: lost
uk: втрачено квиток

en: matches
uk: відповідає

en: me
uk: мене

en: months
uk: місяці

note: For the first occurrence, %1$s:  ELSE
en: months %s
uk: місяці %s

en: must
uk: необхідно

en: must be enabled to activate sounds.
uk: потрібно увімкнути для активації звуків.

en: must match
uk: повинні відповідати

en: n/a
uk: не доступно

en: no NULL value in frameworkcode
uk: немає недійсного („NULL“) значення у коді структури („frameworkcode“)

en: no active
uk: не активний

en: none
uk: нічого

en: not
uk: не

note: ABBR
en: not available
uk: недоступно

en: not like
uk: не подібно до

en: not running
uk: не запущено

en: or
uk:  або

en: or
uk:  або

en: or MARC subfield.
uk: чи МАРК-підполе.

en: or any available
uk: або будь-який доступний

en: or create
uk: або ж створити

en: or create:
uk: або ж створити:

en: or enter
uk: або введіть

en: patron categories
uk: категорії користувачів

en: patron category
uk: категорія користувача

en: patron's hold group
uk: бібліотечна група замовлення, до якої належить користувач

en: patron's hold group
uk: бібліотечна група замовлення, до якої належить користувач

en: patrons to
uk: користувачів у список:

en: pending
uk: в очікуванні

en: placing an order
uk: розміщення замовлення

note: INPUT type=text name=other_reason
en: please note your reason here...
uk: будь ласка, зазначте свою причину тут…

en: plugin by John Resig is licensed under the
uk:  — додаток від Джона Ресіга {John Resig} поширюється на умовах

en: previous checkouts
uk: попередні видачі

en: receiving an order
uk: отримання замовлення

note: INPUT type=text name=to_regex_search
en: regex pattern
uk: шаблон регулярного виразу

note: INPUT type=text name=to_regex_replace
en: regex replacement
uk: шаблон регулярного виразу для заміни

en: rejected
uk: відхилено

en: repeatable
uk: повторюване

note: INPUT
en: report
uk: звіт

en: required
uk: обов’язковими

en: restricted
uk: заблокований

en: reviews
uk: огляди

en: running
uk: працює

en: same library, all patron categories, all item types
uk: конкретна бібліотека, усі типи користувачів, усі типи одиниць

en: same library, all patron categories, same item type
uk: конкретна бібліотека, усі типи користувачів, конкретний тип одиниці

en: same library, same patron category, all item types
uk: конкретна бібліотека, конкретний тип користувача, усі типи одиниць

en: same library, same patron category, same item type
uk: конкретна бібліотека, конкретний тип користувача, конкретний тип одиниці

en: script.
uk: .

en: seconds
uk:  (секунди)

en: see also:
uk: див. також:

en: select * from marc_tag_structure where frameworkcode is NULL
uk: виберіть * з marc_tag_structure (структури_МАРК_ознак) де frameworkcode (код_структури) є NULL (НЕДІЙСНИЙ)

en: select all
uk: вибрати усе

note: INPUT type=submit
en: selection
uk: вибір

note: INPUT type=text name=selector
en: selector
uk: селектор

en: separate by a blank. (e.g., 100a 200 606)
uk:  відокремлювати пробілом (наприклад, 100a 200 606)

en: serial
uk: серіальний ресурс

en: show all component parts
uk: показати усі складові частини

en: since last transfer
uk:  з часу останнього переміщення

en: software.coop, United Kingdom
uk: software.coop, Великобританія

note: INPUT type=text name=sound
en: sound
uk: звук

en: stages
uk:  — етапи:

note: SCRIPT
en: starting with
uk:  починається з

en: starts with
uk: починається з

en: statistics
uk: статистичні дані

en: subfield ignored
uk: проігнороване підполе

en: subfields not in same tabs
uk: підполя не розміщуються в одній і тій же вкладці

note: A
en: subscription detail
uk: подробиці передплати

note: A
en: suggestion
uk: пропозиція

note: For the first occurrence, %1$s:  books_loo.suggestionid | html
en: suggestion #%s
uk: пропозиція № %s

en: suomi, suomen kieli (Finnish) Pasi Korkalo
uk: suomi, suomen kieli (фінська мова) Пасі Коркало {Pasi Korkalo}

en: superlibrarian
uk: superlibrarian (супербібліотекар)

en: system preference if you wish to enable this feature.
uk: , якщо Ви бажаєте задіяти цю функціоальність.

