Koha 22.11 - en to uz translation catalogue (66 entries)

note: %1$s:  IF ( library ) %2$s:  library.branchname | html %3$s:  END %4$s:  IF ( LibraryNameTitle ) %5$s:  LibraryNameTitle | html %6$s:  ELSE %7$s:  END
en: %s %s &rsaquo; %s Libraries &rsaquo; %s %s %s Koha online %s catalog
uz: %s %s &rsaquo; %s kutubhonalar &rsaquo; %s %s %s Koha onlayn %s catalog

note: For the first occurrence, %1$s:  END %2$s:  IF debarred_date && debarred_date != '9999-12-31'
en: %s %s End date:
uz: %s %s Tugash sanasi:

note: %1$s:  END %2$s:  ELSE %3$s:  END %4$s:  END
en: %s %s You must log in if you want to subscribe to email notification on new issues %s %s
uz: %s %s Agar siz yangi muammolar haqida elektron pochta xabarnomasiga obuna bo'lishni istasangiz, tizimga kirishingiz kerak %s %s

note: %1$s:  r.firstname | html %2$s:  r.surname | html
en: %s %s currently owes fines and charges amounting to:
uz: %s %s hozirda jarimalar va to'lovlar miqdorida qarzdor:

note: %1$s:  END %2$s:  IF Koha.Preference('URLLinkText') %3$s:  Koha.Preference('URLLinkText') | html %4$s:  ELSE %5$s:  END
en: %s %s%s%sLink to resource%s
uz: %s %s%s%sResursga havola%s

note: %1$s:  IF hold.found == 'F' %2$s:  ELSIF hold.cancellationdate %3$s:  ELSIF hold.found == 'W' %4$s:  ELSIF hold.found == 'T' %5$s:  ELSE %6$s:  END
en: %s Fulfilled %s Cancelled %s Waiting %s In transit %s Pending %s
uz: %s Bajarildi %s Bekor qilingan %s Kutilmoqda %s Transitda %s Kutilmoqda %s

note: %1$s:  ELSIF ( OVERDUE.norenew_overdue )
en: %s Not allowed
uz: %s Ruxsat berilmagan

note: %1$s:  SEARCH_RESULT.num_videos | html
en: %s Video extracts
uz: %s Video ko'chirmalar

note: %1$s:  IF ( OVERDUE.charges ) %2$s:  ELSE %3$s:  END
en: %s Yes %s No %s
uz: %s Ha %s Yo'q %s

note: %1$s:  IF READING_RECORD.size == 0 %2$s:  ELSE
en: %s You have never borrowed anything from this library. %s
uz: %s Siz bu kutubxonadan hech qachon hech narsa olmagansiz. %s

en: (done)
uz: (bajarildi)

en: -- Choose format --
uz: -- Formatni tanlang --

en: 6 months
uz: 6 oy

en: Additional information
uz: Qo'shimcha ma'lumot

en: Advanced search
uz: Kengaytirilgan qidiruv

note: A
en: Amazon cover image
uz: Amazon muqova rasmi

en: Amount to pay:
uz: To'lanadigan summa:

en: Any format
uz: Har qanday format

en: Automatic renewal
uz: Avtomatik yangilash

note: A
en: Back to the results search list
uz: Qidiruv natijalari ro'yxatiga qaytish

en: Biography
uz: Biografiya

en: Blocked record
uz: Bloklangan yozuv

en: CD software
uz: CD dasturiy ta'minot

en: Cancel enrollment
uz: Roʻyxatdan oʻtishni bekor qilish

en: Cancel rating
uz: Reytingni bekor qilish

en: Cancellation date
uz: Bekor qilish sanasi

en: Cancelled charge
uz: Bekor qilingan to'lov

en: Category:
uz: Turkum:

note: INPUT type=submit
en: Change password
uz: Parolni o'zgartirish

en: Choose format
uz: Formatni tanlang

en: Classification
uz: Tasnif

en: Comment:
uz: Izoh:

en: Country:
uz: Mamlakat:

en: Create new list
uz: Yangi roʻyxat yaratish

note: SCRIPT
en: Download
uz: Yuklab olish

en: Download
uz: Yuklab olish

en: Download list
uz: Roʻyxatni yuklab olish

en: Female:
uz: Ayol:

en: Fines and charges
uz: Jarimalar va to'lovlar

en: Full history
uz: To'liq tarix

en: Help
uz: Yordam

en: Home library
uz: Identity

en: Home library:
uz: Uy kutubxonasi:

en: Instructors:
uz: Instruktorlar:

en: Language
uz: Til

en: Languages
uz: Tillar

en: Languages:
uz: Tillar:

note: For the first occurrence, SCRIPT
en: Loading...
uz: Yuklanmoqda...

en: Loading...
uz: Yuklanmoqda...

en: Main address
uz: Asosiy manzil

en: Managed by:
uz: Boshqaruvchi:

en: Message:
uz: Xabar:

en: Messages for you
uz: Siz uchun xabarlar

en: Not renewable
uz: Qayta tiklanmaydigan

en: Not renewable
uz: Qayta tiklanmaydigan

en: Private
uz: Shaxsiy

en: Suggested by:
uz: Tomonidan taklif qilingan:

en: Summary
uz: Xulosa

en: Surname:
uz: Familiya:

en: Yes, I agree.
uz: Ha, roziman.

note: SCRIPT
en: Yes, delete
uz: Ha, o'chirish

note: SCRIPT
en: Yes, delete suggestion
uz: Ha, taklifni o'chirish

note: SCRIPT
en: Yes, delete suggestions
uz: Ha, taklifni o'chirish

en: Your summary
uz: Sizning xulosangiz

en: your summary
uz: sizning xulosangiz

en: your tags
uz: teglaringiz