en: the Apache License, Version 2.0
uk: ліцензії Apache, версії 2.0

en: the Apache License, Version 2.0 (the "Apache License") or the GNU General Public License version 2 (the "GPL License")
uk: ліцензії Apache вер. 2.0 („Ліцензія Apache“) або Загальної публічної ліцензії GNU вер. 2 ("Ліцензія GPL")

en: the biblioitems.itemtype field MUST :
uk: поле biblioitems.itemtype (тип_одиниці_для_бібліотечної_одиниці) ПОВИННЕ:

en: the items.holdingbranch field MUST :
uk: поле „items.holdingbranch“ {підрозділ тимч. зберігання/видачі для одиниці} ПОВИННЕ:

en: the items.homebranch field MUST :
uk: поле items.homebranch (домашній_підрозділ_для_одиниці) ПОВИННЕ:

en: there is a null value in a frameworkcode. Check the following tables
uk: є null (недійсне значення) у frameworkcode (коді_структури). Перевірте наступні таблиці

note: %1$s:  END
en: this record has no items attached. %s
uk:  цей запис немає приєднаних примірників. %s

en: times
uk:  раз(и/ів)

en: to
uk: до

en: to
uk: до

en: to activate sounds.
uk:  для активації звуків.

en: to be placed on hold
uk:  для встановлення замовлення

en: to be placed on hold.
uk:  для встановлення замовлення.

en: to create
uk: створити

en: to field
uk: у поле

en: undefined
uk: не визначено

en: unknown
uk: невідомо

en: unless
uk: якщо не

note: SCRIPT
en: unrecognized command
uk: нерозпізнана команда

en: until
uk:  до

en: use default (cataloging the record)
uk: використовувати за умовчанням (каталогізування запису)

en: use default (placing an order)
uk: використовувати за умовчанням (розміщення замовлення)

en: use default (receiving an order)
uk: використовувати за умовчанням (отримання замовлення)

en: used for/see from:
uk: використовується для / див. також:

en: using RegEx
uk: використовуючи регулярний вираз

en: valid entries in your database.
uk: дійсним записам у базі даних.

note: SELECT name=transport
en: valid types of transport are FTP and SFTP
uk: допустимими видами транспорту є FTP та SFTP

en: value
uk: значення

note: SCRIPT
en: value missing
uk: відсутнє значення

note: SCRIPT
en: variable missing
uk: змінна відсутня

note: SCRIPT
en: view
uk: перегляд

en: was saved.
uk: збережено.

en: was updated.
uk: оновлено.

en: weeks
uk: тижні

en: which should be set up by your system administrator.
uk: яке повинно бути налаштоване Вашим системним адміністратором.

en: which should be set up by your system administrator.
uk:  яке повинно бути налаштоване Вашим системним адміністратором.

en: who are in patron list:
uk: які є у списку користувачів:

en: who have not borrowed since:
uk: тих, хто не випозичали починаючи з:

en: whose expiration date is before:
uk: термін дії яких закінчується до:

en: whose patron category is:
uk: тих, хто належать до категорії:

en: will match the 'name' attribute of the first object in the array named 'users', and place it in 'firstname' field
uk: зіставиться з атрибутом „name“ першого обʼєкта у масиві з іменем „users“ та помістить його у поле „firstname“

en: will show the link just below the title
uk:  покаже посилання трохи нижче назви

en: with all the columns.
uk: з усіма стовпцями.

note: SCRIPT
en: with category
uk:  з категорії

en: with this reason:
uk: з таким поясненням:

en: with value
uk: зі значенням

en: with value
uk: зі значенням

en: written and maintained by Jörn Zaefferer is licensed under the
uk:  написаний та підтримуваний Йорном Зафферером {Jörn Zaefferer}, поширюється на умовах

en: x column:
uk: x-стовпчик:

en: years
uk:  (роки)

en: years of activity
uk: рік(роки) активності

en: yes
uk: так

en: | Actions:
uk: | Дії:

note: %1$s:  IF CAN_user_tools_items_batchdel
en: | Actions: %s
uk: | Дії: %s

note: %1$s:  FOREACH index IN elasticsearch_status.indexes %2$s:  index.index_name | html
en: | Indices: %s %s (count:
uk: | Індекси: %s %s (кількість:

en: | Nodes:
uk: | Вузли:

note: %1$s:  IF elasticsearch_status.running
en: | Status: %s
uk: | Стан: %s

en: العربية (Arabic) Version 3.2 to 3.4, 3.16 & 3.18 by KnowledgeWare Technologies; Versions 3.6 to 3.14 by Arabic Koha support team: Karam Qubsi, Kouider Bounama, Sham Bajaa, Ghofran Alshami, Chrestian Aboud, Fatema Salem and Duaa Bazzazi.
uk: العربية (арабська мова) версії з 3.2 до 3.4, 3.16 та 3.18 від KnowledgeWare Technologies; версії з 3,6 до 3,14 представлені арабською командою підтримки Koha: Карам Губсі {Karam Qubsi}, Куїдер Бунама {Kouider Bounama}, Шам Баяа {Sham Bajaa}, Гофран Алшамі {Ghofran Alshami}, Крістіан Абуд {Chrestian Aboud}, Фатема Салем {Fatema Salem} та Дуа Базазі {Duaa Bazzazi}.
